Kāpēc jums vajadzētu savienot Etsy ar Wix vietni un kā to izdarīt 10 minūtēs

Etsy ir izaudzis no nezināmas vietnes, lai nopirktu lieliskus, ar rokām darinātus izstrādājumus, publiski tirgotajam uzņēmumam, kas pagājušajā gadā pārdeva vairāk nekā 2 miljardus ASV dolāru..


Ja jūs pārdodat rokām darinātas preces vai unikālas digitālās lejupielādes, Etsy ir vairāk nekā 50 miljoni aktīvu lietotāju, kas pērk un pārdod, tāpēc jums nebūs problēmu atrast klientus. Jums nav jāuztraucas par vietnes izveidi vai cilvēku atrašanu jūsu produktu pirkšanai. Etsy to apstrādā ar jums.

Bet, tā kā jūsu bizness aug, jūs varat secināt, ka Etsy neļauj jums veikt dažas nepieciešamās lietas, tāpēc ir jāizveido sava vietne..

Kāpēc Viks un Etsija ir lieliski kopā

Kā savienot Etsy ar Wix

Ja jums ir sava vietne, daži iesaka slēgt Etsy veikalu un pilnībā atteikties no Etsy. Bet, ņemot vērā faktu, ka Etsy vien 2016. gada trešajā ceturksnī ienesa vairāk nekā 87 miljonus ASV dolāru, vai jūs tiešām domājat, ka tas ir labākais padoms?

Vairāk nekā 20 miljoni cilvēku ir aktīvi Etsy pircēji. Tas ir ļoti daudz iespēju pārdot savus produktus. Ja jūs domājat pārdot tiešsaistē pilna laika tiešsaistē, tam vajadzētu būt jūsu biznesa sastāvdaļai. Bet tikai daļa.

Tā vietā, lai aizvērtu savu Etsy veikalu, kāpēc gan to nevarētu savienot ar Wix vietni? Tas rada bezmaksas veidu, kā piesaistīt trafiku uz jūsu vietni.

Wix ir vietņu izveides rīks cilvēkiem, kuri nezina, kā veidot vietnes. Jums nav jāzina koda rindiņa. Ja doma par tīmekļa vietnes izveidi rada jums murgus, to mākslīgais dizains ļauj to viegli izdarīt. Atbildiet tikai uz dažiem vienkāršiem jautājumiem, un pēc dažām minūtēm jums ir vietne.

Apvienojot savu Wix vietni ar savu Etsy veikalu, jūs esat ieguvis iebūvētu organiskās trafika avotu uz jūsu vietni, kas jums nemaksās ne santīma. Mūsdienās ir grūti ienākt brīvā satiksmē. Un, kad jūs veidojat biznesu, izmantojot kurpju auklu, dimetānnaftaljonu summa patiešām palielinās.

Izveidot Wix vietni: 

Ja jūs tikko sākat darbu, šī visaptverošā rokasgrāmata parādīs precīzus soļus, kā izveidot savu pirmo Wix vietni.

Kāpēc man jāiekļauj mans Etsy veikals vietnē Wix?

Ja vēlaties biznesu, kas ilgs, jums tas jāveido pašam, nevis Etsy. Kas notiktu ar jūsu augošo zīmolu, ja Etsy sāka iekasēt maksu USD 1000 gadā, lai izmantotu viņu platformu?

Etsy veic izcilu darbu, reklamējot viņu zīmolu tiešsaistē, drukātā veidā un televīzijā. Viņi tērē simtiem tūkstošu dolāru mārketinga, lai pastāvīgi iegūtu jaunus klientus. Cilvēki uzticas Etsy un mīl no viņiem pirkt. Šīs lietas var attiekties uz jums, bet, ja jums ir simtiem tūkstošu dolāru, ko tērēt mārketingam, jums nevajadzēs Etsy veikalu.

Lai gan Etsy ir lieliska platforma, kas smagi strādā, lai apmierinātu gan pircējus, gan pārdevējus, tai ir ierobežojumi.

Šie ierobežojumi apgrūtina jūsu biznesa attīstību. Bet ir iespējams iegūt labāko no abām pasaulēm. Ievietojot Etsy veikalu savā Wix vietnē, jūs varat:

 1. Vienkāršāka e-pasta sarakstu veidošana
 2. Labāka klientu pieredze
 3. Iespēja audzināt klientus, kuri nav gatavi pirkt
 4. Nav saiknes ar konkurējošiem produktiem

1. Vienkāršāka e-pasta sarakstu veidošana

Vietnē Etsy klienta e-pasta adreses tiek iegūtas tikai tad, kad viņi veic pirkumu. Tas ir lielisks sākumpunkts, un jums jau regulāri jāsūta e-pasts klientiem.

Bet klientu e-pasti ir tikai sākumpunkts. Tas nedod iespēju sazināties ar cilvēkiem, kuri neveic pirkumus, kad viņi pirmo reizi apmeklēja jūsu vietni. Izmantojot Wix, varat izmantot kādu no viņu sarakstu veidošanas lietotnēm, lai tvertu to vietnes apmeklētāju e-pasta adreses, kuri vēl nav klienti.

2. labāka klientu pieredze

Klientu apkalpošana tiešsaistes uzņēmumiem sākas ar vietni, kas klientiem ļauj viegli atrast un iegādāties to, ko viņi vēlas. Sauciet to par lietotāju pieredzi, klientu apkalpošanu vai klientu pieredzi. Patiesībā jums ir nepieciešams, lai klientiem būtu pēc iespējas vienkāršāk iegādāties no jums.

Daļējs iemesls, kāpēc cilvēki mīl pirkt no Etsy, ir tas, ka tas ikvienam padara to par ļoti vieglu. Meklējiet, noklikšķiniet, pērciet. Tieši tā. Kāpēc jāpavada neskaitāmas stundas, mēģinot izdomāt, kā to visu izdarīt pats, kad varat vienkārši izmantot viņu procesu?

Ja jūs nevēlaties nodarboties ar iepirkumu grozu iestatīšanu un to integrēšanu maksājumu vārtejās, Wix Etsy Store lietotne ved klientus uz Etsy izrakstīšanās lapu. Tā kā klienti uzticas Etsy un viņiem patīk pirkt no viņiem, jūsu atteikšanās rādītāji būs zemāki.

3. Spēja audzināt klientus, kuri nav gatavi pirkt

Ja jūs pārdodat preci par augstu cenu, var paiet vairāki apmeklējumi, pirms viņi jums uzticas pietiekami, lai veiktu pirkumu. Lai arī Etsy nav “oficiāla” numura, pārdevēju vidējā Etsy pārdošanas cena ir aptuveni 20 USD..

Ja apmaiņā pret e-pasta adresi savā vietnē piedāvājat bezmaksas dāvanu, būs vieglāk sazināties ar potenciālajiem klientiem. Tādā veidā jūs varat viņiem nosūtīt e-pastus, kas viņiem palīdzēs iegādāties jūsu produktu.

4. Nav saiknes ar konkurējošiem produktiem

Kad klients apskata jūsu preci, ir pieejama izvēlne, kurā viņi var nokļūt līdz vairākiem citiem Etsy pārdevēju produktiem. Etsy veikalā Wix vietnē nav šo saišu, tāpēc potenciālajam pircējam nebūs iespējas atrast līdzīgus produktus no cita pārdevēja.

Konkurējošie produkti Etsy

Kā savienot Etsy veikalu ar jūsu Wix vietni

1. Piesakieties savā Wix kontā.

2. Informācijas panelī augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz pogas Pievienot lietotni.

Pievienojiet lietotni Wix

3. App Market ekrāna augšpusē lodziņā Search Apps ierakstiet vārdu “Etsy”. 

4. Atlasiet lietotni Etsy Shop un noklikšķiniet uz pogas “Pievienot vietnei”.

Wix lietotņu tirgus

5. Ekrānā Success atveriet Wix Editor. 

Lietotnes pievienošana

6. Wix redaktors izveido jaunu lapu ar nosaukumu Etsy Shop.

Diemžēl jūs nevarat iegult savu veikalu savā mājas lapā. Mēģinot izdzēst šo lapu, jūs noņemsit lietotni Etsy veikals. Lapā ir aizpildīta demonstrācijas informācija, lai dotu jums priekšstatu par veikala izskatu. Lai skatītu savas preces, jums būs jāpieslēdz veikals, izmantojot iestatījumus.

7. Noklikšķiniet jebkur veikalā, lai parādītos ovāla poga “Iestatījumi”.

Etsy Wix iestatījumi

8. Lietotnē, kas tiek parādīta lapas priekšskatījumā, noklikšķiniet uz zilās pogas “Pievienojiet savu veikalu”. 

Pievienojiet Etsy Shop

9. Atļaujiet Wix izvilkt jūsu Etsy informāciju

Atļaujiet Wix izvilkt savu Etsy informāciju, izmantojot uznirstošajā logā savu Etsy pieteikumvārdu. Ja joprojām esat pieteicies Etsy, noklikšķiniet uz pogas Atļaut. Jūs tiksit novirzīts uz Etsy Shop lietotni Wix redaktorā.

Etsy Store lietotnes izmantošana Wix redaktora iekšpusē

Lietotne Etsy Store ir ļoti vienkārša. Tajā ir divas sadaļas:

 1. Iestatījumi
 2. Dizains

Lietotnes sadaļā Iestatījumi varat izvēlēties, kuras jūsu Etsy veikala sadaļas tiks rādītas. Ja vēlaties mainīt tekstu kādā no šīm sadaļām, jums tas jādara uz jūsu Etsy kontu. Lai mainītu šīs sadaļas, vienkārši noklikšķiniet uz zilās Etsy pogas “Rediģēt veikalu”.

Rediģēt veikalu

Sadaļa Dizains ļauj mainīt pogu un teksta krāsas, bet jūs nevarat mainīt faktisko lapas izkārtojumu.

Secinājums

Apvienojot lielo Etsy klientu bāzi un jūsu Wix vietnes e-pasta sarakstu veidošanas iespējas, jūs dodaties uz ienesīga tiešsaistes biznesa veidošanu, kas jūs uzturēs nākamajos gados.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map