Jeśli wylądowałeś na tej stronie, prawdopodobnie szukasz nowego usługodawcy hostingowego. Ale nie szukasz żadnego hosta – poszukujesz najbardziej niezawodnego i najszybszego hostingu, jaki możesz uzyskać, ponieważ wiesz, jak ważny może być dla firm internetowych.

Wspieramy cię, fam.

Jeśli po prostu przeglądasz dla zabawy, przygotuj się na zajęcia – dowiesz się, jak SPEED bezpośrednio wpływa na SPRZEDAŻ.

Pisaliśmy o tym wcześniej, ale rzućmy okiem na to, dlaczego prędkość jest tak ważna:

 • Amazon, który kupuje online, może stracić nawet 1,6 miliarda dolarów rocznie, jeśli ich strona spowolniła się o sekundę
 • Kupujący w Internecie oczekują, że strony wczytują się niemal natychmiast. 2 sekundy to najdłuższy czas, na jaki są gotowi czekać
 • Żyjemy w epoce natychmiastowej satysfakcji. 40% użytkowników opuści stronę, jeśli jej załadowanie zajmie więcej niż 3 sekundy.

Dlatego nie powinieneś patrzeć tylko na tani hosting – możesz zaoszczędzić więcej na wydatkach, ale stracisz tysiące utraconych okazji sprzedażowych.

Szybka rekomendacja

Jeśli szukasz szybkiej rekomendacji dotyczącej najszybszej marki hostingowej, skorzystalibyśmy z SiteGround. Wraz z nimi hostujemy Bitcatcha.com, a nasze porównanie prędkości serwerów pokazuje, że nasza witryna testowa działa doskonale, ze średnią światową wynoszącą zaledwie 138 ms, znacznie mniej niż zalecane 200 ms przez Google. Przeczytaj naszą pełną recenzję na SiteGround.

Contents

Jaką prędkość ma szybki host?

Oto kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, zanim przejdziemy do szczegółów:

1. Szybkość serwera nie jest taka sama jak prędkość witryny.

Jest podobny, ale nie taki sam, jak różnica między sprzętem a oprogramowaniem w telefonie iPhone. Bez względu na to, jak zoptymalizowany może być interfejs użytkownika, Twój telefon będzie nadal działał ospale, jeśli sprzęt nie będzie w stanie go nadążyć. Ważne jest aktualizowanie zarówno sprzętu, jak i oprogramowania, aby wszystko działało sprawnie i szybko

2. Jak mierzymy prędkość serwera

Szybkość serwera mierzy się, testując czas odpowiedzi – czas potrzebny serwerowi na odpowiedź na żądanie klienta.

3. Co pokazuje test prędkości serwera

Efektywny zasięg centrum danych, specyfikacji sprzętu, konfiguracji serwera i planowania sieci

4. Test porównawczy czasu odpowiedzi serwera Google

Według Google optymalny czas odpowiedzi serwera wynosi 200 ms. Wszystko będzie wolniejsze, a strony zaczną czuć się powolnie.

5. Informacje o narzędziu Bitcatcha do sprawdzania prędkości serwera

Nasz unikalny moduł sprawdzania prędkości serwera oblicza średni czas reakcji serwera w 8 lokalizacjach na całym świecie. Wyniki poniżej 180 ms są klasyfikowane jako „A +”, a wyniki od 181 ms do 210 ms będą klasyfikowane jako „A.”

Porównanie prędkości: kto jest najszybszym hostingiem witryny?

Kto jest najszybszym hostingiem witryn

Wzięliśmy 6 najgorętszych marek hostingowych i starannie przetestowaliśmy każdą z ich prędkości serwerów, zepsuliśmy ich funkcje, zbadaliśmy ich ceny i udokumentowaliśmy wszystko, co znaleźliśmy, abyś mógł łatwo wybrać najlepszy hosting dla swojej firmy.

Pamiętaj, że wszystkie hosty internetowe, które się tu wyświetlają, są znakomite i mają ocenę A +, więc w zasadzie nie możesz się pomylić z żadnym z nich. Oceniliśmy je według naszych preferencji, ale możesz dokonywać własnych wyborów!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Porównanie planu hosta

GrowBig

Średnia ogólnoświatowa

138 ms

Cena (USD)

5,95 USD / mies

Kluczowe cechy

 • 20 GB miejsca na dysku SSD
 • 25 000 wizyt / mies
 • SuperCacher
 • Technologia 24/7 wsparcie
 • Kopia zapasowa premium

"Szybki i niezawodny host. Hostujemy z nimi nawet Bitcatchę!"

Wyjaśniliśmy wcześniej, że absolutnie UWIELBIAM SiteGround. W rzeczywistości przestawiliśmy się z Inmotion Hosting na SiteGround rok temu i nigdy nie oglądaliśmy się za siebie! Są oficjalnie zatwierdzone przez WordPress (to trochę wielka sprawa, chłopaki!), A tego rodzaju uznanie jest przyznawane tylko hostom internetowym, które spełniają wysokie kryteria WordPressa.

Naszym preferowanym pakietem jest plan podstawowy GrowBig; super przystępne za jedyne 5,95 USD miesięcznie, ale oferuje wiele korzyści i funkcji. Możesz cieszyć się priorytetowym wsparciem, SuperCacherem, automatycznymi codziennymi kopiami zapasowymi i darmowymi przywracaniami.

Pod względem szybkości SiteGround zajmuje pozycję A + ze średnią światową wynoszącą 138 ms, porównywalną do hostów premium, takich jak Liquid Web, za ułamek ceny.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Średnia prędkość: 138,1 ms – Zobacz pełny wynik

Mają 5 centrów danych rozmieszczonych w 3 regionach, więc możesz wybrać jedno z najbliższych klientów docelowych, aby zoptymalizować ich szybkość serwerów.

Aktywacja Cloudflare jest zintegrowana z systemem, więc jeśli chcesz jeszcze większych prędkości, nie ma problemu – możesz to zrobić jednym kliknięciem przycisku.

Przeprowadziliśmy również test szybkości serwera dla hostingu SiteGround Cloud, z doskonałymi wynikami. Jeśli tego właśnie szukasz, skorzystaj z naszej szczegółowej recenzji SiteGround!

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Porównanie planu hosta

Premium Shared

Średnia ogólnoświatowa

143 ms

Cena (USD)

3,75 USD / mies

Kluczowe cechy

 • Nieograniczony dysk SSD
 • 1 darmowa domena
 • hPanel
 • Znakomite wsparcie
 • Niska cena wstępna

"Niesamowity stosunek jakości do ceny hosta internetowego, jeden z lepszych wyborów dla początkujących!"

Jeśli jesteś nowy w internetowej grze biznesowej, najlepiej zwróć uwagę, ponieważ będziesz chciał przeczytać o Hostinger.

W ich cenie naprawdę nie oczekujesz wysokiej jakości hostingu, ale są one zaskakująco szybkie! Mamy 3 witryny testowe hostowane w różnych centrach danych, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak działają na każdym kontynencie. Oto wyniki zaczerpnięte z naszego testu szybkości serwera.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

Premium Shared America
Średnia prędkość: 143,1 ms – Zobacz pełny wynik

Amerykańskie centrum danych jest naprawdę szybkie i zwraca ogólnoświatową średnią 143 ms. Żądania z odległych miejsc, takich jak Singapur, Sydney i Bangalore, wydają się nieco powolne, ale dlatego Hostinger stworzył tak wiele centrów danych na całym świecie – aby upewnić się, że Twoja witryna jest szybka, bez względu na to, gdzie są Twoi klienci.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Premium Shared Singapore
Średnia prędkość: 175,8 ms – Zobacz pełny wynik

Serwer singapurski osiągnął doskonałą światową średnią z 175,8 ms. Teraz ci faceci są naprawdę szybcy w Singapurze, Sydney, Bangalore i Japonii, ale oczywiście nie są tak zachwyceni na Zachodzie, ze względu na odległość.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
142 ms100 ms54 ms236 ms209 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
314 ms265 ms235 ms84 ms11 ms

Premium Shared Europe
Średnia prędkość: 165 ms – Zobacz pełny wynik

Ich europejski serwer działał wyjątkowo dobrze w Europie i Ameryce, ale w innych krajach nie jest zbyt szybki. Nadal jednak uzyskały doskonałą ogólnoświatową średnią 165 ms.

Oprócz szybkości, Hostinger ma doskonały zespół wsparcia, który obsługuje ponad 20 krajów w swoim ojczystym języku! Dzięki dołączeniu 1 bezpłatnej domeny, nieograniczonej przestrzeni dyskowej SSD, wiadomości e-mail i przepustowości, Hostinger naprawdę w pełni realizuje swoje plany, szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają.

3. A2 Turbo

https://www.a2hosting.com/

Hosting A2

Porównanie planu hosta

Turbo

Średnia ogólnoświatowa

150 ms

Cena (USD)

10,28 USD / mc

Kluczowe cechy

 • Nieograniczony dysk SSD
 • Nieograniczona przepustowość
 • Zoptymalizowany A2 WP
 • Darmowa migracja strony
 • Zwrot pieniędzy za każdym razem

"Najlepsze dla małych firm i witryn osobistych działających na WordPress."

Znawcy wiedzą, że A2 Hosting bardzo poważnie podchodzi do tempa. Dużo zainwestowali, aby ich serwery były szybkie i szybkie, i mają czas reakcji, aby to pokazać.

Jeśli nigdy nie słyszałeś o ich serwerach Turbo Web Hosting, są one specjalnie ulepszane, aby zapewnić nam ogromne przyspieszenie. W połączeniu z Turbo Cache serwery mogą ładować witryny do 20 razy szybciej niż standardowe serwery.

Ich zoptymalizowane aplikacje (Drupal, Joomla, WordPress, Magento, Opencart itp.) Są dostosowane do bardziej wydajnego działania, co w sumie skraca czas ładowania.

Aby obsłużyć żądania klientów na całym świecie, A2 Hosting utworzył 4 centra danych – 2 w USA, 1 w Amsterdamie i 1 w Singapurze), dzięki czemu możemy wybrać najlepszą lokalizację serwera, która odpowiada naszym potrzebom.

Sprawdź nasze testy szybkości serwera:

W pierwszym teście, który przeprowadziliśmy, korzystaliśmy z witryny testowej hostowanej w ramach Turbo Plan A2, z centrum danych zlokalizowanym w USA. Wyniki były świetne, z ogólnoświatową średnią 149,8 ms, przy czym najwolniejszy był Sao Paolo przy 316 ms.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

Średnia prędkość planu turbo: 149,8 ms – Zobacz pełny wynik

Następnie wypróbowaliśmy plan Swift na serwerze hostowanym w Singapurze. Średnia światowa testowana nieco wolniej przy 173 ms, ale pingi z Sao Paulo nie radziły sobie zbyt dobrze, osiągając ją powyżej 300 ms.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

Średnia prędkość planu szybkiego: 173,2 ms – Zobacz pełny wynik

Więc jeśli chcesz hostować z A2, upewnij się, że korzystasz z planu Turbo; jest nieco droższy, ale przynajmniej dostaniesz za co płacisz!

4. Host Inmotion

https://www.inmotionhosting.com

Hosting Inmotion

Porównanie planu hosta

Plan zasilania

Średnia ogólnoświatowa

172 ms

Cena (USD)

4,49 USD / mc

Kluczowe cechy

 • Darmowa nazwa domeny
 • Max Speed ​​Zones ™
 • Nieograniczony transfer
 • Dostęp SSH
 • Wsparcie 24 × 7 w USA

"Najlepiej, jeśli kierujesz reklamy do amerykańskich odbiorców"

Zanim zakochaliśmy się w SiteGround, hostowaliśmy Bitcatcha.com z Inmotion przez wiele lat i nadal jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Gdyby nie istniał SiteGround, prawdopodobnie prowadzilibyśmy hosting Inmotion.

Dzięki Inmotion masz do wyboru 2 centra danych – US East & US West. Oznacza to, że klienci przeglądający z Ameryki będą mogli cieszyć się superszybkimi prędkościami, ale użytkownicy z Azji mogą doświadczyć spowolnienia. Słowo kluczowe to „może”, ponieważ nasze wyniki testu pokazują inaczej, sprawdź to:

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Średnia prędkość: 171,9 ms – Zobacz pełny wynik

Jakoś udało im się zdobyć całkiem nieźle, z najwolniejszym czasem odpowiedzi wysłanym z Singapuru, przy całkiem przyzwoitych 250 ms! Nieźle, biorąc pod uwagę odległość Singapuru do centrów danych w USA.

Ogólnie rzecz biorąc, światowa średnia Inmotion to bardzo silny 171,9 ms, co oznacza, że ​​twoja strona powinna ładować się dość szybko dla użytkowników na całym świecie.

Osobiście, jeśli kierujemy swoją ofertę specjalnie do klientów z USA, naszym głównym hostingiem byłaby firma Inmotion, ze względu na ich doskonałą prędkość w USA i doskonały zespół wsparcia, który zrobi wszystko, aby rozwiązać Twoje problemy!

5. Kinsta

https://kinsta.com

Kinsta

Porównanie planu hosta

Rozrusznik

Średnia ogólnoświatowa

180 ms

Cena (USD)

30 USD / mies

Kluczowe cechy

 • Obsługiwane przez Google Cloud
 • Nieograniczone wizyty
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Ekspert WP jako wsparcie
 • Gwarancja naprawy włamań

"Hosting WordPress obsługiwany przez platformę Google Cloud"

Następny na naszej liście najszybszych hostów internetowych jest Kinsta Managed WordPress Hosting. Zbudowany przy użyciu własnej platformy chmurowej Google, Kinsta wykorzystuje najnowocześniejszą technologię Google i 15 centrów danych, dzięki czemu są NAJSZYBSZYM hostingiem, z jakim do tej pory się spotkaliśmy.

Mają dziesięcioletnie doświadczenie w korzystaniu z WordPress i poświęcili to doświadczenie w tworzeniu najlepszego i najszybszego zarządzanego rozwiązania hostingowego WordPress, jakie widzieliście.

Dzięki architekturze nowej generacji, infrastrukturze i implementacji KeyCDN Kinsta jest w stanie załadować hostowane witryny w dosłownie ułamek sekundy, o czym świadczą nasze wyniki testu prędkości:

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
130 ms95 ms10 ms287 ms203 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
487 ms266 ms221 ms83 ms13 ms

Średnia prędkość: 179,5 ms – Zobacz pełny wynik

Ich prędkości zaskoczyły nas, konsekwentnie osiągając wynik poniżej 3 ms, przy czym gorsza osiągnęła szalony 127 ms. Ich najgorsza wydajność jest lepsza niż najlepsze wyniki większości hostów internetowych!

Zdobyli średnią światową 179,5 ms, co skłoniło nas do stwierdzenia, że ​​Kinsta (i KeyCDN) to naprawdę szybki hosting. Jedyną rzeczą, która powstrzymała nas od awansowania ich na wyższe pozycje, jest ich znaczna cena z planami początkowymi zaczynającymi się od 30 USD miesięcznie.

6. Płynna sieć

https://www.liquidweb.com/

Liquid Web

Porównanie planu hosta

Osobisty

Średnia ogólnoświatowa

152 ms

Cena (USD)

69 USD miesięcznie

Kluczowe cechy

 • 600 ludzi wsparcia
 • Brak ograniczenia wtyczki.
 • Automatyczna kompresja obrazu
 • Narzędzia strony mgmt
 • Pełny dostęp do serwera

"Idealny do korporacyjnego hostingu WordPress"

Wreszcie, na pewno na naszej liście, mamy Liquid Web, najstarszego złego chłopca w okolicy. Utworzona na długo przed powstaniem Google, Liquid Web zna każdą sztuczkę zawartą w książce, aby poprawić prędkość, i wykorzystała wszystkie swoje doświadczenia i speedhacki w swoich usługach hostingowych.

Obejmują one pełen zakres usług hostingowych, ale tutaj omówimy ich zarządzane usługi WordPress.

Podobnie jak każdy inny host internetowy premium, Liquid Web oferuje nieograniczoną liczbę odsłon we wszystkich swoich planach zarządzanych WordPress, dzięki czemu nie musisz się martwić o przerwy w świadczeniu usług bez względu na ruch.

Narzędzia, których używają do optymalizacji dostarczania danych, są na równi z resztą, wykorzystując najnowocześniejsze technologie w swojej infrastrukturze, aby skrócić czas ładowania.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
42 ms51 ms130 ms216 ms163 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
341 ms241 ms146 ms55 ms137 ms

Średnia prędkość: 152,2 ms – Zobacz pełny wynik

Posiadają 3 centra danych zlokalizowane w USA (wschodnie stany USA, zachodnie stany USA, środkowe stany USA). To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do hostowania twoich witryn z nimi, jeśli głównymi klientami są Amerykanie. Pingi z innych krajów też nie zrobiły zbyt wstydliwie – 146 ms w Japonii i 216 ms w Singapurze. Bangalore nie zareagował dobrze, więc miej to na uwadze, jeśli kierujesz reklamy na Indie.

Byliśmy trochę niekomfortowi z powodu ich cen (od 69 USD miesięcznie), ale z personelem wsparcia, który ma 600 osób, światową średnią 152 ms i profesjonalnymi usługami zarządzanymi WordPress Hosting, Liquid Web zdecydowanie zasługuje na swoje miejsce na tej liście.

Wyróżnienia

W Bitcatcha.com utrzymujemy bardzo wysokie standardy w stosunku do hostów internetowych, jeśli chodzi o szybkość i wartość serwera. Istnieje kilka wyróżniających się marek, które nie znalazły się w pierwszej szóstce, ale uważamy, że są na tyle niesamowite, że zasługują na wzmiankę!

7. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Porównanie planu hosta

Podstawowy

Średnia ogólnoświatowa

153 ms

Cena (USD)

5,45 USD / mc

Kluczowe cechy

 • Linux & cPanel
 • Nieograniczone zasoby
 • Automatyczne tworzenie kopii zapasowych
 • Ochrona zasobów
 • CloudFlare CDN

"Nadaje się do małych witryn & początkujący."

Jedna z bardziej znanych marek, Bluehost ma dobre 16 lat doświadczenia jako web hosting.

Podobnie jak SiteGround, są one polecane przez WordPress za zaangażowanie w infrastrukturę i doskonały zespół wsparcia (750 silnych, wszyscy przeszkoleni i gotowi do obsługi 24/7).

Poza tym są całkiem niezłe! Mają solidne A + ze średnią światową 153 ms.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
23 ms78 ms183 ms193 ms164 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Średnia prędkość: 153 ms – Zobacz pełny wynik

Pingi z USA radziły sobie bardzo dobrze po 80 ms każdy, ale wyniki z odległych krajów były nieco wolniejsze, spadając do 330 ms w Indiach. Musisz wybrać centrum danych najbliższe docelowym klientom, ponieważ wydaje się, że nie radzą sobie tak dobrze, ponieważ dalsze żądania pochodzą od serwerów. Posiadają centra danych w Indiach, Chinach, Londynie i Ameryce, więc masz wiele opcji do wyboru!

Przy zaledwie 5,45 USD miesięcznie nadal uważamy, że Bluehost kopie tyłek i daje nam wielką wartość!

8. GreenGeeks

http://www.greengeeks.com/

GreenGeeks

Porównanie planu hosta

EcoSiteStarter

Średnia ogólnoświatowa

178 ms

Cena (USD)

5,95 USD / mies

Kluczowe cechy

 • 300% zielony host
 • Linux & cPanel
 • Dysk SSID RAID-10
 • RHTTP / 2 & PHP 7
 • PowerCacher

"300% zielony hosting"

Mają wszystko, co czyni z hosta premium.

Solidne niezawodne centra danych, silny zespół wsparcia, najnowocześniejsza infrastruktura, kompatybilność z Git i integracja z CloudFlare, która działa.

Ale to, co je wyróżnia, to nie to, jak przyspieszają ładowanie rzeczy (to już jest dane), ale to, co robią z firmą. GreenGeeks oddaje planetę, inwestując 3 razy każdy wzmacniacz, którego używają w energię odnawialną!

Dosłownie sprawisz, że świat stanie się bardziej ekologiczny, gdy będziesz hostować swoją witrynę za pomocą GreenGeeks.

Jeśli chodzi o szybkość, nie są tak szybkie, jak nasza pierwsza 6, ale nadal są uważane za SZYBKIE!

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
56 ms2 ms202 ms248 ms274 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
503 ms227 ms149 ms13 ms108 ms

Średnia prędkość: 178,2 ms – Zobacz pełny wynik

Średnia światowa 178 ms zajmuje pozycję A +, szybciej niż zalecany czas reakcji Google. Jednak ich centra danych znajdują się tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Amsterdamie, więc jeśli kierujesz reklamy na Azję, możesz nie być w stanie ich doświadczyć z optymalną prędkością.

Plan GreenGeeks EcoSiteStarter zaczyna się już od 5,95 USD miesięcznie, ale pamiętaj, że nie jesteś jedyny, który korzysta z ich usług – wyświadczasz naszej planecie przysługę, hostując z GreenGeeks!

Werdykt

Gdybyśmy musieli trzymać się jednej marki hostingowej przez resztę naszego życia, zdecydowanie zdecydowalibyśmy się na SiteGround. Wszystkie marki przedstawione w tym artykule są niesamowite, z najwyższymi poziomami usług i technologii, ale SiteGround bierze udział w najszybszym udostępnianym hostingu, jaki widzieliśmy, porównywalnym do prędkości hostingu w chmurze innych marek!

Wykorzystują kombinację sprzętu i oprogramowania, aby uczynić z nich SZYBKIE współdzielone hosty, takie jak:

 • SuperCacher – zwiększa prędkość do 4x
 • Serwery SSD – 30% szybciej niż zwykłe dyski twarde
 • Centra danych w 3 regionach
 • Automatycznie aktualizowane i zoptymalizowane oprogramowanie
 • Konfiguracja serwera NGIX – zwiększenie wydajności
 • Obsługa PHP7 – najszybsza jak dotąd wersja PHP

W połączeniu z jednym z najlepszych zespołów obsługi klienta, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, SiteGround po prostu eliminuje konkurencję. Odwiedź ich na ich oficjalnej stronie internetowej.

Aby dowiedzieć się więcej o SiteGround, zachęcamy do zapoznania się z naszą dogłębną analizą na temat hostingu SiteGround. Jak zawsze, napisz do nas wiadomość, jeśli masz jakieś pytania.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me