HideMyAss HMA VPN

Contents

HideMyAss VPN

https://www.hidemyass.com/

tl؛ dr

HideMyAss دارای یک اسم جالب و یک آرم بسیار منحصر به فرد است اما از نظر حریم خصوصی ، این VPN نگرانی های زیادی را ایجاد می کند. این شرکت به عنوان یک شرکت تابعه توسط Avast متعلق است اما مقر آن در انگلستان است. عملکرد همچنین مطلوب دیگری را برای مطلوب باقی می گذارد اما مطمئناً بدترین حالت در این زمینه نیست. در کل ، این خدماتی است که شما باید قبل از خرید به آن دقت کنید.

بررسی HideMyAss: 4 جوانب مثبت & 4 منفی استفاده از HMA VPN

HideMyAss (HMA) که در سال 2005 توسط یک 16 ساله شروع به کار کرد ، سابقه ای طولانی و طولانی دارد. اولین بار برای دور زدن محدودیت های شبکه در یک زمینه نسبتاً محدود ساخته شد. توسعه دهنده آن به طور پیوسته خدمات را در طول سال ها گسترش داده و رشد داده است.

در سال 2015 ، تنها ده سال پس از راه اندازی مفهوم پایه ، HMA با قریب 40 میلیون دلار به AVG Technologies فروخته شد. به نوبه خود ، AVG توسط Avast به دست آورد ، جایی که امروز HMA نشسته است.

علیرغم قصد اصلی خود برای کمک به کاربران در دور زدن بلوک ها ، HMA حتی قبل از فروش آن نیز مورد توجه قرار گرفت. در سال 2012 این شرکت با دستور دادگاه در انگلستان به منظور واگذاری اطلاعات مربوط به فعالیت های یک کاربر مطابقت داشت.

خط مشی و رفتار شرکت ، آن را از بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN که سعی خود را برای جلوگیری از دسترسی مقامات به اطلاعات کاربر خود دارند جدا کرده است..

4 موردی که من درباره HideMyAss VPN دوست دارم

1. گزینه های امنیتی شدید

هرچه ممکن است درباره HMA فکر کنم ، امنیت آنها هنوز هم بسیار خوب است. این چیزی است که آنها در فروشگاه دارند؛

1.1 پشتیبانی از پروتکل های چندگانه

آنها نرخ رمزگذاری بالا را با سرعت 256 بیتی ارائه می دهند. به طور پیش فرض ، تمام کاربران Windows و Android از OpenVPN استفاده می کنند ، در حالی که کاربران MacOS و iOS در IKEv2 قرار دارند.

پروتکل پیش فرض hidemyass برای ویندوز openvpn است

برنامه پیش فرض ویندوز فقط OpenVPN را مجاز می کند.

همچنین در صورت تمایل می توانید از PPTP استفاده کنید ، اما در برنامه اصلی HMA گنجانده نشده است. شناخته شده است که PPTP نسبت به OpenVPN از امنیت کمتری برخوردار است ، اما اگر واقعاً می خواهید از آن استفاده کنید می توانید با خدمات مشتری آنها در تماس باشید..

آنها شما را به پیوندی برای برنامه دیگری نشان می دهند که می توانید بین OpenVPN و PPTP انتخاب کنید. من توصیه می کنم که به OpenVPN بچسبید ، زیرا گزینه بسیار مطمئن تری است.

1.2 از 5 دستگاه محافظت می کند

هنجار امروز این است که هر یک از ما اغلب دارای چندین دستگاه هوشمند است. HMA این موضوع را درک می کند و شما می توانید به طور همزمان تا پنج دستگاه به سرویس آنها متصل شوید. این کمک می کند تا تمام دستگاه های خود را به طور همزمان ایمن نگه دارید.

در کل ، برنامه هایی وجود دارد که از همه سیستم عامل های اصلی به علاوه چند مورد اضافی ، از جمله AppleTV و تعداد مشخصی از روتر پشتیبانی می کند. متأسفانه ، برای روترها گرفتن نیز وجود دارد. شما نمی توانید آن را به تنهایی نصب کنید ، اما باید آن را از طریق شخص ثالث مانند Flashrouters از قبل تنظیم کنید.

1.3 Kill Switch Present

به عنوان یک ویژگی دیگر ، این VPN شامل یک سوئیچ kill برای متوقف کردن انتقال داده به داخل یا خارج از دستگاه شما در صورت تشخیص هرگونه مشکلی در تونل VPN است..

hidemyass سوئیچ کشتن هوشمند دارد

همچنین دارای گزینه تونل سازی اسپلیت است ، بنابراین شما می توانید در واقع انتخاب کنید که برنامه های خاص اجازه سرویس VPN را دور بزنند.

1.4 محافظت در برابر نشت

تست های HMA برای هر دو نشت DNS و WebRTC خوب انجام شد. علی رغم تلاش کردن چندین اتصال سرور مختلف ، هیچ گونه نشتی از IP منشاء ما وجود ندارد. تست های DNS و WebRTC برای اجرای بسیار ساده است. بسیاری از ابزارهای از پیش ساخته شده بصورت آنلاین وجود دارد و بازدید از آن سایتها به سادگی می تواند به شما اطلاع دهد که آیا DNS با VPN فعال شما در حال نشت است.

2. شبکه گسترده سرورها

در کل ، HMA دارای شبکه ای با بیش از 1000 سرور است که 298 مکان دارند.

hidemyass پوشش گسترده ای از سرورها دارد

این احتمالاً وسیع ترین پوششی است که من از نظر مکان های فردی مشاهده کرده ام ، با اکثر VPN های برتر دیگر از 90 تا 100 کشور خاموش.

2.1 P2P تخصصی & سرورهای جریان دهنده

HMA دارای چند سرور انتخابی است که اگر می خواهید فیلم ها را پخش کنید یا تورنت را اجرا کنید ، باید از طریق آن متصل شوید. صادقانه بگویم ، اگرچه بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN این کار را به عنوان مزیت می چرخانند و از این سرورها به عنوان تخصصی حمایت می کنند ، اما شک من این است که.

hidemyass vpn دارای سرورهای بهینه شده p2p است

با این وجود ، نظر من با وجود این ، HMA پنج سرور را برای پخش رسانه و هشت مورد برای P2P تنظیم کرده است. برخی از مکان های کلیدی مانند نیویورک دو بار شمرده می شوند زیرا می توانید هر دو سرور را انجام دهید.

2.2 با مناطق کلیدی Netflix کار می کند

  بررسی IPVanish VPN

تمرکز من برای Netflix همیشه از آنجا بوده است که تقریباً تمام فیلم های خوب در منطقه ایالات متحده آمریکا قرار دارند. این شهر همچنین بزرگترین کتابخانه را در بین تمام مناطق Netflix دارد و با HMA می توانید آن را از همه جای دنیا تماشا کنید.

تست سوخته من Netflix (یعنی یک ساعت تماشایی بیش از دو روز) نشان داد که جریان در کل صاف است. یک مرتبه اتفاق افتاد که اتصال VPN قطع شد اما یکبار هم هشدار پروکسی Netflix مخوف را دریافت نکردم.

علیرغم سرعت سرورهای سرسام آور ایالات متحده ، لذت بردن از یک تجربه یکپارچه Netflix برای من بیش از حد کافی بود. من حتی وقتی که چند دقیقه از فیلم را رد می کردم ، هیچ گونه بافر بیش از حد را رعایت نکردم.

2.3 iPlayer BBC را اجرا می کند

در حالی که من می دانم که iPlayer بی بی سی در صدر لیست اکثر افراد نیست “باید تماشا کند” ، من دوست دارم از آن به عنوان آزمایشی از قابلیت های VPN استفاده کنم. iPlayer محدودیت های بسیار دقیقی در استفاده از آن دارد – تقریباً به اندازه Netflix.

hidemyass قادر است جریان iplayer bbc را پخش کند

من مطمئنا دوست دارم بدانم که آیا واقعاً یک شهر خر در انگلستان وجود دارد یا خیر.

توانایی دور زدن این مسئله قطعاً یک مزیت است. با توجه به اینکه HMA یک سرویس مستقر در انگلیس است ، من در حدس زدن این که در اینجا خوب عمل می کند اشتباه نمی شد. اتصال به Donkey Town ، انگلستان ، جریان در حقیقت شگفت آور سریع بود.

2.4 می تواند Shuffles IP را انجام دهد

تفاضل IP چیزی نیست که من فقط در HMA دیده ام. آنها یک دکمه بسیار مناسب در برنامه دارند که به شما امکان می دهد IP IP خود را سریع تغییر دهید یا تغییر دهید.

این می تواند بسیار مفید باشد اگر متوجه شوید که یکی از سرویس های جریان برای سروری که به آن متصل هستید کار نمی کند. به سادگی دکمه زدن را بزنید و IP شما را تعویض کنید ، بنابراین می توانید سرویس پخش را دوباره امتحان کنید.

بیشتر سرورهای HMA دارای چندین آدرس IP هستند که می توانید به ویژه در سرورهای جریان آنها ، تعویض کنید. به عنوان مثال ، سرور نیویورک آنها که به P2P و Streaming اجازه می دهد ، دارای 56 آدرس IP است.

3. خدمات مشتری خوب

در حالی که HMA ممکن است بهترین گزینه در همه چیز نباشد ، یکی از زمینه هایی که در آن برتری دارد پشتیبانی مشتری است. این یک وضعیت ایده آل بود زیرا من چندین سوال برای پرسیدن از آنها داشتم ، هم به طور کلی و هم از لحاظ فنی بیشتر.

hidemyass خدمات عالی مشتری دارد

پشتیبانی مشتری HMA سریع بود & کارآمد.

با استفاده از گپ زنده آنها موفق شدم خیلی سریع پاسخی را بگیرم. باور کنید ، این وقتی که به خدمات Live Chat می پردازید طبیعی نیست و من خودم تقریباً به محض ارسال یک سؤال پاسخ خود را پیدا کردم..

مطلقاً هیچ مزخرفی از صف بیش از حد وجود ندارد یا اینکه باید برای همیشه در انتظار پاسخ ایمیل باشید. نماینده چت مودب و دانشمند بود ، و می تواند جزئیات و اطلاعات دقیقی را که می خواستم به من ارائه دهد.

ممکن است برخی از شما فکر کنید که این موضوع دقیقاً مسئله بزرگی نیست – اما جدی است. من پیش از این که چه کسی بهترین تلاش خود را برای مقصر بودن تجهیزات یا اقدامات مشتری انجام دهد ضمن اینکه از پاسخگویی به سوالات مستقیم به روشی مناسب امتناع ورزیده ام ، انتظارات طولانی و عوامل مانع مشتری را تجربه کرده ام..

این تجربه من با HMA نبود و من صمیمانه امیدوارم که آنها این استانداردهای عالی را با پیشرفت به جلو حفظ کنند. Kudos به تیم برای این.

4- 30 روز ضمانت برگشت پول

آن را یک دوره آزمایشی یا یک ضمانت پس انداز پول در نظر بگیرید ، این کاملاً چیزی است که باید هنگام سرمایه گذاری در محصولی که از آن استفاده می کنید طولانی مدت جستجو کنید. (مانند اشتراک سه ساله من در HMA).

مواردی وجود داشته است که برخی از ارائه دهندگان VPN سیاست سخت بازپرداخت را دارند و صادقانه بگویم ، من همیشه نسبت به آن ها بسیار محتاط بوده ام. اگر محصول خوبی دارید ، چرا این نگرانی را دارید که کاربران ناراضی باشند و خواستار بازگشت پول خود به درووووووها شوند?

ضمانت برگشت پول اطمینان کامل از ایمان یک شرکت به محصولات خود است ، و بیان صریح آن برای کاربران مهم است. نکته ای که باید به آن اشاره کنم این است که ورود به سیستم با HMA خود را برای تمدید خودکار باز می کند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که آن را غیرفعال می کنید تا در پایان برنامه از تعجب خودداری کنید..

4 موردی که من درباره HideMyAss VPN دوست ندارم

1. حریم خصوصی کاربران محدود

هشدار داده شود که این شاید بزرگترین تکه بررسی من باشد و احتمالاً بسیاری از شما با خواندن آن بسیار ناراضی خواهید بود. حریم خصوصی کاربر یکی از اولین و مهمترین مواردی است که یک سرویس VPN باید از آن محافظت کند و به نظر من HMA آنقدر پرچم های قرمز را در اینجا پرتاب می کند که باید از این صنعت ممنوع شود.

1.1 متعلق به Avast

ابر مالکیت که مانند آلبروتس بیش از HMA آویزان است ، تاریک و تاریک است. اگرچه در کل تحت پرچم Avast است ، آن را مستقیماً توسط Privax Limited مستقر در انگلستان اداره و اداره می کنید.

  آیا CyberGhost یک انتخاب خوب برای Torrents / P2P است؟

جمهوری چک در واقع بسیار دوستانه با حریم خصوصی است ، اما پارکینگ HMA تحت Privax Limited یک پرچم قرمز مطلق است. انگلیس یکی از کشورها در توافقنامه اصلی UKUSA است که در غیر این صورت با عنوان “پنج چشم” شناخته می شود..

از آنجایی که انگلیس صلاحیت یورو را ترک کرده است ، مشاغل موجود در این کشور دیگر ملزم به محافظت از حریم شخصی کاربران تحت استاندارد چتر نیستند. در حقیقت ، HMA دارای سابقه ای وحشتناک در محافظت از حریم شخصی کاربران است.

این بار چندین بار به سادگی مورد تحویل داده های کاربر به درخواست مقامات ، یک بار با انگلیس و یک بار با ایالات متحده قرار گرفته است..

1.2 HideMyAss اطلاعاتی را ثبت می کند

همانطور که در بالا توجه داشتیم که HMA بنا به درخواست با مقامات همکاری می کند ، ما همچنین می توانیم به وضوح بگوییم که این یک VPN نیست که خدمات “بدون ورود” را ارائه می دهد. در حقیقت ، HMA صریحاً اظهار داشت كه اطلاعات كاربری را ثبت می كند ، گرچه ادعا می كند فعالیت ها را وارد نمی كند.

hidemyass اطلاعات اتصال را ثبت می کند

(منبع)

از محکومیت هایی که در پرونده هایی به وجود آمده است که آنچه را که انجام می دهد تحویل داده است ، هنوز هم برای گرفتن کاربران از سوی مقامات کافی است. اگر می خواهید VPN محافظت کنید ، این سرویس برای ثبت نام نیست.

1.3 همکاری با تحقیقات مربوط به نقض DMCA

علاوه بر تحویل سیاهههای مربوط ، HMA همچنین شناخته شده است تا با رسیدگی به تخلفات DMCA همکاری کند. در حقیقت ، کاربران از این سرویس شکایت کرده اند که خود سرویس اعلامیه های نقض DMCA را ارائه می دهد ، مشابه آنچه که در گذشته ISP ها انجام داده بودند.

2. سرعت در HideMyAss عالی نیست

من هر بار تست VPN سرعت VPN خود را از همان دستگاه و خط ISP خارج می کنم ، اتصال فیبر 500Mbps از طریق اترنت. این معمولاً تا زمانی که ارتباط پاک باشد ، سرعت تبلیغات من را به من می دهد.

سرعت پایه سرعت تست hidemyass

(مشاهده نتیجه کامل)

برای تست های من ، هر مکان از راه دور یک سری آزمایش را پشت سر می گذارد ، هر کدام به صورت جفت. یک بار با VPN روشن و سپس خاموش. این به شما امکان می دهد تاخیر و سرعت تطبیق را در هر دو حالت مشاهده کنید.

توجه داشته باشید

از اواخر ، به لطف بخشنامه های Work from Home ، اینترنت به نقطه عطفی کشیده شده است. از این رو توصیه می شود که این نتایج آزمایش را با یک نمک نمک بگیرید تا زمانی که کره زمین در یک تعطیلات مجدداً دوباره در تعادل قرار گیرد. سرعتها را به صورت دوره ای مرور می کنم و در صورت لزوم تنظیماتی را انجام می دهم.

تست سرعت HideMyAss – ایالات متحده

سرعت هایی که با یا بدون VPN روی سرورهای مستقر در ایالات متحده انجام می شدند ، در زمانی که من آزمایشات خود را انجام می دادم ، کم نظیر بود. با این حال ، از آنجا که ایالات متحده به معنای واقعی کلمه در سراسر جهان از جایی که من در آن قرار گرفته ام ، سدی با VPN و بدون آن باقی مانده است..

تست سرعت hidemyass vpn آمریکا خاموش است

تست سرعت HMA VPN ایالات متحده – خاموش VPN
(مشاهده نتیجه کامل)

تست سرعت hidemyass vpn ایالات متحده

تست سرعت HMA VPN ایالات متحده – VPN روشن است
(مشاهده نتیجه کامل)

سرعت قابل استفاده است و مطمئناً برای پخش کافی است اما بارگیری یک ضربه یا miss است و P2P مطمئناً مفید نخواهد بود.

تست سرعت HideMyAss – اروپا

برای منطقه یورو ، اخیراً من در حال آزمایش نزدیکتر بودن به مکان خودم – با سرورهای آلمانی. با این حال ، با HMA امیدوار بودم که عملکرد کاملی را از خدمات انگلستان داشته باشم زیرا اساساً این پایگاه اصلی این ارائه دهنده است.

تست سرعت hidemyass vpn اتحادیه اروپا خاموش است

تست سرعت HMA VPN EU – خاموش
(مشاهده نتیجه کامل)

آزمون سرعت سرعت hidemyass vpn EU

تست سرعت HMA VPN EU – VPN روشن است
(مشاهده نتیجه کامل)

ناراحت کننده می گوید سرعت پایین دست با سرعت 13 مگابیت بر ثانیه بر روی صورتش صاف شد. به طور عجیبی ، بالادست کاملاً خوب بود که صادقانه بگویم ، برای اکثر مردم کاربرد چندانی ندارد.

تست سرعت HideMyAss – آفریقا

با وجود چنین شبکه گسترده ای که HMA دارد ، یکی از معدود VPN هایی است که در واقع با حضور در قاره آفریقا اذیت می شود. حتی بیشتر تعجب آور من این واقعیت بود که تعدادی از نقاط اتصال در آفریقا برای آنها وجود دارد.

تست سرعت سرعت hidemyass vpn SA خاموش است

تست سرعت HMA VPN SA – خاموش VPN
(مشاهده نتیجه کامل)

تست سرعت سرعت hidemyass vpn SA

تست سرعت HMA VPN SA – VPN روشن است
(مشاهده نتیجه کامل)

با این حال ، گسترش با کیفیت خدمات برابر نیست و یک بار دیگر سرعت به سختی قابل استفاده داشتم.

تست سرعت HideMyAss – آسیا

طبق معمول ، مکان مورد علاقه من برای آزمایش یک VPN در منطقه آسیا سنگاپور است – هم از نظر نزدیکی با من و هم برای زیرساخت های عالی آن. این امر به طور واضح در تأخیر کم و سرعت بسیار بالا و پایین و بالادست با یک سرور در جمهوری نشان داد.

تست سرعت hidemyass vpn آسیا خاموش است

تست سرعت HMA VPN آسیا – خاموش VPN
(مشاهده نتیجه کامل)

آزمون سرعت سرعت hidemyass vpn asia on

تست سرعت HMA VPN آسیا – VPN روشن است
(مشاهده نتیجه کامل)

با این حال ، زمان معمول پینگ من به آن مکان به طور معمول بهتر است ، بنابراین معتقدم تحت شرایط عادی ، سرعت در HMA از طریق سنگاپور حتی بیشتر بهبود می یابد.

  دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل NordVPN

تست سرعت HideMyAss – استرالیا

زمین زیر زمین تا این حد وجود ندارد و بخشی از منطقه استرالیا از نظر سرعت اتصال VPN بسیار خوب است. با این وجود ، در سرعت 30 مگابیت در ثانیه با HMA روشن – این نتیجه کاملاً غم انگیز است.

تست سرعت hidemyass vpn خاموش است

تست سرعت HMA VPN AUS – خاموش
(مشاهده نتیجه کامل)

تست سرعت سرعت hidemyass vpn

تست سرعت HMA VPN AUS – VPN روشن است
(مشاهده نتیجه کامل)

در کل می گویم که HMA باید به جای هزینه کردن وقت و منابع پلیس برای کاربران خود به نمایندگی از دولت های سراسر جهان در بهبود زیرساخت های خود تلاش کند. در واقع وضعیت غم انگیز است.

2.1 ساخته شده در تست سرعت چند مکان

نکته ای که مورد علاقه برنامه HideMyAss است این است که شامل یک ابزار تست سرعت چند مکان داخلی است. این امر به شما امکان می دهد تا سرورهای مختلف را در شبکه خود برای آزمایش قرار دهید و اگر واقعاً خوب باشد ، می تواند مفید باشد.

hidemyass vpn دارای ابزار تست سرعت است

من دریافتم که نتایج حاصل از ابزار تست سرعت معمولاً با نتایج تست بسیار محبوب اوکلا سرعت که اکثر مردم از آن استفاده می کنند بسیار متفاوت است..

3. ثبت نام & قیمت گذاری

HMA برای ویندوز ، MacOS ، iOS ، Android ، Linus و حتی روترها در دسترس است. با این حال ، برخی از موارد عجیب و غریب وجود دارد که باید در ثبت نام آنها جستجو کنید & قیمت گذاری؛

3.1 قیمت & روش های پرداخت متفاوت با منطقه

این چیزی نیست که من معمولاً در خدمات VPN دیده ام زیرا مفهوم آنها جهانی سازی خدمات است. با این حال ، من برای تعدادی از مناطق از صفحه آنها بازدید کردم و دریافتم که قیمت ها در برخی موارد با مبلغ زیادی متفاوت است.

hidemyass vpn قیمت گذاری متفاوت با منطقه

ثبت نام در ایالات متحده بسیار گران تر از همان سرویس در مالزی است.

به عنوان نمونه ای از این ، برنامه سه ساله آنها در ایالات متحده پس از تخفیف ثبت نام شدید ، 143.64 دلار هزینه دارد ، اما همین طرح برای کسانی که از مالزی ثبت نام می کنند ، RM252 (تقریبا 58 دلار) هزینه دارد. در حالی که من بالاتر از قیمت منطقه نیستم ، اما این اختلاف بسیار زیاد است.

همچنین ، در برخی مناطق می توانید با PayPal ثبت نام کنید ، در حالی که در برخی دیگر در دسترس نیست. این امر همراه با فرآیند ثبت نام پیچیده آنها واقعاً برای خدماتی که بیش از ده سال برای ساده کردن فرایندهای تجاری خود دارد ، حیرت انگیز است..

3.2 برنامه به صورت خودکار تمدید می شود

همانطور که قبلاً هم اشاره کردم ، اگر برای HMA ثبت نام کنید ، به طور خودکار به آنها این حق را می دهد که با انقضا برنامه خود را تمدید کنند. باید توجه داشته باشید که این طرح در قیمت کامل تجدید می شود ، نه نرخ تخفیفی که در آن وارد شده اید.

اشتراک خودکار تمدید hidemyass

اگر این چیزی نیست که شما می خواهید ، اطمینان حاصل کنید که در اسرع وقت تمدید خودکار را غیرفعال کنید.

4. طراحی برنامه بهترین نیست

با چیزی پیچیده به عنوان VPN (برای برخی افراد) از ارائه دهندگان خدمات استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که تجربه کاربر تا حد امکان یکپارچه است. این یکی دیگر از عجیب ترین HMA است و باعث می شود که گمان کنم که VPN ممکن است در طراحی های اساسی طی سالها تغییر نکرده باشد..

4.1 ویندوز پاپ آپ

هنگام تلاش برای جابجایی بین گزینه های موجود در برنامه ، تمایل دارد به جای انتقال در یک رابط برنامه اصلی اصلی ، ویندوزهای پاپ آپ ایجاد شود. این روش طراحی مدرسه بسیار قدیمی است و مرا به روزهای ابتدایی ویندوز باز می گرداند. کمترین حرف را آزار دهنده و پریشان کننده می کند.

4.2 برند دارای بحران هویت است

یکی از مواردی که قبل از ثبت نام در مورد HMA به آن توجه کردم ، فوق العاده باحال ، خوب ، الاغ (یا الاغ؟) است. با این حال ، آنچه می بینید همیشه آنچه دریافت می کنید و نماد نمادین نیست ، معلوم می شود که به هر حال اینقدر نمادین نیست.

نماد نام تجاری hidemyass سازگار نیست

در سمت چپ – همانطور که تبلیغ می شود. در سمت راست همانطور که در برنامه ظاهر می شود

بسته به جایی که می بینید و در بعضی موارد ، کاملاً وحشتناک به نظر می رسد.

Bottomline: آیا برای HideMyAss VPN پرداخت می کنم?

این شاید ساده ترین سؤالی باشد که برای مدت طولانی مجبور به پاسخ به آن بودم. نه فقط “نه“، ولی “ابدا!” این فکر که یک ارائه دهنده خدمات VPN به طور فعال علیه منافع مشتریان خود کار می کند ، ساده است.

زن و شوهر که با تمام ناکارآمدی های آن به عنوان یک سرویس و شما دستور خاصی برای فاجعه دارید. این یکی از VPN است که من به مشتریان بالقوه توصیه می کنم که از این امر جلوگیری کنند!

در حقیقت ، به لیست بهترین VPN ما بروید و ممکن است گزینه های بهتری پیدا کنید!

ویژگی های اصلی

  • T تقسیم تونل
  • ✓ امنیت خوب
  • ✓ از 5 دستگاه استفاده کنید
  • . سوئیچ Kill Smart
  • ✓ اختصاصی P2P & جریان

توصیه شده برای

  • • کاربر هوشیار امنیتی
  • • غلبه بر سانسور
  • • دور زدن جغرافیایی بلوک

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me