7 pētījumos pierādīti padomi, kā jūsu vietnē palielināt uzticamību

Daudzi uzņēmumi labprāt apsēžas par tādām lietām kā datplūsmas ģenerēšana, reklāmguvumu palielināšana vai viņu vietnes izskatīšana pievilcīgi, taču tikai nedaudzi patiesībā apsver savas vietnes uzticamību..

Vai vietnes uzticamībai ir pat nozīme? Acīmredzot tas notiek. Pētījumi rāda, ka 34% patērētāju kā galveno iemeslu iepirkšanās veikšanai ar zīmolu min veikala reputāciju. Ir publicēti arī pētījumi, kas atklāj korelāciju starp zīmola uzticamību un patērētāju lēmumu iegādāties no zīmola. Īsāk sakot, jo ticamāks būs jūsu zīmols, jo vairāk pārdošanas tas radīs.

Aplūkojot pieejamos pētījumus un psiholoģiskos pētījumus, šajā rakstā ir dalīti 7 pārbaudīti padomi, kurus varat izmantot, lai palielinātu uzticamību jūsu vietnē:

1. Iespējot SSL savā vietnē

Pieejamie dati liecina, ka 78,9% vietņu nav SSL sertifikāta vai nederīga SSL sertifikāta. Tas ir diezgan interesanti, īpaši ņemot vērā faktu, ka SSL sertifikāta iegūšana ne tikai palielinās pārdošanas apjomus un trafiku, bet arī palielinās jūsu uzticamību.

Pētījumi liecina, ka SSL iespējošana jūsu vietnē – ja “HTTPS” atrodas jūsu vietnes adresē un apmeklētāju pārlūkprogrammas viņiem parāda zaļu piekaramo atslēgu, kad viņi apmeklē jūsu vietni, var palielināt reklāmguvumus pat par 87%..

Šeit ir daži interesanti uzņēmumu piemēri, kuri spēja palielināt savu uzticamību un uzlabot reklāmguvumus, iespējot SSL:

 • Pēc SSL iespējošanas vietnē PaperCheck reģistrēšanās palielinās par 87%.
 • Centrālais rezervēšanas dienests (DRS) piedzīvoja pārdošanas apjoma pieaugumu par 30%, vienkārši iespējot SSL.
 • Dwell.co.uk reklāmguvumus palielināja par 13.8%, bet pārdošanas apjomi mēnesī – par vairāk nekā 35 000 USD, iespējot SSL. Viņiem tas bija 48 000% ROI par viņu ieguldījumu SSL sertifikātā
 • Fitness Footwear, Ltd. piedzīvoja samazinājumu grozā par 13.3% un pārdošanas apjoma pieaugumu par 16.9% pēc SSL iespējošanas.

Kā redzat no iepriekšminētajiem piemēriem, SSL iespējošana vienmēr nozīmē pārdošanu; kad cilvēki redz piekaramo slēdzeni un zaļo joslu, viņi jūtas drošāk, veicot darījumus jūsu vietnē, un viņi, protams, vairāk uzticas jums. Uzlabota uzticamības uztvere galu galā ietekmē jūsu pārdošanas apjomus.

2. Piesaistiet drošības uzticības zīmogus

Ļoti maziem uzņēmumiem viņu vietnē ir drošības uzticības zīmogs, un sekas tam ir tas, ka viņi zaudē daudz pārdošanas. Pētījumi rāda, ka pēriens 48% cilvēku pilnībā neuzticēsies vietnei, kurā netiek izmantots drošības uzticības zīmogs. Faktiski tika atklāts, ka cilvēki uzticas vietnei, kurai ir uzticības zīme vietnei, kuru iepriekš ir izmantojis draugs, kolēģis vai ģimenes loceklis.

Tas ir pamatoti, ņemot vērā faktu, ka tīklā ir inficēti vīrusi, un mēs regulāri dzirdam par jauniem hackiem. Uzticības zīme parāda, ka jūsu vietni ir pārbaudījusi trešās puses apsardzes kompānija, ka jūsu vietne atbilst dažiem standartiem un ka lietotāji var droši veikt darījumus jūsu vietnē.

Tomēr visuzticamākie uzticības zīmogi ir attiecīgi Norton (35,6%), McAfee SECURE (22,9%) un TRUSTe (13,2%)..

Kredītpleca uzticības zīmogi

3. Stratēģiski novietojiet atsauksmes jūsu vietnes galvenajās vietās

Pētījumi rāda, ka atsauksmes un ieteikumi mutiski ietekmē līdz pat 50% no visiem pirkšanas lēmumiem, tomēr tikai trešdaļa uzņēmumu aktīvi meklē klientu atsauksmes.

Ir populārs teiciens, ka nekas nepiesaista pūli kā pūlis. Neviens nevēlas būt vientuļš vilks. Šis fakts sakņojas psiholoģijā, un tam ir sakars ar to, kā tiek vadītas mūsu smadzenes. Saskaņā ar pētījumu, kas publicēts žurnālā Current Biology, tika novērots, ka mūsu smadzeņu zona, kas ir saistīta ar atlīdzību, ir aktīvāka, kad citi piekrīt mūsu viedoklim. Psiholoģiskais izskaidrojums ir saistīts ar spoguļneironiem mūsu smadzenēs; spoguļneirons ir neirons, kas “izšauj gan tad, kad dzīvnieks rīkojas, gan tad, kad dzīvnieks novēro to pašu, ko veic cits”. Psihologi ir novērojuši arī spoguļneironu klātbūtni cilvēkos, un ir noskaidrots, ka tas, ka redzat, kā citi kaut ko dara, var ietekmēt mūs darīt to pašu.

Slaveni psiholoģiski pētījumi, piemēram, Jenness 1932. gada atbilstības eksperiments, Šerifa 1936. gada autokinētisko efektu eksperimenti un Asča 1955. gada atbilstības eksperimenti, norāda uz faktu, ka, pat ja cilvēkiem jau ir viedoklis par kaut ko, dzirdami, ka cilvēku grupai ir atšķirīgs uzskats, iespējams, viņi virzās uz grupas viedokli. Šī būtībā ir zinātne, kas ir liecību pamatā; pietiek ar to, ka citi cilvēki, piemēram, potenciālie jūsu zīmola lietotāji, uzticas un iesaka jūsu zīmolam, lai arī cilvēki uzticētos jums.

4. Veiciniet un demonstrējiet lietotāju ģenerētu saturu

Tāpat kā atsauksmes, tika novērots arī lietotāju radīts saturs, kas palielina uzticamību un līdz ar to arī uzlabo pārdošanas apjomus.

Šeit ir daži nozīmīgi gadījumu pētījumi par ļoti veiksmīgiem lietotāja ģenerēta satura lietojumiem:

 • Apģērbu zīmols Burberry 2009. gadā atklāja The Art of the Trench – vietni, kas lietotājiem ļauj augšupielādēt un komentēt cilvēku, kas valkā Burberry produktus, attēlus un komentēt tos. Šī sociālā pierādījuma ietekme bija tik ievērojama, ka pēc vietnes atvēršanas tā pārdošanas apjomi palielinājās par 50% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu..
 • Coca Cola pirmo reizi 2011. gadā uzsāka kampaņu “Koplietot koksu” Austrālijā – tā ir kampaņa, kurā tiek marķēti koksa pudeles ar klientu vārdiem, un pēc tam viņiem lūdz dalīties ar personalizētās koksa pudeles attēliem sociālajos medijos. Tas bija ļoti veiksmīgs, un, redzot kampaņas panākumus, Coca Cola to izvērsa arī Amerikas Savienotajās Valstīs un citās pasaules daļās. Rezultāti? 2% pieaugums Coca Cola pārdošanas apjomos ASV pēc vairāk nekā desmit gadu laikā sarūkošajiem ieņēmumiem.
 • Grieķijas jogurta uzņēmums Chobani piesaistīja lietotāju radīto saturu 2009. gadā, kad tas palūdza pastāvīgajiem klientiem iesniegt videoklipus un attēlus, slavējot tā jogurtu. Pēc tam saturu Chobani plaši reklamēja. Rezultāts bija milzīgs ieņēmumu pieaugums par 225,9% no 2009. līdz 2010. gadam.

Lietotāju ģenerēts saturs ir viens no labākajiem jūsu uzņēmuma ticamības palielināšanas veidiem. Tas ne tikai stāsta cilvēkiem, ka daudzi citi izmanto jūsu produktus un pakalpojumus, bet arī ļauj lietotājiem, kuri izmanto jūsu produktus un pakalpojumus, pasaulei pasaka savā balsī pateikt, cik pārsteidzošs jūs esat.

5. Paātriniet savu ceļu uz labāku uzticamību

Mēs kļūstam arvien nepacietīgāki, un šo faktu apliecina daudz pētījumu. Varbūt visievērojamākais ir Microsoft Corporation 2015. gada pētījums, kurā tika aptaujāti 2000 cilvēku un pētīta 112 citu cilvēku smadzeņu darbība ar elektroencefalogrammām (EEG). Tika novērots, ka mūsu uzmanības koncentrācija ir ievērojami sarukusi no 12 sekundēm, kas agrāk bija 2000. gadā, līdz 8 sekundēm. Turpretī mums ir īsāks uzmanības ilgums nekā zelta zivtiņai – kam uzmanības ilgums ir 9 sekundes.

Vietnēs ir tik daudz statistikas par lomu spēles ātrumu – gan attiecībā uz trafika ģenerēšanu, gan reklāmguvumiem -, un šeit ir daži no interesantākajiem:

 • Vietnes ielādes laika aizkavēšanās par vienu sekundi radīs 7% zaudējumu reklāmguvumā
 • Lapas, kuras ielādēšana prasa 6 sekundes, reklāmguvums zaudēs par 50%
 • Vietnes ar lēnu iekraušanu ASV e-komercijas tirgū izmaksā vairāk nekā 500 miljardus USD gadā

Ko ātrumam tomēr nozīmē ticamība?

 • Lielais 51% pircēju lēnā vietnes ātruma dēļ atteiksies no pirkuma.
 • Maz ticams, ka 88% pircēju atgriezīsies pēc sliktas pieredzes.
 • Apmēram pusei pircēju ir mazāk pozitīvs priekšstats par iesaistīto uzņēmumu.
 • Vairāk nekā trešdaļa pircēju pastāstīs citiem par savu vilšanos.

Tas, savukārt, rada lielu kaitējumu zīmolam un nopietni ietekmē jūsu uzticamību.

Lai arī tas šķietami ir vienkāršs, vietnes ātruma palielināšana ir viena no labākajām lietām, ko varat darīt, lai uzlabotu savu vietni un zīmola uzticamību. Tāpēc risinājums ir pielāgot jūsu vietni, lai uzlabotu veiktspēju vai iegūtu labāku tīmekļa mitinātāju. Mēs iesakām InMotion hostingu, lūk, kāpēc.

6. Institūcijas apstiprinājums

Pētījumi rāda, ka viens no lielākajiem veidiem, kā nodrošināt atbilstību, ir pieprasījums, kas nāk no iestādes avota; faktiski tika novērots, ka lielākā daļa cilvēku pildīs varas iestāžu norādījumus, pat ja tas nozīmē liktenīga kaitējuma nodarīšanu kādam citam. Iedomājieties, ka saņemat padomu no sava ārsta, jurista vai tiesībaizsardzības iestādes pārstāvja. cik nopietni jūs domājat uztvert viņu vārdus, salīdzinot ar kāda cita vārdiem?

Varbūt visslavenākais pētījums par atbilstību un pakļaušanos autoritātei bija Milgramas eksperiments. Eksperimentu veica Jēlas universitātes psihologs Stenlijs Milgrams, kura mērķis bija novērot cilvēku reakciju, kad kāda iestāde lūdz kaut ko darīt. Tajā bija iesaistīti parastie cilvēki, kuri, izmantojot avīzes sludinājumu, tika uzaicināti administrēt elektrošoku citiem cilvēkiem, kas viņiem patīk, piemēram, pēc varas pārstāvju norādījumiem. Tika novērots, ka pat pēc tam, kad cilvēki, kuriem tika uzlauzta elektriskā strāva, vairs nereaģēja (norāde, ka viņi varētu būt miruši vai miruši), pēriens – 65% eksperimenta dalībnieku – turpināja administrēt šoku tik ilgi, kamēr viņiem tika dots norādījums. to darīt pēc varas pārstāvjiem. Tas parāda, cik ļoti mēs uzticamies un esam gatavi kaut ko darīt, bieži vien bez jautājumiem, ja to prasa varas institūcija.

Jaunāka un salīdzināma pieredze, kas iegūta no ietekmes autoritātes apstiprinājuma par uzticamību, ir “Oprah efekts”. Būtībā viss, ko Oprah atbalsta, kļūst par zeltu. Pavisam nesen viņa, vienkārši iegādājoties akciju “Svaru vērotāji”, gandrīz visu nakti palielināja tā akciju vērtību par 170%.

Oprah apstiprina ceptuvi

Oprah apstiprina ceptuvi

Vai vēlaties palielināt uzticamību savai vietnei? Iegūstiet autoritātes personu, kas jūs apstiprinātu.

7. Nefiltrējiet “negatīvo”

Rūpīgs vairākuma vietņu apskats atklāj dažas negatīvas vai pat nedaudz nepatīkamas lietas, ko cilvēki saka par zīmolu – it kā tas būtu ideāls. Lai gan ir dabiski vēlēties izcelt labākās lietas, ko cilvēki saka par jūsu zīmolu, uzticamības ziņā tas nebūt nav pats piesardzīgākais. Reevoo pētījums atklāja, ka sliktas atsauksmes var uzlabot reklāmguvumus par 67%; apmeklētāji drīzāk uzticas jūsu zīmolam, ja redz sabalansētu labo un slikto lietu kombināciju, ko cilvēki saka par jums. Tika arī novērots, ka pat 30% cilvēku ir aizdomas par cenzūru vai viltus pārskatiem, kad viņi redz tikai pozitīvas lietas par jums.

Nefiltrējiet negatīvo

Šeit ir daži nozīmīgi darbības piemēri:

 • Toskānas vīns, kura cena ir 60 USD par pudeli, piedzīvoja 5% pārdošanas pieaugumu pēc tam, kad populārs recenzents tā aromātu pielīdzināja smirdīgajām zeķēm.
 • Vibrējošā hantele “Shake Weight” ne tikai tika plaši izsmieta plašsaziņas līdzekļos, bet arī vienā brīdī to sauca par “visu laiku smieklīgāko fitnesa sīkrīku”. Rezultāts? Pārdošanas apjoms pārsniedz 50 miljonus USD.
 • Mārketinga eksperti Jona Bergers, Alans T. Sorensons un Skots J. Rasmusens eksperimentā, kurā novēroja aptuveni 250 daiļliteratūras darbu pārdošanas modeli, kas tika pārskatīti laikrakstā New York Times no 2001. līdz 2003. gadam, atklāja, ka sliktu atsauksmju dēļ nezināmu autoru grāmatas tika pārdotas pieaugs vidēji par 45%.

Neatkarīgi no tā, vai tam ir sakars ar citu zīmolu apstiprināšanu vai citu, kā jūsu zīmola apstiprināšanu, ļaujot cilvēkiem redzēt dažas “ne tik pozitīvas” lietas, kas tika teiktas par jums, tāls ceļš palīdzēs uzlabot uzticamību..

E-komercijas vietnes īpašniekam uzticamība ir ārkārtīgi svarīga, palielinot pārdošanas apjomus. Šie 7 padomi glīti izdara triku. Vai jums ir kāds padoms, ko varētu pievienot šim sarakstam??

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map