Buďme upřímní. Vydělávat spoustu peněz z elektronického obchodu není snadné.

Možná do svého obchodu vkládáte spoustu úsilí, ale přesto se zdá, že neděláte prodej.

Je to frustrující a tvrdá pravda je taková:

Pokud váš eCommerce obchod neprodává žádné produkty, nejenže vám přicházejí o zisky – pravděpodobně ztratíte peníze, jakmile zohledníte náklady na produkt / materiál, mzdové náklady a další náklady spojené s provozováním internetového obchodu..

…Špatný.

Pokud tato situace zní příliš povědomě, můžete být připraveni zavřít svůj eCommerce obchod.

Ale ještě se nevzdávej naděje! Pojďme mluvit o některých snadno opravitelných chybách, které byste mohli udělat a které ovlivňují váš prodej. Poté můžete provést potřebné změny a zlepšit tak míru konverze elektronického obchodu.

Používáte obrázky produktů nízké kvality.

Můžete se vsadit, že jednou z prvních věcí, které si potenciální zákazníci všimnou o vašich produktech, jsou obrázky. Pokud máte špatné fotografie, vaše firma nebude vypadat jako důvěryhodná a potenciální zákazníci nemusí věřit vaší firmě natolik, aby si od vás mohli koupit..

Dobré fotografie produktů vám však mohou pomoci zvýšit prodej a zvýšit tak názor zákazníků na váš obchod.

Nejen to – vysoce kvalitní fotografie pomáhají zákazníkům vidět podrobnosti o vašich produktech, což může také zlepšit prodej.

Přemýšlejte o tom takto. Když někdo nakupuje online, nemusí se s produktem fyzicky manipulovat, aby si jej mohl podrobněji prohlédnout, než si ho koupí, takže nákup se může cítit trochu jako hazard. Pokud to dokážete cítit jako méně hazardu tím, že na svých fotografiích předvádíte různé podrobnosti a pohledy na své produkty, získá zákazník důvěru, kterou potřebují k nákupu.

Zde je příklad dobrých fotografií produktů (najdete v obchodě Moonkist Designs Etsy):

Hezké obrázky produktů dělají rozdíl

Podívejte se, jak prodejce zahrnul detailní fotografii prstenu a další fotografie, které ukazují prsten z několika úhlů? Různé obrázky umožňují kupujícím vidět každý detail prstenu.

Nezapomeňte pořídit několik vysoce kvalitních fotografií produktů pro vše, co prodáváte. A pokud prodáváte něco nositelného, ​​přiložte fotku někoho, kdo nosí tento produkt, aby potenciální zákazníci mohli vidět, jak to vypadá, když se nosí.

Spropitné

Podívejte se na tento blogový příspěvek, kde se dozvíte více o tom, jak obrázky pomáhají zvyšovat míru konverze.

Poplatíte za dopravu.

Myslíte si, že na vašich vysokých poplatcích za dopravu nezáleží? Zamyslete se znovu!

Podle odborníka na přeměnu copywriter Joanna Wiebe patří mezi vysoce převedené pokladny doprava zdarma. Je to proto, že vysoké přepravní ceny jsou důvodem, proč lidé opouštějí nákupní vozíky elektronického obchodování.

A podívejte se na to:

Společnost s názvem 2BigFeet se rozhodla začít nabízet dopravu zdarma u objednávek nad 100 USD a jejich konverze se zvýšily o 50% přes noc.

Proč tedy nezkusit nabídnout dopravu zdarma a zjistit, jaký to má dopad na vaše vlastní přepočítací koeficienty? Kdo ví – viděli jste i přes noc zlepšení konverzního poměru o 50%!

Váš web je příliš pomalý.

Vzpomeňte si na poslední stránku, kterou jste navštívili a která se dlouho načítala. Zdrželi jste se nebo jste se rozhodli opustit web?

Je pravděpodobné, že jste to opustili. Přiznejme si to – v dnešním světě okamžitého uspokojení pomocí technologie nikdo nechce dlouho čekat.

Dokonce i Damien Farnsworth z Copybloggeru hovořil o důležitosti rychlosti webu a řekl: „rychlost vašeho webu ovlivňuje všechny metriky, na kterých vám záleží.“

Speed ​​Matters

Studie Unbounce navíc ukazuje, že 1 z 5 zákazníků opustí nákupní košík, pokud se vaše stránky načítají příliš pomalu. Proto byste měli brát vážně rychlost načítání svého webu a pokud je pomalý, snažte se jej opravit.

Možná si však nejste jisti, jak rychle se váš web načítá. V takovém případě použijte nástroj Bitcatcha Server Speed ​​Checker a podívejte se na tento seznam dalších způsobů, jak můžete měřit svou přesnou rychlost webu.

Pokud zjistíte, že váš web je pomalý, ale nedokážete přijít na to, proč, za to může být jeden z následujících důvodů:

  • Máte příliš mnoho pluginů WordPress.
  • Vaše obrázky jsou příliš velké.
  • Nepovolili jste ukládání do mezipaměti.

Pro vyřešení těchto problémů můžete udělat následující:

  • Deaktivujte všechny doplňky WordPress, které nepoužíváte.
  • Na svém webu používejte komprimované obrázky
  • Povolit ukládání do mezipaměti. Váš web se načte rychleji, protože prohlížeč nebude potřebovat soubor ze serveru.

Mějte na paměti, že problémy, které jsem zde zmínil, nejsou jedinou možnou příčinou pomalých rychlostí načítání. Z komplexnějšího seznamu důvodů, proč se váš web nemusí načíst tak rychle, jak byste chtěli, se podívejte na tento blogový příspěvek.

Spropitné

Toto jsou přesné kroky, které jsme podnikli, abychom urychlili náš WordPress. Používáme ji na Bitcatcha.com a hrdě dosahujeme doby načítání pod 3 sekundy.

Nakupující nedůvěřují vaší firmě.

Řekněme, že nakupujete online u stolu a začnete se rozhlížet po Etsy. Kterému z následujících prodejců byste věřili více?

Kterému z nich důvěřujete?

Je pravděpodobné, že byste si vybrali prvního prodejce – získají vaši důvěru tím, že předvedou více než 300 pětihvězdičkových recenzí od předchozích zákazníků.

Podle známého obchodníka a podnikatele Neila Patele potenciální kupci důvěřují recenzím, protože:

  • Představují skutečnou situaci použití
  • Je méně pravděpodobné, že budou ovlivněny než prodejní stránka
  • Dávají návštěvníkům důvěru v nákup, což dokazuje, že s nákupem nebudou žádné problémy

Ujistěte se tedy, že dodáváte vysoce kvalitní produkt a vynikající zákaznický servis každému, kdo od vás něco koupí. Jít z cesty pro každého zákazníka je skvělý způsob, jak začít získávat pozitivní recenze.

Ale co když děláte vše správně a stále se vám zdá, že nedostanete požadované recenze?

Možná budete chtít začít povzbuzovat lidi, aby váš obchod po nákupu zkontrolovali. Můžete to udělat zasláním osobní poznámky s každým balíčkem, který děkuje zákazníkovi za jeho podnikání a žádá je, aby zkontroloval váš obchod.

Varovné slovo: vyvarujte se nátlaku na zákazníky, aby zanechali nepoctivé pozitivní hodnocení. Několik špatných recenzí vám neublíží – ve skutečnosti mohou špatné recenze dokonce zvýšit autentičnost vašich pozitivních recenzí.

Spropitné

Chcete-li se dozvědět více způsobů, jak můžete zlepšit své šance na získání skvělých recenzí, podívejte se na tento blogový příspěvek.

Otevření obchodu s elektronickým obchodem může být prospěšné, ale pouze pokud jste chytrí v tom, jak se prezentujete jako firma.

Začněte se řídit tipy, které jsem zmínil v tomto příspěvku, a zvýšíte tak své šance na lepší prodej, který chcete.

Jaké změny provedete ke zlepšení míry konverze elektronického obchodu? Sdílet v sekci komentáře!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me