{"@context":"https://schema.org","@тип":"Сторінка FAQ","mainEntity": [{"@тип":"Питання","назва":"Безкоштовно Minecraft?","прийнято Відповідь": {"@тип":"Відповідь","текст":"Ні, Minecraft – це ліцензована гра, яка зараз належить Microsoft. Існують різні його версії, призначені для різних платформ, але вартість варіюється. Наприклад, базовий Minecraft для платформи Windows коштує $ 29,99, тоді як версія PS4 коштує $ 19,99."}}, {"@тип":"Питання","назва":"Хостинг сервера Minecraft безкоштовно?","прийнято Відповідь": {"@тип":"Відповідь","текст":"Ні, хостинг коштує грошей, оскільки задіяна дорога інфраструктура та обладнання. Якщо ви хостите в Інтернеті з компанією з веб-хостингу, цю вартість можна розділити, і ви сплачуєте більш розумну щомісячну плату залежно від ваших потреб."}}, {"@тип":"Питання","назва":"Скільки оперативної пам’яті мені потрібно для сервера Minecraft?","прийнято Відповідь": {"@тип":"Відповідь","текст":"Як і всі програми, чим більша кількість гравців на сервері, тим більше оперативної пам’яті потрібно для їх підтримки. Для базової установки з до 10 гравців рекомендується принаймні 1 Гб на веб-сервері. Більше, ймовірно, дасть вам набагато більш плавний досвід гри."}}, {"@тип":"Питання","назва":"Який найкращий хостинговий сервіс Minecraft?","прийнято Відповідь": {"@тип":"Відповідь","текст":"Руки вниз, в даний час лідирує Хостінгер. Він пропонує спеціально розроблені плани Minecraft для тих, хто прагне влаштувати власну власність, а також персонал, що потребує підтримки, щоб проконсультувати вас у всьому, від вибору до встановлення."}}, {"@тип":"Питання","назва":"Який найкращий безкоштовний хост сервера Minecraft?","прийнято Відповідь": {"@тип":"Відповідь","текст":"Безкоштовний хостинг зазвичай не рекомендується і, ймовірно, ще менш життєздатний для більш складних завдань, таких як хостинг Minecraft. В ідеалі, ви б розглядали план хостингу VPS, щоб скористатися виділеними ресурсами, доступними для цих планів."}}]}

З такою улюбленою та спритною грою, як Minecraft, не дивно, що багато людей дивляться на створення власного сервера Minecraft.

Є кілька способів грати в Minecraft з друзями, але найбільш універсальний на сьогоднішній день – це на сервері Minecraft, який розміщений в Інтернеті.

Що таке Minecraft?

майнкрафт

Подумайте про Minecraft як про сучасну версію класики, яка не вийшла з стилю. Насправді я вже бачив це як віртуальне Лего. Це може бути не точно, оскільки Minecraft настільки популярний, що існує навіть ціла тема Лего!

Його спрощена графіка в поєднанні з основним ігровим процесом, що все ще дозволяє багато інновацій, зробила цю гру швидкою популярністю.

Завдяки своїй підтримуючій вентиляторній базі Minecraft вдалося вийти практично на всі цифрові платформи – від настільних комп’ютерів до мобільних пристроїв та консолей. Сьогодні Minecraft доступний у звичайній ванілі або як одна з багатьох створених на замовлення конструкцій, створених шанувальниками та розробниками.

Багатокористувацький режим у Minecraft

Незважаючи на те, що Minecraft можна грати сольно, однією з головних його пам’яток є багатокористувацький режим, який дозволяє користувачам спілкуватися один з одним. Це може призвести до багатьох речей залежно від навколишнього середовища.

Наприклад, гравці можуть вирішити вести війну, керувати кооперативними квестами або просто співіснувати у мирі на своїх маленьких ділянках віртуальної землі. Для багатокористувацького режиму є чотири основні варіанти;

 • Гра в локальній мережі (LAN)
  ЛВС з’єднує групу комп’ютерів у меншому (більш локалізованому) просторі. Наприклад, з’єднання декількох комп’ютерів у кімнаті вважається локальною мережею.
 • Царства Майнкрафт
  Концепція Realms була створена дизайнерами Minecraft, щоб дозволити гравцям швидко приймати ігри Minecraft через сервіс. Це підписка, виходячи з вартості Minecraft.
 • Розділений екран
  Це лише для консолей і дозволяє чотирьом користувачам грати Minecraft разом поруч за допомогою одного екрана.
 • Інтернет-сервер
  Це найцікавіше з усіх і передбачає, що користувач насправді налаштовує все онлайн-середовище з нуля до проведення Minecraft-ігор. Зазвичай для цього хост орендує серверний простір у веб-хостингової компанії.

Мінімальні вимоги до хостингу Minecraft Server

Як ви можете знати, розміщення ігор часто буває важким, оскільки вони, як правило, більш голодні, ніж більшість веб-додатків. На щастя, Minecraft – це не дуже великий ресурс свиней, і ви можете розмістити його на веб-серверах з деякими досить базовими характеристиками.

Але це враховує основні установки Minecraft – чисту ваніль, як вони її називають. Для цих установок і середньої групи гравців 10, ви можете подолати мінімальний мінімум на хостингу VPS.

Давайте розглянемо ймовірні вимоги до простого хостингу ванільного Minecraft в цифрах;

Мінімальний запит.

 • 1 Гб оперативної пам’яті
 • 1 CPU Core

Рекомендований запит.

 • 2 Гб оперативної пам’яті
 • 2 CPU Core

Простір для зберігання даних є досить мізерним у контексті запропонованого, тому ми пропустимо це, доки він базується на SSD.

Якщо ви підняли анте і станете більш серйозними щодо хостингу Minecraft, тоді ви подивитеся на більш складні цифри для груп гравців від 50 і вище. Ви також можете розглянути інші можливості, такі як використання модів, що підвищить вимоги ще більше.

У цих випадках я рекомендую план VPS, як Minecraft Villager Plan на Hostinger, який пропонує 3 Гб оперативної пам’яті, але працює на рівні $ 12,95 / місяць. Як бачите, чим більше гравців ви хочете приймати, тим вища ваша потенційна вартість.

Переваги роботи власного сервера Minecraft

Отже, дійшовши до цього пункту статті, ви зараз замислюєтесь, чому на землі ви переживаєте головний біль пошуку власного сервера для розміщення Minecraft у?

Хоча я б не звинувачував вас у тому, що ухиляєтесь від цього, у мене є дуже позитивні моменти хостингу Minecraft..

 1. Свобода вибору в модах

  Якщо ви коли-небудь грали в гру і отримуєте розчарування, тому що у вашій версії не ввімкнено певні моди, це може бути неприємно. Ці плагіни можуть бути навіть доступні, тільки поза досяжністю. Розмістивши власний сервер Minecraft, ви отримаєте вільний вибір того, що встановити.

 2. Побудова громади

  Люди – це соціальні істоти, і хоча дружити з друзями може бути дуже весело, час не завжди дозволяє. На щастя, цифровий світ видаляє відстань, і Minecraft може стати прекрасним способом побудувати невелику спільноту ваших найближчих друзів. Свій власний світ у світі, так би мовити.

 3. Мій дім, мої правила

  З хостами, які підтримують велику спільноту, часто створюються правила для величезного ефекту ковдри на користь більшості. Якщо ви розміщуєте власний сервер Minecraft, вам потрібно розглянути лише правила, які вплинуть на вашу маленьку групу. Ще краще – це буде вам до вподоби, і нікому іншого.

 4. Як навчальний інструмент

  Якщо ви викладач, ви можете здивуватися, дізнавшись, що Minecraft може бути чудовим навчальним багатством. Розгляньте соціальні експерименти та навчіть молодих розумів важливості поведінкових аспектів та прийняття рішень, все у веселому середовищі, яке спонукає їх будувати та досліджувати.

  Список продовжується, тому будьте креативні та подумайте про хостинг Minecraft як про меншу кількість «боротьби з грою» та більше потенціалу, якщо її творчо використовувати.

 5. Монетизація

  Хостинг Minecraft може подорожувати досить довго, особливо якщо ви розміщуєте більшу кількість гравців. Вартість хостингу серверів буде значною, але Minecraft все ще має ліцензію від Microsoft – вона розуміє, що є витрати, які потрібно покрити.

  Через це Microsoft зробила певну надбавку, відкривши шляхи, за допомогою яких можна компенсувати витрати. Деякі способи монетизації ваших серверів Minecraft – це ігрові реклами, налаштування веб-магазинів тощо.

Що шукати в хостингу Minecraft Server?

Як і багато інших програм, Minecraft ставить вимоги як до обладнання, так і до інфраструктури. Для того, щоб насолоджуватися рівним ігровим досвідом у власних середовищах Minecraft, вам потрібно знати про деякі фінансові та технічні деталі.

Хоча більшість цих деталей широко застосовується майже до всіх варіантів хостингу, деякі веб-хости можуть піти на крок далі, щоб запропонувати спеціалізовані плани хостингу Minecraft, які можуть включати додаткові особливості Minecraft.

Запуск власного сервера Minecraft в Інтернеті означає, що для його підтримки вам знадобиться апаратне забезпечення та пропускна здатність. Якщо ви не володієте центром обробки даних, це означає оренду місця на сервері, на якому розміщена компанія, що займається веб-хостингом, наприклад Hostinger.

Щоб переконатися, що ваш хостинг Minecraft працює безперебійно, є кілька речей, які потрібно враховувати, вибираючи план хостингу Minecraft, наприклад;

1. Процесор

Практично всі веб-додатки потребують часу на обробку, але це особливо стосується ігрових середовищ. У фактичних сценаріях використання час обробки обчислюється в тактових циклах (звідси подання у вигляді МГц або ГГц).

У веб-хостингу сервери часто оснащені декількома потужними процесорами. Точно, скільки часу ви отримаєте для процесора, визначається планами, які пропонує ваш веб-хост. Час процесорного хостингу для спільного хостингу поділяється між обліковими записами, тоді як плани VPS або хмарний хостинг пропонують користувачам ексклюзивне використання певних ресурсів.

2. Пам’ять

Оперативна пам’ять – це швидке, нестабільне сховище, яке використовується для запуску процесів. Коли запит робиться на ваш сервер, він завантажує дані в пам’ять для більш швидкої обробки. Якщо у вас менше пам’яті, ніж потрібно, сервери стають необхідними частіше обмінюватися даними та виходити з оперативної пам’яті, що призводить до зниження продуктивності.

Знову ж таки, як і в процесорний час, спільний хостинг працює з великого пулу пам’яті, який ділиться між кількома обліковими записами. VPS або хмарні плани пропонують своїм цілям виділити пам’ять для використання. Точно, скільки буде залежати від вибору хосту та плану.

3. Тип зберігання & Космос

Minecraft не є надзвичайно важкою грою, але якщо ви працюєте на сервері Minecraft, наявність SSD допоможе прискорити продуктивність. Але чи знаєте відмінності, які можливі в цій галузі?.

Деякі веб-хости пропонують серверне програмне забезпечення на основі SSD (наприклад, операційна система та програмне забезпечення веб-сервера), зберігаючи ваші дані на регулярному зберіганні. Це відрізняється від пропонування повного SSD-рішення, де все зберігається на SSD.

4. Розташування сервера

Це може бути однією з найважливіших речей для вашого хостинг-сервера Minecraft. Місце, де розміщується сервер, має значення. Сервер, який знаходиться далеко від місця, де гравці, часто призводить до високої затримки (відставання).

Якщо ви розміщуєте гравців з усього світу, ви можете з цим зробити не так багато. Однак якщо ви розміщуєте хостинг у більш локалізованому контексті (можливо, для гравців у певній країні / регіоні), тоді виберіть веб-хостинг із серверами в цій зоні чи поблизу. Це може пройти довгий шлях до зниження відставання в грі.

Примітка

Ви можете використовувати нашу серверну перевірку швидкості, щоб перевірити, чи швидкий сервер, який ви використовуєте!

5. Підтримка Minecraft

Як я вже згадував, деякі веб-хости пропонують спеціальні плани хостингу, орієнтовані на господарів Minecraft. Це важливо, тому що ті, хто це робить, часто можуть мати додаткову підтримку для ваших планів хостингу Minecraft, які можуть не бути легко знайдені в іншому місці.

Приклади такого типу підтримки часто знаходяться в областях допомоги в установці та налаштуванні. Щоб дізнатись, чи допоможе хост, якого ви розглядаєте, допомогти у цьому, краще спробувати зв’язатися з ними перед тим, як вибрати план.

6. Уникайте занадто дешевих планів хостингу Minecraft

Існує багато компаній-хостингів, які пропонують ставки нижчі за рекомендовані тут. Однак я закликаю вас проявляти обережність при розгляді цих планів. Багато з цих планів часто пропонують додаткові послуги та можуть скоротити кути в місцях, які в кінцевому рахунку впливають на ваш ігровий досвід

Рейтинг: 5 найкращих хостингів серверів Minecraft 2023

1. Хостингер

https://www.hostinger.com/

хостинг

ОЗП

2 Гб

Кількість гравців

70

Ціна (USD)

8,95 дол. / Міс

Ключові особливості

 • 99,9% часу
 • Захист DDoS
 • Миттєве налаштування
 • Панель багатокрафт
 • Подвійний процесор

"Хостингер успішно використовує потужність веб-серверів для ігор."

Хостингер – наш найкращий вибір в якості постачальника хостингу Minecraft з кількох причин. Перше і головне – надзвичайно рідко можна зустріти хоста, який пропонує плани, спеціально побудовані для обслуговування хостингу Minecraft.

Плани хостингу Minecraft створені на серверах VPS, тобто ви отримаєте спеціальні ресурси, необхідні для розміщення Minecraft. Їх структура плану також побудована навколо концепції, яка пропонує мінімум 2 Гб пам’яті, майже миттєве налаштування сервера Minecraft та технічну підтримку, яка може допомогти, якщо ви застрягнете.

Хостингер – один з наших найкращих господарів!

Прочитайте наш глибокий огляд про Hostinger, щоб дізнатися чому!

2. Шокбайт

https://shockbyte.com/

шокбайт

ОЗП

1 Гб

Кількість гравців

20

Ціна (USD)

2,50 дол. / Міс

Ключові особливості

 • 100% часу
 • Захист DDoS
 • Миттєве налаштування
 • Панель багатокрафт
 • Необмежений SSD

"Shockbyte перетворила ігри у великий бізнес, що забезпечує потужність та масштабованість."

Shockbyte – зареєстрована в Австралії компанія, яка спеціалізується на оренді ігрових серверів. Їх ключовими напрямами є Minecraft, ARK: Survival Evolved та Rust – із планами підтримати більше назв.

Їх плани дуже цілеспрямовані, і ви можете вибрати той, який дуже безпосередньо підходить для ваших потреб. Їх досвід роботи з Minecraft дозволяє їм запропонувати кілька хороших пропозицій, і це гарне місце для спеціалізованого хостингу Minecraft.

3. BisectHosting

https://www.bisecthosting.com/

бісектостінг

ОЗП

1 Гб

Кількість гравців

12

Ціна (USD)

2,99 дол. / Міс

Ключові особливості

 • Щоденне резервне копіювання
 • Захист DDoS
 • Миттєве налаштування
 • Панель багатокрафт
 • Сервери SSD

"Зберігаючи це просто, BisectHosting підтримує Minecraft Java та Bedrock."

BisectHosting – ще одне популярне ім’я в хостингу Minecraft, хоча воно пропонує майже всі інші веб-послуги. Завдяки обсягу своїх хостинг-планів, Bisect є більш впорядкованим, коли мова йде про Minecraft, підтримуючи версію Java або Bedrock.

Важливою відмітною особливістю є те, що всі плани хостингу Minecraft Bisect мають необмежене сховище SSD, навіть за найдешевшим планом. Звичайно, це підпорядковане їхній політиці справедливого використання, тобто ви можете ним користуватися, але не зловживати нею.

4. GGServers

https://ggservers.com/

GGservers

ОЗП

1 Гб

Кількість гравців

12

Ціна (USD)

$ 3,00 / міс

Ключові особливості

 • Миттєве налаштування
 • Захист DDoS
 • Панель багатокрафт
 • 1-клацання Установник
 • Немерований SSD

"Підніміть хостинг Minecraft на наступний рівень на GGServers із встановленням modpack в один клік."

GGServers – канадська веб-хостинг-компанія, яка пропонує веб-хостинг, але також спеціалізується на ігрових серверах. У них є сервери для різних ігор, включаючи Minecraft, і на сьогоднішній день вони розгорнули більше півмільйона.

Вони пропонують високопродуктивні характеристики на своїх ігрових серверах і мають широке розповсюдження дев’яти локацій центрів обробки даних по всьому світу на вибір. Плани змінюються залежно від наданих ресурсів і починаються з базової оперативної пам’яті об’ємом 1 ГБ, яка підтримує 12 ігор для гравців.

5. Хостинг Apex

https://apexminecrafthosting.com/

Apex хостинг

ОЗП

1 Гб

Кількість гравців

12

Ціна (USD)

3,99 дол. / Міс

Ключові особливості

 • 99,9% часу
 • Миттєве налаштування
 • Захист DDoS
 • Панель багатокрафт
 • 1-клацання Установник

"Отримайте не тільки обладнання для Minecraft, але і підтримку, необхідну для налаштування вашого сервера."

Apex хостинг орієнтований лише на Minecraft, і вони пропонують 15 локацій для серверів по всьому світу, які ще приходять. Їх плани починаються невеликими з базовим 1 Гб оперативної пам’яті, але всі плани поставляються зі спеціальним піддоменом.

Їх претензія на славу полягає в широкій підтримці Minecraft, яка містить просту у користуванні панель управління, відео-уроки та можливість підняти і запустити сервери Minecraft всього за п’ять хвилин. Довідка також доступна через чат у прямому ефірі та систему квитків.

Висновок: Для фанатів Diehard Minecraft

ОЗП

НІ. ОФ
ІГРАТИ

ЦІНА (USD / MO)

Хостингер

2 Гб

70

8,95 дол

Шокбайт

1 Гб

20

2,50 дол

BisectHosting

1 Гб

12

2,99 дол

Як ви, напевно, можете сказати, розміщення сервера Minecraft не повинно бути дуже складним. Насправді краса в тому, що, оскільки ви керуєте, ви можете вирішити, наскільки складним ви хочете бути у вашому світі Minecraft.

Незалежно від того, чи означає це масивний сервер, який підтримує тисячі гравців, або основний для друзів, щоб взаємодіяти разом, остаточне рішення – за вами. Вартість також не обов’язково є фактором, як ви бачите, оскільки існує багато способів, які допоможуть вам відшкодувати свої витрати..

Зрештою, розміщення власного сервера Minecraft – це праця любові – і для шалених шанувальників гри, безумовно, варто враховувати. Якщо ви все ще на краю і вирішите, чи підходить вам це, поговоріть з людьми в Hostinger (який пропонує реальні плани на хостинг Minecraft & підтримка), щоб побачити, чи можуть вони вам порадити в будь-якому випадку.

Хостинг сервера Minecraft: запитання та відповіді

1. Чи Minecraft безкоштовний?

Ні, Minecraft – це ліцензована гра, яка зараз належить Microsoft. Існують різні його версії, призначені для різних платформ, але вартість варіюється. Наприклад, базовий Minecraft для платформи Windows коштує $ 29,99, тоді як версія PS4 коштує $ 19,99.

2. Безкоштовний хостинг сервера Minecraft?

Ні, хостинг коштує грошей, оскільки задіяна дорога інфраструктура та обладнання. Якщо ви хостите в Інтернеті з компанією з веб-хостингу, цю вартість можна розділити, і ви сплачуєте більш розумну щомісячну плату залежно від ваших потреб.

3. Скільки оперативної пам’яті мені потрібно для сервера Minecraft?

Як і всі програми, чим більша кількість гравців на сервері, тим більше оперативної пам’яті потрібно для їх підтримки. Для базової установки з до 10 гравців рекомендується принаймні 1 Гб на веб-сервері. Більше, ймовірно, дасть вам набагато більш плавний досвід гри.

4. Який найкращий хостинг сервера Minecraft?

Руки вниз, в даний час лідирує Хостінгер. Він пропонує спеціально розроблені плани Minecraft для тих, хто прагне влаштувати власну власність, а також персонал, що потребує підтримки, щоб проконсультувати вас у всьому, від вибору до установки.

5. Який найкращий безкоштовний хост сервера Minecraft?

Безкоштовний хостинг зазвичай не рекомендується і, ймовірно, ще менш життєздатний для більш складних завдань, таких як хостинг Minecraft. В ідеалі, ви б розглядали план хостингу VPS, щоб скористатися виділеними ресурсами, доступними для цих планів.