Tiesioginiai puslapiai. Jie yra esminė geros rinkodaros kampanijos dalis.

Jie skatina konversijas, padidina pardavimus ir skatina prisijungti. Deja, jie yra šiek tiek nesuprasti ir retai optimizuojami pagal visas galimybes.

Pirmiausia atsakykime į didelį klausimą:

Contents

Kas yra nukreipimo puslapis?

apsipirkti

Nukreipimo puslapis yra tinkintas interneto puslapis, specialiai sukurtas klientams konvertuoti. Tai labai specifinė, tikslinė ir lazeriu optimizuota parduoti ar prisiregistruoti.

Jie dažnai naudojami lankytojams nukreipti nuo reklaminių nuorodų socialinėje žiniasklaidoje ar „Google“.

Tai yra atskiras puslapis, kuris paprastai nėra susietas su jūsų pagrindiniu ar likusiu jūsų puslapiu. Jei žmonės yra jūsų nukreipimo puslapyje, jie jau domisi jūsų produktu ar paslauga. Jie jau yra suintriguoti.

Jums tereikia juos konvertuoti, o tai galite padaryti dviem pagrindiniais būdais:

  1. Generuokite klientus naudodamiesi registracijos forma
  2. Parduok ką nors!

Kuo nukreipimo puslapis skiriasi nuo pagrindinio puslapio?

„Facebook“ ir „Google“ esate linkę matyti daug skelbimų, nukreipiančių žmones į pagrindinį svetainės puslapį. Tai dažnai būna klaida.

Pagrindinis puslapis yra labai bendras. Tikslas yra supažindinti pasyvų lankytoją su jūsų bendru verslu ir leisti jiems tyrinėti savo tempu. Pagrindiniame puslapyje yra daugybė skirtingų kelionių ir rezultatų.

Tačiau nukreipimo puslapis yra labai specifinis ir skirtas tik vienai reklamai. Su nukreipimo puslapiu yra tik viena įmanoma vartotojo kelionė. Norite tik vieno rezultato: pardavimo ar registracijos.

Taigi, kaip sukurti vieną iš šių nukreipimo puslapių?

a. Naudokite „WordPress“ papildinį

Jei savo svetainės prieglobai naudojate „WordPress“, gali tekti dirbti neperžengiant temos. Kai kuriais atvejais įmanoma tiesiog sukurti naują puslapį. Galite stiliuoti taip, kaip jums patinka, ir suteikti jam naują URL (daugiau apie tai netrukus).

nukreipimo puslapio papildinys

Jei ieškote kažko šiek tiek lankstesnio, galite įdiegti nukreipimo puslapio papildinį. Vienas geriausių yra taikliai pavadintas „WordPress nukreipimo puslapis“, kuris leidžia pasirinkti iš šablonų, kad sukurtumėte pasirinktinį dizainą. Tai taip pat leidžia atlikti A / B padalijimo testus, kurie yra naudingi norint optimizuoti konversijos koeficientą.

b. Įdiekite „drag-and-drop“ „WordPress“ temą

Kalbant apie „WordPress“ temas, vilkimo ir kritimo parinktys yra pačios universaliausios ir lanksčiausios. Vienas iš mano mėgstamiausių yra „Divi“, kurį įtraukėme į savo geriausių „WordPress“ temų sąrašą. Naudodamiesi „Divi“, galite greitai ir lengvai pridėti naują nukreipimo puslapį ir sukurti pasirinktinį išdėstymą naudodami nuvilkimo langelius.

c. Mokamos alternatyvos

Taip pat galite naudoti mokamą alternatyvą, pavyzdžiui, „Lander“ ar „Leadpages“. Tai kainuoja nedaug pinigų, tačiau tai padeda sukurti nukreipimo puslapį su paprastomis žingsnis po žingsnio instrukcijomis. Nereikia sudėtingo kodavimo, o jo paruošimas ir paleidimas užtrunka tik apie 30 minučių. Yra daugybė esamų šablonų, iš kurių galite pasirinkti, ir jūs galite juos patobulinti, kai eisite.

„Leadpages®“

Dabar, kai turime pagrindus, pakalbėkime apie optimizavimą. Kaip iš nukreipimo puslapio galite gauti daugiausia pardavimo ir konversijų?

14 patarimų, kaip optimizuoti nukreipimo puslapį konversijoms!

1. URL pasirinkimas

  Jūsų internetinė parduotuvė per 19 minučių: kaip nustatyti „Shopify“ ir pradėti pardavinėti

Galbūt nekreipiate daug dėmesio į žodžių ar raidžių trūkumus svetainės adresuose. Tačiau tai turi daugiau įtakos, nei jūs galite pamanyti. Visų pirma, geras URL yra būtinas SEO tikslams. Tai leidžia išspausti tinkamus raktinius žodžius ir padėti „Google“ rasti jūsų svetainę.

Tačiau nukreipimo puslapyje jie vaidina dar didesnį vaidmenį. Aš siūlau naudoti savo URL, kad sustiprintumėte savo raginimą veikti. Tarkime, kad jūs naudojate nukreipimo puslapį savo naujos programos reklamai. Tokiu atveju įveskite URL:

www.my-business.com/download-the-app

Tai yra paprastas pasąmonės paspaudimas jūsų lankytojui. Visada laikykite URL trumpą, tikslų ir tikslų.

2. Iškelkite vieną aiškų tikslą

Geriausi nukreipimo puslapiai yra konkretūs. Atminkite, kad ne ta vieta, kur galima pasiūlyti kelias akcijas. Nukreipimo puslapis yra skirtas tik vienam tikslui.

Kaip galite pamatyti toliau esančiame „Code Academy“ nukreipimo puslapyje, jų pagrindinis tikslas yra pasirašyti žmones prie programos. Tiesą sakant, nukreipimo puslapyje nėra jokio kito tikslo ar nuorodos!

Kodekademijos nukreipimo puslapis

Koks tavo vienas tikslas? Ar tai pritraukia žmones prisijungti prie jūsų adresų sąrašo? Ar atsisiųsite savo naują programą? Ar parduodate naują produktą? Pasirinkite vieną ir aiškiai į tai sutelkite dėmesį.

3. Pašalinkite viską, kas atitraukia šį tikslą

Žiniatinklio dizaineriai dažnai sako, kad 90% jų darbo yra išpjaustyti dalykus! Sukūrę savo nukreipimo puslapį pagalvokite apie visus atitraukimo dalykus, kurių galite atsikratyti.

Peržiūrėkite šį pavyzdį iš „CampusTap“. Tai yra vienas iš paprasčiausių ir moderniausių nukreipimo puslapių, su kuriais esu susidūręs. Yra tik keturi dizaino elementai: pavadinimas, paaiškintuvas, raginimas veikti ir vaizdas. Ko dar reikia?

Paprastas nukreipimo puslapis

4. Įsitikinkite, kad nėra kitų išėjimo taškų

Tradiciniame tinklalapyje norite daug nuorodų, kurios padėtų lankytojams tyrinėti jūsų svetainę. Tačiau kalbant apie jūsų nukreipimo puslapį, jums reikia tik vienos nuorodos: raginimo veikti.

Neturėtų būti jokių išėjimo taškų, kurie atitrauktų jūsų lankytojus ar nukreiptų juos kur nors kitur. Puslapyje neturintys išorinių nuorodų jaučiasi gana prieštaringi, tačiau tai yra geriausias būdas paversti klientus.

Nėra išėjimo taškų

Jei jie negali paspausti kitos svetainės dalies, jie daug labiau linkę spustelėti jūsų raginimą veikti.

5. Galingas raginimas veikti

Jūsų raginimas veikti yra svarbiausia nukreipimo puslapio dalis. Tai mygtukas „pirkti“ arba „prisiregistruoti“. Tiesą sakant, taip svarbu, mes skyrėme visą tinklaraštį šiam mažam elementui.

Galutinis tikslas – priversti lankytoją spustelėti šį mygtuką. Padarykite kopiją šmaikščią, tiesią ir patrauklią. Kalbėkite tiesiogiai su savo lankytojais, pvz., Iš „Crazy Egg“ žmonių pavyzdžio.

Crazyeggo raginimas veikti

Taip pat atsižvelkite į spalvą ir dizainą. Geriausios spalvos yra geltona, oranžinė ir žalia. Kodėl? Nes jie sukuria aiškų kontrastą ir išsiskiria iš puslapio. Jie atkreipia akis tiesiai į juos.

6. Konvertuokite vienu paspaudimu

Geriausiuose nukreipimo puslapiuose yra paprastas klientų konvertavimo procesas. Geriausia, jei norite konvertuoti žmones tik vienu paspaudimu.

Pvz., Nukreipimo puslapyje galite turėti registracijos formą. Kai klientas užpildo savo informaciją, pabandykite neįtraukti antro ar trečio veiksmo. Paspaudus tą raginimą veikti, turėtų būti mainų pabaiga. Kiekvieną papildomą procesą užbaigiant, jūs prarasite konversijas. Daryk paprastai.

  11 „Shopify“ savybės, leidžiančios padidinti jūsų pardavimus

7. Įsitraukite į savo auditorijos galvą

Kai lankytojas atvyks į jūsų nukreipimo puslapį, turite keletą sekundžių įtikinti juos žengti kitą žingsnį. Vienas iš būdų tai padaryti yra patekti į galvą!

Pabandykite sukurti nukreipimo puslapį, kuris su jais iškart susietų. Bakstelėkite į jų emocijas, ypač svajones ir ambicijas. Pažiūrėkite, kaip „AwesomeTalk“ tiesiai į galvą patenka į jų protingą nukreipimo puslapį. Tai neapibūdina paslaugos – jos neprivalo. Vietoj to, jis pasitelkia jūsų natūralias emocijas, kad padėtų įkvėpti paspaudimą.

Bakstelėkite auditorijos emocijas

Viskas, kas įsitraukia į kažkieno emocinius atsakymus, įsitrauks į galvą ir, tikiuosi, įtikins juos paspausti toliau.

8. Projektavimo nuoseklumas

Paprastai lankytojas į jūsų nukreipimo puslapį atvyko per reklamos nuorodą. „Facebook“ reklamos dažnai yra puikios, norint pritraukti žmones į nukreipimo puslapį. Dabar turėtumėte atvaizdus ir dizainą išlaikyti kuo nuoseklesnius.

Kitaip tariant, nukreipimo puslapyje naudokite tą patį vaizdą, kurį naudojote pačiame skelbime. Naudokite tą pačią kopiją ir aiškiklį. Kodėl? Nes tai automatiškai sustiprina jūsų pranešimą vėl ir vėl. Tai taip pat padeda sušvelninti žingsnį ir neleidžia klientui blaškytis.

9. Pasinaudokite pasiūlymais ir nuolaidomis

Visi mėgsta gerą pasiūlymą ar nuolaidą. Tai gali būti tik dalykas, kurį reikia įtikinti, kad kas nors pasirašytų ar nusipirktų jūsų produktą. „Netflix“ yra vienas geriausių nukreipimo puslapių (šiuo atveju tai yra ir jų pagrindinis puslapis). Ir viskas remiasi į pagrindinį verslo centre esantį pasiūlymą: nemokamą mėnesio bandymą.

„Netflix“ pasiūlymas ir nuolaidos

Jei turite el. Prekybos svetainę, nukreipimo puslapį galite naudoti reklamuodami tam tikros prekės pardavimą. Arba naudokite, jei norite supakuoti panašius elementus į vieną sandorį. Nuolaida ar pardavimas padidina tikimybę, kad pasyvus lankytojas pirks.

10. Įtraukite socialinį įrodymą

Jei kas nors atvyko į jūsų nukreipimo puslapį, jie beveik įsitikinę. Jūs jau juos suintrigavote ir patraukėte į registracijos puslapį. Liko tik nedidelis trinties sluoksnis. Yra tik keli klausimai ar abejonės.

Jūsų darbas yra pašalinti visas paskutines išlygas ir jas peržengti! Vienas puikus būdas tai padaryti yra su socialiniais įrodymais. Kitaip tariant, pasinaudokite proga parodyti, kiek žmonių naudojasi jūsų produktu ar paslauga. Praneškite savo lankytojui, kad kiti tuo naudojasi ir myli.

Į savo nukreipimo puslapį įtraukite socialinį įrodymą

Šiame pavyzdyje „Todoist“ „to-do list“ programa linksmai primena, kad ja jau naudojasi 2 milijonai kitų. To beveik užtenka, kad jaustumėtės paliktas!

Panašų dalyką galite padaryti ir cituodami savo nukreipimo puslapyje atsiliepimus, ypač iš garsių klientų ar pirkėjų.

11. Įsitikinkite, kad jis yra mobilus

Tai 2016 m. Ir aš beveik neturėčiau to minėti! Tačiau tiek daug nukreipimo puslapių vis dar nėra draugiški mobiliesiems. Dabar, kai mobiliajame įrenginyje yra daugiau nei 50% visos interneto prieigos, nukreipimo puslapis turi atrodyti slidžiai, bet kuriame įrenginyje.

  Kaip pritraukti klientus reklamuojant savo „Shopify“ parduotuvę

Tai ypač svarbu, jei srautas kyla iš socialinės žiniasklaidos skelbimo. Mobiliajame įrenginyje naudojama didžiulė dalis socialinės žiniasklaidos, todėl šis procesas turi būti sklandus. Jei kuriate nukreipimo puslapį naudodamiesi metodais, kuriuos paaiškinau straipsnio pradžioje, jie visi turėtų suteikti jums galimybę įsitikinti, kad jis „reaguoja“.

Nepraraskite konversijų, nes jūsų nukreipimo puslapis yra mobiliajame įrenginyje!

12. Pridėkite bendrinimo mygtukus

Savo nukreipimo puslapyje galite gauti dar daugiau naudos už pinigus, pridėdami akcijų mygtukus. Dažnai išleisite mažai pinigų reklamuodami nukreipimo puslapį „Facebook“ ar „Google“. Kai tik žmonės pradės plūsti, palengvinkite jų pasidalinimą su draugais.

Juk tai nemokama reklama! Visada paraginkite lankytojus pasidalyti nukreipimo puslapiu, jei jie randa ką nors naudingo. Kaip matote toliau, „SaaS“ žmonės ragina jus bendrinti savo el. Knygą, kai ją atsisiųsite. Tai paskatins daugybę papildomų apsilankymų nukreipimo puslapyje.

Nukreipimo mygtukas nukreipimo puslapyje

13. Greitis

Čia, „Bitcatcha“, mes visada kalbame apie greitį. Galų gale, mūsų serverio greičio testas yra tai, ką mes darome geriausiai! Tačiau kalbant apie jūsų nukreipimo puslapį, tai tikrai nesvarbu. Nuolatiniai skaitytojai žinos, kad lėta svetainė gali drastiškai paveikti jūsų konversijos koeficientą.

Tiesą sakant, kas lėtesnis nei trys sekundės, jūsų konversijos gali būti perpus sumažintos. Nė viena įmonė negali sau leisti prarasti pusės savo galimų pardavimų. Ypač tada, kai taip paprasta išspręsti greičio problemą. Jei iki šiol laikėtės patarimų, nukreipimo puslapis turėtų būti paprastas ir gana tuščias. Tai turėtų padaryti dalykus gražius ir greitus. Jei jis vis dar lėtas, gali kilti problemų dėl pagrindinio serverio ar žiniatinklio prieglobos.

14. Testas, testas, testas

Kadangi jūsų prioritetas numeris vienas yra konversijos, laikas tiksliai patikrinti, ar jis gerai veikia. Netrukus suprasite, kad jūsų nukreipimo puslapis niekada nebuvo atliktas! Visada yra naujas maketas, kurį reikia išbandyti. Visada yra skirtingų spalvų raginimas veikti. Visada naudojama kita frazė ar kopija. Visada kitoks vaizdas.

Bet koks mažas įgnybimas gali turėti didžiulį poveikį jūsų konversijai. Taigi, jei nesate tikri, kuris išdėstymas ar vaizdas yra pats efektyviausias, pakeiskite jį ir išbandykite atsakymą.

AB testavimas

Naudodamiesi „Google Analytics“ funkcija „tikslai“, galite tiksliai stebėti, kiek konversijų gaunate bet kuriame puslapyje. Kiekvieną kartą taisydami ar keisdami, stebėkite, ar perskaičiavimo kursas juda aukštyn, ar žemyn.

Jei naudojate vieną iš anksčiau minėtų mokamų nukreipimo puslapių kūrėjų, prieš leisdami galutinį dizainą, jie dažnai leis A / B išbandyti skirtingas parinktis. Jei norite daugybės konversijų, tai yra svarbiausias dalykas, kurį galite padaryti!

Nukreipimo puslapiai yra vienas iš geriausių būdų padidinti konversijas ir smarkiai padidinti pardavimus bei prisiregistravimus.

Deja, netinkamai optimizuodami, jie gali iššvaistyti daug pinigų.

Ar jums pasisekė su nukreipimo puslapiais? Prašome nedvejodami pasidalinti savo paslaptimis ir patarimais komentarų skiltyje.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me