Kā pievienot kontakta lapu WordPress

Pirmoreiz izveidojot WordPress vietni, viena no būtiskajām lapām, kas jums ir jāsagatavo, ir kontaktu lapa. Neatkarīgi no tā, vai esat emuārs, uzņēmums vai jebkur citur, kontaktu lapa ir lieliska, lai lietotāji varētu ar jums sazināties un galu galā radīt saistošāku pieredzi..


Tagad kādam no jums varētu rasties jautājums, kāpēc, pirmkārt, jums būtu nepieciešama kontaktu lapa, kad varat vienkārši parādīt savu e-pastu, tā vietā, lai lietotāji ar jums sazinātos.

Šeit ir norādīts, ka kontaktinformācijas lapas pievienošana ir kas vairāk nekā tikai līdzeklis, lai lietotāji sazinātos ar jums. Tas ir veids, kā parādīt savu sirsnību, kā arī nepieciešamība attīstīt savu emuāru. Faktiski ir daudz priekšrocību, ja jums ir kontaktu lapa, nevis tikai jāizmanto e-pasta adrese.

Daži no šiem ieguvumiem ir:

 • Lietotāju un lasītāju spēja ātri ar jums sazināties.
 • Aizsargā jūsu e-pastu no surogātpasta izplatītājiem, jo ​​jums adrese netiks norādīta.
 • Īpašu tēmu rindu pievienošana nodrošina, ka jūs vienmēr zināt, par ko e-pasts būs.
 • Varat norādīt apkopotās informācijas veidus, nosakot laukus, kurus lietotāji aizpilda veidlapā. Tas palīdz samazināt laikietilpīgo turp un atpakaļ starp jums un potenciālo klientu.

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kāpēc ir svarīgi izveidot kontaktinformācijas lapu, apskatīsim, kā izveidot vienkāršu WordPress lapu..

Kontaktformas izveidošana WordPress

Pirmais kontakta izveides solis WordPress ir tā spraudņa instalēšana. Šajā rakstā mēs izmantosim spraudni WPForms. Tā kā tie piedāvā gan bezmaksas, gan maksas versijas, tā ir laba izvēle, ar kuru sākt.

WPforms

WPForms kontaktu formas ir simtprocentīgi atsaucīgas un mobilajām ierīcēm draudzīgas

Protams, jūs varat izvēlēties izmantot jebkuru citu spraudni, kuru vēlaties, un darbības parasti būs vienādas.

Kad esat instalējis spraudni, dodieties uz iestatīšanas ekrānu, izveidojiet formas veidlapu un izvēlieties veidni Vienkārša kontaktinformācijas forma.

Tādējādi tiks izveidota vienkārša kontakta forma, kuru varēsit pielāgot. Kontaktinformācijas veidlapai varat pievienot papildu laukus, vienkārši velkot un nometot tos no paneļa kreisās puses labajā pusē.

Pirmo kontaktinformācijas veidlapu ir vienkārši izveidot, izmantojot WPForms

Varat arī noklikšķināt uz paša lauka, lai veiktu jebkādas izmaiņas, vai noklikšķiniet uz veidlapas laukiem un pārkārtojiet kontakta veidlapas secību, velkot to. Kad tas ir izdarīts, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz Saglabāt un pārejiet pie nākamās darbības.

Kontakta formas iestatījumu konfigurēšana

WPForms vispārējie iestatījumi

Šeit mēs rediģējam dažus jūsu kontaktinformācijas formas vispārīgos iestatījumus. Noklikšķiniet uz “Iestatījumi” un izvēlnes “Vispārīgi”, lai konfigurētu šādus parametrus.

 • Veidlapas nosaukums: Ja vēlaties, veidlapu var pārdēvēt
 • Veidlapas apraksts: veidlapai varat pievienot aprakstu
 • Iesniegt pogas tekstu: jūs varat mainīt vai rediģēt pogas Iesniegt kopiju
 • Iespējojiet medus kanāla pret surogātpastu funkciju, lai mēstules netiktu iesniegtas jūsu veidlapā.
 • Google reCAPTCHA: pirms lietošanas jums ir jāreģistrē sava vietne Google.
 • GDPR atbilstība: ja jūs mēģināt ievērot GDPR prasības, varat izvēlēties atspējot iespēju saglabāt lietotāja informāciju un informāciju, piemēram, IP adreses un lietotāja aģentus.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt un pārejiet pie nākamās darbības!

Paziņojumu iestatījumu konfigurēšana

Tātad, kad lietotājs iesniedz kontaktinformācijas veidlapu, jums būs nepieciešams kaut kāds paziņojuma veids, lai jūs par to informētu. Izvēlnēs “Iestatījumi” un “Paziņojumi” varat konfigurēt iestatījumus, piemēram, e-pastu, uz kuru tiks nosūtīti paziņojumi, vai tēmas rindu..

Dažādiem mērķiem varat pievienot jaunu paziņojumu

Parasti, pirmo reizi instalējot spraudni, šī funkcija vienmēr būs ieslēgta. Tādā veidā, kad kāds iesniedz kontaktinformācijas veidlapu, jūs vienmēr saņemsit paziņojumu par to pa savu e-pastu.

Pro padoms

Ja vēlaties sasniegt papildu jūdzi un konsekventu zīmolu, varat izvēlēties savai e-pasta veidnei pievienot pielāgotu galveni. Šeit ir īsa rokasgrāmata, kuru varat apskatīt.

Kontaktu formas apstiprinājumu konfigurēšana

Pēc kontaktformas iesniegšanas veidlapas apstiprinājums ir lielisks veids, kā informēt lietotājus, ka viņu iesniegtā veidlapa ir apstrādāta, un dod jums iespēju informēt par turpmāko rīcību..

Jūs varat pielāgot to, ko lietotāji redz pēc formas iesniegšanas

Parasti formas apstiprinājumi var būt vai nu:

 • Ziņa: Tas parādīsies, kad apmeklētājs būs iesniedzis kontakta veidlapu. Parasti tas ir noklusējuma apstiprinājuma tips lielākajai daļai kontaktinformācijas veidlapas spraudņu. Varat uzrakstīt vienkāršu ziņojumu, lai lietotājs uzzinātu, ka esat saņēmis kontakta formu.
 • Rādīt lapu: Ja vēlaties sūtīt savus lietotājus uz noteiktu tīmekļa lapu (t.i., pateikties viņiem vai novirzīt uz slēptu saturu), tā vietā varat izmantot šo apstiprinājuma veidu.
 • Novirzīt (Doties uz URL): Varat izmantot šo opciju, ja vēlaties nosūtīt lietotāju uz citu vietni.

Tagad, kad jūs zināt dažādu veidu apstiprinājumus, kas WPForms var piedāvāt, apskatīsim, kā konfigurēt un pielāgot ziņojumu, ko lietotāji redzēs, kad viņi iesniegs veidlapu.

Vispirms dodieties uz cilni “Apstiprinājums”, kas atrodas veidlapu redaktora sadaļā “Iestatījumi”. Nākamais ir izvēlēties apstiprinājuma veidu. Mēs iesakām izmantot “Ziņojums”, jo iesācējiem tas ir vieglāk.

Pēc tam jūs varat pielāgot apstiprinājuma ziņojumu un, kad esat pabeidzis, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz Saglabāt. Tagad atliek tikai pēdējais solis, pievienojot kontaktinformācijas lapu!.

Kontaktinformācijas lapas pievienošana

Tagad jums vajadzētu būt gatavam sazināties ar veidlapas lapu. Viss, kas jums jādara tagad, ir faktiski pievienot to savai WordPress vietnei.

Kaut arī spraudnis ļauj pievienot kontaktinformācijas veidlapu vairākām jūsu vietnes vietām (emuāru ierakstiem, sānjoslai utt.), Mēs koncentrēsies uz vienkāršāko metodi, proti, jaunas lapas pievienošanu.

Kontaktinformācijas veidlapas pievienošana lapai vai ziņai

Jums jāizveido jauna ziņa vai lapa WordPress un pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Pievienot veidlapu”. Nākamais ir uznirstošajā izvēlnē atlasīt kontakta formu un noklikšķiniet uz “Pievienot veidlapu”..

Atliek tikai publicēt ziņu vai lapu, un tad kontakta forma parādīsies jūsu WordPress vietnē.

Voila! Tagad jūsu WordPress vietnē ir pavisam jauna kontaktu veidlapu lapa, kuru apmeklētāji var izmantot, lai ar jums sazinātos.

Kontaktinformācijas lapas izveidošana ir noderīga, lai izveidotu saziņu starp jums un jūsu lietotājiem. Ja vēlaties labāk izprast savus lietotājus, apmeklējiet mūsu iepriekšējo ierakstu par to, kā pievienot Google Analytics savam WordPress.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map