Kā vietnē WordPress instalēt vienkāršu, pielāgojamu karti: Google Maps logrīka pārskats

Ja nesen izmantojāt mūsu servera ātruma pārbaudītāju, iespējams, pamanījāt jaunu lielisku funkciju: interaktīvo servera atrašanās vietas karti.


Kad jūs mēra servera ātrumu ar Bitcatcha, mēs veicam testus no astoņām dažādām vietām visā pasaulē. Tas ir vienīgais veids, kā mēs varam nodrošināt jūsu vietnes ātru ielādi no jebkuras planētas daļas.

Līdz šim jums par to bija jāuzņemas mūsu vārds. Bet ar mūsu jauno karti jūs varat precīzi redzēt, no kurienes mēs jūsu vietni piespraužam. Tas izskatās šādi:

Bitcatcha servera ātruma pārbaude

Kā redzat, tapas parāda mūsu testu atrašanās vietas: Lielbritānijā, Brazīlijā, Singapūrā, Indijā, Austrālijā, Japānā un divās vietās ASV.

Izmantojot šīs kartes izveidē Google Maps logrīka spraudni, es domāju, ka uzrakstīšu par to īsu pārskatu. Kā redzat, tas ir interaktīvs un ļauj man izmantot Bitcatcha zīmolu vietņu tapās. Diezgan forši, pareizi?

Google Maps logrīks

Spraudnis ir vienkārši labākais manis izmantotais kartēšanas rīks. Ja jums ir nepieciešama karte, lai parādītu sava uzņēmuma vai veikala atrašanās vietu, es noteikti apsveru iespēju to pārbaudīt. Vai varbūt jums ir jādod norādes cilvēkiem vai – tāpat kā es – jāsniedz apmeklētājiem vairāk informācijas par jūsu vietni.

Google Maps logrīks darbojas jau vairāk nekā četrus gadus, un tagad tam ir 100 000 lietotāju, tāpēc tas ir uzticams produkts.

Pats spraudnis ir vienkāršs, intuitīvs un pielāgojams. Lai sāktu, jums nebūs vajadzīgas nekādas tehniskās prasmes, un tas darbojas tieši ārpus karkasa. Jums atliek tikai ievadīt informāciju par atrašanās vietu un pielāgot kartes izskatu un izskatu. Jūs pat varat pielāgot dizainu savai vietnei.

Bet pats labākais – tas darbojas ātri un patērē ļoti maz resursu.

Spraudņa bezmaksas versija ir pieejama WordPress tirgū, un ir arī pro versija, kuras cena ir sākot no 15 USD.

Es izmantoju profesionālo versiju (kuru iesaku), tāpēc apskatīsim dažas no labākajām funkcijām.

Īpaši ātra iekraušana

Ja jūs šeit Bitcatcha esat parasts lasītājs, jūs zināt, ka esmu apsēsta ar ātrumu. Es vienmēr nevēlos pievienot smagos spraudņus, kas izsūc resursus no vietnes.

Tāpēc Google Maps logrīks ir tik ērts. Lai gan vairums kartes spraudņu sūta vairāk nekā 50 pieprasījumus, lai ievilktu interaktīvā kartē, Google Maps logrīks nosūta tikai VIENU pieprasījumu. Tas gandrīz neizmanto resursus. Kā tas to pārvalda?

Šī daļa ir diezgan gudra. Kad karte pirmo reizi tiek ielādēta jūsu vietnē, tas ir tikai attēls. Tas ir ekrānuzņēmums vai sīktēls, kas nozīmē, ka tas ir viegls un serverim iesniedz tikai vienu pieprasījumu. Tas izskatās šādi:

Kartes sīktēls

Karte kļūst interaktīva tikai pēc noklikšķināšanas, piemēram:

Interaktīvā karte

Tajā brīdī tas ievelk visus papildu pieprasījumus. Tas nozīmē, ka jūsu sākotnējais ielādes ātrums nav palēnināts ar smagu interaktīvu spraudni mājas lapā.

Pielāgojams

Kā redzat mūsu kartē vietnē Bitcatcha, jūs varat pielāgot spraudni, lai saplūstu jūsu vietnē. Piespraudes mūsu kartē satur Bitcatcha logotipu. Varat arī mainīt kartes izmēru un gaismas kastes krāsas, kad tā paplašinās.

Bitcatcha logotips kā tapa Google google kartes logrīkā

Pati karte izmanto Google Maps funkcionalitāti, lai jūs varētu izvēlēties arī no tās funkcijām. Vai vēlaties ielu skatu? Satelīta skats? Norādījumi no vienas vietas uz otru? Tas viss ir viegli pielāgojams spraudnī (piezīme: tās ir profesionāļu funkcijas).

Jūs pat varat iekļaut informācijas burbuļus, tālummaiņas koeficientu un citus aspektus – tas viss tiek vilkts no Google Maps.

Regulāri atjaunina

Tas varētu šķist maza lieta, bet es vienmēr meklēju spraudņus, kas tiek regulāri atjaunināti. Tas nozīmē, ka viņi vienmēr ir droši, droši un ātri. Tas ne tikai nozīmē, bet tas nozīmē, ka komandai ir jārūpējas par savu spraudni un ātri jāreaģē uz kļūdu novēršanu.

Rakstīšanas laikā Google Maps logrīks tika atjaunināts pirms trim dienām. Izmantojot šo spraudni, jums tiek garantēta visjaunākā funkcionalitāte.

Lielisks atbalsts

Google Maps logrīka puiši lieliski darbojas ar klientu atbalstu. Viņu mērķis ir atbildēt uz visiem e-pastiem trīs stundu laikā un garantēt atbildi 24 stundu laikā.

Pro dalībnieki saņem garantētu atbalstu gadu, bet jūs varat jaunināt atbalstu mūža garumā, izmantojot paketi “Aģentūra”.

Ir arī noderīgs atbalsta forums bezmaksas lietotājiem. Eksperti ir diezgan aktīvi, un ir plaša lietotāju kopiena, kas atbild uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Vai ir vērts maksāt par Pro paketi??

Par 15 USD ir vērts padomāt par pro paketi. Tas dod jums gadu bezmaksas jauninājumus un garantētu atbalstu, kā arī piekļuvi profesionālajām funkcijām (vairāk pielāgošanas iespēju, neierobežotas piespraudes, ielu skata iespējas utt. Pilnu funkciju sarakstu varat redzēt šeit).

Pro Unlimited pakete ir vidējs līmenis, un tā ļauj izmantot spraudni tik daudzās personīgās vietnēs, cik vēlaties. Pro Agent pakete ir visdārgākā, un tā sniedz jums neierobežotu personisko un klientu izmantošanu, kā arī jauninājumus un atbalstu visa mūža garumā..

Ja neesat pārliecināts, vai papildu nauda ir tā vērta, septiņas dienas varat izmēģināt bezmaksas versiju (nav nepieciešama kredītkarte).

Google Maps logrīks darbojas

Pirms ieskatu pārskatu, pārbaudiet, kā spraudnis izskatās no aizkulisēm. Kā redzat, logrīka iestatīšanai ir daudz iespēju:

Izvēlieties izmēru, kartes veidu un tapu pielāgošanu no vienas vienkāršas formas.

Google kartes logrīka iestatījumi

Virsrakstu vai tekstu var mainīt virs un zem pašas kartes.

Pēc tam piesitiet cilnei pāri līdz “interaktīvai kartei”, un jūs varat pielāgot, kā parādīsies interaktīvais aspekts.

Jūs pat varat piekļūt atbalsta komandai no turienes opciju ekrānā.

Noslēguma domas

Google Maps logrīks ir labākais veids, kā savai vietnei pievienot karti. Lietošana ir vienkārša, saplūst ar dizainu un nepalēnina jūsu vietnes darbību.

Izmēģiniet to pats. Iegūstiet bezmaksas versiju WordPress spraudņu veikalā vai Pro versiju oficiālajā vietnē Google Maps Widget.

Paziņojiet man, kā jūs nokļūsit!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map