بررسی میزبانی وب Inmotion – 9 جوانب مثبت و 3 منفی (سرعت پاسخگویی به سرور تست شده!)

میزبانی از راه اندازی


Contents

میزبانی از راه اندازی

https://www.inmotionhosting.com/

tl؛ dr

Inmotion Hosting یکی از بهترین هاستهایی است که تا به حال از استفاده آنها لذت برده ایم. اگرچه آنها از ویژگی های خاص افزایش سرعت (فاقد NGINX در برنامه های مشترک) برخوردار هستند و فقط 2 مرکز داده مستقر در ایالات متحده آمریکا دارند ، اما سرعت پاسخ سرور آنها سریع دیوانه است!

آنها همچنین یک تیم پشتیبانی عالی ، صبور و دانش کافی دارند تا بتوانند تمام سؤالات ما را برطرف کنند. Inmotion Hosting دو انگشت شست از ما می گیرد! .

بررسی میزبان Inmotion: 9 مثبت & 3 منفی (سرعت سرور تست شده است – 170 ms!)

جای تأسف است که تعداد بسیار کمی از افراد خارج از بازار محلی با نام “Inmotion Hosting” آشنا هستند.

آنها مطمئناً به اندازه Hostinger یا SiteGround مشهور نیستند ، اما قطعاً میزبانی Inmotion یکی از سنگهای کم ارزش در آنجاست.

این شرکت آمریکایی مستقل از سال 2001 به این طرف فعالیت می کند و خدمات و محصولات چشمگیر آنها بازتابی از یک شرکت است که از تجربه می آموزد و به تکامل رسیده است که امروز یکی از میزبان های برتر وب است..

در واقع Bitcatcha.com قبلاً میزبان Inmotion Hosting بود و ما فهمیدیم که این یکی از بهترین انتخابی است که ما تاکنون در حرفه خود انجام داده ایم.

ما از آن زمان به SiteGround Cloud تغییر کرده ایم (اگر با سایر میزبان وب آزمایش نکنیم! نمی توانیم خود را متخصص در هاستینگ وب بنامیم!) و در حالی که آنها در حال حاضر میزبان وب مورد علاقه ما هستند ، تجربه شیرین ما را با Inmotion همواره باعث تعجب ما شده است که آیا آنها خدمات ستاره ای خود را ادامه داده اند یا خیر.

بررسی میزبان Inmotion

بنابراین تصمیم گرفتیم که به اندازه کافی کافی است.

هیچ یادآوری در مورد گذشته وجود ندارد.

ما به حساب کاربری Inmotion Hosting قدیمی خود وارد شدیم ، یک سایت آزمایشی ایجاد کردیم و با آن به شهر رفتیم ، تا ببینیم که از زمان آخرین میزبانی با آنها ، چطور در حال برگزاری هستند و پسر اوه ، پسر ما از آن پشیمان نیستیم.

ما سرعت را آزمایش کردیم ، به ویژگیهای آنها نگاه کردیم ، با پشتیبانی مشتری آنها صحبت کردیم و سهولت استفاده آنها را ارزیابی کردیم – و از نتایج خوشحال شدیم!

مثل همیشه ، ما بر اساس یافته های خود لیستی از جوانب مثبت و منفی را ایجاد کرده ایم ، بنابراین شما می توانید در مورد اینکه آیا Inmotion Hosting بهترین میزبان وب برای سایت تجارت الکترونیکی شما است خودتان قضاوت کنید..

توجه داشته باشید

سایت آزمایشی که در این بررسی از آن استفاده می کنیم imhhosted.com است. این مرکز با برنامه قدرت میزبانی Inmotion در مرکز اطلاعات ساحل غربی آنها برگزار می شود.

9 موردی که ما در مورد میزبانی تحریک (ما هنوز دوست داریم) دوست داریم

1. میزبانی Inmotion بسیار سریع است!

ما با استفاده از برنامه قدرت Inmotion Hosting یک سایت آزمایشی (https://imhhosted.com/) را راه اندازی کردیم و از چک کننده سرعت سرور منحصر به فرد خود استفاده کردیم تا هنگام پاسخگویی از چندین مکان در سراسر جهان ، از پاسخ های Inmotion Hosting استفاده کنیم. ما را دور کرد!

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

2 ms 53 میلی ثانیه 322 ms 178 ms 172 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

514 ms 153 ms 109 میلی ثانیه 67 میلی ثانیه 149 ms

میانگین سرعت: 171.9 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

پینگ از غرب و شرق ایالات متحده به ترتیب بهترین نمره را به دست آوردند 2 و 53 میلی ثانیه ، که اگر مخاطبان آمریکایی را هدف قرار دهید ، آنها را عالی می کند.

آنها همچنین از سایر مناطق بسیار خوب عمل کردند ، وقتی سنگاپور (178 ms) ، سائو پائولو (172 ms) ، سیدنی (153 ms) و ژاپن (109 ms) از تأخیر اندکی نشان دادند..

تنها مکانی که Inmotion Hosting خیلی خوب انجام نداد در Bangalore بود ، با 514 ms. با توجه به فاصله ، جای تعجب آور نیست.

با میانگین 172 میلی متر در سراسر جهان ، Inmotion Hosting بسیار سریع است و یک A + جامد را در اختیار دارد. آنها مخاطبان بین المللی را بسیار خوب پوشش می دهند ، بنابراین شما لازم نیست که در مورد زمان پاسخگویی سرورها نگران باشید مگر اینکه مخاطبان هندی را هدف قرار دهید (در این حالت ، بهترین میزبانی وب برای هند را ببینید.)

ما همچنین تست TTFB را با استفاده از webpagetest.org انجام دادیم و نتایج برای ما بسیار خوشایند بود.

زمان تحریک به اولین نتیجه آزمون بایت

این آزمایش بر روی بورس نصب با وردپرس انجام شده است ، بدون تنظیمات و بهینه سازی سرعت در هر صورت. TTFB واقعاً سریع در 0.466 ثانیه بود ، و میزبان Inmotion بیشتر در پارامترهای به ثمر رساندن webpagetest.org نمره A را بدست آورد ، و فقط F برای انتقال فشرده سازی و محتوای ذخیره شده استاتیک دریافت کرد. نتایج بیشتر توسط آزمایشات گسترده انجام شده در WebHostingSecretRevealed تأیید شده است.

فقط با نصب چند افزونه تقویت کننده سرعت ، مانند W3 Total Cache ، به راحتی می توانید آن ها را به A تبدیل کنید..

2. ویژگی هایی که به سرعت SPEED را بهبود می بخشد!

ما قبلاً آن را گفته ایم و دوباره آن را خواهیم گفت: سرعت پادشاه است. یک سایت بارگذاری کند به طور مستقیم با کمبود فروش ارتباط دارد و هیچ کس آن را نمی خواهد!

اگر یک میزبان وب می تواند ویژگی هایی را در اختیار ما قرار دهد که می تواند سرعت بارگذاری سایت ما را کاهش دهد ، دارای نقاط کوکی هستند که با خشونت در گلوی خود فرو می روند. Inmotion Hosting دارای بیش از چند ویژگی افزایش سرعت است که دقیقاً همین کار را انجام می دهد. در اینجا مواردی ذکر شده است که ارزش ذکر آنها را داریم:

دیتاسنترها در Max Speed ​​Zone

Inmotion Hosting به صورت استراتژیک دیتاسنترهای خود را درست در کنار نقاط تبادل اینترنت در ساحل شرقی و ساحل غربی آمریکا قرار داده است. این امر باعث می شود سایتهای تجارت الکترونیکی که مخاطبان آمریکایی را هدف قرار می دهند ، ایده آل باشد ، اما موقعیت استراتژیک آنها به سرورهای آنها نیز کمک می کند تا سریعتر به درخواست های سایر کشورها پاسخ دهند ، و بارهای سریع پاسخ در سراسر جهان را تضمین می کنند.!

همکار

آنها همچنین در سراسر جهان با ISP همکاری کرده اند و برای ایجاد ارتباط مستقیم با داده ها با یکدیگر تبادل نظر می کنند که سرعت بارگذاری داده را بطور چشمگیری کاهش می دهد. به جای مسیریابی داده های خود از طریق شبکه های مختلف ، peering با اتصال مستقیم شما به نزدیکترین همسالان کار می کند ، که منجر به پاسخ های بسیار سریعتر و سرعت بارگیری می شود! در اینجا و اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید

Inmotion Hosting با همتا

ذخیره سازی فوق العاده سریع SSD

بعضی از میزبانهای وب در آنجا هنوز داده های HDD های سنتی را ذخیره می کنند. اگر آنها گزینه های ذخیره سازی HDD را به من بدهند ، من آن را به عقب برمی گردانم. ما نمی خواهیم HDD های الاغ آهسته سن ژوراسیک با تمام قسمت های متحرک خود را. ما می خواهیم SSD های فوق العاده سکسی زیبایی داشته باشیم که ساخته شده است تا سرعت خود را به شهوت برساند. به همین دلیل است که ما دوست داریم که Inmotion Hosting از حافظه SSD استفاده کند. عملاً سرعت بارگذاری را 40٪ کاهش می دهد!

3. 99.9٪ ضمانت Uptime

گارانتی Uptime چیزی است که می خواهید در هاست وب جستجو کنید. 1 دقیقه از زمان قطع زمان ممکن است در طرح بزرگ چیزهای زیادی به نظر نرسد ، اما 1 دقیقه از خرابی های زیادی به آن اضافه می شود ، و به جایی می رسد که سایت شما برای Google بی ربط می شود.

در واقع ، اگر سایت شما بیشتر اوقات خراب است ، در اصل برای Google غیرقابل استفاده است. در عوض به افرادی که سایتهای شما را جستجو می کنند ، نتایج سایتهای مشابه داده می شود و در فروش بالقوه ضرر شما را به همراه خواهد داشت.

Inmotion Hosting به مشتریان کلاس تجاری خود ضمانت حداکثر 99.99٪ را ارائه می دهد ، در صورت عدم اعتبار کمتر از این تعداد ، اعتبار یک ماه را به حساب خود دریافت خواهید کرد.

البته حملات DDoS یا قطع سرویس های ناشی از اسکریپت های سفارشی برای اعتبارات واجد شرایط نیستند ، اما خوب است بدانید که Inmotion Hosting به اندازه کافی اعتماد به نفس در خدمات خود دارد تا در وهله اول این ضمانت به موقع را ارائه دهد.

SLA به موقع میزبان Inmotion را اینجا ببینید.

ما در حال حاضر به روزرسانی سایت آزمون خود را با uptimerobot.com پیگیری می کنیم و از این زمان نوشتن ، زمان بروز آن 99.99٪ است. به روز رسانی سایت به طور مداوم ردیابی می شود و داده ها در زیر نمایش داده می شود ، بنابراین می توانید اگر ضمانت به موقع Inmotion Hosting مطابق قول خود عمل کند ، برای خودتان ببینید..

Uptime از آوریل 2018

99.98٪

* این پیشخوان دائما در حال به روز رسانی است

4. BoldGrid – سازنده سایت حق بیمه شامل

هیچ کس از سازندگان سایت رایگان که همراه با یک برنامه میزبانی وب هستند ، دوست ندارد. آنها بسیار محدود کننده هستند و الگوهای طراحی آنها معمولاً شبیه به حالت بی بدیل یک اتوبوس کثیف به نظر می رسد.

با این حال ، BoldGrid جانور کاملاً متفاوت است.

در واقع یک سازنده سایت PREMIUM است (که اکثر مردم با خوشحالی هزینه آن را می پردازند) که در بالای WordPress ساخته شده است ، بنابراین می توانید بدون داشتن همه پیچیدگی ها از انعطاف پذیری کامل وردپرس لذت ببرید!

رابط کاربر UI چنین رویائی است که می تواند از آن استفاده کند و بسیار حیرت انگیز است. افرادی که تجربه کدگذاری صفر دارند ، می توانند با کمک ویرایشگر کشیدن و رها کردن فوق العاده ، سایتهای وردپرسی خود را در کمتر از یک ساعت بسازند.

حتی اگر ترجیح می دهید به جای آن ها از آنها استفاده کنید ، آنها حتی از تم های قابل تنظیم قبلی نیز ساخته شده اند.

سازنده سایت BoldGrid

حتی اگر یک طراح وب باتجربه باشید ، می فهمید که BoldGrid مزایای آن را دارد.

این جریان کاری شما را ساده تر می کند ، به شما امکان می دهد سریعتر کار کنید و سایت هایی پویاتر ایجاد کنید ، همچنین می توانید بارهای دلخواه خود را ذخیره کنید تا به عنوان الگوهای سایت های دیگر مورد استفاده قرار گیرند!

به نظر من یکی از بهترین راه حل های BoldGrid این است که شما به وب سایتی که با استفاده از سیستم آنها ایجاد کرده اید ، مالکیت کاملی دارید ، به موجب آن دیگر سازندگان سایت به شما مالکیت کامل برای سایت های شما نمی دهند.

BoldGrid معمولاً 60 دلار در سال هزینه دارد ، اما با برنامه های مشاغل مشترک Inmotion Hosting رایگان می آید. بهترین چیزهای زندگی واقعا رایگان هستند!

برای اطلاعات بیشتر در مورد Boldgrid ، این فیلم را ببینید.

5. دامنه های رایگان

هیچ کس دوست ندارد که نیکل باشد و برای هر چیزی کمرنگ باشد ، اما وقتی در حال راه اندازی وب سایت هستیم ، اغلب می تواند اینگونه احساس کند. ما باید برای میزبانی وب هزینه بپردازیم ، هزینه هایی را برای ویژگی های مورد نظر خود بپردازیم ، به کسی بپردازیم تا بتواند سایت را طراحی کند ، برای تصاویر گفته شده از طراح سایت استفاده کند – این لیست هرگز به پایان نمی رسد.

به همین دلیل ما با تصمیم Inmotion Hosting مبنی بر درج دامنه رایگان (به ارزش 14.99 دلار) با تمام برنامه های مشاغل مشترک خود ، در ماه قرار گرفتیم. دامنه در واقع فقط برای یک سال آزاد است ، اما این واقعیت که به هیچ وجه رایگان است در رضایت مشتری تفاوت ایجاد می کند.

اگر قبلاً دامنه موجود را دریافت کرده اید که ترجیح می دهید از آن استفاده کنید ، Inmotion Hosting حتی اعتباراتی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید دامنه خود را به سرعت و بدون هیچ گونه هیاهو انتقال دهید..

6. رایگان SSL ، پشتیبان گیری خودکار & محافظت از هک

برنامه های شغلی Inmotion Hosting با مجموعه ای عالی از ویژگی های امنیتی همراه است که به شما در حفظ امنیت سایت شما در برابر هرگونه حمله پیش بینی نشده کمک می کند. این بسیار جالب است زیرا می توانید بدون ایجاد نگرانی در مورد هیچ یک از این موارد ، بر اشتغال و ایجاد محتوا خود متمرکز شوید.

مجموعه امنیتی شامل:

SSL رایگان

میزبانی Inmotion SSL رایگان را از طریق cPanel ، امضا شده توسط Comodo ، یکی از مارک های معتبر SSL در صنعت ، فراهم می کند. فقط با چند کلیک ماوس می توانید “https” را در وب سایت خود فعال کنید.

برای ما ، این بسیار لعنتی است زیرا Chrome به زودی سایت های بدون SSL را به عنوان “امن” شروع به برچسب زدن نمی کند. و راحتی برای فعال سازی SSL رایگان بسیار غیر قابل باور است.

محافظت از هک

Inmotion Hosting از یک ابزار داخلی به نام Patchman استفاده می کند که آسیب پذیری های موجود در سایت شما را جستجو می کند و قبل از آنکه هک ها رخ دهد ، آن را تکه تکه می کند. این یک ابزار عالی برای پیشگیری رایگان و رایگان بودن سایت های تجارت الکترونیکی است!

پشتیبان گیری رایگان خودکار

آیا می توانید تصور کنید که تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود چقدر خسته کننده است؟ چه اتفاقی می افتد اگر شما یک روز را فراموش کنید انجام تهیه نسخه پشتیبان را فراموش کنید?

Inmotion Hosting به ما کمک می کند تا با خودکار کردن روند کار برای ما ، آن مشکل را حل کنیم. لازم نیست نگران تهیه نسخه پشتیبان از هر آنچه سیستم آنها برای ما انجام می دهد نباشیم ، به ما این امکان را می دهیم که روی جنبه تجاری چیزها تمرکز کنیم.

بازیابی اطلاعات نیز بسیار آسان است. فقط 1 کلیک برای بازگرداندن سایت شما به نحوه استفاده قبلی کافی است. اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید ، فقط با تیم عالی زندگی آنها را بررسی کنید – آنها بسیار خوشحال خواهند شد که این کار را برای شما انجام دهند.

DDoS Protection

محافظت DDoS از Inmotion Hosting در زیرساخت ها ساخته شده است و توسط Corero ، یکی از مارک های برجسته در زمینه امنیت سایبر ارائه شده است.

آنها محافظت DDoS در زمان واقعی را با استفاده از رویکرد “خط اول دفاع” خود ، که بازرسی از ترافیک را انجام می دهد و حملات را در زمان واقعی مسدود می کنند – به عبارت دیگر ، آنها از سایت شما محافظت می کنند بدون اینکه ترافیک واقعی مصرف کننده را قطع کنند.!

درباره محافظت DDoS Corero از اینجا بخوانید.

7. 24/7 پشتیبانی مبتنی بر ایالات متحده

مشاغل تجارت الکترونیکی به صورت 24/7 اجرا می شود و یک میزبان وب خوب باید 24/7 پشتیبانی نیز داشته باشد تا هر زمان که مهم باشد مشکل خود را برطرف کنید.

تیم پشتیبانی میزبان Inmotion همواره پاسخگو ، آگاه و با تجربه بوده و همیشه آماده صبر و شکیبایی در رابطه با هر مشکلی که با آنها روبرو بوده ایم. (و آنها 100٪ مستقر در ایالات متحده هستند!)

از طریق شماره تلفن پشتیبانی اختصاصی آنها می توان از طریق چت زنده ، اسکایپ ، یا اگر احساس خستگی خاصی دارید ، با آنها تماس گرفت.

تجربیات خودمان با آنها همیشه بسیار خوشایند بوده است و مشکلات ما بدون هیچ گونه ناامیدی برطرف شده است. آنها بدون توجه به احمق بودن ، به همه سؤالات شما پاسخ خواهند داد.

Inmotion میزبان تیم پشتیبانی پاسخگو

8. 90 روز ضمانت برگشت پول & مهاجرت رایگان وب سایت

این بزرگ است. بیشتر میزبان وب یک بازپرداخت جزئی یا جزئی را در مدت 30 روز یا 60 روز ارائه می دهد. Inmotion Hosting با خدمات خود به اندازه کافی اطمینان دارد که ظرف 90 روز بازپرداخت کامل ارائه می دهند ، کاری که من معتقدم هیچ شرکت میزبانی وب دیگر قبلاً انجام نداده است!

آنها همچنین انتقال سایت شما را برای شما کاملاً رایگان و بدون هیچگونه خرابی مرتب می کنند ، بنابراین شما مجبور نخواهید بود موهای خود را نگران از شکستن سایت خود بکشید.

پس از همه اینها ، اگر از Inmotion Hosting ناراضی هستید ، فقط در مدت زمان نگاه آزاد فسخ شده و بدون هیچ سؤالی پرسیدن پول خود را پس بگیرید.!

9. 56٪ تخفیف اختصاصی برای Bitcatcha Reader

Inmotion Hosting 56٪ تخفیف ویژه برای خوانندگان Bitcatcha

همه دوست دارند ارزش بیشتری برای پول خود کسب کنند ، درست است؟ خوش شانس برای شما بچه ها ، ما موفق به کسب تخفیف EXCLUSIVE با میزبانی Inmotion هستیم که به شما 56٪ تخفیف از برنامه تجاری خود می دهد و قیمت را فقط به 3.49 دلار در ماه می رساند (طرح راه اندازی)!

این همه چیز نیست ، اگر به دنبال میزبانی ممتاز وردپرس هستید ، خوشحال می شوید بدانید که ما از برنامه WP-1000 Inmotion 37٪ تخفیف دریافت کرده ایم ، که قیمت را فقط به 4.99 دلار در هر ماه کاهش می دهد.

در مقایسه با برنامه میزبان وردپرس مبتدی Bluehost که هزینه 39.99 دلار گزاف دارد (حتی ویژگی های بیشتری دریافت نمی کنید – بیشتر در مورد Inmotion VS Bluehost) ما فکر می کنیم که با لینک وابسته ما در زیر آشکارا زیاد خواهد شد.!

چیزهایی که ما درباره میزبانی Inmotion دوست نداریم

1. فرایند چک کردن Iffy

این فقط یک نکته جزئی است ، اما این هنوز چیزی است که ما آزار دهنده به نظر می رسیم – روند بررسی میزبانی وب Inmotion میزبان درد می تواند باشد. هیچ نشانه روشنی درمورد اینکه چه کاری باید انجام شود یا کجا را فشار دهید وجود ندارد.

آنها یکی از معدود شرکت های خارج از کشور هستند که هنوز هم تماس تلفنی را برای تأیید کاربران جدید انجام می دهد. این می تواند بسیار مشکل ساز باشد ، اما همچنین یک ویژگی امنیتی است. این که آیا این یک چیز خوب یا بد است بستگی به کاربر دارد.

روند بررسی نیز بسیار کند است. یک جستجوی سریع نشان داد که برخی از کاربران نیز در تکمیل فروش با مشکلی روبرو شده اند ، در حالی که برخی از افراد با اتمام زمان مواجه هستند و برخی دیگر نتوانستند روند کار را انجام دهند.

اگر به فکر مشترک شدن هستید ، توجه داشته باشید و آماده شوید – صبور باشید ، و فروش در نهایت انجام می شود.

2. بدون دیتاسنتر آسیایی

در حالی که Max Speed ​​Zone In Inmotion Hosting برای یک سطح جهانی بهینه شده و واقعاً خوب کار می کند ، اما این باعث می شود که دیتاسنترهای آنها فقط در آمریکا واقع شده باشد..

من در جنوب شرقی آسیا واقع شده ام و اگرچه به نظر می رسد سرورهای Inmotion Hosting خیلی خوب جواب داده اند و از سنگاپور با 178 میلی متر گنجانیده شده اند ، به شرط اینکه فقط یک مرکز داده مستقر در آسیا داشته باشند ، می تواند خیلی سریعتر برای مشتریان خود بارگیری کند..

3. بدون NGINX

NGINX یک سرور فوق العاده محبوب است که به دلیل سهم گیری در کاهش چشمگیر سرعت بارگذاری سایت ، در بین بسیاری از میزبان وب ایجاد شده است ، و ما بسیار ناامید هستیم که Inmotion Hosting هنوز آن را در برنامه های میزبانی مشترک خود اجرا نکرده است (این فقط با گزینه های میزبانی وردپرس آنها).

با این حال ، ما کمی حفاری انجام دادیم و کشف کردیم که آنها در حال آزمایش و بررسی سازگاری NGINX با سرورهای مشترک خود هستند و ممکن است در نهایت آنها به طور کامل از Apache تغییر کنند..

برای صاحبان مشاغل کوچک و متوسط ​​هنگام انجام این کار بسیار جذاب خواهد بود (سرعت بارگذاری سایت با NGINX به طرز چشمگیری کاهش می یابد!) اما از این زمان نوشتن ، این یک فرصت از دست رفته به نظر می رسد.

برنامه های میزبانی وب Inmotion & امکانات

میزبانی تجارت

اگر به دنبال میزبانی مشاغل مشترک برای مشاغل کوچک یا سایت های تجارت الکترونیکی هستید ، سه گزینه دارید:

LaunchPowerPro
قیمت /mo$3.99**4.99**7.49*
تمدید $ 7.99 $ 9.99 $ 15.99 $
DomainFREEFREEFREE
تعداد مجاز سایت 26 نامحدود
دیسک SpaceUnlimitedUnlimited نامحدود
BandwidthUnlimitedUnlimited نامحدود
شماره EmailUnlimitedUnlimited نامحدود
SpeedNormal2X4X
امنیت SuiteIncludI IncludI Included

* قیمت اشتراک 12 ماهه. 56٪ تخفیف ویژه اعمال شده است.

سایت آزمون ما در برنامه Power میزبان است زیرا ما می خواستیم میزبان چند دامنه باشیم و این طرح به ما بیش از حد کافی لاین و منابع می دهد تا هر کاری را که می خواهیم انجام دهیم انجام دهیم. در حقیقت ، ما در واقع میزبان سایت های وابسته دیگر با این حساب هستیم و هنوز هیچ مشکلی در سرویس ندیده ایم.

چیزی که در وب سایت Inmotion Hosting کاملاً مشخص نیست ، تفاوت بین عملکرد 2 برابر در برنامه قدرت و عملکرد 8x در برنامه Pro است. ما حفاری هایی انجام دادیم و این همان چیزی است که ما کشف کردیم

حافظه بدنی CPU٪ (C)
راه‌اندازی 40٪ 1 گیگابایت
قدرت 80٪ 2 گیگابایت
Pro100٪ 4GB

حافظه فیزیکی اختصاص داده شده برای برنامه های حرفه ای به معنای واقعی کلمه 4 بار از برنامه پرتاب است ، به این معنی که میزبان می تواند برنامه های مورد نیاز خود را در سایت شما به صورت کارآمدتری اجرا کند که مستقیماً با سرعت بارگذاری سریع تر ترجمه شود ، اگر سایت شما به این نوع منابع نیاز دارد.

اگر بین برنامه Power و Pro در حصار قرار ندارید ، قانون انگشت شستن در اینجا این است که همیشه با بزرگ شدن ، شروع به کوچک کردن و به روزرسانی کنید. Inmotion Hosting دارای طیف کاملی از خدمات برای تهیه هر نیاز است. بنابراین فقط با استفاده از منابعی که فکر می کنید به آنها نیاز دارید ، برنامه ای را انتخاب کنید – اگر فهمید که به چیز بیشتری احتیاج دارید ، همیشه گزینه ارتقاء را خواهید داشت!

همچنین ، با استفاده از پیوند وابسته ما ، 56٪ تخفیف به دست می آورید ، بنابراین استفاده از آن را فراموش نکنید!

VPS

برای آژانس ها ، فروشندگان یا توسعه دهندگان ، می توانید بین دو برنامه VPS انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد. این برنامه ها تنظیم شده است که سرور NGINX را تنظیم کرده و دیگر مزایای آن را به شما نشان می دهد که وقتی در ارتباط هستید با کسانی که در این زمینه هستند ارتباط برقرار می کنید. تمام ویژگی های VPS را اینجا مشاهده کنید.

VPS مدیریت شده و میزبان VPS خود مدیریت شده است

میزبانی وردپرس مدیریت شده

با این حال ، اگر به دنبال بهترین های بهترین ، لوکس ترین و فریبنده ترین برنامه های میزبانی در اطراف هستید ، بیشتر از میزبانی مدیریت شده وردپرس Inmotion جستجو نکنید. آنها بهینه سازی شده اند تا با NGINX ، SSD ، PHP7 و ذخیره سازی پیشرفته بهترین سرعت ممکن را به شما ارائه دهند.

شما همچنین می توانید از به روزرسانی های امنیتی و مدیریت شده لذت ببرید ، به این معنی که شما به معنای واقعی کلمه لازم نیست که در مورد یک چیز دیگر نگران باشید زیرا میزبانی مدیریت شده WordPress Inmotion همه چیز را برای شما مرتب می کند.

بدیهی است ، با ویژگی های حق بیمه ، قیمت حق بیمه ای آمده است – برای فواید آن آماده باشید! قیمت خود را در اینجا بررسی کنید.

چگونه Inmotion در برابر رقابت ها ایستادگی می کند?

inmotion VS Siteground: کدام یک سریعتر است?

همانطور که قبلاً ذکر شد ، Bitcatcha.com قبل از انتقال به SiteGround Cloud ، قبلاً میزبان Inmotion Hosting بود و بیشتر تصمیم به تغییر بر اساس سرعت برتر SiteGround در آن زمان بود (این 2 سال پیش بود).

زمان پاسخگویی سرور: 172 ms VS 138 ms

برای این تست سرعت ، دو وب سایت ایجاد کردیم – یکی با برنامه قدرت میزبانی Inmotion و دیگری با SiteGround GrowBig. ما دو سایت آزمایشی خود را از طریق چک سریع سرعت سرور خود قرار می دهیم تا ببینیم که میزبان وب از نظر زمان پاسخ سریعتر است و نتایج ما را با تعجب درآورد.

Inmotion PowerSiteGround GrowBig
محل سرورLos AngelesChicago
ایالات متحده (W) 2 ms55 ms
ایالات متحده (E) 53 ms3 ms
London322 ms92 ms
Singapore178 ms223 ms
سائو پائولو 172 ms139 ms
Bangalore514 ms380 ms
سیدنی153 ms226 ms
Japan109 ms148 ms
Canada67 ms12 ms
آلمان149 ms103 ms
میانگین جهانی 171.9 ms138.1 ms
نتایج کامل

Inmotion Hosting واقعاً با میانگین 172 میلی متر در سراسر جهان تحت تأثیر قرار گرفت ، که آنها را به درجه A + از bitcatcha.com بدست می آورد!

از این نتایج ، کاملاً واضح است که سایتهایی که مخاطبان مستقر در آمریکا دارند به دلیل 2 دیتاسنتر واقع در آمریکا ، از بیشترین سرعت های چشمگیر خود بهره مند می شوند ، اما پینگ از سایر نقاط جهان نیز به سرعت قابل بازگشت (عمدتا زیر 180 ms) است. بنابراین مشاغل با مخاطبان بین المللی می توانند با سرگرمی Inmotion از سرعتهای بالاتر از حد مجاز استفاده کنند!

نمرات SiteGround با Inmotion Hosting بسیار شبیه است ، با میانگین سرعتی در سراسر جهان 138 ms ، که همچنین رتبه A را کسب می کند+.

ما مقایسه مفصل تری از سرورهای آنها را در SiteGround VS Inmotion Hosting پوشش داده ایم. آیا این را بررسی کنید.

محل دیتاسنتر: 2 VS 5

Inmotion Hosting فقط دارای 2 مرکز داده (شرق ایالات متحده و غرب ایالات متحده) برای پوشش حداکثر در جهان است. اگرچه دیتاسنترهای Inmotion Hosting از لحاظ کلمه ای بسیار سریع هستند ، SiteGround دارای 5 دیتاسنتر است که در 3 منطقه پخش می شوند – این به شما امکان می دهد تا دیتاسنتر را نزدیک به محل مخاطبان مورد نظر خود انتخاب کنید ، و از سریعترین سرعت بارگیری ممکن برای آنها اطمینان حاصل کنید (و همانطور که همه ما می دانیم سریعتر). سایت شما بارگیری می کند ، هرچه بیشتر بتوانید فروش بالقوه داشته باشید!).

ویژگی های افزایش سرعت

وقتی صحبت از نرم افزار افزایش سرعت می شود ، هر دو برنامه برنامه GrowBig و Inmotion Hosting از SiteGround از PHP7 پشتیبانی می کنند ، اما به نظر می رسد SiteGround با درج خود در سرور محبوب NGINX تنظیم شده ، به خاطر سرعت خود از دست بالایی برخوردار است. SiteGround همچنین دارای SuperCacher مخصوص به خود ، یک سیستم ذخیره سازی پیشرفته است که به شما امکان می دهد زمان بارگذاری سایت را تا 4 برابر سریعتر افزایش دهید!

Inmotion Hosting در واقع SSD های با کارایی بالایی دارد که با تنظیم سرور NGINX بهینه شده است ، اما به نظر می رسد این ویژگی ها فقط با برنامه هاستینگ وردپرس در دسترس هستند..

گیت & صحنه سازی

کسانی از شما که از ویژگی های کیفیت زندگی مانند GIT یا مرحله بندی لذت می برید ، ناامید خواهید شد که Inmotion Hosting هیچ یک از این ویژگی ها را ارائه نمی دهد. این کمی ناامید کننده است ، با توجه به اینکه SiteGround می تواند تقریباً در همان قیمت قیمتی ارائه دهد.

توجه داشته باشید

Inmotion Hosting Git را ارائه می دهد & مرحله میزبانی در Premium WordPress Hosting که از 4.99 دلار در ماه شروع می شود. .

Inmotion VS Bluehost به عنوان میزبان وردپرس

در مرحله بعدی ، ما با طرح جدید میزبانی وردپرس Inmotion Hosting در برابر برنامه میزبانی وردپرس فصلی Bluehost ، تردید کردیم.

اولین چیزی که ما خاموش خفاش را متوجه شدیم قیمت بود – برنامه WP-1000S Inmotion Hosting تنها 9،99 دلار تخفیف 37٪ ، فقط 6.99 دلار ماهانه است ، در مقابل استاندارد WP Bluehost با قیمتی 19.99 دلار در هر ماه. وقتی ویژگی ها را در کنار هم قرار دادیم ، فهمیدیم که اختلاف گسترده قیمت در واقع قابل توجیه نیست.

Inmotion HostingBluehost
قیمت مقدماتی 6.99 $ * /mo$19.99* / ماه
تمدید 9.99 $ /mo39.99 / ماه
وب سایت های پشتیبانی شده از نامحدود
دیسک Space40GB30 گیگابایت
حساب های ایمیل رایگان نامحدود
SSD StorageYesNo
وب سایت رایگان MigrationYesNo
پشتیبان گیری رایگان خودکار بله
منطقه سرعت حداکثر ™ YesNo
اعتبار تبلیغی رایگان 150 دلار 0 دلار
ضمانت برگشت پول 90 روز 30 روز
صحنه بندی محیطYesNo
به روزرسانی های خودکار با RollbackYesNo
SSLYes بصورت رایگان
Premium Site BuilderYesNo
NGINXYesNo

* قیمت اشتراک 12 ماهه.

تنها مزیتی که به نظر می رسد Bluehost نسبت به Inmotion Hosting این است که آنها در مقایسه با 20،000 بازدید ماهانه Inmotion Hosting در هر ماه 100 میلیون بازدیدکننده داشته اند..

غیر از این ، صرفاً منطقی نیست که بتوانیم با Bluehost میزبانی کنیم. میزبانی وردپرس Inmotion بسیاری از ویژگی های اساسی را با نصف قیمت ارائه می دهد (SSD ، مرحله بندی ، بروزرسانی خودکار ، سازنده صفحه ، مهاجرت سایت … این لیست ادامه می یابد) آنها باعث می شوند که برنامه Bluehost واقعاً منسوخ شود.

فقط با نگاهی به ویژگی ها ، واضح است که WP-1000S Inmotion Hosting گزینه منطقی است که اگر به فکر میزبانی Premium WordPress هستید.

حکم: آیا می توانم با میزبانی Inmotion برگزار کنم?

ما از Inmotion Hosting بسیار خوشحالیم!

سرعت آنها در آخرین باری که ما آنها را آزمایش کرده ایم بهبود یافته است و ما را با تعجب برد. 2 دیتاسنتر آنها به طور موثری برای پوشاندن مخاطبان بین المللی استفاده می شود بدون آنکه زمان بارگذاری را قربانی کنند و حتی تست های سرعت سریع تری نسبت به میزبان مورد علاقه ما ، SiteGround کسب کردند.!

جوانب مثبت به شدت از نظر منفی (صراحتاً ، ما درحال انتخاب کردن بودیم – ما در تلاش برای کنار آمدن با مشکلات مخالف بودیم!) و ما لیست طولانی از ویژگی های آنها را دوست داریم..

ذخیره سازی SSD آنها قرعه کشی بزرگی است. هرکدام از موارد دیگر (ایمیل های نامحدود ، انتقال وب سایت بدون خرابی ، برنامه های رایگان ، پهنای باند نامحدود و غیره) را در اختیار شما قرار ندهید و هیچ فکری نباشد – میزبانی Inmotion یک میزبان وب عالی است..

برنامه های آنها ارزش پول با خدمات به موقع و خدمات مشتری قابل اعتماد است.

فرقی نمی کند که کشور خاصی را هدف قرار دهید یا مخاطبان بین المللی – فقط فهمید که آیا سرورهای شرق یا غرب برای مخاطبان مورد نظر شما بهتر هستند یا خیر ، مراقب باشید که اطلاعات شما در زمان ضبط به صفحه های مشتریان شما منتقل می شود.

10-10 توصیه می کند!

ویژگی های اصلی

 • ✓ نام دامنه رایگان
 • Space فضای نامحدود دیسک
 • Data انتقال داده نامحدود
 • ✓ منطقه حداکثر سرعت
 • ✓ SSD گنجانده شده است
 • Access SSH دسترسی پشتیبانی می کند
 • 7 ✓ 24 Support پشتیبانی ایالات متحده
 • Money برگشت 90 روزه پول

توصیه شده برای

 • • تجارت الکترونیک
 • • وردپرس
 • • انجمن
 • • CMS (جوملا ، دروپال)
 • • وب سایت بزرگ متوسط
 • • وب سایت تجاری

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map