Avustralya İstatistik Bürosu verileri, ülkedeki İnternet erişiminin yıllar içinde keskin bir şekilde arttığını göstermektedir. Araştırmalar ayrıca 2021 yılına kadar Avustralya genelinde evlerde 311 milyon bağlı cihazın olacağını gösteriyor. Avustralya’da veri ve devlet sansürü toplayan ISP’lerle bir Sanal Özel Ağ (VPN) hizmet sağlayıcısı için alışverişe başlamak iyi bir fikir olabilir. şimdi.

Avustralya'da Yükselen İnternet Kullanıcıları

(Kaynak: ABS)

Ancak bu rakamları, bugünlerde neredeyse herkesin özel verilerinizi takip ediyor gibi görünmesi gerçeğiyle birleştirin, bir VPN kullanmayı ciddi bir şekilde düşünmeye başlamanız gerektiğini önemli hale getiriyor. İnternette çok daha fazla güvenlik ve anonimlik sunuyorlar.

Contents

Avustralya İnternet Servis Sağlayıcıları Verilerinizi Toplıyor

Resmi olarak, Avustralya İnternet Servis Sağlayıcıları (İSS) hükümet tarafından müşterilerinin hizmetlerini kullanmasıyla ilgili veri toplamalıdır. Bu, ISS’nizin yalnızca ince dişli bir tarakla iletişiminizi sürdürmediği, aynı zamanda birçok kişisel bilgilerinizi de sakladığı anlamına gelir..

Kullandığınız iletişim hizmeti türünden bulunduğunuz yere ve kullanım sürelerine kadar her şey titizlikle kaydedilmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nde bile tüketici dijital özgürlüğü bugün Oz’de olduğu gibi resmi olarak engellenmedi.

Şimdiye kadar bunun ne anlama geldiğini farketmediyseniz, kısaca; Avustralya Polisi, Avustralya Kolluk Dürüstlüğü Komisyonu ve diğer bazı kurumlar, ISS’nizin mutlu bir şekilde topladığı tüm verilere erişebilir – her zaman.

Hükümet Web Hizmetlerinizi Filtreliyor

İnternet sansüründen bahsettiğimizde ilk akla gelen ülkeler genellikle Çin veya Rusya’dır. Yine de, geleneksel demokratik ve özgür ülkelerin çoğunun İnternet’i sansürlemesi veya en azından.

2012’de Avustralya İletişim Bakanı, hükümetin ülkedeki İSS’lere gönderdiği bildirimleri nedeniyle, İnternet kullanan Avustralyalıların% 90’ından fazlasının içeriğinin filtreleneceğini söyledi.

Başlangıçta sansür, çocuk istismarı ve benzeri gibi ciddi suçları durdurmak anlamına geliyordu, ancak 2015’te telif hakkı malzemesinin ihlali kapsayacak şekilde genişletildi. Bu doğru, P2P kullanıcıları demek!

Aslında hükümet, ISS’lere, telif hakkı materyali taşıdıkları algısı nedeniyle giderek daha fazla web sitesini sansürlemeleri emrini verdi. Bunlar Pirate Bay, Torrentz ve TorenHound’u içerir..

Optus Engelleme Sayfaları

Optus kullanıcılarının sansürlü sayfalar istendiğinde aldıkları bildirimi
(Kaynak: Wikipedia)

Hemen hemen her P2P kullanıcısının kanıtlayabileceği gibi, bu tamamen hogwash’tır ve basitçe çoğu hükümetin sadece cehalet iddiasında olduğunu ve durumun gerçeklerine bakılmaksızın ticari şirketlerin itiraz ettiği siteleri kapatmak için bir bahane olarak kullandığını gösterir..

Bir VPN kullanmak, bu önyargının üstesinden gelmeye ve şu anda sergilenmekte olan zorbalık davranışını durdurmaya yardımcı olacaktır.

Bir VPN’de Aradıklarımız

1. Gizlilik ve anonimlik (Protokoller, ödeme seçenekleri)

Bir VPN servis sağlayıcısıyla uğraşırken gizlilik en büyük endişe kaynağıdır ve bunun iki yönü vardır – kullanım faaliyetlerinizin kaydını (kayıt tutma) ve ödeme yapmak için sağladıkları seçenekleri.

Bazı VPN’ler, aslında birçoğu, günümüzde bir çeşit hediye veya kripto para birimi ile ödeme yapma seçeneği sunmaktadır. Bu, geleneksel olarak mevcut olandan bir adım daha ileri olan kullanıcı olarak size hiçbir kağıt izi bırakmaz.

2. Güvenlik (Şifreleme, izci engelleme, vb.)

Güvenlik açısından, yine, iki yönü var – bağlantının kurulacağı protokol ve cihazınız ile VPN sunucuları arasında seyahat eden verilerin güvenliğini sağlamak için kullanılan şifreleme yöntemi.

Her protokolün kendi avantajları ve daha hızlı olmak, ancak bazı güvenlik boşluklarına veya performansa karşı başka bir güvenlik dengesine sahip olmak gibi bazı dezavantajları vardır. Şifreleme açısından, veri paketlerine daha fazla veri ekleneceğinden, daha yüksek düzeyde bir şifrelemenin genellikle daha düşük performansa yol açması yaygındır.

Diğer güvenlik eklemeleri genellikle yerleşik reklam engelleyicilere sahip olma veya bazı web sitelerinde izleme verilerini engelleme yeteneği gibi sadece pastaya buzlanmadır..

3. Hız ve kararlılık

Elbette hız geliyor, çünkü internet hızlarımızı çok yavaşlatan bir hizmeti kullanmak için ödeme yapmak istemeyeceğiz. İyi bir VPN’in size gerçek hat hızınızın en az% 70’ini (teorik değil!) Minimum düzeyde sunabilmesi gerektiğini söyleyebilirim..

4. Coğrafi Konum sızdırma

Ayrıca, coğrafi konum sahteciliğine yardımcı olduğu için sunucu konumu sorunu da vardır. Örneğin İtalya’da olduğunuzu ve video akışı için BBC’nin iBBC Player hizmetini kullanmak istediğinizi ele alalım. İngiltere’de bir sunucusu olmayan bir VPN’e kaydolmak, bu nedenle küçük bir teknik sorun yaratacaktır..

5. P2P desteği

Son nokta P2P dosya paylaşımı hakkında olacaktır. P2P dosya paylaşımı, İnternet hatlarına ağır yük bindirir ve bu nedenle bazı ISS’ler ve hatta bazı VPN servis sağlayıcıları tarafından kaşlarını çatmıştır. Bu talihsiz bir durumdur, çünkü P2P dosya paylaşımcıları genellikle Birleşik Stated ve Singapur gibi bazı ülkelerde zulüm görürler (bir zamanlar orada ISS’sinden tek bir film indirmek için uyarı mektubu alan bir arkadaşım vardı!).

Tüm VPN servis sağlayıcılarının P2P dosya paylaşım kullanıcılarına hitap etmesini beklemek mantıksız olsa da, en azından kullanımları için bir kenara bırakılmış birkaç sunucu olmalıdır. Bu, müşteri pazarını önemli ölçüde açar ve yetersiz hizmet alan bir kullanıcı profiline hitap eder.

Sırala: Avustralya için En İyi VPN

Test sonuçlarımı gözden geçirmeden önce, burada İnternet’im için bir temel hız belirlemek istiyorum. Aşağıdakiler, VPN bağlantısı etkin olmadan 500 Mbps’lik bir hizmet hattına dayalı gerçek geniş bant hızımdır:

VPN Temel Değil

(Burada taban çizgisi hız testi sonucunun tamamını görüntüleyin)

Not

Kullanılan döviz kuru: 1) 1USD – 1.37AUD, 2) 1Euro – 1.57AUD

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

hız

Mükemmel

Güvenlik & Gizlilik

5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı

Fiyat (AUD)

$ 5.48 / mo

Öne Çıkan Özellikler

 • 4.400’den fazla sunucu
 • Çift DNS
 • 6 cihazı korur
 • İletişim için PGP gizlilik
 • Birden çok protokol

"NordVPN iyi bir güvenlik ve gizlilik karışımına sahiptir & dövülmesi zor uzun vadeli fiyatlar @ speed"

Çevresindeki en popüler VPN hizmetlerinden biri olan NordVPN, 59 ülkeye yayılmış 5.000’den fazla sunucuya sahiptir. 2012 yılından bu yana işinde olmak, en iyileri ve ardından bazılarını takip etmeyi başarmıştır..

Panama’da olduğu gibi, ülkede henüz veri saklama kanunu bulunmadığından anonimlikleri ve kayıt hükümleri ile ilgili herhangi bir endişe yoktur. Bunu birinci sınıf şifreleme standartları ve Çift VPN koruması ile birleştirdiğinizde, elinizde bir kazanan var.

NordVPN Hız Testi Avustralya

NordVPN Hız Testi Avustralya – Perth Sunucu
(Tam hız test sonucuna bakın)

NordVPN’deki Avustralyalı sunucular 45Mbps’den 50Mbps hıza çıkmayı başardı.

Nord için fiyatlar endüstri standardı seviyeden başlarken, bu VPN uzun süreler boyunca onunla kalmayı amaçlayanlar için iyidir. Rekabeti havaya uçuracak 3 yıllık planlarda büyük indirimler var.

Neden Bitcatcha’nın # 1 VPN olduğunu öğrenmek için NordVPN hakkındaki ayrıntılı incelememizi okuyun!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

hız

Mükemmel

Güvenlik & Gizlilik

5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı

Fiyat (AUD)

11.43 / ay

Öne Çıkan Özellikler

 • Kısıtlama yok
 • Açık deniz mahremiyeti
 • DNS / IPv6 sızdırmazlık koruması
 • 7/24 destek
 • Çoklu protokol desteği

"İstikrar, güvenlik isteyenler için en iyisi & Sağlam performans. Şiddetle tavsiye edilir!"

Benim hatam, inceleme listesinde ilk olarak ExpressVPN’i seçmektir, bu da gerçekte ne olduğu için VPN’lerin Mercedes’ini tam olarak takdir etmememi sağladı. Ben bar son derece yüksek ayarlamak ve sadece sadece benim belirlediğim gereksinimleri – karşılamak zor hayal kırıklığına duygu geldi – zar zor.

Şu anda birçok VPN hizmetinde delik açarak son derece uzun bir süre geçirdim, ExpressVPN’in gerçekten yaptığı şeyde mükemmel olduğunu düşündüğümün farkındayım. Bir VPN’de aradığımız her şey listesinde doğru notları bir araya getirir ve ardından bazı.

Malzemelerde doğru dengeden dolayı bu mükemmel bir VPN hizmeti gibi hissediyorum, bu da bu kadar teknik bir hizmet alanında elde edilmesi kolay bir şey değil. Bu standartlara ulaşmak için dünyadaki altyapıyı yönetmek zorunda kaldığınızda, onu daha da etkileyici kılar.

ExpressVPN Hız Testi Avustralya

ExpressVPN Hız Testi Avustralya – Sydney Sunucu
(Tam hız test sonucuna bakın)

Hız açısından, ExpressVPN fiziksel konumumdan ne kadar uzakta olursa olsun, genel olarak istikrarlı hızlar sunmayı başardı. Avustralya sunucuları güçlü performans gösterdi ve ülkedeki hemen hemen tüm satırları yönetebilecek kapasiteye sahip olmalı.

ExpressVPN, işletmedeki en ucuz VPN hizmeti olmayabilir, ancak bu onların steril performanslarıyla dengelenmekten daha fazlasıdır.

Neden en iyi seçimlerimizden biri olduğunu görmek için ExpressVPN hakkındaki tam incelememizi okuyun!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

hız

Mükemmel

Güvenlik & Gizlilik

5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı

Fiyat (AUD)

$ 2.75 / mo

Ana Özellikler

 • Multi-Hop bağlantısı
 • Birçok platformu destekler
 • Günlük yok

"Fırfırlar içermeyen ve performansta tutarlı olan Surfshark, güçlü bir yaklaşan yarışmacı olarak adını yapıyor."

Surfshark bana her zaman birçok faktörden dolayı en mükemmel VPN servis sağlayıcılarından biri gibi görünüyordu. Yine de, her nasılsa, her zaman hala nispeten yeni oldukları gerçeği ortaya çıkmıştır. Bir güvenlik hizmeti sağlayıcısı için, iki yıldan kısa bir süredir piyasada olmak tam olarak güven vermiyor.

Yine de, her fırsatta, mükemmel performans ve basitlik açısından, Surfshark bana yanlış olduğunu kanıtladı. Onlara yakından bakmam ve periyodik olarak fikrimi gözden geçirmem kaçınılmaz buluyorum. Şimdiye kadar, son derece olumlu bir deneyim oldu.

Avustralya’nın iki kritik alanda VPN hızı açısından faydası var. Birincisi, güçlü bir altyapıya sahipken, ikincisi veri trafiği için Asya-Pasifik’te kritik bir yer işgal ediyorlar. Surfshark bu kuyudan yararlandı ve Avustralya sunucularından gelen hızlar etkileyici.

surfshark hız testi Avustralya

Surfshark Hız Testi Avustralya – Perth Server
(Tam hız test sonucuna bakın)

Singapur bana Avustralya’dan (fiziksel olarak) çok daha yakın olmasına rağmen, Surfshark dengeleme hareketini iyi yaptı. Aslında, sunucularının bulunduğu neredeyse tüm ülkelerde, Surfshark minimum performans standardını koruyabiliyor gibi görünüyor.

Surfshark ağının herhangi bir yerinde, hangi sunuculara bağlanırlarsa bağlansın, Aussies hızlarının nispeten güçlü bir şekilde göstereceğini söyleyebilirim. Ayrıca düşük Surfshark fiyatları ve nispeten güçlü Aussie dolarları için size adil bir sarsıntı, fiyatla vermek için minnettar olabilirsiniz..

Surfshark hakkındaki kapsamlı incelememizde mükemmellik hakkında daha fazla bilgi edinin!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

hız

Mükemmel

Güvenlik & Gizlilik

5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı

Fiyat (AUD)

$ 6.85 / mo

Öne Çıkan Özellikler

 • Tüm cihazları destekler
 • Reklamlar & kötü amaçlı yazılım bloğu
 • Sınırsız bant genişliği
 • Gizli VPN
 • Çoklu GCM & CBC şifreleri

"TorGuard, P2P kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır ve bunu takdirle yapar"

TorGuard VPN ile ilgili ilk izlenimim biraz … tuhaf görünüyordu. Günümüzde birçok hizmetin sunduğu bling ve pazarlama parıltısı yoktu ve o kadar teknik görünüyordu ki bakışları ona bakan birçok kişiye hitap edeceğinden şüphe duyuyordum.

Ne kadar yanılmışım! Her ne kadar bu hizmet P2P kullanıcılarına odaklanmış olsa da, tasarım dengesinin, tasarımcıların her şeyi iyice düşündükleri ile özellik dengesinden açıkça anlaşılıyor. Bebeklik döneminde P2P odağı nedeniyle birçok cephede muhalefetle karşılaştı..

Ancak bugün TorGuard, ExpressVPN gibi yüksek VPN standartlarını karşılamak için büyüyen ve dünya çapında 50’den fazla ülkede sunucuları olan bir hizmet haline geldi.

TorGuard Hız Testi Avustralya

TorGuard Hız Testi Avustralya – Melbourne Sunucu
(Tam hız test sonucuna bakın)

Avustralya tabanlı sunucularının hızı iyi ve aslında fiziksel konumuma yakın birçok alandan daha yüksekti. Bu, Aussie bölgesindeki altyapıya yakından dikkat ettiklerinin iyi bir işaretidir..

Ancak, daha önce de belirttiğim gibi, pazarlama bling eksikliği, Windows istemcileri için biraz tarihli görünümlü bir kullanıcı arayüzünde ortaya çıkıyor. Bununla birlikte, geçmişe bakmanızı şiddetle tavsiye ederim, çünkü performans açısından olağanüstü.

En iyi VPN’lerin çoğunun göreceğinden daha düşük fiyatlar ödemeyi bekleyin – ancak bu kadar ucuz değil.

Daha fazla bilgi için TorGuard ile ilgili kapsamlı analizimizi okuyun!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

hız

adil

Güvenlik & Gizlilik

5 üzerinden 3 oy aldı5 üzerinden 3 oy aldı5 üzerinden 3 oy aldı

Fiyat (AUD)

4.81 / ay

Öne Çıkan Özellikler

 • Veri Sıkıştırma Sunar
 • Reklam Engelleme
 • 7 Cihazı Destekler

"CyberGhost, performans için sunucularına ince ayar yapmayı başardı"

VPN çevrelerinde bilinmeyen bir şey olmamasına rağmen, CyberGhost yine de üst düzey VPN ölçütleri olarak düşündüğüm şeylere gerçekten uymuyor. Bazı durumlarda özellik ve performans çizgisini zorladığı doğru olsa da, onları tavsiye etmede tamamen rahat hissetmeme yetecek kadar şüphe var.

Sunum açısından, CyberGhost’un VPN devi Nord ile eşleşecek kadar sunucusu var, ancak bu altyapıya rağmen performansta düşüyor. Bunun başlıca nedenlerinden biri, sunucularının çoğunun Avrupa’da toplanması olabilir.

CyberGhost Hız Testi Avustralya

CyberGhost Hız Testi Avustralya – Sydney Sunucu
(Tam hız test sonucuna bakın)

Benim için Malezya’da ve Avustralya için iyi bir VPN arayanlar için, bu en iyi haber olmayabilir. 500 Mbps’lik bir bağlantıda, Aussie sunucularından birine bağlanırken bunun bir kısmını zorlukla koruyabiliyordum.

Sonra tekrar, güvenlik eklentilerinde telafi etmek için performans eksikliği olabilir. Örneğin, çevrimiçi izlemeyi engeller ve HTTPS’yi çoğu web sitesine zorlamak için elinden geleni yapar ve hatta yerleşik virüs koruması ve reklam engelleme özelliğine sahiptir..

Uzun vadeli planların fiyatları ayda 3,50 ABD dolarına (4,81 AUD) kadar düşüyorsa, yalnızca anonimlik arıyorsanız ve hat hızınızı maksimize etmekle ilgilenmiyorsanız bu bir pazarlık olabilir.

Daha fazla bilgi için CyberGhost hakkındaki tam incelememize bakın!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

hız

adil

Güvenlik & Gizlilik

5 üzerinden 3 oy aldı5 üzerinden 3 oy aldı5 üzerinden 3 oy aldı

Fiyat (AUD)

8,91 / ay

Öne Çıkan Özellikler

 • Zorunlu 256 bit Şifreleme
 • Sınırsız P2P
 • 10 Cihazı Destekler

"Korkunç müşteri desteği. Eğer geçmişe bakabiliyorsanız, IPVanish’in bazı noktaları"

Yetkili kişilere kullanıcı günlükleri sağlamanın ana günahı (VPN’ler için) konusundaki tartışmalarla IPVanish, incelememe üzerinde asılı duran karanlık bir bulutla başladı. Bu, pazarlama ekibinin, şirketin el değiştirdiği için bilmediklerini ve farkında olmadıklarını iddia ederek halı altında gerçekleri süpürme çabalarıyla daha da güçlendi..

EVET, geçmişte bakmam gerekti, ya da inceleme başlamadan önce boşa giderdi. Ne yazık ki, IPVanish kendini tavsiye için çok az şey vardı. Kuşkusuz, kullanıcılarına 256 bit şifreleme uygulamak gibi yaptıkları şeylerden bazıları bazı açılardan artı olacaktır.

IPVanish VPN

IPVanish Hız Testi Avustralya – Adelaide Server
(Tam hız test sonucuna bakın)

Her ne kadar Singapur tabanlı sunucu dışarı iyi hızları başardı, ancak denedim diğer seçenekler performans cansız. Avustralya için, gerçek hat hızımın ancak% 10’undan fazlasını ekledim, bu da biraz rahatsız edici oldu.

Normalde bu durumlarda, durumun düzeltilip düzeltilemeyeceğini görmek için servis sağlayıcı ile çalışmaya çalışacağım, ancak ne yazık ki IPVanish’in korkunç müşteri hizmetleri vardı. Geç cevaplardan (e-posta ile 3 gün!) Yararsız talimatlara kadar – onlarla ilgili bir sorun üzerinde çalışarak haftaları boşa harcamamın hiçbir yolu yoktu.

Genel olarak, halihazırda katlanmış bir itibarla çalışan bir şirketten çok tartışmalı bir sonuç.

Daha fazla bilgi için IPVanish ile ilgili ayrıntılı incelememizi okuyun!

7. iPredator

https://ipredator.se

iPredator

hız

adil

Güvenlik & Gizlilik

5 üzerinden 3 oy aldı5 üzerinden 3 oy aldı5 üzerinden 3 oy aldı

Fiyat (AUD)

10.96 / ay

Öne Çıkan Özellikler

 • Günlük Yok Politikası
 • IPv6 Desteklenir
 • Statik IP’ler Mevcuttur

"Pirate Bay şöhretinden Peter Sunde tarafından kurulan iPredator ilginç ama ciddi sınırlamaları var"

P2P dosya paylaşımının herhangi bir hayranı için, Pirate Bay torrent endüstrisinde kaçırılmayacak bir isim. Dünya çapında P2P savunması ve her yönden zulüm görmesiyle tanınan bu VPN, bir hizmetin olabileceği müşterilere en bağımsız ve şiddetle sadık biri gibi görünüyor..

Yine de hizmet, aynı zamanda endüstri normlarını şarj etmeye çalışırken, iş için yarı yürekli bir girişim gibi görünüyor. Örneğin, herhangi bir istemci yazılımı yoktur ve yardım, bulabileceğiniz açık kaynak belgeleri ve forumları ile sınırlıdır. (Sadece İsveç sunucularına kısıtlaması olsun.)

Buna rağmen, görünüşe göre orta halli performansla birleştiğinde, konsept ilginçtir çünkü adı bir şekilde Pirate Bay ile ilişkilidir.

8. AzireVPN

https://www.azirevpn.com

AzireVPN

hız

adil

Güvenlik & Gizlilik

5 üzerinden 3 oy aldı5 üzerinden 3 oy aldı5 üzerinden 3 oy aldı

Fiyat (AUD)

4.70 / ay

Öne Çıkan Özellikler

 • WireGuard Protokolünü Destekler
 • P2P Trafiğine İzin Verir
 • Trafiği İzlemiyor

"WireGuard protokolünü destekleyen birkaç VPN hizmetinden biri"

Hız sizin işinizse, bazı kullanıcıların 500Mbps’ye kadar hat hızlarını kullanmasına izin verdiğine dair raporlar olduğu için AzireVPN etkilemelidir. Aynı zamanda, şirket nispeten genç ve sadece 2012’de kuruldu.

AzierVPn, SHA512 HMAC ve TLS kimlik doğrulaması ile 256 bit’e kadar şifrelemeyi destekler. Paranoyak çeteden biriyseniz, bu gıda zincirini olabildiğince yükseğe çıkarır – ticari olarak herhangi bir oranda.

Ana platformlar için özel uygulamalarla maalesef RaspBerry Pie veya PlayStation kapsama alanı gibi ekstralar yok. Aynı zamanda beş ülkede sadece 20 sunucuya sahip olmasıyla sınırlıdır.

Umarım, bu onların optimizasyon çabalarına odaklanmalarını ve sonunda bize gerçekten dünya standartlarında bir VPN hizmeti getirmelerini sağlayacaktır..

Son düşünceler

Bazılarınızın fark etmiş olabileceği gibi, bazı servis sağlayıcıları da aynı zamanda başkalarını çok sert yargıladığımı hissettim. İşleri daha geniş bir bağlam içine koymak için, saf performans rakamlarının yanı sıra, bireysel ihtiyaçların göz önünde bulundurulması gereken bir başka önemli faktör olduğunu size bildirme ihtiyacını hissediyorum..

Benim açımdan, VPN servis sağlayıcılarını değerlendiriyorum ve bu nedenle hepsinin her alanda karşılaması için yüksek standartlara sahip olacağım – bu genellikle imkansız. Bu notta, bazılarınız için hız her şeydir, diğerleri için anonimlik ve gizlilik olabilir. Bazıları daha az feda etmeye istekli olurken, diğerleri maliyetleri en aza indirmeyi tercih eder.

Bununla birlikte, umarım satırlar arasında okuyacak ve ihtiyaçlarınıza uygun bir denge sunan bir seçim yapacaksınız.

Özetlemek gerekirse, işte en iyi 3 VPN Avustralya:

HIZ

GÜVENLİK & GİZLİLİK

FİYAT (AUD / MO)

NordVPN

Mükemmel

5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı

5.48

VPN ZİYARETİ

ExpressVPN

Mükemmel

5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı

11.43

VPN ZİYARETİ

Surfshark

Mükemmel

5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı5 üzerinden 5 oy aldı

2.75

VPN ZİYARETİ

Saf bir kalite açısından, tercihlerimin bu sıralamada nerede olduğunu açıkça ortaya koyduğumu düşünüyorum. Avustralya pazarı için en iyi VPN’in ne olacağı bağlamında, birçoğunuzun Singapur’un size oldukça yakın olduğunu ve oradaki sunucuların neredeyse tümüyle iyi performans gösterdiğini fark etmek için rahatlamış bir nefes alacaksınız..

Bu nedenle, performans açısından, sanırım Avustralyalı kullanıcılar şanslı, yukarıdakilerden neredeyse herhangi birini tercih edebiliyorlar. Bahsettiğim gibi, diğer faktörleri ve onlarla yaşayabileceğinizi düşünün.

Birincisi, asla müşteri hizmetlerini berbat eden bir hizmet sağlayıcıyı tercih etmem, örneğin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me