Tas ir bijis īss un jauks, taču mūsu četru daļu Shopify ceļvedis beidzot beidzas ar šo ceļvedi, lai reklamētu Shopify veikalu!

Šī pēdējā sadaļa ir smagā daļa, taču tā ir arī visiepriecinošākā.

Līdz šim mēs esam iegādājušies jūsu veikalu tiešsaistē, pievienojuši dažus produktus un uzlādējuši to ar Shopify uzlabotajām funkcijām. Atliek tikai piesaistīt dažus klientus!

kā reklamēt-iepirkties

Ja jūs sākat no nulles, tas bieži ir lēns process. Šos pirmos klientus vienmēr ir visgrūtāk atrast, un tas var justies nomākts.

Izmantojot šos 7 slepkavas trikus, mēs paātrināsim lietas un piesaistīsim apmeklētājus jūsu vietnei.

Pievienojieties mūsu pilnīgajam Shopify ceļvedim

  • 1. daļa: Kā izveidot Shopify veikalu tikai 19 minūtēs
  • 2. daļa: 11 Shopify funkcijas, kas palielinās jūsu pārdošanas apjomus
  • 3. daļa: Shopify SEO: 9 svarīgi elementi, lai uzlabotu jūsu veikala Google rangu
  • 4. daļa: “Kā piesaistīt klientus?” Pirmie 7 soļi, lai reklamētu savu Shopify veikalu
  • Vai Shopify ir paredzēts jums? Izlasiet mūsu padziļināto Shopify pārskatu

1. Sazinieties ar “ietekmētājiem”

Ir grūti zināt, kur sākt, reklamējot savu tiešsaistes veikalu. Emuāru veidošana un sociālo mediju atjaunināšana var justies bezjēdzīga, ja jums ir maza auditorija.

Tieši tāpēc es numur 1 uzskatu par “savienošanu ar ietekmētājiem”. “Ietekmētāji” ir personas vai vietnes, kurām ir milzīga tiešsaistes sekotāju daļa. Viens tvīts vai Instagram ieraksts par jūsu produktiem var nosūtīt trafiku uz jūsu vietni un radīt šo sākotnējo auditoriju.

Uzziniet, kā šis modes ietekmētājs publicē produktu par Express Runway:

veikals-ietekmētāji-piemērs

Dažos gadījumos ietekmētāji iekasēs maksu par jūsu produkta reklamēšanu. Ietekmētājiem, kuriem ir vairāk nekā miljons sekotāju, šī maksa var sasniegt desmitiem tūkstošu dolāru.

Acīmredzot lielākajai daļai no mums nav USD 10k + lielāki! Bet par piemēru ņemiet modes vietni Bahlers. Viņi devās no nulles līdz 20 000 veikalu apmeklētāju, lūdzot Instagram ietekmētājus reklamēt viņu produktus.

Izveidojiet savu nišu ietekmētāju sarakstu un nosūtiet viņiem draudzīgu e-pastu (un varbūt bezmaksas produktu!)

2. Izveidojiet Instagram auditoriju

Parasti es ieteiktu visu iespējamo sociālo mediju klātbūtni. Bet, ja jūs tikko sākat darbu, mēģiniet visus savus centienus ievietot Instagram.

Kāpēc? Tā kā Instagram lietotāji ir vairāk iesaistījušies, aktīvāki un atsaucīgāki zīmoliem nekā Facebook vai Twitter.

Shopify instagram piemērs

(attēla avots)

Personīgi es domāju, ka Facebook ir sasniedzis mārketinga pārsātinājuma punktu. Turklāt viņu algoritms neļauj jums sasniegt visu auditoriju, par to nemaksājot (vairāk par to vēlāk).

No otras puses, Instagram ļauj sasniegt daudz lielāku auditoriju, un blakus katrai ziņai varat izmantot pogu “pirkt tūlīt”. Lieliski piemērots tiešsaistes veikalu īpašniekiem!

Mēģiniet ievietot satriecošus savu produktu attēlus un pēc tam pilnveidojiet savu darbību, mijiedarbojoties ar Instagram lietotājiem savā nišā.

Vēlas vairāk? Kāpēc Instagram ir labākais tiešsaistes mazumtirgotāju sociālais tīkls

3. Izveidojiet e-pasta sarakstu un nosūtiet regulārus biļetenus

Neils Patels teica, ka labākais ir tad, kad viņš saka: “No visiem kanāliem, kurus pārbaudīju kā tirgotāju, e-pasts vienmēr pārspēj tos visus.”

E-pasta mārketings ir labākais veids, kā iegūt atkārtotus klientus un pastāvīgi palielināt pārdošanas apjomus. Galu galā cilvēki, kas atrodas jūsu e-pasta sarakstā, ir jūsu visvairāk iesaistītie klienti. Viņi, visticamāk, iegādāsies no jums!

Asos e-pasta piemērs

Vispirms vāciet e-pasta adreses no visiem, kas iegādājas produktu. Pēc tam savā vietnē pievienojiet reģistrācijas veidlapu, lai piesaistītu klientus, kuri vēl nav gatavi no jums pirkt.

Vēlas vairāk? Izmēģiniet mūsu sešu daļu sēriju par e-pasta mārketingu

4. Rakstiet fantastisku saturu, izmantojot Shopify emuāru

Ja jūs nepārliecina emuāru veidošana, apskatiet šo infografiku. Vissvarīgākā statistika ir šāda:

61% cilvēku kaut ko ir iegādājušies, pamatojoties uz emuāru.

Tieši tik jaudīgs saturs ir tiešsaistes veikalu īpašniekiem. Ne tikai tas, bet veikali, kas satur šo emuāru, saņem par 97% vairāk ienākošo saišu (kas ir svarīgi jūsu Google ranžēšanai).

Satura rakstīšana palīdz piesaistīt jaunus klientus. Tas palīdz jums sazināties ar viņiem un palielināt zīmola piederību. Vissvarīgākais ir tas, ka jūs varat viņus pamudināt uz pārdošanu.

Sāciet, apņemoties vienu ziņu nedēļā, kas rezonēs ar jūsu mērķauditoriju. Varbūt tas ir produkta pārskats, daudzkārtējs raksts vai raksts par sarakstu.

Vēlas vairāk?
– 18 vienkārši veidi, kā izveidot satura stratēģiju, kas virza satiksmi
– 1000 vārdi stundā – cik grūti rakstīt blogu & Ātri

5. Ielieciet nedaudz naudas Facebook reklāmā

Visi līdz šim izmantotie paņēmieni ir efektīvi, taču tiem ir viena kopīga iezīme: tie ir lēni.

Emuāru veidošana, sociālie mediji un saikne ar ietekmētājiem prasa laiku. Ja vēlaties ātru satiksmi, reklamēšana ir ātrais labojums, kuru meklējat.

(attēla avots)

Facebook reklāmas ir vienkāršas un efektīvas. Viņu algoritms ļauj jums atlasīt neticami nišu auditoriju, izmantojot atrašanās vietu, vecumu un personiskās intereses. Tas ir labākais veids, kā panākt, lai jūsu produkti būtu jūsu mērķa klientu priekšā.

Vispirms mēģiniet eksperimentēt ar nelielu naudas summu. Pielāgojiet attēlus, kopējiet un skatītāju specifiku, līdz sākat redzēt spēcīgu reklāmguvumu līmeni. Tad palieliniet tēriņus.

Vēlas vairāk? Noslēpumi augstākam vidējam klikšķu skaitam jūsu Facebook reklāmās

6. Neaizmirstiet par reālo pasauli!

Izmantojot Shopify, jūs varat ienest savu veikalu reālajā pasaulē. Viss, kas jums nepieciešams, ir Shopify “Point of Sale” karšu lasītājs.

veikals-poz

Tagad jūs varat apmeklēt tirgus un piedāvāt savus produktus fizisko klientu priekšā. Kāpēc gan neaicināt vietējo veikaliņu uzkrāt arī dažus jūsu produktus?

Atstājiet plakātus, skrejlapas un brošūras ap pilsētu, kur jūsu mērķauditorija tos varētu redzēt. Sastādiet demonstrācijas vai pasākumus vietējos kafijas veikalos. Esiet radošs un proaktīvs attiecībā uz savu mārketingu.

Vēlas vairāk? 7 lietas, ko nedarāt, lai reklamētu savu veikalu reālajā pasaulē

7. Sāciet pārdošanu

Ikvienam patīk izpārdošana. Tikai jautājiet Amazon, kurš Melnās piektdienas nedēļas nogalē nopelnīja USD 3,75 miljardus!

Pārdošanas darbs, jo tas klientiem rada steidzamības sajūtu. Cilvēki nevēlas palaist garām darījumu, un viņi zina, ka izpārdošana nenotiks ilgi.

Tas ir lielisks veids, kā pārveidot klientus, kuri vēl nebija gatavi pirkt no jums. Runa ir par to, lai šie pirmie pāris pircēji nonāktu zem jūsu jostas.

Lai atlaistu veikalā produktus, varat izmantot Shopify uzlabotās funkcijas. Pēc tam mēģiniet reklamēt pārdošanu, izmantojot Facebook reklāmas.

Vēlas vairāk? “Brīvajā laikā es nopelnu 1000 USD” – tas, kā viens modes veikala īpašnieks gūst mazu laimi tiešsaistē

Noslēguma domas …

Shopify ir ātrākais veids, kā pārvērst sapni par tiešsaistes veikala darbību realitātē. Tas varētu šķist drausmīgi, bet jūs to ātri uzņemsit! Sāciet darbu Shopify tagad.

Paziņojiet man, ja jūs jau izmantojat Shopify komentāros zemāk. Vai arī, ja jums rodas vēl kādi jautājumi, es ar prieku atbildēšu uz tiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me