Contents

نحوه استفاده از uTorrent ناشناس

uTorrent یکی از مشتریان مشهور BiTorrent در جهان است و بسیاری از کاربران مایل به دانستن آن هستند نحوه استفاده از uTorrent به طور ناشناس. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این راهنمای آسان را برای ناشناس کردن فعالیت uTorrent شما با یک سرویس VPN یا Proxy ایجاد کنیم..

ووز را دوست داری؟ ما یک راهنما در مورد نحوه استفاده از Vuze ناشناس نیز داریم! و اکنون برای Deluge نیز.

آشنایی با تورنتهای ناشناس

فرقی نمی کند مشتری BitTorrent که شما استفاده می کنید یا چه چیزی بارگیری شما را لرزاند, دو روش اصلی برای بارگیری تورنتها به صورت ناشناس وجود دارد: گزینه 1 = VPN (شبکه خصوصی مجازی) ، گزینه 2 = سرویس پروکسی ناشناس.

گزینه های مختلفی برای ارائه دهندگان مختلف سرویس VPN یا سرویس پروکسی وجود دارد ، اما در پایان همه آنها برای انجام یک کار و انجام آن به خوبی طراحی شده اند: هویت واقعی خود را هنگام بارگیری تورنت مخفی کنید

سریعترین VPN برای تورنت&# 65279؛

ناشناس با IPVanish

* بدون گزارش *
* سریعترین سرعت *
فقط VPN با Tier-1 Network

دریافت IPVanish

تمام برنامه ها با ضمانت 100٪ بازپرداخت 7 روزه همراه هستند

چرا باید از uTorrent ناشناس استفاده کنم?

ما یک مقاله کامل درباره دلایل ناشناس ماندن تورنتهای شما نوشتیم اما جواب کوتاه این است:

اگر از uTorrent به طور ناشناس استفاده نمی کنید ، نمی دانید چه کسی بارگیری های شما را کنترل می کند و آنها را با آن اطلاعات چه کاری انجام می دهند. مگر در مواردی که برای محافظت از خود قدم بردارید ، آدرس IP واقعی شما برای دیدن هر کسی در uTorrent در دسترس است.

شما ممکن است متوجه این موضوع نشوید ، اما می توانید لیستی از همه همسالان خود را که در یک بیت Bittorrent به آنها وصل شده اید جمع کنید و آدرس های IP کامل را برای همه همسالان مشاهده کنید. برای کسانی که با این اصطلاح آشنا نیستند ، یک آدرس IP شماره سری های منحصر به فردی است که توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت شما به شما اختصاص داده شده است. از یک آدرس IP می توان برای شناسایی رایانه ، دستگاه یا اتصال بی نظیر استفاده کرد.

برای دیدن آدرس IP فعلی خود ، به IP خود در IPVanish.com بروید (کاملاً رایگان است و 5 ثانیه طول می کشد. آدرس IP شما در گوشه بالا سمت چپ خواهد بود). لایک ها حقیقت این است که شما بسیار ناشناس آنلاین هستید ، آن چیزی که احتمالاً متوجه هستید.

به نظر شما در uTorrent چطور است

در مورد هر نوع فایلی که در هنگام استفاده از uTorrent عضو آن هستید ، می توانید لیست همه همسالان (رایانه ها) که در حال حاضر به آن وصل شده اند و همچنین اطلاعات اضافی در مورد آنها از جمله: آدرس IP ، نرم افزار مشتری ، سرعت بارگیری / بارگذاری را مشاهده کنید..

آدرس IP خود را در لیست همسالان utorrent

آدرسهای IP uTorrent Peer (آخرین رقم ها مبهم است)

در بالا تصویری از ازدحام فیلم مستند دزدان دریایی خلیج است "TBP AFK." چند رقم آخر آدرسهای IP از swarm به طور عمدی توسط من (حتی اگر این یک تورنت در حوزه عمومی باشد) تار شده است تا ناشناس بودن آنها را حفظ کنم. همانطور که مشاهده می کنید ، هر یک از همسالان مجبور هستند آدرس IP خود را در uTorrent نشان دهند (اینگونه است که شما قادر به اتصال به سایر همسالان خود در swarm هستید). اکنون در مورد این موضوع فکر کنید: آیا ترجیح می دهید آدرس IP که در uTorrent نمایش داده می شود “آدرس IP واقعی” یا “IP ناشناس” شما توسط یک سرویس VPN یا پروکسی باشد.?

من تقریبا می توانم تضمین کنم که جواب شما گزینه 2 است (من می دانم که مال من است). خواندن را ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه آدرس IP ناشناس خود را دریافت کنید.

2 گزینه uTorrent ناشناس: VPN یا PRoxy

قبل از اینکه وارد راهنمای راه اندازی ناشناس uTorrent خود شویم ، در اینجا سریع به تفاوت بین سرویس های VPN و پراکسی برای تورنت می پردازیم. همچنین اطمینان حاصل کنید که مقایسه عمیق تر ما را در مورد مزایا و معایب سرویس VPN vs Proxy بخوانید.

شبکه خصوصی مجازی (VPN):

 • رمزگذاری بالاتر
 • رمزگذاری / ناشناس خود را انجام می دهد کل اتصال اینترنت
 • کمی گرانتر
 • کمی آهسته تر (به دلیل رمزگذاری قوی تر)
 • شماره 1 VPN برتر ما برای Bitorrent
سرویس پروکسی ناشناس:

 • رمزگذاری پایین
 • رمزگذاری / ناشناس برنامه ها و پورت های خاص
 • اندکی ارزان تر است
 • کمی سریعتر (به دلیل رمزگذاری کمتر)
 • # 1 سرویس پروکسی تورنت

نحوه استفاده از VPN با uTorrent (تنظیم آسان)

این روزها همه ارائه دهندگان برتر VPN از نرم افزار VPN استفاده می کنند که تقریباً به سادگی 1 کلیک برای اتصال و محافظت از اتصال به اینترنت شما (از جمله تورنت) است. در نتیجه ، استفاده از uTorrent به طور ناشناس با VPN به آسانی ثبت نام برای یک سرویس VPN ، بارگیری نرم افزار و کلیک روی “اتصال” است (بدیهی است پس از اتصال VPN به طور نامحسوس باز شود)

چند نکته در انتخاب VPN برای uTorrent در خاطر داشته باشید:

 1. VPN که سیاهههای مربوط را حفظ نمی کند شما را ناشناس تر می کند
 2. برخی از VPN اجازه تورنت را نمی دهد. ویژگی های VPN ما در این سایت انجام دادن!
 3. برخی از VPN دارای ویژگی های اضافی است که باعث می شود آنها برای تورنت بهتر شوند (مانند یک سوئیچ kill).

VPN مورد علاقه ما برای uTorrent

uTorrent IPvanish

شماره 1 IPVanish VPN

IPVanish به دلایل مختلف VPN مورد علاقه ما برای uTorrent است. اولین, آنها هرگونه VPN سیاهههای مربوط ، حتی سیاهههای مربوط به اتصال را حفظ نمی کنند ، بنابراین شما کاملاً ناشناس هستید.

دومین, IPVanish فوق العاده سریع است. یکی از سریعترین آزمایشاتی که ما تاکنون انجام داده ایم ، بنابراین سرعت uTorrent شما نباید فقط به این دلیل که به یک VPN متصل هستید آسیب نبیند.

ثالثاً, IPVanish پشتیبانی مشتری بسیار خوبی دارد و یک شرکت مستقر در ایالات متحده است ، بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که آنها از تضمیناتی که به مشتریان خود می کنند حمایت می کنند. قیمت ها از 6.50 دلار در ماه شروع می شود. از IPvanish بازدید کنید یا ابتدا بررسی IPvanish ما را بخوانید!
avkanî
avkanî

PIA برای uTorrentشماره 2 PIA
دسترسی به اینترنت خصوصی یکی از محبوب ترین VPN برای uTorrent است. آنها هرگونه پرونده را حفظ نمی کنند, و آنها بسیار مقرون به صرفه هستند ، با شروع سرویس نامحدود VPN 3.33 دلار در ماه. این فقط 40 دلار در سال است!

حتی بهتر ، PIA شامل محافظت در برابر نشت DNS و سوئیچ kill VPN در نرم افزار آنهاست ، به این معنی که شما IP واقعی هستید بدون اطلاع شما هرگز به طور تصادفی در معرض uTorrent قرار نمی گیرید..

دسترسی به اینترنت خصوصی حتی شامل می شود سرورهای پروکسی رایگان با اشتراک خود ، بنابراین اگر به جای VPN از طریق پروکسی به uTorrent متصل هستید ، گزینه ای است. برای ثبت نام یا خواندن بررسی عمیق PIA ما به PIA مراجعه کنید.

Proxy.sh با uTorrentشماره 3 VPN Proxy.sh
Proxy.sh در واقع بین شرکت های VPN بی نظیر است. آنها شفافیت (برای مشتریان خود) را در اولویت قرار می دهند در حالی که همه کارهایی را می کنند که مشتریان خود را کاملاً ناشناس بصورت آنلاین نگه دارند. آنها بی نظیری را منتشر می کنند ‘گزارش شفافیت’ که کلیه درخواستهای قانونی را دریافت می کند proxy.sh (به عنوان مثال: شکایات مربوط به نقض حق چاپ) و همچنین کلیه اقدامات انجام شده توسط Proxy.sh در پاسخ. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی proxy.sh را در دست بررسی کنید.

مانند VPN های دیگر, Proxy.sh هیچ سابقه ای را حفظ نمی کند از هر نوع آنها اجازه می دهند تورنت روی همه سرورها باشد و قیمت گذاری فقط از 3.33 دلار در ماه (40 دلار در سال) شروع می شود. آنها همچنین شامل حفاظت نشت DNS و a سوئیچ vpn kill در نرم افزار خود را برای حداکثر ایمنی.

از یک پروکسی برای uTorrent ناشناس استفاده کنید (گزینه راه اندازی آسان)

مطمئنا ، شما می توانید uTorrent را به صورت دستی پیکربندی کنید تا با استفاده از یک سرور پروکسی ، تورنتها را به صورت ناشناس بارگیری کنید ، گزینه نصب 1-کلیک کنید که بیایید نسخه سفارشی شده uTorrent را با تمام تنظیمات صحیح موجود در آن بارگیری کنید?

دو مورد از بهترین خدمات پروکسی ناشناس به شما این گزینه را می دهد. بیایید در مورد مزایای هر سرویس و نحوه پیکربندی مشتری uTorrent خود بیاموزیم.
نصب آسان Torguard uTorrentپروکسی ناشناس Torguard
همانطور که از نام پیداست, Torguard سرویس های VPN و پروکسی ناشناس به نیازهای کاربران Bittorrent تنظیم شده اند. آنها مطمئن هستند که شامل ویژگی هایی هستند که امنیت اضافی را ارائه می دهند مانند: بدون وقفه ، VPN Kill Switch و حفاظت از نشت DNS.

Torguard هر دو سرویس پروکسی ناشناس و VPN را ارائه می دهد. سرویس پروکسی زیر 4 دلار در ماه (کمتر از 50 دلار در سال) شروع می شود. سرورهای آنها سریع هستند و اولویت اصلی آنها حفظ حریم خصوصی مشتریان است. ممکن است بخواهید بررسی Torguard یا این مقایسه پروکسی Torguard و BTguard را بخوانید.

Torguard راه اندازی uTorrent را درخشان می کند. آنها یک تکه نرم افزاری دارند که به شما امکان می دهد از بین گزینه های دلخواه خود را انتخاب کرده و سپس به طور خودکار تمام تنظیمات را با یک کلیک به مشتری تورنت مورد علاقه خود (از جمله uTorrent ، Vuze و Deluge) اعمال کنید..

برجسته در سمت راست ابزار تنظیم پروکسی Torguard است. فقط از مراحل زیر گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر روی ‘اعمال تنظیمات’ کلیک کنید و تنظیمات مورد نظر خود را به طور خودکار برای مشتری تورنت مورد علاقه خود اعمال خواهید کرد (مانند uTorrent)

فقط وارد کنید:

 1. جزئیات ورود
 2. سرور Torguard ترجیحی (یا خودکار)
 3. ترجیح مشتری تورنت

سپس بر روی “اعمال تنظیمات” کلیک کنید و لذت ببرید!

اکنون به Torguard بروید!

راه اندازی آسان Torguard uTorrent

تصویر از Torguard

تصویر
BTGuard یکی دیگر از سرویس های پراکسی بسیار مشهور تورنت است. آنها مانند Torguard ، نگه می دارند هیچ سیاهه ای نیست, دارند سرعت سریع, و یک راه اندازی فوق العاده آسان برای uTorrent.

پس از ثبت نام در حساب BTguard ، به شما این گزینه داده می شود که یک نسخه از پیش تنظیم شده uTorrent را بارگیری کنید که کلیه تنظیمات صحیح در آن موجود است.

با استفاده از گزینه نصب آسان ، به معنای واقعی کلمه می توانید در کمتر از 5 دقیقه به صورت ناشناس در حال اجرا و بارگیری torrents باشید. خیلی راحت است اگر مطمئن نیستید که باید Btguard یا Torguard را انتخاب کنید ، ما را بررسی کنید مقایسه پروکسی تورنت.

راهنمای تنظیم دستی پروکسی برای uTorrent

اگر می خواهید کنترل بیشتری روی گزینه های اتصال خود داشته باشید ، یا می خواهید از uTorrent با یک سرویس پروکسی استفاده کنید که گزینه تنظیم آسان آن را ندارد (مانند دسترسی به اینترنت رایگان ، Proxy.sh یا IBVPN) استفاده کنید و سپس برای راهنمای کامل ما بخوانید. راهنمای تنظیم.

مرحله 1: برای یک سرویس پروکسی ناشناس ثبت نام کنید
اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، در یکی از بسیاری از سرویس های پروکسی ناشناس که در این مقاله توصیه کرده ایم ، عضو شوید. برخی از خدمات VPN همچنین شامل خدمات پروکسی رایگان با خرید شما هستند ، از جمله: دسترسی به اینترنت خصوصی ، Proxy.sh و iBVPN (بسته کامل یا نهایی VPN). هر یک از این موارد با راهنمای تنظیم راهنمای ما کار خواهد کرد.

مرحله 2: Utorrent را باز کنید و به منو بروید > گزینه ها > تنظیمات برگزیده (یا فقط “Ctrl + P” را بزنید)

مرحله 3: به بخش “تنظیمات” بخش تنظیمات بروید

در سمت چپ پنجره تنظیمات برگزیده که ظاهر می شود ، باید بخش های مختلف منو را مشاهده کنید. (این موارد در سمت راست در تصویر نشان داده شده است). گزینه چهارم را انتخاب کنید.

مرحله 4: گزینه های اتصال خود را پیکربندی کنید.

تعدادی گزینه در رابطه با راه اندازی پروکسی شما وجود دارد. ما شما را از طریق آنها راهنمایی خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که کدام یک اختیاری هستند و کدام یک باید به طور دقیق بررسی شوند.

صفحه اتصالات چیزی شبیه به این خواهد بود …. (در زیر)

تصویر

بخش های برگزیده uTorrent

تنظیمات برگزیده اتصال پروکسی uTorrent

تنظیمات برگزیده اتصال uTorrent (رنگ کدگذاری شده توسط ما)

بخش بندر گوش دادن:
پورت مورد استفاده برای اتصال ورودی:

این که آیا شما از یک پورت خاص یا یک درگاه تصادفی استفاده می کنید به این بستگی دارد که آیا می خواهید از گزینه های نقشه برداری پورت UPnP یا NAT-PMP استفاده کنید یا.

اگر از UPnP یا NAT Portmapping استفاده می کنید ، می توانید از درگاه تصادفی استفاده کرده و در هنگام راه اندازی پورت را تصادفی کنید (یا نه ، اما ما می گویم شما باید تصادفی را انتخاب کنید مگر اینکه با سرعت اتصال خود مشکلی داشته باشید).

اگر از نقشه پورت play plugin n استفاده نمی کنید ، لازم است پورت را برای روتر خود تنظیم کنید تا بتوانید پورت مورد نظر برای uTorrent را به رایانه خود هدایت کنید..

UPnP و NAT-PMP
چک کردن یکی از هر دو گزینه امکان عملکرد افزونه را برای مسیریابی پورت شما فراهم می کند ، به این معنی که لازم نیست برای انتقال پورت دستی تنظیم کنید. توصیه می کنیم ابتدا NAT-PMP را امتحان کنید و اگر به خوبی کار نکرد ، UPnP را امتحان کنید. دلیل اینکه آسیب پذیری در UPnP پیدا شده است که اصلاح شده است ، اما روترهای قدیمی هنوز هم می توانند این مشکل را داشته باشند. کار از محکم کاری عیب نمیکنه.

استثناء فایروال ویندوز: حتماً این موضوع را بررسی کنید. این امکان را به شما می دهد تا ترافیک uTorrent شما از طریق فایروال ویندوز شما عبور کند. اگر آن را بررسی نکنید ممکن است سرعت بسیار کندی داشته باشید یا در اتصال به همسالان مشکل دارید.

تنظیمات سرور پروکسی:

نوع: نوع سرور پروکسی خود را از لیست کشویی انتخاب کنید. این معمولاً socks5 است ، مگر اینکه ارائه دهنده شما به شما چیز دیگری بگوید.

پروکسی: آدرس سرور پروکسی خود را وارد کنید. این ممکن است یک آدرس وب به سبک مانند “proxy.btguard.com” یا “proxy.torguard.tg” باشد (ارائه دهنده پروکسی شما به شما می گوید آدرس چیست) یا ممکن است فقط آدرس IP سرور پروکسی مانند “باشد. 192.168.1.1 ‘(باز هم ، ارائه دهنده خدمات پروکسی شما به شما می گوید که در راهنمای تنظیم چه نشانی استفاده کنید.

بندر: راهنمای تنظیم پروکسی شما نیز به شما می گوید از کدام پورت استفاده کنید. اگر لیستی از آدرسهای سرور پروکسی موجود دارید ، هرکدام ممکن است درگاه خود را داشته باشند. مورد مناسب را انتخاب کنید.

نام کاربری / رمز عبور: این اعتبارهای ورود به سیستم هنگام ثبت نام در سرویس پروکسی خود هستند.

گزینه های دیگر: حتماً تمام گزینه های مشخص شده با یک نقطه سبز را بررسی کنید! با بررسی این موارد ، اطمینان حاصل می شود که ترافیک تورنت شما از طریق سرور پروکسی هدایت می شود ، و در حین استفاده از uTorrent هیچ اطلاعات شناسایی شخصی فاش نمی شود..

راه اندازی کامل است!

مطمئن شوید که uTorrent را بعد از اعمال تنظیمات ، مجدداً راه اندازی کنید. اگر می خواهید تأیید کنید که سرور پروکسی شما به درستی کار می کند ، از این ابزار برای بررسی آدرس IP torrent خود استفاده کنید. دکمه ‘لینک آهنربا’ را کلیک کنید و پیوند آهنربا را در uTorrent باز کنید. سپس صفحه وب آدرس IP مربوط به uTorrent را نشان می دهد. تأیید کنید که تفاوت آن با آدرس IP مرورگر وب شما با ابزاری مانند iplocation.net متفاوت است. اگر اینطور باشد ، شما همه مجموعه هستید!

اگر به دلایلی هنوز هم همان IP معمولی است ، تمام تنظیمات خود را دو برابر کنید و اگر هنوز هم نمی توانید مشکل را پیدا کنید ، با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.

با تشکر از خواندن این مقاله ، امیدوارم که مفید باشد! شما می توانید از لینک های زیر لذت ببرید:

جهت یابی:

 • خانه
 • راهنمای گمنام Bittorrent
 • بهترین VPN برای Bittorrent
 • BTGuard vs Torguard Proxy
 • IPVanish vs HideMyAss VPN
 • دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل Torguard
 • دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل BTGuard
 • Torguard vs BTGuard
بررسیهای VPN:

 • IPVanish
 • Torguard
 • دسترسی به اینترنت خصوصی
 • Proxy.sh
 • HideMyAss
 • IBVPN
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی: چرا PIA پادشاه حریم شخصی نیست