اگر این مورد را می خوانید ، احتمالاً به دنبال یک راه حل VPS برای پاسخگویی به نیازهای میزبان خود هستید. با این مقاله ، ما شما را از طریق 5 سرویس برتر VPS مورد علاقه خود به شما منتقل خواهیم کرد ، و به همین دلیل آنها را بسیار لعنت آور می بینیم.

اما قبل از انجام این کار ، اجازه دهید کمی نگاه کنیم که یک VPS در واقع چیست و چرا مردم می خواهند خدماتی مانند این را بخواهند.

VPS چیست؟?

میزبانی وب VPS (یا Virtual Private Server) یک فناوری میزبانی منحصر به فرد است که به خوبی بین میزبانی وب مشترک مشترک و سرویس های اختصاصی سرور قرار دارد..

این مناسب ترین برای مشاغلی است که نیاز به یک برنامه میزبانی دارند که قدرت ، عملکرد و انعطاف پذیری بیشتری را نسبت به سرورهای مشترک فراهم می کند اما بدون برچسب قیمت سرورهای اختصاصی.

به عبارت دیگر ، میزبانی VPS بهترین های هر دو جهان را به شما می دهد. شما بیش از همه چیز را می گیرید ، اما با قیمتی که خیلی ظالمانه نیست.

در اینجا مجموعه کاملی از اصول اولیه وجود دارد اما اگر شما بیشتر گرسنه هستید ، هزاران راهنمای شگفت انگیز میزبان VPS وجود دارد که می توانید بصورت آنلاین بررسی کنید.

اطلاعات بیشتر درباره VPS

VPS به شما امکان می دهد تا وب سایت خود را در محفظه های مجازی در یک سرور فیزیکی قرار دهید. با وجودی که ممکن است نزدیک به یک سرور میزبان مشترک به نظر برسد ، در واقع کاملاً متفاوت است زیرا شما سیستم عامل بسیار اختصاصی خود ، منابع اختصاصی (CPU و RAM) و ذخیره سازی اختصاصی در یک سرور خصوصی مجازی را دارید.

میزبانی VPS

VPS هاستینگ فقط هزینه ای از کل سرور را هزینه می کند. (منبع)

بنابراین ، اگر به مزایای سرور خصوصی نیاز دارید ، بسیار مناسب است ، اما ترجیح می دهید هزینه های خود را کم نگه دارید.

تفاوت در چیست?

“آیا واقعا تفاوت وجود دارد؟”

البته وجود دارد ، و از آنچه فکر می کنید بزرگتر است!

برای درک بهتر تفاوت ها ، اجازه دهید نگاهی به عملکرد داخلی هر سرویس میزبانی بیندازیم.

میزبان سرور مشترک

وب سایت شما با داشتن یک میزبان مشترک سرور ، در یک سرور فیزیکی واحد به همراه صدها وب سایت دیگر میزبانی می شود. این برنامه اغلب ارزانترین برنامه میزبانی است ، اما محدودترین محدوده نیز است زیرا همه منابع سرور خود را با سایر کاربران به اشتراک می گذارید.

این تقریباً شبیه زندگی در آپارتمان با خانه داران است. این همه سرگرم کننده و بازی است تا زمانی که کسی توالت را سرگرم کند.

بله ، من در مورد شما صحبت می کنم ، کارن. دست از توالت دست نزنید.

به طور کلی ، میزبانی وب سرور مشترک برای وب سایت های کوچکتر که به پهنای باند یا منابع سرور زیادی نیاز ندارند ، مناسب تر است. بیشتر ارائه دهندگان تعمیر و نگهداری سرور را مدیریت می کنند که استفاده از آن را برای کسانی که دانش فنی ندارند آسان می کند.

نکته منفی این است که شما منابع بسیار محدودی دارید و اگر به یک کاربر بد خاتمه دهید ، آنها احتمالاً با تمام منابع دست به گریبان هستند و باعث می شوند وب سایت شما دچار کندی شود.

آیا می دانید وقتی وب سایت شما کند می شود چه اتفاقی می افتد؟ تبدیل را کاهش می دهد. این چیزی است که هیچ کس دوست ندارد.

میزبان سرور خصوصی مجازی (VPS)

شما هرگز آزادی را واقعاً نمی فهمید تا زمانی که با توالت خجالتی دوستان خود را که در حال خفه کردن از آپارتمان است بیرون بروید و به یک بالش از خود حرکت کنید.

رعایت خوب ، کارن!

این چیزی است که میزبانی VPS مانند است. شما کل آپارتمان را به خود اختصاص داده اید ، و در حالی که هنوز در یک سرور فیزیکی با سایر کاربران قرار گرفته اید ، منابع سرور شما تنها و متعلق به شماست.

با VPS ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد داشتن کاربران ناخوشایند منابع سرور نخواهید داشت زیرا جدا از هم جدا شده اید ، با وجود به اشتراک گذاشتن همان سرور فیزیکی.

این بدان معنی است که سایت شما سریعتر عمل می کند و نتیجه آن CONVERSIONS و فروش بیشتر است.

همچنین با VPS از امنیت بهتری برخوردار هستید زیرا همه داده های شما از سایر کاربران جدا شده است و این باعث کاهش احتمال هکر برای دسترسی به وب سایت شما می شود.

بهترین قسمت?

VPS به طور معمول هزینه ای برای کسری از سرور اختصاصی هزینه دارد. اساساً ، شما منافع یک سرور خصوصی را می گیرید ، منهای قیمت گزاف.

میزبانی سرور اختصاصی

وقتی به یک نقطه خاص از زندگی رسیدید ، می خواهید در یک عمارت مجلل با توالت هایی بزرگتر از اتاق نشیمن آپارتمان قدیمی خود زندگی کنید.

و این دقیقاً همان چیزی است که سرورهای اختصاصی هستند. شما اساساً کل سرور را برای دسترسی به منابع مورد نیاز خود دارید ، اما دقیقاً مانند داشتن خانه ، سرورهای اختصاصی گرانترین گزینه از بین تمام خدمات میزبانی هستند.

از آنجا که کل سرور فیزیکی را به خود اختصاص داده اید ، بدون نیاز به اشتراک گذاری یا تقسیم آن با سایر کاربران ، به همه منابع سرور دسترسی خواهید داشت. همچنین شما باید بر تمام جنبه های سرور خود از جمله سیستم عامل ، سخت افزار و غیره کنترل کامل داشته باشید.

این سرویس قدرتمندترین میزبانی بلکه گرانترین است و به طور کلی برای کاربرانی که وب سایتهای با مشخصات بالا و دارای ترافیک بالا اجرا می کنند ، توصیه می شود که به پهنای باند بزرگی نیاز دارد.

اگر سوئیچ را به VPS بزنید?

برخی از شما ممکن است تعجب کنید که آیا باید سوئیچ VPS را بگیرید یا خیر.

راستش ، اگر وب سایت کوچک یا سرگرمی را اداره می کنید ، به احتمال زیاد خیر.

با این حال.

اگر هر یک از مواردی را که در زیر آورده ایم تجربه می کنید ، باید نشانگر خوبی باشد که شما با خانه داران زندگی می کنید دقیقا بهترین گزینه برای شما نیست:

 • وب سایت شما شروع به کند شدن می کند یا کاربران شما صفحات بارگیری کند را تجربه می کنند.
 • مرتباً تعداد زیاد ترافیک دریافت می کنید.
 • شما همچنان پیام “خطای سرور داخلی” یا پیام “50X” را مشاهده می کنید.
 • شما داده های حساس را در وب سایت خود ذخیره کرده اید.
 • شما یک فروشگاه اینترنتی را در نظر می گیرید یا در حال اداره آن هستید.
 • شما می خواهید یک برنامه یا نرم افزار سفارشی نصب کنید.
 • هنگام بارگیری وب سایت خود ، خطای “سرویس در دسترس” را دریافت می کنید.

همچنین ، اگر مشاغل یا خدماتی را اداره می کنید ، احتمالاً می خواهید این کلید را تغییر دهید. میزبانی VPS به طور معمول قابل اعتماد تر و سریع تر از میزبانی مشترک است و سرعت اضافی به افزایش فروش و تبدیل کمک می کند.

رتبه: 5 بهترین ارائه دهنده میزبانی VPS

بهترین vps bitcatcha

در حال حاضر ، شما باید درک اساسی در مورد VPS و اینکه چگونه می تواند به شما در فروش بیشتر با وب سایت خود کمک کند ، داشته باشید

مشکل این است که ، تعداد زیادی از ارائه دهندگان ارائه دهنده خدمات VPS وجود دارد و چگونه قرار است هرکسی با تمام اطلاعات پرشور در چهره ما انتخاب کند?!?

خوب اخم نکنید.

ما همه آنها را مرور کردیم و آن را به 5 گزینه عالی VPS برای شما محدود کردیم.

1. SiteGround

https://www.siteground.com/

SiteGround Cloud

Uptime کلی

100٪

سرعت سرور

آ+

قیمت

80 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • 40 GB حافظه SSD
 • انتقال داده 5TB
 • 2 هسته & رم 4 گیگابایتی
 • آپاچی / نگینکس & CentOS
 • GIT یکپارچه شده است

"یک شرکت میزبان عالی که ارائه دهنده سرورهای جامد با پشتیبانی چت زنده با کیفیت است"

یک شرکت میزبانی عالی که ارائه دهنده سرورهای محکم با پشتیبانی چت زنده با کیفیت است ، میزبانی وب SiteGround با کاربران جدید و باتجربه ای که می خواهند برای وب سایت خود به VPS انتقال دهند مناسب است..

برنامه ابر SiteGround در همان براکت با VPS است. این برنامه کاملاً با منابع اختصاصی مدیریت و ایجاد پنل های جداگانه اداره می شود.

برنامه ابری همچنین تعدادی از ویژگی های کلیدی را ارائه می دهد که برای خدمات VPS مانند CDN رایگان برای افزایش سرعت ، امکان انتخاب مکان سرور و پشتیبانی مشتری 24/7 VIP ضروری هستند..

اگر برای سرعت بار ، سایت و ثبات و فروش آن ارزش قائل باشید ، SiteGround توصیه شماره 1 ما است.

افشای

ما میزبان Bitcatcha.com در SiteGround Cloud – تجارت هستیم. .

2. میزبان

https://www.hostinger.com/

میزبان VPS

Uptime کلی

100٪

سرعت سرور

آ+

قیمت

4.99 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • SSD 20 گیگابایتی
 • پهنای باند 1TB
 • رم 1 گیگابایتی & رم پشت سر هم 2 گیگ
 • 100 مگابایت در ثانیه شبکه
 • پشتیبانی IPv6

"30 برابر سریعتر از میانگین خدمات میزبانی مشترک"

هاستینجر یک برنامه 6 لایه برای خدمات میزبانی VPS خود ارائه می دهد ، که می توانید متناسب با نیاز وب سایت خود انتخاب کنید. برنامه آنها 1 مشخصات اصلی با 1000 گیگابایت پهنای باند ، 20 گیگابایت فضای دیسک و حدود 1 گیگابایت رم دارد. اگر می خواهید بیشتر ، می توانید برنامه 6 را انتخاب کنید که 8 گیگابایت حافظه رم ، 160 گیگابایت فضای دیسک و 6000 گیگابایت پهنای باند به شما می دهد..

قدرت مهم دیگر میزبان میزبان VPS این است که آنها 30 برابر سریعتر از میانگین خدمات میزبانی مشترک هستند. این امر آنها را به عنوان یکی از سریعترین ارائه دهندگان میزبانی VPS در بازار قرار می دهد ، بنابراین اگر سرعت برای شما مهم است ، پس Hostinger یک انتخاب عالی است.

همچنین ، قیمت آنها برای یک VPS از این کالیبر بسیار مسخره است. ارزش عالی برای پول ، نمی تواند در مورد Hostinger اشتباه باشد. اگر قیمت SiteGround کمی برای شما بیش از حد باشد ، Hostinger بهترین انتخاب بعدی خواهد بود.

3. میزبان تحریک

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotion Hosting VPS

Uptime کلی

100٪

سرعت سرور

آ+

قیمت

27.99 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • 75 GB حافظه SSD
 • پهنای باند 4TB
 • رم 4 گیگابایتی
 • CentOS w LAMP
 • مجوز کامل cPanel

"عملکردهای سرور استثنایی با بروزرسانی بالا & TTFB کم"

با Inmotion Hosting ، می توانید انتظار داشته باشید که عملکردهای استثنایی سرور را با بروزرسانی بالا دریافت کنید (>99.95٪) و بایت زمان پایین به اول (<450ms) علاوه بر خدمات جامد مشتری. اگر عملکرد سرور در اولویت شما باشد ، برنامه میزبانی VPS آنها بسیار توصیه می شود.

مقدار ویژگی هایی که با Inmotion Hosting به دست می آورید ، مانند مجوز رایگان cPanel با CertOS و SSL در سطح شرکت & گواهینامه SSD برای امنیت اضافی و میزبانی با سرعت بالا ، آنها را به یک انتخاب عالی برای کاربران قدرت تبدیل می کند.

ما قبلاً با آنها میزبان www.bitcatcha.com بودیم ، به همین دلیل حجم و سرعت آنها را نشان می دهد.

4. میزبانی A2

https://www.a2hosting.com/

A2 میزبان VPS

Uptime کلی

99.9٪

سرعت سرور

آ+

قیمت

32.99 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • 75 GB حافظه SSD
 • انتقال 2 ترابایت
 • رم 4 گیگابایتی & 4 vCPU
 • node.js & TLS 1.2
 • cPanel یا Plesk

"با استفاده از Railgun Optimizer ، ذخیره سازی از پیش تنظیم شده ذخیره شده سرور & SSD ، A2 در مورد سرعت جدی است."

درست مانند Hostinger ، A2 Hosting همه چیز در ارائه بهترین سرعت برای وب سایت شما با میزبانی VPS است. با وجود فناوری هایی مانند Railgun Optimizer ، حافظه پنهان شده از پیش تنظیم شده سرور و ذخیره سازی SSD برای سرورهای آن ، بچه ها در A2 Hosting نسبت به سرعتشان جدی هستند.

در حالی که آنها تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز شما برای میزبانی VPS مانند امکان استفاده از cPanel ، سیستم عامل لینوکس و حتی اجازه دسترسی به Root را ارائه می دهند ، اما عمده ترین قدرت آنها ارائه سرعت بی نظیر سرور است که در صنعت میزبانی بی نظیر است..

5. HostGator

https://www.hostgator.com/

HostGator VPS

Uptime کلی

100٪

سرعت سرور

آ+

قیمت

29.95 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • فضای دیسک 120 گیگابایتی
 • انتقال 1.5TB
 • 2 هسته & رم 2 گیگابایتی
 • 2 آدرس IP
 • مهاجرت حساب رایگان

"مناسب برای وبلاگ نویسان که می خواهند یک راه حل میزبانی ابر باشد که هم ساده باشد & قابل انعطاف."

در حالی که VPS ارزان تر از سرورهای اختصاصی است ، اما آنها هنوز هم در اکثر ارائه دهندگان میزبانی نسبتاً گران هستند. HostGator یک طرح VPS با قیمت مناسب ارائه می دهد که قابل استفاده و ساده است. برنامه VPS آنها مناسب برای وبلاگ نویسان است که می خواهند راه حل میزبانی ابری ساده و انعطاف پذیر باشند.

برخی از ویژگی های کلیدی که ارائه می دهند شامل یک سیستم به روز رسانی با یک کلیک ، دسترسی کامل به ریشه ، تعدادی ابزار توسعه رایگان و یک نسخه پشتیبان تهیه در خارج از سایت.

بسته بندی کردن: کدام VPS برای جستجو است?

ما قبلاً آن را ذکر کردیم و دوباره به آن اشاره خواهیم کرد – هیچ مطلبی به عنوان ارائه دهنده کامل VPS (حداقل ، هیچ یک که ما از آن آگاه هستیم) نیست. با این حال ، با وجود قیمت ، Siteground بسیار نزدیک است.

صرف نظر از کدام VPS با شما تصمیم می گیرید ، 5 موردی که در بالا ذکر شد در حال حاضر بهترین ارائه دهندگان در اطراف هستند زیرا خدمات عالی مشتری ، عملکرد سرور ، قابلیت اطمینان ، سهولت در استفاده و از همه مهمتر سرعت را به شما ارائه می دهند..

اگر ارزش تبدیل و فروش را داشته باشید ، سرعت هر 5 سرویس برتر VPS کمک می کند. همه آنها گزینه های خوبی هستند و در نهایت ، همه چیز به نیاز وب سایت شما ، ویژگی های مورد نظر و بودجه ای که شما بستگی دارد بستگی دارد.