Огляд Wix – 7 плюсів і 5 мінусів використання веб-сайту Wix Builder

Вікс


Вікс

https://www.wix.com

тл; д-р

Моє особисте відчуття полягає в тому, що Wix – це дуже багато Mercedes будівельників сайтів. Це солідний і оснащений функцією, але все-таки є власником деяких технологій. Коротше кажучи, ви підпишетеся на хорошу справу тут, але переміщення брендів пізніше буде справжнім болем і коштуватиме дорожче у довгостроковій перспективі.

Огляд Wix: виявлено 7 плюсів і 5 мінусів!

Забудовники сайтів існують вже давно. Для тих, хто з вас досить старий, пам’ятайте, що все почалося ще з 90-х років в Геоградах, і це був юрський період, що стосується Інтернету.

Швидкий перехід до теперішньої дати та можливості розробників сайтів зросли не по днях, а серед них – Wix. Заснована в 2006 році, Wix сьогодні зросла для обслуговування понад 110 мільйонів користувачів і є однією з найбільших у бізнесі.

З роками він також продовжував збільшувати функції, як я зрозумів, переглянувши їх нещодавно. Давайте докладніше розглянемо, які переваги має використання Wix для швидкого створення спеціальних веб-сайтів.

Що нам подобається у Wix

1. Хороша швидкість сайту

Я знаю, що цілком ймовірно, що більшість людей, які дивляться на Wix, швидше за все будуть зацікавлені в його швидких можливостях створення сайтів, але як би ви не дивилися на нього, в кінцевому рахунку швидкість є важливим фактором. Зрештою, ви б не хотіли, щоб сайт, який швидко створений, але працює як равлик, правда?

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур

10 мс26 мс49 мс186 мс

Сан-Паулу
Бангалор
Сідней
Японія

127 мс312 мс158 мс125 мс

Середня швидкість: 124,1 мс – Переглянути повний результат

На щастя, сайти Wix здаються швидкими – неймовірно так. Мій тестовий сайт, спартанський, як він був оцінений досить високо, отримав оцінку A + в тесті на швидкість Bitcatcha. Але я, як правило, досить ретельний, тому мені довелося пропустити це також через тест швидкості WebPage.

Випробування швидкості Wix - США

Тест на швидкість із сервера Dallas

Випробування швидкості Wix - Азія

Тест на швидкість із сервера Singapore

Якщо ви подивитесь на швидкість результатів цих тестів, ви помітите не тільки чудовий час до першого байту (TTFB), але і те, що сайти належним чином оптимізовані за замовчуванням. Статичний вміст кешується, і навіть використовується мережа розповсюдження контенту.

Це означає, що розміщення сайту з Wix не повинно бути проблемою. Швидкий TTFB важливий, оскільки він показує, що сервери Wix працюють добре, і якщо веб-сайт згортає згодом, це, мабуть, через щось, що я зробив і не має нічого спільного з реакцією на сервер.

2. Масивна колекція шаблонів

Майже кожен ресурс створення сайтів, з яким я зустрічався, зазвичай має певну форму шаблонів для використання. Це допомагає не тільки як ресурс для тих, хто не хоче клопоту створити сайт з нуля, але іноді служить джерелом натхнення для тих, хто робить.

Wix надзвичайно щедрий зі своїми шаблонами, пропонуючи користувачам понад 500 на вибір. Це величезна кількість за будь-якими стандартами. Я бачив якогось конструктора сайтів, який пропонує так мало шаблонів, що межують із смішними.

Шаблони Wix

Вони мають найрізноманітніші категорії на вибір, починаючи від корпоративних котлів, аж до подорожей та туризму. Тут дійсно є щось для всіх! Крім того, ці шаблони оснащені деяким базовим попередньо введеним вмістом, тож ви можете вибирати або надбудовувати це, або просто витерти його.

Для тих, хто цікавиться, вони мають шаблони і для інтернет-магазинів, тож ви можете швидко створити власний веб-сайт електронної комерції.

3. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс перетягування

Головний редактор Wix

Тепер ми доходимо до серця Wix, що є його інтерфейсом перетягування. Я не збираюсь занадто багато розповідати про цю область, навіть якщо саме тому більшість людей приїжджають сюди. Більш важливим для мене в інтерфейсі є його простота використання.

Деякі можуть стверджувати, що Wix не має сили в інтерфейсі перетягування, як це роблять деякі розробники сайтів, але я думаю, що він має ідеальний баланс. Це забезпечує прості речі у користуванні для початківців, але все ж має достатньо варіантів, щоб перетворити ваш сайт у справжню електростанцію розширеними засобами.

Що найбільше мені здається в редакторі Wix, це те, що він має мобільний редактор. Це дозволяє вам переглядати та редагувати ваш сайт точно так, як це було б помічено на мобільному пристрої. Ним можна керувати повністю, крім головного редактора, так що ви дійсно можете налаштувати мобільний досвід, а не просто покладатися на чуйний шаблон.

Редактор веб-сайтів для мобільних пристроїв Wix

Звичайно, все це можна доповнити кодуванням, якщо ви цього хочете. Однак це, здається, останнім часом зазнає незначних змін, і Wix, очевидно, ще більше налаштовує функцію кодування. Зараз він більше орієнтований на розробників і знаходиться в бета-версії.

4. Розширіть можливості вашого сайту за допомогою програми Wix Market

Причина, чому я не надто зосереджувався на інтерфейсі перетягування вище, саме через це – ринок додатків Wix. Замість того, щоб подарувати вам кілька іграшок, щоб розширити часткові функції в редакторі, Wix має цілу екосистему того, що називається “Програми”.

Це такі, як плагіни, які можна використовувати для виконання конкретних завдань на вашому сайті Wix. Наприклад – вам потрібен розділ блогу? Віола, просто активуйте її, змініть деякі налаштування, і вони там є. Якщо вам цікаво, наскільки обширними можуть бути ці програми, я хотів би поділитися деякими областями, які вони охоплюють тут;

Ринок додатків Wix

 • Додавання цього додатка дозволить вам спілкуватися в чаті з клієнтами на вашому сайті. Це дозволяє розширити обслуговування клієнтів і вивести речі на абсолютно новий рівень.
 • Форум Якщо ви орієнтовані на вміст або хочете відкрити алею для своїх клієнтів, щоб обговорити ваші товари з вами чи іншими користувачами, створіть миттєвий форум. Ні кодування, ні бази даних, просто натисніть на неї.
 • ПодіїДля активних компаній, які проводять безліч заходів, додаток Wix Events допомагає створювати та демонструвати кілька подій. Він управляє всім, від придбання квитків до системи RSVP, тому ви можете зосередитись на своїй основній діяльності.
 • Електронна комерція Якщо у вас є що продати, перейдіть на Wix, і ви будете продавати за мить. Все, що вам потрібно, це додаток Інтернет-магазин, який не тільки дозволяє вам продавати через ваш сайт, але також може поширити це на інші платформи, такі як Amazon та Facebook!

5. Легко продайте свій сайт

Управління SEO вбудовано

Там, де ви вміст є частиною вашого веб-сайту, SEO – це його кров. Ці методи необхідні, якщо ви хочете, щоб їх знаходили будь-де в Google (або інших пошукових системах). SEO допоможе вам “продати” свій сайт у пошукових системах, заохочуючи їх перераховувати вас далі в результатах пошуку.

За замовчуванням Wix допомагає вам це робити, і все, що вам потрібно, – це дати йому невеликі вказівки. Наприклад, дайте йому знати більше про ваш сайт і на що ви зосереджені, тоді він може зробити важкий підйом для вас. Це робиться, дозволяючи заповнити теги ключових слів та інші метадані.

Щойно ви допоможете додати ці речі до заголовків, фотографій та інших елементів на своїй сторінці, Google сканує їх щоразу, коли його роботи проходять через ваш сайт. Чим докладніші та точніші ваші метадані, тим краще вони будуть класифіковані за результатами пошуку.

Інший аспект SEO – це формат URL (адреси), який Google вважає також важливим. Wix дозволяє змінювати URL-адресу кожної сторінки, щоб вона найкраще відповідала тому, що потрібно знати Google.

Я знаю, що SEO – це те, чого багато людей трохи бояться, і вважають малоймовірним, що автоматизований SEO може зробити багато, тому не варто брати моє слово для цього, перегляньте їх Wix SEO Wiz.

Створюйте публікації в соціальних мережах

Ще один кут макретингу, від якого ви можете залежати за допомогою Wix, – це пройти через соціальні мережі. Wix надає вам інструменти, які допоможуть вам створити вміст у соціальних мережах. Він схожий на основний редактор фотографій і не страшний.

Однак це корисно в крайній мірі, особливо для того, хто просто хоче працювати в одному місці і не повинен покладатися на кілька програм і таких, щоб просто підтримувати свій веб-сайт та соціальні медіа. Для тих, хто вам знайомий з Canva, він подібний.

Все, що вам потрібно зробити, це в основному вибрати зображення, а потім змінити текст, щоб він доповнював його, щоб ви могли поділитися чимось швидким, гарним (або вигадливим) залежно від аудиторії вашого сайту..

Використовуйте електронний маркетинг

Маркетинг по електронній пошті Wix

Можливо, це буде більше для бізнес-сайтів, але електронний маркетинг – це один із інструментів, який може допомогти створити потенційну генерацію. Замість того, щоб тільки чекати, коли клієнти приїдуть до вас, після того, як ви створили список підписників, ви можете надсилати вміст безпосередньо їм!

Навколо є багато інструментів маркетингу електронної пошти, деякі хороші, деякі не дуже хороші, але включення одного в аспект Wix – це штрих блиску з їхнього боку. Особливо корисно для сайтів малого бізнесу, щоб ця можливість була інтегрована в систему, яку вони використовують для свого веб-сайту.

З іншого боку, у Bitcatcha є цілий ряд статей, присвячених ефективному маркетингу електронної пошти, тож ви можете перевірити їх, щоб також допомогти вам..

6. Тон додаткових функцій

Окрім своєї основної основи, яка створює сайт, що допомагає людям швидко розвивати веб-сайти, Wix проходить набагато більше, ніж зайву милю. Він створив цілу екосистему інструментів та продуктів, спрямованих на допомогу людям у створенні успішних веб-сайтів.

Крім ринку додатків, у нього є кілька інших внутрішніх інструментів, які просто чудові для власників сайтів, які вони мають та використовувати – і все це в одному пакеті.

Безкоштовні HTTPS

Для тих, хто ще не знає, Google зараз робить все для більш безпечного Інтернету, заохочуючи власників сайтів використовувати SSL. Незважаючи на те, що більшість веб-сайтів, що розміщують веб-сайти сьогодні, пропонують це в тій чи іншій формі, тим не менше добре бачити, як розробники сайтів, як Wix, починають пропонувати це..

HTTPS забезпечує безпеку взаємодії відвідувачів з вашим веб-сайтом і відкриває шлях до більшої кількості речей, таких як покупки в Інтернеті, обмін приватною інформацією тощо. На сайти, які не відповідають стандартам HTTPS, тепер надійде попереджувальне повідомлення.

Сайти HTTPS також отримують більш вигідні рейтинги в пошуку Google.

Створіть пропозиції для клієнтів

Котирування клієнтів Wix

Це більше для бізнес-клієнтів, але особливо для малого бізнесу або навіть приватних підприємців. У Wix є інструмент, який дозволяє створювати котирування своїх послуг для клієнтів. Інструмент є в комплекті з шаблоном, все що вам потрібно зробити – це додати клієнта, умови та термін придатності для вашої пропозиції.

Якщо чесно, я не чекав цього побачити в розробнику веб-сайтів, особливо тих, хто пропонує безкоштовний акаунт. Це не те, що може укласти чи розірвати угоду, але це просто показує, скільки думок Wix вклав у процес створення сайтів та потреби своїх клієнтів..

Є навіть виробник логотипів!

Знову ж таки, це підпадає під ту саму категорію інструментів, що й вищезгаданий генератор цитат. Логотип, простий, як це можливо, – це те, що потрібно практично кожному веб-сайту. То чому б не просто створити простий і заповнити набір додаткових веб-сайтів?

Велике браво Wix для включення цих двох інструментів. Серйозно.

Інтеграція платежів

Ще один предмет, що підпадає під категорію бізнесу, Wix дозволяє тим сайтам, які здійснюють електронну комерцію, отримати доступ до кількох способів оплати. Основні варіанти трохи обмежені – ви можете використовувати PayPal або якусь іншу форму ручного платежу, наприклад готівку (щось на кшталт банкомата) або чек.

Однак це лише за замовчуванням. Якщо вам потрібні інші варіанти, ви можете скористатися деякими програмами на ринку Wix. Наприклад, одна з їхніх програм для Інтернет-платежів дозволяє також приймати платежі кредитною карткою, доповнюючи нагадування про оплату та виставлення рахунків.

Завдання та нагадування

Завдання та нагадування Wix

Під час створення свого веб-сайту використовуйте інструменти завдань і нагадувань Wix, щоб ви завжди були в курсі, що ще потрібно зробити, щоб створити свій сайт. Насправді я вважаю це корисним навіть після факту, оскільки я адмініструю досить багато веб-сайтів.

Кожен раз, коли ви входите у свій обліковий запис, просто перейдіть, і ви зможете перейти до свого списку, додаючи нові речі або відмічаючи речі під час заповнення..

Запросіть дописувачів

Тематичне слово дня – це співпраця. Тут Wix дозволяє запрошувати людей до діалогу з вами на вашому веб-сайті. Це може бути корисним кількома способами. Наприклад, якщо ви були розробником, який створює сайт для клієнта, ви можете запросити його до проекту та дозволити йому коментувати або вимагати зміни.

Якщо ви працюєте з копірайтером, ви можете запросити їх заповнити пробіли, де ви залишите їх. Або, можливо, якщо ви займаєтесь бізнесом і хочете просто отримати зворотній зв’язок від кількох колег – це може спрацювати так багато способів.

Автоматизовані відповіді

Автоматизація Wix

Якщо ви нещодавно використовували обмін повідомленнями у Facebook, ви, можливо, помітили, що багато підприємств використовують чати-чати, щоб відповідати на повідомлення користувачів. Деякі веб-сайти також пропонують це у формі послуг прямого чату.

З Wix у вас є також можливості “автоматизувати” ваш сайт! Це може статися кількома способами. Наприклад, якщо відвідувач надсилає вам електронний лист із вашого веб-сайту, ви можете налаштувати Wix, щоб негайно було надіслано підтвердження..

Знову ж таки, це ще одна зручна для бізнесу функція.

7. Багато допомоги та підтримки

Як завжди, основою будь-якої послуги є рівень обслуговування клієнтів та допомога, яку вам надають. У цьому я мушу справді зняти капелюх до Wix. Я виявив, що незалежно від того, чим я займався, є допомога або запис із бази знань, а іноді навіть відеоурок!

Зверніть увагу, це не лише в технічних питаннях, як-от “Як увімкнути HTTPS”, але це непересічні нематеріальні речі. Наприклад, є велика кількість тих, що мені подобається називати відео з Wix, які ви можете переглядати, як-от це відео про основи Wix SEO.

Базовий, мабуть, але кожен трошки допомагає!

Що нам не сподобалось у Wix

1. Шаблони не взаємозамінні

Це, можливо, мене просто відбирає, але я вважаю трохи прикрою, що ви не можете переносити вміст з одного шаблону в інший. Я усвідомлюю, що це розробник сайту, а не Microsoft Powerpoint, але просто дати мені побачити, як це виглядає на кількох фонах було б непогано.

Отже, тут немає нічого серйозного, окрім слова обережності – Вибирайте шаблон уважно! Якщо ви передумаєте пізніше, вам доведеться вручну перекладати весь вміст, який ви створили в оригіналі!

2. Безкоштовне планування сил Wix Branding

Цей момент просто може підтвердити те, що деякі говорять про те, що нічого в житті не є вільним, але для тих із вас, хто обирає Wix і вирішує залишитися на своєму вільному плані – є улов. Безкоштовні веб-сайти, розміщені на Wix, змушені здійснювати брендування Wix.

Це не занадто неприємно, але, на жаль, це очевидно, оскільки він з’являється правильним присмаком вгорі сторінки, навіть перед заголовком вашого веб-сайту.

Wix Брендінг

3. Відстеження та аналітика вимагають оплаченого плану

Власники веб-сайтів зазвичай люблять бачити, наскільки ефективний їх сайт, і найкращий спосіб зробити це за допомогою Google Analytics або кількох інших подібних інструментів. На жаль, для того, щоб використовувати їх з Wix, вам потрібно оновити свій план.

Це не є халявою і часом може бути надзвичайно дратівливою, оскільки це щось настільки просто, як підключення API Google!

4. Ваш веб-сайт не передається

Наскільки я переживаю, це найбільший недолік використання Wix і нагадує про моє… неприязнь до власних технологій. Хоча я впевнений, що Wix виправданий тим, що не хоче людей експортувати веб-сайти, створені за їх технологією, це створює велику проблему для багатьох людей.

Скажімо, наприклад, що ви власник бізнесу, і ви переросли в можливості, які може підтримка Wix з тих чи інших причин. Це означає, що вам доведеться заплатити серйозні гроші, щоб відтворити і перенести веб-сайт далеко від Wix!

Я впевнений, що мені не потрібно це писати, але в основному, якщо ви ввійдете в Wix, вони отримають вас на все життя.

5. Плани преміум-класу мають лише один сайт

Якщо ви думали, що виплата щомісячної плати за преміальний план дозволить вам обмежувати доступ до Wix для всіх ваших сайтів, подумайте ще раз. Особливості преміум-класу не підлягають передачі, тобто ви купуєте їх для одного сайту, і він залишається на ньому!

Уявіть, який би це був облом, якби все, що ви хотіли, – підключити Google Analytics? Ще одна річ, яку потрібно жувати.

План Wix

Домен eCommerceConnect

НАЙКРАЩИЙ ДЛЯ МАЛОГО БІЗНЕСУМОВОГО ОСНОВА
Пропускна здатність необмежена1 Гб
Зберігання20GB500MB
Підключіть свій домен Так
Заголовок оголошень WixNoYes
Додаток форми Builder ($ 48) Так. Ні
Додаток для завантаження сайту ($ 60) Так. Ні
Вартість $ 16,50 / місяць 4,50 $ / міс

Маючи п’ять платних версій плану, окрім безкоштовного плану, здається, що Wix підходить для всіх. Але якщо ви великий бізнес і вам потрібне щось значне, я пропоную вам уважно ознайомитися з дрібним шрифтом, перш ніж купувати план верхнього рівня..

Те, що я не можу зрозуміти, – це те, що для всіх платних функцій і функцій, які Wix включає в себе безкоштовно, він намагається розцінювати себе так само, як робить веб-хостинг – за допомогою місця для зберігання, пропускної здатності тощо.

Вердикт: чи хороша покупка Wix?

Я думаю, що до того моменту, як ви досягли цього пункту, можливо, буде зрозуміло, що я відчуваю, що Wix, як розробник сайту, Wix – це дуже добре. Він позначає багато правильних прапорців у своїй основній функції (редактор веб-сайтів для мобільних пристроїв – це чудовий сенсор), і його можна використовувати для швидкого розробки сайтів.

Крім того, є велика додаткова вартість, а також додаткові функції та інструменти маркетингу. Це щось, що дозволить новим власникам сайтів далі розширити сферу своєї діяльності без необхідності мати надто багато технічних знань чи додаткових ресурсів.

Однак є кілька великих застережень із цим розробником сайтів, що заважає мені не рекомендувати це безтурботно. По-перше, той факт, що ви зациклювались на Wix, оскільки не можете переміщувати свій сайт, є головним вимкненням. Це те, що має довготермінові наслідки і новим (або навіть ветеранським!) Власникам сайтів нелегко судити.

По-друге, хоча я визнаю, що всі ці додаткові функції добре мати, тому що хтось знає, що вони роблять – ви купуєте в Wix за крутими цінами. Візьмемо для прикладу їх найнижчий план у розмірі 4,50 доларів на місяць – саме за це ви заплатите за веб-хостинг із значно більшими ресурсами, ніж пропонує Wix.

Коли ви переглядаєте список плюсів і мінусів, стає дещо очевиднішим, що Wix – це короткочасний виграш – рішення довгострокового болю. Звичайно, для деяких людей це не має значення, але мої думки полягають у тому, що якщо ви хочете докласти трохи зусиль, щоб дізнатися про самовлаштування хостингу WordPress, наприклад, ви заощадите стільки, скільки вдвічі (і, ймовірно, більше ) в довгостроковій перспективі.

Ключові особливості

 • ✓ Велика швидкість
 • ✓ Легке перетягування & інтерфейс падіння
 • ✓ включені інструменти SEO
 • ✓ Обширний ринок додатків
 • ✓ Мобільна настройка
 • ✓ Фантастична база знань

Рекомендовано для

 • • Індивідуальні веб-сайти
 • • Власники малого бізнесу
 • • Основні сайти електронної комерції
 • • Зробіть власників веб-сайтів

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map