אם להיות כנה כשהמחשבה על הצורך בשימוש ב- VPN בניו זילנד עלתה על שולחני, הייתי מעט מפוצצת. אחרי הכל, זוהי אחת המדינות בעולם בהן חופש זוכה לציון גבוה, כאשר Freedom House מדרג אותה כ- 98/100 מעורר עיניים בסולם החופש שלהם..

אולם המחשבות על מה שעשוי להיות מתחת לפני השטח הובילו מחקר מסוים ובוודאי די, ברגע שהתחלתי לחפור החוצה הגיעו השלדים בארון. ובכן, חלקם בכל מקרה. ממעקב ממשלתי לא חוקי וכלה במתן אינטל לסוכנויות הביון האמריקאיות, ניו זילנד היא חממה של פעילויות סמויות – נגד תושביה שלה..

אמנם נכון שבאינטרנט לא ידוע שהוא מצונזר, אבל זה עדיין מטריד כי אין רק אחד, אלא מקורות רבים למעקב באינטרנט. חמור מכך היא העובדה שהממשלה עושה מהלכים המצביעים על כך שהיא חושבת שפעילויות אלה נחוצות ומכאן, מתן לגליזציה שלה.

האם הגיע הזמן שתושבי ניו זילנד יחפשו את שירות ה- VPN הנכון?

Contents

GCSB פעל מחוץ לחוק

הלשכה לאבטחת התקשורת הממשלתית (GCSB) היא מה שעובר כזרוע לביטחון פנים של ניו זילנד. עובדה זו לבדה גורמת לזה להישמע מעט מרושע ונזכר בתמונות של ה- NKVD הסובייטית או סוכנויות חשוכות דומה.

עם זאת, היקף עבודותיה נשמע מספיק תמים על הנייר, וזה כדי להגן על ביטחונה הלאומי של המדינה באמצעות איסוף וניתוח מידע. לרוע המזל, כמו אצל סוכנויות מודיעין רבות, ידוע כי ה- GCSB עובד מחוץ לחוק.

לדוגמה, היה ידוע כי הוא ריגש באופן בלתי חוקי את קים דוטקום (מייסד Megaupload), שגר בניו זילנד. חמור מכך הייתה העובדה שבגלל המקרה הזה, התגלה כי GCSB לא הבינה את החוק שלה ולכן כתבה גם 88 אנשים שלא כחוק..

על פי החוק, GCSB אסור לרגל אחרי תושבי ניו זילנד. כדי להוסיף את כל העניינים הללו, לאחר ש- GCSB טען כי הפסיקו את פעולות המעקב על קים, התגלה לאחר מכן כי ציודם המשיך לפעול – מופעל על ידי הסוכנות לביטחון לאומי של ארה”ב (NSA) שהיה מעורב בתיק.

תרחיש זה מעלה כמה סוגיות. הראשונה היא שסוכנות ממשלתית בניו זילנד לא ידעה בחוקי מדינתה או החליטה להפרם. שנית, נראה היה כי אין הרבה חשיבות לשיתוף מודיעין על תושב המדינה עם סוכנות זרה.

ניו זילנד יכולה לרגל באופן חוקי על תושבים

ניו זילנד יכולה לרגל באופן חוקי אחר תושבים

מה שתואר לעיל יכול להיחשב רק כבסיס למקטע הבא זה שהוא במאי 2013, הממשלה ביצעה תיקונים לחוקים הנוגעים לסמכויות ה- GCSB, המאפשרים לסוכנות לאסוף מידע כחוק מכל ניו זילנדים.

GCSB תורשה גם להעביר כל מידע או כל מידע זה למחלקת ממשלה אחרת, כלומר כל הממשלה יכולה לקבל באופן חוקי כל הפרה שהיא רוצה בכל עת. למרות הפגנות של פלגים רבים, כולל האגודה למשפטים ב- NZ ובית הדין לזכויות אדם, החוק התקבל בסופו של דבר, מה שהפך את ניו זילנד למעשה למדינת משטרה פוטנציאלית.

למרות הבטחות הממשלה כי לא בוצע מעקב סיטוני על התושבים, עובדה שנויה במחלוקת כחלק מגילויי סנודן..

טענות על הקשה בכבלים דרום צלביים

כל הנתונים באינטרנט זורמים דרך סדרה של כבלי נתונים מאסיביים המנותבים דרך נקודות שונות ברחבי העולם. נקודת הקשר העיקרית עבור ניו זילנד היא כבל הצלב הדרומי. מאז 2013, קיימות טענות שונות על סוכנות ריגול שהקישו על כבל הצלב הדרומי.

ה- New Zealand Herald דיווח פעם כי כבל הצלב הדרומי ביקש בעבר מ- NSA לשלם להם עבור פיקוח המוני על פעילות האינטרנט הניו זילנדי. בשנת 2014 הועלו טענות לפיהן מוצגות נקודות יירוט בכבל. ממשלת ניו זילנד הכחישה כל התרחשות כזו.

VPNs עדיין חוקיים בניו זילנד

למרות שזה עשוי להיות דאגה לגיטימית, יש רק קומץ מדינות ברחבי העולם שאסרה על הסף את השימוש ב- VPNs. לרוב מדובר במדינות עם חוקים דרקוניים יותר כמו עירק וצפון קוריאה. אפילו סין ורוסיה ביצעו איסורים חלקיים בלבד.

למרבה המזל עבור ניו זילנדים או מבקרים במדינה, השימוש ב- VPN שם עדיין חוקי לחלוטין. עם זאת, שים לב כי בעוד שהשירות עצמו עשוי להיות חוקי, מה שאתה עושה עליו צריך להיות גם חוקי.

לדוגמה, אם אתה מבצע פעילויות P2P ומוריד דברים המוגנים בזכויות יוצרים, אז מבחינה טכנית אתה עדיין אחראי לכך. מה שה- VPN עושה זה להגן על פעילויות אלה. לפיכך, העיקר הוא להשתמש ב- VPN לצורך פעילויות משפטיות בהחלט או כדי למצוא אחת שלא יכולה להכריח על ידי ממשלת ניו זילנד למסור יומני פעילות משתמשים..

מה שאנחנו מחפשים ב- VPN לניו זילנד

1. פרטיות ואנונימיות

עם סיפורי האימה הברורים יותר ששיתפתי למעלה רעננים במוחכם, כנראה שזה זמן טוב עבורי להציע שזה רעיון טוב באמת להתמקד בהיבט הפרטיות וה אנונימיות של VPN למשתמשים בניו זילנד. כאשר גם הממשלה וגם התעשייה הפרטית עוקבים אחרי משתמשים, VPN צריך להיות מסוגל להבטיח שניתן יהיה לשמור על הנתונים והפעילויות שלך בדיוק כפי שהם צריכים להיות – פרטיים.

  האם ExpressVPN טוב לטורנטים ו- p2p? (יתרונות / חסרונות וחלופות)

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח זאת היא לפקוח עין על VPNs שלא רק שמדיניותם אינה מחוקרת רישום קפדנית, אלא מבוססת גם על מדינות המורמצות בחוקי שמירת הנתונים שלהם. זה בהחלט מחריג מדינות בתחום חמש העיניים וארבע עשרה סמכות השיפוט.

2. מהירות ויציבות

עם פס פס קבוע ממוצע של 87.47 מגהביט לשנייה בניו זילנד, לא אמורה להיות בעיה מרכזית עם VPNs מכיוון שכמעט כל ספקי שירותי ה- VPN העליונים צריכים להיות מסוגלים לנהל את המידה הזו.

3. אבטחה

תחום האבטחה ב- VPNs זהה למשתמשים מבוססי ניו זילנד כמו בכל מקום אחר. האיזון האידיאלי ידוע רק לכם, כמשתמש. האם תבחר להצפנה של 256 סיביות בסיכון של מהירויות VPN נמוכות יותר או שאתה מוכן להוריד את הרף להגדלת המהירות?

הנקודה המדוברת כאן היא – האם ספק שירותי ה- VPN של X מעניק לך אפשרות לבחור את שיעורי ההצפנה המתכווננים? זה כנראה מה שאתה צריך לשאול אם זה נושא עבורך.

4. זיוף גיאוגרפי

בהיותם בצד השני של העולם מארה”ב, משתמשים בניו זילנד אינם מקבלים גישה לתוכן נטפליקס המוגבל בארה”ב. זו אחת הסיבות לכך שמשתמשים ברחבי העולם משתמשים ב- VPN – לצורך זיוף מיקום גיאוגרפי.

5. תמיכה P2P

זה ממש לא בראש סדר העדיפויות עבור משתמשי ה- VPN בניו זילנד מכיוון ש- P2P התעלם ממנו במידה רבה. עם זאת, תמיד טוב להיות במיוחד עם הידיעה שהממשלה מתחילה להיאבק בדברים מסוימים כמו תיבות טלוויזיה אנדרואיד.

חפש VPNs שיש להם הנחיות תנועה P2P המפורטות בבירור בתנאי השירות שלהם, כמו TorGuard או NordVPN.

VPNs הטובים ביותר לניו זילנד

כמו בכל בדיקות ה- VPN שלי, לפני ששופט את המהירות שלהם אני תמיד שופט את שלי. להלן מהירות הפס הרחב שלי בפועל על בסיס קו שירות של 500 מגהביט לשנייה, ללא חיבור VPN פעיל:

מהירות קו בסיס (ללא VPN) - ניו זילנד

(צפה כאן בתוצאה המלאה של מבחן מהירות הבסיס)

שים לב שכפי שאני מבוסס במלזיה, החיבור שלי לניו זילנד, אפילו ללא שירות VPN פעיל מעט יותר מהיר ממהירות החיבור הרגילה שלי שיכולה להגיע לכ -400 Mbps. המטרה שאחבר לשרת בדיקות מהירות מבוסס אוקלנד היא להצביע על כך.

כפי שאתה יכול לראות, חיבור ללא VPN לשרת מקומי מביא לי רשת מהירה של 126 מגהביט לשנייה. אני חושד שמהירות נמוכה זו נובעת גם מתוואי התשתית הדרוש כדי להקפיץ את הנתונים שלי מכאן לאוקלנד. המהירות כמובן תשתנה לפעמים, אז קחו זאת עם קורט מלח.

פתק

 1. המחיר מבוסס על שער חליפין של 1 דולר = 1.51 NZD.
 2. המחיר המוצג מבוסס על מנויים של 12 חודשים. המחיר יכול להיות זול יותר כשאתה מנוי לתקופה ארוכה יותר.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

מהירות

טוב

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (NZD)

6.02 / יר

מדגיש תכונה

 • אין יומנים
 • מתג כיבוי
 • תומך ב 6 מכשירים

"NordVPN הוא שילוב של הרבה דברים טובים – ביצועים יציבים, מחירים נוחים וידידותיות למשתמש."

NordVPN תופס מקום ראשון חזק ברשימת ה- VPN הטוב ביותר שלנו לניו זילנד מסיבות רבות. אחד הראשונים הוא שהם מבוססים בפנמה, שהיא גם מקום טוב להיות עבור VPNs. פרט לכך, ל- NordVPN יש מוניטין רב והוא ספק VPN נוסף שיש לו מספר עצום של שרתים במדינות רבות.

המדיניות המחמירה שלהם ללא כריתת עצים משלבת עם הצפנה של 256 סיביות בדרגה צבאית ותכניות מחיר מעולות להציע כמעט לכל אחד עסקה שקשה לעמוד בפיתוי.

מבחן מהירות NordVPN - ניו זילנד

מבחן מהירות NordVPN ניו זילנד – שרת אוקלנד
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

עם מהירות במורד הזרם של 46 מגהביט לשנייה, בסבב הבדיקות הזה NordVPN הציג ביצועים יציבים מאוד בשרת הניו זילנדי שלהם. מה שהופך אותם לעוד יותר אטרקטיביים הוא שהם לא רק מאפשרים תעבורת P2P אך יש שרתים מותאמים במיוחד לתעבורת P2P!

קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא NordVPN בכדי ללמוד מדוע זה ה- VPN מספר 1 של Bitcatcha!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

מהירות

טוב

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (NZD)

12.55 / יר

מדגיש תכונה

 • הגנת פרטיות בחו”ל
 • הצפנה מלאה של 256 סיביות
 • 148 מיקומי VPN

"לעתים רחוקות ExpressVPN מאכזב אותנו והביצועים שלהם במבחני המהירות של NZ בהחלט מגבים את האמונה שלנו בהם!"

אחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר שבדקתי בחיים, ExpressVPN היה עד כה הבחירה המובילה שלי, לא משנה באיזו מדינה אני מדירג אותה. יש לו מגוון רחב של מיקומי שרתים ושרתים רבים. אפילו טוב יותר, זה מבוסס על איי הבתולה הבריטיים המלוכללים בחוקי שמירת הנתונים שלה.

בחנתי את השירות באופן מקיף ואין לי היסוס להמליץ ​​עליהם כספק שירותי ה- VPN המוביל עבור ניו זילנדים. ExpressVPN יציב ומאפשר גישה גם למגוון טוב של מכשירים.

  8 ה- VPN הטוב ביותר להודו 2023 (נבדק מהירות!)

מבחן מהירות ExpressVPN - ניו זילנד

מבחן מהירות ExpressVPN ניו זילנד – שרת אוקלנד
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כרעיון כמה טוב זה השוויתי, השוויתי את מהירות קו ברירת המחדל שלי ללא VPN לבדיקה המכוסה של ExpressVPN לאותו מיקום. כאשר ExpressVPN פועל ומחובר לשרת בניו זילנד, הצלחתי להציג מהירות במורד הזרם של 76 מגהביט לשנייה.

קרא את הסקירה המלאה שלנו ב- ExpressVPN כדי לראות מדוע זו אחת הבחירות המובילות שלנו!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

כריש גולש

מהירות

טוב

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (NZD)

3.00 / יר

מדגיש תכונה

 • חיבור מולטי-הופ
 • תומך בפלטפורמות רבות
 • אין יומנים

"נטול סלסולים ועקביות בביצועים, Surfshark עושה את שמו כמתמודד חזק ומתקרב."

Surfshark היא בחירה מצוינת עבור ניו זילנדים מכמה סיבות. שלא כמו ספקי שירותי VPN רבים, היא שמה דגש שווה על שרתים באזור אוסטרליה ולא על מוקד טהור של ארה”ב ואיחוד. זה אומר שיהיו לך שרתים קרובים יותר למדינת מולדתך שאפשר לצפות בהם.

מכיוון שהוא חדש, יש גם תקווה שהוא לא יעמיס את שירותו על ידי הצעת תכונות נוספות לא רצויות. זה הופך אותו לממוקד מאוד במתן שירות ליבה מעולה הבנוי על עקביות ואבטחה, ומגבש היטב את הביצועים הכוללים.

עבור נקודת המחיר בה מגיעה Surfshark, זה הופך אותה בקלות לאחת משלושת המובילות של ניו זילנד. אין באמת הרבה שיכול להתווכח עם מחירים מעולים וביצועים מעולים. כדי להתעלות מעט בשורות, כל מה ש- Surfshark צריך לעשות הוא להכניס עוד קצת זמן לבנות אמון עם המשתמשים שלו – ואז נראה לאן זה מוביל אותם!

מבחן מהירות כריש גלשן ניו זילנד

מבחן מהירות Surfshark ניו זילנד – שרת אוקלנד
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כאחד משלושת ה- VPN הטובים ביותר עבור ניו זילנד, Surfshark עונה היטב על דרישות המהירות. הדבר הטוב ביותר בשירות ה- VPN הזה הוא לא מהירויות מהבהבות, אלא מהירויות טובות לאורך כל הלוח – לא משנה באיזה שרת תבחרו.

אולי החיסרון הקל היחיד הוא שלמרות התמיכה ב- P2P בשרתים שלהם, הביצועים בשיתוף קבצים לא ממש נראים כה גדולים למרות המהירויות הכוללות הטובות..

למידע נוסף על הצטיינותו בסקירה המקיפה שלנו על Surfshark!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (NZD)

7.53 / יר

מדגיש תכונה

 • נבנה עבור P2P
 • פרוקסי התגנבות של TorGuard
 • תומך ב -5 חיבורים

"אחד ה- VPN הטובים ביותר לשיתוף קבצים ב- P2P, TorGuard הוא פשוט חובה לכל משתמשי P2P בניו זילנד.."

אחד הגורמים המכריעים החשובים ביותר במיקומו של TorGuard הוא שמדובר בספק VPN מאוד ידידותי ל- P2P. אין הרבה בלינג בצד הפונה למשתמש, אבל זה מדהים בביצועים.

יש הבדל מפתח אחד בין TorGuard למתחרים רבים בכך שהוא מאפשר לך לבחור באיזו רמת הצפנה אתה מעדיף. משמעות הדבר היא שלמשתמשי P2P, אתה יכול לדחות את ההצפנה של חריץ וליהנות ממהירות סיבוב מהירה יותר בכל עת!

מלבד זאת, ל- TorGuard יש איכויות גואלות רבות אחרות, כמו מהירויות יציבות, יכולת רב פלטפורמה ויכולת לעקוף חוסמי VPN.

מבחן מהירות VPN של TorGuard - ניו זילנד

מבחן מהירות TorGuard ניו זילנד – שרת פלימות ‘החדש
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כאחד משלושת ה- VPN הטובים ביותר עבור ניו זילנד, TorGuard כמובן עמד בדרישות מהירות מסוימות. זה הראה בתוצאות הבדיקה שלי עבורו משרת VPN מבוסס ניו פלימות ושוב, ניו זילנד צריכה בדרך כלל לקבל את המהירות הזו עם מעט בעיות.

החיסרון היחיד הוא שלמשתמשים צעירים יותר שרגילים לרדמות היישומים המודרניים, ממשק ה- TorGuard ייראה כמו משהו מהעבר.

קרא את הניתוח המקיף שלנו על TorGuard למידע נוסף!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

מהירות

עני

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (NZD)

5.28 / יר

מדגיש תכונה

 • מציע דחיסת נתונים
 • חסימת מודעות
 • תומך ב 7 מכשירים

"CyberGhost מציע שירות מאובטח ופרטי, אך אולי הם לא נמצאים בדרך כה אחידה כמוהו של ExpressVPN."

CyberGhosties מרוצים מהם והם בהחלט ניסו להיות מותניים ועליזים בשיווק שלהם. זה עוד אחד מהשמות הידועים יותר בענף ה- VPN אבל באופן אישי אני מרגיש שהם פשוט עשויים להיות קצת יותר מדי hyphyped.

מפרט חכם CyberGhost מדבר את השיחה הטובה אבל לאחר שעברתי בדיקות איתם אני ממליץ על קמצוץ קטן של מלח. קח בחשבון שזו רשימת דירוג, לכן הציפיות שלי די גבוהות.

מבחן מהירות CyberGhost VPN - ניו זילנד

מבחן מהירות CyberGhost ניו זילנד – שרת אוקלנד
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

ניו זילנדים צריכים לשים לב שרוב שרתי CyberGhost נמצאים באזור האיחוד האירופי, אך למרבה המזל, יש להם גם כאלה באוסטרליה. למרבה הצער, הסיקור כאן מעט מוגבל והמהירות שלהם אינה הטובה ביותר.

ובכל זאת הצלחנו להשיג מהירויות שמישות מאוד של 20 מגהביט לשנייה וזה עדיין מספיק כדי להזרים מדיה.

עיין בסקירה המלאה שלנו בנושא CyberGhost למידע נוסף!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (NZD)

9.79 / יר

מדגיש תכונה

 • הצפנה מאולצת של 256 סיביות
 • P2P ללא הגבלה
 • תומך 10 מכשירים
  כיצד להשתמש ב- Qbittorrent באופן אנונימי (להורדות סיקור בלתי נראה)

"נהדר עבור הפרנואידים אך אולי לא יהיה בראש הרשימה עבור משתמשים מבוססי ניו זילנד, IPVanish משווק מאוד אך נתמך בצורה גרועה."

IPVanish סבלה רבות בתקופה האחרונה בגלל הסתבכותה בוודאות … נאמר, אירועים מצערים. עם זאת, מלבד זאת, שימו לב שהם נמצאים תחת ניהול חדש, וכי אני מקווה שדברים כאלה יהפכו לפסקי מהירות בעברם.

בהזזת המקרים הללו הצידה, הם נותרים ענקית VPN בתחום ומתגאים במהירויות מרשימות. למזלנו, מכיוון שאם יש לך טענות לגבי המהירות שלהם, אין הרבה מה שאתה יכול לעשות מכיוון שהם מכריחים הצפנה של 256 סיביות על כולם ללא יוצא מן הכלל.

מבחן מהירות VPN של IPVanish - ניו זילנד

מבחן מהירות IPVanish ניו זילנד – שרת פלימות ‘חדש
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

בצורה מהירה, IPVanish בהחלט איננה הגדולה ביותר בדרך כלל. הביצועים עבור השרתים הניו זילנדיים שלהם אמנם היו מצוינים והערכתי כאן מהירויות מרשימות של עד 63 Mbps. אני לא חושב שזה היה אירוע חד פעמי שכן הצלחתי לשכפל את התוצאות שלי על מספר ניסיונות.

זה מבשר היטב עבור ניו זילנדים שיחברו לשרתים כאן, אבל גם אם זה לא יסתדר נהדר, הקרבה למקומות כמו סינגפור ואוסטרליה צריכה לתת אלטרנטיבות מוצקות..

קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא IPVanish למידע נוסף!

7. PureVPN

https://www.purevpn.com

PureVPN

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (NZD)

5.11 / יר

מדגיש תכונה

 • אפליקציות קלות לשימוש
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • תומך במנהור מפוצל

"PureVPN הוא ללא ספק מהמובילים בענף השלמה בזכות רשת שרתים איתנה."

אירוח של למעלה מ -2,000 שרתים הממוקמים ביותר מ -140 מדינות ברחבי העולם, ל- PureVPN בהחלט יש את התשתית הדרושה בכדי להראות את עצמה כמובילה בתעשייה. זה משלים את זה עם תכונות אבטחה מעולות בדרג ארגוני כדי להגן על המשתמשים שלה מפני חדירות או איתור.

מבחן מהירות PureVPN - ניו זילנד

מבחן מהירות PureVPN ניו זילנד – שרת אוקלנד
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

יתרון אחד גדול לנסות אותם הוא שהם אחד הבודדים בשוק שמאפשרים גישה לפרוטוקול WireGuard – פרוטוקול ה- gen הבא שלכאורה הוא מוערך לפני OpenVPN. זה אמנם מעט מוגבל בסיקור, עם נוכחות רק בחמש מדינות.

התחברות לשרת PureVPN מבוסס אוקלנד הצלחתי להתקרב ליותר מ 43 מגהביט לשנייה – תוצאות מצוינות בהתחשב במהירויות הגלם הנמוכות שראיתי מהקשר שלי. הייתי אומר שהנתונים הללו קשים לנצח ויכולים להראות רק על ידי חברה שאכן יש לה מיקוד כאן.

8. FastestVPN

https://fastestvpn.com

המהיר ביותר VPN

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (NZD)

1.25 / יר

מדגיש תכונה

 • שרתים ממוטבים עבור P2P
 • מאפשר קפיצות של שרתים
 • תומך 10 מכשירים

"FastestVPN הוא לא המהיר ביותר אבל הוא בהחלט מציע הצעת ערך שקשה לאתגר."

FastestVPN הוא לא המהיר ביותר שבדקתי, אך הוא גם לא האיטי ביותר. הוא מציע למדינות מוגבלות יותר להפעיל את הקשר שלך בהשוואה ל- VPN רבים מהשורה הראשונה, אך במחירים של נמוכים מ -83 סנט לחודש זה גניבה. יש להם גם שרתי אופטימיזציה P2P מה שעושה אותם טובים גם לזה.

המחירים הנמוכים אכן מגיעים עם חסרון אחד רציני וזה הביצועים המוגבלים בהתגברות על חסימת הגיאו. סוף סוף גילינו, FastestVPN לא יכולה לאפשר לך לגשת לא לתכנים של Netflix בארה”ב או ל BBC iPlayer של בריטניה – באמר!

גש לסקירת ה- FastestVPN שלנו למידע נוסף!

האם אני באמת זקוק ל- VPN בניו זילנד?

זו באמת שאלה קשה לענות עליה עכשיו. חלק גדול ממה שהיה כה שנוי במחלוקת בנוגע לחופש האינטרנט בניו זילנד, אין חולק. עם זאת, אני מאמין בתוקף כי אין עשן ללא שריפה.

אפילו יותר גרוע מבורות הוא שאננות, ולפחות היו מקרים החשודים ביותר. קח למשל את ממשלת ניו זילנד המעניקה סמכויות כה רחבות ל- GCSB.

מבחינה טכנית, אין הרבה סיבה שג’ו הממוצע ירצה להשתמש בשירות VPN בניו זילנד, אבל התחושה שלי היא שזה פשוט משפשף לי את הדרך הלא נכונה לדעת שמישהו יכול לקרוא את כל מה שאני שולח, לדעת כל כפתור שאני לוחץ עליו באינטרנט וחמור מכך. מדוע מישהו יהיה בסדר עם זה מעבר לי, גם אם אתה טוען שאין שום בעיה אם אין מה להסתיר.

לכן, למרות שאני לא חושב שזה הכרחי לחלוטין ל- VPN בניו זילנד, זה עדיין יגרום לי להרגיש טוב יותר אם הייתי משתמש בכזה בזמן שהייתי שם. ככזה, הייתי ממליץ לך להשתמש גם באחד כזה אם אתה נשאר שם!

להלן סיכום הדף, הנה 3 ה- VPN המובילים ביותר לניו זילנד:

מהירות

אבטחה & פרטיות

מחיר / מו

NordVPN

טוב

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

NZ $ 6.02

ביקור VPN

ExpressVPN

טוב

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

NZ $ 12.55

ביקור VPN

כריש גולש

טוב

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

NZ $ 3.00

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me