НайшвидшийVPN

Contents

НайшвидшийVPN

https://fastestvpn.com/

тл; д-р

FastestVPN вперше з’явився на моєму радарі в середині 2019 року, і тоді я виявив його ефективність в кращому випадку посередньою. Коли мене цього разу попросили переоцінити, я маю сказати, що я скептично ставлюсь. І все-таки з розширеною мережею та значно більшою швидкістю цей недосвідчений безперечно просувається у світі.

Найшвидший оглядVPN: 6 плюсів & 3 Мінуси використання FastestVPN

FastestVPN базується на Кайманових островах і є автономною британською заморською територією. Компанії, розташовані в цих місцях, підпорядковуються місцевій юридичній юрисдикції та не підпадають під дію коронних правил.

Це, плюс той факт, що країна значно покращила закони про захист персональних даних, означає, що середовище є ідеальним для процвітання постачальників послуг VPN. FastestVPN скористався цим і намагається пообіцяти клієнтам докладати максимум зусиль, допомагаючи їм забезпечити конфіденційність та безпеку в Інтернеті..

6 дивовижних речей, які мені подобаються у FastestVPN

1. Суцільна безпека & Конфіденційність

FastestVPN серйозно зобов’язався своїм клієнтам, відкрито заявляючи, що надаватиме пріоритет правам своїх клієнтів як на конфіденційність, так і на безпеку. Найголовніше, що він пообіцяв не обмінюватися даними (якщо такі є) з будь-якими сторонніми сторонами, що чесно – це те, чого ми очікували б від VPN-послуги.

fastestvpn має гарну безпеку та конфіденційність

На відміну від деяких більших імен там, поки що жодних скарг на дані про найшвидший показник витоку VPN або надання інформації владі не з’являлося. Це, безумовно, те, про що повинні пам’ятати користувачі, які не мають конфіденційності.

1,1 256-бітова швидкість шифрування

Підключення через клієнт FastestVPN захищені найвищими швидкостями шифрування, доступними сьогодні для споживачів. 256-бітове шифрування – це фактичний стандарт, на який сьогодні покладаються і довіряють фахівці з безпеки.

Він також використовується багатьма військовими системами і, чесно кажучи, близький до неможливості зламати. Шанси отримати зламані ваші 256-бітні дані будуть набагато меншими, ніж ви самі просочите дані, однак ненароком..

1.2 Хороший вибір протоколів

Багато постачальників послуг VPN сьогодні сильно схиляються до протоколу OpenVPN через свою репутацію як високу безпеку та стабільність. На жаль, це призвело до того, що багато з них ігнорують інші протоколи VPN та не дають своїм користувачам вибору в цьому питанні.

Хоча я не прихильник деяких протоколів, таких як L2TP і PPTP, я люблю використовувати IKEv2, оскільки він цілком захищений і багато разів перевершує OpenVPN. FastestVPN надає своїм користувачам широкий вибір, що дозволяє IKEv2, L2TP, PPTP, а також OpenVPN (і TCP, і UDP).

Це дає користувачам велику гнучкість, що важливо з більшої кількості причин, які просто пришвидшують. Іноді у деяких користувачів можуть виникнути проблеми сумісності із програмами, які намагаються отримати доступ до мережі через VPN. Дозволяючи користувачам перемикати протоколи VPN, це полегшує напругу та сумісність.

1.3 Вбудований брандмауер NAT

FastestVPN включає вбудований брандмауер NAT, який корисний для вас, оскільки сприяє підвищенню безпеки ваших пристроїв. Подумайте про брандмауер NAT як про поштову пошту, яка сортує вхідні пакети даних на ваш пристрій.

Він доставить вам лише ті дані, які ви спеціально запитали, і відхилить будь-що інше. Будьте в курсі, що, хоча це сприяє підвищенню безпеки, брандмауер NAT не слід сприймати як заміну спеціального додатку Internet Security..

1.4 Включає анти-шкідливі програми & Блокування реклами

Зазвичай я не надто захоплююсь сервісами, які намагаються запропонувати користувачам все в додатку, який спеціально розроблений для чогось іншого. Однак у випадку функцій FastestVPN для боротьби зі зловмисним програмним забезпеченням та блокувальником реклами вони настільки ненав’язливі та легкі, що навряд чи приходять до тями.

Fasttestvpn має анти-шкідливе програмне забезпечення та блокувальник реклами

Це добре, оскільки вони, безумовно, не сприяють роздуванню програми, одночасно надаючи послугу з доданою вартістю. Частина причини цього полягає в тому, що FastestVPN запускає деякі функції на власних серверах, тому це зменшує будь-яке потенційне навантаження на ваші пристрої, одночасно пропонуючи вам бонус.

2. Справедливі швидкості

Перший раз, коли я оцінив FastestVPN, швидкість була досить чесно досить поганою. Це ускладнювалося сміливістю твердження, яке вносить назва цього VPN. Однак, приблизно через рік, я виявив, що вони насправді звертали увагу на зворотній зв’язок та нарощування роботи сервісу.

В якості базової лінії, моя безперебійна швидкість Інтернету при підключенні безпосередньо через моєму маршрутизаторі до мережі максимально наближена до реклами, що можна досягти – здебільшого. Мені регулярно вдається отримати 400+ Мбіт / с на лінії 500 Мбіт / с.

швидкість базової швидкості без активації vpn

Перевірка швидкості на локальному сервері без активного VPN
(Дивіться повний базовий результат)

Перш ніж продовжити результати тестів, зауважте, що я протестував FastestVPN на протоколі OpenVPN, оскільки це стандарт, який пропонують більшість постачальників VPN. IKEv2 також доступний на FastestVPN, і використовуючи цей протокол, ви, швидше за все, отримаєте набагато кращі швидкості, ніж на OpenVPN, тому прийміть результати з дрібкою солі.

Найшвидший тест на швидкість VPN – США

Швидкість до американського сервера FastestVPN пройшла так само швидко, як і можна було очікувати.

швидка швидкість vpn США вимкнено

Найшвидший тест на швидкість VP США – вимкнено VPN
(Дивіться повний результат)

швидкість vpn швидкість США на

Найшвидший тест на швидкість VPN США – VPN увімкнено
(Дивіться повний результат)

25 Мбіт / с – це не зовсім страшна швидкість, і не про що писати вдома. Затримка була трохи на високій стороні, але США практично в усьому світі з мого фізичного розташування.

Найшвидший тест на швидкість VPN – Єврозона

У більшості випадків я вважаю, що мої швидкості VPN для серверів, що базуються в Єврозоні, не сильно відрізняються від моїх тестів на швидкість роботи сервера на базі США..

найшвидша швидкість europe vpn off

Найшвидший тест на швидкість VPN Європа – VPN вимкнено
(Дивіться повний результат)

увімкнути швидкість europe vpn на

Найшвидший тест на швидкість VPN Європа – VPN увімкнено
(Дивіться повний результат)

Навіть з точки зору затримки це справа “чітких дій”. Тим не менш, ці швидкості є досить пристойними для передачі медіа.

Найшвидший тест на швидкість VPN – Близький Схід

За відсутності будь-яких серверів, що базуються на континенті Африки, я задумався десь на Близькому Сході за цими номерами.

найшвидша швидкість на середньому сході vpn off

Найшвидший тест на швидкість VPN на Близькому Сході – VPN вимкнено
(Дивіться повний результат)

швидкісна швидкість на середньому сході vpn на

Найшвидший тест на швидкість VPN на Близькому Сході – VPN увімкнено
(Дивіться повний результат)

Не дивно, що швидкість в цій області була досить приголомшливою. Причина цього швидше пов’язана з тим, що FastestVPN фокусується на регіоні МЕ у поєднанні з їх більш обмеженою кількістю серверів.

Найшвидший тест на швидкість VPN – Азія

Як і очікувалося, швидкість і затримка для мене були найкращими на серверах FastestVPN на базі сінгапуру.

найшвидша швидкість Азії vpn off

Найшвидший тест на швидкість VPN Азія – вимкнено VPN
(Дивіться повний результат)

найшвидша швидкість Азії vpn на

Найшвидший тест на швидкість VPN Азія – VPN увімкнено
(Дивіться повний результат)

Це місце дуже сильне завдяки своєму географічному положенню, а також чудовій інфраструктурі в країні.

Найшвидший тест на швидкість VPN – Австралія

Якщо чесно, швидкість та затримка на серверах FastestVPN на базі австралійських країн були дещо погіршеними.

швидка швидкість австралія vpn off

Найшвидший тест на швидкість VPN Австралія – ​​вимкнено VPN
(Дивіться повний результат)

на швидку швидкість vpn австралія vpn на

Найшвидший тест на швидкість VPN Австралія – ​​VPN увімкнено
(Дивіться повний результат)

Цей регіон, хоча і не завжди є найкращим для мене, показав деякі великі швидкості для певних постачальників послуг. Тут немає жодної реальної причини для низької ефективності FastestVPN.

Висновок – Думки про найшвидші швидкості VPN

Перш ніж ви, хлопці, почнете говорити про те, наскільки низькі ці швидкості можуть здатися загалом, я хотів би звернути вашу увагу на відповідні швидкості, які я показав, що їх переносять на локальні сервери в тих країнах, де VPN не активний.

Важлива примітка

Нинішнє глобальне сповільнення Інтернету зробило швидкість нестабільною майже для всіх користувачів. Вдається досягти цих швидкостей під час великих глобальних навантажень даних у цьому випадку все ще вражає, тому дайте час швидше зробити перерву, так?

3. Відмінна ціна

Як тільки ми завершуємо результати тесту на швидкість, мабуть, найкраще місце для мене, щоб розмістити цю інформацію. Найшвидший VPN приходить в приголомшливій ціновій ціні, як низькі 1,11 дол. США на місяць на їх 3-річний план!

Щомісяцярічно, щорічно
Ціна /mo$10.00$2.49$1.11
Загальний рахунок 10,00 $ 29,95 $ 39,95
Цикл виставлення рахунків1-місяць12-місяць36-місяць

Це фантастичний масштаб ціноутворення і робить цю послугу надійною пропозицією для мисливців на торги, які шукають певну форму конфіденційності та захисту в Інтернеті. Звичайно, якщо у вас є готівка, послугу преміум-класу можна знайти у інших постачальників послуг, але, безумовно, не за цими цінами.

За $ 1,11 на місяць ви фактично отримуєте послугу безкоштовно. Безкоштовні постачальники послуг VPN зазвичай не рекомендуються, і навіть такі хороші, як Windscribe, намагаються підштовхнути вас до своїх платних планів, де це можливо – за набагато вищу ціну, ніж ця.

В якості побічної уваги, будьте обережні з постачальниками VPN, які пропонують безкоштовні послуги та пропонують необмежену кількість послуг. Найчастіше ці VPN беруть ваші дані та продають їх третім сторонам для отримання прибутку. Це єдиний спосіб, коли вони здатні підтримувати операції. Деякі будуть робити це тонко, а інші використовують рекламу в додатку.

4. Підтримка в будь-якому місці & P2P

Як і у більшості хороших постачальників послуг VPN, FastestVPN допоможе вам подолати геоблоковані послуги та дозволить вам передавати потоки з різних джерел інформації. Для цього випадку ми перевірили їх за допомогою Netflix і виявили, що їх вміст у США може добре передаватися. На жаль, поки що це єдиний регіон, який вони підтримують.

fastestvpn має різні корисні функції для розваг

Вище кажучи, FastestVPN підтримує P2P на всіх їх серверах, і ви можете запускати торренти під час підключення до будь-яких серверів. Звичайно, це є і недоліком, оскільки ваша швидкість P2P прив’язана до загальної продуктивності VPN.

Наприклад, якщо ви підключаєтесь до сервера Netflix, і для вас це чомусь відбувається повільніше – швидкість P2P також постраждає, якщо ви не перейдете на інший сервер. Я опинився перед цією дилемою, переглядаючи Netflix і намагаючись завантажити також на BitTorrent.

Нарешті, найважливіша примітка для потокового та P2P – стабільність. Як завжди, я поставив FastestVPN в мій тест на спалювання Netflix, що є моїм приводом для того, щоб переглядати Netflix за “роботу”. Мені вдалося переглядати два сезони “Офісу” за один засідання, не маючи жодного збою в зв’язку, так що я б сказав, що він стабільний.

Хоча я особисто вважаю, що швидкість, яку пропонує FastestVPN, не дуже підходить для P2P, незважаючи на чітку корисність. Звичайно, це дуже залежить від того, як ви користуєтесь послугою. Наприклад, якщо ви знаходитесь поблизу США, ви можете отримати переваги хорошої швидкості P2P, а також доступ до додаткового вмісту netflix.

5. Чистий & Легкий додаток

Однією з кращих речей про FastestVPN є їх додаток для Windows. Його чистий і легкий дизайн не є багатим ресурсом і займає лише 5 Мб пам’яті під час роботи. Дизайн програми виглядає сучасно, і його легко звикнути, коли ви запустили його кілька разів.

5.1 Висока сумісність пристрою

Послуга також доступна на різних платформах.

fastestvpn широко доступний на багатьох платформах

В основному, ви можете встановити його на базах Windows, Mac та Linux. Для мобільних пристроїв він підтримує Android та iOS. Для більш унікальної установки FastestVPN може бути розгорнутий також на маршрутизаторах, PS4 та багатьох інших.

5.2 Розумне налаштування & Швидке підключення

У додатку FastestVPN ви знайдете два варіанти, які, можливо, ви скористаєтесь справедливим шматочком – Smart Tunneling та Quick Connect. Перший дозволяє вибірково дозволяти додаткам, яким ви довіряєте, підключатися до Інтернету, минаючи тунель VPN.

Це дозволяє потенційно знизити навантаження на VPN і може допомогти додатково збільшити сумісність. Якщо ви виявите, що певні програми не зможуть підключитися через VPN, ви можете просто додати його до списку Smart Tunnel. Не ідеально, але це збільшує ваші варіанти.

Швидке підключення – це економія часу, яка дозволяє додатку вибирати, до якого сервера підключитися. Він прийме це рішення на основі найкращих термінів затримки своїх серверів щодо вашого місця розташування. Однак це означає, що дуже ймовірно, що ви підключитесь до сервера у вашій країні.

Зазвичай це не буде дуже корисно в тих випадках, але якщо ви перебуваєте в тому місці, де у них немає сервера, Quick Connect може виявитися корисним, шукаючи найкращий для вас сервер поблизу..

6. Гідна підтримка клієнтів

Як ви можете сказати на зображенні нижче, підтримка FastestVPN може почати повільний початок. Однак, як тільки агент сервісу дізнається, про що ви насправді говорите, я думаю, ви знайдете їх корисними та знаючими щодо їх обслуговування та систем.

Найшвидша підтримка клієнтів

Я вважаю, що з пізнього часу більшість VPN-сервісів дійсно розширили справи з точки зору підтримки клієнтів, і, очевидно, FastestVPN не став винятком. Незважаючи на те, що я чекав у черзі за двома іншими особами в черзі, мене відвідували протягом п’яти хвилин після надсилання запиту.

FastestVPN також пропонує допомогу клієнтам кількома способами. Як першу лінію контакту, ви завжди можете звернутися до їхньої бази знань, яка містить добре поєднання пристойно викладених FAQ, посібників та навчальних посібників..

Якщо це не допоможе вам, у вас також є підтримка чату в реальному часі 24/7. Як бачимо, відгуки на цьому каналі також дуже хороші. Нарешті, у вас є можливість надіслати електронною поштою їхній службі підтримки у випадку, якщо в чаті є занадто багато людей, і час очікування стане проблемою.

3 речі, які мені не подобаються щодо FastestVPN

1. Випадкові помилки в службі

Деякі речі, про які я збираюся обговорити в цьому сегменті, можуть бути трохи суб’єктивними, а деякі способи роботи з VPN можуть бути легко реплікатими. Однак я помітив деякі збої, які важко не помітити у випадку FastestVPN.

Коли я вперше заплатив за FastestVPN, після цього мене привели до завантаження їх інсталяційного файлу. Встановивши його, я здивувався, коли виявив, що не можу підключитися до жодного з їх серверів, незважаючи на зміну протоколів та спроби інших речей, які я зазначив у їхній базі знань.

Нарешті мені довелося поговорити зі службою підтримки клієнтів, яка попросила мене зробити щось дивне – завантажити та встановити клієнтський графічний інтерфейс OpenVPN і використати це для підключення. Зробивши це, я з’ясував, що додаток FastestVPN може зв’язатись із цим без жодних проблем, навіть після встановлення графічного інтерфейсу OpenVPN..

Наступним питанням, яке я зазначив, було те, що підключення до деяких серверів часом було трохи хитким. Це означає, що вам, можливо, доведеться спробувати підключитися кілька разів, перш ніж з’єднання буде фактично встановлено. Здається, для цього немає реальної причини, але через деякий час справи впорядкувалися і проблема пішла.

2. Лише одна точка з’єднання для Netflix

Хоча FastestVPN працює з Netflix, це обмежено лише вмістом регіону Netflix США. Хоча саме там знаходиться найбільша колекція фільмів Netflix, деякі користувачі можуть захотіти доступ до інших регіонів для отримання більш локалізованого вмісту.

Підключення до мережі Netflix в США також доступне лише через єдину точку доступу, незважаючи на те, що FastestVPN має десять локацій для підключення до Північної Америки. Ця єдина точка доступу викликає ряд можливих питань, зокрема; потенційне перевантаження, оскільки всі користувачі Netflix спостерігатимуть за цим розташуванням і що трапляється при випадках відмови.

3. Обмежена мережа & Сервери

FastestVPN має досить обмежене покриття з невідомою кількістю серверів у 39 місцях. Незважаючи на це, поширення цих місць залишається досить пристойним. Турбота полягає в тому, що якщо будь-яке з локацій, які ви хочете бути завантаженими, можливо, вам не буде зручної альтернативи приєднатися.

найшвидші сервери обмежені

Хоча зауважую, що FastestVPN з часом покращив свою ефективність, я вважаю, що зростання їх мережі не зовсім те, на що я сподівався. Це може бути угодами або перервами для багатьох користувачів, оскільки вона суттєво обмежує їх вибір – і це велика частина того, що стосується VPN-послуг.

Тести на швидкість, які я проводив у розділах, які раніше ви могли відзначити, були зосереджені на густонаселених районах. Це може послужити для того, щоб підкреслити той факт, що обмежене фінансування заважає FastestVPN від впровадження ще більшого вдосконалення.

По мірі їх розгортання користувачі можуть бачити, як вони поступово збільшують ціни в цілому, щоб підтримувати операції та розширення.

Підсумок: чи плачу я за найшвидший VPN?

Чесно кажучи, це дійсно залежить. Оскільки VPN – це велика частина мого життя та роботи, я вважаю, що мене зіпсував вибір. Очевидно, що моя ситуація досить унікальна, тому вона може не резонувати з багатьма з вас.

Питання більш важливе – ви повинні платити за FastestVPN? Це питання, на яке все ще можна відповісти досить легко. FastestVPN – хороший вибір, якщо ви живете у високонаселеному регіоні або якщо ви шукаєте хорошого бюджетного рішення, яке допоможе виконати справи..

Він надається ціною вбивць, і якщо ви зараз на борту, згодом, можливо, ви не будете піддаватися збільшенню цін, оскільки вони розширять свою мережу обслуговування. Однак якщо у вас є більш спеціалізовані потреби і ви можете собі це дозволити, я настійно пропоную вам розглянути одного з преміальних постачальників послуг, таких як NordVPN.

Ключові особливості

  • ✓ Розумне налаштування
  • ✓ Використовуйте до 10 пристроїв
  • ✓ Працює з Netflix
  • ✓ Запустити P2P на всіх серверах
  • ✓ Оголошення & Блокувальник зловмисних програм

Рекомендовано для

  • • Шукаючі торгів
  • • Любителі потокової передачі
  • • Обхід цензури

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me