Pieci labākie Minecraft serveru mitināšanas 2020 pasākumi (sarindoti!)

{"@konteksts":"https://schema.org","@ tips":"FAQPage","mainEntity": [{"@ tips":"Jautājums","vārds":"Vai Minecraft ir bezmaksas?","pieņemtsAtbilde": {"@ tips":"Atbilde","teksts":"Nē, Minecraft ir licencēta spēle, kas tagad pieder Microsoft. Ir dažādas tā versijas, kas paredzētas dažādām platformām, taču izmaksas atšķiras. Piemēram, pamata Minecraft Windows platformai maksā 29,99 USD, savukārt PS4 versija maksā 19,99 USD."}}, {"@ tips":"Jautājums","vārds":"Tiek mitināts Minecraft serveris bez maksas?","pieņemtsAtbilde": {"@ tips":"Atbilde","teksts":"Nē, mitināšana maksā naudu, jo ir iesaistīta dārga infrastruktūra un aprīkojums. Ja jūs mitināt tiešsaistē ar tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, šīs izmaksas var dalīt, un jūs maksājat saprātīgāku ikmēneša maksu atkarībā no jūsu vajadzībām."}}, {"@ tips":"Jautājums","vārds":"Cik daudz RAM ir nepieciešams Minecraft serverim?","pieņemtsAtbilde": {"@ tips":"Atbilde","teksts":"Tāpat kā visas lietojumprogrammas, jo lielāks ir spēlētāju skaits serverī, jo vairāk RAM ir nepieciešams, lai tos atbalstītu. Pamata iestatīšanai ar ne vairāk kā 10 atskaņotājiem ieteicams vismaz 1 GB tīmekļa serverī. Vairāk, visticamāk, sniegs daudz gludāku spēles pieredzi."}}, {"@ tips":"Jautājums","vārds":"Kurš ir labākais Minecraft mitināšanas pakalpojums?","pieņemtsAtbilde": {"@ tips":"Atbilde","teksts":"Neskatoties uz to, Hostinger šobrīd vada šo sarakstu. Tas piedāvā īpaši izstrādātus Minecraft plānus tiem, kas vēlas uzņemt savus, un tajā ir nepieciešamais atbalsta personāls, lai konsultētu jūs par visu, sākot no atlases līdz uzstādīšanai."}}, {"@ tips":"Jautājums","vārds":"Kas ir labākais bezmaksas Minecraft servera resursdators?","pieņemtsAtbilde": {"@ tips":"Atbilde","teksts":"Bezmaksas mitināšana parasti netiek ieteikta, un tā, iespējams, būs vēl mazāk dzīvotspējīga tādiem prasīgiem uzdevumiem kā Minecraft mitināšana. Ideālā gadījumā jūs apsvērtu VPS mitināšanas plānu, lai izmantotu šiem resursiem pieejamos resursus."}}]}


Ar spēli, kas ir tik mīļa un veikla kā Minecraft, tas nav pārsteigums, ka daudzi cilvēki vēlas izveidot savu Minecraft serveri..

Ir vairāki veidi, kā varat spēlēt Minecraft ar draugiem, taču vispusīgākais līdz šim ir Minecraft serverī, kas tiek mitināts tiešsaistē.

Contents

Kas ir Minecraft?

minecraft

Padomājiet par Minecraft kā mūsdienu klasiskās versijas versiju, kas nav izgājusi no stila. Patiesībā es to iepriekš esmu redzējis kā virtuālo Lego. Tas, iespējams, nav precīzi, jo Minecraft ir kļuvis tik populārs, ka tajā ir pat visa Lego tēma!

Tās vienkāršotā grafika apvienojumā ar pamata spēli, kas joprojām ļauj veikt daudz jauninājumu, ir padarījusi šo spēli par strauju popularitātes pieaugumu.

Pateicoties atbalstošajai fanu bāzei, Minecraft ir spējusi izstumt praktiski visas digitālās platformas, sākot no galddatoriem un beidzot ar mobilajām ierīcēm un konsolēm. Mūsdienās Minecraft ir pieejams vienkāršā vaniļā vai kā viena no daudzajām pielāgotajām versijām, ko ir izveidojuši fani un izstrādātāji.

Vairāku spēlētāju režīms Minecraft

Lai arī Minecraft var spēlēt solo, viena no galvenajām tā atrakcijām ir vairāku spēlētāju režīms, kas lietotājiem ļauj sazināties vienam ar otru. Tas var izraisīt daudzas lietas atkarībā no vides.

Piemēram, spēlētāji var nolemt karot, vadīt sadarbības uzdevumus vai vienkārši mierīgi līdzāspastāvēt uz saviem mazajiem virtuālās zemes gabaliem. Vairāku spēlētāju režīmā ir četras galvenās iespējas;

 • Spēlē lokālajā tīklā (LAN)
  LAN savieno mazāku (lokalizētāku) vietu datoru grupu. Piemēram, dažu datoru savienošana telpā tiek uzskatīta par LAN.
 • Minecraft Realms
  Realms koncepciju izveidoja Minecraft dizaineri, lai spēlētāji, izmantojot pakalpojumu, varētu ātri vadīt Minecraft spēles. Tas balstās uz abonementu, turklāt papildus Minecraft izmaksām.
 • Sadalīts ekrāns
  Tas ir paredzēts tikai konsolēm un ļauj līdz četriem lietotājiem spēlēt Minecraft kopā, izmantojot vienu ekrānu.
 • Tiešsaistes serveris
  Tas ir visinteresantākais no visiem, un tajā ir iesaistīts lietotājs, kurš faktiski izveido visu tiešsaistes vidi no nulles līdz Minecraft spēļu mitināšanai. Parasti resursdators šim nolūkam īrēs servera vietu no tīmekļa mitināšanas uzņēmuma.

Minimālās Minecraft servera mitināšanas prasības

Kā jūs varētu zināt, spēļu mitināšana bieži ir sarežģīta, jo tās parasti ir vairāk izsalkušas nekā vairums tīmekļa lietojumprogrammu. Par laimi, Minecraft nav īsti liels resurss, un jūs varat to mitināt tīmekļa serveros ar dažām diezgan pamata specifikācijām.

Tomēr, ņemot vērā Minecraft pamata iestatījumus – tīru vaniļu, kā viņi to sauc. Šīm instalācijām un vidējai spēlētāju grupai 10, jūs varat iztikt bez VPS mitināšanas minimālā līmeņa.

Apskatīsim iespējamās prasības vienkāršai Vanilla Minecraft mitināšanai;

Minimālais pieprasījums.

 • 1 GB RAM
 • 1 centrālā procesora kodols

Ieteicamais pieprasījums.

 • 2 GB RAM
 • 2 centrālā procesora kodols

Atmiņas ietilpība ir diezgan niecīga salīdzinājumā ar piedāvāto, tāpēc mēs to šeit izlaidīsim, ja vien tā ir balstīta uz SSD.

Ja jūs izvēlaties ante un nopietnāk domājat par Minecraft mitināšanu, tad jums būs jāmeklē grūtāki skaitļi spēlētāju grupām no 50 un vairāk. Jūs varētu vēlēties apsvērt arī citas iespējas, piemēram, modi izmantošanu, kas vēl vairāk palielinās prasības.

Šajos gadījumos es ieteiktu tādu VPS plānu kā Minecraft Villager plāns Hostinger, piedāvājot 3 GB RAM, bet ieejot mēnesī 12,95 USD / mēnesī. Kā redzat, jo vairāk spēlētāju vēlaties uzņemt, jo lielākas būs jūsu iespējamās izmaksas.

Savas Minecraft servera palaišanas priekšrocības

Tātad, kad esat sasniedzis šo punktu rakstā, jūs tagad domājat, kāpēc uz zemes jums nācās piedzīvot galvassāpes, meklējot savu serveri, kurā mitināt Minecraft?

Lai gan es jūs šobrīd nevainotu par kautrēšanos, ir daži ļoti pozitīvi Minecraft mitināšanas aspekti, kas jādomā par.

 1. Modi izvēles brīvība

  Ja jūs kādreiz esat spēlējis spēli un saņēmis neapmierinātību, jo jūsu izmantotajā versijā nav iespējot dažus modus, tas var būt satraucoši. Iespējams, ka šie spraudņi būs viegli pieejami tieši jums nepieejamā vietā. Uzņemot savu Minecraft serveri, jūs varat brīvi izvēlēties, ko instalēt.

 2. Kopienas veidošana

  Cilvēki ir sabiedriski radījumi, un, lai arī būt kopā ar draugiem ir ļoti jautri, laiks to ne vienmēr atļauj. Par laimi digitālā pasaule noņem attālumu, un Minecraft var būt lielisks veids, kā izveidot nelielu jūsu tuvāko draugu kopienu. Sava pasaule, tā sakot, pasaulē.

 3. Mana māja, mani noteikumi

  Izmantojot saimniekus, kas atbalsta lielu kopienu, bieži vien tiek izveidoti noteikumi milzīga segas efekta iegūšanai par labu vairākumam.Ja jūs mitināt savu Minecraft serveri, jums jāapsver tikai noteikumi, kas ietekmēs jūsu mazo grupu. Pat labāk – tas būs jūsu prieks un neviens cits.

 4. Kā mācību līdzeklis

  Ja esat pedagogs, jūs varētu būt pārsteigts, uzzinot, ka Minecraft var būt lielisks mācību līdzeklis. Apsveriet sociālos eksperimentus un jauno prātu mācīšanu par uzvedības aspektu un lēmumu pieņemšanas nozīmi, viss jautrā vidē, kas mudina viņus veidot un izpētīt.

  Šis saraksts turpinās, tāpēc esiet radošs un domājiet par Minecraft mitināšanu, nevis par “nodarbošanos ar spēli” un vairāk par potenciālu, ja to izmanto radoši..

 5. Monetizācija

  Minecraft mitināšana ilgtermiņā var kļūt diezgan dārga, it īpaši, ja jūs mitināt lielāku spēlētāju skaitu. Serveru mitināšanas izmaksas būs ievērojamas, taču Minecraft joprojām saņem Microsoft licenci – tas saprot, ka ir izmaksas, kas jāsedz.

  Tādēļ Microsoft ir pieļāvusi zināmus atvieglojumus, atverot iespējas, ar kuru palīdzību jūs varat kompensēt izmaksas. Daži no veidiem, kā jūs varat gūt peļņu no Minecraft serveriem, ir reklamēšana spēlēm, interneta veikalu iestatīšana un daudz kas cits.

Ko meklēt Minecraft servera mitināšanā?

Tāpat kā daudzas citas lietojumprogrammas, Minecraft izvirza prasības gan aparatūrai, gan infrastruktūrai. Lai izbaudītu vienmērīgu spēles pieredzi pašpietiekamā Minecraft vidē, jums jāzina daži finanšu un tehniskie dati.

Lai arī lielākā daļa šo detaļu plaši attiecas uz gandrīz visām tīmekļa mitināšanas iespējām, daži tīmekļa mitinātāji ir gājuši soli tālāk, lai piedāvātu specializētus Minecraft mitināšanas plānus, kuros varētu būt ietvertas papildu Minecraft specifiskas funkcijas.

Pašreizēja Minecraft servera vadīšana tiešsaistē nozīmē, ka tā atbalstam jums būs nepieciešama aparatūra un joslas platums. Ja jums nepieder datu centrs, tas nozīmē, ka īrējiet vietu serverī, kuru mitina tāda tīmekļa mitināšanas kompānija kā Hostinger.

Lai nodrošinātu jūsu Minecraft mitināšanas nevainojamu darbību, ir dažas lietas, kas jums jāņem vērā, izvēloties Minecraft mitināšanas plānu, piemēram;

1. Procesors

Gandrīz visām tīmekļa lietojumprogrammām būs nepieciešams apstrādes laiks, lai palaistu, bet tas jo īpaši attiecas uz spēļu vidēm. Faktiskajos lietošanas scenārijos apstrādes laiku aprēķina pulksteņa ciklos (tātad noformējums ir MHz vai GHz).

Tīmekļa mitināšanā serveri bieži ir aprīkoti ar vairākiem jaudīgiem procesoriem. Tieši to, cik daudz procesora laika iegūstat, nosaka plāni, ko piedāvā jūsu tīmekļa mitinātājs. Koplietotā mitināšanas procesora laiks tiek dalīts starp kontiem, savukārt VPS vai mākoņa mitināšanas plāni lietotājiem piedāvā ekskluzīvu noteiktu resursu daudzumu izmantošanu..

2. Atmiņa

RAM ir ātra, nepastāvīga krātuve, ko izmanto procesu palaišanai. Kad jūsu serverim tiek pieprasīts, tas datus ielādē atmiņā, lai tos ātrāk apstrādātu. Ja jums ir mazāk atmiņas, nekā nepieciešams, serveriem kļūst nepieciešams biežāk apmainīties ar datiem RAM un no tā, kā rezultātā tiek pazemināta veiktspēja..

Atkal, tāpat kā procesora laikā, dalītā mitināšana darbojas no liela atmiņas kopuma, kas tiek koplietots vairākiem kontiem. VPS vai mākoņa plāni piedāvā to lietošanai paredzētu atmiņu. Precīzi, cik daudz būs atkarīgs no jūsu izvēlētā saimnieka un plāna.

3. Glabāšanas veids & Kosmoss

Minecraft nav īpaši ietilpīga spēle, taču, ja jūs izmantojat Minecraft serveri, SSD lietošana paātrinās veiktspēju. Vai tomēr zināt atšķirības, kas šajā jomā ir iespējamas.

Daži tīmekļa mitinātāji piedāvās uz SSD balstītu servera programmatūru (piemēram, operētājsistēmas un tīmekļa servera programmatūru), vienlaikus saglabājot jūsu datus regulārā atmiņā. Tas atšķiras no tā, ka tiek piedāvāts pilns SSD risinājums, kurā viss tiek glabāts SSD.

4. Servera atrašanās vieta

Šī var būt viena no kritiskākajām lietām jūsu Minecraft mitināšanas serverim. Serveru mitināšanas vieta mainās. Serveris, kas atrodas tālu no spēlētāju atrašanās vietas, bieži rada lielu latentumu (nobīde).

Ja jūs uzņemat spēlētājus no visas pasaules, tad šajā jomā nav daudz ko darīt. Tomēr, ja jūs mitināt lokalizētākā kontekstā (iespējams, spēlētājiem noteiktā valstī / reģionā), tad izvēlieties tīmekļa mitinātāju ar serveriem šajā apgabalā vai tā tuvumā. Tas var ievērojami samazināt spēles nokavēšanos.

Piezīme

Varat izmantot mūsu servera ātruma pārbaudītāju, lai pārbaudītu, vai jūsu izmantotais serveris ir ātrs!

5. Minecraft specifiskais atbalsts

Kā jau minēju iepriekš, daži tīmekļa mitinātāji piedāvā īpašus mitināšanas plānus, kas ir paredzēti Minecraft saimniekiem. Tas ir nozīmīgi, jo tiem, kas to dara, bieži vien var būt pieejams papildu atbalsts jūsu Minecraft mitināšanas plāniem, kurus citur var nebūt viegli atrast.

Šāda veida atbalsta piemēri bieži ir palīdzības jomās, kas saistītas ar uzstādīšanu un iestatīšanu. Lai redzētu, vai jūsu apsvērtā saimniece palīdzēs šajā jautājumā, pirms plāna izvēles vislabāk ir mēģināt sazināties ar viņiem..

6. Izvairieties no pārāk lētiem Minecraft hostinga plāniem

Ir daudz hostinga kompāniju, kas piedāvā zemākas cenas nekā šeit ieteiktās. Tomēr es aicinu jūs rīkoties piesardzīgi, apsverot iespēju sākt šos plānus. Daudzi no šiem plāniem bieži piedāvās pakārtotus pakalpojumus, un tie var samazināt stūrus vietās, kas galu galā ietekmē jūsu spēļu pieredzi

Rangs: 5 labākie Minecraft serveru mitināšanas 2020

1. Hostinger

https://www.hostinger.com/

hostinger

Operatīvā atmiņa

2 GB

Spēlētāju skaits

70

Cena (USD)

8,95 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • 99,9% Uptime
 • DDoS aizsardzība
 • Tūlītēja iestatīšana
 • Daudznozaru panelis
 • Divkāršs centrālais procesors

"Hostinger ir veiksmīgi izmantojis tīmekļa serveru jaudu spēlēm."

Hostinger ir mūsu labākais Minecraft hostinga pakalpojumu sniedzējs vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, ārkārtīgi reti ir atrast saimniekdatoru, kurš piedāvā plānus, kas īpaši izstrādāti, lai rūpētos par Minecraft mitināšanu.

Viņu Minecraft mitināšanas plāni ir veidoti uz VPS serveriem, tas nozīmē, ka jūs iegūsit speciālus resursus, kas nepieciešami Minecraft mitināšanai. Viņu plāna struktūra ir veidota arī ap koncepciju, piedāvājot vismaz 2 GB atmiņu, tuvu Minecraft servera tūlītējai iestatīšanai un tehnisko atbalstu, kas var palīdzēt, ja iestrēdzat.

Hostinger ir viens no mūsu galvenajiem saimniekiem!

Izlasiet mūsu padziļināto pārskatu par Hostinger, lai uzzinātu, kāpēc!

2. Šokbyte

https://shockbyte.com/

šokabaits

Operatīvā atmiņa

1 GB

Spēlētāju skaits

20

Cena (USD)

2,50 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • 100% Uptime
 • DDoS aizsardzība
 • Tūlītēja iestatīšana
 • Daudznozaru panelis
 • Neierobežots SSD

"Shockbyte ir pārvērtis spēles par lielo biznesu, nodrošinot jaudu un mērogojamību."

Shockbyte ir Austrālijā reģistrēts uzņēmums, kas specializējas spēļu serveru iznomāšanā. Viņu galvenās uzmanības centrā ir Minecraft, ARK: Survival Evolved un Rust – ar plāniem atbalstīt vairāk nosaukumu.

Viņu plāni ir ļoti koncentrēti, un jūs varat izvēlēties tādu, kas ir ļoti tieši piemērots jūsu vajadzībām. Viņu pieredze ar Minecraft ļauj viņiem piedāvāt dažus labus ieteikumus, un šī ir laba vieta, kur doties uz specializētu Minecraft mitināšanu.

3. BisectHosting

https://www.bisecthosting.com/

bisecthosting

Operatīvā atmiņa

1 GB

Spēlētāju skaits

12

Cena (USD)

2,99 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • Ikdienas dublējums
 • DDoS aizsardzība
 • Tūlītēja iestatīšana
 • Daudznozaru panelis
 • SSD serveri

"Vienkārši sakot, BisectHosting atbalsta Minecraft Java un Bedrock."

BisectHosting ir vēl viens populārs vārds Minecraft mitināšanā, lai gan tas piedāvā gandrīz visus citus ar Web saistītos pakalpojumus. Sakarā ar viņu hostinga plānu darbības jomu, Bisect ir pilnveidotāka, runājot par Minecraft, atbalstot vai nu Java versiju, vai Bedrock.

Spēcīga atšķirība ir tā, ka visiem Bisect Minecraft mitināšanas plāniem ir neierobežota SSD krātuve, pat izmantojot vislētāko plānu. Tas, protams, ir pakļauts viņu godīgas lietošanas politikai, kas nozīmē, ka varat to izmantot, bet ne ļaunprātīgi.

4. GGServers

https://ggservers.com/

GG serveri

Operatīvā atmiņa

1 GB

Spēlētāju skaits

12

Cena (USD)

USD 3,00 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • Tūlītēja iestatīšana
 • DDoS aizsardzība
 • Daudznozaru panelis
 • Noklikšķiniet uz Installer
 • Nemēra SSD

"Pārvietojiet Minecraft mitināšanu uz nākamo līmeni GGServers ar viena klikšķa modpack instalēšanu."

GGServers ir Kanādas tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas piedāvā tīmekļa mitināšanu, bet arī specializējas spēļu serveros. Viņiem ir serveri dažādām spēlēm, ieskaitot Minecraft, un līdz šim ir izvietoti vairāk nekā pusmiljons no tiem.

Viņi piedāvā augstas veiktspējas specifikāciju savos spēļu serveros un labi izvēlas deviņas datu centru vietas visā pasaulē. Plāni atšķiras atkarībā no pieejamajiem resursiem un sākas ar 1 GB pamat RAM, kas atbalsta 12 atskaņotāju vietas.

5. Apex hostings

https://apexminecrafthosting.com/

Apex hostings

Operatīvā atmiņa

1 GB

Spēlētāju skaits

12

Cena (USD)

3,99 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • 99,9% Uptime
 • Tūlītēja iestatīšana
 • DDoS aizsardzība
 • Daudznozaru panelis
 • Noklikšķiniet uz Installer

"Iegūstiet ne tikai Minecraft aparatūru, bet arī atbalstu, kas nepieciešams servera iestatīšanai."

Apex hostings ir vērsts tikai uz Minecraft, un tie piedāvā 15 vietas serveriem visā pasaulē ar vairāk jaunu. Viņu plāni sākas ar nelielu 1 GB RAM, bet visiem plāniem ir pielāgots apakšdomēns.

Viņu apgalvojums par slavu ir plašs Minecraft atbalsts, kas ietver ērti lietojamu vadības paneli, video pamācības un iespēju piecu minūšu laikā izveidot un palaist Minecraft serverus. Palīdzība ir pieejama arī tiešajā tērzēšanā un biļešu pārdošanas sistēmā.

Secinājums: Diehard Minecraft faniem

Operatīvā atmiņa

NĒ. OF
SPĒLĒTĀJI

CENA (USD / MO)

Hostinger

2 GB

70

8,95 USD

Šokbyte

1 GB

20

2,50 USD

BisectHosting

1 GB

12

2,99 USD

Kā jūs droši vien jau tagad varat pateikt, Minecraft servera mitināšanai nav jābūt šausmīgi sarežģītai. Faktiski skaistums ir tāds, ka, tā kā jūs kontrolējat, jūs varat precīzi izlemt, cik sarežģīti vēlaties, lai jūsu Minecraft pasaule būtu.

Neatkarīgi no tā, vai tas nozīmē masveida serveri, kas atbalsta tūkstošiem spēlētāju, vai pamata, ar kuru draugi mijiedarbojas, gala lēmums ir jūsu ziņā. Izmaksas arī nav obligāti faktors, kā jūs varat redzēt, jo ir daudz veidu, kā potenciāli palīdzēt atgūt izmaksas.

Galu galā sava Minecraft servera mitināšana ir mīlestības darbs – un diehard spēles faniem tas noteikti ir kaut kas jāņem vērā. Ja jūs joprojām atrodaties malā un izlemjat, vai tas jums ir piemērots, sarunājieties ar Hostinger ļaudīm (kas piedāvā reālus Minecraft hostinga plānus & atbalsts), lai redzētu, vai viņi var jums kaut ko ieteikt.

Minecraft servera mitināšana: bieži uzdots jautājums

1. Vai Minecraft ir bezmaksas?

Nē, Minecraft ir licencēta spēle, kas tagad pieder Microsoft. Ir dažādas tā versijas, kas paredzētas dažādām platformām, taču izmaksas atšķiras. Piemēram, pamata Minecraft Windows platformai maksā 29,99 USD, savukārt PS4 versija maksā 19,99 USD.

2. Netiek mitināts Minecraft serveris?

Nē, mitināšana maksā naudu, jo ir iesaistīta dārga infrastruktūra un aprīkojums. Ja jūs mitināt tiešsaistē ar tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, šīs izmaksas var dalīt, un jūs maksājat saprātīgāku ikmēneša maksu atkarībā no jūsu vajadzībām.

3. Cik daudz RAM ir nepieciešams Minecraft serverim?

Tāpat kā visas lietojumprogrammas, jo lielāks ir spēlētāju skaits serverī, jo vairāk RAM ir nepieciešams, lai tos atbalstītu. Pamata iestatīšanai ar ne vairāk kā 10 atskaņotājiem ieteicams vismaz 1 GB tīmekļa serverī. Vairāk, visticamāk, sniegs daudz gludāku spēles pieredzi.

4. Kurš ir labākais Minecraft servera mitināšanas pakalpojums?

Neskatoties uz to, Hostinger šobrīd vada šo sarakstu. Tas piedāvā īpaši izstrādātus Minecraft plānus tiem, kas vēlas uzņemt savus, un tajā ir nepieciešamais atbalsta personāls, lai konsultētu jūs par visu, sākot no atlases līdz uzstādīšanai.

5. Kāda ir labākā bezmaksas Minecraft servera resursdators?

Bezmaksas mitināšana parasti netiek ieteikta, un tā, iespējams, būs vēl mazāk dzīvotspējīga tādiem prasīgiem uzdevumiem kā Minecraft mitināšana. Ideālā gadījumā jūs apsvērtu VPS mitināšanas plānu, lai izmantotu šiem resursiem pieejamos resursus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map