WP atiestatīšana – WordPress atiestatīšana ir vienkārša!

Atcerieties tās garās tumšās naktis, kad izstrādājat tēmas vai veidojat savu WordPress vietni, un kaut kas neatgriezeniski notiek nepareizi? Pēc tam jūs sākat raudāt stūrī, domājot tikai par visām nepatikšanām, kas jums jāpārdzīvo, vienkārši pārinstalējot WordPress, lai iegūtu tīru šīfera.


Mēs visi esam tur bijuši.

Varbūt tikai mani sauc ar raudāšanu, bet mēs visi esam sarūgtināti vai vismaz nedaudz satraukti par nepatikšanām, ka kļūdas dēļ ir jāpārinstalē WordPress..

Pirms dažām dienām mans dārgais boss man uzdeva pārskatīt WP Reset – rīku, kas ļauj ar dažiem klikšķiem atjaunot WordPress sākotnējā stāvoklī..

WP atiestatīšana

Bye-Bye, ilgi traucējoši pārinstalē. Tik ilgi, smagi un apgrūtinoši procesi.

Labi, es esmu dramatisks. WordPress atkārtota instalēšana nav nemaz tik sarežģīta, taču tā var kļūt diezgan garlaicīga.

Spēja atiestatīt WordPress uz svaigu šīfera, neraizējoties par atinstalēšanu, vidusmēra cilvēks, iespējams, ietaupīs visas 5 minūtes, taču tas ir ērtības, par kuru nevarētu šķist, ka dzīvošu bez tā, kad esmu nobaudījis tā priekšrocību greznību..

Kas tieši ir WP atiestatīšana

Ja nosaukums to nav atlicis, tas ir WordPress izstrādes rīks, kas ļauj ar dažiem klikšķiem ērti atjaunot WordPress sākotnējo stāvokli.

Kāpēc kādam tas būtu jādara, jūs vaicājat?

Kā piemēru izmantosim virtuvi. Iedomājieties, ka ilgi jāgatavo sarežģīts ēdiens, un tad jūs to sabojājat, nejauši uzlejot pannā veselu piparu pudeli.

Jums būs jāveic šādas darbības:

 1. Izmetiet sastāvdaļas pannā.
 2. Notīriet pannu tīru.
 3. Iztīriet traukus tīru.
 4. Restartējiet visu no jauna.

Tas tiešām nav vajadzīgs tik ilgs laiks, bet, ja jūs varētu ietaupīt laiku, nospiežot pogu, kas var novērst 1. – 3. Darbību, vai nebūtu jēgas to darīt?

Tāda pati koncepcija attiecas uz WordPress attīstību. Dažreiz jums šeit vienkārši ir nepieciešams jauns sākums un izskats, tā ir poga, kas ērti to dara jūsu vietā!

Cik viegli ir patiešām izmantot WP atiestatīšanu?

Spraudņa izmantošana ir patiešām vienkārša.

Varat uznirst vietnē https://wpreset.com/ un no turienes lejupielādēt spraudni, manuāli augšupielādēt to savā WordPress un aktivizēt, un jums ir labi iet.

Lejupielādējiet WP atiestatīšanu no WordPress.org

Es izvēlējos to instalēt, meklējot to no WordPress spraudņu meklēšanas funkcijas, jo acīmredzot esmu pārāk slinks, lai manuāli veiktu lejupielādi un augšupielādi.

Pēc dažām sekundēm spraudnis ir instalēts, un es esmu laimīgs cilvēks.

Instalēta WP atiestatīšana

Pirms mēs turpinām, es domāju, ka jums, puišiem, ir svarīgi zināt, ka mani uztrauc trauksme, it īpaši, ja strādājam ar mantu nepiederošiem īpašumiem.

Vietne, kurā es testēju WP atiestatīšanu, atrodas apakšdomēnā, kas pieder draugam, un, lai arī man tika sniegtas daudzas garantijas, ka nekas nevar noiet greizi, manas smadzenes iedomājās tūkstoš dažādu scenāriju par to, kā viss var noiet greizi (sasodīts jums) Mērfijs, tā ir tava vaina, es esmu tik paranoiķis!).

Nepalīdz tam, ka WP Reset nāk ar daudzām brīdinājuma zīmēm, kas draudoši izlasa: “NEVAJADZĒTU!”

WP iestatījumu atiestatīšana

Neskatoties uz to, man nācās pārbaudīt šo spraudni, tāpēc es ignorēju savu sacīkšu sirdi un aktivizēju WP Reset. Pēc tam mani sagaidīja šī kaste, kas mani vēl vairāk uzbudināja.

Ierakstiet “RESET”

Nav problēmu, pieņemsim to paveikt un paveikt. Es ievadīju lodziņā “atiestatīt” un nospiedu pogu.

Tad es redzu šo.

galīgais apstiprinājums

Līdz tam laikam es svīstu lodes, un visi šie brīdinājumi nepalīdzēja. Es biju * ​​tas * tuvu, lai izlēktu pa logu un vienkārši to pabeidzu.

Es sarīvēju zobus, aizvēru acis un trāpīju uz bīstamā izskata lielo sarkano pogu.

Atiestatīšana

Lietas bija savādi mierīgas. Nekas dzīvībai bīstams nenotika. Tikai neliela animācija, sakot, ka jāgaida, kamēr spraudnis atiestata WordPress. Animāciju bija savādi skatīties, tas nedaudz palīdzēja atvieglot manu satraukto dvēseli.

Un tad acumirklī tas notika.

Restaurēts

WordPress tika atjaunots sākotnējā stāvoklī burtiski tikai 3 soļos. Lai to izdarītu, man vajadzēja visu 1 minūti.

Pārbaudīju citas vietnes, kas atrodas šajā domēnā, un tās bija drošas. Viss pārējais bija normāli, izņemot vietni, kurā es pārbaudīju šo spraudni.

Zinot, ka viss noritēja labi, es ievilku atvieglojumu.

Ko darīt, ja es nejauši atiestatīšu savu vietni, izmantojot WP Reset?

Visa šī stāsta mērķis bija parādīt, cik ātri darbojas WP atiestatīšana un cik droša ir tā lietošana.

Burtiski nav tā, ka jūs varat nejauši kaut ko atiestatīt, izmantojot šo spraudni, jo komandai bija tālredzība izvietot vairākus apstiprinājumus un brīdinājumus, pirms jūs pat varat sākt nospiest atiestatīt..

Spraudņa instalēšana ir tik vienkārša, es pieļauju, ka es varētu panākt, lai mana tehnoloģiski izaicinātā vecmāmiņa to izdarītu.

Arī tā lietošana bija ļoti vienkārša – aktivizējiet spraudni, ierakstiet “atiestatīt”, noklikšķiniet uz Iesniegt, pēc tam vēlreiz apstipriniet iesniegšanu..

Pagaidiet dažas sekundes un voila, jūsu WordPress instalēšana ir tikpat laba kā jauna.

WP Reset citas funkcijas

Šī spraudņa galvenais mērķis ir palīdzēt jums atiestatīt WordPress, taču tas nenozīmē, ka tam nevar būt funkcijas, kas piedāvā opcijas, ko vēlaties darīt..

Spraudņu paneļa galvenajā “atiestatīšanas” joslā atrodas pēcatiestatīšanas opcijas, kas ļauj atkārtoti aktivizēt pašreizējo motīvu, atkārtoti aktivizēt WP atiestatīšanu un atkārtoti aktivizēt visus pašlaik aktīvos spraudņus.

ziņas atiestatīšana

Šīs iespējas ir īpaši noderīgas, ja vēlaties, lai opcijas, spraudņi un motīvi būtu tieši tādi, kādi tie ir. Izmantojot WP Reset, viss būs tīrs, bet atstājiet savas iespējas tieši tā, kā jums patīk.

Sadaļā Rīki atradīsit opcijas, kas ļauj veikt atsevišķas atiestatīšanas opcijas, piemēram:

 • Dzēst pārejas
 • Notīrīt mapi Augšupielāde
 • Atiestatīt motīva opcijas
 • Dzēst motīvus
 • Dzēst spraudņus
 • Iztukšojiet vai izdzēsiet pielāgotas tabulas
 • Dzēst .htaccess failu

Vairāk iespēju

Es šīs iespējas neizmantoju, taču ir patīkami zināt, ka tās ir tur, ja mums tās ir vajadzīgas.

Maz ticamā gadījumā, ja kaut kas noiet greizi, varat sazināties tieši ar WP Reset’s Devs, lai saņemtu atbalstu, vai arī jūs varētu lūgt palīdzību publiskajā forumā.

Atbilstoša piezīme – sazinoties ar WP Reset, lai saņemtu atbalstu, jūs runāsit ar cilvēkiem, kuri tieši izveidoja spraudni, tāpēc jūs zināt, ka saņemsit vislabāko palīdzību. Nav nekādu muļķību, kas tiek piesaistīta šiem satriecošajiem cilvēkiem!

Spriedums

Man jāatzīst, pirms veikt šo pārskatu, es sev pajautāju, vai tiešām šis spraudnis ir nepieciešams. Viss, ko tas dara, ir WordPress sākotnējā stāvokļa atiestatīšana, un es to varu izdarīt, vienkārši pārinstalējot. Kāpēc kādam būtu vajadzīgs šis spraudnis?

Pēc šī spraudņa izmēģināšanas man jāsaka… Es neesmu gudrs cilvēks.

WP atiestatīšana ir satriecoša.

Sakot, ka mums dzīvē nav vajadzīgs šāds spraudnis, ir tas pats, kas teikt, ka gulēšanai mums nav vajadzīgi spilveni. Mēs noteikti varam iztikt bez viņiem… bet kāpēc gan mēs, jo īpaši, ja viņi mūsu dzīvi padara tik daudz ērtāku?

WP Reset ir viegli uzstādīt, ērti lietojams un pats galvenais – ļoti ērts. Es arī ļoti cenšos, taču šķiet, ka nevarētu atrast šī spraudņa negatīvos elementus. Es domāju, ka kopš šī brīža man būs jāinstalē šis spraudnis katrā WordPress vietnē, kuru veidoju.

WP atiestatīšanu izstrādātāji izstrādājuši izstrādātāji, tāpēc tas ir patiešām noderīgs rīks. Ja neesat viens, jūs to daudz neatradīsit, taču, iespējams, vēlēsities to instalēt, tikai gadījumā, ja kādreiz būs jāpārinstalē WordPress.

Mēģiniet WP Reset sevi bez maksas šeit.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map