Contents

Porovnanie IPVanish vs. ExpressVPN 2023

IPVanish a ExpressVPN obaja tvrdia, že sú najrýchlejšou sieťou VPN na svete. Ale ktorý VPN powerhouse má skutočne najrýchlejšie testy, aby to dokázal?

Porovnali sme IPVanish verzus ExpressVPN vo funkciách, ktoré sú pre torrent používateľov najdôležitejšie.

Porovnali sme:

 • softvér
 • Zásady ochrany osobných údajov / protokolovania
 • rýchlosť
 • a samozrejme cena. Vieme, že každý má rád dobrý, lacný vpn.

IPVanish vs. ExpressVPN: Zhrnutie

IPVanish

obrázok

Webové stránky: IPVanish.com
Preskúmanie: Recenzia IPVanish 2016 w

/ najrýchlejšie skúšky

 • So sídlom v USA
 • Žiadne záznamy. Bodka. (
  dozvedieť sa viac o protokoloch VPN
  )
 • Nie je zahrnutý žiadny proxy
 • 256-bitové šifrovanie (prispôsobiteľné)
 • Zahrnuté zabíjač (zabraňuje úniku IP)
 • Na všetkých serveroch sú povolené torrenty
 • Mesačná cena: $ 10.00
 • Najlepšia ponuka: $ 6,49 / mesiac&# 65279;&# 65279; (Ročný plán)

ExpressVPN

obrázok

Webové stránky:Expressvpn.com
Preskúmanie: Už čoskoro…

 • So sídlom na Britských Panenských ostrovoch
 • Žiadne denníky aktivity. Niektoré denníky pripojenia (žiadne protokoly IP)
 • Nie je zahrnutý žiadny proxy
 • 256-bitové šifrovanie
 • Vrátane zabíjača
 • Torrenty na konkrétnych serveroch
 • Mesačná cena: $ 12,95
 • Najlepšia ponuka: 8,32 $ / mesiac (1-ročný plán)
Obľúbené funkcie IPVanish
IPVanish je veľmi rýchly. Rýchlejšie ako všetky ostatné siete VPN, ktoré sme testovali na tejto stránke. Ak máte vysokorýchlostné pripojenie (20 Mbps +), mali by ste vyskúšať aspoň IPVanish.

Ich nový softvér V3 (Windows, Mac, iOS, Android) obsahuje veľa nových funkcií, ako sú: Stealth režim, Split Tunneling, Kill-switch a ‘Smart’ výber servera.

IPVanish tiež ponúka ochranu súkromia na vysokej úrovni so zárukou „Zero-Log“.
Vyskúšajte všetky naše VPN bez protokolovania

Naše obľúbené funkcie ExpressVPN:
ExpressVPN je prémiová služba VPN (s prémiovou cenou).

Čítať: Náš príručný sprievodca ExpressVPN

ExpressVPN skutočne vyniká z davu, pokiaľ ide o ich softvér, ktorý má krásne používateľské rozhranie a inovatívne funkcie, ako je prispôsobiteľný zoznam obľúbených serverov..

Relatívne vysoká cena ExpressVPN znamená, že si môžu dovoliť väčšiu šírku pásma servera na užívateľa, takže rýchlosti sú vynikajúce.

Porovnávacie témy

Porovnáme ExpressVPN a IPVanish pre každú z nižšie uvedených tém. Kliknutím na odkaz preskočíte dopredu na ktorúkoľvek časť tohto porovnania.

 1. zabezpečenia
 2. Zásady ochrany osobných údajov / protokolovania
 3. Softvér / Vlastnosti
 4. rýchlosť
 5. Torrent-priateľskosť a Torrent-funkcie
 6. stanovenie ceny
 7. Pravidlá vrátenia platby

zabezpečenia

šifrovanie

IPVanish a ExpressVPN obaja ponúkajú 256-bitové šifrovanie (priemyselný štandard vysokej bezpečnosti).

Obaja poskytovatelia implementujú technológiu Perfect Forward Secrecy, čo znamená, že každá relácia VPN používa jedinečný šifrovací kľúč (dobrý)..

Softvér IPVanish vám ponúka výber z 3 protokolov VPN (OpenVPN, PPTP a L2TP). Pridajú tiež protokol „Stealth“, ak v softvérových možnostiach povolíte režim „Scramble“.

ExpressVPN pridáva k vyššie uvedeným 3 protokolom SSTP (4 celkom protokoly). SSTP môže fungovať aj ako „tajný“ protokol na preklikanie cez brány blokujúce VPN.

IPVanish nastavenia zabezpečenia v ich softvéri. Zahŕňa ochranu proti úniku DNS a kill-switch.

IPVanish vám ponúka výber z 3 VPN protokolov, ako aj bezpečnostných funkcií, ako je ochrana proti úniku DNS a kill-switch na zabránenie úniku IP.

Ďalšie bezpečnostné funkcie
IPVanish aj ExpressVPN obsahujú možnosť kill-switch, ktorá zabraňuje verejnému úniku vašej adresy IP, ak sa VPN náhodou odpojí. Zahŕňajú tiež ochranu pred únikom DNS, ktorá bráni vášmu poskytovateľovi internetu používať chybu zabezpečenia systému Windows na sledovanie vašej webovej histórie.

Zhrnutie zabezpečenia:
IPVanish a ExpressVPN sú z hľadiska zabezpečenia do značnej miery vyrovnané, ale poskytneme ExpressVPN malú výhodu vďaka ich vyhradenej možnosti „Stealth Mode“ (ktorá vám umožní získať sieťové brány firewall, ktoré sa môžu pokúsiť blokovať prenos VPN).
VÍŤAZ: IPVanish
Pravidlá protokolovania VPN sú jedným z najviac prehliadaných faktorov pri výbere poskytovateľa. Je tiež pravdepodobne najdôležitejšie, aby ste zvážili, či budete používať VPN na torrenting. Vždy odporúčame zvoliť sieť VPN, ktorá nikdy neprihlási vašu IP adresu a zničí všetky protokoly metadát do 24 hodín.

Odporúčané čítanie: VPN, ktoré umožňujú torrenty / p2p a neuchovávajú žiadne protokoly.

Ochrana osobných údajov / Prihlásenie

IPVanish: Ochrana osobných údajov

IPVanish je VPN VPN typu „Zero-Log“ od roku 2014. Podľa svojho tímu (a zásad ochrany osobných údajov) spoločnosť IPVanish neuchováva žiadne záznamy. Toto je najvyššia úroveň ochrany osobných údajov, ktorú získate od poskytovateľa VPN.

IPVanish je schopná udržiavať politiku bez protokolovania, pretože sídli v USA, kde sa zákony o uchovávaní údajov nevzťahujú na poskytovateľov VPN..

Ak chcete, môžete za bitcoiny platiť anonymne.

ExpressVPN: Ochrana osobných údajov

ExpressVPN neponúka úplne rovnakú úroveň ochrany osobných údajov ako PIA, pokiaľ ide o ich pravidlá protokolovania. Neprihlásia sa k žiadnej aktivite VPN (navštívené webové stránky, stiahnuté súbory atď.), Ale vykonajú metadáta relácie protokolov (KB prenesených údajov, použitý server VPN, trvanie pripojenia). našťastie, ExpressVPN nezahŕňa vašu IP adresu do protokolov ich pripojení (od 1. januára 2016).

Platby za bitcoíny sa prijímajú, ak chcete platiť anonymne.

Zhrnutie ochrany osobných údajov / protokolovania

Aj keď ExpressVPN neprihlási vašu IP adresu, stále nie je skutočným poskytovateľom VPN bez protokolov. Služba IPVanish bez prihlásenia môže zvýšiť vaše súkromie na vyššiu úroveň
VÍŤAZ: IPVanish

Softvér / funkcie

IPVanish aj ExpressVPN majú skutočne vynikajúci softvér. Existuje dôvod, že najlepších 5 alebo 6 poskytovateľov je SPÔSOBU populárnejších ako ostatní. Má veľa spoločného so softvérom, výkonom a skúsenosťami používateľa.

Softvér IPVanish

Softvér IPVanish je nádherný a funkčný. Neustále sa vyvíja a každých pár mesiacov sa pridávajú nové funkcie. V súčasnej dobe je IPVanish na V3 svojho softvéru.

Výber servera

Vďaka IPVanish je výber servera rýchly a jednoduchý. Môžete vidieť všetky ich servery Zobrazenie zoznamu alebo Zobrazenie mapy. Keď je zoznam v zozname, môžete zoradiť všetky servery pomocou príkazu ping a pomocou funkcie filtra môžete ľahko vyhľadať ľubovoľné umiestnenie servera..

Softvér IPVanish: nástroj na výber mapového servera

‘Map’ nástroj pre výber servera v IPvanish

Ďalšie funkcie softvéru IPVanish

IPVanish za posledných 12 mesiacov pridala množstvo užitočných funkcií. Tu sú naše obľúbené položky:

 • Vyberte si protokol VPN: Môžete zvoliť OpenVPN (TCP / UDP), L2TP alebo PPTP. Pre väčšinu používateľov bude OpenVPN (UDP) tou najlepšou a najrýchlejšou možnosťou.
 • Scramble: Toto je protokol IPVanish „Stealth“ VPN. Ak vaša sieť blokuje pripojenia VPN, tento nástroj môže maskovať vaše údaje VPN ako bežný webový prenos SSL, takže je takmer nemožné zablokovať ho.
 • Otočiť IP adresu: Môžete zvoliť automatické získanie novej adresy IP každých „X“ minút. Neodporúčame to však robiť počas torrentingu, pretože server IPvanish sa musí medzi servermi IP krátko odpojiť.

Softvér ExpressVPN

Softvér ExpressVPN je ľahký, rýchly a výkonný. Obzvlášť sa nám páči funkcia „Obľúbené servery“, ktorá vám umožňuje pridať často používané umiestnenia serverov do vlastného zoznamu, aby ste k nim mali rýchly a ľahký prístup.

ExpressVPN má vstavané všetky najdôležitejšie nástroje na ochranu pred únikom IP, ako je napríklad únik DNS a ochrana pred únikom (pomocou kill-switch).

Tu je podrobnejší pohľad na niektoré z najlepších softvérových funkcií ExpressVPN:

Výber miesta / obľúbené servery

Výber preferovaného umiestnenia servera je rýchly a jednoduchý. V softvéri je viacero zoznamov rezervácií serverov.

Servery môžete zoradiť podľa názvu, umiestnenia alebo zvoliť konkrétne servery, ktoré chcete pridať do zoznamu obľúbených serverov.

ExpressVPN vám tiež ukáže najnovšie používané servery, ak sa chcete rýchlo pripojiť.

Obľúbené servery
Ak chcete pridať ľubovoľný server do svojho zoznamu obľúbených položiek, jednoducho kliknite na hviezdičku vedľa tohto umiestnenia servera.

Keď je hviezdička žltá, server sa zobrazí vo vašom zozname obľúbených serverov, ku ktorému sa dostanete kliknutím na kartu Hviezda označenú červenou farbou v ľavom hornom rohu..

Zobrazenie softvérových serverov ExpressVPN

Servery ExpressVPN

Možnosti protokolu VPN

Softvér ExpressVPN vám umožňuje ľahko prepínať medzi všetkými 5 z ich dostupných protokolov VPN.

Môžete tiež vybrať „Vybrať protokol automaticky“ ktorá inteligentne vyberie najlepšiu voľbu pre vás na základe zamýšľaného umiestnenia servera a vašich aktuálnych sieťových podmienok.

Pre väčšinu používateľov bude UDP – OpenVPN tou najlepšou kombináciou rýchlosti a bezpečnosti. UDP je perfektný protokol pre činnosti s vysokou šírkou pásma, ako sú: streamovanie videa, torrenty / p2p a Skype.

Vyberte TCP iba ​​vtedy, ak sťahujete súbory cez webový prehliadač (pretože TCP overuje príjem všetkých dátových paketov), ​​čo by malo zabrániť tomu, aby váš veľký prenos súborov zlyhal uprostred.

Protokoly ExpressVPN

Vyberte OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP alebo ‘Auto’

Kto má lepší softvér?

Išlo o relatívne blízke volanie a IPvanish aj Express ponúkajú väčšinu funkcií, ktoré skutočne chceme od klienta VPN vidieť. Medzi nimi však bolo niekoľko rozdielov.

Expressvpn: má funkciu „obľúbených serverov“ (ktorú milujem). Ich klient je ľahký a rýchly a nezaberá veľa nehnuteľností na obrazovke.

IPVanish: Desktopový klient IPvanish je trochu veľký, ale je vybavený funkciami. Má inteligentný výber servera, zobrazenie mapy, zahmlievanie / tajný režim, rozdelené tunelovanie a ochranu proti úniku ip 3-way.

Nakoniec vyhral dlhší zoznam funkcií IPVanish. Najnovšia verzia ich softvéru (pridanie kill-switch & tajný protokol) ich skutočne posunul za hranicu.

Víťaz: IPVANISH

IPVanish vs. ExpressVPN: Rýchlosti & Speedtest

Rýchlosť je jedným z najdôležitejších kritérií pre výber služby VPN, najmä ak ju chcete používať na vysokorýchlostné sťahovanie torrentov. V skutočnosti je jediná vec, ktorú považujeme za dôležitejšiu, uistiť sa, že ste si vybrali poskytovateľa VPN „Zero-Log“, ako je IPVanish.

IPVanish aj ExpressVPN majú povesť vysokých rýchlostí. ExpressVPN dokonca tvrdí, že na ich webových stránkach je najrýchlejšia sieť VPN v okolí. Pozrime sa, ako porovnávajú naše testy rýchlosti v reálnom svete…

IPVanish Speed ​​Test

IPVanish speed UK

IPVanish Speed ​​Test (Londýn, Spojené kráľovstvo)

IPVanish najrýchlejší, Kanada server

Test rýchlosti IPVanish (Montreal, Kanada)

Rýchlosť ExpressVPN

Test rýchlosti ExpressVPN (Londýn, Spojené kráľovstvo)

Test rýchlosti ExpressVPN (Londýn, Spojené kráľovstvo)

Rýchlostný test ExpressVPN (Holandsko)

Rýchlostný test ExpressVPN (Holandsko)

Analýza rýchlosti / verdikt:
ExpressVPN ponúka veľmi slušné rýchlosti (50 Mbps na medzinárodných serveroch je celkom slušné), ale IPVanish má podľa našich skúseností celkovo rýchlejšiu sieť.

IPVanish má nespravodlivú výhodu v rýchlosti, pretože ich materská spoločnosť je jedným z najväčších poskytovateľov CDN (chrbtica dát) na svete.

VÍŤAZ: IPVanish (ale ExpressVPN je výrazne nadpriemerný)

Torrent priateľskosť / Torrent funkcie

Ak ste hlavným dôvodom pre nákup VPN, je stiahnutie torrentov anonymne, potom je táto časť mimoriadne dôležitá. Ak nie, môžete to preskočiť.

V tejto časti sa zameriame na prístup jednotlivých poskytovateľov k používateľom bittorrentov. Preskúmame tiež, aké užitočné funkcie (ak vôbec nejaké) obsahujú, ktoré poskytujú pre sťahovateľov torrent / p2p ďalšiu hodnotu.

IPVanish priateľskosť: 9/10

IPVanish spočiatku zaznamenal 7/10 z hľadiska prívetivosti, keď sme v roku 2014 prvýkrát umiestnili poskytovateľov VPN, ale odvtedy vykonali niekoľko významných zmien. Teraz sú jednou z lepších možností VPN pre používateľov torrentu na celom svete.

Pravidlá IPVanish Torrent

Ako sa uvádza v častých otázkach (snímka obrazovky nižšie), spoločnosť IPvanish uviedla, že skutočne povoľuje torrenty / p2p vo svojej sieti VPN. Rovnako ako u všetkých poskytovateľov sietí VPN sa na vaše používanie vzťahujú podmienky & podmienky prijateľného použitia, ktoré sú uvedené na ich webových stránkach.

IPVanish torrent / p2p policy

IPVanish torrent policy

Funkcie súvisiace s IPVanish Torrent:

Ak sťahujete torrent často, možno budete potrebovať špecifickejšiu sadu funkcií, ako ponúka veľa poskytovateľov VPN. Našťastie má IPVanish takmer všetky najdôležitejšie funkcie ochrany osobných údajov, ktoré by ste chceli mať (s vývojom niekoľkých ďalších).

Tu sú najlepšie vlastnosti protokolu IPvanish pre používateľov torrentu:

 • Zásada „nulového záznamu“: Vždy odporúčame zvoliť sieť bez protokolovania VPN. IPVanish spĺňa tieto kritériá.
 • Hlavný vypínač: Ak nechcete, aby sa VPN odpojila, nechcete únikovú adresu IP. Softvér spoločnosti IPVanish má prepínač zabíjania, ktorý v prípade zlyhania siete VPN okamžite zastaví vaše pripojenie k internetu.
 • Umiestnenie serverov priateľských na torrent: IPVanish má rýchle servery v mnohých krajinách priateľských k torrentu, vrátane Švajčiarska a Holandska.
 • 256-bitové šifrovanie: Toto je najsilnejšia dostupná šifrovacia sila (ktorá stále poskytuje primeranú rýchlosť). Je to rovnaká šifrovacia sila, akú používa americká armáda na kritickú komunikáciu. Šifrovanie zabraňuje vášmu poskytovateľovi internetových služieb čítať vašu komunikáciu alebo vidieť, aké súbory sťahujete. Pomáha tiež predchádzať škrteniu vašich torrentov.

ExpressVPN Priateľskosť: 7/10

ExpressVPN poskytuje ok-set funkcií pre torrent užívateľov. Majú 256-bitové šifrovanie (rovnaké ako IPvanish) a prakticky identický switch-switch. Trochu prídu o politike prihlásenie. Aj keď ExpressVPN tvrdí, že ich denníky neobsahujú vašu IP adresu, stále uprednostňujeme, aby prijali skutočné zásady bez protokolu, ako to majú ostatné siete VPN..

IPVanish a ExpressVPN sú z hľadiska softvérových funkcií veľmi podobné, ale rozdiel v protokolovom súkromí tlačí IPVanish dopredu.

VÍŤAZ: IPVanish

Ceny (Ktorý poskytovateľ je výhodnejší?)

IPVanish a Express sú ceny v polovici & špičková cena VPN. Všeobecne platí, že vyššie ceny majú tendenciu prichádzať s vyššími rýchlosťami (pretože poskytovateľ VPN si môže dovoliť minúť viac dolárov na používateľa za náklady na server). Toto porovnanie nie je výnimkou a obaja poskytovatelia majú rýchlosti, ktoré sú výrazne nadpriemerné. Uvádzame cenové stránky oboch:

IPVanish Pricing

Plány tvorby cien IPVanish

IPvanish je zvyčajne 10 dolárov mesačne, ak sa rozhodnete ísť mesačne, ale najlepšou hodnotou je určite jednoročné predplatné, ktoré vyjde v priemere na 6,49 dolárov mesačne..

Ceny ExpressVPN

Ceny ExpressVPN

S mesačnými tarifami začínajúcimi na takmer 13 USD je ExpressVPN ľahko jedným z najdrahších poskytovateľov VPN. Získate výraznú zľavu na zakúpenie ročného predplatného. V čase tohto článku ExpressVPN momentálne vrhá 3 bonusové mesiace zadarmo (spolu 15 mesiacov).

Najlepšie pravidlá pre vrátenie platby: IPVanish vs. Express VPN

Pravidlá vrátenia platby

IPVanish aj ExpressVPN majú 100% záruku spokojnosti a ak nebudete spokojní s ich službami, môžete získať plnú náhradu v rámci prideleného obdobia vrátenia platby..

Zásady expresnej náhrady VPN – 30 dní

Zásady 100% vrátenia platby ExpressVPN ponúkajú používateľom úplnú refundáciu ceny predplatného počas prvých 30 dní od doručenia. Vrátenie platby zvážia dokonca aj po 30-dňovom okne, ak dokážete, že ich služba bola neprístupná alebo nefungovala správne. Toto je špičková politika pre vrátenie platby (ešte stále sa nemôžem stretnúť s ponukou spoločnosti VPN, ktorá ponúka viac ako 30 dní)
Môžete zrušiť svoj účet s úplnou refundáciou do 30 dní od počiatočného nákupu … Náhrady po uplynutí 30-dňového okna nákupu sa budú podľa uváženia ExpressVPN posudzovať iba v prípade, ak účastník môže preukázať, že služba nebola k dispozícii alebo použiteľné počas obdobia prihlásenia na odber a že sa vykonali primerané pokusy kontaktovať spoločnosť ExpressVPN s cieľom vyriešiť problém – ExpressVPN TOS

IPVanish – 7 dní

IPVanish dáva používateľom 7 dní na vrátenie platby. Toto je približne priemerné trvanie politiky vrátenia platby. Používatelia môžu požiadať o vrátenie platby z akéhokoľvek dôvodu jednoducho kontaktovaním podpory. Podľa našich skúseností sú refundácie spracované rýchlo a bez väčších problémov.

Víťaz: ExpressVPN (nemôže poraziť 30-dňovú záruku!)

Zahrnutie a odporúčania

Aj keď obaja poskytovatelia VPN ponúkajú spoľahlivé služby a funkcie, myslíme si, že je tu jasný víťaz, a je to IPVanish.

Platí to najmä v prípade, ak bude primárnym využívaním VPN zdieľanie súborov torrent / p2p, pretože IPVanish je jediný z nich, ktorý má pravdu „Zero-Log“. A samozrejme cena je vždy faktor a IPvanish je o 20% lacnejšia ako expresné VPN.

Tu je zhrnutie našich zistení z tohto porovnania:

IPVanish

IPVanish je veľmi schopná VPN podporujúca torrent. Patrí medzi najrýchlejšie VPN spoločnosti, ktoré sa zaoberajú torrentingom, a preto sme ich v roku 2016 nazvali našou voľbou pre anonymné torrenty.

Pros:

 • Pravdivé pravidlá „Protokoly bez prihlásenia“
 • Trojitá ochrana pred únikom IP
 • rýchly

Zápory:

 • Žiadny naozaj. IPVanish má o niečo menej serverových umiestnení ako ExpressVPN, ale vo viac ako 60 krajinách sú stále nadpriemerne.

ExpressVPN

ExpressVPN má vynikajúci softvér a ich mobilné VPN aplikácie (iOS, Android) sú jedny z najlepších, takže ak je mobilná bezpečnosť prioritou, stojí za to sa pozrieť. Len si želáme, aby to tak veľa nestálo.

Pros:

 • Skvelé desktopové a mobilné VPN aplikácie
 • Veľmi dobré rýchlosti

Zápory:

 • Vedú protokoly o pripojení (ale nie IP adresa)
 • drahý.

Spodný riadok

Ak potrebujete dobre navrhnutú, rýchlu a dobre podporovanú VPN pre torrenty (alebo len všeobecnú bezpečnosť / streamovanie), IPVanish by mala byť jednou z prvých VPN, ktorú zvažujete. ExpressVPN odohral dobrý boj, ale dostal sa takmer do každej kategórie.

Ak ste však medzi nimi stále rozdelení, využite 100% záruky vrátenia ponúkané oboma poskytovateľmi a otestujte ich sami!

Viac užitočných článkov & Guides

Guides
Používajte uTorrent anonymne
Používajte QBittorrent anonymne
Anonymné torrentovanie v 3 krokoch
Proxy verzus VPN pre bezpečné torrenty
Sprievodca šifrovaním Torrentu
recenzia
Sprievodca ExpressVPN Torrent
Súkromný prístup na internet
Torguard
Proxy.sh
IPVanish

Porovnania VPN
PIA vs. IPVanish
PIA vs. Torguard
PIA vs. Hidemyass
Torguard vs. BTGuard: Torrent Proxy

Ďakujeme za prečítanie tohto porovnania VPN 🙂

IPVanish

Navštívte stránku

7-dňová politika 100% vrátenia platby

ExpressVPN

Navštívte stránku

30-dňová politika 100% vrátenia platby
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Hĺbková kontrola súkromného pripojenia na internet VPN