Kā izveidot savu pirmo galveno lapu (+14 padomi, kā to optimizēt)

Izkraušanas lapas. Tie ir būtiska jebkuras labas mārketinga kampaņas sastāvdaļa.


Viņi palielina reklāmguvumus, palielina pārdošanas apjomus un veicina reģistrēšanos. Diemžēl viņi ir nedaudz pārprasti un reti tiek optimizēti, lai sasniegtu pilnu jaudu.

Pirmkārt, atbildēsim uz lielo jautājumu:

Kas ir galvenā lapa?

veikals

Galvenā lapa ir pielāgota tīmekļa lapa, kas īpaši izstrādāta, lai pārveidotu klientus. Tas ir ļoti specifisks, mērķtiecīgs un ar lāzeru optimizēts pārdošanai vai reģistrācijai.

Tos bieži izmanto, lai novirzītu apmeklētājus no reklāmas saitēm sociālajos medijos vai Google.

Tā ir atsevišķa lapa, kas parasti nav saistīta ar jūsu mājas lapu vai pārējo jūsu vietni. Ja cilvēki atrodas jūsu galvenajā lapā, viņi jau interesējas par jūsu produktu vai pakalpojumu. Viņi jau ir ieintriģēti.

Viss, kas jums jādara, ir tos pārveidot, un to var izdarīt divos galvenajos veidos:

  1. Ģenerējiet potenciālos klientus, izmantojot reģistrācijas veidlapu
  2. Pārdod kaut ko!

Kā galvenā lapa atšķiras no mājaslapas?

Jūs mēdzat redzēt daudz sludinājumu Facebook un Google, norādot cilvēkus uz vietnes sākumlapu. Tā bieži ir kļūda.

Mājas lapa ir ļoti vispārīga. Mērķis ir iepazīstināt pasīvo apmeklētāju ar jūsu kopējo biznesu un ļaut viņiem izpētīt viņu pašu tempā. Mājas lapā ir daudz dažādu lietotāju braucienu un rezultātu.

Galvenā lapa tomēr ir ļoti specifiska un paredzēta tikai vienai reklāmai. Izmantojot galveno lapu, ir tikai viens iespējamais lietotāja ceļojums. Jūs vēlaties tikai VIENU iznākumu: pārdošanu vai reģistrēšanos.

Tātad, kā mēs varam izveidot vienu no šīm galvenajām lapām?

a. Izmantojiet WordPress spraudni

Ja savas vietnes mitināšanai izmantojat WordPress, jums, iespējams, būs jāstrādā tēmas ietvaros. Dažos gadījumos ir iespējams vienkārši izveidot jaunu lapu. Varat to stilizēt, kā vēlaties, un piešķirt tam jaunu URL (vairāk par to drīz).

galvenās lapas spraudnis

Ja jūs meklējat kaut ko nedaudz elastīgāku, varat instalēt galvenās lapas spraudni. Viens no labākajiem ir trāpīgi nosauktais “WordPress galvenās lapas”, kas ļauj izvēlēties kādu no veidnēm, lai izveidotu pielāgotu dizainu. Tas arī ļauj jums veikt A / B dalīšanas testus, kas ir ērts reklāmguvumu līmeņa optimizēšanai.

b. Instalējiet WordPress motīvu, ko velciet

Runājot par WordPress tēmām, vilkšanas un nomešanas iespējas ir visdaudzpusīgākās un elastīgākās. Viens no maniem favorītiem ir Divi, kuru mēs iekļāvām mūsu labāko WordPress tēmu sarakstā. Izmantojot Divi, jūs varat ātri un viegli pievienot jaunu galveno lapu un izveidot pielāgotu izkārtojumu, izmantojot vilkšanas un nomešanas lodziņus.

c. Apmaksātas alternatīvas

Varat arī izmantot apmaksātu alternatīvu, piemēram, Lander vai Leadpages. Tas maksā nelielu naudu, bet tas palīdz jums izveidot galveno lapu ar vienkāršām pakāpeniskām instrukcijām. Nav nepieciešama sarežģīta kodēšana, un, lai pieceltos un darbotos, ir vajadzīgas tikai apmēram 30 minūtes. Ir ļoti daudz esošo veidņu, no kurām izvēlēties, un jūs varat tās pielāgot, dodoties tālāk.

Leadpages®

Tagad, kad esam ieguvuši pamatus, runāsim par optimizāciju. Kā no savas galvenās lapas iegūt visvairāk pārdošanas un reklāmguvumu?

14 padomi, kā optimizēt reklāmguvumu galveno lapu!

1. URL izvēle

Jūs, iespējams, nepievērsīsit daudz uzmanības vārdu vai burtu sajaukšanai vietnes adresē. Tomēr tam ir lielāka ietekme, nekā jūs varētu domāt. Pirmkārt, labs URL ir būtisks SEO mērķiem. Tas ļauj jums izspiest pareizos atslēgvārdus un palīdz Google atrast jūsu vietni.

Bet galvenajā lapā viņi spēlē vēl lielāku lomu. Es iesaku izmantot savu URL, lai pastiprinātu aicinājumu uz darbību. Pieņemsim, ka jūs izmantojat savu galveno lapu, lai reklamētu savu jauno lietotni. Tādā gadījumā izveidojiet URL:

www.my-business.com/download-the-app

Tas ir vienkāršs, zemapziņas spiediens uz jūsu apmeklētāju. Vienmēr saglabājiet URL īsu, precīzu un precīzu.

2. Uzstādiet vienu skaidru mērķi

Labākās galvenās lapas ir specifiskas. Atcerieties, ka šī nav vieta, kur piedāvāt vairākas akcijas. Galvenā lapa ir paredzēta tikai vienam mērķim.

Kā redzat Code Academy galvenajā lapā zemāk, viņu vienīgais mērķis ir parakstīt cilvēkus uz programmu. Burtiski, ka galvenajā lapā nav neviena cita mērķa vai saites!

Codecademy galvenā lapa

Kāds ir tavs viens mērķis? Vai cilvēki pierakstās jūsu adresātu sarakstā? Vai tas lejupielādē jūsu jauno lietotni? Vai arī pārdodat jaunu produktu? Izvēlieties vienu un skaidri koncentrējieties uz to.

3. Noņemiet visu, kas novērš uzmanību no šī mērķa

Web dizaineri bieži saka, ka 90% viņu darba ir lietu izciršana! Kad esat izstrādājis savu galveno lapu, padomājiet par visiem traucējumiem, no kuriem varat atbrīvoties.

Apskatiet šo piemēru no CampusTap. Tā ir viena no vienkāršākajām un pilnveidotākajām galvenajām lapām, ar kurām esmu saskārusies. Ir tikai četri noformējuma elementi: nosaukums, paskaidrojums, aicinājums uz darbību un attēls. Ko vēl vajag?

Vienkārša galvenā lapa

4. Pārliecinieties, ka nav citu izejas punktu

Tradicionālā tīmekļa lapā vēlaties iegūt daudz saišu, kas palīdzētu apmeklētājiem izpētīt jūsu vietni. Bet, runājot par jūsu galveno lapu, jūs vēlaties tikai vienu saiti: aicinājumu uz darbību.

Nevajadzētu būt izejas punktiem, kas novērš jūsu apmeklētāju uzmanību vai ved viņus kaut kur citur. Ja lapā nav ārēju saišu, tas šķiet samērā nepieskaitāms, taču tas ir labākais veids, kā pārveidot klientus.

Nav izejas punktu

Ja viņi nevar noklikšķināt prom uz citu vietnes daļu, viņi daudz biežāk noklikšķina uz jūsu aicinājuma uz darbību.

5. Spēcīgs aicinājums uz darbību

Jūsu aicinājums uz darbību ir vissvarīgākā galvenās lapas sastāvdaļa. Tā ir poga “pirkt” vai “reģistrēties”. Patiesībā tas ir tik svarīgi, ka šim mazajam elementam mēs veltījām visu emuāru.

Galvenais mērķis ir panākt, lai jūsu apmeklētājs noklikšķina uz šīs pogas. Padariet kopiju šarmantu, taisnu un pārliecinošu. Runājiet tieši ar saviem apmeklētājiem, piemēram, no Crazy Egg ļaudīm.

Crazyegg aicinājums uz darbību

Ņemiet vērā arī krāsu un dizainu. Vislabākās krāsas ir dzeltena, oranža un zaļa. Kāpēc? Tā kā tie rada skaidru kontrastu un izceļas no lapas. Viņi pievērš aci tieši viņiem.

6. Konvertēt ar vienu klikšķi

Labākajām galvenajām lapām ir vienkāršs klientu konvertēšanas process. Ideālā gadījumā jūs vēlaties pārveidot cilvēkus tikai ar vienu klikšķi.

Piemēram, jūsu galvenajā lapā jums varētu būt pierakstīšanās forma. Kad klients aizpilda savu informāciju, mēģiniet neiekļaut otro vai trešo darbību. Noklikšķinot uz aicinājuma uz darbību, vajadzētu būt apmaiņas beigām. Katru papildu procesu, kas nepieciešams procesa pabeigšanai, jūs zaudējat reklāmguvumus. Saglabā to vienkāršu.

7. Iekļūstiet auditorijas galvā

Kad jūsu apmeklētājs ir ieradies jūsu galvenajā lapā, jums ir dažas sekundes, lai pārliecinātu viņu veikt nākamo darbību. Viens veids, kā to izdarīt, ir iekļūt viņu galvā!

Mēģiniet izveidot galveno lapu, kas ar tām nekavējoties izveido savienojumu. Iesaistieties viņu emocijās, it īpaši viņu sapņos un ambīcijās. Skatieties, kā AwesomeTalk nonāk tieši jūsu galvā ar viņu gudro galveno lapu. Tas neapraksta pakalpojumu – tam tas nav obligāti. Tā vietā tā izmanto jūsu dabiskās emocijas, lai palīdzētu iedvesmot vidējo klikšķi.

Iedziļinieties auditorijas emocijās

Viss, kas piesaista kāda cilvēka emocionālās reakcijas, nonāks viņu galvā un, cerams, pārliecinās viņu noklikšķināt tālāk.

8. Dizaina konsekvence

Parasti apmeklētājs jūsu galvenajā lapā ir ieradies, izmantojot reklāmas saiti. Facebook sludinājumi bieži vien ir lieliski, lai piesaistītu cilvēkus galvenajai lapai. Šajā brīdī jums vajadzētu saglabāt attēlus un dizainu pēc iespējas konsekventāk.

Citiem vārdiem sakot, galvenajā lapā izmantojiet to pašu attēlu, kuru izmantojāt pašā sludinājumā. Izmantojiet to pašu eksemplāru un paskaidrojumu. Kāpēc? Tā kā tas atkal un atkal automātiski pastiprina jūsu ziņojumu. Tas arī palīdz izlīdzināt soli un novērš jūsu klienta uzmanību.

9. Izmantojiet piedāvājumus un atlaides

Visiem patīk labs piedāvājums vai atlaide. Tā varētu būt tikai nepieciešamība pārliecināt kādu parakstīties vai iegādāties jūsu produktu. Netflix ir viena no labākajām galvenajām lapām (šajā gadījumā tā ir arī viņu mājas lapa). Un tā pamatā ir galvenais piedāvājums, kas ir biznesa centrā: bezmaksas mēneša izmēģinājums.

Netflix piedāvājums un atlaides

Ja jums pieder e-komercijas vietne, varat izmantot savu galveno lapu, lai reklamētu noteiktas preces pārdošanu. Vai arī izmantojiet to, lai vienā darījumā saliktu līdzīgus priekšmetus. Atlaide vai pārdošana palielina iespēju, ka pasīvs apmeklētājs veiks pirkumu.

10. Iekļaujiet sociālo pierādījumu

Ja kāds ir ieradies jūsu galvenajā lapā, viņš ir gandrīz pārliecināts. Jūs jau viņus esat ieintriģējis un vilinājis savā reģistrācijas lapā. Atlicis tikai mazs berzes slānis. Uz tiem ir tikai daži jautājumi vai atrunas.

Jūsu pienākums ir novērst pēdējās atrunas un panākt to pārsniegšanu! Viens izcils veids, kā to izdarīt, ir ar sociālo pierādījumu. Citiem vārdiem sakot, izmantojiet šo iespēju, lai parādītu, cik daudz citu cilvēku izmanto jūsu produktu vai pakalpojumu. Paziņojiet savam apmeklētājam, ka citi to izmanto un mīl.

Savā galvenajā lapā iekļaujiet sociālo pierādījumu

Šajā piemērā aktīvo darbu saraksta lietotne Todoist jautri atgādina, ka to jau izmanto 2 miljoni citu. Tas ir gandrīz pietiekami, lai jūs justos atstumts!

Jūs varat rīkoties līdzīgi, citējot savā galvenajā lapā atsauksmes, jo īpaši no lieliem klientiem vai pircējiem.

11. Pārliecinieties, vai tas ir mobilais

Tas ir 2016. gads, un man gandrīz nevajadzēja to pieminēt! Bet tik daudz galveno lapu joprojām nav draudzīgas mobilajām ierīcēm. Tā kā mobilajā ierīcē tagad ir pieejams vairāk nekā 50% visas piekļuves internetam, jūsu galvenajai lapai jebkurai ierīcei ir jāizskatās slidenai.

Tas ir īpaši svarīgi, ja jūsu satiksme notiek, izmantojot sociālo mediju sludinājumu. Mobilajā ierīcē tiek izmantots ļoti daudz sociālo mediju, tāpēc šim procesam jābūt vienmērīgam. Ja veidojat savu galveno lapu, izmantojot metodes, kuras es paskaidroju raksta sākumā, tām visām vajadzētu dot jums iespēju pārliecināties, ka tā ir “atsaucīga”.

Nezaudējiet reklāmguvumus, jo jūsu galvenā lapa ir iespiesta mobilajā ierīcē!

12. Pievienojiet kopīgošanas pogas

Jūs varat iegūt vēl lielāku naudas vērtību savā galvenajā lapā, pievienojot kopīgošanas pogas. Bieži vien jūs iztērēsit nelielu naudu, reklamējot galveno lapu Facebook vai Google. Tomēr, tiklīdz cilvēki sāk plūst, ļaujiet viņiem to viegli dalīties ar draugiem.

Galu galā tā ir bezmaksas reklamēšana! Vienmēr aiciniet savus apmeklētājus dalīties ar galveno lapu, ja viņi atrod kaut ko noderīgu. Kā redzat tālāk, SaaS ļaudis mudina jūs kopīgot viņu e-grāmatu, tiklīdz esat to lejupielādējis. Tas novedīs pie neskaitāmiem papildu apmeklējumiem galvenajā lapā.

Kopīgošanas poga jūsu galvenajā lapā

13. Ātrums

Mēs šeit Bitcatcha vienmēr runājam par ātrumu. Galu galā mūsu servera ātruma pārbaude ir tas, ko mēs darām vislabāk! Tomēr tam ir liela nozīme, kad runa ir par jūsu galveno lapu. Pastāvīgie lasītāji zinās, ka lēna vietne var krasi ietekmēt jūsu reklāmguvumu līmeni.

Faktiski viss, kas notiek lēnāk par trim sekundēm, var pārgriezt reklāmguvumus uz pusēm. Neviens uzņēmums nevar atļauties zaudēt pusi no iespējamā pārdošanas apjoma. It īpaši, ja jūsu ātruma problēmu ir tik vienkārši novērst. Ja līdz šim esat ievērojuši ieteikumus, galvenajai lapai jābūt vienkāršai un samērā tukšai. Tam vajadzētu padarīt lietas jaukas un ātras. Ja tas joprojām notiek lēni, iespējams, ir problēma ar jūsu pamatā esošo serveri vai tīmekļa mitinātāju.

14. Pārbaude, pārbaude, pārbaude

Tā kā jūsu prioritāte numur viens ir reklāmguvumi, ir pienācis laiks precīzi pārbaudīt, cik labi tā darbojas. Drīz jūs sapratīsit, ka jūsu galvenā lapa nekad nav paveikta! Lai izmēģinātu, vienmēr ir jauns izkārtojums. Mēģiniet vienmēr izmantot dažādu krāsu aicinājumu uz darbību. Vienmēr ir izmantojama atšķirīga frāze vai kopija. Vienmēr atšķirīgs attēls.

Jebkurš mazs kniebiens var ļoti ietekmēt jūsu reklāmguvumu. Tātad, ja neesat pārliecināts, kurš izkārtojums vai attēls ir visefektīvākais, nomainiet to un pārbaudiet reakciju.

AB pārbaude

Izmantojot Google Analytics funkciju “mērķi”, jūs varat precīzi izsekot, cik reklāmguvumu jūs iegūstat katrā konkrētajā lapā. Katru reizi, kad veicat korekciju vai izmaiņas, uzraugiet, vai reklāmguvumu līmenis mainās uz augšu vai uz leju.

Ja izmantojat kādu no iepriekšminētajiem apmaksātās galvenās lapas veidotājiem, viņi bieži ļaus jums A / B izmēģināt dažādas iespējas pirms apņemšanās izstrādāt galīgo dizainu. Ja vēlaties veikt daudz reklāmguvumu, tas ir vissvarīgākais, ko varat darīt!

Galvenās lapas ir viens no labākajiem veidiem, kā palielināt reklāmguvumus un ievērojami palielināt pārdošanas apjomus un reģistrēšanos.

Diemžēl, ja jūs tos optimizējat nepareizi, viņi varētu tērēt daudz naudas.

Vai jums ir bijusi veiksme ar jūsu galvenajām lapām? Lūdzu, nekautrējieties dalīties ar saviem noslēpumiem un padomiem komentāru sadaļā.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map