Šeit, Bitcatcha, es mīlu palīdzēt cilvēkiem attīstīt savas biznesa idejas. Patiesībā es nesen lasīju lielu rakstu par to, kā izveidot savu pirmo tiešsaistes veikalu.

Tur es ierosināju WordPress izmantot spraudni WooCommerce. Daudzi cilvēki ir lūguši papildu informāciju par šo rīku komplektu, tāpēc šodien es padziļinājos mazliet dziļāk.

Kas ir WooCommerce?

WooCommerce

WooCommerce ir vienkāršs (bezmaksas!) Spraudnis WordPress. Tas atrodas jūsu vietnē un veic visu smago darbu, veidojot jūsu tiešsaistes veikalu.

Tas ir profesionāls risinājums, kas nodrošina gandrīz 30% no visām tīmekļa e-komercijas vietnēm. Tas parāda jūsu produktus, apstrādā pasūtījumus un organizē nosūtīšanu.

Pats labākais, ka to ir patiešām viegli izmantot, un sākt darbu ir pilnīgi bez maksas.

Padoms: 

Lai nodrošinātu vislabāko veiktspēju, lūdzu, pārliecinieties, vai WooCommerce tiešsaistes veikals ir izvietots pārvaldītā WordPress mitinātājā.

WooCommerce kastītes noņemšana

Instalējot spraudni WooCommerce, jūs pamanīsit, cik vienkārša ir administratora lapa. Pirmais solis ir sava pirmā produkta pievienošana. WooCommerce puiši zina, ka jums to ir nepieciešams daudz kontrolēt, tāpēc ir četras iespējas:

  1. Vienkāršs produktsTas ir jūsu vidējais produkts bez izmaiņām. Piemēram, grāmata, saulesbrilles vai fotokamera.
  2. Grupēts produktsŠī ir saistītu produktu grupa ar nelielām variācijām. Piemēram, Apple izmantotu sagrupētu produktu opciju, lai pārdotu savu iMac ar ekrāna lieluma variācijām.
  3. Ārējs vai saistīts uzņēmumsProdukts tiek uzskaitīts un parādīts jūsu vietnē, bet klients faktiski pērk no trešās puses.
  4. Mainīgs produktsModeļu pārdevēji to izmantos, lai, piemēram, pārdotu dažādu izmēru un krāsu T-kreklus.

Tas vien ir pietiekami, lai jūsu veikals tiktu izveidots un darbotos. Jūs veiksit savu pirmo pārdošanu un sāksit veidot biznesu. Bet, ja jūs patiešām vēlaties pārcelt lietas uz nākamo līmeni, jums būs nepieciešami daži no WooCommerce satriecošajiem paplašinājumiem.

Šie papildinājumi pazemīgo tiešsaistes veikalu pārvērtīs par profesionālu, naudas pelnīšanas impēriju! (Ir vērts norādīt, ka, lai gan WooCommerce ir bezmaksas, lielākajai daļai šo paplašinājumu ir pievienota cenu zīme.)

Sāksim ar numuru WooCommerce ieteikto paplašinājumu numur viens:

1. Produktu papildinājumi

Lieliski piemērots: Gravējumu pievienošana vai pielāgošana izstrādājumiem

Produktu papildinājumi

Daudzi tiešsaistes veikali dod jums iespēju pielāgot jūsu izvēlētos produktus. Piemēram, jūs varētu vēlēties pievienot gravīru vai iekļaut dāvanas ziņojumu. Ja plānojat atvērt amatniecības veikalu, juvelieri vai ziedu veikalu, jums būs nepieciešams šis paplašinājums!

Produktu papildinājumu paplašinājums sniedz jūsu klientiem lielāku izvēli un iesaisti. Varat to izmantot visā pasaulē (visiem produktiem) vai pa vienam.

> Saņemiet produktu papildinājumus tūlīt.

2. Galda tarifa piegāde

Lieliski piemērots: Automātiski aprēķinot pārvadāšanas tarifus

Galda tarifs Piegāde

Piegādes izmaksu aprēķināšana ir visnotaļ nomākta, vadot tiešsaistes veikalu. Tāpēc galda tarifu piegāde ir tik ļoti glābšanas līdzeklis.

Jums atliek tikai ievadīt izstrādājumu lielumu un svaru. Pēc tam paplašinājums aprēķinās jūsu klientu izmaksas, pamatojoties uz viņu atrašanās vietu. Tas novērš visas grūtības no nosūtīšanas un klientiem nodrošina tūlītējas, precīzas nosūtīšanas likmes.

> Saņemiet galda tarifu piegādi tūlīt.

3. Dinamiska cenu noteikšana

Lieliski piemērots: Pārdošana un atlaides!

Dinamiska cenu noteikšana

Ja vēlaties vadīt pārdošanu un piedāvāt atlaides (kam nepatīk laba izpārdošana?), Jums būs nepieciešams šis paplašinājums. Dinamiska cenu noteikšana ļauj mainīt produktu cenas, pamatojoties uz dažādiem faktoriem.

Piemēram, jūs varat iestatīt atlaidi pastāvīgajiem klientiem. Izmantojot šo paplašinājumu, jūs varat piedāvāt atlaidi vai bonusu tiem, kas no jums jau ir nopirkuši piecus produktus.

Varbūt vēlaties sākt klīrensu, ja jūsu krājumi samazinās zem noteikta numura. Vai varbūt vēlaties samazināt grāmatu cenu par 10%. Vienkārši!

> Saņemiet dinamisko cenu noteikšanu tūlīt.

4. Produktu apskats Pro

Lieliski piemērots: Uzticības veidošana savam produktam

Produktu apskats Pro

Pētījumi liecina, ka 88% klientu uzticas tiešsaistes lietotāju atsauksmēm. Ir iemesls, kāpēc Amazon tik lielu uzsvaru liek uz savu lietotāju vērtēšanas sistēmu! Nodrošinot pārskatīšanas sistēmu, jūs varat parādīt jauniem klientiem, ka cilvēki uzticas un mīl jūsu produktus. Tas ir pietiekami bieži, lai pārliecinātu viņus veikt pārdošanu.

Šis vienkāršais paplašinājums veicinās pārdošanas apjomus un veicinās ciešāku mijiedarbību starp jums un klientiem. Tā ir būtiska jūsu jaunā tiešsaistes biznesa sastāvdaļa.

> Saņemiet produktu atsauksmes tūlīt.

5. Klientu vēsture

Lieliski piemērots: Izpratne par labākajiem klientiem

Klientu vēsture

Šis ir mans iecienītākais paplašinājums, jo tas sniedz jums tik daudz ieskatu par to, kā klienti izmanto jūsu tiešsaistes veikalu. Ja esat lasījis manu neseno emuāru par lietotāju pieredzi, jūs zināt, cik svarīgi ir saprast savus lietotājus, un pielāgot savu vietni viņiem.

Šis paplašinājums ļauj jums to izdarīt. Tas precīzi parāda, kā lietotāji pārlūko jūsu veikalu, lai jūs varētu kontrolēt, kas darbojas. Vēl svarīgāk ir tas, ka varat saglabāt pilnu pirkumu vēsturi. Izmantojot šo informāciju, jūs varat nosūtīt personalizētus ieteikumus labākajiem klientiem un pielāgot pieredzi tieši viņiem.

Bet ir vēl labāka funkcija. Tas aprēķina katra klienta mūža vērtību, pamatojoties uz viņa pirkumu vēsturi. Tas precīzi norāda, kuri ir jūsu labākie klienti, lai jūs varētu viņiem atlīdzināt un saglabāt uzticību.

> Iegūstiet klientu vēsturi tūlīt.

6. E-pasta pārraudzība

Lieliski piemērots: Sazinieties ar iepriekšējiem klientiem

Sekojošie e-pasti

Papildu e-pasta papildinājums darbojas lieliski, ja to apvieno ar papildinājumu Klientu vēsture. Tas ļauj jums nosūtīt pielāgotus un personalizētus papildu e-pastus pēc tam, kad viņi ir kaut ko iegādājušies. Jūs varētu uzrakstīt šādu e-pastu:

“Sveiki! Mēs ceram, ka jums patika nesen iegādātais [ievietot produktu]. Vai esat redzējis mūsu jaunāko klāstu? Mēs labprāt piedāvātu jums 10% atlaides lojalitātei nākamajam pirkumam. ”

Tas ir lielisks veids, kā turpināt sarunu un atgriezt viņu vēl vairāk! Iestatiet turpmāko e-pastu jebkurā intervālā, kāds jums patīk.

> Saņemiet tūlītēju e-pasta ziņojumu.

7. Punkti un balvas

Lieliski piemērots: Pārliecinieties, ka klienti atgriežas

Punkti un balvas

Dažreiz vienkāršākie triki ir visefektīvākie! Klientiem patīk atlīdzības punkti, jo tas dod viņiem kaut ko strādāt. Jūsu veikala “spēlēšana” ir ideāls veids, kā klienti atkal un atkal atgriezties. Izmantojot šo paplašinājumu, jūs varat katram produktam dot punktus un viegli parādīt klientiem to punktu bilanci.

Šeit jūs varat kļūt patiešām radoši ar savu atalgojumu. Viss no bezmaksas piedāvājumiem līdz atlaidēm darbojas patiešām labi. Kāpēc gan to nepadarīt par daudzpakāpju sistēmu, lai lielākie pircēji varētu piekļūt “zelta” punktu sistēmai? Tas darbojas katru reizi!

> Saņemiet punktus un balvas tūlīt.

8. Ieteikumi

Lieliski piemērots: Piedāvājam personalizētus ieteikumus klientiem

Ieteikumi

Amazon ir meistari, kuri iesaka produktus. Apmeklējiet viņu vietni, un jūs redzēsit vienmērīgu produktu klāstu, kas jums tiek ieteikts personīgi. Tas ir tāpēc, ka viņi zina jūsu pirkšanas un pārlūkošanas paradumus. Viņi ir izveidojuši gudru ieteikumu sistēmu, tāpēc viņi parāda jums jau vajadzīgās lietas.

Tas ir velnišķīgi izcili! Jūs varat darīt to pašu ar paplašinājumu Ieteikumi. Šis papildinājums sagrupē jūsu saistītās preces kopā un darbojas ar klientu vēsturi, lai piedāvātu individuālu klāstu. Kad jūs klientiem piedāvājat tieši to, ko viņi vēlas, viņi, visticamāk, iegādāsies no jums.

> Saņemiet ieteikumus tūlīt.

Profesionāls tiešsaistes veikals ar WooCommerce

Izmantojot WooCommerce un šos astoņus paplašinājumus, jūs izveidosit profesionālu tiešsaistes veikalu. Jūs arī iepriecināsit klientus un redzēsit, kā peļņa pieaugs.

Es labprāt vēlētos dzirdēt no visiem WooCommerce lietotājiem. Kāda ir jūsu pieredze ar šo spraudni un kādus paplašinājumus jūs izmantojat?

Palieciet man līdzi, jo nākamnedēļ es jums parādīšu desmit labākās WordPress un WooCommerce tēmas. Tad jau redzēsimies!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me