Údaje Austrálskeho štatistického úradu ukazujú, že prístup na internet v krajine v priebehu rokov prudko stúpal. Výskum tiež naznačuje, že do roku 2023 bude v domácnostiach po celej Austrálii 311 miliónov pripojených zariadení. Kombinujte, že s poskytovateľmi internetových služieb zhromažďujúcimi údaje a vládnou cenzúrou v Austrálii by pravdepodobne bolo dobré začať nakupovať poskytovateľa služieb virtuálnej súkromnej siete (VPN). teraz.

Rastúci používatelia internetu v Austrálii

(Zdroj: ABS)

Napriek tomu tieto čísla skombinujte so skutočnosťou, že takmer každý sa zdá, že prenasleduje vaše osobné údaje v súčasnosti, preto je nevyhnutné začať vážne uvažovať o použití VPN. Poskytujú oveľa väčšiu bezpečnosť a anonymitu na internete.

Contents

Austrálski poskytovatelia internetových služieb zhromažďujú vaše údaje

Vláda oficiálne požaduje, aby austrálski poskytovatelia internetových služieb (ISP) zhromažďovali údaje o tom, ako ich služby využívajú ich zákazníci. To znamená, že váš poskytovateľ internetových služieb neprechádza iba komunikáciou s hrebeňom s jemnými zubami, ale ukladá aj veľa vašich osobných informácií..

Dôkladne sa zaznamenáva všetko od typu komunikačnej služby, ktorú používate, do miesta, kde sa nachádzate, a doby používania. Ani v Spojených štátoch nebol stav digitálnej slobody spotrebiteľa tak oficiálne zasiahnutý, ako je dnes v štáte Oz.

Ak ste si zatiaľ neuvedomili, čo to znamená, v skratke; Austrálska polícia, austrálska komisia pre integráciu právnych predpisov a niektoré ďalšie agentúry môžu pristupovať ku všetkým údajom, ktoré váš ISP šťastne zhromažďuje – kedykoľvek.

Vláda filtruje vaše webové služby

Keď hovoríme o internetovej cenzúre, prvé krajiny, ktoré prídu na myseľ, sú často Čína alebo Rusko. Pre väčšinu známeho sveta by však mohlo byť šokom, že mnoho tradične demokratických a slobodných krajín cenzúru internetu alebo sa aspoň pokúša o.

V roku 2012 austrálsky minister komunikácií uviedol, že z dôvodu oznámení, ktoré vláda zaslala poskytovateľom internetových služieb v krajine, bude mať obsah filtrovaný vyše 90% Austrálčanov využívajúcich internet..

Pôvodne mala cenzúra znamenať zastavenie závažných trestných činov, ako je zneužívanie detí a podobne, v roku 2015 sa však rozšírila aj na porušovanie autorských práv. To je pravda, používatelia P2P to znamená!

V skutočnosti má vláda rozkvet rozkazujúci poskytovateľom internetových služieb, aby cenzurovali čoraz viac webových stránok kvôli vnímanej myšlienke, že nosia materiál chránený autorskými právami. Patria medzi ne The Pirate Bay, Torrentz a TorenHound.

Optus Blocking Pages

Oznámenie, ktoré používatelia Optusu dostali, keď sú požadované cenzurované stránky
(Zdroj: Wikipedia)

Ako to môže dokázať takmer každý užívateľ P2P, ide o úplný prasa a jednoducho ukazuje, že väčšina vlád jednoducho tvrdí, že nevedomosť používa, a používa ho ako ospravedlnenie na zatvorenie webových stránok, proti ktorým majú obchodné spoločnosti námietky, bez ohľadu na realitu situácie..

Použitie VPN by pomohlo prekonať toto predsudky a zastaviť nadmerné správanie, ktoré je momentálne zobrazené.

Čo hľadáme v sieti VPN

1. Ochrana osobných údajov a anonymita (protokoly, možnosti platby)

Pri zaobchádzaní s poskytovateľom služieb VPN je ochrana osobných údajov veľmi dôležitá a existujú dva aspekty – či už vedú záznamy o vašich činnostiach v používaní (protokolovanie) a možnosti, ktoré vám poskytujú na uskutočnenie platby..

Niektoré VPN, v skutočnosti veľa, v súčasnosti ponúkajú možnosť platiť prostredníctvom darčekových certifikátov nejakého druhu alebo kryptomeny. To vám ako používateľovi nezanechá žiadnu papierovú stopu, čo je o krok ďalej, ako je tomu v prípade tradične dostupných.

2. Zabezpečenie (šifrovanie, blokovanie sledovania atď.)

Pokiaľ ide o bezpečnosť, existujú opäť dva aspekty – protokol, s ktorým sa má nadviazať spojenie, a metóda šifrovania použitá na zabezpečenie údajov prenášaných medzi zariadením a servermi VPN..

Každý protokol má svoje výhody a niektoré nevýhody, napríklad rýchlejší, ale majú určité medzery v zabezpečení alebo inú rovnováhu medzi bezpečnosťou a výkonom. Po šifrovaní je bežné, že vyššia úroveň šifrovania zvyčajne povedie k pomalšiemu výkonu, pretože do dátových paketov sa pridá viac údajov..

Ďalšími bezpečnostnými doplnkami sú spravidla iba poleva na torte, napríklad zabudované blokovanie reklám alebo schopnosť blokovať údaje sledovania na niektorých webových stránkach..

3. Rýchlosť a stabilita

Rýchlosť, samozrejme, bude nasledovať, pretože samozrejme nechceme platiť za používanie služby, ktorá príliš spomaľuje naše internetové rýchlosti. Povedal by som, že dobrá sieť VPN by vám mala byť schopná ponúknuť minimálne 70% vašej skutočnej rýchlosti linky (nie teoretickej!) Pri minimálnej minimálnej rýchlosti..

4. Geolokácia spoofing

Je tu tiež otázka umiestnenia servera, pretože to pomáha pri falšovaní geolokácie. Zoberme si napríklad, že ste v Taliansku a chcete na streamovanie videí využívať službu BBC iBBC Player. Registrácia cez VPN, ktorá nemá server vo Veľkej Británii, bude teda predstavovať mierny technický problém.

5. Podpora P2P

Posledným bodom bude zdieľanie P2P súborov. Zdieľanie súborov P2P predstavuje veľké zaťaženie internetových liniek, a preto ho niektorí poskytovatelia internetových služieb a dokonca aj poskytovatelia služieb VPN obávajú. Je to nešťastné, pretože v niektorých krajinách, ako sú Spojené štáty a Singapur, sú často používatelia, ktorí zdieľajú súbory P2P, prenasledovaní (raz som tam mal priateľa, ktorý od svojho poskytovateľa internetových služieb dostal upozornenie na stiahnutie jedného filmu!).

Aj keď môže byť neprimerané očakávať, že všetci poskytovatelia služieb VPN budú vyhovovať používateľom zdieľania súborov P2P, na ich použitie by malo byť vyčlenených aspoň niekoľko serverov. To by značne otvorilo klientsky trh a uspokojilo by nedostatočne sledovaný profil používateľov.

Hodnotenie: Najlepšie VPN pre Austrálčanov

Predtým, ako prejdem výsledkami testov, tu by som chcel stanoviť základnú rýchlosť pre môj internet. Toto je moja skutočná rýchlosť širokopásmového pripojenia založená na servisnej linke 500 Mbps, bez aktívneho pripojenia VPN:

Žiadna základňa VPN

(Tu nájdete výsledok testu základnej rýchlosti tu)

Poznámka

Použitý výmenný kurz: 1) 1USD na 1,37AUD, 2) 1Euro na 1,57AUD

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

rýchlosť

vynikajúci

zabezpečenia & súkromia

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

Cena (AUD)

$ 5,48 / mo

Hlavné funkcie

 • Viac ako 4 400 serverov
 • Dvojité DNS
 • Zabezpečuje 6 zariadení
 • PGP pre kom. súkromia
 • Viac protokolov

"NordVPN má dobrú kombináciu bezpečnosti a súkromia & rýchlosť @ ťažko prekonateľné dlhodobé ceny"

Ako jedna z najpopulárnejších služieb VPN v okolí má spoločnosť NordVPN očividne viac ako 5 000 serverov rozmiestnených v 59 krajinách. V podnikaní od roku 2012 sa jej podarilo udržať krok s najlepšími a potom niektorými.

Keďže má sídlo v Paname, neexistuje obava o ich anonymitu a ustanovenia o protokolovaní, pretože krajina zatiaľ nemá žiadne zákony o uchovávaní údajov. Spojte to so špičkovými šifrovacími štandardmi a ochranou dvojitej VPN a máte na rukách víťaza.

NordVPN Speed ​​Test Australia

NordVPN Speed ​​Test Australia – Perth Server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Austrálskym serverom na NordVPN sa podarilo dosiahnuť rýchlosť okolo 45 Mb / s až 50 Mb / s.

Zatiaľ čo ceny pre spoločnosť Nord začínajú na úrovni priemyselného štandardu, táto sieť VPN je dobrá pre tých, ktorí sa ich snažia držať dlhodobo. Má obrovské zľavy na trojročné plány, ktoré pravdepodobne odradia konkurenciu.

Prečítajte si našu podrobnú recenziu na serveri NordVPN a zistite, prečo je to VPN č. 1 spoločnosti Bitcatcha!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

rýchlosť

vynikajúci

zabezpečenia & súkromia

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

Cena (AUD)

11.43 / mo

Hlavné funkcie

 • Žiadne obmedzenia
 • Offshore súkromie
 • Proti úniku DNS / IPv6
 • 24/7 podpora
 • Podpora viacerých protokolov

"Najlepšie pre tých, ktorí chcú stabilitu, bezpečnosť & solídny výkon. Vysoko odporúčané!"

Moja chyba bola v tom, že som si vybral ExpressVPN ako prvý v zozname na preskúmanie, vďaka čomu som nedokázal plne oceniť Mercedes of VPN za to, čo skutočne bolo. Nastavil som tyč extrémne vysoko a odišiel som sklamaný, že sa jej podarilo splniť iba stanovené požiadavky – sotva.

Keď som teraz strávil mimoriadne dlhé časové obdobie v mnohých službách VPN, uvedomujem si po úvahe, že ExpressVPN skutočne vyniká v tom, čo robí. Kombinuje správne poznámky v zozname všetkého, čo hľadáme v sieti VPN a potom niektorých.

Mám pocit, že ide o perfektnú službu VPN z dôvodu správnej rovnováhy v zložkách, čo nie je ľahké dosiahnuť v oblasti služieb tak technickej, ako je táto. Skombinujte to s potrebou spravovať infraštruktúru na celom svete, aby ste dosiahli tieto normy, ešte viac to robí pôsobivejšie.

Test rýchlosti ExpressVPN Austrália

Rýchly test rýchlosti ExpressVPN Austrália – Sydney Server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Rýchlo sa podarilo ExpressVPN ponúknuť väčšinou stabilné rýchlosti vo všetkých smeroch bez ohľadu na to, ako ďaleko od môjho fyzického umiestnenia. Austrálske servery fungovali silne a mali by byť schopné zvládnuť takmer každú linku v krajine.

ExpressVPN nemusí byť najlacnejšou službou VPN v odbore, ale to je viac ako vyvážené ich efektívnym výkonom.

Prečítajte si našu kompletnú recenziu na portáli ExpressVPN a zistite, prečo je to jeden z našich najlepších tipov!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

rýchlosť

vynikajúci

zabezpečenia & súkromia

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

Cena (AUD)

$ 2,75 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • Multi-hop pripojenie
 • Podporuje mnoho platforiem
 • Žiadne záznamy

"Surfshark si zachováva svoj výkon a je konzistentný vo výkone, a tak si získal meno silného pripravovaného uchádzača."

Surfshark sa mi vždy javil ako jeden z najdokonalejších poskytovateľov služieb VPN okolo mnohých faktorov. V každom prípade však vždy došlo k tomu, že sú stále relatívne nové. Pre poskytovateľa bezpečnostných služieb to, že je na trhu krátke obdobie kratšie ako dva roky, nevyvoláva presne dôveru..

Napriek tomu sa Surfshark na každom kroku, pokiaľ ide o číry výkon a jednoduchosť, ukázal ako zlý. Považujem za nevyhnutné, aby som ich pozorne sledoval a pravidelne upravoval svoj názor. Doteraz to bola mimoriadne pozitívna skúsenosť.

Austrálsky prínos z hľadiska rýchlosti VPN v dvoch kritických oblastiach. Prvá je, že má silnú infraštruktúru, zatiaľ čo druhá je, že zaberajú kritické miesto Ázie a Tichomoria pre dátový prenos. Zdá sa, že spoločnosť Surfshark na tejto studni zarábala a rýchlosť z ich serverov v Austrálii je pôsobivá.

skúška rýchlosti surfovania v Austrálii

Test rýchlosti surfovania v Austrálii – Perth Server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Singapur je síce ku mne oveľa bližšie ako Austrália (fyzicky), ale Surfshark urobil dobre svoju rovnováhu. V skutočnosti sa Surfshark v takmer všetkých krajinách, v ktorých sú ich servery, dokáže udržať minimálny štandard výkonu.

Povedal by som, že rýchlosti pre Aussies sa budú zobrazovať pomerne silno, bez ohľadu na to, na ktoré servery sa pripájajú – kdekoľvek v sieti Surfshark. Môžete tiež byť vďační za nízke ceny Surfsharkov a relatívne silné austrálske doláre, aby ste si mohli spravodlivo potriasť..

Viac informácií o jeho dokonalosti nájdete na našej dôkladnej kontrole na stránkach Surfshark!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

rýchlosť

vynikajúci

zabezpečenia & súkromia

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

Cena (AUD)

$ 6,85 / mo

Hlavné funkcie

 • Podporuje všetky zariadenia
 • Reklamy & blokovanie škodlivého softvéru
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Stealth VPN
 • Viac GCM & CBC šifry

"TorGuard bol navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám používateľov P2P, a to obdivuhodne"

Môj prvý dojem z TorGuard VPN bol, že to vyzeralo trochu … čudne. Nemalo lesk a marketing, ktorý ponúka mnoho služieb, a zdá sa, že je taký technický, že som pochyboval, že by to apelovalo na mnohých, ktorí sa naň pozerali pozoruhodne..

Aké som sa mýlil! Aj keď sa táto služba začala zameriavať na používateľov P2P, z rovnováhy funkcií a jednoduchosti je zrejmé, že dizajnéri veci dôkladne premysleli. V plienkach čelila opozícii na mnohých frontoch kvôli svojmu zameraniu na P2P.

Dnes sa však TorGuard stal službou, ktorá sa rozrástla o vysoké štandardy VPN ako ExpressVPN a má servery vo viac ako 50 krajinách po celom svete.

Test rýchlosti TorGuard Austrália

TorGuard Speed ​​Test Australia – Melbourne Server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Rýchlosť ich serverov v Austrálii je slušná a v skutočnosti bola vyššia ako mnoho oblastí bližšie k mojej fyzickej polohe. Je to dobré znamenie, že venovali veľkú pozornosť infraštruktúre v regióne Aussie.

Ako som však už spomenul, ich nedostatok marketingového marketingu sa odráža v mierne staromódnom používateľskom rozhraní pre ich klienta Windows. Dôrazne vám odporúčam, aby ste sa obzreli minulosti, pretože z hľadiska výkonnosti sú vynikajúce.

Očakávajte, že zaplatíte relatívne nižšie ceny, ako by si účtovala väčšina špičkových sietí VPN – ale nie všetko lacné.

Viac informácií nájdete v našej dôkladnej analýze TorGuard!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

rýchlosť

Fér

zabezpečenia & súkromia

Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5

Cena (AUD)

4.81 / mo

Hlavné funkcie

 • Ponúka kompresiu údajov
 • Blokovanie reklám
 • Podporuje 7 zariadení

"CyberGhost dokázal slušne doladiť svoje servery kvôli výkonu"

Aj keď to nie je v kruhoch VPN neznáme, CyberGhost sa napriek tomu naozaj nehodí k tomu, čo považujem za špičkové kritériá VPN. Aj keď je pravda, že v niektorých prípadoch to ovplyvňuje líniu funkcií a výkonu, zostáva mi dosť pochybností, aby som sa pri ich odporúčaní necítil úplne pohodlne..

Pokiaľ ide o ponuku, server CyberGhost má dostatok serverov na to, aby zodpovedali gigantu VPN VPN, ktorý napriek tejto infraštruktúre zaostáva. Jedným z hlavných dôvodov by mohlo byť to, že väčšina ich serverov sa zhromažďuje v Európe.

CyberGhost Speed ​​Test Australia

CyberGhost Speed ​​Test Australia – Sydney Server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Pre mňa v Malajzii a pre tých z vás, ktorí hľadajú dobrú VPN pre Austráliu, toto nemusí byť najlepšia správa. Pri pripojení 500 Mbps som sotva udržal zlomok z toho, keď som sa pripájal k jednému z ich serverov Aussie.

Potom, čo môže chýbať vo výkone, sa zdá, že nahradí bezpečnostné doplnky. Napríklad blokuje sledovanie online a snaží sa vynútiť HTTPS na väčšine webových stránok A dokonca má zabudovanú ochranu proti vírusom a blokovanie reklám.

Ak ceny za dlhodobé plány klesnú na iba 3,50 USD (4,81 AUD) mesačne, môže to byť výhodná cena, ak hľadáte iba anonymitu a nemáte obavy z maximalizácie rýchlosti linky..

Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si našu úplnú recenziu na serveri CyberGhost!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

rýchlosť

Fér

zabezpečenia & súkromia

Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5

Cena (AUD)

8.91 / mo

Hlavné funkcie

 • Nútené 256-bitové šifrovanie
 • Neobmedzený P2P
 • Podporuje 10 zariadení

"Hrozná podpora zákazníkov. Ak sa na to pozriete, v niektorých bodoch má spoločnosť IPVanish svoje výhody"

Po diskusii o kardinálnom hriechu (pre VPN) poskytovania protokolov používateľov orgánom, IPVanish začala v mojej recenzii s temným mrakom visiacim nad ňou. To sa ešte znásobilo snahou jeho marketingového tímu prehadzovať fakty pod kobercom a tvrdiť, že nevedeli a neboli si vedomé, pretože spoločnosť zmenila ruky.

Napriek tomu sa pozrel okolo toho, čo som musel, alebo by revízia odišla pred odtokom. IPVanish sa, žiaľ, nemala čo odporúčať. Je pravda, že niektoré z vecí, ktoré robia, napríklad vynútenie 256-bitového šifrovania na svojich používateľoch, by boli z niektorých hľadísk výhodou..

IPVanish VPN

IPVanish Speed ​​Test Australia – Adelaide Server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Aj keď sa mi podarilo získať slušné rýchlosti zo svojho singapurského servera, ďalšie možnosti, ktoré som vyskúšal, boli slabé vo výkone. V Austrálii sa mi podarilo vyťažiť sotva viac ako 10% mojej skutočnej traťovej rýchlosti, čo bolo tiež trochu znepokojujúce.

Normálne by som sa v týchto prípadoch pokúsil spolupracovať s poskytovateľom služieb, aby som zistil, či by sa situácia mohla napraviť, ale spoločnosť IPVanish bohužiaľ mala hrozný zákaznícky servis. Od oneskorených odpovedí (3 dni e-mailom!) Po neužitočné pokyny – neexistuje spôsob, ako by som šiel strácať týždne tým, že som s nimi pracoval na probléme..

Celkovo veľmi kontroverzný výsledok spoločnosti, ktorá už pracuje s povesťami dechtu.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si podrobnú recenziu na webe IPVanish!

7. iPredator

https://ipredator.se

ipredator

rýchlosť

Fér

zabezpečenia & súkromia

Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5

Cena (AUD)

10,96 / mo

Hlavné funkcie

 • Žiadne protokoly
 • Podporované IPv6
 • Dostupné statické adresy IP

"IPredator, ktorý založil Peter Sunde zo slávy The Pirate Bay, je zaujímavý, má však vážne obmedzenia"

Pre všetkých fanúšikov zdieľania súborov P2P je Pirate Bay názov, ktorý je v priemysle torrentov neprípustný. Známy pre presadzovanie P2P na celom svete a prenasledovanie zo všetkých strán, logicky by sa zdalo, že táto VPN by bola jedným z najnezávislejších a najsilnejšie verných svojim zákazníkom, že služba môže byť.

Táto služba sa však javí ako polovičný pokus o podnikanie a zároveň sa pokúša účtovať poplatky za priemyselné normy. Napríklad nemá žiadny klientsky softvér a pomoc je obmedzená na všetku otvorenú zdrojovú dokumentáciu a fóra, ktoré nájdete. (Nehovoriac o jeho obmedzení iba na švédske servery.)

Napriek tomu je táto koncepcia spojená so zdanlivo stredne veľkým výkonom zaujímavá jednoducho preto, že jej nejako súvisí s názvom The Pirate Bay.

8. AzireVPN

https://www.azirevpn.com

AzireVPN

rýchlosť

Fér

zabezpečenia & súkromia

Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5

Cena (AUD)

4.70 / mo

Hlavné funkcie

 • Podporuje protokol WireGuard
 • Umožňuje prevádzku P2P
 • Nesleduje premávku

"Jedna z mála služieb VPN na podporu protokolu WireGuard"

Ak je rýchlosť vaša vec, potom by AzireVPN mala zapôsobiť, pretože sa objavili správy, že niektorým používateľom umožnilo využívať rýchlosť linky až 500 Mb / s. Zároveň je však spoločnosť relatívne mladá a vznikla až v roku 2012.

AzierVPn podporuje šifrovanie až 256 bitov s overením SHA512 HMAC a TLS. Ak ste jedným z paranoidných gangov, je to asi tak vysoko v potravinovom reťazci, ako sa dostane – komerčne v každom prípade.

Vďaka špecializovaným aplikáciám pre bežné platformy, bohužiaľ nemá žiadne doplnky, ako napríklad RaspBerry Pie alebo PlayStation. Je tiež obmedzená v tom zmysle, že má iba 20 serverov v piatich krajinách.

Dúfajme, že to im umožní zamerať svoje optimalizačné úsilie a nakoniec nám priviesť službu VPN, ktorá je skutočne svetová.

Záverečné myšlienky

Ako si niektorí z vás možno všimli, bil som o niektorých poskytovateľoch služieb a zároveň mám pocit, že som ostatných tvrdo súdil. Aby sa veci dostali do lepšieho kontextu, cítim potrebu poradiť vám, že okrem čistých údajov o výkonnosti sú individuálne potreby ďalším dôležitým faktorom, ktorý treba zvážiť.

Z môjho pohľadu hodnotím poskytovateľov služieb VPN, a preto budem mať vysoké štandardy, aby sa všetci mohli stretnúť vo všetkých oblastiach – čo je zvyčajne nemožné. V tejto poznámke je pre niektorých z vás rýchlosť všetko, pre ostatných môže byť anonymita a súkromie. Niektorí sú ochotní obetovať menej, zatiaľ čo iní uprednostňujú zníženie nákladov na minimum.

Vzhľadom na to dúfam, že si prečítate jednotlivé riadky a vyberiete si takú rovnováhu, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

Súhrnne uvádzame tri najlepšie VPN v Austrálii:

SPEED

SECURITY & PRIVÁTNE

PRICE (AUD / MO)

NordVPN

vynikajúci

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

5.48

NAVŠTÍVTE VPN

ExpressVPN

vynikajúci

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

11.43

NAVŠTÍVTE VPN

Surfshark

vynikajúci

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

2.75

NAVŠTÍVTE VPN

Z čisto kvalitného hľadiska si myslím, že som objasnil, kde sú moje preferencie v tomto poradí. V súvislosti s tým, čo by bolo najlepšou VPN pre austrálsky trh, si myslím, že mnohí z vás si budú odbremeniť úľavu, aby si uvedomili, že Singapur je vám veľmi blízky a servery v ňom fungujú takmer úplne všade.

Z tohto dôvodu si myslím, že austrálski používatelia majú šťastie, že si môžu zvoliť takmer ktorúkoľvek z uvedených možností. Ako som už spomenul, zvážte ďalšie faktory a to, či s nimi môžete žiť.

Napríklad, nikdy by som si nevybral poskytovateľa služieb, ktorý nasáva služby zákazníkom.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me