Iestatīt (un sagraut) 13 vietnes mērķus

Esmu apsēsta ar vietņu mērķu noteikšanu. Viņi seko man līdzi, un tas ir vienīgais veids, kā attīstīt biznesu.


Diemžēl veiksme nenotiek vienas nakts laikā (ja nu vienīgi tā!). Dažreiz šķiet, ka veiksmīga jauna vietne vai bizness tiek parādīts no zilās puses, taču tas nedarbojas tā.

Aizkulisēs viņi vairākus mēnešus (varbūt gadus) strādā prom. Viņi izvirza skaidrus pakāpeniskus vietnes mērķus, lai pārliecinātos, ka tie sasniedz nākamo līmeni.

Šodien man ir 13 pārbaudīti mērķi, kurus varat iestatīt pats.

Pirms ķerties pie konkrētajiem mērķiem, runāsim par to, kā tos strukturēt.

Izveidot S.M.A.R.T. vietnes mērķi

SMART-Goals-Featured-Image

(attēla avots)

Mērķi darbojas tikai tad, ja tie ievēro šādus S.M.A.R.T. noteikumi:

Konkrēts – Apskatiet šos divus mērķus: “Es vēlos lielākus ienākumus no vietnēm” VAI “Es vēlos, lai līdz 2017. gada janvārim ienākumi pieaugtu par 20%”. Kurš, jūsuprāt, ir labākais?

Izmērāms – Jums nepieciešami mērķi, kurus varat pārbaudīt, definēt un izmērīt. Vietņu apmeklētāji, sociālo mediju skaits ir visas izmērāmas lietas. Piemēram, “palielināt izpratni” nav tik vienkārši.

Prasāms – Vai jūs tiešām varat kaut ko darīt, lai jūsu mērķis tiktu īstenots?

Reāli – “Apdzīt Amazon kā lielāko mazumtirgotāju” ir tikpat reālistisks kā “zeme uz mēness!” (Un veiksmi jums!), Taču nepadariet arī savus mērķus pārāk vieglus. Piespied sevi. Atrodiet šo labo punktu starp reālistisku un vērienīgu.

Savlaicīgi – Jābūt beigu datumam. Šodien mēs nosakām visus beigu datumus 2017. gada 1. janvārim.

Tas ir mērķa noteikšanas pamats. Bet ir vēl vairāk.

Sadalot to bitesize gabalos

Jūsu mērķi ir jāsadala sīkās daļās. Šajā rakstā norādītie vietņu mērķi (es apsolu) ir visi vidēja termiņa mērķi. T. i. mēs tos tiecamies sasniegt 6-7 mēnešu laikā.

Tas ir ilgs laiks priekšā, un ir viegli atrauties no uzmanības vai pazaudēt progresu.

Kas jums jādara, ir tos sadalīt šādi:

Trīsstūris-mērķis

(attēla avots)

1. Gada mērķis – piem. Sasniedziet 10 000 unikālu apmeklētāju mēnesī

2. Sadaliet to ikmēneša mērķos – Mērķis ir 2000 jūnijā, 3000 jūlijā, 4000 augustā utt. Pievienot 1000 jaunus apmeklētājus mēnesī nešķiet tik drausmīgi kā atrast 10 000 nakti, labi?

3. Nedēļas mērķi – Kas jums jādara katru nedēļu, lai sasniegtu šo mēneša mērķi? Vai tas publicē vairāk satura? Vai jūs varētu palaist dažas Facebook reklāmas vai biežāk sūtīt biļetenu?

4. Dienas mērķi – Ko jūs varat darīt katru dienu, lai sasniegtu šos nedēļas mērķus. Sākt rakstīt emuāra ziņu? Vai optimizēt reklāmas kopiju? Pielāgojiet savu biļetenu, lai iegūtu augstākas atvērtās likmes?

Jūs redzat, kā visi šie mazie soļi ved jūs uz šo lielo mērķi? Tagad, kā solīts, pāriesim pie patiesajiem tīmekļa vietnes mērķiem!

13 vietņu mērķi

Te nu mēs esam. Tie visi ir specifiski, izmērāmi, īstenojami un savlaicīgi (pabeigti līdz gada beigām!)

Kas attiecas uz “reālistisku”, kas ir atkarīgs no jums. Jums būs jāizvēlas skaitļi, kuriem ir jēga jūsu vietnei. Izvēlieties skaitļus, kas ir sasniedzami, bet arī vērienīgi!

1. Unikāli vietnes apmeklētāji

Palielināt-atgriešanās-satiksmes-sporta-vietne

(attēla avots)

Tas viss attiecas uz vietņu trafiku. Pavisam vienkārši – vairāk trafika ir vienāds ar lielāku pārdošanas apjomu, vairāk abonentu un vairāk iespēju. Pieņemsim, ka pašlaik jūs saņemat 2000 unikālu apmeklētāju, un tas rada ienākumus 500 ASV dolāru apmērā. Ja jūs apmeklētājus palielinat līdz 10 000, jūs parasti palielināsit savus ienākumus līdz aptuveni USD 2500 (tā nav precīza zinātne, bet jums ir jēga!)

Kā to panākt: Saturs šeit ir jūsu labākā iespēja. Pavadiet nedaudz laika satura veidošanai, kas pārtrauc demonstrēšanu, optimizējiet to meklētājprogrammām (vairāk par to vēlāk) un dodiet papildu jūdžu, kad nepieciešams to reklamēt. Varat arī veikt saīsni, vadot satiksmi, izmantojot sludinājumus.

Kā to izmērīt: Ja vēl neesat to izdarījis, izveidojiet Google Analytics kontu. Iestatiet datumu diapazonu uz “pagājušais mēnesis” un meklējiet skaitli “lietotāji”.

unikālie apmeklētāji

2. Lapu skati

Lielākā daļa tirgotāju jums pateiks, ka unikāli apmeklētāji ir svarīgāka metrika nekā lapas skatījumi. Un tā, iespējams, ir taisnība. Bet man patīk izvirzīt mērķus arī lapu skatījumiem. Kāpēc? Tā kā lapas skatījumi ir labs rādītājs, cik saistoša ir mana vietne.

Milzīgais skaits nav labs, ja vien šie apmeklētāji no vietnes neiegūst vērtību. Augsts lapas skatījumu skaits man norāda, ka cilvēki noklikšķina uz vairāk nekā vienas lapas. Viņi lasa daudz satura un bauda vietni.

Kā to izdarīt: Padomājiet par veidiem, kā piesaistīt cilvēkus jūsu vietnei un nosūtīt viņus jaukā tālajā ceļojumā. “Līdzīgi raksti” jūsu emuāru ierakstu apakšā darbojas labi. Tāpat arī daudz vilinošu sānu paneļu saišu. Apsveriet iespēju arī navigāciju padarīt intuitīvāku.

Kā to izmērīt: Atkal Google Analytics, tieši blakus unikālajiem apmeklētājiem.

lapu skatījumi

3. Samaziniet atlēcienu līmeni

Atlēcienu līmenis ir to lietotāju procentuālais daudzums, kuri “atlec” pirms noklikšķināšanas uz citas saites. Viņi aplūko vienu lapu un pēc tam pazūd. Atcerieties, ka mēs vēlamies, lai lietotāji pieturētos un izpētītu. Galu galā vairāk iesaistīti apmeklētāji, visticamāk, iegādāsies no jums.

Kā to izdarīt: Mans pirmais padoms ir pārbaudīt jūsu vietnes servera ātrumu. Apmeklētāji, visticamāk, “atlec”, kad jūsu vietne tiek ātri ielādēta. Otrais ir viss par saturu un iesaisti. Uzturiet lietotājiem savas vietnes saturu ar dziļu, saistošu saturu. Izmantojiet paņēmienu “saistīti raksti”, lai pārliecinātos, ka cilvēki noklikšķina uz vairāk nekā vienas lapas.

Kā to izmērīt: Labs Google Analytics. (Zemāk sniegtais piemērs ir slikts atlēcienu līmenis – mēģiniet sasniegt 50% un pēc tam virziet to zemāk un zemāk)

lielība

4. E-pasta abonenti

Visi lielākie vārdi mārketingā ir vienisprātis par vienu: e-pasta abonenti ir ienesīgākais jūsu tiešsaistes biznesa aspekts. Ņemiet Appsumo, kurš to teica par savu e-pasta sarakstu: “AppSumo.com ir 7 ciparu uzņēmums, un 90% + nāk no e-pastiem”.

Abonenti jūsu e-pasta sarakstā ir jūsu “karstākie” klienti. Viņus interesē tas, ko jūs varat piedāvāt, un viņi, visticamāk, veidos reklāmguvumus. Turklāt jūs varat tieši sazināties ar viņiem tieši viņu e-pasta iesūtnē. Abonentu skaita palielināšana ir būtisks mērķis.

Kā to izdarīt: Palieliniet reģistrēšanās lodziņu skaitu jūsu vietnē. Izmantojiet sānu paneļu kastes, hello bar un uznirstošos logus (ja nepieciešams). Piedāvājiet stimulu, piemēram, bezmaksas kursu, e-grāmatu vai vēl labāk – satura jaunināšanu.

Kā to izmērīt: Ja vēl neesat to izdarījis, izveidojiet MailChimp, Aweber vai Campaign Monitor kontu. Viņi sekos jūsu abonentiem un uzraudzīs jūsu saraksta pieaugumu. Šeit ir mūsu ceļvedis par jūsu e-pasta saraksta izveidi & nosūtot savu pirmo biļetenu. (MailChimp parādīts zemāk)

abonenti

5. E-pasta atvērtā likme un vidējais klikšķu skaits

Palielinoties abonentu skaitam, nosūtīsim viņiem dažus e-pastus! Kā vienmēr, arī šeit mums būs jāizvirza daži jauni mērķi. Kāda ir jūsu pašreizējā atvērtā likme? Un cik procenti no tiem, kas to atver, noklikšķina uz jūsu vietni?

Mēģināsim to dubultot. Neils Patels atklāja, ka “no visiem mārketinga kanāliem, kurus viņš ir pārbaudījis, e-pasts vienmēr pārspēj tos visus”. Tādējādi, palielinot atvērtās likmes un vidējo klikšķu skaitu, abonentu sarakstā tiks izspiesta papildu vērtība.

Kā to izdarīt: Šeit ir visādi triki. Sāciet ar intriģējošu tēmu, lai palielinātu atvērto kursu. Abonenta vārda izmantošana parasti palielina arī atvērto likmi. Kas attiecas uz klikšķiem, padariet virsrakstus un attēlus par pievilcīgiem. Vai arī piedāvājiet atlaidi, kas ved atpakaļ uz jūsu vietni.

Kā to izmērīt: Niriet atpakaļ savā e-pasta pārvaldniekā (šajā gadījumā – MailChimp). Noklikšķiniet uz saviem pārskatiem un novērtējiet atvērtās likmes un vidējo klikšķu skaita uzlabošanos.

atvērtā likme

6. Sociālo mediju sekotāji

Jums nav nepieciešams, lai es jums pateiktu, cik spēcīgs sociālais medijs ir jūsu biznesam. Vairāk Facebook fanu nozīmē, ka jūsu saturu redzēs vairāk cilvēku. Tas nozīmē lielāku trafiku uz jūsu vietni. Augstāki Twitter un Instagram sekotāji nozīmē lielāku jūsu zīmola sasniedzamību.

Tas attiecas arī uz uztveri. Lielais sekotāju skaits liek izskatīties autoritatīvākam. Klienti uzticas zīmoliem ar lielāku skaitu. Tas ir sociālais pierādījums.

Kā to izdarīt: Atkal tas viss sākas ar lielisku saturu. Izveidojiet saturu, ko cilvēki vēlas kopīgot. Izmantojiet katru dienu pieeju, lai palielinātu savu sociālo mediju skaitu ar regulārām ziņām. Aktīvi mudiniet kopīgot un pievienojiet savai vietnei rūtiņas “patīk” un “sekojiet”. Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu neseno ierakstu par Twitter sekotāju pieaugumu.

Kā to izmērīt: Pakalpojumā Facebook ir ļoti sarežģīta sadaļa “ieskats”, lai izsekotu jūsu lapas sekotāju skaita pieaugumam mēnesī. Twitter ir arī sadaļa “Analytics” ar sekotāju skaitu mēnesī. Citām platformām, iespējams, tas būs jādara manuāli.

Facebook sekotāji

7. Iesaistīšanās sociālajos medijos un vidējie klikšķu skaitļi

Kā jau iepriekš minēju, skaitļi nav labi, ja vien viņi kaut ko nedara. Jums varētu būt daudz sekotāju, bet vai viņi patīk, kopīgo un mijiedarbojas ar jūsu ziņām? Vai viņi noklikšķina uz jūsu vietni? Iesaistīšanās parāda, cik vērtīgi ir jūsu sekotāji. Vai viņi ir aktīvi un saderināti??

Kā to izdarīt: Esiet aktīvs pats. Uzdot jautājumus. Iedvesmo debates. Atveriet sarunu. Atbildiet uz tvītiem un jautājumiem. Izveidojiet personību, nevis tikai izmejiet saturu.

Kā to izmērīt: Atkal ienirst savā Facebook vai Twitter atziņā. Apskatiet, cik daudz cilvēku ir noklikšķinājuši uz jūsu pēdējām ziņām vai iesaistījušies tajās. To var izmērīt procentos no kopējo sekotāju skaita. Varat arī izmantot Google Analytics, lai redzētu, cik apmeklētāju ierodas, izmantojot sociālos medijus.

FB saderināšanās

8. Meklēšanas ranžēšana

Google ir atslēga uz milzīgu, neizmantotu trafiku. Bet tas ir grūts ceļš uz rezultātu pirmo lapu, tāpēc šeit ir lielisks laika intervāls. Uzstādiet mērķi vismaz vienam no jūsu atslēgvārdiem sasniegt pirmo Google lapu.

meklēšanas atslēgvārdu ranžēšana

(attēla avots)

Kā to izdarīt: Sāciet ar savas vietnes atslēgvārdu izvēli un mērķtiecīgi izmantojiet tos vietnes optimizēšanai. Domājiet par optimizētu saturu un vietnes struktūru. Jums arī jāizveido atpakaļsaišu stratēģija, izmantojot viesu ziņas un dažādas citas metodes, lai ģenerētu iekšējās saites atpakaļ uz jūsu vietni. Manuprāt, Backlinko ir vienīgais labākais SEO resurss, tāpēc sekojiet viņu daudzajiem ceļvežiem.

Kā to izmērīt: Tas prasa meklēšanu manuāli. Meklējiet Google pēc jūsu atslēgvārdiem, neatkarīgi no tā, vai tās ir “premium austiņas”, “vintage kleitas” vai “Facebook mārketings”, un ritiniet rezultātus, lai atrastu savu lapu. Ja jūs vēl neesat domājis par SEO, tas varētu būt dziļi Google rezultātu bezdibenī. Gada gaitā pārbaudiet, vai pārvietojaties augšup pa rezultātu lapām.

9. Uzlabojiet sava satura kvalitāti

Ja jūsu satura izlaide tiek paaugstināta, tas palīdzēs jūsu biznesam visā pasaulē. Tas palielinās jūsu autoritāti. Tas veicinās satiksmi un sasniegs jaunus klientus. Pats saturs ģenerēs potenciālos pirkumus un reklāmguvumus. Tas ir arī noapaļots veids, kā uzlabot jūsu meklēšanas rangu.

satura_stratēģija

(attēla avots)

Bet jūs pamanīsit, kā tas ir vienīgais mērķis, kuram nav skaitļos izmērāma skaitļa. Tam ir iemesls. Satura daudzums patiesībā nav tik svarīgs. Izdzēšot 1000 emuāra ziņas pirms gada beigām, tas jums nepalīdzēs. Palīdzēs kvalitatīvs, padziļināts unikāls saturs. Jūsu mērķis šeit nav vairāk saturs. Tas ir labāks saturs.

Kā to izmērīt: Nu, tas nav precīzi aprēķināms. Varat novērtēt savu progresu pēc tā, cik labi saturs darbojas, ņemot vērā kopīgoto saturu, lasītājus un laiku vietnē. Varat arī novērtēt to, salīdzinot ar veco saturu. Vai tas ir padziļināts (vismaz 1000 vārdu)? Vai tas ir piepildīts ar multimediju, piemēram, attēliem, video un infografikām? Vai tas ir balstīts uz datiem vai gadījumu izpēti? Vai tam ir unikāls leņķis??

Kā to izdarīt: Pirmkārt, ievērojiet iepriekš sniegtos padomus. Vairāk garuma, sīkāku informāciju, vairāk pētījumu un multimediju. Paskatieties, kas jau atrodas jūsu nišā. Paredzat uzlabojumus un pievienoto vērtību. Iestatiet reālistisku redakcijas grafiku un turieties pie tā.

10. Pārdošana un lejupielāde

Acīmredzot gala spēles mērķis ir palielināt jūsu pārdošanas apjomus un / vai lejupielādes. Un, kaut arī tas, iespējams, ir vissvarīgākais, ir iemesls, kāpēc šo mērķi esmu pametis līdz galam. Ja jūs koncentrēsities uz visiem iepriekšminētajiem mērķiem, jūs tiešā veidā palielināsit pārdošanas apjomus un lejupielādes, pat nenojaušot.

To sakot, varat izmantot arī dažus papildu trikus:

Kā to izdarīt: Apsveriet savu produktu klāstu; pārliecinieties, ka jums ir preces par pieņemamu cenu, lai vilinātu jaunus klientus. Eksperimentējiet ar jauniem attēliem, nokopējiet un izvietojiet pogas “pirkt”. Piedāvājiet pārdošanu un atlaides un pārdodiet tālāk esošajiem klientiem.

Kā to izmērīt: Neatkarīgi no tā, kurš mehānisms mitina jūsu tiešsaistes veikalu vai lejupielādes centru, būtu jāizsniedz uzticami skaitļi. Shopify (kā parādīts zemāk) šādi sadala pārdošanas apjomus:

pasūtījuma izpilde

(attēla avots)

11. Pārvēršana

Bruto pārdošanas apjomi vai lejupielādes ir labs rādītājs tam, cik labi darbojas jūsu bizness. Bet es arī uzmanīgi pievēršu maiņas kursu. Šis ir to vietņu apmeklētāju procents, kuri pērk vai lejupielādē.

Uzlabojot reklāmguvumus, jūs iegūstat lielāku vērtību no katra apmeklētāja. Jums nav jāsasniedz vairāk cilvēku, jums vienkārši jāpārliecina tie, kas jau atrodas jūsu vietnē. Tas ir vienkāršāk.

Klienta-IO-brīvi konvertējams kurss

(attēla avots)

Kā to izdarīt: Pielāgojiet aicinājumu uz darbību kopiju, izskatu un izvietojumu, līdz tie ir magnētiski. Pievienojiet sociālo pierādījumu vai atsauksmes, lai mazinātu apmeklētāja vilcināšanos. Padariet norēķinu / lejupielādes / abonēšanas procesu vienmērīgu un vieglu.

Kā to izmērīt: Izmantojiet Google Analytics, lai iestatītu mērķus. Tas izsekos jūsu reklāmguvumu līmeni un ļaus jums reģistrēt tā veiktspēju.

12. Ienākums no ieguldījumiem reklāmā

“Jums ir jātērē nauda, ​​lai nopelnītu naudu!” Tas ļoti bieži ir taisnība. Bet vēl svarīgāk ir tas, ka jums ir labi jāpavada nauda. Ir ļoti viegli tērēt naudu, ja izmantojat Facebook vai Google reklāmas. Padariet to par mērķi, lai no katra santīma, ko tērējat reklāmai, gūtu lielāku atdevi.

facebook-reklāma

(attēla avots)

Kā to izdarītt: A / B pārbaudiet katru reklāmas kampaņu, pirms to aktivizējat. Izmēra, kura kopija un attēli darbojas vislabāk. Pārliecinieties, ka galvenā lapa, kuru sūtāt cilvēkiem, lai faktiski veiktu reklāmguvumus, un pielāgojiet to, līdz tā notiek. Šādi rīkojoties, jūs no reklamēšanas naudas iegūsit lielāku vērtību.

Kā to izmērīt: Šeit izmantojiet vienkāršu procentuālo daudzumu. Cik lielus ieņēmumus jūs izveidojat no vienas Facebook reklāmas? Veicot uzlabojumus un uzlabojumus, skatieties, kā šis procents uzlabojas.

Uzzināt vairāk: Kā izveidot savu pirmo galveno lapu (+ 14 padomi, kā to optimizēt reklāmguvumiem!)

13. Katra klienta dolāra vērtība

Pieņemsim, ka pagājušajā mēnesī jums bija 100 klientu. Kopumā viņi iztērēja USD 1000. Tas nozīmē, ka katrs klients iztērēja vidēji 10 USD. Tā ir katra klienta “dolāra vērtība”. Mērķis ir palielināt šo skaitli, tāpēc katrs klients tērē vairāk.

Kā to izdarīt: Izmantojiet “līdz pārdošanai”, lai veicinātu impulsa pirkumu kasē. Piedāvājiet jauninājumus un saistītās preces kopā, lai vilinātu katru klientu tērēt vairāk.

Kā to izmērīt: Izmantojiet sava veikala mehānismu, lai uzraudzītu ikmēneša ieņēmumus. Sadaliet to ar mēneša klientu skaitu un voila, tā ir jūsu dolāra vērtība. Veiciet šo aprēķinu reizi mēnesī un reģistrējiet tā pieaugumu.

Izvirzot šos lielos, ambiciozos mērķus, jūs palielināsit trafiku, palielināsit sasniedzamību un lielā mērā palielināsit pārdošanas apjomus.

Atcerieties, ka sākumā iestatiet reālistisku, bet ambiciozu skaitli. Tad sadaliet to mazākos mēneša mērķos.

Tālāk pierakstiet nedēļas un dienas mērķus, kas jūs tur sasniegs. Veiksmi un dariet mums zināmu, kā jūs nokļūsit!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map