Shopify ir vienkāršākais veids, kā izveidot tiešsaistes veikalu.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties nopelnīt nedaudz papildu naudas vai padarīt to par pilna laika darbu, Shopify ir ātrākais veids, kā nokļūt tiešsaistē un sākt pārdot.

Patiesībā es to vienkārši noregulēju no sākuma līdz beigām, un veikala izveidošanai, produktu pievienošanai un pogas “tiešraide tiešraidē” pagāja tikai 19 minūtes..

Piešķirts … mans 19 minūšu veikals nebija ideāls, un es to pavadītu daudz ilgāk, lai to pārveidotu. Bet tas parāda, cik tiešs ir process.

Pievienojieties mūsu pilnīgajam Shopify ceļvedim

  • 1. daļa: Kā izveidot Shopify veikalu tikai 19 minūtēs
  • 2. daļa: 11 Shopify funkcijas, kas palielinās jūsu pārdošanas apjomus
  • 3. daļa: Shopify SEO: 9 svarīgi elementi, lai uzlabotu jūsu veikala Google rangu
  • 4. daļa: “Kā piesaistīt klientus?” Pirmie 7 soļi, lai reklamētu savu Shopify veikalu

Šī ziņa ir pirmā četru daļu sērijā par Shopify, kas jūs aizvedīs no iesācējiem līdz Shopify-master! Šodien mēs sākam ar pamata iestatīšanu, kad staigājam pa 20 minūšu iestatīšanas procesu.

Bet vispirms…

Contents

Kāpēc Shopify?

veikals-pārskats

Lielākā daļa veikalu īpašnieku nevēlas problēmu izveidot vietni no jauna un uzturēt sarežģīto mehāniku. Viņi vienkārši vēlas pārdot! Šajā vietā ienāk Shopify:

Veikalu labumi

  1. Jums nav jāzina viena tīmekļa koda rinda – Shopify piedāvā visu procesu.
  2. Shopify ļauj jums pievienot savu domēna vārdu (piemēram, www.my-store.com), organizē veikalu jums un uztur sarežģīto “aizmugurējo daļu”..
  3. Veikala noformēšana ir vienkārša. Jūs varat izvēlēties no 100 esošām tēmām un pielāgot tās pēc savas vēlmes.
  4. Shopify apstrādā, pārvalda un izseko visus jūsu pasūtījumus un maksājumus, ļaujot jums koncentrēties uz uzņēmējdarbību.

Izklausās lieliski, kas man ir nepieciešams, lai sāktu?

Viss, kas jums nepieciešams, ir 20 minūtes laika, lai pārdotu produktu, un mēnesī 29 USD. BET ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, un jums nav jāievada nekāda informācija par karti, kamēr neesat tiešsaistē. Līdz tam jūs varat brīvi spēlēt.

  Gamifikācijas psiholoģija: kāpēc tā darbojas (un kā to izdarīt!)

Shopify veikals

Vai ir kādi Shopify negatīvie punkti?

Ja jūs meklējat pilnīgu kontroli pār aizmugurējo daļu (tīmekļa mitināšana, veiktspēja, kodēšana utt.), Shopify var justies pārāk ierobežojošs jums. Tas ir nedaudz dārgāks nekā citas iespējas, taču par cenu jūs iegūstat nepārspējamu jaudu.

Alternatīva? Izmantojiet WordPress ar spraudni ar nosaukumu WooCommerce. Bet, ja jūs meklējat vienkāršu, vieglu un bez problēmu iespēju, izvēlieties Shopify.

Ejam!

Šajā ātrajā apmācībā mēs apskatīsim Shopify veikala iestatīšanas pamatposmus. Mēs apskatīsim reģistrēšanos, dizainu, produktu pievienošanu, domēna nosaukuma pievienošanu un maksājuma mehānisma iestatīšanu.

1. solis: reģistrējieties

Pirmais solis ir vienkāršs, dodieties uz Shopify.com un ievadiet savu e-pasta adresi.

Sāciet Shopify izmēģinājumu

2. darbība. Piešķiriet savam veikalam vārdu

Cerams, ka jums prātā ienāca ideja. Demo veikalam es izmantoju satriecošus snovbordus.

Satriecoši snovbordi

3. solis: pievienojiet adresi, lai Shopify varētu aprēķināt pārdošanas nodokli un maksājumus

Maksājuma adrese

4. solis: sāciet pielāgot savu dizainu!

Pēc reģistrēšanās jūs sagaida vienkāršs informācijas panelis. Sāksim ar jautrām lietām: sava veikala noformēšanu.

selectatheme

5. darbība. Izvēlieties savam veikalam ideālāko motīvu

Shopify ir vairāk nekā 100 dizaina veidnes vai “motīvi”, lai pielāgotu jūsu tiešsaistes veikalu. Padomājiet par tiem kā sākuma punktu – caurskatot, jūs varat pielāgot vai grozīt izkārtojumus, krāsas un attēlus.

Veikalam ‘Awesome Snowboards’ es izvēlos tēmu ‘Neierobežots’. Tas ir tīrs, vienkāršs un tajā ir daudz vietas lieliem attēliem.

Shopify tēma - Neierobežota

6. solis: pielāgojiet motīvu savām vēlmēm

Shopify sniedz jums plašu kontroli pār vietnes izskatu un izskatu. Es esmu augšupielādējis jaunu “varoņa attēlu” un uzrakstījis vienkāršu logotipu.

Pārklāts fona attēls

Šajā brīdī jūs varat pavadīt stundas, mainot izkārtojumu un dizainu, bet jūs varat atgriezties pie tā jebkurā laikā. Pagaidām pievienosim dažus produktus.

  16 padomi, kā palielināt savu e-komercijas reklāmguvumu

7. darbība. Pievienojiet savu pirmo produktu

Dodieties atpakaļ uz informācijas paneli un noklikšķiniet uz “pievienot produktu”.

Pievienojiet savu pirmo produktu

8. darbība. Ievadiet sava pirmā produkta nosaukumu un aprakstu

Padoms profesionāļiem: neizlaidiet produkta aprakstu. Labs apraksts ir būtisks, ja vēlaties pārliecināt klientus iegādāties jūsu preces. Rūpīgi izvēlieties vārdus un padariet produktu izceļas!

Unikāls produkta apraksts ir būtisks arī labākai klasifikācijai meklētājprogrammās. Šīs sērijas trešajā daļā es vairāk paskaidrošu par Shopify meklētājprogrammu optimizāciju.

Unikāls produkta apraksts

9. darbība: augšupielādējiet satriecošus sava produkta attēlus

Attēli var padarīt jūsu pārdošanas likmi mazāku vai sabojāt to. Lieliskas fotogrāfijas ir atslēga, lai pārliecinātu klientus iegādāties no jums, tāpēc uzmanīgi izvēlieties tos. Izlasiet šo rokasgrāmatu par to, kā attēli var palielināt jūsu reklāmguvumu līmeni, un pēc tam augšupielādējiet labākos attēlus.

Izmantojiet satriecošus sava produkta attēlus

10. solis: iestatiet cenu un inventāru

Ievadiet sava produkta cenu un noteikti atzīmējiet rūtiņu “iekasēt nodokļus”. Shopify automātiski pievienos pareizo pārdošanas nodokli, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu.

Ievadiet “SKU” (uzskaites vienību), kas ir vienkārši numurs, lai identificētu katru produktu. SVARĪGI nomainiet “krājumu politiku” uz “Veikalu izsekošana šī produkta krājumiem” un ievadiet pieejamo produktu skaitu..

Tādā veidā Shopify izseko, cik produktu ir pārdoti, un cik daudz ir atlicis.

Krājumi un cenas

11. solis. Ievadiet produkta svaru nosūtīšanas vajadzībām

Shopify mēģinās aprēķināt aptuvenu nosūtīšanas cenu, pamatojoties uz klienta atrašanās vietu un jūsu produkta svaru. Ja vien jums nav liela loģistikas un piepildījuma komanda, kas piegādā savu produktu, atlasiet izpildi ar rokām.

Informācija par produktu

12. Solis: pievienojiet izmēru, krāsu utt. Variantus.

Ja jūsu izstrādājumam ir dažādas iespējas, piemēram, dažādu izmēru t-krekls, Shopify ar jums to izturēsies. Vienkārši pastāstiet, kādi izmēri, krāsas vai audumi ir pieejami katram izstrādājumam.

Produkta variācija

Nospiediet “publicēt”, un jūsu produkts tiek automātiski pievienots jūsu veikala priekšā. Atkārtojiet procesu katram pārdotajam produktam.

  Kā es pazaudēju naudu Shopify piegādes izmaksās (un pēc tam to laboju!)

13. darbība: izveidojiet pielāgotu domēna vārdu – my-store.com!

Pielāgots domēna nosaukums padara jūsu tiešsaistes veikalu izskatīgu un profesionālu. Shopify to padara vienkāršu, tāpēc noklikšķiniet uz “iestatīt pielāgotu domēnu”.

Izveidojiet pielāgotu domēnu

14. solis: iegādājieties izvēlēto domēnu, izmantojot Shopify

Ja jums vēl nepieder domēna vārds, Shopify ļauj jums redzēt pieejamo un iegādāties to tur un tad. Ja jums jau ir domēna vārds, izmantojot citu pārdevēju (piemēram, GoDaddy), to varat viegli pievienot.

15 veikals

15. solis: pievienojiet savu maksāšanas mehānismu, lai jūs varētu nopelnīt naudu!

Agrāk viena no vissarežģītākajām lietām, izveidojot tiešsaistes veikalu, bija maksājumu veikšana. Par laimi, arī Shopify to padara vienkāršu. Dodieties uz Iestatījumi > Maksājumus sāciet, izvēloties sev vēlamo metodi.

Daudziem vienkāršākā iespēja ir Paypal, taču jūs varat arī izvēlēties “Shopify Payments”, kas ļauj jums pieņemt kredītkartes tieši (neizmantojot PayPal kā starpnieku). Jums vienkārši būs jāpieslēdz savs bankas konts ar Shopify. Ja jums ir prātā cita maksājuma metode, varat izvēlēties no duci vai vairāk “alternatīviem maksājumiem”, ieskaitot Amazon, BitPay un CoinBase.

Pievienojiet savam veikalam norēķinu vārteju

Jūs esat pabeidzis!

Nospiediet pogu “publicēt”, un jūsu tiešsaistes veikals ir gatavs tiešraidē pasaulē.

Protams, tas ir vienkāršs un pamata ievads par Shopify. Jūsu veikala pieejamība tiešsaistē ir tikai sākums. Tagad nāk grūtā daļa: panākt klientu caur (virtuālajām) durvīm un pārvērst to par uzticamu biznesu.

Ejot cauri šai Shopify sērijai, mēs aplūkosim šos nākamos soļus un pārvērtīsim šo vienkāršo sākumu rāpojošā panākumā!

Lūdzu, pastāstiet, kā jums klājas zemāk esošajos komentāros. Ja jūs jau esat izveidojis Shopify veikalu, ļaujiet man uzzināt par jūsu pieredzi ar platformu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me