{"@ הקשר":"https://schema.org","@ סוג":"שאלות ותשובות","mainEntity": [{"@ סוג":"שאלה","שם":"האם Minecraft בחינם?","acceptAnswer": {"@ סוג":"תשובה","טקסט":"לא, Minecraft הוא משחק מורשה השייך כעת למיקרוסופט. ישנן גרסאות שונות המיועדות למגוון פלטפורמות, אך העלויות משתנות. לדוגמה, Minecraft בסיסי לפלטפורמת Windows עולה 29.99 $, ואילו גרסת PS4 עולה 19.99 $."}}, {"@ סוג":"שאלה","שם":"מארחת שרת Minecraft בחינם?","acceptAnswer": {"@ סוג":"תשובה","טקסט":"לא, אירוח עולה כסף מכיוון שמדובר בתשתיות וציוד יקר. אם אתה מארח באופן מקוון עם חברת אירוח אתרים, ניתן לחלוק עלות זו ואתה משלם אגרה חודשית סבירה יותר בהתאם לדרישותיך."}}, {"@ סוג":"שאלה","שם":"כמה זיכרון RAM אני צריך לשרת Minecraft?","acceptAnswer": {"@ סוג":"תשובה","טקסט":"כמו כל היישומים, ככל שמספר הנגנים בשרת גבוה יותר, כך הוא זקוק ליותר זיכרון RAM כדי לתמוך בהם. להתקנה בסיסית עם עד 10 נגנים, מומלץ לפחות 1GB בשרת אינטרנט. ככל הנראה יותר יעניק לך חווית משחק הרבה יותר חלקה."}}, {"@ סוג":"שאלה","שם":"שהוא שירות האירוח הטוב ביותר של Minecraft?","acceptAnswer": {"@ סוג":"תשובה","טקסט":"בהאטרון, Hostinger מוביל כעת את הרשימה הזו. הוא מציע תוכניות Minecraft שפותחו במיוחד עבור אלו המבקשים לארח את שלהם ויש לה את צוות התמיכה הדרוש כדי לייעץ לך בכל מה שבחר ועד התקנה.."}}, {"@ סוג":"שאלה","שם":"מה המארח הטוב ביותר בחינם של שרת Minecraft?","acceptAnswer": {"@ סוג":"תשובה","טקסט":"אירוח חינם אינו מומלץ בדרך כלל וסביר להניח שיהיה פחות בר-קיימא למשימות תובעניות יותר כמו אירוח Minecraft. באופן אידיאלי, תשקול תכנית אירוח VPS כדי לנצל את המשאבים הייעודיים הזמינים בתכניות אלה."}}]}

עם משחק אהוב וזריז כמו Minecraft, זה לא מפתיע שאנשים רבים מסתכלים על הקמת שרת Minecraft משלהם..

ישנן מספר דרכים בהן אתה יכול לשחק עם Minecraft עם חברים, אך המגוון הרחב ביותר הוא בשרת של Minecraft שמתארח ברשת..

Contents

מה זה מיינקראפט?

מיינקראפט

חשוב על Minecraft כגירסת המודרנית לקלאסיקה שלא יצאה מהאופנה. למעשה, ראיתי את זה המכונה בעבר לגו וירטואלי. יתכן שזה לא יהיה מדויק, מכיוון ש- Minecraft הפכה כל כך פופולרית שיש אפילו נושא לגו שלם בזה!

הגרפיקה הפשטנית שלה יחד עם משחק בסיסי המאפשר עדיין חידוש רב גרם למשחק הזה להרקיע שחקים.

בזכות בסיס המעריצים התומך שלה, Minecraft הצליחה לדחוף החוצה אל כל הפלטפורמות הדיגיטליות כמעט, ממחשבים שולחניים ועד מכשירים ניידים וקונסולות. כיום, Minecraft זמין בווניל רגיל או כאחת מבונות מותאמות אישית רבות שהאוהדים והמפתחים יצרו.

מצב מרובה משתתפים ב- Minecraft

למרות שניתן לשחק ב- Minecraft סולו, אחת האטרקציות העיקריות שלו היא מצב מרובי משתתפים המאפשר למשתמשים להתקשר זה עם זה. זה יכול לגרום להרבה דברים בהתאם לסביבה.

לדוגמה, שחקנים יכולים להחליט לנהל מלחמה, לנהל קווסטים של שיתופי פעולה או פשוט להתקיים בשלום על חלקות האדמה הווירטואליות שלהם. במצב רב-משתתפים ישנן ארבע אפשרויות עיקריות;

 • משחק ברשת מקומית (LAN)
  רשת LAN מחברת קבוצת מחשבים במרחב קטן יותר (מקומי יותר). לדוגמה, קישור כמה מחשבים בחדר נחשב לרשת LAN.
 • תחומים של מיינקראפט
  הרעיון של Realms נוצר על ידי מעצבי Minecraft כדי לאפשר לשחקנים לארח במהירות משחקי Minecraft באמצעות השירות. מנוי זה מבוסס על עלות Minecraft.
 • מסך מפוצל
  זה מיועד לקונסולות בלבד ומאפשר לעד ארבעה משתמשים לשחק Minecraft יחד זה לצד זה באמצעות מסך בודד.
 • שרת מקוון
  זה המעניין מכולם וכרוך שמשתמש ממש מקים סביבה מקוונת שלמה מאפס לארח משחקי Minecraft. לרוב המארח ישכור שטח שרת מחברת אירוח אתרים למטרה זו.

דרישות מינימום של שרת אירוח של Minecraft

כפי שאתה יכול להיות מודע, אירוח משחקים הוא לעתים קרובות קשה מכיוון שהם בדרך כלל רעבים למשאבים יותר מרוב יישומי האינטרנט. למרבה המזל, Minecraft אינו בדיוק חזיר משאב עצום ותוכל לארח אותו בשרתי רשת עם כמה מפרטים בסיסיים למדי.

ובכל זאת, זה לוקח בחשבון מערכים בסיסיים של Minecraft – וניל טהור כפי שהם מכנים זאת. עבור התקנות אלה וקבוצת שחקנים ממוצעת של 10, אתה יכול להסתדר עם המינימום היחיד באירוח VPS.

בואו ונבחן את הדרישות הסבירות לארח רגיל של וניל מיינקראפט במספרים;

צריכת מינימום.

 • זיכרון RAM בנפח 1GB
 • ליבת מעבד 1

Req מומלץ.

 • זיכרון RAM 2GB
 • 2 ליבות מעבד

שטח האחסון די זניח בהקשר למה שמוצע, לכן נדלג על זה כאן, כל עוד הוא מבוסס SSD.

אם אתה מעלה את ההקפה ומתבגר יותר ברצינות לגבי אירוח Minecraft, אתה תבחן מספרים קשים יותר לקבוצות שחקנים של 50 ומעלה. אולי תרצה גם לשקול אפשרויות אחרות, כגון שימוש במצבים, שיגבירו את הדרישות עוד יותר.

במקרים אלה הייתי ממליץ על תוכנית VPS כמו תוכנית Minecraft Villager ב- Hostinger, המציעה 3GB של זיכרון RAM אך נכנסת ל- $ 12.95 / mo. כפי שאתה יכול לראות, ככל שאתה רוצה לארח יותר שחקנים, כך עולה העלות הפוטנציאלית שלך.

היתרונות בהפעלת שרת Minecraft משלך

אז לאחר שהגעתם לנקודה זו במאמר, האם אתם תוהים מדוע לכל הרוחות תעברו את כאב הראש של למצוא שרת משלכם לארח את Minecraft ב-?

למרות שלא הייתי מאשים אותך בכך שאתה מתנער בשלב זה, ישנם כמה היבטים חיוביים מאוד באירוח של Minecraft שצריך לחשוב עליהם.

 1. חופש בחירה במודלים

  אם אי פעם שיחקת משחק והיית מתוסכל כיוון שהגרסה שאתה נמצא בה לא מאפשרת מצבים מסוימים, זה יכול להיות מתסכל. תוספים אלה עשויים אפילו להיות זמינים, רק מחוץ להישג ידך. על ידי אירוח שרת Minecraft משלך, אתה יכול לבחור בחינם מה להתקין.

 2. בניית קהילה

  בני אדם הם יצורים חברתיים ובעוד יכול להיות כיף להיות עם חברים, הזמן לא תמיד מאפשר זאת. למרבה המזל, העולם הדיגיטלי מסיר מרחק ומינקראפט יכולה להיות דרך מצוינת עבורך לבנות קהילה קטנה של חבריך הקרובים ביותר. עולם משלך בתוך העולם, כביכול.

 3. הבית שלי, הכללים שלי

  עם מארחים התומכים בקהילה גדולה, לרוב נוצרים חוקים לאפקט שמיכה ענק לטובת הרוב. אם אתם מארחים שרת Minecraft משלכם, עליכם לקחת בחשבון רק כללים שישפיעו על הקבוצה הקטנה שלכם. אפילו טוב יותר – זה יהיה להנאתך ואף אחד אחר לא.

 4. ככלי הוראה

  אם אתה מחנך, אתה עשוי להיות מופתע לדעת שמינקראפט יכולה להיות נכס הוראה מצוין. שקול ניסויים חברתיים והוראת מוחות צעירים לחשיבות ההיבטים ההתנהגותיים וקבלת ההחלטות, והכל בסביבה כיפית ומעודדת אותם לבנות ולחקור..

  הרשימה עוד ארוכה, אז התחל להיות יצירתי ותחשבי על אירוח של Minecraft כחלק מ”התמודדות עם משחק “ויותר פוטנציאל אם משתמשים בו באופן יצירתי..

 5. מונטיזציה

  אירוח של Minecraft יכול להיות יקר למדי בטווח הרחוק, במיוחד אם אתה מארח מספר גדול יותר של שחקנים. עלות שרתי אירוח תהיה משמעותית אך Minecraft עדיין ברישיון ממיקרוסופט – היא מבינה שיש עלויות שצריך לכסות..

  מסיבה זו, מיקרוסופט הרוויחה קצת, ופתחה דרכים בהן ניתן לקזז עלויות. כמה דרכים בהן אתה יכול לייצר רווחים משרתי Minecraft שלך הם באמצעות פרסום במשחק, הקמת חנויות אינטרנט ועוד.

מה לחפש באירוח שרתים של?

כמו יישומים רבים אחרים, Minecraft מעמידה דרישות הן לחומרה והן לתשתית. כדי ליהנות מחווית משחק חלקה בסביבות Minecraft המארחות עצמית, עליכם להיות מודעים לפרטים כספיים וטכניים.

למרות שרוב הפרטים הללו חלים כמעט על כל אפשרויות אירוח אתרים, ישנם מארחי אתרים שהלכו צעד אחד קדימה והציעו תוכניות אירוח ייחודיות של Minecraft שעשויות לכלול תכונות נוספות המיוחדות ל- Minecraft..

הפעלת שרת Minecraft משלך באינטרנט פירושו שתצטרך את החומרה ורוחב הפס כדי לתמוך בו. אלא אם כן בבעלותך מרכז נתונים, המשמעות היא השכרת שטח בשרת שמתארח על ידי חברת אירוח אתרים כמו הוסטינגר.

כדי להבטיח שאירוח Minecraft שלכם יתנהל בצורה חלקה, ישנם כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון בבחירת תוכנית אירוח של Minecraft, כגון;

1. מעבד

כמעט כל יישומי הרשת ידרשו זמן עיבוד להפעלה אך הדבר נכון במיוחד לסביבות משחק. בתרחישי שימוש בפועל, זמן העיבוד מחושב במחזורי שעון (ומכאן המצגת כ- MHz או GHz).

באירוח אתרים, השרתים מצוידים לרוב במעבדים מרובים וחזקים. כמה זמן מעבד אתה מקבל נקבע על פי התוכניות שמציע האינטרנט המארח שלך. זמן המעבד של אירוח משותף משותף בין חשבונות, בעוד שתוכניות אירוח VPS או ענן מציעות למשתמשים שימוש בלעדי בכמויות מסוימות של משאבים.

2. זיכרון

זיכרון RAM הוא אחסון מהיר ונדיף המשמש להפעלת תהליכים. כאשר מתבצעת בקשה לשרת שלך, הוא טוען נתונים לזיכרון לעיבוד מהיר יותר. אם יש לך פחות זיכרון ממה שנדרש, אז זה הכרחי לשרתים להחליף נתונים פנימה ומחוצה להם RAM בתדירות גבוהה יותר, וכתוצאה מכך ביצועים נמוכים יותר.

שוב, כמו בזמן המעבד, אירוח משותף עובד מבריכת זיכרון גדולה המשותפת בין מספר חשבונות. תוכניות VPS או ענן מציעות את השימושים הייעודיים שלהם לשימוש. כמה בדיוק יהיה תלוי במארח ובתכנית שתבחרו.

3. סוג אחסון & שטח

Minecraft אינו משחק כבד במיוחד באחסון אך אם אתה מפעיל שרת Minecraft, השימוש ב- SSD יעזור להאיץ את הביצועים. אני יודע מה ההבדלים האפשריים בתחום זה.

חלק ממארחי האינטרנט יציעו תוכנת שרת מבוססת SSD (כגון מערכת הפעלה ותוכנת שרת אינטרנט) תוך אחסון הנתונים שלך באחסון רגיל. זה שונה מלהציע פיתרון SSD מלא בו הכל מאוחסן ב- SSD.

4. מיקום השרת

זה יכול להיות אחד הדברים הקריטיים ביותר עבור שרת האירוח שלך ב- Minecraft. המיקום בו מתארח השרת עושה את ההבדל. שרת המרוחק מהמקום בו נמצאים השחקנים יביא לרוב לאיחור גבוה (פיגור).

אם אתה מארח שחקנים מרחבי העולם, אתה לא יכול לעשות הרבה בנדון. עם זאת, אם אתם מארחים בהקשר מקומי יותר (אולי לשחקנים במדינה / אזור מסוים), בחרו מארח אתרים עם שרתים באזור זה או בסמוך לו. זה יכול לעבור דרך ארוכה להפחתת פיגור המשחק.

פתק

אתה יכול להשתמש בבודק מהירות השרת שלנו כדי לבדוק אם השרת שאתה משתמש בו מהיר!

5. תמיכה ספציפית ל- Minecraft

כפי שציינתי קודם, כמה מארחי אתרים מציעים תכניות אירוח מיוחדות הממוקדות למארחי Minecraft. זה משמעותי מכיוון שאלו שכן עשויים לקבל תמיכה נוספת בתוכניות האירוח שלך ב- Minecraft שאולי לא תמצאו בקלות במקומות אחרים.

דוגמאות לתמיכה מסוג זה הן לרוב בתחומי העזרה בהתקנה ובהגדרה. כדי לראות אם מארח שאתה שוקל יעזור בזה, עדיף לנסות ליצור איתם קשר לפני שתבחר תוכנית.

6. הימנע מתכניות אירוח Minecraft זולות מדי

ישנן חברות אירוח רבות המציעות שיעורים נמוכים מאלו המומלצים כאן. עם זאת, אני קורא לך לנקוט בזהירות כשאתה שוקל לבצע את התוכניות הללו. הרבה מתוכניות אלה לרוב יציעו שירותים תת-נקיים ועלולים לחתוך פינות באזורים המשפיעים בסופו של דבר על חוויית המשחק שלך

מדורג: 5 המארחים הטובים ביותר ב- Minecraft Server 2020

1. Hostinger

https://www.hostinger.com/

מארחת

RAM

2GB

מספר שחקנים

70

מחיר (USD)

8.95 $ לחודש

תכונות עיקריות

 • 99.9% זמן עבודה
 • הגנת DDoS
 • התקנה מיידית
 • פאנל רב מלאכה
 • מעבד כפול

"Hostinger רתמה בהצלחה את כוחם של שרתי רשת למשחקים."

Hostinger הוא הבחירה המובילה שלנו כספקית אירוח של Minecraft ממספר סיבות. בראש ובראשונה, זה נדיר ביותר למצוא מארח שמציע תוכניות שנבנו במיוחד כדי לספק את אירוח Minecraft.

תוכניות האירוח של Minecraft שלהם בנויות על שרתי VPS, כלומר תקבלו את המשאבים הייעודיים הדרושים לארח את Minecraft. מבנה התוכנית שלהם בנוי גם סביב הרעיון, ומציע מינימום זיכרון של 2 ג’יגה-בתים, בסמוך להגדרת שרת מיינקראפט מיידית, ותמיכה טכנית שיכולה לעזור אם תתקע.

Hostinger הוא אחד המארחים המובילים שלנו!

קרא את הסקירה המעמיקה שלנו על Hostinger כדי לגלות מדוע!

2. Shockbyte

https://shockbyte.com/

הלם

RAM

1GB

מספר שחקנים

20

מחיר (USD)

2.50 $ לחודש

תכונות עיקריות

 • זמן עבודה 100%
 • הגנת DDoS
 • התקנה מיידית
 • פאנל רב מלאכה
 • SSD ללא הגבלה

"Shockbyte הפך את המשחק לעסקים גדולים, מאפשר כוח ומדרגיות."

Shockbyte היא חברה הרשומה באוסטרליה המתמחה בהשכרת שרתי משחק. תחומי המיקוד העיקריים שלהם הם Minecraft, ARK: הישרדות התפתחה, וחלודה – עם תוכניות לתמוך יותר בתארים.

התוכניות שלהם מאוד ממוקדות ותוכלו לבחור תכנית שמתאימה ישירות לצרכים שלכם. הניסיון שלהם עם Minecraft מאפשר להם להציע כמה הצעות טובות, וזה מקום טוב ללכת אליו באירוח מיוחד של Minecraft.

3. BisectHosting

https://www.bisecthosting.com/

ביסקוסטוסטינג

RAM

1GB

מספר שחקנים

12

מחיר (USD)

2.99 דולר לחודש

תכונות עיקריות

 • גיבוי יומי
 • הגנת DDoS
 • התקנה מיידית
 • פאנל רב מלאכה
 • שרתי SSD

"בזכות הפשטות, BisectHosting תומך ב- Minecraft Java ובסלע."

BisectHosting הוא שם פופולרי נוסף באירוח Minecraft אם כי הוא מציע כמעט את כל השירותים האחרים הקשורים לאינטרנט. בשל היקף תוכניות האירוח שלהם, Bisect מתייעל יותר בכל הנוגע ל- Minecraft, תומך בגרסת Java או Bedrock..

מאפיין מובחן חזק הוא שלכל תכניות האירוח של Minectraft של Bisect יש אחסון SSD בלתי מוגבל, אפילו בתכנית הזולה ביותר שלהם. זה כמובן בכפוף למדיניות השימוש ההוגן שלהם, כלומר אתה יכול להשתמש בה, אך לא לעשות בו שימוש לרעה.

4. GGServers

https://ggservers.com/

GGservers

RAM

1GB

מספר שחקנים

12

מחיר (USD)

3.00 דולר לחודש

תכונות עיקריות

 • התקנה מיידית
 • הגנת DDoS
 • פאנל רב מלאכה
 • לחץ על מתקין 1
 • SSD לא מדוד

"קח את אירוח Minecraft לשלב הבא ב- GGServers עם התקנות modpack בלחיצה אחת."

GGServers הינה חברת אירוח אתרים בקננדה המציעה אירוח אתרים, אך מתמחה גם בשרתי משחקים. יש להם שרתים למגוון משחקים כולל Minecraft והם פרוסים עד כה יותר מחצי מיליון כאלה.

הם מציעים מפרט ביצועים גבוהים בשרתי המשחק שלהם ויש להם תפוצה טובה של תשעה מיקומי מרכז נתונים ברחבי העולם לבחירה. התוכניות משתנות בהתאם למשאבים המסופקים ומתחילות ב- RAM בסיסי של 1GB התומך ב 12 חריצי נגן.

5. אירוח איפקס

https://apexminecrafthosting.com/

אירוח איפקס

RAM

1GB

מספר שחקנים

12

מחיר (USD)

3.99 $ לחודש

תכונות עיקריות

 • 99.9% זמן עבודה
 • התקנה מיידית
 • הגנת DDoS
 • פאנל רב מלאכה
 • לחץ על מתקין 1

"השג לא רק את החומרה עבור Minecraft אלא גם את התמיכה הדרושה לך להתקנת השרת שלך."

אירוח Apex מתמקד רק ב- Minecraft והם מציעים 15 מיקומים עבור שרתים ברחבי העולם עם התקרבות רבה יותר. התוכניות שלהם מתחילות בקטן עם זיכרון RAM בסיסי של 1 ג’יגה-בייט, אך כל התוכניות מגיעות עם תת-דומיין מותאם אישית.

טענתם לתהילה נעוצה בתמיכה נרחבת ב- Minecraft, הכוללת לוח בקרה קל לשימוש, הדרכות וידיאו ויכולת להפעיל שרתי Minecraft תוך חמש דקות בלבד. העזרה זמינה גם באמצעות צ’אט חי ומערכת כרטיסים.

מסקנה: למעריצי Diehard Minecraft

RAM

לא. של
שחקנים

מחיר (USD / MO)

הוסטינגר

2GB

70

8.95 $

Shockbyte

1GB

20

2.50 $

BisectHosting

1GB

12

2.99 דולר

כפי שאתה בטח יכול לדעת כבר עכשיו, אירוח של שרת Minecraft לא חייב להיות מורכב במיוחד. למעשה, היופי בכך שמכיוון שאתה בשליטה אתה יכול להחליט בדיוק כמה מורכב אתה רוצה שעולם Minecraft שלך יהיה.

בין אם זה אומר שרת מסיבי התומך באלפי שחקנים ובין אם זה בסיסי לחברים שיחברו ביניהם, ההחלטה הסופית היא שלך. עלות היא גם לא בהכרח גורם כפי שאתה יכול לראות, מכיוון שישנן דרכים רבות שעוזרות לך להחזיר את העלויות שלך.

בסופו של דבר, אירוח שרת Minecraft משלך הוא עבודת אהבה – ועבור אוהדי המשחק הקשים, בהחלט מה שיש לקחת בחשבון. אם אתה עדיין בקצה ומחליט אם זה מתאים לך, דבר עם האנשים באתר Hostinger (שמציע תוכניות אירוח אמיתיות של Minecraft & תמיכה) כדי לבדוק אם הם יכולים לייעץ לך בכל מקרה.

אירוח שרת Minecraft: שאלה נפוצה

1. האם Minecraft הוא בחינם?

לא, Minecraft הוא משחק מורשה השייך כעת למיקרוסופט. ישנן גרסאות שונות המיועדות למגוון פלטפורמות, אך העלויות משתנות. לדוגמה, Minecraft בסיסי לפלטפורמת Windows עולה 29.99 $, ואילו גרסת PS4 עולה 19.99 $.

2. מארח שרת Minecraft בחינם?

לא, אירוח עולה כסף מכיוון שמדובר בתשתיות וציוד יקר. אם אתה מארח באופן מקוון עם חברת אירוח אתרים, ניתן לחלוק עלות זו ואתה משלם אגרה חודשית סבירה יותר בהתאם לדרישותיך.

3. כמה RAM אני צריך לשרת Minecraft?

כמו כל היישומים, ככל שמספר הנגנים בשרת גבוה יותר, כך הוא זקוק ליותר זיכרון RAM כדי לתמוך בהם. להתקנה בסיסית עם עד 10 נגנים, מומלץ לפחות 1GB בשרת אינטרנט. ככל הנראה יותר יעניק לך חווית משחק הרבה יותר חלקה.

4. שהוא שירות אירוח השרתים של Minecraft הטוב ביותר?

בהאטרון, Hostinger מוביל כעת את הרשימה הזו. הוא מציע תוכניות Minecraft שפותחו במיוחד עבור אלו המבקשים לארח את שלהם ויש לה את צוות התמיכה הדרוש כדי לייעץ לך בכל מה שבחר ועד התקנה..

5. מה המארח הטוב ביותר בחינם של שרת Minecraft?

אירוח חינם אינו מומלץ בדרך כלל וסביר להניח שיהיה פחות בר-קיימא למשימות תובעניות יותר כמו אירוח Minecraft. באופן אידיאלי, תשקול תכנית אירוח VPS כדי לנצל את המשאבים הייעודיים הזמינים בתכניות אלה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me