כיצד ניתן להגדיר מיילים של החברה?

זה דבר מכריע עבור עסקים קטנים, אבל בעלי עסקים רבים אינם יודעים להקים עסק ואין למי לפנות לייעוץ. זה לא עוזר שגם לאינטרנט אין הרבה מידע.

אז הם פשוט לוקחים כל מה שנוח, ולעתים קרובות יותר מאשר לא, הם משלמים יותר מדי על דברים שהם אפילו לא צריכים.

לפעמים הם עוברים בדרך הזולה (טוב, בחינם) ומשתמשים ב- gmail, אבל זה מביא מערכת שונה לגמרי של בעיות (חוסר שליטה, דואר זבל, תמונה לא מקצועית וכו ‘, אתה מבין את הרעיון).

היום אנו נעביר אותך דרך ספקי הדוא”ל הטובים ביותר שם בחוץ, היתרונות והחסרונות, ונראה לך כמה אפשרויות שתוכל לשקול גם כן..

אבל לפני שאנחנו הולכים לשם, עלינו לדבר על הסיבה שאתה צריך לקבל כתובת דוא”ל בשם הדומיין שלך.

היתרונות בקבלת כתובת דוא”ל מקצועית

אירוח דוא

כתובת דוא”ל מקצועית מראה לאנשים שאתה מתכוון לעסקים. למען האמת, הם מצפים לזה. אנשים מנומסים מכדי לומר דבר, אבל מסתובבים ומתהדרים בכתובת Gmail שלך ורוב הזמן, הם לא יתייחסו אליך או לעסק שלך ברצינות.

1. מיתוג & הכרה

כששם העסק שלך בא לידי ביטוי בכתובת הדוא”ל שלך, זה עוזר להזכיר ללקוחות שלך שהעסק שלך קיים וזה חוקי. למעשה, זה עובד לכל דבר. לראות את שם העסק שלך בכל מקום שהוא באמת עוזר במיתוג.

2. זה מעורר אמון

אמון הוא מצרך נדיר בימינו. עם כל סיפורי האימה שקשורים להונאות, אנחנו לא מתפלאים. כתובת דוא”ל מקצועית אומרת לאנשים שאתה מנהל עסק מבוסס.

3. זה מרחיק אותך מתיקיית הספאם

שולחי דואר זבל משתמשים לרוב בשירותי דוא”ל בחינם כדי לשלוח את דואר הזבל שלהם & תוכנה זדונית, כך שאימיילים שאתה שולח משירות דוא”ל בחינם עשויים לעבור ישר לתיקיית הספאם של הלקוח שלך. כתובת דוא”ל מקצועית היא קריטית לחלוטין אם ברצונך להבטיח שהמיילים שלך יגיעו ללקוחות שלך.

כיצד להשיג כתובת דוא”ל עם שם הדומיין שלך

ראשית, ראשית, תצטרך שם תחום. זה משמש ככתובת לאחסון הדוא”ל שלך (תחום ואחסון דוא”ל הם שני שירותים נפרדים, עוד על כך בהמשך).

אז המשך אל GoDaddy או NameCheap כדי לרכוש את שם התחום שלך. דאג להקדיש לכך מחשבה! אינך רוצה ששם תחום יהיה כל כך מצער כמו שיש לעט איילנד עטים לעצמם.

בחר ספק אירוח דוא”ל

לאחר שרכשת את שם הדומיין שלך, תצטרך לבחור ספק אירוח דוא”ל כך שלדוא”ל שלך יש מקום אחסון פיזי (כן, אנו יודעים שזה נקרא “דואר אלקטרוני”, אך הוא עדיין מורכב מנתונים שצריך לאחסן בדיסק פיזי איפשהו).

בהתאם לתקציב שלך, יהיו לך שתי אפשרויות.

  1. התמורה הטובה ביותר לכסף אתה יכול להרוג 2 ציפורים באבן אחת על ידי בחירה לארח את כתובת הדוא”ל שלך בשירות אירוח אתרים שלך, בתנאי שיש לך את האפשרות לעשות זאת. בכך תשתף את שטח האחסון שלך בין קבצי האתר שלך לדוא”ל שלך.
  2. דוא”ל פרימיום אם התקציב שלך מאפשר זאת, אולי תרצה לקבל ספק שירותי דוא”ל מובחר שמגיע עם תכונות נוספות, כגון אבטחה משופרת, גישה בין מכשירים ושירותי גיבוי מעולים..

    שירות דוא”ל פרימיום מגיע גם עם שטח אחסון משלהם, מה שמסייע באמינות (אם תחרוג משטח האחסון שהוקצה לך בזמן שאתה מארח את הדוא”ל שלך עם המארח שלך, האתר שלך והדוא”ל שלך עלול לרדת, וזה דבר שאתה אף פעם לא רוצה שיקרה).

אז מה קורה ברגע שבחרת את ספק שירותי הדוא”ל שלך?

לאחר שתסיים לרכוש את שירות הדוא”ל שלך, תצטרך להפנות את שם הדומיין שלך לחברת האירוח שלך / לעדכן את רשומת ה- mx שלך לספק הדוא”ל..

כיצד אנו מבצעים פעולה זו שונה בהתאם לסוג ספק השירות שבחרת. לספק שירותי אימייל מכובד צריך להיות בעל תמיכה טובה או בסיס ידע מקיף שיסייע בהגדרת הדוא”ל שלך.

תצטרך גם להמשיך ליצור את כתובת הדוא”ל שלך, כלומר [מוגנת באמצעות דוא”ל] במערכת אירוח הדוא”ל שלך. שוב, בדוק את בסיס הידע של ספק השירות שלך כדי להגדיר זאת. אם אתה משתמש ב- SiteGround, הנה הדרכה קטנה שתראה לך איך זה נעשה.

גישה לדוא”ל שלך

ישנן שתי דרכים לגשת לדוא”ל שלך:

  1. דואר אלקטרוני פשוט גש ל- cPanel של אירוח האינטרנט שלך ולחץ על דואר אלקטרוני כדי לגשת לדוא”ל שלך. אתה יכול גם להקליד yourdomain.com/webmail. (במקרה שלנו bitcatcha.com/webmail).
  2. שימוש בלקוח דואר בדרך כלל קל יותר להשתמש בלקוח דואר. אתה יכול להשתמש בלקוח דוא”ל כמו Outlook ולהגדיר אותו כך שהוא יוריד לך אוטומטית את הדוא”ל שלך.

    כעת לכל ספק דוא”ל יש תצורה שונה עבור לקוחות הדוא”ל. כך תוכל להגדיר את הדוא”ל שלך לפי SiteGround. אם אתה משתמש בספקים אחרים, אל תצטרך לדאוג – עליהם לקבל הדרכות שלב אחר שלב בנושא יצירה והגדרת הדוא”ל שלך עבור לקוח הדואר שלך.!

7 דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​קבלת ספק שירות

ישנם כמה דברים שתצטרך לזכור שיעזרו לך להחליט על ספק שירותי דוא”ל.

1. האם אתה זקוק לאתר?

אם תעשה זאת, תוכל באותה מידה לבחור למארח אינטרנט טוב שיספק גם אירוח בדוא”ל. הפייבוריט הנוכחי שלנו הוא SiteGround. החלק אל האתר שלהם ובדוק אותם!

2. כמה אחסון אתה צריך?

זה מתאם ישירות לכמה עובדים יש לך. אם יש לך 50 עובדים, אך רק 5 אנשי מפתח זקוקים לדוא”ל, לא תצטרך לדאוג יותר מדי מהשטח. אם כל 50 הצוות שלך זקוק לדוא”ל, עדיף לבחור מארח שיכול לספק מספיק שטח אחסון לכולם!

ספקי אירוח דוא”ל מסוימים עשויים לחייב אותך בכמות השטח המשמשת, חלקם גובים אותך למשתמש. וודא שאתה הולך עם תוכנית המתאימה ביותר לצרכים שלך!

3. האם אתה צריך לשלוח קבצים מצורפים ענקיים?

אם אתה צלם או משרד פרסום, ייתכן שהמחזות שלך יהיה כמות ניכרת, שתאכל במהירות את שטח האחסון שלך באירוח אתרים. גודל הקובץ המצורף ומגבלות שטח האחסון עשויים להיות בעיה עבורך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me