\ برای بسیاری از مردم این فکر که نیاز به استفاده از یک VPN در هند دارند به طور عادی ذهن ما را نخواهد گرفت. متأسفانه ، کشور در مورد فعالیتهای دیجیتال لیبرال ترین نیست. با گذشت سالها ، تعداد نگران کننده ای در تعداد کسانی که برخی از آنها نقض آزادی در اینترنت برای هند می دانند ، افزایش یافته است..

طبق اطلاعات Freedom House ، هند قوانین جدیدی در مورد محدودیت های اتصال ، فعالیت های بحث برانگیز نظارتی دولت و حتی فعالیت های مداخله ای که توسط تنظیم کننده ارتباطات این کشور تصویب شده است.

این وقایع و موارد مشابه آنها به طور جدی حق حریم خصوصی را که کاربران اینترنت باید بتوانند انتظار داشته باشند را نقض کرده اند. این همراه با خطرات معمول استفاده از اینترنت محافظت نشده ، هند را به یک نقطه داغ در دوربینی VPN BitCatcha تبدیل کرده است.

Contents

هند دسترسی سخت به اینترنت را تنظیم می کند

مدت هاست که هند تلاش کرده است دسترسی به وب سایت های بزرگ (و تعداد فزاینده ای) را مسدود کند. در حالی که ممکن است شما درست فکر کنید که این سایتها به نوعی غیرقانونی یا غیراخلاقی بوده اند ، مانند سایت های مستهجن ، همیشه اینگونه نبوده است.

سایت هشدار دهنده ممنوع شده است - هند

هشدار برای کاربران در هند هنگام تلاش برای دسترسی به سایتی که توسط دولت ممنوع است
(منبع تصویر: Dailyhunt)

به عنوان مثال ، در سال 2011 و به تازگی در سال 2016 ممنوعیت های موقت در فیس بوک در این کشور وجود داشته است که بدون هیچ گونه هشداری اجرا شده اند.

دولت همچنین ممنوعیت بسیاری از وب سایت های دیگر را با قانون پتو رسمیت داده است که شهروندان را از تلاش برای بازدید از هر سایتی در یک لیست خاص ممنوع می کند. مجازات های نقض این قانون شدید است و از مجازات های معمول گذشته است و در صورت گرفتار شدن مجازات های زندان تا سه سال مجاز است..

فعالیت های نظارت دولت قانونی است!

به دلیل تلاش های خود برای جلوگیری از دسترسی به بسیاری از وب سایت ها ، همیشه فرض بر این بوده است که هند برخی از انواع نظارت های پنهانی را بر روی شهروندان خود انجام می داد. این اکنون به لطف مجوز رسمی داده شده تا حدی قانونی شده است.

دولت به 10 آژانس فدرال اجازه داده است تا از هر رایانه ای رهگیری و نظارت بر اطلاعات را کنترل کنند. این حرکتی به سمت فعالیت های نظارتی گسترده برای نظارت بر فعالیت های شهروندان این کشور در چین است.

این آژانسها نه تنها اکنون می توانند نظارت و رهگیری داشته باشند ، بلکه رسما حتی می توانند هرگونه اطلاعات بدست آمده را رمزگشایی کنند. آژانس های مجاز فقط کسانی که نگران امنیت ملی نیستند ، بلکه نظارت بر تحقیقات مالیاتی ، مواد مخدر ، جرم مالی و … را نیز دارند..

این اطلاعات به خودی خود در حال حاضر نگران کننده است ، اما حتی بیشتر از آنجا که دیوان عالی هند حق حریم خصوصی را به عنوان یک حق اساسی تشخیص داده است. این بدان معناست که دولت با خلاف قانون مجاز به انجام چنین فعالیتهایی است.

قانون مشکوک درباره جریان رسانه ها

پخش رسانه ای و به اشتراک گذاری فایل P2P در کشور کمی بیشتر از یک منطقه مه آلود است. اگرچه جریان فنی از نظر قانونی غیرقانونی نیست ، ممکن است اگر سایتی که چنین خدماتی را ارائه می دهد در لیست سایتهای ممنوعه قرار بگیرد.

یک قاضی دادگاه عالی در هند در سال 2016 حكم داد كه هیچگونه تخلفی در پخش رسانه ها وجود ندارد ، بلكه در سایر زمینه های مرتبط با این فعالیت وجود دارد. این موارد شامل توزیع ، نمایشگاه یا فروش مطالب حق چاپ است. متأسفانه ، ISP در کشور در آن زمان به کاربران خود توجه می كرد كه همه فعالیتهای رسانه ای جرایم قابل مجازات هستند – از جمله مشاهده!

همانطور که می بینید ، خطوط ریز قانونی در این موضوع دخیل هستند و شما مطمئناً نمی خواهید در اینجا از نظر فنی گرفتار شوید.

ISP ها در هند پروکسی ها را مسدود می کنند

کاربران Reddit مشغول گفتگو در مورد گزارشاتی مبنی بر اینکه Reliance Jio ، یکی از بزرگترین telcos در کشور است ، وب سایتهای پروکسی را مسدود کرده است. Proxies به کاربران کمک می کند تا در حدود محدودیت های جغرافیایی مشغول کار باشند ، به این معنی که این شرکت در حال دیکته رفتار 250 میلیون مشترکین قدرتمند کاربر خود است.

باز هم ، این نقض بی طرفی خالص است که به طور کلی بر اساس این اصل کار می کند که ISP ها نباید تأثیر خود را بر داده ها بگذرانند. سایت کوارتز تحقیقاتی را در کشور انجام داد و دریافت که “حداقل هفت سایت پروکسی در دسترس نبودند … از اتصال جیو”.

اینها نه تنها سایتهای ممنوعه بلکه سایتهایی بودند که امکان بارگیری نرم افزار VPN را فراهم کردند. ظاهراً این telco دسترسی به Hide.me ، Hidester و Megaproxy را در میان دیگران مسدود کرده است. در حالی که سایر ISP ها هنوز از این موارد پیروی نکرده اند که مانع از انجام آنها می شود?

باز هم ، مسئله اینجاست که مرزهای نامشخص بین آنچه قانونی است یا خیر ، همراه با اینکه شرکتها تصمیم دارند خط دولت را ببندند ، حمایت مستقل خود را از تلاشهای دولت (مانند جیو) ارائه دهند یا به سادگی آنطور که می خواهند انجام دهند. در هر صورت ، کاربران اینترنت در هند مورد رحمت خود هستند.

VPN ها هنوز هم در هند قانونی هستند

در حالی که در این برهه از زمان هیچ خبری رسمی از قوانینی که ممنوعیت استفاده از خدمات VPN در هند را ممنوع اعلام کرده است ، وجود ندارد ، اما مسئله ای پیچیده است. به عنوان مثال پرونده Jio Reliance را که در بالا بحث کردم ، مثال بزنید – چه می شود اگر ISP ها تصمیم بگیرند که همه ارائه دهندگان خدمات VPN را به لیست سایتهای ممنوعه اضافه کنند?

در حالی که استفاده از VPN ممکن است از نظر قانونی محدود نشده باشد ، هنوز قوانینی وجود دارد که باعث می شود همه کاربران در کشور از استفاده از VPN برای فعالیت های غیرقانونی جلوگیری کنند. منظورم این است که اگر شما از سرویس VPN استفاده می کنید – بهتر است یکی باشد که اطلاعات را حفظ نمی کند!

  چگونه می توان uTorrent را بطور کامل ☠ ANONYMOUS انجام داد

آنچه ما به دنبال یک VPN برای هند هستیم

1. حریم خصوصی و ناشناس بودن

همانطور که اکنون متوجه می شوید ، هند واقعاً جایی نیست که بخواهید بدون استفاده از VPN در اینترنت به اینترنت بروید ، خواه یک ملیت باشید یا بازدید کننده این کشور. به دلیل عواملی که در بالا به اشتراک گذاشتم و جدی بودن عواقب نقض آن مقررات ، ایده خوبی است که روی جنبه های حفظ حریم خصوصی و ناشناس ماندن VPN برای کاربران در هند تمرکز کنیم.

با استفاده از هر دو دولت و همچنین صنعت خصوصی و همچنین مستقل برای نظارت و کنترل ترافیک ، یک VPN باید بتواند اطمینان حاصل کند که داده ها و فعالیت های شما دقیقاً مطابق آنچه باید باشد – خصوصی حفظ می شود..

یكی از بهترین راهها برای اطمینان از این امر ، مراقبت از VPN هایی است كه نه تنها سیاست های سختگیرانه ورود به سیستم را ندارند ، بلكه از كشورهایی نیز هستند كه در قوانین نگهداری اطلاعات كمتر عمل می كنند. این قطعاً کشورها را در صلاحیت پنج چشم و چهارده چشم محروم می کند.

2. امنیت

ویژگی امنیتی در VPN برای کاربران مستقر در هند همانند سایر نقاط یکسان است. تعادل ایده آل فقط به عنوان یک کاربر برای شما شناخته شده است. آیا شما در معرض خطر سرعت پایین تر VPN ، رمزگذاری 256 بیتی را انتخاب می کنید یا می خواهید آن را برای افزایش سرعت پایین بیاورید?

من شخصاً احساس می کنم که برای بازار هند بهتر است به دو دلیل اصلی سعی کنید سطح رمزنگاری را بالا نگه دارید. اولین مورد این است که یکی از شخصیتهای اصلی در موردی که ما در مورد آن بحث می کنیم دولت هند است که احتمالاً منابع بیشتری را برای تلاش برای شکستن هرگونه رمزگذاری روی داده اختصاص داده است..

دوم اینكه به دلیل سرعت متوسط ​​متوسط ​​اینترنت در كشور ، شما می توانید سطح رمزنگاری را تا حد ممكن حفظ كنید ، بدون آنكه به حداكثر سرعت كل خود دست یابید..

3. کلاهبرداری جغرافیایی

به طور معمول ، هنگامی که در مورد کلاهبرداری از منطقه جغرافیایی صحبت می کنیم ، این کار با هدف دسترسی به محتوای جایگزین از ارائه دهندگان اصلی مانند Netflix US یا iPlayer BBC در انگلستان انجام می شود. با این حال ، کاربران هند باید چیزهای بیشتری را برای دیدن برنامه های جعل جغرافیایی به دنبال داشته باشند ، زیرا به معنای واقعی کلمه یک سایت وجود دارد که نمی توانند به آنها دسترسی پیدا کنند..

اینجاست که یک VPN می درخشد ، به خصوص که گزارش هایی در مورد برخی از telcos ها وجود دارد که حتی استفاده از سایت های پروکسی را ممنوع می کنند..

4. پشتیبانی P2P

به نظر می رسد یکی از دسته سایت هایی که از دسترسی در هند جلوگیری می کند سایت های تورنت هستند. باز هم ، این منطقه دیگری است که یک VPN واقعاً به آن کمک می کند. به دنبال VPN هایی باشید که دستورالعمل های راهنمایی و رانندگی P2P در شرایط خدمات خود مانند TorGuard یا NordVPN به وضوح بیان کرده باشند..

5- سرعت و ثبات

با متوسط ​​سرعت پهنای باند خط ثابت فقط 27.68 مگابیت در ثانیه در هند ، اکثر VPN ها باید دارای مشکلات صفر مطابق با نیاز کاربران در آنجا باشند. سرعت موبایل حتی با میانگین 10.13 مگابیت در ثانیه حتی پایین تر است ، بنابراین نگرانی اصلی درباره VPN در هند مطمئناً سرعت نخواهد بود.

بهترین VPN ها برای هند

مثل همه تست های VPN ، قبل از قضاوت سرعت آنها ، همیشه قضاوت خودم را انجام می دهم. در زیر سرعت باند پهن واقعی من مبتنی بر یک خط سرویس 500 مگابیت در ثانیه ، بدون اتصال VPN فعال است:

سرعت پایه (بدون VPN) - هند

(نتیجه کامل تست سرعت پایه را در اینجا مشاهده کنید)

از آنجا که در مالزی مستقر هستم ، سرعت اتصال من به سرورهای VPN آسیا و اتصال به سرورهای آمریکا یا اروپا کندتر می شود. برای این تست من به یک سرور تست سرعت مستقر در هند متصل شدم تا ایده ای از سرعت نسبی نسبت به مسافت را برای شما تعریف کنم.

همانطور که مشاهده می کنید ، اتصال بدون VPN به یک سرور محلی سرعت مناسب 333Mbps را برای من فراهم می کند. سرعت البته در بعضی مواقع متفاوت خواهد بود ، بنابراین این کار را با یک نمک نمک مصرف کنید.

توجه داشته باشید

 1. قیمت بر اساس نرخ ارز مبادله ای 1 دلار = 69.39 INR است.
 2. قیمت نشان داده شده بر اساس اشتراک های 12 ماهه است. وقتی مشترک برای مدت طولانی تری می شوید ، قیمت می تواند ارزان تر شود.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (INR)

276.87 / ماه

برجسته های برجسته

 • هیچ سیاهه ای نیست
 • کلید کشتار
 • پشتیبانی از 6 دستگاه

"با رابط کاربری براق ، سرعت پایدار و برنامه های قیمت طولانی مدت فوق العاده ، Nord گزینه ای برجسته برای هر کاربر VPN است."

NordVPN به دلایل زیادی جایگاه اول قدرتمندی را در لیست بهترین VPN برای هند کسب می کند. یکی از اولین موارد این است که آنها مستقر در پاناما هستند که مکان مناسبی نیز برای VPN ها می باشد. گذشته از آن ، NordVPN شهرت فوق العاده ای دارد و یکی دیگر از ارائه دهندگان VPN است که تعداد زیادی سرور در بسیاری از کشورها دارد.

سیاست سختگیرانه عدم ورود آنها با رمزگذاری نظامی 256 بیتی و برنامه های قیمت بسیار خوبی همراه است تا تقریباً به هر کسی معامله ای ارائه دهد که مقاومت در برابر آن سخت است.

تست سرعت NordVPN - هند

NordVPN Speed ​​Test India – سرور بمبئی
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

با یک سرعت پایین دست 47 مگابیت در ثانیه ، در این دور از تست NordVPN عملکرد بسیار پایداری در سرور هند خود نشان داد. آنچه باعث جذابیت کامل آنها می شود این است که آنها نه تنها ترافیک P2P را مجاز می کنند بلکه برای ترافیک P2P سرورهای مخصوص بهینه سازی شده ای نیز دارند!

  بررسی VyprVPN: 6 جوانب مثبت و 3 منفی از استفاده از VyprVPN

بررسی عمیق ما را در NordVPN بخوانید تا بدانید که چرا VPN شماره 1 Bitcatcha است!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (INR)

577.32 / ماه

برجسته های برجسته

 • محافظت از حریم خصوصی دریانوردی
 • رمزگذاری کامل 256 بیتی
 • 148 مکان VPN

"با استفاده از ExpressVPN می توانید یک آدرس IP را در هند دریافت کنید که سریع ، ایمن باشد و امکان پخش رسانه و سایر موارد را فراهم کند."

به دلیل محدودیت های زیادی که در آنجا وجود دارد جای تعجب ندارد که به نظر می رسد ExpressVPN کمک های زیربنایی زیادی را برای هند ایجاد کرده است. این شرکت دارای سرورهای کلیدی در چنای و بمبئی و همچنین جایگزینی است که می توان از طریق انگلستان مسیریابی کرد.

به طور متوسط ​​، این سرویس VPN از همه جانبه و با سرعت عالی تا تمام موارد تا برنامه های جامع و پروتکل ها خدمات عالی و عالی ارائه می دهد – ایده آل برای امنیت ، حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن. پروتکل های امنیتی آن همچنین بهترین کلاس برای استفاده مصرف کننده امروزه است.

من خدمات را به صورت جامع آزمایش کرده ام و در توصیه آنها به عنوان ارائه دهنده خدمات برتر VPN برای کاربران در هند ، هیچ تردیدی ندارم. ExpressVPN پایدار است و امکان دسترسی به طیف خوبی از دستگاه ها را نیز فراهم می کند.

تست سرعت ExpressVPN - هند

ExpressVPN Speed ​​Test India – سرور چنای
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

به عنوان یک ایده چقدر خوب می شود ، سرعت خط پیش فرض خود را بدون VPN با تست پوشیده ExpressVPN با همان مکان مقایسه کردم. با روشن شدن ExpressVPN و اتصال به سرور در هند ، توانستم سرعت پایین دست 18Mbps را نشان دهم.

بررسی کامل ما در ExpressVPN را بخوانید تا ببینید چرا این یکی از بهترین انتخاب های ما است!

3. گشت و گذار

https://surfshark.com/

سورفشارک

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (INR)

207.48 / ماه

ویژگی های اصلی

 • اتصال چند هاپ
 • بسیاری از سیستم عامل ها را پشتیبانی می کند
 • هیچ سیاهه ای نیست

"Surfshark بدون عملکرد و عملکرد بی نظیر است و نام خود را به عنوان یک مدعی آینده دار قوی در پیش گرفته است."

Surfshark به دلایلی دارای رابط کاربری بسیار مطبوعی و مینیمالیستی است – تمرکز خود را بر ارائه یک سرویس VPN امن و مطمئن نگه می دارد. درست است ، خیلی کم وجود دارد که به شکلی وجود دارد و به لطف آن توانسته است در مدت زمان کوتاهی شبکه خود را به بیش از 1000 سرور گسترش دهد.

علی رغم جوانی نسبی (Surfshark فقط در اواخر سال 2023 معرفی شد) ، این ارائه دهنده خدمات توانسته است با سگ های برتر همگام باشد و در کل تجربه ای بسیار عاری از استرس را برای قیمتی ارائه می دهد که خیلی ها فقط دوست دارند.

با وجود این نگرش به ظاهر مینیمالیستی ، Surfshark هنوز هم می تواند تمام مؤلفه های اصلی ارائه دهنده خدمات VPN خوب را ارائه دهد. این شامل پشتیبانی از ترافیک P2P تقریباً در تمام سرورهای آنها ، رمزگذاری قوی ، دسترسی به محتوای چند منطقه ای سیستم عامل های پخش ویدئو و موارد دیگر.

تست سرعت surffark هند

Surfshark Speed ​​Test هند – سرور Latur
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

Surfshark به عنوان یكی از سه بهترین VPN برتر هندوستان ، معدودی بود كه موفق شد سرعت چشمگیر خود را در منطقه معمولی بسیار مستعد احتمالی حفظ كند. تست های سرعت از یک سرور Latur سرعت پایین دست تقریبا 80 مگابیت در ثانیه را نشان می دهد.

در بررسی دقیق ما در Surfshark ، از برتری های آن بیشتر بدانید!

4. TorGuard

https://torguard.net

تورگارد

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (INR)

346.26 / ماه

برجسته های برجسته

 • ساخته شده برای P2P
 • پروکسی مخفی TorGuard
 • پشتیبانی از 5 اتصال

"استفاده از TorGuard یک تجربه لذت بخش است و به اینترنت اطمینان می دهد که اتصال اینترنتی آنها کاملاً بی خطر است."

رابط TorGuard ممکن است هنگام اولین بار با آن روبرو شود ، اما شکی نیست که یکی از ارائه دهنده ترین خدمات VPN در اطراف وجود دارد. حتی اگر وجود طرف زیادی در طرف کاربر وجود نداشته باشد ، عملکرد بسیار چشمگیر است.

یک تفاوت اساسی بین TorGuard و بسیاری از رقبا وجود دارد ، زیرا این امکان را به شما می دهد تا انتخاب کنید که چه سطح رمزگذاری را ترجیح می دهید. این بدان معنی است که برای کاربران P2P ، می توانید رمزگذاری یک شکاف را خاموش کنید و از سرعت تورنت سریعتر در هر زمان لذت ببرید!

گذشته از آن ، TorGuard بسیاری از ویژگیهای بازخرید دیگر ، مانند سرعت پایدار ، قابلیت چند پلتفرم و امکان دور زدن مسدود کننده های VPN را دارد..

تست سرعت TorGuard - هند

تست سرعت TorGuard هند – سرور چنای
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

به عنوان یکی از سه بهترین VPN برتر برای هند ، البته TorGuard الزامات خاصی را برای سرعت در نظر گرفته است. این نتیجه آزمایش من برای آن از یک سرور VPN مبتنی بر چنای نشان داد و مجدداً ، کاربران این کشور معمولاً باید با سرعت کمی از این سرعت استفاده کنند.

تنها نکته منفی این است که برای کاربران جوان تر که عادت به استفاده از نرم افزارهای مدرن دارند ، رابط TorGuard چیزی شبیه به گذشته خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر ، تجزیه و تحلیل دقیق ما در مورد TorGuard را بخوانید!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

سرعت

فقیر

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (INR)

242.87 / ماه

برجسته های برجسته

 • فشرده سازی داده ها را ارائه می دهد
 • مسدود کردن آگهی
 • پشتیبانی از 7 دستگاه

"CyberGhost از رومانی مستقر است اما با افزایش مداوم تعداد سرورهای خود در این کشور به نیازهای کاربران هند توجه کرده است."

CyberGhosties از آنها خوشحال است و مطمئناً سعی کرده اند در بازاریابی خود لگن و خوشبو باشند. این یکی دیگر از نامهای شناخته شده تر در صنعت VPN است اما شخصاً احساس می کنم آنها ممکن است کمی کوچک باشند.

  بررسی IPVanish VPN

مشخصات CyberGhost صحبت های خوبی را انجام می دهد اما با آزمایش با آنها می توانم یک نمک کوچک نمک را توصیه کنم. البته این نکته را بخاطر بسپار که این یک لیست رتبه بندی است ، بنابراین انتظارات من بسیار زیاد است.

تست سرعت CyberGhost - هند

تست سرعت CyberGhost هند – سرور Latur
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

کاربران هند باید توجه داشته باشند که بیشتر سرورهای CyberGhost در منطقه اتحادیه اروپا قرار دارند ، اما خوشبختانه ، برخی از آنها در منطقه آسیا نیز هستند. به نظر می رسد هند یک استثناء است و آنها مایل اضافی را برای ایجاد تعداد سرور بالاتر در آنجا طی کرده اند.

به طور کلی ، ما موفق به دستیابی به سرعت های بسیار قابل استفاده از 10 مگابیت در ثانیه شده ایم که هنوز برای پخش رسانه ها کافی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بررسی کامل ما در CyberGhost مراجعه کنید!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (INR)

450.34 / ماه

برجسته های برجسته

 • رمزگذاری مجبور 256 بیتی
 • P2P نامحدود
 • پشتیبانی از 10 دستگاه

"عالی برای Paranoid اما ممکن است در صدر لیست کاربران هند واقع نشود ، IPVanish بسیار بازاریابی می شود اما ضعیف از آن پشتیبانی می شود."

IPVanish در اواخر اخیر به دلیل در آغوش گرفتن در بعضی موارد رنج فراوانی دیده است … باید بگوییم حوادث ناگوار است. گذشته از این ، توجه داشته باشید که آنها تحت مدیریت جدیدی قرار دارند و امیدوارم چنین مواردی در گذشته خود به یک دست انداز سریع تبدیل شوند..

با کنار گذاشتن این حوادث ، آنها همچنان یک غول پیکر VPN در میدان هستند و به سرعت چشمگیر می مانند. خوشبختانه از این جهت ، زیرا اگر از سرعت آنها شکایتی دارید ، نمی توانید انجام دهید زیرا رمزنگاری 256 بیتی را بدون استثنا بر همه تحمیل می کنند.

تست سرعت IPVanish - هند

تست سرعت IPVanish هند – سرور Nagpur
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

با سرعت بالا ، IPVanish موفق شد حتی با حضور محدودتر هند خود حتی در برابر هم بماند. من موفق به ایجاد سرعت پایین دستی در حدود 20 مگابیت در ثانیه شدم که برای زیرساخت های آنجا مناسب است. برای کسانی که مایل به آزمایش هستند ، همیشه می توانید سرورهای دیگر موجود در منطقه را امتحان کنید که نتایج بهتری می دهد. با این وجود ، این ارتباط پایدار و بیش از حد کافی برای پخش رسانه ها بود.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی جامع ما در IPVanish را بخوانید!

7. PureVPN

https://www.purevpn.com

PureVPN

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (INR)

235.23 / ماه

برجسته های برجسته

 • برنامه های کاربردی آسان
 • پهنای باند نامحدود
 • پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

"PureVPN به دلیل داشتن شبکه ای کامل از سرورها ، مطمئناً یکی از رهبران یک صنعت کامل است."

PureVPN میزبان بیش از 2،000 سرور واقع در بیش از 140 کشور در سراسر جهان ، زیرساخت های مورد نیاز برای نشان دادن خود را به عنوان رهبر صنعت دارد. این ویژگی را با ویژگی های امنیتی عالی در سطح سازمانی تکمیل می کند تا کاربران خود را از نفوذ یا تشخیص محافظت کند.

تست سرعت PureVPN - هند

تست سرعت PureVPN هند – سرور Chennai
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

یکی از مهمترین مزایای استفاده از آنها این است که اکنون آنها یکی از معدود بازارهایی هستند که اجازه دسترسی به پروتکل WireGuard را دارند – پروتکل نسل بعدی که ظاهراً پیش از OpenVPN جلوتر است. این پوشش کمی محدود است ، اما فقط در حدود پنج کشور حضور دارند.

با اتصال به یک سرور PureVPN مبتنی بر چنای ، توانستم به 20 مگابیت در ثانیه نزدیک شوم – بازهم ، هیچ چیز برای عطسه کردن اما به مراتب از بهترین چیزی که دیده ام نیست. با این حال ، من می گویم که این ارقام نشان دهنده شرکتی است که در اینجا تمرکز خاصی دارد.

8. FastestVPN

https://fastestvpn.com

سریعترین VPN

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (INR)

57.59 / ماه

برجسته های برجسته

 • سرورهای بهینه شده برای P2P
 • اجازه می دهد تا سرور را خاموش کند
 • پشتیبانی از 10 دستگاه

"FastestVPN سریعترین نیست اما مطمئناً گزارشی با ارزش ارائه می دهد که دشوار است."

FastestVPN سریعترین امتحانی نیست اما کمترین سرعت آن نیست. این کشورها به کشورهایی با محدودیت محدودتری ارائه می دهند تا ارتباط خود را با بسیاری از VPN های سطح بالا قطع کنند ، اما در قیمت های پایین تر از 83 سنت در ماه این یک سرقت است. آنها همچنین دارای سرورهای بهینه شده P2P هستند که باعث می شود آنها نیز برای آن خوب باشند.

قیمت های پایین با یک اشکال جدی همراه است و آن عملکرد محدود در غلبه بر جابجایی است. در آخر ما کشف کردیم ، FastestVPN نمی تواند به شما امکان دسترسی به محتوای Netflix ایالات متحده یا iPlayer BBC انگلیس را بدهد – ضربه گیر!

برای کسب اطلاعات بیشتر به بررسی FastestVPN ما بروید!

آیا واقعاً به هند VPN احتیاج دارم?

با توجه به ترکیب وحشتناک فشارهای دولتی و خصوصی بر آزادی اینترنت در کشور ، من احساس می کنم که استفاده از VPN باید کاملاً در دستور کار اکثر کاربران آنجا قرار بگیرد. این امر به طور مضاعف برای افراد خارجی که برای کار یا اوقات فراغت در هندوستان هستند – اتفاق می افتد – شما مطمئناً نمی خواهید قوانین را به حالت عذاب بکشید و در یک زندان هندی به سرانجام برسانید.

در بسیاری از مناطق ناشناخته های بسیار زیادی وجود دارد و برداشت من این است که همیشه بهتر است از امنیت متاسف باشید. اگر امروز در اینترنت در هند هستید ، لطفاً VPN مناسب را برای شما جستجو کنید.

برای یادآوری ، 3 VPN برتر برای هند در اینجا آمده است:

سرعت

امنیت & حریم خصوصی

قیمت / MO

ExpressVPN

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

INR577.32

بازدید VPN

NordVPN

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

INR276.87

بازدید VPN

سورفشارک

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

INR207.48

بازدید VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me