6 veidi, kā palielināt WordPress maksimālo augšupielādes faila lielumu

Šī ir Mustaasam Saleem viesa ziņa no Cloudways.


Kad jums ir WordPress vietne, jums katru reizi ir jāaugšupielādē faili, lai jūsu vietne būtu aktīva un skaista. Tātad jums jāzina, ka ir vairāk nekā viens veids, kā augšupielādēt attēlu, motīvu vai citu saturu savā WordPress.

Būtībā ir trīs veidi, kā augšupielādēt failus WordPress:

 1. Piesakieties savā mitināšanas pakalpojumu sniedzējā, piekļūstot viņu tiešsaistes failu pārvaldniekam.
 2. Izveidojiet savienojumu ar savu serveri, izmantojot FTP klientu, piemēram, FileZilla.
 3. Augšupielādējiet multivides, motīvu vai spraudņu failus tieši no WordPress informācijas paneļa.

Ja vēlaties augšupielādēt neko citu kā multividi, motīvus vai spraudņus, tos vienmēr varat augšupielādēt, izmantojot failu pārvaldnieku. Tomēr attiecībā uz visām parastajām augšupielādēm WordPress informācijas panelī vienkārši dodieties uz vēlamo atrašanās vietu un izvēlieties Pievienot / augšupielādēt failu.

Piemēram, ja vēlaties pievienot videoklipu, dodieties uz Multivide -> Pievienojiet jaunu un vai nu atlasiet failu no datora, vai arī varat vienkārši velciet un nometiet to lodziņā. Tālāk ir ekrānuzņēmums:

Faila lieluma kļūda vietnē WordPress

Vai tomēr pamanījāt kaut ko dīvainu? Nē, ne rakstā. Iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā. Jā, maksimālais augšupielādes faila ierobežojums ir tikai 5 MB. Vai tā nav nokavēšana? Šis ierobežojums attiecas arī uz gadījumiem, kad vēlaties augšupielādēt motīvu vai spraudni tieši no WordPress administratora informācijas paneļa. Tomēr šis slieksnis atšķiras no hostinga līdz hostingam. Daži pēc noklusējuma pat atļauj tikai 2 MB, bet citi var atļaut vairāk.

Tomēr neuztraucieties; mēs esam šeit, lai precīzi pateiktu, kā palielināt augšupielādes ierobežojumu.

Sāksim darbu bez turpmākas piepūles.

PRO-TIP

Lēna vietņu pārdošanas izpārdošana! Uzlādējiet savu WordPress ātrumu ar šiem 8 hakeriem.

Lai gan ir vairāki veidi, kā noņemt šo faila lieluma vāciņu, mēs darbosimies ar trim PHP iestatījumiem, kuriem būtu jāattiecas uz augšupielādes ierobežojumu. Vispirms definēsim iestatījumus, lai jūs zināt, ko jūs faktiski darāt:

 • upload_max_filesize
  Tas nosaka maksimālo augšupielādes ierobežojumu failiem.
 • post_max_size
  Tas nosaka maksimālo augšupielādes ierobežojumu, kas tiks apstrādāts POST pieprasījumā.
 • atmiņas_limits
  Tas nosaka, cik daudz atmiņas ir atvēlēts PHP. Šim skaitam jābūt vienādam vai lielākam par upload_max_filesize.

Pieņemsim, ka mums ir 20 MB faila. Augšupielādes_max_faila lielums tiks iestatīts uz 25 MB, pēc_max_faila lielums – uz 27 MB un atmiņas_ ierobežojums – uz 30 MB.

Šīs ir darbības, kuras varat veikt, lai palielinātu augšupielādes ierobežojumu. Atkarībā no servera jebkuram no tiem vajadzētu darboties.

Piezīme

Pirms izmaiņu veikšanas, lūdzu, izveidojiet dublējuma failu.

1. Izveidojiet vai modificējiet PHP.ini failu

PHP.ini satur jūsu servera PHP konfigurāciju. Jūs to varat atrast sava servera saknes direktorijā. Dodieties uz savu mitināšanas saknes direktoriju un meklējiet php.ini failu. Drošības apsvērumu dēļ tas var būt paslēpts, tāpēc neaizmirstiet pārbaudīt “Rādīt slēptos failus”.

Ar jebkuru teksta redaktoru atveriet php.ini failu un meklējiet trīs iestatījumus, lai tos modificētu atbilstoši jūsu prasībām. Šajā piemērā tiks izmantoti šādi skaitļi:

Augšupielādējamā faila lielums: 20 MB.

 • upload_max_filesize = 25 MB
 • post_max_size = 27 MB
 • atmiņas_limits = 30 MB

Ja neatradāt php.ini failu, neuztraucieties! To var izveidot ar peles labo taustiņu un atlasot Pievienot jaunu failu. Atveriet jauno failu un ielīmējiet trīs augšējās līnijas un saglabājiet to kā php.ini.

Dažreiz jūsu servera php.ini fails tiek nosaukts par php5.ini, tāpēc nejaucieties starp diviem.

2. Izveidojiet vai mainiet .htaccess

.htaccess ir svarīgs fails, un tajā ir dažādas jūsu servera konfigurācijas. Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju to tomēr paslēpj. Lai to modificētu, jums vēlreiz ir jāpārbauda “Rādīt slēptos failus” un jāatrod .htaccess fails servera saknes direktorijā..

Atveriet to ar jebkuru redaktoru un ielīmējiet šīs trīs rindiņas faila beigās, kur teikts #END WordPress:

 • php_value upload_max_filesize 25 MB
 • php_value post_max_size 27 MB
 • php_vērtības atmiņa_ierobežots 30 MB

Ja neatrodat .htaccess failu, varat to izveidot un ielīmēt noklusējuma WordPress .htaccess faila atribūtus un pēc tam ielīmēt trīs iepriekšējās rindiņas, lai palielinātu augšupielādes ierobežojumu.

3. WordPress faila modificēšana

Ja iepriekš minētās divas metodes jums nederēja, vienmēr ir alternatīva. WordPress failos varat ielīmēt šādas 3 līnijas. Šīs rindas var rakstīt wp-config.php, tēmas function.php failā utt. Tomēr tas nav ieteicams veids, kā palielināt augšupielādes faila lieluma ierobežojumu.

 • @ini_set (‘upload_max_size’, ’25 MB’);
 • @ini_set (‘post_max_size’, ’27 MB’);
 • @ini_set (‘memory_limit’, ’30MB’);

4. Tieši no platformas

Dažiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Cloudways, ir iebūvēta funkcija faila lieluma ierobežojuma mainīšanai. Lūk, kā jūs varat to izdarīt tieši no platformas, ja jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir Cloudways:

Dodieties uz serveriem no augšējās joslas un nokļūstiet vēlamajā serverī. Atlasiet Iestatījumi & Pakas no kreisās rūts, un cilnē Pamatiestatījumi tiks parādīts augšupielādes lielums. Mainiet to uz jūsu prasību. Šajā gadījumā mēs izmantosim 25 MB.

Mākoņi rediģēt atmiņu

5. Spraudnis

Ja nevēlaties to darīt manuāli, WordPress krātuvē vienmēr ir spraudnis. Jums vienkārši jāatrod pareizais spraudnis, kas ir savietojams ar jūsu pašreizējo WordPress versiju. Mēģiniet izmantot Palielināt augšupielādes maksimālo faila izmēru, kas ir savietojams ar jaunāko WordPress versiju.

WordPress informācijas paneļa kreisajā rūtī dodieties uz sadaļu Spraudņi -> Pievienojiet jaunu, augšējā labajā stūrī atrodiet spraudņa Palielināt augšupielādes maksimālo faila izmēru un instalējiet to.

Instalējiet spraudni

Kad spraudnis ir aktivizēts; dodieties uz tā iestatījumiem un ievadiet jaunā augšupielādes vēlamo izmēru.

Ievadiet vērtību

Tieši tā! Jūs tikko palielinājāt WordPress maksimālā augšupielādes faila lieluma ierobežojumu.

6. Pēdējās iespējas risinājums

Ja nekas cits nedarbojas, vienkārši palūdziet savam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam palielināt faila lieluma augšupielādes ierobežojumu jūsu WordPress lietojumprogrammā, un viņi noteikti jums palīdzēs. Mākoņu celiņu 24 × 7 atbalsts ir ļoti atsaucīgs, un jūs varēsit strādāt sava mērķa sasniegšanai ne ātrāk.

Ja zināt citus līdzekļus, kā palielināt faila augšupielādes lielumu, nekautrējieties tos koplietot, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu. Paziņojiet mums arī par to, kura opcija lieliski darbojās jūsu WordPress lietojumprogrammā!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map