5 найкращих хостингів електронної комерції 2020 (тестування швидкості сервера)

Вибір правильного хоста досить жорсткий для будь-якого веб-сайту. Не кажучи вже про те, що це веб-сайт електронної комерції!


Чому? Оскільки наявність інтернет-магазину, який надійний, надійний та швидко завантажується для клієнтів, має все спільне з вашим господарем.

Багато власників сайтів стрибають прямо в першого дешевого хоста, який вони знайшли. На той час, коли вони зрозуміють, що це може бути поганим рішенням, вони стикаються з головним болем повного переходу на сайт.

Отже, сьогодні ми говоримо про те, чому пошук ПРАВИЛЬНОГО хоста має значення, ЩО має значення, і наші найкращі вибір найкращих хостів електронної комерції. Готові? Ходімо.

Contents

Сайт електронної комерції потребує швидкого завантаження

Ми в Bitcatcha завжди наголошуємо на важливості швидкості веб-сайту. Але для сайтів електронної комерції це надзвичайно важливо!

Хороша швидкість означає кращий досвід користувачів для ваших клієнтів. Краще UX, щасливіші клієнти.

Краще UX також допомагає підвищити надійність бренда. Клієнти, які добре проводять час на вашому сайті, набагато частіше повертаються в майбутньому або рекомендують ваш бізнес іншим.

Не багато відвідувачів будуть терпіти повільний завантаження сайту, не кажучи вже про перегляд сторінок продуктів, поки не знайдуть щось, що хочуть купити. Згідно з сьогоднішніми стандартами, кожна мілісекунда враховується.

І ще одна важлива річ – швидкість також впливає на SEO вашого сайту.

І в царині електронної комерції все важливе значення має рейтинг вище, ніж ваші конкуренти в Google.

Минулого липня Google додав “Оновлення швидкості”, яке тепер враховує швидкість мобільних пристроїв у свій алгоритм ранжування. Чим швидше швидкість вашого веб-сайту для мобільних пристроїв, тим краще ваш рейтинг SEO.

Отже, підводячи підсумок, повільний веб-сайт означає слабке утримання, більшу кількість залишених сторінок і нижчий рейтинг SEO.

Швидкий веб-сайт означає кращу видимість, швидкісні транзакції та більшу кількість конверсій. Всі чудові новини для вас!

Партнер з технологій, а не просто постачальник послуг

Кожен веб-сайт електронної комерції заслуговує на провайдера, який є більш ніж хостинговим сервісом «barebones».

Йдеться не лише про пошук фізичного сервера для вашого сайту. Що ви повинні шукати – це партнер у галузі технологій.

Як і будь-який хороший партнер, ви хочете, щоб хтось був надійним через максимуми та мінімуми. Хтось…

 • Завжди для вас
  У кризові періоди ви часто звертаєтесь до сторонньої підтримки. Ви повинні знати, що ваша служба підтримки працює цілодобово.
 • Надійний
  Навіть найбільші інтернет-магазини можуть бути переповнені несподіваним сплеском трафіку. Вам потрібно забезпечити свої ресурси, щоб пережити найзайнятіші дні.
 • Хто надає почуття безпеки
  Сайти електронної комерції – ціль №1 для зловмисних атак. Так само, як ви несете відповідальність за захист своїх клієнтів, так і ваш господар повинен доглядати за вами, забезпечуючи міцну оборону і допомагаючи захистити себе.

Свобода & кімната рости

Незалежно від того, чи розумієте ви чи ні круті серверні технології (що так, ви можете отримати дуже технічну), ви все одно повинні відчувати, що ви як власник маєте тотальний контроль над вашим сайтом електронної комерції..

Це означає вміти керувати цим способом, який відповідає вашому бізнесу та вашому рівню знань.

Ви повинні відчувати почуття свободи та можливості; мати можливість рости, і з можливістю в будь-який час перемикати плани або постачальників.

Іншими словами, справжній технологічний партнер повинен дати вам можливість робити свої речі.

Не кожен підприємець походить із технологій, і хороший господар розуміє це – наприклад, надаючи інтуїтивно зрозумілу панель управління або надаючи вам можливість користуватися будь-яким улюбленим програмним забезпеченням для електронної комерції..

Як вибрати хороший хостинг електронної комерції

Сьогодні ми використовуємо 6 стовпів, щоб вибрати наших улюблених 5 хостів електронної комерції:

Стовп №1: швидкість хосту

Звичайно, хороший господар повинен забезпечити відмінну швидкість. Це необоротно!

Хороший хост буде орієнтований на швидкість як у складі апаратного забезпечення, так і в додатках до програмного забезпечення. Деякі речі, на які слід звернути увагу, включають:

 1. Чи є у хоста центри обробки даних, які добре розподілені по континентах?
 2. Чи пропонує хост послуги CDN?
 3. Чи пропонує хост власна технологія кешування?

Ми також будемо запускати хости через наш надійний інструмент тестування швидкості сервера Bitcatcha.

Цей інструмент тестування швидкості в основному допомагає нам вимірювати, наскільки швидко сервер відповідає на запит з будь-якої точки світу.

У нас встановлено 10-кратні вузли тестування, встановлені в різних місцях, щоб допомогти імітувати людей по всьому світу, які відвідують сайт, який ви тестуєте.

Стовп №2: Надійність

Чат в прямому ефірі, телефон, система продажу квитків… Часто найкращий спосіб запропонувати клієнту підтримку – це питання.

Однак ми вважаємо, що хороший господар повинен не лише пропонувати вам підтримку цілодобово, а мати команду, яка має високу кваліфікацію для швидкого вирішення питань. Таким чином, ваші запити не повинні будуть проходити через кілька ескалацій.

Ми також вкладаємо час роботи в цей стовп. Хороший господар прийме всі можливі заходи, щоб мінімізувати час простою. Слідкуйте за господарями, що мають гарантію тривалості не менше 99%, і які можуть підтвердити свої вимоги за допомогою сторонніх оглядів.

Стовп №3: Безпека

Хороший хост пропонує потужні функції безпеки, не обмежуючись такими:

 • SSL сертифікати & інтеграція
  SSL допомагає забезпечити передачу чутливих даних через захищену мережу. Слідкуйте за хостами, які пропонують його автоматично (або доступно) та дозволяють легко інтегрувати SSL.
 • Активний моніторинг
  Деякі хости пропонують автоматичну систему моніторингу для виявлення та вирішення проблем.
 • Резервні копії
  Багато господарів пропонують автоматичні щоденні резервні копії.

Стовп №4: Сумісність програмного забезпечення

Як ми вже згадували, більшість хостів пропонують різне програмне забезпечення та інтеграцію.

Деякі хости містять функції електронної комерції, але якщо ви вже надали перевагу стороннім інструментам, таким як Magento, Prestashop або WooCommerce, вам потрібно буде перевірити, чи підтримує їх ваш хост..

Хоча “кращий хост” – це той, хто охоплює ВСЕ програмне забезпечення для електронної комерції, це реально неможливо.

Однак будьте уважні для хостів, які пропонують інтерфейс cPanel. Він постачається з програмою встановлення Softaculous, яка охоплює 400+ програмного забезпечення, а це означає, що ви будете добре охоплені. Якщо у нього немає cPanel, перевірте, чи є у них альтернативний інсталятор, і чи пропонують вони хорошу підтримку додатків.

Стовп №5: Масштабованість

Кожен бізнес хоче рости. Ваш господар, безумовно, не повинен стримувати вас!
Загальне правило полягає в тому, щоб почати із середнього хост-плану та оновити на цьому шляху.

Для невеликих / середніх або нових веб-сайтів електронної комерції спільним хостингом часто є шлях. Це чудово для зниження витрат, коли ви тільки починаєте, оскільки ресурси діляться з іншими веб-сайтами на сервері.

Однак, коли ваш трафік починає зростати, ви, швидше за все, захочете заглянути в спеціалізований сервер VPS або хмарні рішення.

Чудовий господар може вмістити цей вид майбутнього зростання.

Запитайте себе, чи може цей хост легко оновити мій план, щоб забезпечити більше пам’яті та пропускну здатність? Якщо відповідь “ні”, то, можливо, пізніше в майбутньому вам доведеться перемикати хост. Набагато краще, якщо ваш господар може просто масштабувати свої рішення під час зростання.

Стовп №6: співвідношення ціни та якості

Хороший господар отримає ваші гроші.

Ціни дуже різняться між різними господарями та планами. Що б ви не вибрали, ви, безумовно, хочете отримати банк за свій долар.

Деякі господарі пропонують низку послуг з додатковою вартістю. Деякі питання, які потрібно задати, включають:

 • Чи хостинг електронної пошти включений у план?
  Адреси електронної пошти, які відповідають домену, зазвичай виглядають більш законними для клієнтів.
 • Які особливості я отримую?
  Чи отримаю я безкоштовну реєстрацію домену? Чи отримую я додаткове сховище або пропускну здатність?
 • Чи є випробувальний термін?
  Більшість господарів пропонують пробу повернення грошей, щоб ви могли перевірити, чи підходять вони без ризику.

Рейтинг: Найкращий хостинг електронної комерції 2020 (Тестування швидкості сервера)

Зважаючи на це, ми вибрали 5 господарів, якими ми вважаємо, що ці 6 стовпів пишаються.

І все ж у кожного з них є свої сили та унікальні точки продажу. Давайте докладніше розглянемо, у чому ці успіхи цих господарів.

1. SiteGround

https://www.siteground.com/

Хмара SiteGround

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

А+

Ціна

3,95 дол. / Міс

Ключові особливості

 • cPanel & SSH доступ
 • Безкоштовне щоденне резервне копіювання
 • GIT інтегрований
 • Сервери на 3 континентах
 • Nginx & CentOS

"Відмінна швидкість, підтримка & сумісність за великими цінами; справжня цінність для дрібних, середніх та нових сайтів електронної комерції"

SiteGround – це один з наших абсолютних улюблених господарів.

Заснований у 2004 році, вони з тих пір отримали чимало відзнак. Найголовніше – підтримка самих WordPress!

Насправді Bitcatcha.com – це один з 1 900 000 доменів у всьому світі, який вони обслуговували на сьогодні. Ми раді їх клієнтам з 2015 року.

Незважаючи на те, що вирішити, про який видатний USP кричати, непросто, ми вважаємо, що найбільшою силою SiteGround є те, що він пропонує весь хостинг-пакет.

Дійсно, SiteGround – це технологічний партнер, який кожен із сайтів електронної комерції хоче та заслуговує. Він пропонує серйозно хороші швидкодіючі функції та надійну підтримку.

Щоб перевірити швидкість серверів SiteGround (які працюють на SSD-дисках, що підвищують швидкість), ми створили окремий тестовий сайт, розміщений на їхньому плані GrowBig, і розмістили його через наш надійний інструмент швидкості Bitcatcha.

Результат: рейтинг A + з дивовижним середнім часом відгуку 138,1 мс!

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
55 мс3 мс92 мс223 мс139 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
380 мс226 мс148 мс12 мс103 мс

Середня швидкість: 138,1 мс – Переглянути повний результат

На практиці час завантаження збільшується ще більше, активуючи їх Cloudflare CDN та premium SuperCacher (побудований їх власними інженерами і, як кажуть, збільшує час завантаження до 4 разів).

Користувачі, які користуються планом GrowBig, також користуються підтримкою пріоритетного пріоритету через чат або квиток. Ми завжди були вражені оперативністю їхньої служби підтримки, з якою можна зв’язатися цілодобово телефоном, чатом та квитком.

Крім того, ми особисто зареєстрували 100% часу роботи на власному веб-сайті з жовтня 2017 року відповідно до їх 99,9% гарантії тривалості роботи.

Так що так, із Siteground, ваш сайт електронної комерції гарантовано буде швидким. І ти, звичайно, в дуже хороших руках.

За справедливу ціну користувачі отримують надійне і цілісне рішення, яке забезпечує все, що потрібно малій та середній компанії.

Що нам не сподобалось у SiteGround

 • Розраховуйте розплатити трохи більше грошей на реєстрацію домену.
 • Ціни на оновлення SiteGround можуть легко застати людей зненацька!

Плани SiteGround

Ми рекомендуємо їх спільний план хостингу GrowBig, а потім пізніше розширити масштаб, якщо це необхідно.

Ціни на хостинг електронної комерції SiteGround

2. Хостингер

https://www.hostinger.com/

Хостинг VPS

Загальний час роботи

99,9%

Швидкість сервера

А+

Ціна

$ 4,99 / міс

Ключові особливості

 • 20 Гб SSD
 • Пропускна здатність 1 Тб
 • 1 Гб оперативної пам’яті & 2 ГБ оперативної пам’яті
 • 100 Мб / с мережа
 • Підтримка IPv6

"Несильне, дешеве хостинг-рішення, яке чудово підходить для власників електронної комерції, що починається та потребує локалізованої, повної підтримки."

Литовський хостинг хостингер заявляє, що обслуговує понад 29 000 000 щасливих клієнтів на сьогоднішній день.

З дешевою (добре, на зразок шалено дешевої) вступною ціною, ми поцікавились, чи Хостінгер – якийсь дур. Це один із найдешевших хостів на ринку.

Чи означали такі низькі ціни, що її пропозиції будуть невдачами?

Але, погравши з 3 преміум-акаунтами на Hostinger (у нас є тестові сайти в їхньому центрі обробки даних в Сінгапурі, Амстердамі та США, читайте наш поглиблений огляд тут), ми переконані, що вони теж заслуговують на місце в цьому списку.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
69 мс28 мс98 мс239 мс130 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
331 мс233 мс165 мс38 мс100 мс

Середня швидкість: 143,1 мс (Центр даних США) – Дивіться повний результат

Їх технологія кешування, Bitninja (всебійний пакет захисту в режимі реального часу), розробник веб-сайтів із перетягуванням, безкоштовна реєстрація домену та гарантія 99,9% часу – лише вершина айсберга.

Найбільше нас вразило те, що вони працюють усього 4 центри підтримки клієнтів у всьому світі (або “Центр успіху клієнтів”, як їх називають) у Литві, Джоджі, Бразилії та Україні.

Коли ми попросили представника хостингера про це, він сказав, що вони вирішили обслуговувати клієнтів на їх рідній мові.

Насправді вони в даний час обслуговують своїх клієнтів на цілих 20 мовах! В’єтнамські, датські та арабські, щоб назвати декілька.

Поговоріть про відданість підтримці!

Це також пояснює, чому вони мають центри обробки даних у 6 різних регіонах (Великобританія, США, Бразилія, Нідерланди, Сінгапур, Індонезія та незабаром Литва). Вони чітко мають розкид та глибину надання дуже локалізованого обслуговування клієнтів.

Пропонуючи підтримку, яка розмовляє на вашій рідній мові, Hostinger ідеально підходить для тих із вас, хто потребує ручної допомоги.

І який кращий стимул для створення вашого веб-сайту електронної комерції, ніж надто низька вступна ціна?

Що нам не сподобалось у Хостінгері

 • Найнижча вступна ціна вимагає зобов’язання 48 місяців. Але їх 12-місячна ціна теж дуже розумна, починаючи з 1,95 долара.
 • Немає телефонної підтримки, вони пропонують лише систему квитків.
 • SSL, CDN та щоденні резервні копії не відповідають планам.

Плани хостингу

Їх плани спільного хостингу починаються від $ 0,80 / місяць. Ми рекомендуємо їх спільний хостинг Premium, який починається від $ 2,15 / місяць.

Ціни на хостингер

3. Кінста

https://kinsta.com

Кінста

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

А

Ціна (USD)

30 дол. / Міс

Ключові особливості

 • Працює на Google Cloud
 • 20000 відвідувань / міс
 • Щоденне резервне копіювання
 • Експерт WP як підтримка
 • Гарантія виправлення

"Повний керований хост Google, який чудово підходить для власників, які серйозно ставляться до зростаючого трафіку та готові платити преміальну ціну"

Далі познайомтеся з Kinsta – керованим хостом WordPress, який існує вже з 2013 року.

Перше, що вам потрібно знати про це, це те, що він працює від Google Cloud.

Це дає цікаву перевагу більшості конкуренції та допомагає поставити Kinsta на перше місце у нашому списку улюблених хостингів електронної комерції.

Ще краще, що Kinsta працює за версією Google Cloud Premium Premium. Це дозволяє користувачам використовувати найвищий рівень продуктивності, швидкості та безпеки того, що вже є провідним брендом у хмарному хостингу. Він також дає їм 20 центрів обробки даних, з яких можна вибрати!

Отже, це не дивно для нас, що це дуже ШВИДКО.

Ми пограли з тестовим майданчиком і перенесли його через нашу перевірку швидкості. Він набрав рейтинг А, середній час відгуку – 196 мс (повний огляд Kinsta ви можете прочитати тут). Дуже поважно!

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
130 мс95 мс10 мс287 мс203 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
487 мс266 мс221 мс83 мс13 мс

Середня швидкість: 179,5 мс – Переглянути повний результат

І це перед тим, як впровадити свій дуже вражаючий, преміальний KinstaCDN (партнерство з KeyCDN, ще одним провідним брендом у своїй галузі).

Саме ця хмарна архітектура ставить технологію Kinsta без простоїв у свою лігу.

Великий сплеск руху? Нема проблем. У Kinsta контейнер вашого веб-сайту просто різко масштабується до стільки процесорів, скільки потрібно. Ваш веб-сайт повинен працювати і працювати, і вам потрібно просто сплатити плату за надмірний розмір.

Порівняйте це із спільним хостингом або VPS, де раптовий стрибок трафіку може збити ваш сайт. Недарма Kinsta також має 99,9% гарантії безперебійного користування на підтримку угоди.

Їх інфраструктура Google Cloud також робить Kinsta надзвичайно масштабованою. Якщо вам потрібна більша пропускна здатність, ви можете безперешкодно оновити свій план. Немає складних міграцій на інший сервер або хост. Просто сплатіть наступний рівень вгору.

Завдяки такій перевазі швидкості та масштабування, ми вважаємо, що Kinsta – це чудовий варіант для великих або швидко зростаючих підприємств, які хочуть переконатися, що вони завжди відкриті для бізнесу.

Що нам не сподобалось у Kinsta

 • Це набагато дорожче, ніж багато конкурентів.
 • Реєстрація електронної пошти чи реєстрація домену не включені.
 • Немає телефонної підтримки.
 • Оскільки Kinsta є керованим хостом WordPress, ви зможете використовувати лише плагіни електронної комерції WordPress, такі як WooCommerce

Кінста планує

Плани Kinsta починаються від 30 доларів на місяць для свого стартового плану і значно зростають за рівнем.

План ціноутворення Kinsta

4. Хостинг A2

https://www.a2hosting.com/

A2 хостинг VPS

Загальний час роботи

99,9%

Швидкість сервера

А+

Ціна

7,99 дол. / Міс

Ключові особливості

 • 13 Гб SSD-накопичувача
 • 2ТБ переказ
 • 4 Гб оперативної пам’яті & 4 ВКПУ
 • Node.js & TLS 1.2
 • cPanel або Plesk

"Хороша продуктивність, безпека та TON безлімітних функцій за справедливими цінами, але потенційно повільнішою підтримкою."

Для відносно невідомого веб-хостингу A2 пропонує вражаючу пропозицію.

Чим більше ми читаємо довгі списки функцій, які він пропонує, тим більше ми впевнені, що він заслуговує на місце в цьому списку.

З усіх їхніх планів, їхній турбо-план був тим, що потрапив у наш погляд. Це швидкість дозарядки для всіх швидкостей.

Цей план з гордістю використовує сервери веб-хостингу Turbo, і, як кажуть, завантажує сайти до 20 разів швидше, ніж стандартні сервери. Коли ми поставимо це на тест, наш тестовий майданчик на їхньому Turbo-плані також отримав A + на нашому тесті на швидкість, із середнім часом відгуку 169,5 мс..
Швидко – але, правда, не найшвидший з тестованих нами господарів (читайте про всі соковиті подробиці в нашому повному огляді тут)

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
63 мс10 мс129 мс234 мс145 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
433 мс214 мс147 мс13 мс110 мс

Середня швидкість: 149,8 мс – Переглянути повний результат

Тим не менш, A2 звичайно, здається, пропонує багато речей під планом Turbo.

3 різні варіанти кешування – це лише початок. Не кажучи вже про те, що ви отримаєте Hackscan (дуже пристойний всеохоплюючий захист) або факт, що їх додатки для електронної комерції надходять A2 Optimized, тобто вони налаштовані для швидшого та безпечнішого завантаження сторінок..

Тепер, що нам найбільше сподобалось у A2, був дуже вражаючий список пропозицій “необмеженої кількості” під низькою ціною.

Ми говоримо про необмежену кількість електронних адрес, веб-сайтів, загальних баз даних, зберігання та передачі даних, а також необмежену кількість субдоменів, припаркованих доменів та доменів Addon. Вам навіть не потрібно буде платити за SSL, оскільки вони містять безкоштовний варіант шифрування SSL Let’s Encrypt.

Це тонна необмеженої вартості і пристойний обсяг для вашого зростання.

Все це за розумною ціною робить A2 рішенням, багатим на функції, для власників малих та середніх сайтів електронної комерції.

Що нам не сподобалось у хостингу A2

 • У ресурсів “Безлімітний” є застереження – вони не обов’язково послідовно “необмежені”. Насправді середовище спільного розміщення хостів фактично розділено, щоб переконатися, що сайти не використовують більше, ніж їхня справедлива частка ресурсів, і впливають на ефективність інших сайтів. Якщо ваш сайт починає залучати більше ресурсів, ніж слід, хост може встановити деякі обмеження, які можуть вплинути на його роботу.
 • Підтримка може бути повільною. Раніше ми чекали від 5 до 40 хвилин, щоб підключитися до їхнього чату. Ми читаємо інші огляди, що повідомляють про подібну повільність або про те, що потрібно було декілька спроб підключитися до чату в реальному часі.

A2 Плани хостингу

Вступні ціни на їх параметри спільного хостингу починаються від $ 7,99 / місяць для їхнього плану Lite.

План хостингу A2

Вони також пропонують хостинг VPS (керований та некерований), спеціалізований хостинг та хостинг для реселлерів.

5. Хмари

https://www.cloudways.com/

Хмарні доріжки

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

А

Ціна

$ 15 / міс

Ключові особливості

 • Хмарний хостинг
 • Чуйна підтримка
 • CloudwaysBot
 • Масштабованість
 • Ніяких контрактів

"Високомасштабний керований хмарний хостинг, орієнтований на ефективність, але не є найзручнішим для новачків."

Cloudways – трохи незвичний.

На відміну від вашого звичайного хоста, Cloudways – це більше точка інтеграції для декількох хмарних сервісів, що управляються з однієї консолі. Вони допомагають вам налаштувати хмарний віртуальний сервер, який відповідає вашим конкретним потребам та стилю хостингу.

Їх логотип відразу привернув нашу увагу: “безмежний ріст без будь-яких обмежень”. Чим більше ми розслідували, тим більше зрозуміли, що вони не жартують!

Дивіться, що ми любимо у Cloudways – це ступінь, який дозволяє вам робити речі, як ВАШ. Мало того, що це потужне рішення для хостингу – воно гарантує вам і гнучкість, і контроль. Ми говоримо про налаштування нового рівня.

Для початку вам потрібно вибрати один із хмарних постачальників світового класу, таких як AWS та Google Cloud. Це вже дає вам колосальні 60+ центрів обробки даних на вибір.

Вибравши постачальника, ви зможете налаштувати ряд параметрів сервера, а також розгорнути програми та оновити пакети, як вважаєте за потрібне..

Якщо ви вирішите, що вам потрібно більше ресурсів, CloudWays дозволяє масштабувати простір пам’яті вашого сервера лише за кілька кліків, не впливаючи на продуктивність вашого магазину чи попередні налаштування. В один клік можна також вертикально масштабувати оперативну пам’ять, процесор і пропускну здатність. Це насправді не стає більш плавним за це!

Все це на зручній моделі з оплатою роботи – чудова гнучка альтернатива звичайним приймаючим контрактам, які блокують вас.

Ми, безумовно, рекомендуємо Cloudways власникам технологій, які знають, що вони роблять, і прагнуть до розширеної гнучкості та контролю.

Однак для власників сайтів електронної комерції, які тільки починаються, величезна кількість варіантів налаштування може бути надмірною.

Що нам не сподобалось у Cloudways

 • Час роботи – Ми не змогли знайти гарантію тривалості роботи на їхньому веб-сайті, і наш власний трекер тривалості оновлень повідомив про нижчу 99,54%. Cloudways побудований на основі інших хмарних хостингових об’єктів, тому вони мають обмежений контроль над обладнанням.
 • Досить технічний. Оскільки кожен клієнт повинен будувати свій сервер з нуля та керувати ним самим, Cloudways може бути краще підходить розробникам та експертам.
 • Немає телефонної підтримки.
 • Хостинг електронної пошти, реєстрація домену & Допомога CDN не включена.
 • Їх 3-денне випробування, можливо, трохи коротке.

Плани Cloudways

Плани Cloudway значно відрізняються за ціною та потужністю, якщо ви вибираєте від 5 різних постачальників.

Їх найпопулярніші яруси коливаються від $ 33,30 / місяць (Google Cloud) до $ 50 / місяць (Linode) – кожен пропонує різні рівні зберігання та пропускної здатності, при цьому план ціноутворення на платному рівні шарується вгорі.

план ціноутворення хмарних шляхів - хмара Google

План ціноутворення Cloudways - Ліноде

Вердикт: Вибір правильного хостингу електронної комерції

Звичайно, ваш хостинг-провайдер – це не те, що бачать ваші клієнти.

Однак це має все спільне з тим, як вони переживають ваш бізнес та як вони відчувають себе.

Який найкращий хост електронної комерції? Немає абсолютної правильної відповіді, але ви хочете бути впевнені, що господар вибирає галочки на наступні поля:

 • Відмінна швидкість
  Ви отримуєте принаймні рейтинг A + або A на нашому тесті швидкості Bitcatcha.
 • Надійний
  Забезпечує надійну та кваліфіковану службу підтримки, щоб безперебійно працювати.
 • Безпечний
  Забезпечує надійну захист від хакерів та шкідливих програм.
 • Широка сумісність
  Сумісний з вашим вибором програмного забезпечення для електронної комерції.
 • Масштабованість
  Забезпечує зростання вашого сайту.
 • Співвідношення ціни та якості
  Врівноважує необхідні функції за справедливою ціною.

Звідси ви приймете своє рішення виходячи з їх сильних сторін. Щоб скласти резюме, ось 5 головних хостів:

ШВИДКІСТЬ СВІТУ

ПОВЕРНЕННЯ

ЦІНА (USD / MO)

SiteGround

А+

100%

3,95

Хостинг VPS

А+

99,9%

4.99

Кінста

А+

100%

30

А2 хостинг

А+

99,9%

7,99

Хмарні доріжки

А

100%

15

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map