Зіро

Contents

Зіро

https://zyro.com/

тл; д-р

Zyro – це новий інструмент для створення веб-сайтів, який постачається із власним хостингом. Дітейство створеного бренду Hostinger, воно дозволяє користувачам дуже швидко створювати та запускати базові сайти повністю без суєти. Незважаючи на те, що це не ідеально з дальнього пострілу, Zyro має багато потенційних звернень до користувачів, які не дивляться майже на основну цифрову присутність.

Огляд Zyro: 10 плюсів & 4 Мінуси веб-сайту Zyro

Оскільки ринок будівництва веб-сайтів гарячіший за піцу з духовки, багато будівельників веб-сайтів вискакували тут і там. Однак, з мого спостереження, багато з них конкурують за те, що можна було б вважати сегментом ринку.

Це час, коли новий гравець у цій галузі вступає та перетворює яблучну кошик. Хтось, наприклад, Зіро. Незважаючи на те, що він претендує на надзвичайно потужне рішення, ретельний огляд Зіро виявляє, що насправді ключове звернення полягає у його тісній прихильності до простоти.

Далеко не кожен веб-сайт, який виходить в Інтернет, має на меті стати цифровим бегемотом, а таким клієнтам Zyro пропонує дуже унікальну можливість для партнерства з постачальником ідеальних рішень. Той, який простий у використанні, за розумною ціною та пропонує лише правильну комбінацію інструментів.

Що таке Зіро?

zyro дозволяє створювати веб-сайт безкоштовно

Zyro – це швидка платформа розробки веб-сайтів, яка орієнтована на користувачів з нульовими навичками кодування. Насправді, для більшості її цільового ринку навіть немає необхідності знати що-небудь про веб-сайти. Поки ви знайомі з графічними інтерфейсами користувача, ви можете користуватися Zyro.

Крім GUI для веб-розробки, Zyro також пропонує пов’язані інструменти, які можуть стати в нагоді. До них відносяться сценарій створення вмісту AI, теплова карта AI для допомоги у фокусуванні та великий набір зображень, які використовуються як ресурси.

10 причин, чому Zyro – відмінний розробник веб-сайтів

1. Хороша продуктивність сайту!

Продуктивність Zyro на нашому тестовому сайті була досить хорошою.

zyro має хорошу швидкість роботи сервера на основі bitcatcha

Наш тестовий майданчик Zyro набрав A + у контрольній швидкості сервера Bitcatcha.
(Дивіться повні результати)

Bitcatcha створює та підтримує тестові майданчики для господарів, які ми перевіряємо для максимальної прозорості в наших оглядах. У випадку Zyro, їхні сервери працювали досить добре, використовуючи нашу перевірку швидкості сервера, в середньому 125,8 мс на основі тестів з десяти місць по всьому світу.

1.1 Автоматичне включення Cloudflare

Там, де більшість розробників сайтів дозволяють користувачам інтегрувати такі послуги з розподілу контенту (CDN), як Cloudflare, Zyro піде на крок далі і Cloudflare активно та працює за замовчуванням для всіх сайтів.

zyro використовує хмарні сервери

Незважаючи на те, що це може здатися не так вже й багато, це може призвести до серйозних змін для нових власників веб-сайтів, які можуть навіть не знати про те, що таке CDN (або що вони існують). Включення також може зіграти важливу роль у сильних показниках, що спостерігаються на сайтах, де розміщені Zyro.

1.2 SSL від руки

Для тих із вас, хто, можливо, боровся з налаштуванням та додаванням SSL в минулому, Zyro обробляє це для вас. На відміну від багатьох хостингів надає там, де вам потрібно мати справу з різними SSL та методами обробки, ваш сайт Zyro автоматично покривається SSL.

Це правильно – з нульовим зусиллям з вашого боку. SSL може здатися дрібницею, але він абсолютно життєво необхідний для будь-якого сучасного веб-сайту. Насправді багато пошукових систем сьогодні активно штрафують сайти без SSL.

1.3 Відповідальність приходить природно

Для тих, хто може бути стурбований тим, що потрібно будувати і для мобільних телефонів, Zyro також вас охопив. Усі веб-сайти, створені за допомогою програми Zyro, автоматично реагують як на робочий стіл, так і на мобільний телефон.

Це включення ще більше підкреслює намір Zyro допомогти новачкам легко створювати веб-сайти. Більше не потрібно турбуватися про різні формати, просто перетягніть, опустіть, а Zyro впорається з рештою.

2. Надзвичайна простота!

Коли я вперше розпочав свою подорож Zyro, я підійшов до неї приблизно так само, як у мене було багато розробників веб-сайтів у минулому. Це призвело до того, що я став надзвичайно незадоволений ними, коли я зіткнувся з однією перешкодою після наступного в своїх пошуках ідеального сайту.

Лише після багато роздумів я зрозумів, що мені потрібно дивитись на це свіжими очима – і саме тоді ваги впали з мого погляду на Зіро. Краса Zyro полягає не в тому, що він пропонує все необхідне для створення ідеального сайту, а достатньо для того, щоб швидко та легко встановити цифрову присутність.

Zyro повертає розробників веб-сайтів ще в перші дні, коли більшість з них пам’ятали, що користувачам, які хочуть ними користуватися, потрібна простота. Сьогодні ринок настільки перегрівся, що гравці змушують себе накопичуватись все більшими наборами функцій.

Якщо ви новачок у веб-сайтах і хочете отримати базовий сайт для своєї компанії (або навіть себе), це серйозний варіант, який слід розглянути. Майже все у Zyro – це простота, а функції, які можуть здатися відсутніми, існують з двох причин.

Перший полягає в тому, що вони, ймовірно, не мають функцій, яких хотіли б дуже базові користувачі, тому вони не мають дотримуватися чистоти. Друга полягає в тому, що неефективне використання цих можливостей поставить під загрозу обіцянки Zyro про чудову ефективність сайту.

Як найочевидніша ознака цього, їхній інтерфейс для розробників веб-сайтів пропонує використовувати лише декілька елементів. Те, як ці роботи прості, як 1, 2, 3 – ви перетягуєте, опускаєте, змінюєте розмір, а потім редагуєте. Це по суті все, що там є.

3. Використовуйте існуючі шаблони!

Для початку роботи Zyro має пул готових шаблонів, якими ви можете скористатися. Вони розроблені так, щоб дати вам загальне уявлення про те, як можуть виглядати сайти, а потім ви можете або використовувати їх як є, і персоналізувати вміст, або налаштувати їх на скільки завгодно..

zyro має готові шаблони для швидкого запуску

Басейн шаблонів Zyro охоплює ряд випадків використання.

З тим, як працює будівельник Zyro, змінювати існуючі шаблони набагато простіше порівняно з більшістю інших розробників сайтів, оскільки є менше елементів та дизайнерських концепцій, про які слід турбувати..

Для максимальної ефективності я пропоную користувачам взяти шаблони з дрібкою солі. Не майте на увазі, що це саме те, з чим ви повинні працювати. Дотримуйтесь спектр шаблонів, щоб дати вам уявлення про те, що може бути можливим у Zyro.

Прикладом цього може бути те, як деякі шаблони використовують частково перекриваються зображення, щоб надати сайтам більш багатовимірність. Якщо ви зможете освоїти такі поняття, ви зможете придумати деякі власні, приголомшливі шаблони.

4. Корисні сітки для створення сторінок!

Як видно з наступного зображення, у Zyro є дуже корисна система сітки, яка допомагає в макетах. Блоки сітки не видно, поки ви не спробуєте перемістити елемент, тому він зовсім не відволікається.

система сітки zyro допомагає впорядкувати вміст сторінки

Сітки в Zyro допомагають легко організувати елементи на сторінці.

Щойно ви виберете щось і спробуєте перемістити його, саме тоді сітки поля гратимуться і допоможуть вам у розміщенні, наприклад, вирівнюванні та зміні розміру елементів. Більше не турбуйтеся про неправильне вирівнювання елементів вашого сторінки.

Мені подобається те, що як би ви не намагалися маніпулювати елементами, вони легко встають на місце завдяки цим скринькам. Відчуття майже ідентичні функції оснащення та блокування інтерфейсу Windows, хоча і природніше.

Справді, коригування меж елементів та пристосування їх до сіток може трохи звикнути. Як тільки ви зробите це, ви помітите, що ця гнучкість дозволяє робити речі набагато простіше, ніж багато інших розробників сайтів.

5. AI Writer допомагає створювати контент!

Ця функція – це те, чого я справді ще не бачив у жодному іншому розробнику веб-сайтів. Однак для багатьох потенційних власників веб-сайтів можливість відмовитись від загального вмісту – прекрасна ідея.

zyro ai письменник допомагає у створенні контенту

AI Writer – один із захоплюючих інструментів у репертуарі Zyro.

Як письменникові по душі, мені справді довелося ковтати язик, коли я вперше зіткнувся з цією особливістю. Однак я швидко зрозумів, що не багато власників малого бізнесу матимуть у своєму розпорядженні контент-програмістом для створення бездоганної копії для них.

Навіть якщо вміст не фантастичний, AI Writer може бути легко використаний для того, щоб дати власникам сайтів-початківців уявлення про те, що може входити в певні розділи їх веб-сайту. Це також надзвичайно просте у використанні. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати з декількох заздалегідь встановлених параметрів, а потім натиснути кнопку, щоб автоматично вставити згенерований текст.

Будьте попереджені, хоча текст справді є надзвичайно загальним. Хоча як наповнювач, хоч.

6. Тон вільних зображень!

Ще одна важлива сфера, в якій багато розробників веб-сайтів не вистачає – це надання своїм користувачам пулу зображень, з якими можна грати. Я навіть стикався з деякими, які хотіли платити додатково за зображення і пропонували лише кілька фотографій безкоштовно.

zyro пропонує безкоштовні зображення

Zyro сам прив’язаний до Unsplash, тож ви можете вибрати з масивного банку зображень безкоштовних халяв, які працюватимуть у самому розробнику сайту. Ідея інтегруватися з таким сайтом, як Unsplash, просто надихає.

Звичайно, ви також можете завантажити власні зображення на Zyro і використовувати їх на своєму власному сайті. Незалежно від вашого вибору, ви можете змінювати розміри, обрізати та розміщувати зображення в будь-якому місці.

7. Швидке оновлення розгортань!

Коли вперше до мене звернувся Зіро, я трохи здивований, бо відчув, що існує багато областей, які можна вдосконалити. Однак я зрозумів, що майже так само швидко, як я їх знайшов, питання зникали.

Незабаром я дізнався, що Zyro постійно (і досі є) постійно отримує оновлення. Хоча це може не бути новим для таких служб, швидкість, з якою я спостерігав оновлення, робилася вражаючою.

8. Логотип & Виробники слоганів!

Це стосується того, що я згадував про Zyro, що підходить для нових власників веб-сайтів, яким потрібно швидко та без особливих зусиль розгортати веб-сайти. Спочатку був їх простий інтерфейс для створення веб-сайтів, потім AI Writer, і для завершення трифекти у нас є логотипи та розробники лозунгів.

Я не намагатимусь на вас сонячне світло і скажу, що це приголомшливо – виробник логотипів насправді надзвичайно базовий. Однак це ще одна інтегрована функція, яка може бути неоціненною для нових власників сайтів. Те саме стосується виробників гасел.

Це щось, з чим могли зробити багато інших інструментів для створення веб-сайтів, і Zyro реалізував це таким чином, що ідеально підходить для цільової аудиторії.

9. AI теплова карта допомагає зберегти фокус!

Створюючи сайт, може бути корисно знати, де відвідувачі можуть зосередити свою увагу на основі вашого дизайну. Це допоможе вам перемістити елементи туди, де вони повинні бути. Це те, що намагається зробити AI Heatmap Zyro.

zyro ai теплова карта показує, де слід зосередитись на створенні веб-сторінки

Хоча він не є частиною основної веб-сайту Zyro, ви можете отримати доступ до цього загальнодоступного інструменту з їх сайту. Він працює на основі зображень, тому, щоб побачити, як працює ваш сайт, зробіть короткий знімок сторінки та завантажте його в інструмент AI Heatmap.

Отримані кольорові відтінки – це температури – це показник того, наскільки добре ці області виконуються як яскраві.

10. Зручна інтеграція додатків!

Для тих, хто хоче трохи вдосконаленіші функції, Zyro використовує додатки для інтеграції функціоналу. На даний момент є лише кілька користувачів, включаючи Менеджер тегів Google, Google Analytics, Facebook Pixel, Facebook Messenger та Hotjar.

Однак я не сумніваюся, що Зіро з часом додасть більше.

4 речі, які Zyro може покращити

1. Більш складне обробка домену

Для такої системи, як Zyro, яка стверджує, що прагне до простоти, обробка доменних імен є чимось дивним. У звичайних випадках все, що вам потрібно зробити (навіть якщо ви купили доменне ім’я окремо від місця, де ви купували хостинг) – це оновити сервери DNS.

У випадку Zyro, ви повинні зайти та редагувати записи CNAME. Незважаючи на те, що це не надто складно, це додає зайвого рівня складності для користувачів, які не потребують технологій. Їм потрібно буде возитися в районі, не дуже підходящому для новачків.

Zyro не продає доменні імена безпосередньо, тому він надішле вас до Hostinger, якщо ви бажаєте придбати власне ім’я.

2. Обмежена налаштування

Коли я сказав, що Зіро є дуже базовим, я це мав на увазі. Перетягніть & елементи краплі містять п’ять типів вмісту – текст, кнопка, зображення, відео та карта. Більше нічого буквально немає. Під час процесу перегляду я намагався поставити себе в рамку розуму того, хто вперше використовує таку систему, і така робота працювала для мене.

Однак це можливість зазначити, що якщо ви маєте на увазі дуже конкретні дизайни веб-сайту, який ви хочете, Zyro може бути не правильним вибором для вас. Якщо ви завітаєте зі свіжим розумом і працюєте з інструментами, які у вас є, я можу запевнити вас у швидкому, простому сайті.

3. Ще злегка баггі

Коли я вперше подивився на Зіро, правда, я почував себе трохи нещасним. Однак, із швидкістю оновлення, я відчуваю, що це корисна система, хоча я помічаю кілька помилок тут і там.

Наприклад, при спробі завантажити власне зображення, якщо ви двічі клацніть потрібне зображення, коли відкриється діалогове вікно, завантаження не вдасться і повернеться до екрана завантаження зображення. Повторення дії буде вдруге вдалим.

Як я вже говорив, маленькі клочки, які більше роздратують, ніж щось головне.

4. Підтримка залишає бажати кращого

Система підтримки Zyro все ще потребує значного вдосконалення – насамперед щодо двох аспектів, про які я розповім нижче.

4.1 Повільна підтримка клієнтів

Зв’язатися із службою підтримки Zyro було трохи незвично, оскільки вони насправді не мали спілкування в прямому ефірі. Це був більше чат, який передавав запити про підтримку чи запитання їхній технічній команді. Відповідь потребувала певного часу, щоб повернутися електронною поштою (у моєму випадку близько 12 годин).

Zyro підтримка клієнтів може бути покращена

Незважаючи на справедливість, більшість команд підтримки займають небагато часу – зазвичай це не стосується допомоги в чаті. Потрібно зачекати півдня на запит в Інтернеті про підтримку.

Зважаючи на це, ви також повинні мати на увазі, що хоча Zyro належить до Hostinger, їхні системи підтримки майже зовсім інші. Я спробував поговорити зі службою підтримки Hostinger щодо змін у DNS для мого сайту Zyro, і вони направили мене зв’язатися зі службою підтримки Zyro (якій потрібно набагато більше часу для відповіді).

4.2 Обмежена база знань

Також, на жаль, їхня база знань є досить скупою. Тут є декілька статей, які містять кілька відповідей на один-два рядки на основні запитання. На жаль, жодних поглиблених посібників та нічого, що може бути дуже корисним.

Zyro бази знань все ще бракує

Деякі з Q&А в базі знань насправді звучить як хитрість.

Насправді вся їхня база знань виглядає так, що вона була написана як швидкий FAQ на основі їх особливостей, а не спрямована на вирішення будь-яких реальних проблем, технічних чи інших способів.

План Зіро & Ціноутворення: Огляд

FreeBasicUnleashed
Пропускна здатність500MB10GBUnlimited
Зберігання500MB10GBUnlimited
AI Writer ✓✓✓
Логотип Maker ✓✓✓
Підключіть домен✘✓✓
Видалити рекламу✘✓✓
Google Analytics✘✓✓
Ціна /moFREE$1.99*$3.49*

* Показана ціна тарифікується щорічно.

Хоча ви можете користуватися Zyro безкоштовно, я настійно рекомендую зареєструватися в їхньому БАЗОВОМ плані, який дає вам набагато більше ресурсів, дозволяє використовувати користувацькі доменні імена, включає інтеграцію додатків та видаляє рекламу з вашого сайту.

Вартість BASIC становить лише 1,99 дол що мені здається приємним місцем на Zyro, яке б знімало більшість користувачів на початковому рівні. Насправді, єдина відмінність планів BASIC від UNLEASHED полягає в тому, що останні дають необмежені ресурси.

З точки зору особливостей, обидва платні плани ідентичні, крім розподілу ресурсів.

Ціни, які я показав вище, базуються на річній підписці. Якщо ви зареєструєтесь на більш тривалий період часу, знижка збільшується. Насправді за трирічний план ви будете платити лише 1,30 долара на місяць за базовим планом!

Деякі з найбільш помітних особливостей, які входять до програми Zyro, є;

 • AI Writer
 • А. І. Теплова карта
 • Безкоштовний логотип & Виробник слоганів
 • Тон безкоштовних зображень

Вердикт: Чи Зіро – правильне рішення для вас?

Якщо ви новачок у веб-сайтах і хочете встановити базову цифрову присутність, то Zyro може стати ідеальним інструментом для вас. Він пропонує середовище без стресу, з яким дуже просто користувачі можуть легко працювати. Насправді підпишіться на їхній безкоштовний план та експериментуйте перед тим, як перейти на платний план, щоб ви змогли перевірити їхню систему.

Для більш просунутих користувачів, які знають специфіку того, як і чого ви хочете, тоді Zyro може не підходити. Навколишнє середовище в Zyro має дуже конкретну мету – дозволити новачкам легко створювати дуже гнучкі сайти – і він досяг цього.

Можливо, це може змінитися в майбутньому, але на даний момент Zyro є ідеальною платформою для справжніх початківців.

Не соромтеся вивчити наш список найкращих веб-сайтів для створення інших дивовижних варіантів!

Ключові особливості

 • ✓ Велика швидкість
 • ✓ Легке перетягування & Крапля
 • ✓ Сітка система
 • ✓ AI Writer
 • ✓ Логотип & Виробник слоганів
 • ✓ Безкоштовні зображення

Рекомендовано для

 • • Сайти для початківців
 • • Основна Інтернет-присутність
 • • Портфоліо Сайти
 • • Бюджет веб-сайтів

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me