21 Ir jābūt WordPress spraudņiem e-komercijas vietnei

WordPress bieži ir bijusi izvēles platforma daudziem uzņēmumiem, kuri vēlas sākt veidot savu tiešsaistes veikalu. Daļēji tas ir tāpēc, ka WordPress var piedāvāt plašos spraudņus.


Neatkarīgi no tā, vai jūs to saprotat vai nē, savam biznesam ir ārkārtīgi svarīgi izvēlēties pareizo e-komercijas spraudni savai WordPress vietnei, ja vēlaties radīt vairāk izaugsmes un peļņas iespēju.

No tūkstošiem WordPress šobrīd pieejamo spraudņu mēs to esam sašaurinājuši līdz 20 no obligātajiem WordPress spraudņiem e-komercijas vietnei.!

Funkcijas, kuras jums vajadzētu meklēt WordPress spraudnī

Ātra e-komercijas spraudņa meklēšana vietnē WordPress nodrošinās jums simtiem rezultātu. Iesācējiem un jaunu vietņu īpašniekiem tas varētu būt mazliet par milzīgu, mēģinot atrast savai vietnei ideālu spraudni.

Šeit nav runa par ideālu spraudni, jo dažiem var būt svarīgas funkcijas, kuras jūs varētu vēlēties, bet citiem – nē.

Piemēram, ja jūsu vietne galvenokārt pārdod digitālās preces, piemēram, mūziku, aplādes, digitālās e-grāmatas utt., Iespējams, jums būs nepieciešams e-komercijas spraudnis, kas specializējas digitālo produktu pārdošanā. Un otrādi, ja jūs pārdodat fiziskas preces, jums ir nepieciešams e-komercijas spraudnis, kas ietver tādas funkcijas kā nosūtīšana un krājumu pārvaldība.

Citi faktori, kas jums jāņem vērā, ir spraudņi, kas pēc noklusējuma atbalsta maksājumu vārtejas, un iespēja pievienot vairāk. Jums arī jāpārbauda, ​​vai e-komercijas spraudnim ir WordPress motīvi, kas ir savstarpēji savietojami.

Būtībā jums jāzina, kāds būs jūsu tiešsaistes biznesa uzmanības centrā, lai zinātu, kādas funkcijas un spraudņi jums būs jāinstalē.

Prasības e-komercijas vietnes darbināšanai

Nav noslēpums, ka e-komercijas vietne mēdz būt izsalkusi pēc resursiem. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties labāko WordPress mitināšanu, kas atbilst jūsu budžetam.

Tie, kas meklē pieejamu iespēju, var sākt ar tādām mitināšanas vietnēm kā Inmotion Hosting vai SiteGround. Vietne Ground jo īpaši piedāvā plānus, kas ir optimizēti e-komercijas vietnēm ar tādām funkcijām kā SSL sertifikāti drošiem maksājumiem, īpašs IP un īpaša atbalsta līnija..

Ja jums ir budžets un vēlaties panākt vislabāko sniegumu, varat meklēt Kinsta, kas specializējas WordPress e-komercijas vietnē.

Turklāt, ja jūs to vēl neesat izdarījis, jums jāizlemj par savas e-komercijas vietnes domēna vārdu. Ja jums nepieciešama palīdzība, dažām idejām varat izmantot domēna vārdu ģeneratoru.

Kad esat sakārtojis savu vietni, ir pienācis laiks apskatīt WordPress spraudni, kas jums ir nepieciešams savam e-komercijas biznesam.!

20 obligāts WordPress spraudnis

1. WooCommerce

WooCommerce

Iespējams, ka vispopulārākais WordPress e-komercijas spraudnis, WooCommerce ir lielisks spraudnis, lai izveidotu savu digitālo veikalu no nulles uz WordPress..

Kopš Automattic (WordPress.com emuāru mitināšanas komandas) tos iegādājās 2015. gadā, WooCommerce ir pievienojis vairāk motīvu un funkciju, kas ir optimizētas e-komercijas WordPress vietnei.

2. WPForms

WPForms

Jebkuram uzņēmuma īpašniekam ir svarīgi, lai klienti varētu sazināties ar viņiem, ja viņiem ir kādas atsauksmes vai jautājumi. WPForms ir spraudnis, kas ļauj ātri iestatīt kontakta formu WordPress ar iesācējiem draudzīgu interfeisu.

Izmantojot viņu vilkšanu & nometiet funkcionalitāti, ar dažiem vienkāršiem klikšķiem jūs viegli varat izveidot kontaktu veidlapas, pasūtījuma veidlapas, maksājuma veidlapas, e-pasta abonēšanas veidlapas un daudz ko citu..

Tiem, kas vēlas uzlabotas opcijas un funkcionalitāti, varat reģistrēties viņu Pro versijai, kurai ir vairāk pielāgojamības iespēju un funkciju.

3. OptinMonster

OptinMonster

Populārā reklāmguvumu līmeņa optimizācijas programmatūra OptinMonster palīdz pārveidot vietņu apmeklētājus, kuri pamet vietni, pamudinot viņus kļūt par e-pasta abonentiem. Tas ir arī lielisks spraudnis, ja vēlaties izveidot savu e-pasta abonentu sarakstu un palielināt savu lojalitāti klientiem.

4. Veeqo

Veeqo

Veeqo ir viena no labākajām iespējām, kā rūpēties par visām jūsu WooCommerce krājumu pārvaldības vajadzībām. Programmatūra ir universāls e-komercijas risinājums, kas ļauj no vienas platformas pārvaldīt WooCommerce veikalu (-us), kā arī citus kanālus, piemēram, eBay, Amazon un Etsy..

Izmantojot Veeqo, jūs varat pārvaldīt pasūtījumus, reāllaikā sinhronizēt krājumus, rediģēt produktu sarakstus, pirkt no piegādātājiem, pārvaldīt paņemšanu, iesaiņošanu un nosūtīšanu un daudz ko citu..

Programmatūra palīdz mazumtirgotājiem izvairīties no krājumu izpārdošanas un pārdošanas apjoma, radot pilnvērtīgāku un efektīvāku biznesu.

5. Envira galerija

Envira galerija

Tiešsaistes veikaliem galerija ir ļoti svarīga, lai klientiem parādītu savus produktus. Lai gan WordPress ļauj jums izveidot attēlu galeriju, neizmantojot spraudni, tā joprojām ir diezgan vienkārša.

Envira galerija palīdz viegli izveidot atsaucīgu un skaistu galeriju WordPress. Izmantojot spraudni, jūs varat iestatīt vairākas galerijas, izveidot albumus, atvērt attēlus gaismas kastes uznirstošajos logos un vēl daudz ko citu.

6. Rauga SEO

Rauga SEO

Yoast agrāk pazīstams kā WordPress SEO, Yoast SEO ir populārs WordPress spraudnis, kas optimizē jūsu vietni meklētājprogrammām un uzlabo jūsu vietnes redzamību galvenajām mērķauditorijām..

Spiedienam ir pievienotas daudzas funkcijas, papildus metatagu pievienošanai, lai palīdzētu uzlabot vietnes SEO rangu. Ja neesat pazīstams ar SEO noteikumiem, iespējams, ka pieradīsit kādu laiku. Par laimi, to saskarne ir diezgan lietotājam draudzīga un viegli lietojama.

7. BackupBuddy

BackupBuddy

Drošība ir absolūti svarīga jebkuram biznesam, divtik – e-komercijas vietnei. Uzticams drošības veids ir rezerves kopijas sagatavošana gadījumam, ja aparatūras kļūmes vai uzbrukuma gadījumā jūsu resursdatora serveriem pazaudējat visus klienta datus..

Vietnes dublējuma iestatīšanai vajadzētu būt pirmajai, ko darāt, un mēs iesakām izmantot BackupBuddy, jo tie ir ne tikai uzticami, bet arī viegli iestatāmi un atjaunojami jūsu WordPress vietnē..

Vēl labāk – glabājiet dublējumu ārējā mākoņa krātuvē, lai iegūtu papildu aizsardzības līmeni. BackupBuddy nodrošina ērtības, lai ērti iestatītu lietas.

8. Ecwid

Ecwid

Ja runa ir par pirkumu veikšanu tiešsaistes veikalā, profesionāla un vienkārša izrakstīšanās lapa noteikti palīdzēs uzlabot jūsu iespējas.

Ecwid WordPress spraudnis izveido diezgan vienkāršas izrakstīšanās lapas, kurās ietvertas visas nepieciešamās funkcijas e-komercijas vietnei. Viņi atbalsta arī vairāk nekā 40 starptautisko maksājumu vārteju iespējas, reāllaika kuģniecības integrāciju un 45 valodas.

9. MemberPress

MemberPress

Izmantojot MemberPress, varat izveidot dalības iespēju savai e-komercijas vietnei, izmantojot vienu no labākajiem pieejamajiem WordPress dalības spraudņiem..

Jūs izveidojat īpašus abonementus un ekskluzīvu saturu saviem biedriem, lai vilinātu citus lietotājus reģistrēties. Lieliska lieta par MemberPress ir tā, ka tie ir saderīgi arī ar visu veidu maksājumu vārtejām un ar tiešsaistes veikalu spraudņiem, piemēram, WooCommerce.

10. JigoShop

JigoShop

Vai vēlaties sākt savu tiešsaistes veikalu un jums ir nepieciešams tūlītējs risinājums? JigoShop WordPress spraudnis ļauj jums to izdarīt, jo viņiem ir visas nepieciešamās iespējas, kas jums būs vajadzīgas, lai izveidotu pilnībā piedāvātu e-komercijas vietni.

Izmantojot PayPal, varat veikt maksājumus, augšupielādēt visus savus produktus, izmantot Skrill / Moneybookers, neinstalējot ārējos vai papildu rīkus. Viņi piedāvā arī premium paplašinājumus, kurus varat izmantot savā WordPress vietnē.

11. WP e-komercija

WP e-komercija

WP e-komercija ir lielisks risinājums uzņēmumiem, kuriem WordPress nepieciešams vienkāršs, taču visaptverošs e-komercijas spraudnis. Izmantojot šo spraudni, jūs varat izveidot savu tiešsaistes veikalu no jauna, lai pārdotu digitālus vai fiziskus produktus, pakalpojumus vai pat izveidotu dalības vietni..

Jūs varat pielāgot spraudni jebkurā veidā, izmantojot CSS un HTML. Pasūtījumu un katalogu pārvaldību var veikt, izmantojot jaudīgos iebūvētos rīkus.

12. Vienkārša digitālā lejupielāde

Vienkārša digitālā lejupielāde

Ja jūs koncentrējaties tikai uz digitālu preču pārdošanu, tad vienkārša digitālā lejupielāde ir lielisks spraudnis, kas labi darbojas ar WordPress e-komercijas vietnēm.

Tas ir ērti lietojams spraudnis, kuram ir daudz paplašinājumu dažādiem maksājumu vārtejām, platformām un pakalpojumiem. Kamēr viņi strādā ar jebkurām WordPress tēmām, Easy Digital Download ir arī savas skaistas tēmas, kas ir izveidotas speciāli spraudnim.

13. Shopify Connect vietnei WooCommerce

Shopify Connect vietnei WooCommerce

Viena no visstraujāk augošajām e-komercijas platformām, Shopify ir kas vairāk nekā tikai platforma, tas ir viss vienā risinājums, kas ir bez grūtībām un ērti lietojams..

Izmantojot vietni Shopify Connect WooCommerce, tagad jūs varat savienot gan Shopify, gan WooCommerce sistēmas. Jums būs WordPress priekšrocības, piemēram, elastība un pielāgojamība. Tajā pašā laikā jūs varat pārdot tieši tādu sociālo mediju platformās kā Facebook un Pinterest ar Shopify savienojumiem.

14. LearnDash

LearnDash

LearnDash ir lielisks LMS (Learning Management System) spraudnis, kuru varat izmantot digitālo kursu izveidošanai un pārdošanai jūsu WordPress vietnē. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri vēlas izveidot apmācības vietni vai mācīt specializētas tēmas, piemēram, digitālo mārketingu vai sociālo mediju paņēmienus.

Jūs varat viegli un ātri izveidot nodarbības, viktorīnas, uzdevumus un daudz ko citu, lai izveidotu tiešsaistes kursus, izmantojot viņiem lietotājam draudzīgu velciet un nometiet kursu veidotāju..

15. Ātri un vienkārši FAQ

Ātri un vienkārši FAQ

Dažās e-komercijas vietnēs būs noderīga FAQ sadaļa ikreiz, kad jūs uzsāksit jaunu produktu vai pakalpojumu, ja klienti nebūs pazīstami ar pašu produktu..

Ātrs un ērts FAQ bieži atbilst tā nosaukumam, ļaujot diezgan bieži un bieži pievienot bieži uzdoto jautājumu lapas. Bieži uzdoto jautājumu sadaļas pievienošana arī palīdzēs samazināt klientu atbalsta izmaksas un uzlabot reklāmguvumus, tāpēc tas noteikti ir labs spraudnis..

16. Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgs kontakts

Vēl viens lielisks e-komercijas spraudnis e-pasta saraksta izveidošanai un e-pastu nosūtīšanai abonentiem ir WordPress pastāvīgās kontaktpersonas spraudnis..

Tā kā viena no draudzīgākajām platformām, ko izmantot, jūs varat ātri un ērti iestatīt e-pasta mārketingu un palaist to. Turklāt ar iebūvētiem rīkiem, lai izveidotu pierakstīšanās formas, un iespēju strādāt ar svina paaudzes rīkiem, piemēram, OptinMonster, tas noteikti ir spraudnis, kas jums ir nepieciešams.

17. MonsterInsights

MonsterInsights

Analītikas izsekošana ir lielisks veids, kā saprast, kas darbojas jūsu auditorijai. MonsterInsights ļauj jums izveidot savienojumu ar Google Analytics, lai jūs varētu uzzināt vairāk par apmeklētājiem, izsekojot, no kurienes viņi nāk un ko viņi dara, atrodoties jūsu vietnē.

Kaut arī spraudni var brīvi izmantot, to uzlabotajām funkcijām būs jāiegādājas to Pro versija, kas sniegs jums plašāku ieskatu un iespējas datu pielāgošanai..

18. CSS varonis

CSS varonis

Vietnes WordPress motīvi paļaujas uz CSS, lai jūsu vietnes vizuālais izskats parādītos. Lai mainītu vai pielāgotu motīvu, tas jāprot CSS. Un tā apgūšana var būt laikietilpīga.

Izmantojot CSS Hero, jūs varat pielāgot savu WordPress motīvu, nerakstot vienu koda rindu. Viss, kas jums jādara, ir tikai instalēt WordPress spraudni, un jūs varat nekavējoties sākt pielāgot motīvus.

Vai arī, ja tas jums ir par daudz, jūs vienmēr varat izvēlēties labākās WordPress tēmas.

19. MaxCDN

CDN (satura izplatīšanas tīkls) lietotājiem lietotājiem ļauj ātrāk ielādēt attēlus un citu statisku saturu jūsu vietnē. E-komercijas vietnēs lietotājiem ir absolūti svarīgi ātri ielādēt lapas.

Uzticams CDN spraudnis MaxCDN darbojas un viegli integrējas ar WordPress, lai palīdzētu jūsu vietnei ielādēt vēl ātrāk, nepārceļoties uz jaunu mitināšanas uzņēmumu. Turklāt tas ir ļoti viegli uzstādīt un sākt!

20. SEMRush

E-komercijas tirgū vienmēr ir laba ideja sekot līdzi tam, kā klājas jūsu konkurentiem. Izmantojot SEMRush, jūs varat pārbaudīt, kā tiek vērtēti jūsu konkurenti, kā arī apmaksātos atslēgvārdus un dabisko datplūsmu.

Izmantojot šo informāciju, jūs varat efektīvi izveidot un optimizēt savu saturu un mārketinga stratēģiju, lai apsteigtu konkurenci.

21. Produkta atpakaļskaitīšanas WordPress spraudnis

Produktu atpakaļskaitīšana

Lielisks veids, kā palielināt pārdošanas apjomus, ir ierobežota laika perioda laikā izvietot produktus. Produktu atpakaļskaitīšanas WordPress spraudnis ļauj ērti izveidot produktu atpakaļskaitīšanas opciju tiešsaistes veikalā un mudināt klientus satvert šos darījumus, pirms tie pazūd.

Tas ir vienkāršs un efektīvs rīks, kuru varat izmantot, lai palielinātu pārdošanas apjomus savā e-komercijas vietnē. Turklāt tas lieliski darbojas kopā ar WooCommerce.

Satīt

Tātad jums tas ir pieejams, 21 WordPress spraudnis, kas nepieciešams e-komercijas vietnei. Vai jums ir vēl kādi spraudņi, kuri, jūsuprāt, mums būtu jāiekļauj? Paziņojiet mums par to.

Vai jums ir vietne, bet nepieciešama palīdzība tiešsaistes klātbūtnes veidošanā? Pēc tam apskatiet mūsu lielisko ceļvedi, kā izmantot tiešsaistes klātbūtni!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map