9 Ücretsiz Web Hosting Hizmetleri – Ücretsiz Web Sitenizi Barındırın

Hiç bir web sitesi başlatmak isteyen herkes kesinlikle ücretsiz web hosting almak isteyecektir. Sonuçta, hiç kimse bir şey için ödeme yapmayı sevmez, daha da fazlası, web sitenizin karlı olup olmayacağını bile bilmediğinizde, bu yüzden ücretsiz, doğru yol?


Şey, doğru ve… çok doğru değil.

Web siteniz için ücretsiz web barındırma alma konusunda yanlış bir şey yoktur ve kesinlikle avantajları vardır, ancak kesinlikle sınırlamalarla birlikte gelir.

Herhangi bir nakit ile gelmeden bir internet varlığı kurmak için gerçekten harika bir yoldur, ancak ücretsiz web barındırma almak da web siteniz için hoş olmayan sonuçlara neden olabilir.

Contents

Web Hosting Şirketlerinin İç Çalışmaları

Küçük internet tarayıcınıza veya telefonunuza www.whatever.com yazdığınızda, aslında fiziksel bir konumda bulunan ve sunucu adı verilen fiziksel bir bilgisayara karmaşık bir kablo ağı aracılığıyla bilgi gönderiyorsunuz..

Bu sunucu daha sonra gerekli verileri bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza geri gönderir, böylece aradığınız web sitesini görüntüleyebilir.

Bir sunucu satın almak oldukça makul bir maliyettir. Bunu korumak ucuz değil, o sunucuyu depolamak için fiziksel alanı kiralamak zorunda kalmamak, İnternet Sağlayıcı faturaları, elektrik ödemek ve.

Uzun lafın kısası, sunucu bakım ücretleri ucuz değildir ve bu nedenle kaliteli web barındırma şirketleri hizmetleri için premium bir fiyat talep eder.

Peki bazı şirketler bu hizmetleri ücretsiz olarak nasıl sunabiliyor??

Şimdi doğru soruları soruyoruz.

Nasıl web hosting şirketleri hizmetlerini ücretsiz tutmak

Web hosting şirketleri faturalarını ödemek ve evde ışıkları tutmak için bir yol bulmak gerekir. Bir şirketin hizmetlerini ücretsiz tutmak için kullanabileceği birçok strateji ve yöntem olsa da, bazıları kabul edilebilir, bazıları etik dışı ve bazıları düpedüz acınası.

İşte en özgür web şirketleri maliyetlerini karşılamak için yapmak birkaç şey.

 • Web Sitenizdeki Reklamlar
 • Size ücretsiz hizmetler sunarken bazı gelir elde etmenin yollarından biri web sitenize reklam yerleştirmektir. Bu reklamlar kendi reklamları veya üçüncü taraf reklamları olabilir. Eğer ücretsiz web barındırma tercih ederseniz genellikle hiçbir web sitenizde ne tür reklamlar olacağını kontrol olmaz. Sonuçta, ücretsiz öğle yemeği diye bir şey yok.

 • Sınırlı Özellikler
 • Bu şirketlerin yapabileceği başka bir şey, web sitenize devam etmek için yeterli özellikleri sunmak, ancak aslında herhangi bir iyi sonuç üretmek için yeterli değil. Bu, sizi ücretli hizmetlerine yükseltmeye veya “herkesin karşılayabileceği düşük ve düşük bir fiyata!” Ek özellikler satın almaya zorlar.

  Örneğin, web sitenizin bant genişliğini daraltabilir ve 100 ziyaretçiyi aştığınızda sitenizin ele geçirilmesine neden olabilirler. Sitenizi tekrar çevrimiçi hale getirmeniz için yeni sürüme geçmekten başka seçeneğiniz olmayacak ve bu da sizi otomatik olarak ücretli bir aboneye dönüştürecektir.

 • Gerçekten Yavaş Hız
 • Siteniz de çok yavaş olabilir. Sonuçta, onlara hiçbir şey ödemezsiniz. Web sitenize kaynak ayırmanız size borçlu değildir. Bu kaynakları ödeme yapan müşterilerine vermekte daha iyi olurlar.

 • Özel Alan Adı Yok
 • Büyük olasılıkla özel bir alan adı da alamazsınız. Ücretsiz web barındırma hizmetleriyle, büyük olasılıkla tam olarak profesyonellik için ideal bir örnek olmayan adınızla sınırlandırılmıştır. Freewebhostingservice.com.

Neyse, hatta tüm bu dezavantajları ile, ücretsiz web barındırma hizmetleri kendi avantajları var. Yeni başlayanlar için hobiler, hobiler ve sitenizi hemen kurup çalıştırmak için harika bir yol.

Yeterince tökezledim, hadi bu makalenin bütününe inelim.

Top 9 En İyi Ücretsiz Web Hosting Hizmetlerimiz 2020

1. Hostinger

https://www.hostinger.com

hostinger logosu

DEPOLAMA

10GB

SİTE OLUŞTURUCU

Evet

FİYAT (USD)

0,99 ABD doları / aylık

Ana Özellikler

 • 100GB Bant Genişliği
 • % 99 Çalışma Süresi
 • 7/24 Destek
 • Mükemmel Sunucu Hızı

“Süper düşük bir fiyata yüksek kaliteli hizmetler. Her amaca uygun! ”

İlk, en favori fiyatlı-çok-düşük-pratik-ücretsiz web hostingimiz Hostinger olacaktır.

Evet, bu listenin ücretsiz web barındırma hizmetlerine uygulanması gerektiğini biliyoruz, ancak Hostinger’ın fiyatları ayda sadece 0,99 dolar. Cidden, bu günlerde ayda 0,99 dolar karşılığında başka ne satın alabilirsin?

Hostinger’in hizmetleri birinci sınıf, hızlı ve güvenilir olup, sektördeki web barındırma devlerinin bazılarına rakip olmaktadır. Nitekim bazı testler yaptık ve Hostinger aslında hız açısından bazılarından daha iyi performans gösteriyor!

Müşterilerinizin nerede olursa olsun hızlarının tutarlı kalmasını sağlamak için tüm dünyada 6 veri merkezi oluşturdular. Aslında küresel olarak nasıl ücret aldıklarını görmek için Hostinger (Singapur, Hollanda ve ABD) ile 3 test sitesi kurduk ve hepsi sürekli olarak 180 ms’nin altındaki ortalama hızları döndürüyor!

Ayda 0.99 dolara mal olan bir şey için şaşırtıcı derecede hızlı, değil mi??

Hız bir yana, ne bizim favori (neredeyse) ücretsiz web hosting Hostinger yapılan onların% 99 çalışma süresi garantisidir. Bu, onlarla barındırmaya karar verdiğimiz sitelerin pratikte asla düşmeyeceğini veya Hostinger’ın aylık ücretlerimizin% 5’ini bize iade edeceğini garanti ediyor.

Bir çığlık özellikleri ve kullanımı kolay bir HPanel (kendi cPanel kendi sürümü) ile Hostinger kolayca premium web barındırma şirketlerine para için iyi bir çalışma verirken, rekabet geri kalanını yener. Hostinger’daki tüm incelememizi buradan okuyun.

Hostinger’da eksik olan nedir?

 • Ücretsiz alan adı yok
 • Ücretsiz SSL yok
 • Ücretsiz yedekleme yok
 • Tam olarak ücretsiz değil

2. Weebly

https://www.weebly.com

weebly logosu

DEPOLAMA

500MB

SİTE OLUŞTURUCU

Evet

FİYAT (USD)

Bedava

Ana Özellikler

 • sınırsız bant genişliği
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz SEO
 • İyi Web Sitesi Oluşturucu

“Özellikle ücretsiz site oluşturucularıyla yeni gelenler için harika.”

Ne yaptığını tam olarak bilmeseniz bile muhtemelen Weebly’yi duymuşsunuzdur. Kendi web sitelerini oluşturmak için herhangi bir programlama bilgisi olmayan insanlar için en kullanıcı dostu platformlardan biri olarak kendileri için bir isim yapmışlardır..

Dürüst olmak gerekirse, yaptıkları işte oldukça iyi.

Weebly’nin web sitesi oluşturucusu, burada çok kullanıcı dostu bir sürükle ve bırak arayüzü ve hayal edebileceğiniz web sitesini oluşturmak için binlerce şablon içeren gösterinin yıldızı..

Ücretsiz hesapta bulunan özellikler de yarı kötü değil. Size 500 MB’lık bir depolama alanı verilir ve bu çok fazla olmasa da, ücretsiz web sitenizi hazırlayıp devam ettirmeniz yeterlidir.

Sınırsız bant genişliğinin tadını çıkaracaksınız, bu nedenle içeriğinizin bir şekilde viraltown’da haftanın lezzeti haline gelmesi durumunda sitenizin düşmesine neden olan ziyaretçi akışından endişelenmenize gerek kalmayacak.

Ayrıca, ekstra güvenlik için ücretsiz SSL, ücretsiz arama motoru optimizasyonu ve içeriğinizin kolayca keşfedilebilmesi için ücretsiz SSL ve ücretsiz bir Weebly markalı alt alan adı veriyorlar… en iyisi değil ama hey, en azından bir alan adı için ödeme yapmak zorunda kalmayacaksınız, doğru?

Dikkat edilmesi gereken bir şey – ücretsiz hesap, telefon desteği veya herhangi bir e-ticaret özelliği ile birlikte gelmez. İkincisini kullanmanız gerekiyorsa, yükseltme yapmaktan başka seçeneğiniz olmayacak, ancak eski sizi endişelendiriyorsa endişelenmeyin – e-posta ve canlı sohbet yoluyla desteğiniz olacak.

Fantastik performans ve ücretsiz hesaplarıyla oldukça adil bir özellik ile Weebly’nin bu listede olması şaşırtıcı değil. Weebly hakkındaki tüm incelememizi buradan okuyun.

Weebly’de eksik olan nedir?

 • Sınırlı depolama alanı
 • Telefon desteği yok
 • E-ticaret sistemi yok

3.000 Web tarayıcısı

https://www.000webhost.com

000Webhost logosu

DEPOLAMA

1GB

SİTE OLUŞTURUCU

Evet

FİYAT (USD)

Bedava

Ana Özellikler

 • 10GB Bant Genişliği
 • İzin Verilen 2 Web Sitesi
 • İzin Verilen Kendi Reklamları
 • Ücretsiz Subdomain

“Fantastik web barındırma hizmeti ilk işinizi başlatmak için sadece kesinti zamanları olabilir unutmayın.”

Hostinger tarafından desteklenmektedir, 000Webhost.com en iyi ücretsiz web barındırma hizmetleri listesinde bir sonraki.

On yıldan fazla bir süredir varlar ve kendi sitelerini nasıl oluşturacaklarını öğrenmek isteyen insanlar için en iyi ücretsiz web barındırma şirketlerinden biri olarak kendilerini kurdular.

000Webhost.com sonsuza kadar% 100 ücretsiz olduğundan, sitenizin belirli bir süre sonra çekilmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Ücretsiz bir web barındırma hizmeti için, 000Webhost.com şaşırtıcı sayıda özellik ile birlikte gelir.

Size 1 GB depolama alanı, 10 GB bant genişliği, ücretsiz bir web sitesi oluşturucu, birkaç dakika içinde başlamanıza yardımcı olacak otomatik bir WordPress yükleyici ve hepsinden önemlisi her biri kendi özel kaynaklarına sahip 2 aktif web sitesi verilir.!

Ücretsiz web sitesi oluşturucu kullanımı basit, öğrenmesi kolay ve hasta görünümlü profesyonel bir web sitesi yapmak için şablonlarla birlikte gelir. Tek bir kod satırı öğrenmenize bile gerek yok.

000Webhost.com’un tek dezavantajı, bazı insanların korkunç duruş süreleri rapor etmeleridir, ancak hey, ücretsizdir. Pastanızı almayı ve onu yemeyi bekleyemezsiniz, değil mi??

Şahsen, 000Webhost.com zaten Hostinger tarafından desteklenmektedir, çünkü doğal olarak giriş fiyatı çok düşük olduğundan onlardan web hosting almayı tercih ederim. Ancak, herhangi bir parayı gerçekten çıkarmak istemiyorsanız, 000Webhosting.com mükemmel bir seçimdir.

000Webhost ile eksik olan nedir?

 • Duruş süreleri olabilir
 • Sunucu hızı düşük olabilir
 • Yedek yok

4. x10hosting

https://x10hosting.com

x10hosting logosu

DEPOLAMA

Sınırsız

SİTE OLUŞTURUCU

Evet

FİYAT (USD)

Bedava

Ana Özellikler

 • Kolay Komut Dosyası Yükleyici
 • Görüntülenen Reklam Yok
 • MySQL Veritabanı Yönetimi
 • Ücretsiz 3 E-posta Hesabı

“Hızlı, ücretsiz bulut web hosting. Her amaca uygun. ”

x10hosting iyi olanlardan biri.

Esnek, iyi gelişmiş ve istikrarlı, bazı premium web barındırma markalarından bazılarına rakip olabilecek modern donanımlara sahip ücretsiz bir web barındırma platformudur..

Bulut hizmetleri için yüksek performanslı SSD depolama alanı kullanan x10hosting, bu sitelerin kaynak ağırlığına bakılmaksızın platformlarında barındırılan tüm web siteleri için hızlı yükleme hızları sağlar.

Ücretsiz hesap, oldukça iyi bir web sitesi oluşturucu, PHP, MySQL ve CSS’nin en son sürümleriyle birlikte geliyor. Tek tıklamayla kurulumlar ve 3. taraf paketleri kullanma yeteneği ile X10hosting, mütevazi görüşümüze göre tartışmasız en iyi yuvarlak web barındırma hizmetidir.

X10hosting ile eksik olan nedir?

 • Ölçülmemiş disk alanı ile sınırlar
 • Sıfır müşteri desteği
 • Ücretsiz e-posta hesabı yok

5. Wix

https://www.wix.com

wix logosu

DEPOLAMA

500MB

SİTE OLUŞTURUCU

Evet

FİYAT (USD)

Bedava

Ana Özellikler

 • % 99,9 Çalışma Süresi
 • 7/24 Destek
 • Ücretsiz Subdomain
 • İyi Web Sitesi Oluşturucu
 • Mobil Cihazlar için Optimize Edilmiş Web Sitesi

“Profesyonel görünümlü siteler oluşturmak için harika bir site oluşturucu ile birlikte gelir.”

Wix başka bir web gerçekten popüler olan hosting şirketleri, hatta bilmeyenler arasında.

Dürüst olmak gerekirse, Wix ücretsiz özellikler açısından pek bir şey sunmuyor, ancak o bölümde eksikleri, kullanılabilirlikleri açısından telafi etmekten daha fazlası.

Arkadaşlarımdan biri web siteleri oluşturmaya ilk denemeye başladığında, kodlama bilgisi olmadan sınırlı bir süre içinde ne üretebileceğini görmek için doğrudan Wix’e gitti..

Yapmayı başardığı şey çok etkileyici, profesyonel görünümlü ve kaygandı. Tek yapması gereken, Wix’in olağanüstü şablon listesinden bir üs seçmek ve sürükle ve bırak arayüzlerini kullanarak aklındaki şeylere göre özelleştirmekti.

Kolayca parlatılmış web siteleri oluşturabilecek bir site oluşturucu ile küçük bir web sitesini barındırmak için ücretsiz bir web arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. Wix ile gerçekten yanlış gidemezsin. Wix hakkındaki tüm incelememizi buradan okuyun.

Wix ile neler eksik?

 • Sınırlı depolama alanı
 • Sınırlı bant genişliği
 • Ücretsiz e-posta hesabı yok
 • Ücretsiz hesapta gösterilen reklamlar

6. InfinityFree

https://www.infinityfree.net/

infinityfree logosu

DEPOLAMA

Sınırsız

SİTE OLUŞTURUCU

Hayır

FİYAT (USD)

Bedava

Ana Özellikler

 • sınırsız bant genişliği
 • Görüntülenen Reklam Yok
 • % 99 Çalışma Süresi
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz 10 E-posta Hesabı

“Sınırsız depolama alanı & 10 ücretsiz e-posta hesabıyla bant genişliği – bu listedeki daha iyi ücretsiz hizmetlerden biri. ”

Bu listedeki diğer oyuncularla karşılaştırıldığında oldukça yeni olmasına rağmen InfinityFree, önemli miktarda sınırsız özellik sunarak sektörde oldukça etkili olmayı başardı

Softculous komut dosyası yükleyici, çarpıcı görünümlü bir site oluşturmak için binlerce tema ile WordPress’i bir esinti haline getiriyor..

Görünüşler bir yana, InfinityFree hakkında bizi yeterince etkileyen şey, bizi sitelerimizde reklam göstermeye zorlamadan mevcut özelliklerin miktarıdır.

Onlarla birlikte,% 99,9 çalışma süresi ile sınırsız depolama alanı, sınırsız bant genişliği, 10 ücretsiz e-posta hesabının keyfini çıkaracaksınız (Bir garanti hakkında hiçbir şey söylemediklerini fark ettim). Tüm bunların reklam görüntülemek zorunda kalmadan ÜCRETSİZ olduğunu belirttim mi?

Ayrıca, ücretsiz SSL güvenliği, 400’den fazla MySQL veritabanı, ücretsiz alt alan adları ve PHP7.3’ü bu tatlı yükleme performansı için sundukları, InifinityFree’yi mükemmel bir ücretsiz web barındırma seçeneği haline getiriyor.

InfinityFree’de eksik olan nedir?

 • Yalnızca forum tabanlı destek
 • Sınırsız özelliklerde belirsiz Hizmet Şartları
 • Sınırlı sunucu gücü

7. Ödül alanı

https://www.awardspace.com

ödül logosu

DEPOLAMA

1GB

SİTE OLUŞTURUCU

Hayır

FİYAT (USD)

Bedava

Ana Özellikler

 • 7/24 Destek
 • Kolay Komut Dosyası Yükleyici
 • Ücretsiz 1 E-posta Hesabı
 • Ücretsiz 1 Alan Adı &
  3 Alt Alan Adı

“Reklamları tolere etmek zorunda kalmadan 7/24 destek, ödül alanını ücretsiz bir seçenek haline getiriyor.”

Bu liste çok derlemek yapar bir şey kaliteli ücretsiz web orada barındırma hizmetleri miktarıdır. Orada kalite gerçekten oldukça şaşırtıcı!

Awardspace’i bu listeye dahil etmekten mutluluk duyuyoruz ve haklı olarak öyle. Bu küçük küçük web hosting şirketinin ücretsiz hesabı, kullanıcılara web sitelerini kurma işine ayaklarını ıslatması için bol miktarda avantaj sağlar.

Awardspace, en saygın ücretsiz web sunucularının sunabileceği aynı tür avantajları sunar, ancak kullanıcılarına hesap başına 4 ücretsiz web sitesine kadar etkili bir şekilde izin vererek 1 ücretsiz alan ve 3 ücretsiz alt alan sunarak rekabeti bir kerede yönetmeyi başarır.!

Tek tıklamayla yükleyicileriyle WordPress veya Joomla’nın kolayca çalışmasını sağlayarak web sitenizi birkaç dakika içinde dünyanın görmesi için hazır hale getirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra Awardspace, ücretsiz hesapla bile 7/24 müşteri desteği sağlıyor. Platform ayrıca reklamsızdır, bu nedenle web sitelerinizde gösterilen rahatsız edici reklamlar için endişelenmenize gerek kalmaz!

Ödül Alanında ne eksik?

 • Sınırlı bant genişliği
 • Site yükleme hızı düşük olabilir

8. Freehostia

https://www.freehostia.com

freehostia logosu

DEPOLAMA

250MB

SİTE OLUŞTURUCU

Hayır

FİYAT (USD)

Bedava

Ana Özellikler

 • 6GB Bant Genişliği
 • 7/24 destek
 • % 99 Çalışma Süresi
 • Kolay Komut Dosyası Yükleyici
 • Ücretsiz 3 E-posta Hesabı

“Sınırlı olsalar bile, sıradan siteler için yeterince iyi.”

Yalnızca basit bir web sitesinin başlatılmasını istiyorsanız ve özelliklerle ilgilenmiyorsanız, Freehostia gibi ücretsiz bir web barındırma hizmetiyle gerçekten yanlış gidemezsiniz.

% 99,9 kesintisiz çalışma hızıyla sabittir, 1 tıklama yükleyicileriyle kullanımı kolaydır (WordPress, Joomla veya en sevdiğiniz CMS’yi hemen çalışır hale getirmek için), birlikte gelen ücretsiz bir web sitesi oluşturucu ile hızlı bir şekilde kurulur muhteşem şablonlar (böylece muhteşem görünümlü web siteleri oluşturabilirsiniz) ve size 3 ücretsiz e-posta hesabı verir.

Ayrıca, Freehostia 1 ücretsiz hesapla 5 adede kadar alan adı barındırmanıza izin verir, bu yüzden bu harika! Freehostia size herhangi bir şey sağlamadığı için kendi alan adınızı satın almanız gerekecek bir şey.

6 GB bant genişliği, 250 MB depolama alanı ve 7/24 müşteri desteğiyle sallanmaya başlayacaksınız, bu yüzden çok perişan değil!

Sorun olarak bulduğum tek şey, size verilen kaynakların hesap başına olması, yani barındırabileceğiniz 5 alanın 6GB bant genişliğini ve 250 MB’lık depolama alanını paylaşacağı anlamına geliyor. Başlamak için 5 alan adı.

Yine de, Freehostia hala ücretsiz bir hizmet için oldukça iyi. Onlarla ev sahipliği yapmaya karar verirseniz sınırlamaları aklınızda bulundurun!

Freehostia’da eksik olan nedir?

 • Sınırlı depolama alanı
 • Ücretsiz alan adı yok
 • 5 alan paylaşımı kaynağı

9. Serbest barındırma

https://www.freehosting.com

freehosting logosu

DEPOLAMA

10GB

SİTE OLUŞTURUCU

Evet

FİYAT (USD)

Bedava

Ana Özellikler

 • Ölçülmemiş Bant Genişliği
 • Ücretsiz 1 E-posta Hesabı
 • Kolay Komut Dosyası Yükleyici
 • 7/24 Bilet Tabanlı Destek

“İyi özelliklerle tutarsız sunucu hızları ama hey, ücretsiz!”

Freehosting, bu listede en az favori ücretsiz web barındırma hizmetimizdir, ancak hizmetleri bu listede olmaları için yeterince hak ediyor.

Ücretsiz web barındırma hesaplarının neler yapabileceği ve yapamayacağı konusunda oldukça açıklar ve hepsi hakkında utangaç değiller. Kullanıcıların Freehosting’in Hizmet Şartları’na bağlı kalması koşuluyla, ücretsiz hesaplarının kullanıcılarına web barındırma işlemlerini kolaylaştıracak, kullanıcı istediği sürece ölçülmemiş bant genişliği sağlayacaklardır..

Ücretsiz hesaplarının bir kullanıcısı olarak, web siteniz için 10 GB depolama alanının, ölçülmemiş bant genişliğinin (daha önce açıklandığı gibi), CMS kurulumlarında zaman kazanmak için otomatik bir komut dosyası yükleyicisinin, ücretsiz bir web sitesi oluşturucusunun ve 1 ücretsiz e-posta hesabının tadını çıkaracaksınız..

Bununla birlikte, Freehosting ile ev sahipliği yaptığınızda, sitelerini uyarı yapmadan silmek için kötü şöhretli oldukları için Hizmet Şartlarını kırmamak en iyisidir. Çok sıkı çalıştığınız proje, yanlışlıkla şartlarının ötesine geçerseniz bir gecede kaybolabilir..

Freehosting hakkında pek sevmediğimiz bir başka şey de sunucu hızlarının en azından ücretsiz hesapla tutarsız olmasıdır. Hizmetlerini kullanan birkaç arkadaş, site yükleme hızının şimdiye kadar karşılaştıkları en kötü şeylerden biri olduğundan şikayet etti.

Freehosting’in avantajları vardır, ancak dezavantajları vardır. Bu dezavantajların ne olduğunun farkında olduğunuz sürece, büyük avantajlar olmadan bu avantajlardan yararlanmaya devam edebilmelisiniz.

Freehosting ile eksik olan nedir?

 • Ücretsiz SSL yok
 • Ücretsiz alan adı yok
 • Tutarsız sunucu hızı
 • Hizmet Şartları ihlali web sitesinin sonlandırılmasına neden olabilir

Karar: Hangisini seçmelisin?

DEPOLAMA

SİTE OLUŞTURUCU

FİYAT / MO

Ana bilgisayar logosu

10GB

Evet

$ 0.99 *

Weebly logosu

500MB

Evet

Bedava

000Webhost logosu

1GB

Evet

Bedava

* Fiyat, 48 aylık abonelik oranına dayanmaktadır.

Ücretsiz web barındırma hizmetleri yalan değil, kendi yararları var. İşleri için web sitesi oluşturma ile yeni başlayan ve deneyen insanlar için özellikle iyi çünkü yüzleşelim – kimse bir şey için ödeme yapmayı sevmiyor.

Ancak, bu durumda, burada ücretsiz web barındırma hizmetlerinden bazıları aslında oldukça iyi olmasına rağmen, iyi bir şey ücretsiz ve hiçbir şey ücretsiz iyidir. Neyse, benim açımdan ücretsiz web barındırma hizmetleri sınırlamaları vardır ve bu sınırlamalar zorla reklamlar, daraltılmış özellikler, yavaş sunucu hızları, zorla alan adları, sadece birkaç isim şeklinde gelebilir.

Test amaçlı olarak harikalar, ancak web sitenizle ilgili ciddi olmak istiyorsanız, ücretsiz hizmetler onu kesmeyecek.

Şahsen, ben Hostinger gibi çok düşük bir fiyata barındırma premium web tüm avantajları olan profesyonel bir ücretli hizmet seçmek istiyorum. Nitekim, onlarla barındırılan birkaç test sitemiz var ve şimdiye kadar hizmetlerinden övgülerden başka bir şeyimiz yok.

Sunucu hızları dünya çapında gülünç derecede hızlıdır, çalışma süresi sonuçları hiçbir zaman% 99’u geçmez ve mükemmel destek ekibi başa çıkmaktan zevk alır.

Güvenilir hizmet için ayda 0,99 ABD doları ödeme yapmak veya ücretsiz olarak yetersiz hizmet almak arasında, özellikle de web sitesi konusunda ciddiysem, kesinlikle ilkini tercih ederim..

Bu makaleyi yararlı bulduğunuzu umarız! Burada listelenen hizmetlerden herhangi biriyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bize bir e-posta göndermekten korkmayın!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map