Kā pievienot Google Analytics savam WordPress

Google Analytics ir rīks, kuru daudzi iesācēji emuāru autori, tiešsaistes veikalu īpašnieki un vietņu īpašnieki mēdz nepietiekami izmantot. Mūsdienu digitālajā laikmetā dati un informācija ir absolūti nepieciešami, ja vēlaties izveidot veiksmīgu vietni.


Jums kā vietnes īpašniekam jūsu vietnē noteikti jābūt instalētai Google Analytics. Mēs esam uzrakstījuši detalizētu rokasgrāmatu, lai jūs to varētu instalēt bez lielām grūtībām.

Pirms mēs to darīsim, apskatīsim, kas ir Google Analytics un kāpēc tas, pirmkārt, ir tik svarīgs. Ja jūs jau zināt par Google Analytics, varat pāriet tieši uz tālāk sniegto ceļvedi.

Kas ir Google Analytics??

Google Analytics pievienošana WordPress

Google Analytics tiek izmantots, lai tīmekļa vietnē apkopotu lietojuma datus

Īsumā – Google Analytics ir bezmaksas vietņu izsekošanas rīks, kas vietnē apkopo datus, piemēram, reklāmguvumus, vietnes trafiku, lietotāju uzvedību un daudz ko citu. Tas noteikti ir viens no populārākajiem pašlaik pieejamajiem datu izsekošanas pakalpojumiem.

Google Analytics mērķis ir sniegt jums datus, kurus varat izmantot noderīgas informācijas iegūšanai, piemēram, to, cik lielu trafiku jūsu vietne saņem un no kurienes tā nāk, un to, kā lietotāji uzvedas, atrodoties jūsu vietnē.

Izmantojot Google Analytics, jūs varat arī eksportēt visus šos datus vairākos formātos (t.i., Excel, docs, pdf utt.) Vai pat izveidot savu pielāgoto informācijas paneli, kas sniedz jums nepieciešamo informāciju.

Kas padara Google Analytics būtisku?

Izveidojot WordPress vietni, parasti tiek ņemts vērā mērķis.

Emuāru autorei tas varētu būt jūsu aizraušanās. Uzņēmumam tas varētu būt tiešsaistes veikala dibināšana.

Vai varbūt jūs vienkārši vēlaties, lai vietne kopīgotu saturu ar cilvēkiem.

Neatkarīgi no iemesla, jūs vēlaties, lai cilvēki apmeklētu jūsu vietni, un, lai to izdarītu, jums ir jāsaprot sava mērķauditorija..

No kurienes nāk jūsu apmeklētāji, kādam saturam viņi dod priekšroku vai pat kuru lapu viņi vēlas apmeklēt – visu šo informāciju var izmantot, lai redzētu, kas darbojas un uz ko varat koncentrēties, lai vēl vairāk uzlabotu savu vietni.

Izmantojot Google Analytics, varat redzēt, kurš vietnes saturs rezonē ar jūsu apmeklētājiem. Turpmāk jūs varat uzlabot savu emuāru, plānojot savu saturu vai rakstus ap apgabaliem vai tēmām, kuras vēlas jūsu lasītāji.

Lai gan Google Analytics izmantošanai ir daudz priekšrocību, lielākais ieguvums ir tas, ka tā ir bezmaksas. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzzināt par analītiku vai nē, nav sāp, ja Google Analytics darbojas fonā, vācot datus par jūsu vietni.

Kāda metrika jums jāievēro?

Iesācējiem, saprotiet, ka visi Google Analytics dati var būt pārāk satriecoši. Lai palīdzētu jums, mēs esam uzskaitījuši dažus galvenos datus, kuriem jums vajadzētu pievērst uzmanību, to lietojot.

GA informācijas panelis

Google Analytics informācijas paneļa piemērs

 1. Trafika avots
  Dziesmas, no kurām nāk jūsu apmeklētāji (t.i., Google meklēšana, tieši uz jūsu vietni, Google reklāmas, sociālo mediju platformas, cita vietne) & utt.).
 2. Lapu skatījumi
  Izseko to lietotāju skaitu, kuri ielādē un skata jūsu vietni.
 3. Atlēcienu līmenis
  Izmēra un izseko lietotāju skaitu, kas nolaižas jūsu lapās un nekavējoties aiziet.
 4. Sesijas
  Izseko jūsu vietnes apmeklētāju skaitu.
 5. Lapas sesijā (vai sesijas ilgumā)
  Izseko un mēra ilgumu, kurā lietotājs uzturas jūsu vietnē, un to, cik lapas apmeklēja sesijā.
 6. Reklāmguvumi (vai mērķi)
  Izmēra un izseko to apmeklētāju skaitu, kuri jūsu iestatītajā vietnē ir veikuši noteiktu darbību. Tas var būt jebkas, sākot no lietotājiem, kuri aizpilda un iesniedz kontaktinformācijas veidlapas vai reģistrējas reģistrācijai.

Tagad, kad esat ieguvis pamatus, ir pienācis laiks instalēt Google Analytics savā WordPress vietnē!

Google Analytics instalēšana vietnē WordPress

Lai pareizi instalētu Google Analytics, jums būs jāveic vairākas darbības.

Neuztraucieties par kodu apstrādi. Mēs palīdzēsim jums veikt visas darbības, lai viss tiktu instalēts pareizi.

Sāksim ar pirmo soli!

1. darbība: izveidojiet Google Analytics kontu

 • Lai varētu pievienot Google Analytics savai WordPress vietnei, vispirms ir nepieciešams Google konts. Ja jums tāda nav, izveidojiet to šeit.
 • Kad jums ir konts, dodieties uz priekšu un piesakieties vietnē Google Analytics.
 • Pēc tam jums vajadzētu uzaicināt izveidot Google Analytics kontu. Veiciet tikai darbības, lai iestatītu kontu.

Kad esat iestatījis savu Google Analytics kontu, varat pāriet pie nākamās darbības, kas ir tā savienošana ar jūsu WordPress vietni.

2. solis: savienojiet Google Analytics ar savu WordPress vietni

Parasti šajā solī jums būs jāpievieno Google Analytics izsekošanas kods savai WordPress vietnei, lai tos abus savienotu. Tas prasa mazliet kodēt ar Javascript kodu, ko nodrošina Google.

Tomēr tas var būt diezgan mulsinoši un satriecoši, it īpaši, ja esat iesācējs vai iesācējs. Tā vietā mēs izmantosim spraudni, kas neprasa jebkādu kodēšanu.

Spraudnis, kuru mēs jums iesakām izmantot, ir MonsterInsights. Tas ir viens no populārākajiem WordPress spraudņiem ar vairāk nekā 2 miljoniem aktīvu instalāciju, un tas ir ierindots 1. vietā kā Google Analytics spraudnis WordPress.

MonsterInsight informācijas panelis

MonsterInsights informācijas paneļa piemērs WordPress

Lai nekavējoties izveidotu spraudni un darbotos, vienkārši rīkojieties šādi:

 1. Lejupielādējiet spraudni MonsterInsight. (Jūs varat izvēlēties bezmaksas vai maksas versiju)
 2. Instalējiet un aktivizējiet spraudni savā WordPress kontā.
 3. Kad tas ir instalēts. Dodieties uz izvēlni “Ieskats” uz “Iestatījumi” paneli un noklikšķiniet uz “Autentificēties ar savu Google kontu”..
 4. Pēc tam jums tiks lūgts pieteikties savā Google kontā, un tad jums būs jāļauj Monsterinsghts izveidot savienojumu ar Google Analytics kontu.
 5. Nākamais solis ir sava profila iestatīšana, ar kuru savienot vietni. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet “Visi vietnes dati” vietnē, kuru vēlaties izveidot savienojumu, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Pilnīga autentifikācija”..
 6. Un jūs esat pabeidzis! Google Analytics vajadzētu izsekot visiem jūsu vietnes datiem. Ja vēlaties redzēt datu pārskatus, dodieties uz MonsterInsights sadaļu “Pārskati”.

3. darbība. Datu analīze

Pēc instalēšanas MonsterInsights lapā “Pārskati” sniegs jums daudz informācijas par jūsu WordPress vietni. Dati tiks attēloti diagrammās un diagrammās, lai tos varētu viegli apskatīt un saprast.

Diagramma un diagramma vietnē MonsterInsights

Izmantojiet MonsterInsights, lai analizētu savus datus

Turklāt varat arī pārlūkot dažādas lietotāja saskarnes sadaļas, lai iegūtu sīkāku metriku un datus, piemēram, reklāmguvumu līmeņus un tendenciozus meklēšanas vienumus Google.

Pāris metrikas, kuras mēs ļoti iesakām analizēt, ir:

 1. Lapu skatījumi
  Izsekojot lappušu skatījumu skaitam vienā lietotāja sesijā, var iegūt priekšstatu par to, cik lietotāji ir iesaistīti jūsu vietnē. Ja viņi ātri aiziet pēc vienas lapas, jums ir jāizdomā, kā panākt, lai viņi paliktu.
 2. Sesijas
  Izpratne par jūsu satiksmes plūsmas modeli var palīdzēt jums maksimizēt sava satura redzamību. Piemēram, ja pusdienu laikā jūs saņemat daudz unikālu sesiju, tad satura ievietošana šajā laika posmā iegūs visvairāk skatījumu..
 3. Nodošana
  Ja apmeklētāji apmeklē jūsu lapu no citām vietnēm, varat mēģināt sazināties ar šīm vietnēm, lai redzētu, vai pastāv sadarbības iespējas.
 4. Apmeklētāji (jauni un atgriešanās)
  Zinot, cik procentuāli esat apmeklējis pirmo reizi, un atkārtotos apmeklētājus, var būt noderīgi noteikt, vai piesaistāt pietiekami daudz jaunu mērķauditoriju un vai jūs saglabājat vecākas auditorijas..
 5. Ierīces lietošana / sadalījums
  Zinot, kuru ierīci lietotāji izmanto jūsu satura patērēšanai, varat palīdzēt optimizēt vietnes dizainu. Ja lielākā daļa jūsu lietotāju izmanto mobilās ierīces, laba ideja būtu izveidot mobilajām ierīcēm draudzīgu vietni.

Satīt

Google Analytics ir jaudīgs rīks.

Ir patiešām žēl, ka vietņu īpašnieki to ir nepietiekami izmantojuši.

Izmantojot Google Analytics sniegtos datus, varat labāk uzzināt un izprast auditoriju, kas ilgtermiņā var palīdzēt uzlabot jūsu vietni.

Cerams, ka ar šo rakstu jūs varēsit instalēt Google Analytics, sniedzot visas nepieciešamās atziņas tieši tur, jūsu WordPress informācijas panelī.!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map