Заднє освітлення

Заднє освітлення

https://www.backblaze.com/

тл; д-р

Backblaze пропонує економічне та просте рішення для резервного копіювання необмежених даних у хмару. Маючи лише 50 доларів на рік на комп’ютері, ми вважаємо, що Backblaze є на сьогодні найбільш розумним особистим резервним копією в Інтернеті. .

Огляд зворотного засклення – 6 плюсів & 5 мінусів використання резервного хмарного резервного копіювання Backblaze

Backblaze, створена в 2007 році, вважається одним з найгарячіших варіантів послуг онлайн-резервного копіювання.

Ми в Bitcatcha поставили різних постачальників резервного копіювання через вогневе хрещення і дізналися, чому всі люблять Backblaze:

  • Ви отримуєте необмежений простір для резервного копіювання, щоб усі ваші файли, минулі, теперішні та майбутні, надійно зберігалися
  • Інтерфейс, розроблений таким чином, щоб бути таким простим, навіть найменш досвідчена людина може його добре використовувати
  • Його ставка є однією з найдоступніших на ринку, коштує менше 4 доларів на місяць

Зрозуміло, це не найкраще рішення для зберігання хмари (див. PCloud для цього).

Тим не менше, з 600 збереженими даними Petabytes та відновленими понад 30 мільярдів файлів дотепер, це справді найкращий вибір для простого та зручного резервного копіювання файлів на вашому комп’ютері.

6 речей, які ми любимо про Backblaze

Що робить Backblaze вагомим постачальником резервного хмарного сховища, – це те, як він розроблений спеціально для простого використання з усіма необхідними основними функціями, що не потребує великої роботи з боку користувача.

Ось чому Backblaze добре працює для ваших потреб резервного копіювання:

1. Найпростіший досвід резервного копіювання

Сила Backblaze полягає в простоті його дизайну.

Blackblaze Installer

Під час першого встановлення програми він негайно сканує ваш жорсткий диск на всі файли (за винятком файлів, додатків та тимчасових файлів операційної системи, які можуть спричинити ускладнення при спробі їх відновлення) та дає огляд файлів для резервного копіювання..

Після натискання кнопки «гаразд» він переходить до автоматичного резервного копіювання все для вас, так що вам не потрібно нічого робити, окрім як нехай він працює своєю магією.

Панель управління Blackblaze

Підключивши будь-який USB або зовнішні жорсткі диски, він також може автоматично підключити його під час початкової резервної копії або ви можете підключити їх пізніше та додати їх у налаштуваннях.

Найкраще, що Backblaze контролює ваш комп’ютер та оновлює файли резервного копіювання, коли є зміни, і при цьому зберігає мінімальне присутність на вашому комп’ютері, щоб це не заважало іншим, що ви робите..

З іншого боку, якщо є файли, які ви не хочете створити резервну копію, ви можете вказати, які папки виключити з подачі у хмарне сховище. В іншому випадку це вам просто полегшить, взявши все.

Коротше кажучи, якщо ви хочете не переживати клопоту з керуванням своїми файлами, Backblaze робить вас дуже легким.

2. Справді необмежена резервна копія

Незалежно від того, що у вас є всього 1 мегабайт або тонни террабайт файлів, Backblaze не має жодної проблеми підкріпити це все для вас. Враховуючи, що більшість сервісів резервного копіювання мають обмежений простір, це неоціненна особливість ціни, яку ви отримуєте (докладніше про це пізніше).

Тепер, залежно від вашої мережі та швидкості обчислення та розміру файлів, це може зайняти кілька годин, а то й декілька тижнів. Хороша новина полягає в тому, що незалежно від того, скільки часу потрібно, Backblaze просто продовжує їхати за лаштунками, щоб гарантувати, що ваші файли повністю і повністю зберігаються.

Під час запуску початкової резервної копії з’являється кнопка, на якій написано: “Скільки часу займе моя перша резервна копія?” що дасть вам прогноз. Поки ваш комп’ютер увімкнений (або навіть якщо ви вимкнете його та ввімкніть пізніше), він продовжуватиме завершувати перший процес резервного копіювання до його завершення.

Крім того, ви також можете прискорити роботу, збільшивши кількість потоків резервного копіювання, які ви виконуєте, або налаштувавши параметри дросельної заслінки вручну.

Налаштування дросельної заслінки Blackblaze вручну

Наша думка

Backblaze добре працює як хмара служби резервного копіювання!

3. Надзвичайно жорсткий захист ваших файлів

Backblaze зашифровує всі ваші файли зі стандартним 128-розрядним AES, що, як правило, неможливо. Підраховано, що суперкомп’ютеру знадобиться кілька мільярдів років, щоб його зламати.

Крім того, будь-який потенційний підслуховувач зберігається на місці, а шифрування файлів робиться на вашому комп’ютері, перш ніж надсилатись транзитом із SSL. У самому центрі обробки даних кілька копій ваших файлів зберігаються на декількох серверах, так що якщо одна копія повинна бути пошкоджена, для вас доступні численні інші резервні копії..

Якщо вам все-таки потрібно щось більше, Backblaze пропонує вам приватний ключ шифрування в розділі “Налаштування -> Безпека ”вкладки настільної програми. Це дозволяє встановити свій власний пароль для доступу до файлів, про які ви тільки будете знати (з однією обережністю: якщо ви забудете його, ви можете втратити доступ до всіх своїх даних, тому Backblaze надає повідомлення про те, щоб ви не забували його пам’ятати).

Налаштування приватного шифрування Blackblaze

І якщо ви переживаєте, що ваш пароль може бути зламаний або викрадений, ви також можете ввімкнути двофакторну автентифікацію (2FA). Це означає, що якщо вхід у ваш обліковий запис відбудеться на нерозпізнаному пристрої, система надішле вам код безпеки за допомогою тексту або за допомогою Google Authenticator, щоб переконатися, що це ви перед наданням доступу, як код TAC, коли ви робите онлайн-транзакція в банку.

Тож будьте впевнені, ваші дані дуже безпечні та безпечні.

4. Відновлення даних через поставлений жорсткий диск

Сенс створення резервної копії полягає в тому, щоб мати можливість завантажувати свої файли, якщо ваш фізичний жорсткий диск розбився. Найпоширеніший спосіб відновлення через Backblaze – це zip-файл, і ви можете одночасно вимагати 500 ГБ за допомогою п’яти одночасних запитів. Але, звичайно, на це потрібно час і залежить від вашої мережі.

Ще один альтернативний спосіб – використовувати мобільний додаток для завантаження та / або відтворення файлів, до яких ви хочете отримати доступ. Ви також можете ділитися файлами, але це обмежено вбудованими параметрами спільного доступу до пристрою.

Найшвидший спосіб відновлення – через кур’єрську службу доставки Backblaze, яка може надіслати вам зовнішній жорсткий диск. Ви повинні сплатити депозит заздалегідь, але ви отримаєте повернення, коли жорсткий диск повернеться. Для менших бітів даних можна поставити накопичувачі з ручками.

5. Додаткова функція захисту вашого пристрою

Backblaze не просто допомагає захистити свої дані. Це також допомагає захистити ваш комп’ютер, де також зберігаються ваші файли.

Оскільки підписка вашого облікового запису прив’язана до одного комп’ютера, веб-сайт Backblaze має функцію Locate My Computer, яка дозволяє вам отримати доступ до фізичного місця вашого комп’ютера у випадку, якщо ваш комп’ютер не розміщений або навіть викрадений. Ця функція також надає детальну інформацію про останні нещодавно створені резервні копії файлів, поточний Інтернет-провайдер, що обслуговує комп’ютер, та його IP-адресу.

Знайдіть функцію мого комп'ютера в Blackblaze

Якщо ви побоюєтесь, що дані вашого вкраденого комп’ютера можуть бути порушені, ви навіть можете використовувати резервну копію SOS в Інтернеті, яка включає можливість віддаленого видалення всіх даних із комп’ютера, щоб захистити вашу інформацію від злодіїв даних..

6. Швидка Інтернет-підтримка клієнтів

Під час звичайних робочих годин у США (9:00 – 17:00 тихоокеанський час) ви можете спілкуватися із службою підтримки клієнтів через онлайн-чат. Крім того, існує також система відстеження електронної пошти, яка зазвичай отримує відповідь протягом декількох годин, а також можливість відстежувати стан вашого квитка.

Що нам не подобається у Backblaze

  • Прості функції Backblaze обмежують це лише простою службою резервного копіювання комп’ютера.
  • Підписка обмежена лише одним комп’ютером на один обліковий запис.
  • Якщо ви користуєтесь приватним паролем і забули його, дані у вашій підписці будуть назавжди заблоковані, без будь-якого шансу на отримання..
  • Попередні версії вашого файлу тривають до 30 днів до його стирання.
  • Мобільні програми не можна використовувати для синхронізації файлів із вашим обліковим записом.

Скільки коштує використання Backblaze?

Структура ціноутворення Backblaze настільки ж проста, як і продукт, дуже проста.

Структура ціноутворення Blackblaze

При довгостроковій підписці ви лише набираєте 3,96 дол. США щомісячних витрат, що є найдоступнішим там. Дивіться структуру цін тут.

Чи рекомендуємо ми Backblaze?

Для людини, яка хоче економічного та простого рішення для резервного копіювання своїх даних, найтепліше!

Вимагаючи мінімального введення від користувача, високий рівень безпеки за доступною ціною та можливість запиту на зовнішній жорсткий диск, щоб відновити всі ваші дані, якщо ваш комп’ютер зламаний або вкрадений, це відмінна послуга резервного копіювання..

Тим не менше, оскільки один обліковий запис обмежений одним комп’ютером, вам доведеться врахувати кілька облікових записів для всіх комп’ютерних одиниць, особливо якщо у вас є сім’я або бізнес, який потрібно вести.

Отже, так, Backblaze дуже рекомендується використовувати як резервне копіювання хмари для вашого комп’ютера.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me