{"@kontekstas":"https://schema.org","@ tipas":"DUK","mainEntity": [{"@ tipas":"Klausimas","vardas":"Ar „Minecraft“ nemokama?","priimtasAtsakymas": {"@ tipas":"Atsakymas","tekstas":"Ne, „Minecraft“ yra licencijuotas žaidimas, kuris dabar priklauso „Microsoft“. Yra įvairių jo versijų, skirtų įvairioms platformoms, tačiau išlaidos skiriasi. Pavyzdžiui, pagrindinė „Windows“ platformos „Minecraft“ kainuoja 29,99 USD, o „PS4“ versija – 19,99 USD."}}, {"@ tipas":"Klausimas","vardas":"Ar nemokamas „Minecraft“ serverio priegloba?","priimtasAtsakymas": {"@ tipas":"Atsakymas","tekstas":"Ne, priegloba kainuoja pinigus, nes naudojama brangi infrastruktūra ir įranga. Jei priegloba vyksta su žiniatinklio prieglobos įmone, ši kaina gali būti dalijama ir jūs mokate priimtinesnį mėnesinį mokestį, atsižvelgiant į jūsų poreikius."}}, {"@ tipas":"Klausimas","vardas":"Kiek RAM reikia „Minecraft“ serveriui?","priimtasAtsakymas": {"@ tipas":"Atsakymas","tekstas":"Kaip ir visos programos, kuo daugiau žaidėjų serveryje, tuo daugiau RAM reikia jiems palaikyti. Norint atlikti pagrindinę sąranką, kurioje yra iki 10 grotuvų, rekomenduojama ne mažiau kaip 1 GB žiniatinklio serveryje. Labiau tikėtina, kad suteiksite daug sklandesnę žaidimo patirtį."}}, {"@ tipas":"Klausimas","vardas":"Kuri yra geriausia „Minecraft“ prieglobos paslauga?","priimtasAtsakymas": {"@ tipas":"Atsakymas","tekstas":"„Hostinger“ šiuo metu pirmauja šiame sąraše. Jis siūlo specialiai sukurtus „Minecraft“ planus tiems, kurie nori priglobti savo namus, ir turi aptarnaujančio personalo, reikalingo patarti jums viskuo, nuo pasirinkimo iki montavimo.."}}, {"@ tipas":"Klausimas","vardas":"Koks yra geriausias nemokamas „Minecraft“ serverio kompiuteris?","priimtasAtsakymas": {"@ tipas":"Atsakymas","tekstas":"Nemokamas priegloba paprastai nerekomenduojama ir greičiausiai bus dar mažiau perspektyvi sudėtingesnėms užduotims, tokioms kaip „Minecraft“ priegloba. Idealiu atveju jūs apsvarstytumėte VPS prieglobos planą, kad pasinaudotumėte turimais ištekliais, skirtais šiems planams."}}]}

Žaidimas, kuris yra toks pat mylimas ir judrus kaip „Minecraft“, nėra nuostaba, kad daugelis žmonių nori sukurti savo „Minecraft“ serverį..

Yra keli būdai, kaip galite žaisti „Minecraft“ su draugais, tačiau pats universaliausias yra „Minecraft“ serveryje, kuris yra priglobtas internete..

Contents

Kas yra „Minecraft“?

Minecraft

Pagalvokite apie „Minecraft“ kaip šiuolaikinę klasikos versiją, kuri neišėjo iš stiliaus. Tiesą sakant, aš anksčiau mačiau tai vadinant virtualiu „Lego“. Tai gali būti netikslu, nes „Minecraft“ tapo tokia populiari, kad joje yra net visa „Lego“ tema!

Dėl šio žaidimo, kurio supaprastinta grafika ir pagrindiniai žaidimai, kurie vis dar leidžia daug naujovių, šis žaidimas išpopuliarėjo.

Palaikomos gerbėjų bazės dėka, „Minecraft“ sugebėjo išstumti beveik visas skaitmenines platformas, pradedant staliniais kompiuteriais ir baigiant mobiliaisiais prietaisais ir konsolėmis. Šiandien „Minecraft“ galima įsigyti paprastoje vanilėje arba kaip vieną iš daugelio individualių variantų, kuriuos sukūrė gerbėjai ir kūrėjai.

Kelių žaidėjų režimas „Minecraft“

Nors „Minecraft“ galima žaisti ir solo, viena iš pagrindinių jo atrakcijų yra kelių žaidėjų režimas, leidžiantis vartotojams bendrauti. Priklausomai nuo aplinkos, tai gali sukelti daugybę dalykų.

Pvz., Žaidėjai gali nuspręsti kariauti, vykdyti kooperatinius ieškojimus ar tiesiog kartu taikiai egzistuoti savo mažuose virtualios žemės sklypuose. Kelių žaidėjų režime yra keturios pagrindinės parinktys;

 • Žaidimas vietiniame tinkle (LAN)
  LAN jungia kompiuterių grupę mažesnėje (labiau lokalizuotoje) erdvėje. Pavyzdžiui, kelių kompiuterių sujungimas kambaryje laikomas LAN.
 • „Minecraft“ sferos
  „The Realms“ idėją sukūrė „Minecraft“ dizaineriai, kad žaidėjai galėtų per paslaugą greitai surengti „Minecraft“ žaidimus. Tai priklauso nuo prenumeratos, neskaitant „Minecraft“ kainos.
 • Padalintas ekranas
  Tai yra skirta tik konsolėms ir leidžia ne daugiau kaip keturiems vartotojams kartu žaisti „Minecraft“ naudojant vieną ekraną.
 • Internetinis serveris
  Tai yra įdomiausia iš visų ir apima vartotoją, kuris iš tikrųjų sukuria visą internetinę aplinką nuo nulio iki „Minecraft“ žaidimų priėmimo. Paprastai pagrindinis kompiuteris tam tikslui nuomojasi serverio vietą iš interneto prieglobos įmonės.

Minimalūs „Minecraft“ serverio prieglobos reikalavimai

Kaip jau galėjote žinoti, žaidimų priegloba dažnai būna sudėtinga, nes paprastai jie reikalauja daugiau išteklių nei dauguma interneto programų. Laimei, „Minecraft“ nėra tiksliai didžiulis resursų srautas, todėl jūs galite priglobti jį žiniatinklio serveriuose, turėdami keletą pagrindinių specifikacijų.

Vis dėlto atsižvelgiama į pagrindinius „Minecraft“ nustatymus – gryną vanilę, kaip jie vadina. Dėl šių instaliacijų ir vidutinės 10 žaidėjų grupės galite pasiekti minimalų VPS prieglobos lygį.

Pažvelkime į tikėtinus paprasto „Vanilla Minecraft“ prieglobos reikalavimus skaičiais;

Minimalus reikalavimas.

 • 1 GB RAM
 • 1 procesoriaus branduolys

Rekomenduojamas reikalavimas.

 • 2 GB RAM
 • 2 CPU branduolys

Atminties vietos yra gana nedaug atsižvelgiant į tai, kas siūloma, todėl mes to praleisime čia, jei ji pagrįsta SSD.

Jei pakilsite prieš tai ir imsitės rimtesnių veiksmų dėl „Minecraft“ prieglobos, tada žiūrėsite į sunkesnius žaidėjų grupių, kurių grupės yra 50 ir daugiau, numerius. Taip pat galbūt norėsite apsvarstyti kitas galimybes, pavyzdžiui, modifikacijų naudojimą, kurios padidins reikalavimus dar labiau.

Tokiais atvejais rekomenduočiau VPS planą, pavyzdžiui, „Minecraft Villager Plan“, skirtą „Hostinger“, siūlantį 3 GB operatyviosios atminties, tačiau mokamas 12,95 USD / mėn. Kaip matote, kuo daugiau žaidėjų norite priimti, tuo didesnės jūsų galimos išlaidos.

Savo „Minecraft“ serverio paleidimo pranašumai

Taigi, pasiekę šį straipsnio tašką, dabar galvojate, kodėl žemėje jums kilo galvos skausmas ieškant savo serverio, kuriame būtų galima laikyti „Minecraft“?

Nors šiuo metu nebūčiau kaltinęs jūsų vengimo, yra keletas labai teigiamų „Minecraft“ prieglobos aspektų, apie kuriuos reikia pagalvoti:.

 1. Modifikacijų pasirinkimo laisvė

  Jei jūs kada nors žaidėte žaidimą ir nusivylėte, nes jūsų naudojamoje versijoje nėra įgalinti tam tikri modifikacijos, tai gali kelti nusivylimą. Šie papildiniai gali būti lengvai prieinami tiesiog nepasiekiamoje vietoje. Prieglobdami savo „Minecraft“ serverį, gausite laisvą pasirinkimą, ką įdiegti.

 2. Bendruomenės kūrimas

  Žmonės yra socialūs padarai ir nors buvimas su draugais gali būti labai įdomus, laikas ne visada leidžia. Laimei, skaitmeninis pasaulis pašalina atstumą, o „Minecraft“ gali būti puikus būdas sukurti nedidelę artimiausių draugų bendruomenę. Jūsų pačių pasaulis, taip sakant.

 3. Mano namai, mano taisyklės

  Naudojant šeimininkus, palaikančius didelę bendruomenę, daugumos naudai dažnai sukuriamos didžiulės antklodės efekto taisyklės.Jei priglobiate savo „Minecraft“ serverį, turite atsižvelgti tik į taisykles, kurios paveiks jūsų mažąją grupę. Dar geriau – tai bus jums malonu ir niekas kitas.

 4. Kaip mokymo priemonė

  Jei esate pedagogas, galite nustebti sužinoję, kad „Minecraft“ gali būti puiki mokymo priemonė. Apsvarstykite socialinius eksperimentus ir mokykite jauną protą elgesio aspektų ir sprendimų priėmimo svarbos, visa tai įdomioje aplinkoje, kuri skatina juos kurti ir tyrinėti.

  Šis sąrašas tęsiasi, todėl būkite kūrybingi ir pagalvokite apie „Minecraft“ prieglobą, o ne tik apie „žaidimo žaidimą“ ir daugiau apie potencialą, jei jis bus kūrybiškai naudojamas..

 5. Pinigų gavimas

  „Minecraft“ priegloba ilgainiui gali tapti gana brangi, ypač jei priegloba daugiau žaidėjų. Serverių prieglobos kaina bus nemaža, tačiau „Minecraft“ vis dar turi „Microsoft“ licenciją – ji supranta, kad yra išlaidų, kurias reikia padengti.

  Dėl to „Microsoft“ padarė šiek tiek lengvatos, atvėrusi galimybes, kuriomis galėtumėte kompensuoti išlaidas. Kai kuriais būdais galite užsidirbti pinigų iš „Minecraft“ serverių: reklamuokite žaidime, nustatykite internetines parduotuves ir dar daugiau.

Ko ieškoti „Minecraft“ serverių priegloboje?

Kaip ir daugelis kitų programų, „Minecraft“ kelia reikalavimus tiek aparatinei įrangai, tiek infrastruktūrai. Norėdami mėgautis sklandžia žaidimų patirtimi „Minecraft“ aplinkoje, turite žinoti apie kai kurias finansines ir technines detales..

Nors dauguma šių duomenų iš esmės taikomi beveik visoms žiniatinklio prieglobos galimybėms, kai kurie interneto pavaduotojai žengė dar vieną žingsnį į priekį, kad pasiūlytų specializuotus „Minecraft“ prieglobos planus, kuriuose gali būti papildomų „Minecraft“ funkcijų.

Jei naudojate savo „Minecraft“ serverį internete, reiškia, kad jums palaikyti reikės aparatinės įrangos ir pralaidumo. Jei neturite duomenų centro, tai reiškia, kad turite išsinuomoti vietą serveryje, kurį priglobia interneto prieglobos įmonė, tokia kaip „Hostinger“.

Norėdami užtikrinti, kad jūsų „Minecraft“ priegloba vyktų sklandžiai, reikia atsižvelgti į keletą dalykų, renkantis „Minecraft“ prieglobos planą, pavyzdžiui;

1. Procesorius

Beveik visoms interneto programoms reikės apdorojimo laiko, tačiau tai ypač pasakytina apie žaidimų aplinką. Realiame naudojimo scenarijuje apdorojimo laikas apskaičiuojamas pagal laikrodžio ciklus (taigi pateikimas pateikiamas kaip MHz arba GHz).

Žiniatinklio priegloboje serveriuose dažnai būna keletas galingų procesorių. Tiksliai tai, kiek sugaišite procesoriaus laiko, nustato jūsų žiniatinklio prieglobos planai. Bendrinamo prieglobos procesoriaus laikas yra dalijamas tarp paskyrų, o VPS arba „debesies“ prieglobos planai vartotojams siūlo išskirtinį tam tikrų išteklių kiekį..

2. Atmintis

RAM yra greita, nepastovi saugykla, naudojama procesams vykdyti. Pateikus užklausą jūsų serveriui, duomenys įkeliami į atmintį, kad būtų galima greičiau apdoroti. Jei turite mažiau atminties, nei reikalaujama, tada serveriams reikia dažniau keistis duomenimis į RAM ir iš jo, todėl sumažėja našumas..

Vėlgi, kaip ir procesoriaus metu, bendrasis priegloba veikia iš didelio atminties fondo, kuris yra bendrai naudojamas kelioms paskyroms. VPS arba debesies planai siūlo naudoti tam skirtą atmintį. Tiksliai, kiek priklausys nuo jūsų pasirinkto šeimininko ir plano.

3. Sandėliavimo tipas & Erdvė

„Minecraft“ nėra išskirtinai didelis atminties žaidimas, tačiau jei naudojate „Minecraft“ serverį, SSD turėjimas padės pagreitinti našumą. Žinokite, kokie skirtumai galimi šioje srityje.

Kai kurie žiniatinklio prieglobos įrankiai siūlys SSD pagrįstą serverio programinę įrangą (pvz., Operacinę sistemą ir žiniatinklio serverio programinę įrangą), saugodami įprastus duomenis. Tai skiriasi nuo to, kad siūlomas visas SSD sprendimas, kuriame viskas saugoma SSD.

4. Serverio vieta

Tai gali būti vienas iš kritiškiausių dalykų jūsų „Minecraft“ prieglobos serveriui. Serverio prieglobos vieta skiriasi. Serveris, esantis toli nuo žaidėjų, dažnai sukels ilgą delsą (atsilikimas).

Jei priimate žaidėjus iš viso pasaulio, tai galite padaryti ne daug. Tačiau jei esate priglobti labiau lokalizuotame kontekste (galbūt žaidėjai tam tikroje šalyje / regione), tada rinkitės žiniatinklio prieglobą su serveriais toje vietoje arba šalia jos. Tai gali padėti nugalėti žaidimų atsilikimą.

Pastaba

Norėdami patikrinti, ar jūsų naudojamas serveris yra greitas, galite naudoti serverio greičio tikrintuvą!

5. „Minecraft“ pagalba

Kaip jau minėjau anksčiau, kai kurie interneto pavaduotojai siūlo specialius „Minecraft“ pagrindinio kompiuterio prieglobos planus. Tai reikšminga, nes tiems, kurie tai daro, dažnai gali būti teikiama papildoma pagalba jūsų „Minecraft“ prieglobos planams, kurių gali būti nelengva rasti kitur.

Šio tipo paramos pavyzdžiai dažnai būna pagalbos diegiant ir nustatant sritis. Jei norite sužinoti, ar jūsų svarstomas kompiuteris padės tai padaryti, geriausia prieš pasirenkant planą pabandyti susisiekti su jais..

6. Venkite pernelyg pigių „Minecraft“ hostingo planų

Yra daug hostingo kompanijų, kurios siūlo mažesnes nei čia rekomenduojamas įkainius. Tačiau aš raginu jus būti atsargiems svarstant apie šiuos planus. Daugelyje šių planų dažnai bus siūlomos mažesnio lygio paslaugos ir jie gali sumažinti kampus vietose, kurios galiausiai daro įtaką jūsų žaidimų patirčiai

Reitingas: 5 geriausi „Minecraft“ serverių priegloba 2023 m

1. „Hostinger“

https://www.hostinger.com/

hostinger

RAM

2 GB

Žaidėjų skaičius

70

Kaina (USD)

8,95 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 99,9% Uptime
 • DDoS apsauga
 • Momentinis nustatymas
 • Daugiamandatės grupės
 • Dvigubas centrinis procesorius

"„Hostinger“ sėkmingai panaudojo interneto serverių galią žaidimams."

„Hostinger“ yra populiariausias „Minecraft“ prieglobos paslaugų teikėjas dėl daugelio priežasčių. Visų pirma, labai retai galima rasti šeimininką, kuris siūlo planus, specialiai sukurtus „Minecraft“ prieglobai patenkinti.

Jų „Minecraft“ prieglobos planai yra sukurti ant VPS serverių, tai reiškia, kad gausite tam skirtus išteklius, reikalingus „Minecraft“ prieglobai. Jų plano struktūra taip pat pagrįsta koncepcija, siūlanti mažiausiai 2 GB atminties, greito „Minecraft“ serverio sąrankos ir techninės pagalbos, kuri gali padėti įstrigus..

„Hostinger“ yra vienas didžiausių mūsų šeimininkų!

Perskaitykite išsamią „Hostinger“ apžvalgą, kad sužinotumėte, kodėl!

2. Šokobitas

https://shockbyte.com/

šokiritas

RAM

1 GB

Žaidėjų skaičius

20

Kaina (USD)

2,50 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 100% Uptime
 • DDoS apsauga
 • Momentinis nustatymas
 • Daugiamandatės grupės
 • Neribotas SSD

"„Shockbyte“ pavertė žaidimus stambiu verslu, leisdamas naudoti energiją ir mastelį."

„Shockbyte“ yra Australijoje registruota įmonė, kurios specializacija yra žaidimų serverių nuoma. Pagrindinės jų veiklos sritys yra „Minecraft“, „ARK: Survival Evolved“ ir „Rust“ – planuoja paremti daugiau pavadinimų.

Jų planai yra labai susitelkę ir jūs galite pasirinkti tokį, kuris labai tiesiogiai tinka jūsų poreikiams. Jų patirtis naudojant „Minecraft“ leidžia jiems pateikti keletą gerų pasiūlymų, ir tai yra gera vieta kreiptis į specializuotą „Minecraft“ prieglobą.

3. „BisectHosting“

https://www.bisecthosting.com/

bisecthosting

RAM

1 GB

Žaidėjų skaičius

12

Kaina (USD)

2,99 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Dienos atsarginė kopija
 • DDoS apsauga
 • Momentinis nustatymas
 • Daugiamandatės grupės
 • SSD serveriai

"Paprastas „BisectHosting“ palaiko „Minecraft Java“ ir „Bedrock“."

„BisectHosting“ yra dar vienas populiarus „Minecraft“ prieglobos pavadinimas, nors siūlo beveik visas kitas su internetu susijusias paslaugas. Dėl jų prieglobos planų apimties „Bisect“ yra racionalesnė kalbant apie „Minecraft“, palaikant „Java“ versiją arba „Bedrock“.

Ryškus skiriamasis bruožas yra tas, kad visuose „Bisect“ „Minecraft“ prieglobos planuose yra neribota SSD saugykla, net ir pigiausiame plane. Žinoma, tai priklauso nuo jų sąžiningo naudojimo politikos, tai reiškia, kad galite ja naudotis, bet ne piktnaudžiauti.

4. „GGServers“

https://ggservers.com/

GG serveriai

RAM

1 GB

Žaidėjų skaičius

12

Kaina (USD)

3,00 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Momentinis nustatymas
 • DDoS apsauga
 • Daugiamandatės grupės
 • Spustelėkite Installer
 • Nematuotas SSD

"Paleiskite „Minecraft“ prieglobą į kitą lygį „GGServers“ įdiegdami 1 spustelėjimą „Modpack“."

„GGServers“ yra Kanados interneto prieglobos įmonė, siūlanti interneto prieglobą, tačiau taip pat specializuojasi žaidimų serveriuose. Jie turi serverius įvairiems žaidimams, įskaitant „Minecraft“, ir iki šiol jų yra dislokavę daugiau nei pusę milijono.

Jie siūlo aukšto našumo specifikacijas savo žaidimų serveriuose ir turi daugybę devynių duomenų centrų vietų visame pasaulyje, iš kurių galima rinktis. Planai skiriasi atsižvelgiant į teikiamus išteklius ir prasideda nuo 1 GB RAM, palaikančio 12 grotuvų lizdus.

5. „Apex“ priegloba

https://apexminecrafthosting.com/

„Apex“ priegloba

RAM

1 GB

Žaidėjų skaičius

12

Kaina (USD)

3,99 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 99,9% Uptime
 • Momentinis nustatymas
 • DDoS apsauga
 • Daugiamandatės grupės
 • Spustelėkite Installer

"Gaukite ne tik „Minecraft“ aparatinę įrangą, bet ir palaikymą, kurio reikia norint nustatyti savo serverį."

„Apex Hostingas“ yra orientuotas tik į „Minecraft“ ir siūlo 15 vietų serveriams visame pasaulyje, jų yra daugiau. Jų planai prasideda nuo nedidelės bazinės 1 GB operatyviosios atminties, tačiau visi planai pateikiami su pasirinktiniu padomeniu.

Jų tvirtinimas dėl šlovės yra platus „Minecraft“ palaikymas, kurį sudaro lengvai naudojamas valdymo pultas, vaizdo įrašų vadovėliai ir galimybė paleisti „Minecraft“ serverius ir paleisti vos per penkias minutes. Pagalba taip pat teikiama per tiesioginius pokalbius ir bilietų pardavimo sistemą.

Išvada: „Diehard Minecraft“ gerbėjams

RAM

NE. APIE
ŽAIDĖJAI

KAINA (USD / MO)

„Hostinger“

2 GB

70

8,95 USD

Šokbyte

1 GB

20

2,50 USD

„BisectHosting“

1 GB

12

2,99 USD

Kaip jau dabar galite pasakyti, „Minecraft“ serverio priegloba nebūtinai turi būti baisiai sudėtinga. Tiesą sakant, grožis yra tas, kad kadangi jūs kontroliuojate, galite tiksliai nuspręsti, koks sudėtingas norite, kad jūsų „Minecraft“ pasaulis būtų.

Nesvarbu, ar tai reiškia didžiulį serverį, palaikantį tūkstančius žaidėjų, ar paprastą, kad draugai galėtų bendrauti kartu, galutinis sprendimas yra jūsų. Išlaidos taip pat nebūtinai yra veiksnys, kaip matote, nes yra daugybė būdų, kurie gali padėti susigrąžinti išlaidas.

Galų gale, jūsų „Minecraft“ serverio priegloba yra meilės darbas – ir diehardams žaidimo gerbėjams tikrai reikia į ką atsižvelgti. Jei vis dar einate ant krašto ir nusprendžiate, ar tai jums tinka, pasitarkite su „Hostinger“ (kuris siūlo tikrus „Minecraft“ prieglobos planus) žmonėms & palaikymas), norėdami sužinoti, ar jie gali patarti jums abiem pusėmis.

„Minecraft“ serverio priegloba: dažnai užduodamas klausimas

1. Ar „Minecraft“ nemokama?

Ne, „Minecraft“ yra licencijuotas žaidimas, kuris dabar priklauso „Microsoft“. Yra įvairių jo versijų, skirtų įvairioms platformoms, tačiau išlaidos skiriasi. Pavyzdžiui, pagrindinė „Windows“ platformos „Minecraft“ kainuoja 29,99 USD, o „PS4“ versija – 19,99 USD.

2. Ar nemokamas „Minecraft“ serverio priegloba?

Ne, priegloba kainuoja pinigus, nes naudojama brangi infrastruktūra ir įranga. Jei priegloba vyksta su žiniatinklio prieglobos įmone, ši kaina gali būti dalijama ir jūs mokate priimtinesnį mėnesinį mokestį, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

3. Kiek RAM reikia „Minecraft“ serveriui?

Kaip ir visos programos, kuo daugiau žaidėjų serveryje, tuo daugiau RAM reikia jiems palaikyti. Norint atlikti pagrindinę sąranką, kurioje yra iki 10 grotuvų, rekomenduojama ne mažiau kaip 1 GB žiniatinklio serveryje. Labiau tikėtina, kad suteiksite daug sklandesnę žaidimo patirtį.

4. Kuri yra geriausia „Minecraft“ serverių prieglobos paslauga?

„Hostinger“ šiuo metu pirmauja šiame sąraše. Jis siūlo specialiai sukurtus „Minecraft“ planus tiems, kurie nori priglobti savo namus, ir turi aptarnaujančio personalo, reikalingo patarti jums viskuo, nuo pasirinkimo iki montavimo..

5. Koks yra geriausias nemokamas „Minecraft“ serverio kompiuteris?

Nemokamas priegloba paprastai nerekomenduojama ir greičiausiai bus dar mažiau perspektyvi sudėtingesnėms užduotims, tokioms kaip „Minecraft“ priegloba. Idealiu atveju jūs apsvarstytumėte VPS prieglobos planą, kad pasinaudotumėte turimais ištekliais, skirtais šiems planams.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me