Ako je možné nastaviť e-maily spoločnosti??

Je to zásadná vec pre malé podniky, ale mnoho majiteľov firiem nevie, ako si ich založiť, a nie je tu nikto, na koho sa obrátiť so žiadosťou o radu. Nepomáha ani to, že internet nemá veľa informácií.

Zoberú si teda všetko, čo je pre vás vhodné, a častejšie ako ne, preplatia za veci, ktoré nepotrebujú..

Niekedy idú lacnou (dobre, bezplatne) cestou a používajú gmail, ale to spôsobuje celý rad problémov (nedostatok kontroly, spam, neprofesionálny obraz atď., Dostanete nápad).

Dnes vám predstavíme niekoľko najlepších poskytovateľov e-mailov, výhody a nevýhody a ukážeme vám niekoľko možností, ktoré by ste mali zvážiť.

Ale predtým, ako tam pôjdeme, musíme sa porozprávať o tom, prečo by ste mali dostať e-mailovú adresu v názve vašej domény.

Výhody získania profesionálnej e-mailovej adresy

Najlepšie e-mailové hostenie: Ako získať profesionálnu e-mailovú adresu

Profesionálna e-mailová adresa zobrazuje ľuďom, že máte na mysli podnikanie. V skutočnosti to očakávajú. Ľudia sú príliš zdvorilí na to, aby hovorili čokoľvek, ale obracajú sa na vašu adresu v Gmaile a väčšinou vás alebo vaše podnikanie nebudú brať vážne..

1. Branding & uznanie

Keď sa názov vašej firmy prejaví vo vašej e-mailovej adrese, pomôže to zákazníkom upozorniť, že vaša firma existuje a je legitímna. V skutočnosti to funguje pre všetko. Zobrazenie názvu vašej firmy kdekoľvek vôbec pomáha pri budovaní značky.

2. Vzbudzuje to dôveru

Dôvera je v súčasnosti vzácnou komoditou. So všetkými hororovými príbehmi o podvodoch nás neprekvapuje. Profesionálna e-mailová adresa informuje ľudí o tom, že prevádzkujete zavedené podnikanie.

3. Udržuje vás mimo priečinka so spamom

Spameri zvyčajne používajú na odosielanie spamu bezplatné e-mailové služby & malware, takže e-maily, ktoré odosielate z bezplatnej e-mailovej služby, sa môžu dostať priamo do priečinka so spamom vášho zákazníka. Profesionálna e-mailová adresa je absolútne rozhodujúca, ak chcete zabezpečiť, aby sa vaše e-maily dostali k vašim klientom.

Ako získať e-mailovú adresu s menom domény

Najprv budete potrebovať názov domény. Funguje ako adresa pre ukladanie e-mailov (ukladanie domén a e-mailov sú dve oddelené služby, o tom viac neskôr).

Zamierte na GoDaddy alebo NameCheap a zakúpte si svoje doménové meno. Nezabudnite na to premyslieť! Nechcete, aby bol názov domény taký nešťastný, aký má pero Pen Island Pens pre seba.

Vyberte poskytovateľa hostingu e-mailov

Po zakúpení názvu domény budete musieť vybrať poskytovateľa hostingu e-mailov, aby váš e-mail obsahoval fyzické úložisko (áno, vieme, že sa to nazýva „elektronická pošta“), ale stále pozostáva z údajov, ktoré je potrebné uložiť niekde na fyzickom disku).

V závislosti od vášho rozpočtu budete mať dve možnosti.

  1. Najlepšia hodnota za peniaze Môžete zabiť 2 vtáky jedným kameňom tak, že sa rozhodnete hostiť svoju e-mailovú adresu pomocou svojej webhostingovej služby, pokiaľ majú pre vás možnosť tak urobiť. Týmto spôsobom budete zdieľať úložný priestor medzi súbormi svojho webu a e-mailovými správami.
  2. Prémiový e-mail Ak to váš rozpočet umožňuje, možno budete chcieť vyhľadať prémiového poskytovateľa e-mailových služieb, ktorý je dodávaný s viacerými funkciami, ako sú vylepšená bezpečnosť, prístup cez zariadenie a vynikajúce služby zálohovania..

    Prémiová e-mailová služba prichádza aj s vlastným úložným priestorom, čo pomáha so spoľahlivosťou (ak prekročíte pridelený úložný priestor pri hostovaní e-mailov s webovým hostiteľom, webovým serverom A váš e-mail by mohol klesnúť, a to je niečo, o čo sa nikdy nechcete).

Čo sa teda stane, keď si vyberiete svojho poskytovateľa e-mailových služieb?

Po dokončení nákupu e-mailovej služby budete musieť nasmerovať svoje doménové meno na svoju hostiteľskú spoločnosť / aktualizovať svoj záznam mx poskytovateľovi e-mailu..

Spôsob, akým to robíme, sa líši v závislosti od typu poskytovateľa služieb, ktorý ste si vybrali. Renomovaný poskytovateľ e-mailových služieb by mal mať dobrú podporu alebo komplexnú vedomostnú základňu, ktorá vám pomôže s nastavením vášho e-mailu.

Musíte tiež pokračovať a vytvoriť svoju e-mailovú adresu, t. J. [Chránený e-mailom] v systéme vášho e-mailového hostingu. Znova skontrolujte vedomostnú základňu poskytovateľa služieb, aby ste to nastavili. Ak používate funkciu SiteGround, tu je malý návod, ktorý vám ukáže, ako sa to podarilo.

Prístup k e-mailu

Existujú dva spôsoby, ako získať prístup k e-mailu:

  1. Webmail Stačí otvoriť cPanel vášho webhostingu a kliknutím na webmail získať prístup k e-mailu. Môžete tiež zadať adresu yourdomain.com/webmail. (V našom prípade je to bitcatcha.com/webmail).
  2. Používanie poštového klienta Používanie poštového klienta je zvyčajne pohodlnejšie. Môžete použiť e-mailového klienta, ako je Outlook, a nastaviť ho tak, aby automaticky preberal vaše e-maily.

    Teraz má každý poskytovateľ e-mailových klientov inú konfiguráciu pre e-mailových klientov. Takto môžete nastaviť svoj e-mail podľa funkcie SiteGround. Ak využívate iných poskytovateľov, neznepokojujte sa – mali by mať k dispozícii jasné návody krok za krokom o vytváraní a nastavení e-mailov pre svojho poštového klienta.!

7 vecí, ktoré je potrebné zvážiť pri získavaní poskytovateľa služieb

Je potrebné pamätať na niekoľko vecí, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa o poskytovateľovi e-mailových služieb.

1. Potrebujete webovú stránku?

Ak tak urobíte, môžete sa tiež rozhodnúť pre dobrého webhostingu, ktorý poskytuje aj e-mailový hosting. Našim súčasným favoritom je SiteGround. Posuňte sa na svoje stránky a skontrolujte ich!

2. Koľko úložiska potrebujete?

To priamo koreluje s počtom zamestnancov. Ak máte 50 zamestnancov, ale iba 5 kľúčových ľudí potrebuje e-mail, nemusíte sa príliš obávať o priestor. Ak všetkých 50 vašich zamestnancov potrebuje e-mail, je najlepšie zvoliť hostiteľa, ktorý môže poskytnúť dostatok úložného priestoru pre všetkých!

Niektorí poskytovatelia e-mailového hostenia vám môžu účtovať poplatok za množstvo využitého priestoru, niektorí za vás. Uistite sa, že idete s plánom, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám!

3. Potrebujete poslať obrovské prílohy?

Ak ste fotografom alebo reklamnou agentúrou, vaše vizuály budú pravdepodobne predstavovať značné množstvo, ktoré rýchlo zožerie váš webový úložný priestor. Problém môže byť problémom s veľkosťou prílohy a obmedzením úložného priestoru.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me