Pirmā pārdošana ir īpaša sajūta.

Tas iezīmē jūsu iepirkšanās impērijas sākumu un iespēju veidot biznesu.

Mēs esam redzējuši, ka tas notiek. Mēs esam vērojuši, kā guļamistabu uzņēmēji pārvērš savus sapņus miljonu dolāru e-komercijas uzņēmumos. Viss, kas jums nepieciešams, ir lielisks produkts un tiešsaistes veikals.

Piezīme

Šis ir 10 minūšu ceļvedis tiešsaistes veikala izveidošanai, savu pirmo klientu atrašanai un pārvēršanai veiksmīgā biznesā.

Ja lasāt šo lapu, iespējams, jums jau ir radusies lieliska ideja, taču nezināt, kā izveidot savu veikalu.

Izklausās pazīstami?

Uzticieties mums, tas ir vienkāršāk, nekā jūs domājat, un mēs jums parādīsim visus noslēpumus. Vienkāršības labad ceļvedis ir sadalīts trīs daļās. Paņemiet tasi kafijas un iesprūdīsimies.

1. daļa: kur es pat sākšu?
Īss ievads jūsu pirmajā tiešsaistes veikalā.

2. daļa: Tehniskais uzgalis
Soli pa solim izveidojiet savu vietni un veikalu.

3. daļa: Pirmā pārdošanas veikšana
Veikals ir vajadzīgs klientiem! Mēs parādīsim jums ātru viltību pirmās pārdošanas veikšanai.

1. DAĻA. Kur es pat sāku?

Internets ir pilns ar foršām vietām, kur pārdot savus produktus. Grūtākais ir izvēlēties labāko maršrutu. Īsi sakot, jūsu labākais risinājums ir pašas vietnes iestatīšana, taču apskatīsim visas iespējas.

1. risinājums: eBay, Etsy un trešo personu pakalpojumi

Tirgus laukums

eBay, Etsy un Craigslist ir milzu platformas, un šeit atrodas tūkstošiem mazu veikaliņu un veikalu. Tavs varētu būt viens no viņiem.

Vislabākais par šiem trešo pušu pārdevējiem ir to vienkāršība. Jūs varat reģistrēties un sākt pārdošanu dažu minūšu laikā. Viņi veic smagu darbu un izveido jūsu veikalu. Viņi rīkojas ar naudu un visu procesu padara vieglu.

Klienti jau zina šīs platformas un jūtas ērti no tām iegādājoties. Šeit jūtama uzticēšanās un drošības sajūta.

Jūs atradīsit arī iebūvētu auditoriju. Piemēram, Etsy ir miljoniem klientu, kas meklē rokām darinātus amatus un personīgās lietas. Ja jūs izgatavojat unikālas dāvanas un produktus, jūs jau gaida daudz klientu.

Bet?…

Problēma ir tā, ka jūs nekad neveidosit impēriju kāda cita vietnē.

Ir ļoti grūti izveidot patiesi lojālu auditoriju un stiprināt sava zīmola identitāti, ja tupat uz kāda cita zemes! eBay, Etsy, Craigslist un citi visi jūsu zīmoliem un identitātei liek priekšā jūsu produktus.

Pats sliktākais, ja trešā puse nolemj atsaukt jūsu veikalu, viss jūsu bizness tiek zaudēts uz labu. Tā ir slikta ziņa, ja meklējat uzticamus, ilgtermiņa ienākumus.

Ja vēlaties savākt e-pasta adreses, sazināties ar klientiem un izveidot unikālu identitāti, jums ir nepieciešama sava telpa. Jūsu vietne.

2. risinājums: sociālo mediju veikali

Facebook biznesa lapa

Vēl viena populāra izvēle ir Facebook veikala izveidošana. Tas nozīmē, ka viena no Facebook integrētajiem spraudņiem jāizmanto veikals sava sociālā multivides lapā.

Mums ir dažādas sajūtas par šo metodi. Protams, tas padara vienkāršāku nekā jebkad agrāk pārdot savu sociālo. Tomēr Facebook ir ieradums mainīt viņu algoritmus bez īpaša brīdinājuma.

Jūs varētu pavadīt gadus sava biznesa veidošanā, lai tas viss tiktu iznīcināts vienā ātrā Facebook atjauninājumā.

Nekļūdieties mums, jums noteikti ir jāveido kopiena Facebook. Tomēr nav prātīgi paļauties uz to kā uz jūsu vienīgo klātbūtni tiešsaistē.

Atbilde ir 3. variantā: jūsu pašu veikals

Ja jūs meklējat vietu, kur piezvanīt savējiem, jums jāizveido savs veikala priekšpuse.

www.jūsu veikals.com

Vai tas tikai radīja nelielu satraukumu? Tas ir vieglāk, nekā jūs domājat.

Ir divi galvenie veikala veidošanas veidi, un mēs jums palīdzēsim visu procesu.

WordPress + WooCommerce = Bezmaksas tiešsaistes veikals!

WooCommerce

Ja tas izklausās kā svešvaloda, dziļi elpojiet. Vietnes izveidošana tagad ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk. Mēs sāksim izmantot WordPress: populārākā vietņu veidošanas platforma uz planētas.

Faktiski 24% no visām vietnēm internetā nodrošina WordPress. Tātad jums ir labs uzņēmums.

Jūs varat izvēlēties iepriekš iestatītus dizainus un pielāgot to pēc savas patikas. Jums pat nav jāzina viena tīmekļa koda rinda.

Bet kā ir ar sarežģītajiem maksāšanas mehānismiem, produktiem un nosūtīšanu?

Tur ir kur WooCommerce nāk iekšā. WooCommerce ir tehnisko instrumentu komplekts, kas liek jūsu veikalam darboties. Viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt programmatūru un instalēt to savā WordPress vietnē.

Tas palīdzēs jums izveidot un noformēt savu veikalu. Tas arī iestatīs visas jūsu sarežģītās norēķinu sistēmas, pārvaldīs jūsu krājumus un sakārtos nosūtīšanu.

Gan WordPress, gan WooCommerce ir pilnīgi bez maksas izmantot bet ar tām saistītā arhitektūra nav. Jums būs nepieciešams tīmekļa mitinātājs un domēna nosaukums, kas ir tikai neliela daļa no izmaksām. Vairāk par to 2. DAĻĀ: Tehniskā informācija.

Shopify – vienkāršākais veids, kā izveidot tiešsaistes veikalu

Shopify tiešsaistes veikals

Labākā WordPress + WooCommerce alternatīva ir Shopify. Shopify ir vienkāršs programmatūras elements, kas jums izveidos jūsu tiešsaistes veikalu. Tas ir īpaši izstrādāts e-komercijai.

Viņi arī izmanto veidnes (skat. 100. vietni Shopify veidnes šeit), lai palīdzētu jums izveidot vietni, tāpēc nav viltīga koda, ar kuru rīkoties.

Tāpat kā WooCommerce, arī Shopify back-end burvība dara visu smago darbu jūsu labā.

Bet?…

Vienīgais reālais negatīvais, kas saistīts ar Shopify, ir izmaksas. Mēneša maksa (sākot no USD 29 mēnesī) ir atkarīga no jūsu izvēlētā Shopify plāna. Ja jums ir lieli plāni, neļaujiet tam sevi atcelt. Shopify ir ideāls, ja jums ir produkts ar lielu peļņas normu. Galu galā jūs saņemat nepārspējamas ērtības par cenu.

Tikai 19 minūtēs varat redzēt, kā mēs esam izveidojuši Shopify tiešsaistes veikalu. Tas ir cik tiešs ir process.

Grunts līnija

Šeit vissvarīgākais ir tas, ka jums ir nepieciešama sava telpa. Jums nepieciešama identitāte, balss un lojālu sekotāju cilts. Jūs to nevarat darīt, izmantojot vietni Etsy, eBay, Facebook utt. Tas nozīmē veidot savu impēriju, izmantojot WordPress + WooCommerce vai Shopify.

2. DAĻA: Tehniskā daļa

Uzticieties mums, tas ir vieglāk, nekā jūs domājat.

PIEZĪME

2. DAĻA parāda, kā iestatīt WordPress + WooCommerce tiešsaistes veikalu. Mēs esam izveidojuši detalizētu rokasgrāmatu, kā izveidot Shopify veikalu (19 minūtēs!). Pārbaudiet to.

1. solis. WordPress tīmekļa mitināšana

Tīmekļa mitināšana ir interneta zemes ielāps, kurā dzīvos jūsu vietne.

Tas, ka esat jauns spēles dalībnieks, var būt sarežģīti, ja jūs apmetaties apkārt. Padomā par to šādi:

Web hostinga kompānijas ir kā interneta īpašnieki. Viņi jums izīrē daļu tīmekļa, un tur jūs veidosit savu vietni.

Bet šeit ir šī lieta. Ir labi hostinga uzņēmumi, un ir arī slikti.

Tāpēc ne tikai izvēlieties lētāko variantu. Jūsu vietnes ātrums un drošība ir ļoti svarīga, un jūsu tiešsaistes veikals ir pelnījis labāko.

Labākie tīmekļa mitinātāji darbojas ātri kā ellē, tuvu jūsu mērķauditorijai un ir aizsargāti no hakeriem.

Mums šeit ir bijusi liela pieredze, un to mēs iesakām:

Vietnes WooCommerce resursdators

SiteGround ir lieliska premium izvēle. Ja jums ir lieli plāni ar lielu globālo datplūsmu, mēs tos ļoti iesakām. Viņi ir ātri, droši un lieliski ar klientu apkalpošanu. Faktiski šī vietne Bitcatcha.com tos mitina.

Izlasiet vietnes Ground pārskatu

Inmotion hostings

Inmotion Hostings ir lieliski piemērots, ja koncentrējaties uz ASV auditoriju. Viņu Max Speed ​​Zone ™ ir paredzēts, lai štatos Amerikas Savienotajās Valstīs kalpotu ļoti ātri. Pārī ar bezmaksas Cloudflare kontu jūsu vietne ātri lidos apkārt pasaulei.

Izlasiet Inmotion Hostinga pārskatu

2. solis. Www.my-first-business.com!

Šis ir jūsu “domēna vārds”. Tā ir adrese, kas norāda uz jūsu vietni. Jūs meklējat kaut ko vienkāršu, unikālu un tiešu.

Izvēlieties to ļoti uzmanīgi. Cerams, ka jūs jau esat ieguvis visu nosaukto uzņēmuma vārdu un gatavs doties.

3. darbība. WordPress iestatīšana & WooCommerce

Kad esat ieguvis savu tīmekļa mitināšanu & domēna vārds gatavs, piesakieties vadības panelī, lai instalētu WordPress. Instalācija ar vienu klikšķi abās iPage & Inmotion Hostings to veiks ātri.

Pēc tam piesakieties savā WordPress vietnē, dodieties uz spraudņiem un meklējiet WooCommerce. Lejupielādējiet un instalējiet.

Voilà. Jūsu tiešsaistes veikals darbojas tagad.

Tas izklausās sarežģīti, bet tā nav. Lai palīdzētu jums, mēs esam izveidojuši virkni video ceļvežu, lai jūs soli pa solim iepazīstinātu jūs ar šo procesu. Šajos 5 videoklipos mēs precīzi parādām, kā draugam izveidojām WooCommerce tiešsaistes veikalu.

4. solis: sava veikala projektēšana

Tagad, kad esat saņēmis savu tiešsaistes veikalu, ir pienācis laiks to izrotāt!

Kā jau teicu iepriekš, WordPress ir ļoti viegli izrotāt un padarīt savu. Jūs varat izvēlēties no simtiem iepriekš iestatītu dizainu bez maksas vai arī varat izvēlēties izcilu motīvu. Mums patīk Elegantas motīvi, kas piedāvā pieņemamas, unikālas un skaistas tēmas.

Ekspertu dizaina padomi:

 1. Vienkāršība ir vissIzvēlieties vienkāršu dizainu, kas izceļ jūsu produktus un ir viegli orientējams.
 2. Logotips un firmas zīmeMeklējiet tēmu vai dizainu, kas ļauj jums izveidot unikālu identitāti.
 3. Lielas, augstas izšķirtspējas fotoattēliFotoattēli pārdod produktus. Tas ir tik vienkārši. Izvēlieties vietni, kurā jūsu attēli tiek rādīti vislabākajā veidā.

5. solis: naudas skaitīšana

Protams, neviens interneta veikals nav pilnīgs bez apmaksas mehānisma. Vispazīstamākais pakalpojums tiešsaistē ir PayPal un jūs varat ērti ievietot viņu maksājumu vārteju norēķinu procesā.

Dažreiz klienti dod priekšroku vienkāršam maksājumam ar kredītkarti. Jūs varat rīkoties ar to Braintree. Viņi nodrošina norēķinu sistēmu AirBnB un Uber, lai jūs būtu labās rokās.

Tagad jūs visi esat gatavi atvērt durvis! Tagad jums vienkārši jāatrod daži klienti.

3. DAĻA. Pirmā pārdošanas darīšana

Pirmā izpārdošana vienmēr ir vissarežģītākā. Pēc tam tas ir sniega pikas efekts! Mēs jums atstāsim vienu eksperta padomu, kas palīdzēs jums veikt šo pirmo pārdošanu.

Novietojiet savu produktu miljonu acu priekšā

Internets ir pārpilns ar spēcīgiem emuāriem, YouTube kanāliem un sociālo mediju ietekmētājiem. Šiem cilvēkiem ir spēks panākt, lai jūsu produkts nonāktu daudzu cilvēku priekšā.

Sākumā izveidojiet emuāru un ietekmētāju sarakstu savā nišā. Viņi vienmēr meklē izcilus produktus un stāstus, ko dalīties ar savām kopienām, tāpēc sazinieties un lūdziet pārskatu vai sponsorētu ziņu.

Šie ietekmētāji katru dienu saņem simtiem e-pasta ziņojumu un vietu, lai jūs izceltos?

 1. Esiet personalCraft unikāls un personīgs ziņojums katram emuāru veidotājam. Pieminiet kaut ko, ko jūs redzējāt un iepatikāties viņu emuārā, un pastāstiet viņiem, kāpēc, jūsuprāt, jūsu produkts būtu interesants viņu auditorijai.
 2. Uzrunājiet viņus pēc vārda. Nav viegli atrast vairuma emuāru autoru vārdus. Pierādiet viņiem, ka esat veltījis laiku, lai apskatītu viņu vietni.
 3. Izveidojiet pārliecinošu stāstuRakstnieki un emuāru autori meklē vairāk nekā tikai lielisku produktu. Viņi vēlas stāstu, kas savieno ar viņu lasītājiem. Kas padara jūsu produktu unikālu? Kāda ir emocionālā saikne? Kāpēc cilvēkiem jādzird par jums un jūsu produktu?
 4. Bet ievērojiet to, ka viņiem nav jāzina jūsu dzīves stāsts. Vienkārši dodiet viņiem nepieciešamo, lai viņus ieintriģētu un parādītu jūsu produktu. Emuāru autori meklē īsus, asus potenciālos pirkumus.
 5. Izpildiet tikai vienu reizi, apmēram pēc nedēļas. Esiet pieklājīgs, un, ja nedzirdat, neuzņemieties to personīgi. Vienkārši izmēģiniet vēl vienu!
 6. SponsorēšanaIr daudz emuāru un sociālo mediju kontu, kas pieņems maksājumus, lai dalītos ar jūsu produktu vai izveidotu saturu ap to. Tā ir maza cena, kas jāmaksā par daudzām jūsu produkta acīm.

Bezmaksas paraugs darbojas arī šeit;)

Pieturēšanās pie vienas darba metodes ir viss, kas jums nepieciešams, lai veikals gūtu panākumus, bet, ja jūs vēlaties vairāk, izlasiet mūsu mārketinga emuārpasta ierakstus.!

Phew, jūs to izdarījāt līdz galam!

Tātad, ko mēs esam iemācījušies?

 1. Ir daudz veidu, kā pārdot tiešsaistē, taču nekas nepārspēj jūsu vietnes izveidi WordPress vai Shopify.
 2. WordPress gadījumā izlemiet par mitināšanas uzņēmumu & iestatīšana WordPress + WooCommerce.
 3. Par Shopify vienkārši sāciet šeit.
 4. Izvēlieties tīru un unikālu dizainu.
 5. Sazinieties ar ietekmīgiem emuāriem, lai nodrošinātu atsauksmes un pārklājumu.

GALĪGĀ DOMA

Smagākā daļa ir pirmā lēciena veikšana. Nejūtieties procesa pārgalvīgi, apskaujiet to un iemācieties, kad jums iet. Uzticieties sev un savam produktam! Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, es esmu vienkārši pa e-pastu. Ja izvēlaties WordPress, varat skatīties, kā es iestatīju WooCommerce vietnei Bon Bon Boutique.

Sekojiet savām kaislībām, sāciet veiksmīgu biznesu un paceliet dienas darbu!

Tas tiešām var notikt, vienkārši izlasiet mūsu interviju ar Kalenu (Bon Bon Boutique īpašnieks), nopelnot USD 1000 viņas brīvajā laikā!

Veiksmi!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me