7 האירוח הטוב ביותר לאתרי הודו 2020 (מדורגים!)

אם נתקלת בדף זה כשאתה מחפש את אירוח אתרים הטוב ביותר בהודו, אתה במזל – בדקנו לאחרונה מארחי אתרים מאסיביים ובחרנו 7 מהמותגים המניבים את הביצועים הטובים ביותר כדי לעזור לך להחליט על אחד מהם זה הכי טוב לעסק שלך!


Contents

במבט מהיר: שלושת מארחי האינטרנט המובילים בהודו

הוסטינגר מספר 1 בהודו

https://www.hostinger.in/

בחירה מצוינת עבור אלו מאיתנו שרק יוצאים לדרך. תיהנו מזמני תגובה של שרתים של 80 שניות בהודו, והם גם די ארורים בכל רחבי העולם! מחיר ההיכרות הנמוך והמטורף שלהם פשוט טוב מכדי להתנגד.

# 2 אתר סביב סינגפור

https://www.siteground.com/

הטוב ביותר כל הסיבובים עם תמורה נהדרת לכסף. מהירות התגובה של השרת אינה מטורפת במהירות של 68 שניות שנמצאו מבנגלור, ומעט מאוד חביון בעת ​​הצמדה מרחבי העולם. אנו מרגישים שזה המארח המושלם לעסקים קטנים ובינוניים בהודו.

# 3 A2 אירוח

https://www.a2hosting.in/

באמצעות מרכז הנתונים שלהם בסינגפור, המהירות הממוצעת העולמית של A2 של אירוח אינה מהירה כמו SiteGround, אך פינגים מבנגלור חזרו במהירות תאורה של 68 מ ‘. אנחנו גם אוהבים את התכונות הנוחות שלהם!

מדוע עליכם לסמוך עלינו?

כאן ב- Bitcatcha.com, יש לנו ניסיון משולב של עשרות שנים בתחום הרשת וה- IT, והפכנו את זה למשימה שלנו לגלות את כל מה שיש לדעת על אירוח אתרים..

אנו נותנים חשיבות עליונה למהירות אירוח אתרים מכיוון שאנו יודעים שהמהירות יכולה בקלות לגרום לעסק או לשבור אותו. מארח אתרים צריך להיות מסוגל להיענות לבקשה במהירות רבה יותר מכפי שתוכל להצמיד את האצבעות שלך (לוקח 350 אלפיות שנייה כדי להצמיד את האצבעות – אירוח אתרים טוב צריך להיות מסוגל להגיב בפחות מ- 200 אלפיות השנייה).

מדוע המהירות חשובה כל כך

כשאתה מביא את העסק שלך לרשת, עליך לדעת שאתה מתחרה עם מאות, אולי אלפי חנויות אינטרנט אחרות. אתה יכול לצפות שהתחרות תציע את אותו שירות או מוצר בדיוק כמוך, באותה נקודת מחיר בדיוק או אפילו נמוכה יותר.

מה אתה יכול לעשות כדי להשיג יתרון על פני התחרות?

מהירות אתר.

רוב האנשים רגילים להעמיס את המידע או האתרים שלהם בפחות משתי שניות (מה שאומר שמארח האינטרנט צריך להגיב במהירות האפשרית. בתקן של גוגל, 200 שניות). כל דבר ארוך מזה, ואנשים פשוט חסרי סבלנות מכדי לחכות, מנווטים לאתר אחר שמשרת את הצרכים שלהם והרבה יותר מהר.

הבנת דירוגי המהירות של Bitcatcha

דירוג מהירות ברחבי העולם

השתמשנו בבודק מהירות השרת משלנו כדי לבדוק זמני תגובה משמונה מיקומים שונים ברחבי העולם. לאחר מכן אנו ממוצעים את התוצאות הללו ומשווים אותן לפי זמן התגובה המומלץ של גוגל של 200 שניות. מארחי אתרים יקבלו דירוג A אם זה מהיר יותר מ- 210 ms.

מהירות בהודו

אנו מודדים את זמני התגובה מבנגלור באופן ספציפי. זה אומר לנו כמה מהר מארח אתרים מסוים הוא לקהל הודי.

כיצד לבחור מארח אינטרנט טוב

רוב האנשים פשוט רוצים אירוח אתרים בסיסי שעובד. עם זאת, ישנם הבדלים עצומים במותגים וחשוב לבחור מארח אינטרנט שמתאים לצרכים שלך כדי לקיים עסק מקוון מצליח..

יש כמה דברים שמארח אתרים צריך שיהיה לנו בכדי שנחשיב אותם כטובים – הנה כמה כדי שתדע מה צריך להיזהר.

1. מהירות

אם אירוח האינטרנט שלך איטי להגיב, זה יכול לעלות לך אלפי, אולי מיליונים במכירות פוטנציאליות שאבדו. אנו רוצים מארח אינטרנט מהיר שיכול לפחות להתאים לממוצע של 200 מטר של גוגל! ב- Bitcatcha אנו מודדים את מהירות השרת ומדרגים את מארחי האינטרנט מ- A + ל- D

2. מהירות היכן נמצא הקהל הממוקד שלך

אתה צריך להשיג אירוח אתרים שמענה לבקשות מהקהל הממוקד שלך FAST, לכן הקפד לבחור מארח אתרים עם זמני תגובה טובים באזור הקהל שלך. זו הסיבה שבודק מהירות השרת הייחודי של Bitcatcha מראה לך זמני תגובה שנלקחו משמונה מדינות ברחבי העולם!

3. מחיר

אנו רוצים ליצור איזון יפה בין מחירים נמוכים לאירוח אתרים טוב. בחר מארח שיכול לספק לך את התכונות הדרושות לך במחיר שנוח לך לשלם!

4. שירות לקוחות

סיבוכים יכולים להתרחש כאשר אתם מתמודדים עם אתרים, ונחמד שיהיה צוות מומחים המוקדש לעזור לכם לפתור את הבעיות שלכם. הקפד לבחור מארח אינטרנט שיש לו רקורד טוב בתמיכת לקוחות.

5. אחריות לזמן פעולה

האתר שלך יהיה חסר תועלת עבורך ועבור הקהל שלך אם הוא ייפול ללא הרף. אנו מעוניינים לחפש מארח אינטרנט שיכול לפחות לספק לנו אחריות לזמן פעולה של 99.8%

6. אבטחה

אם לאירוח האינטרנט שלך יש הגנה לקויה מפני תוכנות זדוניות ופריצות, אתה תשאיר את האתר והנתונים שלך פתוחים להתקפות. בחר מארח שיש לו רקורד חזק באבטחה, תוכנות זדוניות והגנת פריצות.

7. תכונות

תמיד נחמד לקבל יותר ממה ששילמת עליהם מבחינת התכונות. חלק מהמותגים של אירוח אתרים עשויים לספק תכונות נוספות אך ייתכן שהם לא המהירים ביותר. בחר מארח אתרים המאוזן יפה בין שיש לו תכונות שאתה רוצה, מהירות ומחיר.

אתה צריך לבחור מקומי או ללכת גלובלי?

אז חנות האינטרנט או העסק שלך ממוקדים בהודו. מהן אפשרויות האירוח שלך?

 1. אתה יכול להשיג מארח אינטרנט שממוקם בהודו

  זה אידיאלי עבורך ועבור הקהל שלך עשוי ליהנות ממהירויות מהירות יותר. ייתכן שתעדיף גם את צוות התמיכה בלקוחות המקומי.

 2. אתה יכול להשיג מותג עולמי המכסה את הודו

  עם מותגים גלובליים מגיע לרוב מהירויות עולמיות טובות יותר (מושלם אם אתה מכוון לקהל עולמי). עליכם לחוות גם אבטחה ושירות כללי יותר.

ברשותנו למטה מספר אפשרויות מקומיות ועולמיות. בסופו של דבר אנו ממליצים על מארח עולמי המכסה את הודו לקבלת תמיכה ומתקנים טובים יותר ללקוחות.

מדורג: 7 האירוח הטוב ביותר לאתרי אינטרנט הודים

פתק

1. כל התמחור המופיע מבוסס על מחיר היכרות עם חוזה שנמשך 12 חודשים.
2. שער המט”ח בו נעשה שימוש הוא 1 דולר עד 64.94 רופי הודי.

1. Hostinger

https://www.hostinger.in

הוסטינגר

ציון מהירות עולמי

א+

מהירות בהודו

99 שניות

מחיר ($)

205 / יר

תכונות עיקריות

 • שם תחום בחינם
 • אחסון ללא הגבלה
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • hPanel
 • תמיכה מקומית

"תכונות נהדרות במחיר מעולה, במיוחד למתחילים"

בזמן שהתעסקנו עם אתר הבדיקות שלנו בהוסטינגר הודו, הבנו שהחבר’ה האלה אכן הפיקו זמני תגובה די מהירים כאשר נקראו מהודו! ערכנו כמה השוואות ובדקנו את Hostinger מול שאר המארחים ברשת, והגענו למסקנה שלליטאים הגאוניים האלה מגיע להיות במקום הראשון ברשימה זו..

מהירות שרת Hostinger

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו
194 שניות229 שניות246 שניות5 שניות349 שניות
בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה
99 שניות191 שניות70 שניות212 ms163 שניות

ממוצע מהירות: 175.8 שניות (ראה תוצאה מלאה)

מכיוון שהשרת ממוקם בסינגפור, ציפינו שהוסטינגר תביא תוצאות די מהירות באזור אסיה, והם לא אכזבו. לפניות מסינגפור, יפן וסידני נענו כולם במהירות רבה מתחת ל -190 מילישניות, וזה מהיר במיוחד. בנגלור בפרט קיבלו את תגובתם ב -99 שניות. מה שאהבנו בהוסטינגר הודו זה שזה לא משנה אם הלקוחות שלך מבוססים באסיה, אמריקה או אירופה; השרתים שלהם מייצרים זמני תגובה מהירים למדי ברוב האזורים.

תמיכת לקוחות בהוסטינגר

“כיף” אינה מילה בה נהגנו בדרך כלל לתיאור צוות תמיכה, אך הניסיון שלנו עם התמיכה של Hostinger באמת היה כיף! הווידג’ט הצ’אט החי שלהם מוצג תמיד בחלק השמאלי התחתון של לוח המחוונים, מה שמקל מאוד על התחברות עם מישהו.

הם כללו גם את היכולת לשלוח אמוג’ים, GIF וקבצים, שאולי נשמעים חסרי תועלת אך למעשה מועילים מאוד בהעברת התסכולים שלנו לצוות.

הם גם משרתים מעל 20 מדינות בשפת האם שלהם, עם תוכניות להוסיף עוד, ומראים כי באמת אכפת להם מהתקשורת עם הלקוחות שלהם..

המחשבות שלנו על הוסטינגר

הוסטינגר לא מציע יתרונות רבים כמו המתחרים שלהם כאן ברשימה זו (ללא ssl חינם או גיבוי יומי) אבל הם כן ראויים למקום הראשון בגלל מחירי ההיכרויות האטרקטיביים שלהם.

הם מסוגלים להתמודד עם שאר מארחי האינטרנט מבחינת המהירות, התכונות וקלות השימוש, אך הם הצליחו לחדש את התחרות על ידי הצעת שם דומיין בחינם עם כל חשבון חדש..

זה מספק ערך מצוין, במיוחד ליזמים ובעלי עסקים מקוונים חדשים המודאגים מתזרים מזומנים. עם תוצאות כה מוצקות, זמני תגובה מרשימים ומערכת תמיכה מצוינת, אתה באמת לא יכול להשתבש כשאת מארחת אצל Hostinger.

עיין בביקורת המלאה שלנו על Hostinger לפרטים נוספים!

Hostinger בפעולה

 • עיין באתר הבדיקה של Hostinger
 • האתר הרשמי של inger

2. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

ציון מהירות עולמי

א+

מהירות בהודו

66 שניות

מחיר ($)

386 / יר

תכונות עיקריות

 • אחסון SSD של 20 ג’יגה-בייט
 • 25,000 ביקורים / יום
 • SuperCacher
 • תמיכה 24/7
 • גיבוי פרימיום

"המארח האהוב עלינו. מעוגל ומגוון. אנו מארחים איתם את ביטקצ’ה!"

זה לא סוד ש- SiteGround הוא מארח האינטרנט האהוב עלינו. הם לא היו הרבה זמן (רק מאז 2004), אך השירות והמהירות שלהם היו מהממים לחלוטין ואנחנו למעשה די מוטים כלפיהם. למען האמת, אנו אוהבים אותם עד כדי כך שאתר זה, Bitcatcha.com, מתארח למעשה עם SiteGround!

מהירות שרת SiteGround

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו
211 שניות215 שניות180 שניות3 שניות351 ms
בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה
66 שניות95 שניות70 שניות240 שניות168 שניות

ממוצע מהירות: 159.9 שניות (ראה תוצאה מלאה)

עם מרכז הנתונים של אתר הבדיקה שנמצא בסינגפור, אין זה מפתיע שזמני התגובה שנקבעו מיפן, סידני וסינגפור נקראו בצורה יוצאת דופן, מתחת למאה מיל. מה ששמחנו בו היה זמן התגובה שנצפה ממנו בנגלור קרא 136 שניות – זה סופר מהיר לקהלים הודים!

זמן התגובה הממוצע של Siteground הוא 165 ms, מה שמקנה לו A + מוצק, הדירוג הטוב ביותר שיש לנו ב- Bitcatcha.com

תמיכת לקוחות של SiteGround

התמודדנו עם תמיכת לקוחות מכל מותגי אירוח אתרים הרשומים כאן למטה, והתמיכה של SiteGround היא הטובה ביותר שנתקלנו בה, ידיים למטה.

צ’אט חי הגיב לנו תוך שניות, היינו מספיק סבלניים כדי לענות במיומנות על כל שאלות מטופשות שהיו לנו. הם גם היו מאוד מועילים בכל מה שהיינו צריכים. הכרטיסים נפתרו במהירות ובמיומנות, מבלי לתסכל אותנו בשום דרך.

SiteGround באמת הגדיר את הרף לתמיכה בלקוחות, מה שהופך את שאר המארחים באינטרנט להיראות רע בהשוואה!

המחשבות שלנו ב- SiteGround

יתרון אחד (מבין כל כך הרבה) שיש ל- SiteGround על פני שאר מארחי האינטרנט הוא הכללתם של SSL בחינם למשתמשים שלהם. החל מיולי 2018, Chrome (הדפדפן הפופולרי ביותר בעולם) יתחיל לסמן את כל האתרים שאינם SSL כ’לא מאובטחים ‘, וזה ישאיר את הלקוחות שלך לחוש מעט לא בטוחים לגבי המותג שלך. בעולם בו התחרות כה קשה, לא תרצו שום ירידה באמון של השירות שלכם.

אז, אנו חושבים ש- SiteGround עם מרכז נתונים מבוסס סינגפור הוא סולידי, עם מהירויות עולמיות מדהימות ותוצאות טובות אף יותר בהודו! התאם את זה לצוות התמיכה המצוין של הלקוחות שלהם ותקבל מארח שהוא באמת מדהים בכל ההיבטים.

כן מובהק בספרינו! בדוק את הביקורת המלאה שלנו ב- SiteGround עבור כל הדברים שאתה צריך לדעת על המארח.

SiteGround בפעולה

 • ראה את אתר הבדיקה SiteGround שלנו
 • בקר באתר הרשמי של SiteGround

3. A2 אירוח

https://www.a2hosting.in/

A2 אירוח

ציון מהירות עולמי

א+

מהירות בהודו

163 שניות

מחיר ($)

350 לחודש

תכונות עיקריות

 • SSD ללא הגבלה
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • A2 אופטימיזציה WP
 • העברת אתרים בחינם
 • כל הכסף בחזרה

"מארח אתרים אמין עם תוצאות מהירות, במיוחד תוכנית הטורבו שלהם."

חברת אירוח אתרים אמריקאית זו ידועה למדי בזכות שרתי הטורבו המעולים שלהם ותכונת האופטימיזציה A2 המדהימה שלהם. (פרטים מלאים בסקירת A2 Hosting המעמיקה שלנו)

למרות שהם אינם המארח המהיר ביותר בסביבה, הם עדיין הצליחו להשיג A + במבחני מהירות השרת שלנו.

מהירות שרת אירוח A2

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו
172 שניות212 ms278 שניות6 שניות316 שניות
בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה
163 שניות141 שניות67 שניות218 שניות159 שניות

ממוצע מהירות: 173.2 שניות (ראה תוצאה מלאה)

באמצעות מרכז הנתונים הסינגפורי שלהם, פינגים מסינגפור הגיעו במהירות מהירה במהירות של 6 מ”ס, 67 שניות ליפן, בעוד שבנגלור קלע 163 שניות מכובדות מאוד. זמני התגובה לשאר העולם טבלו במאות, הם עדיין מהירים יותר ממארח ​​האינטרנט הממוצע שלך עם ממוצע עולמי של 173 שניות.

תמיכת לקוחות A2 אירוח

עכשיו כאן יש לנו בעיה קלה באירוח A2 – גורואים צ’אט חי שלהם ממש טובים במה שהם עושים. זה פשוט שהם מתישהו קצת מתקשים להגיע אליהם. לאחר שעברנו לגורו, הם הצליחו לפתור ללא מאמץ את הבעיות שלנו!

המחשבות שלנו על A2

בדומה לאתר SiteGround, A2 Hosting מציעה גם SSL בחינם ללקוחותיהם, תכונה המיושמת בקלות אך עדיין לא נעשית על ידי מרבית מארחי האינטרנט. ניתן לשפר את תמיכת הלקוחות, אך לאחר שתתחבר אליהם הם מארח אתרים סולידי עם תכונות מצוינות!

A2 בפעולה

 • עיין באתר הבדיקה שלנו ב- A2
 • בקר באתר הרשמי של A2 Hosting

4. מארח הרגש

https://www.inmotionhosting.com/

אירוח הרגש

ציון מהירות עולמי

א+

מהירות בהודו

514 שניות

מחיר ($)

324 / יר

תכונות עיקריות

 • שם תחום בחינם
 • אזורי מהירות מקסימום ™
 • העברת נתונים ללא הגבלה
 • גישה ל- SSH
 • תמיכה בארה”ב 24 × 7 בארה”ב

"כיסוי נהדר ברחבי העולם עם תמיכה ברמה העולמית"

אנו באופן אישי מרגישים שאירוח Inmotion הוא אחד מהאבני החן המוערכים יותר בתחום אירוח אתרים שם. השרתים שלהם מהירים, יש להם תכונות מצוינות ושירות הלקוחות שלהם הוא פנטסטי. לאמיתו של דבר, Bitcatcha.com נהג לארח אצל Inmotion לפני שעבר ל- SiteGround (אנחנו עדיין מארחים כמה אתרים אחרים עם Inmotion)!

מהירות שרת אירוח Inmotion

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו
2 שניות53 שניות322 שניות178 שניות172 שניות
בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה
514 שניות153 שניות109 שניות67 שניות149 שניות

ממוצע מהירות: 171.9 שניות (ראה תוצאה מלאה)

ל- Inmotion Hosting יש מרכזי נתונים באמריקה בלבד, מה שמסביר את המהירויות שמתחת ל- 55 מ”ס במערב ארה”ב ובמזרח ארה”ב. הם גם לא עשו רע מדי בשאר העולם – 109 שניות ביפן, 153 שניות בסידני, 172 שניות בסאו פאולו ו 178 שניות בסינגפור. לרוע המזל, הם לא הצליחו יותר מדי בבנגלור, בגובה 514 שניות.

הממוצע העולמי שלהם הוא 171.9 שניות, מה שמרוויח להם דירוג A +.

תמיכת הלקוחות של Inmotion

כצפוי, צוות התמיכה בלקוחות של Inmotion Hosting מעולה. הם יודעים מה הם עושים והם יעילים, ולעולם לא משאירים אותנו לחכות זמן רב. מפגשי צ’אט חי מחוברים תוך דקות וכרטיסים נפתרים ללא טרחה רבה.

המחשבות שלנו על אירוח Inmotion

אם אתה מכוון לקהל בינלאומי, Inmotion Hosting הוא מושלם – אם אתה רק מכוון לפנות אל לקוחות הודים מקומיים, אולי תרצה לשקול מארחים אחרים.

רגש בפעולה

 • עיין באתר הבדיקה של Inmotion Hosting
 • בקר באתר הרשמי של Inmotion Hosting

5. GoDaddy India

https://in.godaddy.com/

GoDaddy India

ציון מהירות עולמי

א+

מהירות בהודו

111 שניות

מחיר ($)

149 / יר

תכונות עיקריות

 • דיסק קשיח 30 ג’יגה-בייט
 • העברה ללא מטר
 • אתר אחד מותר
 • מסד נתונים של 1 GB
 • PHP7 נתמך

"די הגון אם לא אכפת לך שלא יהיה אירוח אתרים"

הניסיון שלנו עם GoDaddy India היה חלקים שווים “מגניבים!” ו- “meh!”. לכל דבר שגרם לנו אושר, הם הצליחו ליצור בעיה שווה שעצבן אותנו. בואו נסתכל על מה עסקינן.

מהירות שרת GoDaddy הודו

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו
167 שניות218 שניות197 שניות10 שניות337 שניות
בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה
111 שניות182 שניות71 שניות245 שניות173 שניות

ממוצע מהירות: 171.1 שניות (ראה תוצאה מלאה)

אחד הדברים המגניבים שאהבנו ב- GoDaddy India הוא המהירות שלהם – הם למעשה די מהר!

למרות שהם לא היו שקופים במיוחד לגבי מיקום מרכז הנתונים שלהם (לחצנו על “אסיה”, אך הוא מעולם לא אמר לנו היכן באסיה השרתים ממוקמים), ברור מבדיקת מהירות השרת שהיא מבוססת בסינגפור, עם 10 עצומים. גברת.

פינגים מיפן הגיעו למקום במהירות של 71 מילס, ואז באופן מעניין, בנגלור ב 111 מיליטייט מהיר מאוד. למותר לציין כי GoDaddy India מושלם אם אתה מכוון לדמוגרפיה ההודית המקומית.

מארח האינטרנט הצליח לא רע גם באזורים אחרים בעולם, ורק צנח עד 337 שניות לאורך כל הדרך בסאו פאולו. בסך הכל, הממוצע של GoDaddy India הוא 171.1 שניות, וזה מספיק טוב לדירוג A +!

תמיכת לקוחות ב- GoDaddy India

ובכן, הם טובים במה שהם עושים, מנוסים למדי ותתחברו די מהר. לא מהר כמו Hostinger ולא SiteGround, אבל הם עושים את העבודה. על מה לצעוק – זה פשוט עובד.

המחשבות שלנו על GoDaddy India

זה המקום בו נתחיל להשתולל קצת.

GoDaddy יהיה אירוח אתרים מושלם עבור הודו אם רק היו להם כמה אפליקציות מכוונות במיוחד עבור וורדפרס, אבל יש לנו שקית גדולה של כלום. כל שאר המארחים מציעים נוחות מסוג כלשהו למשתמשים באמצעות אפליקציות, כך שאם לא יקבלו כלום זה קצת מאכזב.

דבר נוסף שאנחנו די מתעצבנים עליו הוא ממשק המשתמש שלהם – הם התאימו את הממשק שלהם, אבל אנחנו מרגישים שהם היו יכולים לעשות עבודה טובה יותר בכדי להפוך אותו לאינטואיטיבי יותר.

GoDaddy India אירוח ממשק משתמש

לקח לנו 30 דקות רק כדי למצוא את המקום הנכון לאחזר נכון את ה- DNS שלנו, והניווט בממשק המשתמש הרגיש מעט מאולץ ולא טבעי.

אם אתה מחפש ליישם SSL בסיסי לאתרי האינטרנט שלך, תתאכזב לגלות שיש ל- GoDaddy India אין SSL בחינם. אתה יכול לשלם על זה, אבל תהיה מר מאוד בידיעה שזה משהו שאתה יכול להשיג בקלות עם מארחים אחרים בחינם.

לאחר שאמרנו את כל זה, אנו חושבים שגודדי הודו אכן טובה אם אתם מחפשים אירוח אתרים ללא סלסולים הממוקדים לצרכנים של הודו במחירים זולים, אך אם אתם מצפים לתכונות מהשורה הראשונה או כל דבר נוסף, עדיף להסתכל על אחרים מארחי רשת.

GoDaddy India בפעולה

 • עיין באתר הבדיקה של GoDaddy India
 • בקר באתר הרשמי של GoDaddy India

6. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

ציון מהירות עולמי

א+

מהירות בהודו

318 שניות

מחיר ($)

354 / יר

תכונות עיקריות

 • SSD של 50 ג’יגה-בייט
 • העברה ללא מטר
 • אתר אחד מותר
 • תחום אחד בחינם
 • בואו להצפין SSL

"סיקור עולמי נהדר, אך מהירויות לא טובות בהודו. המחירים עשויים להיות טובים יותר."

Bluehost הוקמה בשנת 2003 והמשיכה במהרה להיות אחד המותגים המובילים באירוח אתרים בשוק. הם פופולריים במיוחד בהודו, אך האם הפופולריות שלהם שווה לאיכות? בוא נגלה.

מהירות שרת Bluehost

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו
23 שניות78 שניות183 שניות193 שניות164 שניות
בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה
330 שניות168 שניות125 שניות92 שניות174 שניות

ממוצע מהירות: 153 שניות (ראה תוצאה מלאה)

מרכזי הנתונים של Bluehost ממוקמים בארה”ב, ויש להם פינגים די טובים (מתחת ל -200 שניות) מרוב העולם עם ממוצע עולמי של 181.1 שניות. עם זאת, בעיה אחת – הם לא הצליחו יותר מדי בבנגלור עם ציון 330 מילימטרים.

אם נקבע סדר עדיפויות למהירות, נראה ש- Bluehost עדיף לאנשים שרוצים להגיע בינלאומי. אם אתה ממקד לדמוגרפיה ההודית המקומית, אולי תרצה ללכת עם מארח אחר מכיוון ש -330 שניות זה איטי מדי לטעמנו.

תמיכת לקוחות Bluehost

יצירת קשר עם הקבוצה החיה של Bluehost זה כמו לשחק רולטה רוסית – אם יש לך מזל, אתה תבקיע ולקבל צוות מנוסה שיודע מה הם עושים ויכול לעזור לך. אם אין לך מזל, אתה מקבל את המתאמן שמסייע לו מאוד.

בהחלט לא האהוב עלינו.

המחשבות שלנו על Bluehost

איננו יכולים שלא להשוות את Bluehost ל- SiteGround, מכיוון שהם כמעט באותו טווח מחירים. אתה יכול לצפות לתכונות טובות יותר עם SiteGround אבל תשלם מחיר מעט נמוך יותר עם Bluehost, אז אני מניח שזה מסתכם בעדיפות והעדפות..

Bluehost היא למעשה בחירה סופר פופולרית בקרב בלוגרים רבים ומשווקי סניפים, אך אם אתה מעדיף עדיפות למהירות, אולי כדאי לך לשקול איפה מיקום הקהל שלך נמצא קודם לפני שאתה מתחייב.

Bluehost בפעולה

 • ראה באתר הבדיקה Bluehost שלנו
 • בקר באתר הרשמי של Bluehost

7. ביג רוק

https://www.bigrock.in/

סלע גדול

ציון מהירות עולמי

א

מהירות בהודו

64 שניות

מחיר ($)

199 לחודש

תכונות עיקריות

 • דיסק קשיח 20 ג’יגה-בייט
 • העברה של 100 ג’יגה-בייט
 • אתר אחד מותר
 • אפליקציה של 300+ לחיצה אחת
 • cPanel כלול

"מהירויות מהירות בהודו במחירים נמוכים.

סלע גדול! המיתוס, המותג, האגדה!

שמענו עליהם רבות והם נראים די פופולריים בהודו, אז החלטנו ליצור איתם חשבון לרשימה הזו, רק כדי לראות אם הם עומדים בציפיות.

אך לפני שנמשיך לשבחים / מעניינים, הבה נבדוק קודם את תוצאות הבדיקה.

מהירות שרת BigRock

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו
226 שניות241 שניות130 שניות62 שניות343 שניות
בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה
106 שניות309 שניות133 שניות216 שניות137 שניות

ממוצע מהירות: 190.3 ms (ראה תוצאה מלאה)

עם ממוצע עולמי של 190 שניות, ביגראוק הוא כמובן מארח האינטרנט האיטי ביותר ברשימה. בצורה מהירה, הם אידיאליים עבור פינגים מקומיים מהירים מכיוון שהם המארח היחיד ברשימה זו עם מרכז נתונים במומבאי.

אם תרצה למשוך קהל לקוחות בינלאומי, ביג-רוק אולי לא תהיה הבחירה הטובה ביותר, עם ציונים של 226 ms ממערב ארה”ב, 241 ms ממזרח ארה”ב, 130 ms מלונדון, 343 ms מסאו פאולו ו- 309 ms ממסידני.

המדינות היחידות שראינו שהן מצליחות מחוץ להודו היו סינגפור בגובה 62 מ ‘ויפן ב -333 מ’.

תמיכת לקוחות של BigRock

נרשמנו לתכנית המתחילים של BigRock לאחר שראינו עד כמה הם פופולריים בקרב המקומיים בהודו, ציפינו לשירות הגון וקלות שימוש אך החוויה שעברנו הייתה… אכזבה אדירה.

ראשית, המערכת לא שלחה לנו את המידע הדרוש כדי להיכנס לחשבון שלנו. אין פרטי כניסה, אין DNS להגדרה, ממש שום דבר.

אז יצרנו קשר עם ה- Livechat שלהם לעזרה אבל הם לא יכולים לעשות שום דבר בקשר לזה ללא כניסה, ולכן התבקשנו להתקשר למספר התמיכה הבינלאומי של BigRock (במחיר שלנו, חשוב לכם) כדי לבדוק את זה.

אז התקשרנו ועקבנו אחר ההוראות האוטומטיות, לחצנו בסבלנות על המקשים שנאמר לנו ללחוץ… ואז השיחה נפלה.

אז ניסינו שוב.

והשיחה צנחה. שוב.

ניסינו לקרוא להם סכום כולל של שלוש פעמים והשיחה יורדת בדיוק. אותו. רגע.

התייעצנו עם צוות הצ’אט החי בכדי לראות מה עוד ניתן לעשות.

שאלנו אותם אם הם יכולים להעביר אותנו ישירות לצוות הרלוונטי – הם לא יכולים.

האם הם יכולים לבטל את חשבוננו – הם לא יכולים.

זה הפך במהרה למפגש הגרוע ביותר שחווינו אי פעם עם מארח אינטרנט מהקליבר הזה.

בשעה 17:00 שלחנו דוא”ל לכתובת אותה סיפק צוות Livechat בחביבות, והם השיבו בשעה 18:00 את המידע הדרוש לנו בכדי להתחבר סוף סוף ולהקים את אתר הבדיקה שלנו.

למותר לציין שלא היינו שמחים יותר מדי מכל הסערה.

המחשבות שלנו על ביגרוק

BigRock זול, אבל הם באמת צריכים להתחזק. מהירות חכמה, הם מסתדרים בסדר למרות היעדר PHP7 ו- SSD. הם עדיין לא יישמו SSL כך שמשתמשים עלולים להיתקל בבעיה בעתיד הקרוב כאשר Chrome מעדכן את המערכת שלהם.

הם בהחלט צריכים לספק יותר תכונות למשתמשים שלהם, וצריך לעדכן את ממשק המשתמש שלהם – נראה כאילו הם עיצבו את זה בשנות ה 90 ופיטרו את המעצב שלהם באמצע הדרך.

איננו יכולים לספק צילומי מסך מכיוון שהצלחנו לגשת לאזור הלקוח רק פעם אחת במהלך ההרשמה – נעולנו ממנו מאז, והתכונה “שכח סיסמא” פשוט לא עובדת. ניסינו את זה פעמים רבות, שום דבר לא הופיע מעולם בתיקיות הדואר הנכנס או בתיקיות הספאם שלנו.

BigRock בפעולה

 • עיין באתר הבדיקה של BigRock
 • בקר באתר הרשמי של BigRock

פסק דין

לאחר בדיקה אינטנסיבית וחוויות היתרונות והחסרונות של כל מותג, אנו באופן אישי מרגישים שמארחי האינטרנט הבינלאומיים (Hostinger, SiteGround, A2 Hosting ו- Inmotion Hosting) הם הטוב ביותר שלך. הם מהירים בעקביות עם מוניטין של אמינות, ותמיכת הלקוחות שלהם תעזור לכם בכל דרך שהם יכולים.

מהיר בעולם

ממוצע. מהירות בהודו

מחיר ($ / חודש)

הוסטינגר

א+

99 שניות

205

SiteGround

א+

136 שניות

386

A2 אירוח

א+

163 שניות

350

אירוח הרגש

א+

514 שניות

324

Bluehost נופל ממש באמצע – הם מאוזנים היטב ותקבל תמורה טובה יותר אם אתה מחפש להגיע לשווקים בארה”ב. מארח אינטרנט טוב מאוד לבלוגרים חדשים ומשווקי סניפים!

עם זאת, אם המחיר בראש סדר העדיפויות שלך, BigRock ו- GoDaddy India יתאימו לצרכים שלך ממש בסדר, במיוחד אם אתה מכוון לדמוגרפיה ההודית המקומית. יש להם פינגים מקומיים מהירים מאוד, אבל תוותרו על תכונות ותמיכת לקוחות מועילה.

עבורנו, תמיכת לקוחות לקויה היא פורצת עסקות, אבל אם זה לא בעיה בשבילך, קדימה.

זה עוטף את 7 המותגים המובילים שלנו לאירוח אתרים עבור הודו!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map