Nejlepší e-mailový hosting – Jak získat profesionální e-mailovou adresu pro vaše podnikání

Jak lze nastavit firemní e-maily?


Je to zásadní věc pro malé podniky, ale mnoho majitelů firem neví, jak si jeden založit, a není tu nikdo, na koho se obrátit s žádostí o radu. Nepomáhá ani to, že internet nemá mnoho informací.

Takže prostě berou cokoli, co je vhodné, a častěji než ne, přeplatí za věci, které nepotřebují.

Někdy jdou levnou (dobře, bezplatnou) cestou a používají gmail, ale to přináší celou řadu problémů (nedostatek kontroly, spam, neprofesionální image atd., Získáte představu).

Dnes vám představíme některé z nejlepších poskytovatelů e-mailu, výhody a nevýhody a ukážeme vám několik možností, které byste měli zvážit také.

Než ale tam půjdeme, musíme si promluvit o tom, proč byste měli dostat e-mailovou adresu ve své doméně.

Výhody získání profesionální e-mailové adresy

Nejlepší e-mailový hosting: Jak získat profesionální e-mailovou adresu

Profesionální e-mailová adresa ukazuje lidem, že máte na mysli podnikání. Ve skutečnosti to očekávají. Lidé jsou příliš zdvořilí na to, aby řekli cokoli, ale obracejí vaši adresu Gmailu a většinou vás ani vaši firmu neberou vážně.

1. Branding & uznání

Když se název vaší firmy projeví ve vaší e-mailové adrese, pomůže to zákazníkům připomenout, že vaše firma existuje a je legitimní. Vlastně to funguje pro všechno. S názvem vaší značky kdekoli vůbec pomáhá při budování značky.

2. Vzbuzuje to důvěru

Důvěra je v těchto dnech vzácnou komoditou. Se všemi hrůzostrašnými příběhy o podvodech nás nepřekvapuje. Profesionální e-mailová adresa říká lidem, že provozujete zavedené podnikání.

3. Udržuje vás mimo složku se spamem

Spameri obvykle používají k rozesílání spamu bezplatné e-mailové služby & malware, takže e-maily, které odesíláte z e-mailové služby zdarma, mohou jít přímo do složky se spamem vašeho zákazníka. Profesionální e-mailová adresa je naprosto zásadní, pokud chcete zajistit, aby se vaše e-maily dostaly ke klientům.

Jak získat e-mailovou adresu s vaším doménovým jménem

Nejdříve je potřeba název domény. Funguje jako adresa pro vaše úložiště e-mailů (Úložiště domény a e-mailu jsou dvě samostatné služby, o tom více později).

Vydejte se tedy na GoDaddy nebo NameCheap a zakupte si své doménové jméno. Nezapomeňte si na to promyslet! Nechcete, aby doménové jméno bylo nešťastné, jaké má Pen Pen Pera pro sebe.

Vyberte poskytovatele hostování e-mailů

Jakmile si zakoupíte své doménové jméno, budete muset vybrat poskytovatele hostování e-mailů, aby váš e-mail měl fyzické umístění úložiště (ano, víme, že se nazývá elektronická pošta), ale stále obsahuje data, která je třeba uložit někde na fyzickém disku).

V závislosti na vašem rozpočtu budete mít 2 možnosti.

 1. Nejlepší hodnota za peníze Můžete zabít 2 ptáky 1 kamenem tím, že se rozhodnete hostit svou e-mailovou adresu s webhostingovou službou, pokud pro vás mají možnost. Tím budete sdílet svůj úložný prostor mezi soubory svého webu a e-maily.
 2. Prémiový e-mail Pokud to váš rozpočet umožňuje, možná budete chtít vyhledat prémiového poskytovatele e-mailových služeb, který je dodáván s dalšími funkcemi, jako je zvýšená bezpečnost, přístup napříč zařízeními a vynikající zálohovací služby..

  Prémiová e-mailová služba přichází také s vlastním úložným prostorem, což pomáhá se spolehlivostí (pokud překročíte svůj přidělený úložný prostor při hostování e-mailu s webovým hostitelem, webem A vaše e-maily by se mohly snížit, a to je něco, co se nikdy nestane).

Co se tedy stane, když si vyberete svého poskytovatele e-mailových služeb?

Po dokončení nákupu e-mailové služby budete muset své doménové jméno nasměrovat na hostitelskou společnost / aktualizovat svůj záznam mx poskytovateli e-mailu.

Jak to děláme, se liší v závislosti na typu poskytovatele služeb, který jste si vybrali. Renomovaný poskytovatel e-mailových služeb by měl mít dobrou podporu nebo komplexní znalostní základnu, která vám pomůže s nastavením e-mailu.

Rovněž je třeba v systému hostování e-mailů vytvořit e-mailovou adresu, tj. [Chráněno e-mailem]. Znovu to zkontrolujte ve znalostní bázi vašeho poskytovatele služeb, abyste to nastavili. Pokud používáte program SiteGround, zde je malý návod, který vám ukáže, jak se to dělá.

Přístup k e-mailu

K e-mailu máte dva způsoby:

 1. Webmail Stačí otevřít cPanel vašeho webhostingu a kliknutím na webmail získat přístup k e-mailu. Můžete také zadat yourdomain.com/webmail. (V našem případě je to bitcatcha.com/webmail).
 2. Používání poštovního klienta Používání poštovního klienta je obvykle výhodnější. Můžete použít e-mailového klienta, jako je Outlook, a nastavit jej tak, aby automaticky stahoval vaše e-maily.

  Nyní má každý poskytovatel e-mailu jinou konfiguraci pro e-mailové klienty. Zde můžete nastavit svůj e-mail podle funkce SiteGround. Pokud používáte jiné poskytovatele, nemějte starosti – měli by mít jasné návody krok za krokem o vytváření a nastavení e-mailu pro svého poštovního klienta.!

7 věcí, které je třeba zvážit při získávání poskytovatele služeb

Je třeba mít na paměti několik věcí, které vám pomohou při rozhodování o poskytovateli e-mailových služeb.

1. Potřebujete web?

Pokud tak učiníte, můžete se také rozhodnout pro dobrého web hostitele, který poskytuje také hostování e-mailů. Naše současné oblíbené je SiteGround. Přejeďte na jejich web a zkontrolujte je!

2. Kolik úložiště potřebujete?

To přímo souvisí s počtem zaměstnanců. Pokud máte 50 zaměstnanců, ale pouze 5 klíčových lidí potřebuje e-mail, nemusíte se příliš starat o prostor. Pokud všech 50 vašich zaměstnanců potřebuje e-mail, je nejlepší vybrat hostitele, který může poskytnout dostatek úložného prostoru pro všechny!

Někteří poskytovatelé e-mailového hostingu vám mohou účtovat poplatky za množství využitého prostoru, jiní za každého uživatele. Ujistěte se, že jdete s plánem, který je nejvhodnější pro vaše potřeby!

3. Potřebujete poslat obrovské přílohy?

Pokud jste fotograf nebo reklamní agentura, bude vaše vizualizace pravděpodobně značná částka, která rychle sníží váš úložný prostor pro webhosting. Problém může být problém s velikostí přílohy a úložným prostorem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map