VPN iesācēju ceļvedis – svarīgi jautājumi, kas jāuzdod pirms VPN iegūšanas

Laipni lūdzam virtuālajā privātajā tīklā (VPN) 101. Kā īss ievads es esmu izmantojis VPN salīdzinoši īsu laiku – faktiski mazāk nekā gadu. Tomēr pirms tam es jau labu laiku sēdēju uz žoga.


Vairāk nekā divu gadu laikā man ienāca prātā daudzi jautājumi, no kuriem daži radīja vēl vairāk jautājumu. Pirmais šķērslis, kas jāpārvar, sākumā bija:

Kas ir VPN?

VPN savieno datoru, Mac, planšetdatoru vai citu ierīci ar internetu, izmantojot citu datoru. Jūs izveidojat savienojumu ar internetu, izmantojot cita datora interneta savienojumu, nevis tieši caur savu. Turklāt VPN arī šifrē jūsu nosūtītos datus, lai tie būtu droši.

Kāpēc man būtu nepieciešams VPN??

VPN maskē jūsu atrašanās vietu

Visvienkāršākajā formā VPN piedāvā lietotājiem iespēju droši un privāti izveidot savienojumu ar internetu. Kad vispirms tiek izveidots savienojums ar VPN pakalpojumu, pirms tiek novirzīts uz jūsu norādīto interneta adresi, jūsu atrašanās vieta ir zināma tikai VPN pakalpojumu sniedzējam.

Apskatīsim, kas tas ir noderīgs:

 1. Piekļuve saturam
  Lielākajai daļai VPN ir vairākas atrašanās vietas, kuras varat izvēlēties parādīt kā savu atrašanās vietu, tādējādi dažos gadījumos palīdzot izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Daži pakalpojumu sniedzēji internetā ierobežo lietas no noteiktām vietām. Piemēram, Netflix, kurā ir dažādas filmas dažādām ģeogrāfiskajām zonām.

  Protams, tas arī palīdz jums apiet satura cenzūru dažādās valstīs (kuru saraksts pieaug).

 2. Privātums
  Ja kādreiz esat domājis par valdību vai interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP) snoopšanu par visu, ko darījāt tiešsaistē, tad VPN ir absolūti jums. Vai zinājāt, ka daudzās valstīs jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var pārdot jūsu pārlūkošanas vēsturi mārketinga un reklāmas aģentūrām? Un, ja daudzas valdības to pieprasa, tām ir juridiski pienākums nodot jūsu tiešsaistes darbību žurnālus?

Kā darbojas VPN?

Kā darbojas VPN?

* Šī ir pamata diagramma tam, kā notiek datu plūsma, ja izmantojat VPN. Attēls ir no ExpressVPN, taču visi vienreizējie VPN savienojumi darbojas vienādi.

Parastā interneta savienojumā, mēģinot piekļūt vietnei internetā, dators pieprasījumu novirza caur sava IPS servera, kurš pēc tam savieno jūs ar vietni. Izmantojot VPN savienojumu, jūs izveidojat savienojumu tieši ar VPN serveri, apejot sava ISP serveri.

Ja iepriekš esat dzirdējis par ugunsmūri, VPN rīkojas līdzīgi, aizsargājot un aizsargājot jūsu interneta savienojumu, izmantojot privātus serverus un šifrētas datu plūsmas.

Izmantojot VPN, mana informācija būs droša?

Viens no galvenajiem VPN elementiem, kas to padara tik vēlamu, ir drošība. VPN savienojumā visi sūtītie un saņemtie dati tiek šifrēti. Tātad, ja kāds mēģinātu pārtvert jūsu sūtītos datus, šī šifrēšana nodrošinātu jūs drošu (vai vismaz drošāku nekā tad, ja tā tiktu pārsūtīta bez šifrēšanas).

Apsveriet šos scenārijus; Jūs iepērkaties tiešsaistē un plānojat veikt pirkumu – jūsu kredītkartes informācija, iespējams, būs jānodod tirgotājam. Jūs atrodaties kafejnīcā un mēģināt piekļūt savam e-pasta kontam – parole būs jānosūta uz jūsu e-pasta serveri verifikācijai. Šie ir tikai divi vienkārši gadījumi, kad VPN var aizsargāt jūs un jūsu datus.

Vai es tiešām nevaru izsekot VPN??

Ar VPN IP adresi un šifrētu trafiku vien nepietiek, lai jūs varētu palikt neizsekojami. Tiesa, tas apgrūtina jūsu izsekojamību, bet kādam ar pareizām tehniskajām prasmēm to var atrast.

Jūsu IP adrese nav vienīgais, kas jūs identificē tiešsaistē. Faktiski ir bijuši arī gadījumi, kad ir zināms, ka VPN noplūst faktiskās IP adreses.

Citas izsekošanas metodes ietver doksēšanu, ļaunprātīgas programmatūras izmantošanu, vienkāršu veco neuzmanību un daudz ko citu.

Es teiktu, ka tas, cik anonīmi un neizsekojami jūs vēlaties būt (vai cik paranoiski esat), ietekmēs precīzu to pakalpojumu kombināciju, kurus jūs izmantojat kopā.

Piemēram, jūs varētu izmantot VPN apvienojumā ar anonīmu pārlūku, piemēram, TOR, kā arī interneta drošības programmu, kā arī izmantot zināmu smadzeņu jaudu tajā, ko jūs darāt tiešsaistē, jo īpaši attiecībā uz informācijas apmaiņu.

Īsā atbilde šeit būtu nē, jūs neesat pilnīgi izsekojams.

Kā VPN aizsargā jūsu informāciju

1. Šifrēšana

Kad esat izveidojis savienojumu ar VPN pakalpojumu, visa jūsu interneta trafiks un komunikācija iet caur drošu tuneli. Tas ir tas, kas uztur jūsu informāciju privātu un drošu.

Katrs VPN tam izmanto dažādus protokolus, kuriem ir atšķirīgs drošības līmenis. Šeit ir daži piemēri;

 • Interneta protokola drošība (IPSec)
  IPSec autentificē interneta sesiju un savienojuma laikā šifrē datus. Tam ir divi veidi, transports un tuneļvedība, tāpēc pārsūtīšanas laikā starp dažādiem tīkliem dati ir droši. IPSec var kombinēt ar citiem drošības protokoliem, lai sesijas būtu vēl drošākas.
 • 2. slāņa tunelēšanas protokols (L2TP)
  L2TP ir viens no citiem protokoliem, ko var izmantot kopā ar IPSec. Tas izveido tuneli starp diviem punktiem, ar kuru IPSec apstrādā starp tiem nodoto datu šifrēšanu.
 • Punkta tunelēšanas protokols (PPTP)
  PPTP ir all-in-one protokols, kas gan rada tuneli, gan šifrē datus. To ļoti bieži izmanto un atbalsta pat Mac un Linux sistēmās.

2. Nav reģistrēšanas politikas

Tas ir kaut kas, kas jāņem vērā, jo ne visiem VPN ir reģistrēšanas politika. Žurnāli ir vēstures faili, kas reģistrē jūsu interneta datplūsmas vēsturi. Ja žurnāli netiek glabāti, acīmredzot VPN pakalpojumu sniedzējs nevar to pārdot vai nodot nevienai valdībai vai tiesībaizsardzības aģentūrai, vai ne?

Ja VPN nav reģistrēšanas politikas, bieži to ļoti skaidri norāda viņu vietnē. Piemēram, PureVPN, viens no daudziem, kas neveic žurnālus.

VPN pakalpojums bez reģistrēšanās

Kā lietot VPN?

Lielākajai daļai VPN būs savi procesi, taču pamat teorija ir tāda, ka instalējat VPN programmatūru ierīcē (piemēram, maršrutētājā, personālajā datorā vai viedtālrunī). Konfigurēšana varētu būt tikpat vienkārša kā VPN lietotājvārda un paroles ievadīšana, palaižot programmatūru, taču daži VPN piedāvā vairāk iespēju.

Tas varētu ietvert drošības protokola izvēli, kuru vēlaties izmantot, vai manuālu izvēli, kurai servera atrašanās vietai vēlaties pievienoties.

Kādas ierīces darbojas VPN?

Ir trīs galvenās vienumu kategorijas, kurās parasti darbojas VPN (atkarībā no pakalpojumu sniedzēja): galddatori / klēpjdatori, viedtālruņi / planšetdatori un maršrutētāji. Precīzāk, viņi parasti strādās uz platformām, kas piedāvā Windows, Mac OS, iOS, Android un Linux (Lielākā daļa maršrutētāju ir balstīti uz Linux).

Ņemiet vērā, ka ne visi maršrutētāji atbalsta VPN izmantošanu. Ja izmantojat kādu no labākajiem, populārākajiem zīmoliem un modeļiem, iespējams, varat izmantot VPN, taču labāk būtu sazināties ar ražotāju vai vienkārši iesaistīties forumā un pajautāt. Es izmantoju TP-Link Archer C7, kas to arī dara.

expressvpn konfigurācijas lapa

* VPN parasti ir rokasgrāmata, kuru varat izmantot, lai palīdzētu jums konfigurēt ierīces vairākās ierīcēs

Es zinu, ka ir dažas vietnes, kurās ir teikts, ka jums nepieciešama pielāgota programmaparatūra, piemēram, DD-WRT vai Tomato, taču tā vienkārši nav taisnība. Tomēr, ja maršrutētājs neatbalsta VPN, tad mirgošana uz kādu no šiem varētu jums palīdzēt.

Tālāk atkal ir piesardzības piezīme: Pat ja jūs mobilajā tālrunī izmantojat VPN, ir daudz mobilo lietotņu (kuras jūs, iespējams, esat instalējis), kurām ir daudz vairāk informācijas nekā jūsu IP adrese. Vai atcerieties tās nepatīkamās atļaujas, kuras jums bija jāpiešķir, instalējot tās? Tas nozīmē, ka pat ar VPN palīdzību jūsu datus joprojām var nosūtīt šo lietotņu izstrādātājiem.

Cik grūti man to izmantot?

Ļoti vienkārši sakot; ne īsti. Gandrīz visiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir plašas pamācības, kā iestatīt savas programmas vairākās ierīcēs. Esmu ticis cauri daudziem no tiem, un daži pat dodas tik tālu, ka man ir soli pa solim video par iestatīšanu.

Kā piemēru apskatiet ExpressVPN lapu Kā iestatīt.

expressvpn vpn steup ar instrukcijām

Lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju būs kaut kas līdzīgs šim, kam ir ārkārtīgi detalizētas instrukcijas. Faktiski dažus no tiem ir tik viegli iestatīt, ka viss, kas jums būs jādara pēc lietotnes instalēšanas, ir ievadīt lietotājvārdu un paroli, pēc tam atlasīt serveri un doties prom.

Vai VPN palēninās manu interneta savienojumu??

Atbilde uz to būtu varbūt. Pakalpojuma rakstura dēļ parasti būs neliels palēninājums. Tomēr gandrīz visiem cienījamiem VPN pakalpojumiem šis palēninājums bieži nebūtu pamanāms.

Tomēr, ja jūsu ISP dažu iemeslu dēļ samazina interneta ātrumu, tad VPN izmantošana var uzlabot jūsu ātrumu. Daudziem augsta līmeņa VPN pakalpojumu sniedzējiem ir lieliski tīkli, kas izmanto 1. līmeņa joslas platuma nodrošinātājus.

Parasti, ja pamanāt ātruma kritumu, tas būs nedaudz lielāks, jo tālāk ir serveris, ar kuru izveidojat savienojumu.

Tehniska piezīme par ātrumu

Jūsu aparatūrai ir izšķiroša nozīme savienojuma ātrumā. Kad VPN šifrē jūsu datus, process prasa daudz skaitļošanas jaudas. Katras ierīces centrā ir mikroprocesors, kas ietekmē ātrumu, ar kādu ierīce rīkojas. Šis ātrums ir novērtēts gigahercos (GHz).

Jo augstāks ir GHz, jo ātrāka ir šifrēšana un līdz ar to arī ātrāks savienojuma ātrums.

Vidējais maršrutētāja procesora ātrums svārstās no 800 MHz līdz 1,2 GHz (lai gan ir arī augstākas klases modeļi, kuru ātrums ir vismaz 1,8 GHz). Vidējais klēpjdators darbojas ar ātrumu no 1,6 GHz līdz 2,2 GHz, bet vidējais dators darbojas no 2,6 līdz 3,4 GHz.

VPN savienojuma ātrums

Palaižot VPN pakalpojumu maršrutētājā ar procesoru, kura vērtējums ir 1GHz, VPN līnijas ātrums tiek ievērojami palēnināts. Saskaņā ar TorGuard tehnisko atbalstu, ar kuru es konsultējos, maksimālais ātrums, ko šeit varu iegūt, izmantojot maršrutētāja izvietošanu, ir aptuveni 17Mbps. Tā paša VPN palaišana klēpjdatorā ar ātrumu 1,8 GHz ļaus sasniegt ātrumu aptuveni 150Mbps.

Šeit jāuzsver, ka VPN veiktspējā ir daudz kustīgu daļu, tāpēc, lai baudītu maksimālus ātra VPN savienojuma ieguvumus, būtisks ir arī jūsu pašu aprīkojums..

Kā izvēlēties pareizo VPN sniedzēju?

VPN nodrošinātāji

Burtiski ir pieejami desmitiem (simtiem, ja rēķināsit ar mazākiem pakalpojumu sniedzējiem) VPN pakalpojumu. Daži no tiem ir galvenie VPN pakalpojumu sniedzēji, kas specializējas šajā jomā, taču šodien ir arī daudzi interneta drošības uzņēmumi, piemēram, F-Secure, Kaspersky un Avira, kuri ir izveidojuši savu darbību VPN spēlē..

Tātad, kā jūs izvēlēsities pareizo, jo, iespējams, katru dienu tiksit bombardēts ar “VPN piedāvājumi”, tiklīdz jūs ierakstīsit šo meklēšanas vienumu Google? Atrodot jums piemērotu VPN, tiek uzskaitīti tikai daži galvenie elementi:

1. Izmaksas pret drošību

Šī ir vecā klauzula “Jums nevar būt viss”. Jo vairāk tas maksā, jo labāks būs pakalpojums. Ne vienmēr, bet gan kā īkšķa likums. Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju var iekasēt maksu no dažām dolāriem mēnesī, bet, ja jūs patiešām esat paranoisks par savu privātumu un drošību, vai jūs tiešām domājat, ka mierīgi kaut ko iekustināt? Izvēlieties līdzsvaru, kas atbilst jūsu prātam, saglabājot sev skaidrus galvenos VPN pakalpojuma abonēšanas mērķus.

2. Vai tas uztur žurnālus??

Tas ir ļoti svarīgi. Neatkarīgi no jūsu budžeta vai mērķa, VPN nodrošinātājs, kas uztur žurnālus, ir tikai milzīga tārpu kanna, kas gaida atvēršanu. Un jūs zināt, kas notiek, kad tiek atvērta šī kārba. Tikai žurnālu iegūšana prasa tikai nepatikšanas – jau iepriekš ir zināms, ka pakalpojumu sniedzēji sprādzis valdības spiediena ietekmē. Izvēlieties pakalpojumu sniedzēju, kurš ļoti stingri ievēro politiku bez žurnāliem.

3. Serveru skaits un izvietojums

Tas vairāk attiecas uz cilvēkiem, kuri izmanto VPN, labākos ģeogrāfiskos ierobežojumus. Piemēram, ja vēlaties piekļūt Netflix saturam no ASV reģiona, jums VPN būs nepieciešams… ASV serveris! Jo vairāk servera atrodas pakalpojumu sniedzējs, jo vairāk iespēju jums ir. Jo lielāks būs viņu serveru skaits, jo lielāka iespēja, ka savienojums būs vienmērīgs un ātrs.

4. Cik par cik savienojumiem

Mūsdienu vidējā mājsaimniecība ierīcēs ir kļuvusi traka. Iedomājieties pat tikai vienu pāri, kuriem katram ir klēpjdators, planšetdators un viedtālrunis – tā ir sešas ierīces zem viena jumta. Pārliecinieties, vai savienojumu skaits, ar kuru VPN pakalpojumu sniedzējs jūs reģistrējaties, ir piemērots jūsu dzīvesveidam.

5. IP noplūde

Šī ir problēma, kas arvien vairāk aktualizējas vēlu. Acīmredzot dažiem VPN pakalpojumu sniedzējiem bija nelielas tehniskas problēmas, un viņu klientu reālais IP bija noplūdis, kas nozīmē, ka viņi maksā par pakalpojumu, kas nedarbojas. Lai novērstu šo problēmu, daudzi VPN piedāvā izmēģinājuma periodu, kurā varat reģistrēties. Pārliecinieties, ka šajā izmēģinājuma periodā esat labi pārbaudījis savienojumu, un, ja jūsu IP noplūst, labi zināt, ko darīt – RUN.

6. Lietotāja saskarne

Es diskutēju par to, vai pievienot šo punktu vai ne, bet galu galā mans OKT mani uzveica. Dažiem VPN ir tik šausmīgi interfeisi, ka tos vienkārši ir AWFUL izmantot. Vienkārši… apskatiet, pirms izvēlaties šo trīs gadu diskontēto plānu, ok?

Kā pateikt, vai mans VPN ir labs?

Protams, VPN pakalpojumu pārdošanas pamatā ir privātums un drošība. Tātad, kā jūs zināt, vai jūsu izvēlētais darbojas tā, kā vajadzētu? Vai jūs zināt, vai jūsu IP tiek turēts drošībā? Kas par tām noplūdēm, par kurām esat dzirdējis?

Šīs bažas dažreiz izraisa tas, ko es dažos VPN pakalpojumu sniedzējos saucu par “sabojātām funkcijām”. Tas nozīmē, ka viņi nedarbojas, kā reklamēts, kas nozīmē, ka jūsu identitāte var būt apdraudēta.

Šeit ir daži vienkārši norādījumi, kas var jums palīdzēt.

 • Apmeklējiet IPLeak un izlasiet tur sniegto informāciju. Ja jūsu VPN darbojas kā vajadzētu, jūs aplūkosit nevis VPN, bet gan patieso informāciju par VPN serveri. DNSLeakTest var veikt arī kaut ko līdzīgu, ja vēlaties alternatīvu.
 • Lai pārbaudītu savu VPN ātrumu, apmeklējiet vietni SpeedTest vai TestmyNet un tur veiciet testus. Varat tos palaist pirms un pēc savienojuma ar VPN serveri, lai pārbaudītu ātruma un latentuma atšķirības.

testa vpn ātrums

* SpeedTest parādīs augšupielādes un lejupielādes ātrumu, kā arī latentumu uz tuvāko serveri.

Protams, ir arī sarežģītāki testi, kurus varat veikt, taču tie ir nedaudz detalizētāki.

Pat ja jūs esat apmierināts ar izmantoto VPN pakalpojumu, laiku pa laikam testu veikšana ir laba ideja, ja tikai tā, lai nodrošinātu savu sirdsmieru..

Vai VPN ir likumīgi?

Dažiem tas varētu šķist dīvains jautājums, jo apkārt ir tik daudz VPN pakalpojumu sniedzēju, taču atcerieties, ka internetam nav vienas valdības, kas to kontrolētu. Tomēr JŪS ierobežo jūsu dzīvesvietas valsts likumi, tāpēc pirms abonementa pirkšanas pārliecinieties, vai VPN ir likumīgs jūsu valstī..

Pirms jūs ņirgājaties, ļaujiet man pateikt, ka tur ir dažas ļoti stingras valstis. Piemēram, Apvienotie Arābu Emirāti (AAE). Pieķeršanās, izmantojot AAE izmantotu VPN pakalpojumu, var novest jūs ar milzīgu naudas sodu no USD 100 līdz 500 000.

Nepārsteidzoši, ka arī Ķīna nesen ir pieņēmusi regulu, kas atļauj izmantot tikai valdības apstiprinātus VPN pakalpojumus. Domājams, ka tas ir “jāregulē VPN, kas nelikumīgi veic pārrobežu operatīvās darbības”, bet, kā mēs visi zinām, tas ir tikai kārtējais Ķīnas lielā ugunsmūra paplašinājums.

Un visbeidzot – ja jūs domājat izmantot VPN tikai tāpēc, lai savā darba vietā vai skolā apietu cenzūras ugunsmūri, jūs varētu tikt atlaists vai izraidīts (atkarībā no jūsu amata). Kapish?

Kāpēc VPN dažviet ir nelikumīgi?

Tas patiešām ir atkarīgs, bet lielākoties valstīm, kuras aizliedz VPN, ir stingrāka kontrole pār savu pilsoņu dzīvi. Aizliedzot VPN, viņi vieglāk kontrolē visu tiešsaistes kustību, ko veic viņu pilsoņi.

Šeit ir minēti daži galvenie iemesli;

 • Morālie iemesli (piemēram, Singapūra)
 • Politiskā stabilitāte (piemēram, Jordānija, Lībija)
 • Nacionālā drošība (piemēram, Indija, Krievija)
 • Viss iepriekš minētais (piemēram, Ziemeļkoreja, Ķīna)

Vai mans VPN pakalpojums var tikt bloķēts??

Dažas valstis, kuras patiešām ir cieši izturējušās pret savu interneta cenzūru, ir aizkavējušas VPN pakalpojumu bloķēšanu. Lai gan viņi nevar atšifrēt datus, tiek pierādīts, ka VPN bloķēšana šajās valstīs ir veiksmīgi bloķējusi piekļuvi VPN, pārtraucot piekļuvi ostām, kuras parasti izmanto parastie VPN protokoli.

Piemēram, Ķīnas lielais ugunsmūris, kas ir neliela daļa no valsts kopējiem centieniem uzturēt sabiedrības drošību, cieši pārraugot informācijas sistēmas..

Vai es varu torrent ar VPN?

Failu koplietošana vai Torrenting nav nelikumīga, taču ir zināms, ka tas palielina karodziņus, jo ne vienmēr ir zināms koplietoto failu statuss. Piemēram, koplietojot noteiktus video failus, var tikt pārkāpts Digitālās tūkstošgades autortiesību likums. Ir zināms, ka arī dažās ar autortiesībām aizsargātajā programmatūrā pirātiskās versijas ir izplatītas, izmantojot Torrenting.

Tomēr ir zināms, ka arī straumēšana patērē lielu joslas platumu, tāpēc ir daži VPN pakalpojumu sniedzēji, kuri vai nu neatļaus mocīt savus pakalpojumus, vai arī šiem scenārijiem būs noteikti joslas platuma ierobežojumi..

Ja jūs meklējat torrent draudzīgu VPN pakalpojumu, pārliecinieties, ka tas ir skaidri norādīts arī viņu vietnēs.

Šeit ir daži torrentiem draudzīgi VPN:

 • ExpressVPN
 • IpVanish
 • Paslēp mani
 • CyberGhost
 • PrivātsVPN

Kas ir “nogalināšanas slēdzis”?

Lielākā daļa cilvēku izmanto VPN, lai palīdzētu nodrošināt viņu privātumu, kas viņiem ir vissvarīgākais. Tāpēc daudzi VPN dienesti ieviesa jēdzienu “nogalināt slēdzi”. Tie ir domāti, lai palīdzētu nekavējoties pārtraukt savienojumu, ja kāda iemesla dēļ tiek pārtraukts pakalpojums VPN serverim.

Tas palīdz novērst jūsu faktiskā IP atrašanos, kamēr VPN pakalpojums nav pieejams.

Protams, ja vēlaties, lai savienojums paliktu ieslēgts, nevis pārtrauktu, daudzos gadījumos jūs varat izvēlēties izslēgt slepkavības izslēgšanu..

Vai VPN izmantošana ietekmēs manas tiešsaistes spēles?

Spēlētāji bieži ir ļoti kritiski par jaunu elementu ieviešanu savos tīklos, jo viņi vienmēr ļoti baidās par papildinājumu, kas, iespējams, rada papildu latentumu. Latentums ir tiešsaistes spēļu slepkava, un es personīgi esmu redzējis, kā spēlētāji kliedz pie monitoriem, saskaroties ar neparasti ilgu ping laiku.

Daži ir kritiski skatījušies uz VPN, jo viņiem rodas jautājums, kā ir tas, ka, pievienojot papildu slāni starp viņiem un spēles serveri, iespējams, samazināsies to latentums. Atcerieties, ka varat izvēlēties, ar kuru VPN serveri vēlaties izveidot savienojumu.

Ja izveidosit savienojumu ar serverim, kas atrodas vistuvāk spēļu serverim, iespējams, redzēsit uzlabotus ping laika iestatījumus.

Turklāt vairākas serveru atrašanās vietas nozīmē arī to, ka varēsit spēlēt serverus no valstīm / reģioniem, kurus parasti nevarētu.

Vai es varu izmantot bezmaksas VPN??

Tur ir diezgan daudz brīvi izmantojamu VPN pakalpojumu, patiesībā dažus no tiem pārvalda bona fide interneta drošības uzņēmumi, piemēram, Kaspersky. Tomēr, apsverot tos, bieži rodas nelielas tehniskas problēmas.

 1. Daudzi no bezmaksas VPN piedāvā ierobežotu joslas platumu
 2. Parasti ir pieejamas ļoti ierobežotas vietas un / vai serveri
 3. Jūsu datu drošība var būt apšaubāma
 4. Pakalpojuma kvalitāte var būt apšaubāma
 5. Parasti pastāv ierobežojumi

Apsveriet šo:

Bezmaksas pakalpojumu sniedzējiem ir jāpelna ieņēmumi no SOMEWHERE, un šie uzņēmumi apstrādā jūsu datus.

Cik maksātu VPN pakalpojums?

Izņemot bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējus, jūs, iespējams, varat cerēt maksāt jebkur no 2 līdz 10 USD mēnesī, atkarībā no dažādiem faktoriem. Plāna īpatnības un maksājuma periodi bieži ņem vērā cenu. Jo ilgāks laika periods jūs izvēlēsities maksāt iepriekš, jo zemāka cena parasti būs.

Ņemiet vērā NordVPN gadījumu, kas cenu nosaka atkarībā no tā, cik ilgu laika periodu jūs izvēlaties. Maksājot katru mēnesi, cena ir USD 11,95, bet, ja jūs maksājat katru gadu, cena nokrītas līdz 5,74 USD mēnesī. Izvēloties trīs gadu plānu, tas samazinās līdz USD 2,75 mēnesī, kas ir lieliska cena.

nordvpn cena

Nosveriet ieguvumus, kas saistīti ar pakalpojumu piesaistīšanu diviem vai trim gadiem, salīdzinot ar ietaupījumu, ko iegūsit, salīdzinot ar ikmēneša maksājumiem. Precīzi, kurā brīdī šī salda vieta ir, ir atkarīgs no katra individuālās izvēles.

Vai es varu norēķināties bez kredītkartes??

Kredītkartes padara mūsu digitālo dzīvi tik vienkāršu, jo tās ir drošs un ērts maksājuma nodošanas pārdevējiem. Tomēr, runājot par VPN pakalpojumiem, var šķist mazliet dīvaini maksāt par anonimitāti, izmantojot metodi, kas noteikti identificē sevi.

Par laimi par vēlu daži pakalpojumu sniedzēji ir sākuši pieņemt Bitcoin vai citu kriptovalūtu kā maksājumu. Lai uzzinātu, vai pakalpojumu sniedzējs, kuru jūs izvēlaties, pieņem Bitcoin, pārbaudiet, vai Bitcoin zīme ir apstiprināta maksājuma veida lapā VPN vietnē..

vairākas maksājuma iespējas

Protams, ja jūs izvēlaties Bitcoin maksājuma veidu, automātiska atjaunošana netiek veikta, un katru reizi atjaunojot pakalpojumu, jums būs jāiziet maksājuma process..

Aptiniet: vai tiešām man tādu vajadzētu saņemt?

Mūsdienu digitālā pasaule ir briesmu pilna. Starp valdības šņaukšanos uz hakeriem un krāpniekiem, digitālo darbību paslēpšanai vajadzētu būt normai, nevis apsvērumam. Tas jo īpaši attiecas uz publiskajiem tīkliem – piemēram, jūsu mobilo pakalpojumu sniedzēja GSM vai LTE joslu – tāpēc esiet gudrs un izmantojiet VPN.

Ļaujiet man dalīties ar jums ļoti vienkāršā personīgās pieredzes scenārijā, kāds man bija pirms pirkšanas VPN sižetā. Pēc pasākuma sēdēju kafejnīcā ar šo jauno dāmu un mēs runājām par drošību tiešsaistē. Viņa mani pārsteidza, kad pieminēja, ka pat savā mobilajā tālrunī izmanto VPN, tāpēc es viņai pajautāju, vai viņas drošība tiešām ir apdraudēta.

Viņa man parādīja lietotni savā tālrunī, kurā tika parādīts vairāk nekā 30 noklausīšanās mēģinājumu žurnāls tikai tajā pašā dienā vien, un paskaidroja, ka skaits palielinājās vai samazinājās atkarībā no viņa atrašanās vietas. Tagad tas ir tieši biedējoši.

Ja apsverat iespēju pievienot VPN drošības rīku sarakstam, es ļoti iesaku to darīt. Ja JŪS NAV, es jums joprojām iesaku to darīt. Kā mums parādīja nesenais Kraka uzbrukums, VPN pakalpojums mūsdienās ir nepieciešamība. Esiet drošībā un nenožēlojiet.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map