Cik ilgi jūs gaidāt vietnes ielādi?

Saskaņā ar statistiku puse no mums pat negaida divas sekundes, līdz tiek parādīts vietnes saturs!

Tāpēc es izveidoju Bitcatcha ātruma pārbaudītāju. Es gribēju pārliecināties, vai mans serveris reaģē pēc iespējas ātrāk. Un es vēlos palīdzēt jums pārbaudīt arī jūsējo.

Kāpēc mājas lapas ielādes ātrums ir tik svarīgs? Kāda ir atšķirība sekundes daļai??

Atbilde? Tas rada lielu atšķirību! Tas ietekmē lietotāju pieredzi, meklēšanas klasifikāciju un pat pārdošanas apjomus un reklāmguvumus.

1. Vietnes ātrums ir pirmais iespaids, ko jūs kādreiz radāt

Pirmie iespaidi ir ļoti svarīgi tīmeklī.

Jūsu klienti, lasītāji un vietņu apmeklētāji tūlīt izlemj par jums un jūsu biznesu.

Ja jūsu vietne tiek ielādēta ātri, jūs uzreiz esat radījis spēcīgu pirmo iespaidu. Tas ir ātrs ieguvums no lietotāja pieredzes! Ja tas ātri ielādējas, jūsu jaunais apmeklētājs ir tūlīt priecīgs.

Tā ir tīra psiholoģija. Mēs uzskatām, ka ātras vietnes ir profesionālas un uzticamas. Ātrums ir saistīts ar efektivitāti, uzticēšanos un paļāvību.

"Ja tas notiek ātri, tam jābūt profesionālam!"

No otras puses, lēnā vietne liek mums domāt, ka tā ir nedroša, nedroša un neuzticama. Un šo negatīvo pirmo iespaidu ir patiešām grūti mainīt.

  • 79% tiešsaistes pircēju apgalvo, ka viņi neapmeklēs vietni, ja viņiem ir radušās problēmas ar ielādes ātrumu.

Izmantojot lietotāja pieredzi, jūs nesaņemsit otro iespēju. Gandrīz 80% no jūsu potenciālās auditorijas neatgriežas.

2. Mēs sagaidām ātrumu!

Internets uzliek augstu latiņu, kad runa ir par vietnes ātrumu. Mēs sagaidām un pieprasām ātru iekraušanas laiku.

Šie ir grūti fakti:

  • 47% cilvēku paredz, ka jūsu vietne tiks ielādēta mazāk nekā 2 sekundēs.
  • 40% no tā pilnībā atsakās, ja tas prasa vairāk nekā 3 sekundes.

Jūs saņemat mazliet vairāk vietas, lai pārvietotos ar mobilajiem apmeklētājiem, bet ne daudz.

  • 85% interneta lietotāju sagaida, ka vietne mobilajām ierīcēm tiek ielādēta tikpat ātri vai ātrāk nekā uz darbvirsmas.

Visa statistika ir atļauta vietnē Kissmetrics.com

Kad esam kustībā, mēs mēdzam būt vēl mazāk pacietīgi. Mēs vēlamies ātri saņemt atbildes!

Cilvēku cerības par mobilās ielādes ātrumu

Ir skaidrs, ka mēs visi gaidām ātrus rezultātus neatkarīgi no tā, vai izmantojam klēpjdatoru, galddatoru, planšetdatoru vai mobilo tālruni. Padomājiet par to, kā katru dienu izmantojat internetu. Jūs meklējat ātras atbildes un tūlītējus rezultātus.

Runājot par labi zināmām un autoritatīvām vietnēm, cilvēki ir gatavi gaidīt nedaudz ilgāk. Ja esat Google vai Facebook, apmeklētāji pieļaus nelielu kavēšanos, jo viņi ir noteikti vārdi.

Diemžēl maziem uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem jums ne vienmēr ir tik greznība. Vislabāk ir būt pēc iespējas ātrāk jau pašā sākumā.

3. Lietotāja pieredze

Esmu daudz rakstījis par lietotāju pieredzi un UX dizainu. Es domāju, ka tas ir viens no nedaudzajiem veidiem, kā vietnes patiešām var izcelties no konkurences.

Tā pamatā ir labs UX dizains, lai radītu fantastisku un vienkāršu pieredzi jūsu apmeklētājiem. Pozitīvā lietotāja pieredzē ir iesaistīti divi galvenie faktori:

  • Sniedziet apmeklētājiem to, ko viņi meklē
  • Dodiet viņiem to ātri.

Tāpēc vietnes ielādes ātrums ir jūsu prioritāte numur viens, kad runa ir par lietotāju pieredzi. Cilvēki, kas apmeklē jūsu vietni, kaut ko meklē. Dodiet to viņiem pēc iespējas ātrāk.

Tiklīdz jūsu apmeklētāji ir sajaukti vai sarūgtināti, jūs esat izdarījis kaut ko nepareizi. Un nekas mūs neapbēdina kā lēna vietne!

4. Lēnās vietnes nogalina reklāmguvumus

Ātri pārskatīsim vienu no pirmajiem statistikas datiem, ko jums parādījām:

  • 40% cilvēku pametīs jūsu vietni, ja ielādēšana ilgst vairāk nekā 3 sekundes.

Tagad, pieņemsim, ka 100 000 cilvēku katru mēnesi apmeklē jūsu vietni. Ja palēninātos līdz 4 sekundēm, jūs varētu zaudēt 40 000 potenciālo klientu.

40 000!

Ja lēns kravas ātrums cilvēkus attālina, tas aizkavē jūsu pārdošanas apjomus. Arī šī nav tikai spekulācija. Daži no lielākajiem planētas uzņēmumiem to ir pārbaudījuši.

  • Amazon veica testus, kas parādīja, ka viņi katru gadu zaudēs 1,6 miljardus USD, ja palēnināsies tikai par vienu sekundi.

Un Amazon ir izveidots, atpazīstams uzņēmums. Ja klienti negaidīs tikai vienu papildu sekundi Amazon, kāda ir mūsu pārējo iespēja?

5. Lēna tīmekļa vietnes ātruma ilgtermiņa ietekme

Mēs esam noskaidrojuši, ka lēns iekraušanas ātrums noved pie tūlītēja apmeklētāju samazināšanās. Gandrīz puse no jūsu potenciālajiem apmeklētājiem jau ir pazudusi. Bet arī šeit ir ilgtermiņa efekts. Šis ilgais iekraušanas laiks pakāpeniski apdullina jūsu dabisko izaugsmi un vārdu sakot.

Sliktas pieredzes dēļ klienti lēnām pārtrauc norādīt jūsu pakalpojumu citiem. Izveidotās tīmekļa vietnes, visticamāk, nesaista ar jūsu saturu. Tas pat varētu liegt cilvēkiem parakstīties uz jūsu biļetenu.

Lēnu vietni mēs bieži saistām ar uzticamības trūkumu, kas ilgtermiņā var kaitēt jūsu zīmolam.

6. Vietnes ātrums ietekmē jūsu Google rangu

Uzņēmumam Google ir pašpārliecināta ātruma mīlestība.

“Mēs cenšamies padarīt visu tīmekli ātru”

Viņu misija ir pārliecināties, ka internets ir īpaši ātrs, viegli pieejams un noderīgs. Pagaidām viņi veic diezgan labu darbu.

Tur ir daudz informācijas par Google, ielādes ātrumu un jūsu meklēšanas rangu. Daži no tiem ir patiesi, daži – ne tik daudz. Lūk, ko mēs noteikti zinām no paša Google vārdiem.

  • Vietņu klasifikācijā Google ņem vērā vietņu ielādes ātrumu (paziņots 2010. gadā)
  • Bet tas ir ļoti mazs “signāls” (salīdzinājumā ar atbilstību un autoritāti)

“Lai arī vietnes ātrums ir jauns signāls, tam nav tik lielas nozīmes kā lapas atbilstībai. Pašlaik vietnes ātruma signāls ietekmē mazāk nekā 1% meklēšanas vaicājumu ”

Tas būtībā nozīmē, ka vidējās vietnēs neredzēs daudz izmaiņu. Bet, ja jūsu vietne darbojas pārāk lēni, jūs cietīsit.

Bet šeit ir interesanti:

"Google samazinās robotu skaitu, ko tas sūta uz jūsu vietni, ja jūsu servera darbība ir lēnāka par divām sekundēm."

Tas nozīmē, ka Google retāk uzņems jūsu jaunāko emuāra ziņu vai pamanīs citus jaunākos atjauninājumus. Un tas jums varētu kaitēt.

Lai pārliecinātos, ka jūsu servera ātrums atbilst standartam, izmantojiet mūsu Bitcatcha servera ātruma pārbaudītāju un pārliecinieties, vai vietne darbojas atbilstoši. Ja tas ir mazāks par divām sekundēm, iespējams, jūs faktiski slēpsit sevi no Google rāpuļprogrammām.

Padoms: 

Ja jūsu vietne darbojas WordPress, noteikti pārbaudiet šos pārvaldītos WordPress mitināšanas veidus, jo viņu pakalpojumi ir labi optimizēti ātrumam.

Ātrumam ir nozīme. Tas ietekmē jūsu lietotāja pieredzi, tas ietekmē jūsu meklēšanas rangu. Tas ietekmē jūsu pārdošanas apjomus un reklāmguvumus.

Ja jums rodas jautājums, kā palielinās jūsu servera ātrums, dodieties uz mūsu ātruma pārbaudītāju tagad un salīdziniet savu vietni ar miljoniem citu.

Ja jums ir kādi jautājumi vai domas par vietnes ielādes ātrumu vai servera reakcijas laiku, lūdzu, atstājiet komentāru zemāk!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me