Усі, хто хотів створити веб-сайт, неодмінно захочуть отримати безкоштовний веб-хостинг. Зрештою, ніхто не любить платити за речі, тим більше, коли ви навіть не знаєте, чи буде ваш веб-сайт вигідним чи ні, тому вільний шлях, правильно?

Ну правильно і… не дуже правильно.

Немає нічого поганого в тому, щоб отримати безкоштовний веб-хостинг для вашого веб-сайту, і він, безумовно, має свої переваги, але це, звичайно, також має обмеження.

Це дійсно чудовий спосіб встановити присутність в Інтернеті, не придумуючи жодної готівки заздалегідь, але отримання безкоштовного веб-хостингу також може призвести до неприємних результатів для вашого веб-сайту.

Contents

Внутрішня робота компаній з веб-хостингу

Щоразу, коли ви вводите www.wwhat.com у свій маленький Інтернет-браузер чи телефон, ви фактично надсилаєте інформацію через складну мережу кабелів на фізичний комп’ютер, влучно названий сервером, який знаходиться у фізичному місці.

Потім сервер надсилає потрібні дані назад на ваш комп’ютер або мобільний пристрій, щоб він міг відображати веб-сайт, який ви шукаєте.

Купівля сервера коштує досить непогано грошей. Підтримувати це недешево, не кажучи вже про необхідність орендувати фізичний простір для зберігання цього сервера, оплачувати рахунки через Інтернет-провайдера, електроенергію та інше.

Коротше кажучи, плата за обслуговування сервера недешева, і саме тому якісні веб-хостингові компанії стягують преміальну ціну за свої послуги.

Тож, як на світі деяким компаніям вдається надати ці послуги безкоштовно?

Тепер ми ставимо правильні запитання.

Як веб-хостингові компанії надають послуги безкоштовно

Компаніям, що займаються веб-хостингом, потрібно знайти спосіб оплатити свої рахунки та увімкнути світло у себе вдома. Хоча існує багато стратегій і методів, якими компанія може скористатись, щоб забезпечити безкоштовні послуги, деякі з них прийнятні, деякі неетичні, а деякі прямо жалісні..

Ось кілька речей, які більшість безкоштовних веб-хостингових компаній роблять, щоб покрити свої витрати.

 • Оголошення на вашому веб-сайті
 • Один із способів отримати певний дохід, надаючи безкоштовні послуги, – розмістити рекламу на своєму веб-сайті. Ці оголошення можуть бути власними оголошеннями або сторонніми оголошеннями. Ви, як правило, не матимете контролю над тим, які реклами будуть відображатися на вашому веб-сайті, якщо ви не вибрали безкоштовний веб-хостинг. Зрештою, немає такого поняття, як безкоштовний обід.

 • Обмежені можливості
 • Інша річ, яку ці компанії можуть зробити, – це запропонувати вам достатньо можливостей для роботи вашого веб-сайту, але недостатньо, щоб насправді отримати гідні результати. Це змушує вас перейти на їх платну послугу або придбати додаткові функції “за низькою-низькою ціною, яку може дозволити кожен”!

  Наприклад, вони можуть зменшити пропускну здатність вашого веб-сайту, внаслідок чого ваш сайт захопиться, коли ви перевищите 100 відвідувачів. Якщо ви знову отримаєте свій веб-сайт в Інтернеті, у вас не буде іншого вибору, як оновити, що автоматично перетворює вас на платного абонента.

 • Дійсно повільна швидкість
 • Ваш сайт також може бути серйозно повільним. Зрештою, ви їм нічого не платите. Вони не зобов’язані вам виділяти ресурси для вашого веб-сайту. Їм було б набагато краще віддавати ці ресурси своїм платним клієнтам.

 • Немає спеціальних імен домену
 • Ви, швидше за все, не зможете отримати іменне доменне ім’я. З безкоштовними веб-хостинговими послугами, швидше за все, ви обмежені на ваше ім’я.freewebhostingservice.com, що не є ідеальним прикладом професіоналізму.

У будь-якому випадку, навіть маючи всі ці недоліки, безкоштовні послуги веб-хостингу мають свої переваги. Вони фантастичні для людей, які тільки починають, хобістів, і це чудовий спосіб швидко і швидко запустити свій сайт.

Я пробухнув достатньо, тож давайте заглибимось у суть усієї статті.

Наші 9 кращих безкоштовних веб-хостингових послуг 2023

1. Хостингер

https://www.hostinger.com

логотип хостингу

ЗБЕРІГАННЯ

10 Гб

БУДІВНИК САЙТА

Так

ЦІНА (дол. США)

$ 0,99 / міс

Ключові особливості

 • Пропускна здатність 100 Гб
 • 99% часу
 • 24/7 Підтримка
 • Відмінна швидкість сервера

«Преміум-послуги за надзвичайно низькою ціною. Чудово для всіх цілей! “

Нашим першим, найулюбленішим веб-хостингом за ціною – так низько – це практично безкоштовний хостинг.

Так, ми знаємо, що цей список повинен застосовуватися до безкоштовних веб-хостингових послуг, але ціни на хостингер становлять лише 0,99 долара на місяць, що практично безкоштовно! Серйозно, що ще можна купити за 0,99 доларів на місяць у ці дні?

Послуги Hostinger – це найвищий, швидкий та надійний, що конкурує з деякими гігантами веб-хостингу. Власне кажучи, ми провели деякі тести, і Хостінгер фактично перевершує деякі з них по швидкості!

Вони створили 6 центрів обробки даних по всьому світу, щоб забезпечити постійну їх швидкість, незалежно від того, де б не знаходилися ваші клієнти. Ми фактично створили 3 тестові майданчики разом із Hostinger (Сінгапур, Нідерланди та США), щоб побачити, як вони проїжджають у всьому світі, і всі вони постійно повертають середні швидкості нижче 180 мс!

Це шокуюче швидко для чогось, що коштує малих 0,99 доларів на місяць, ви не думаєте?

Окрім швидкості, те, що зробило Hostinger нашим улюбленим (майже) безкоштовним веб-хостингом, – це їх 99% гарантія безперервного часу. Це запевняє нас, що незалежно від сайтів, на яких ми вирішимо розмістити їх, практично не знизиться, інакше Hostinger поверне нам 5% щомісячної плати.

Завдяки безлічі функцій та простому у використанні HPanel (їх власній власній версії cPanel), хостингер легко перемагає решту конкуренції, надаючи преміум-хостинг-компаніям хороший заробіток за свої гроші. Прочитайте наш повний огляд про Hostinger тут.

Чого бракує Хостингеру?

 • Без вільного домену немає
 • Без безкоштовних SSL
 • Без резервного резервного копіювання
 • Не зовсім безкоштовно

2. Weebly

https://www.weebly.com

плаксивий логотип

ЗБЕРІГАННЯ

500 Мб

БУДІВНИК САЙТА

Так

ЦІНА (дол. США)

Безкоштовно

Ключові особливості

 • Необмежена смуга пропускання
 • Безкоштовний SSL
 • Безкоштовне SEO
 • Хороший веб-сайт Builder

“Чудово підходить для новачків, особливо з їх безкоштовним розробником сайтів.”

Напевно, ви чули про Weebly, навіть якщо ви точно не знаєте, що це робить. Вони зробили собі ім’я, будучи однією з найбільш зручних платформ для людей без будь-якого знання програмування для створення власних веб-сайтів, безкоштовно.

Чесно кажучи, вони дуже прокляті в тому, що роблять.

Веб-сайт розробника веб-сайтів Weebly, очевидно, зірка шоу, який пропонує дуже зручний інтерфейс перетягування та тисячі шаблонів, з яких можна вибрати, щоб створити веб-сайт своєї мрії.

Функції, доступні для безкоштовного акаунта, теж не наполовину погані. Вам дано місця для пам’яті в 500 Мб, і хоча це не багато, достатньо, щоб ваш безкоштовний веб-сайт підходив до роботи.

Ви отримаєте насолоду від необмеженої пропускної спроможності, тому вам не доведеться турбуватися про приплив відвідувачів, що призведе до того, що ваш сайт знизиться лише на випадок, якщо ваш вміст якось стане ароматом тижня у вірусному місті.

Вони також пропонують безкоштовний SSL за додаткову безпеку, безкоштовну оптимізацію пошукової системи, щоб ваш вміст був легко відкритим, і безкоштовний піддомен Weebly фірмовий… не найкращий, але ей, принаймні, вам не доведеться платити за доменне ім’я, правда?

Варто зазначити одне, що – безкоштовний акаунт не має підтримки телефону чи будь-яких функцій електронної комерції. Якщо вам потрібно скористатися останнім, у вас не буде іншого вибору, як оновити, але якщо перше стосується вас, не хвилюйтесь – у вас буде підтримка електронною поштою та чатом у прямому ефірі.

Завдяки фантастичній продуктивності та неабиякій кількості функцій зі своїм безкоштовним обліковим записом, не дивно, що Weebly тут у цьому списку. Прочитайте наш повний огляд на Weebly тут.

Чого не вистачає Weebly?

 • Обмежене зберігання
 • Немає телефонної підтримки
 • Немає системи електронної комерції

3. 000Webhost

https://www.000webhost.com

Логотип 000Webhost

ЗБЕРІГАННЯ

1 Гб

БУДІВНИК САЙТА

Так

ЦІНА (дол. США)

Безкоштовно

Ключові особливості

 • Пропускна здатність 10 Гб
 • 2 Дозволені веб-сайти
 • Дозволено власні оголошення
 • Безкоштовний субдомен

“Фантастичний веб-хостинг-сервіс, щоб розпочати ваш перший бізнес, просто пам’ятайте, що можуть виникнути простої”.

На базі Hostinger, 000Webhost.com знаходиться в цьому списку найкращих безкоштовних веб-хостингових послуг.

Вони існують вже більше десяти років, і вони зарекомендували себе як одна з найкращих безкоштовних веб-хостингових компаній для людей, які хочуть навчитися створювати свої власні сайти.

000Webhost.com назавжди на 100% безкоштовно, тому вам не доведеться турбуватися про те, що ваш сайт витягнеться через певний час.

Для безкоштовного веб-сервісу хостинг, 000Webhost.com постачається з дивовижною кількістю функцій.

Вам надано 1 Гб місця для пам’яті, 10 ГБ пропускної здатності, безкоштовний конструктор веб-сайтів, автоматичний інсталятор WordPress, який допоможе вам розпочати роботу за лічені хвилини, і найкраще, 2 активних веб-сайти, кожен із власними спеціалізованими ресурсами!

Безкоштовний конструктор веб-сайтів простий у використанні, простий у навчанні та має багато шаблонів, щоб зробити професійний веб-сайт хворим. Вам навіть не потрібно буде вивчати один рядок коду.

Єдиним недоліком 000Webhost.com є те, що деякі люди повідомляють про жахливі простої, але ей, це безкоштовно. Ви не можете сподіватися, що ви будете мати свій торт і з’їсти його, правильно?

Особисто, оскільки 000Webhost.com вже працює від Hostinger, я, звичайно, вважаю за краще отримати веб-хостинг від них, оскільки ціна входу настільки низька. Але якщо ви дійсно не хочете роздрібнювати гроші, 000Webhosting.com – це відмінний вибір.

Чого бракує 000Webhost?

 • Можуть бути простої
 • Швидкість сервера може бути повільною
 • Немає резервного копіювання

4. x10хостинг

https://x10hosting.com

x10hosting логотип

ЗБЕРІГАННЯ

Необмежений

БУДІВНИК САЙТА

Так

ЦІНА (дол. США)

Безкоштовно

Ключові особливості

 • Easy Script Installer
 • Оголошення не відображаються
 • Управління базами даних MySQL
 • Безкоштовні 3 облікові записи електронної пошти

«Швидкий, безкоштовний хмарний веб-хостинг. Добре для всіх цілей ».

x10hosting – один із хороших.

Це безкоштовна веб-хостинг-платформа, яка гнучка, добре розвинена та стабільна, із сучасним обладнанням, яке може конкурувати з деякими преміальними брендами веб-хостингу.

Використовуючи високоефективні SSD-сховища для своїх хмарних сервісів, x10hosting забезпечує швидку швидкість завантаження для всіх веб-сайтів, розміщених на їх платформі, незалежно від того, наскільки вагомими є ресурси для цих сайтів.

Безкоштовний обліковий запис постачається з досить пристойним конструктором веб-сайтів, усіма останніми версіями PHP, MySQL та CSS. На наш скромний погляд, встановлення в один клік та можливість використовувати сторонні пакети, X10hosting, мабуть, є найбільш добре округленим безкоштовним веб-хостинговим сервісом..

Чого бракує x10hosting?

 • Обмежує необмежений простір на диску
 • Нульова підтримка клієнтів
 • Немає безкоштовного акаунта електронної пошти

5. Вікс

https://www.wix.com

wix логотип

ЗБЕРІГАННЯ

500 Мб

БУДІВНИК САЙТА

Так

ЦІНА (дол. США)

Безкоштовно

Ключові особливості

 • 99,9% часу
 • 24/7 Підтримка
 • Безкоштовний субдомен
 • Хороший веб-сайт Builder
 • Оптимізований веб-сайт для мобільних пристроїв

“Поставляється з дивовижним конструктором сайтів для створення перспективних сайтів.”

Wix – ще одна з тих веб-хостингових компаній, які справді популярні, навіть серед тих, хто цього не знає.

Чесно кажучи, Wix не пропонує багато з точки зору безкоштовних функцій, але те, чого їм не вистачає в цьому відділі, вони більше ніж компенсують з точки зору їх зручності використання.

Коли хтось із моїх друзів вперше почав експериментувати зі створення веб-сайтів, він пішов прямо до Wix, щоб побачити, що він може зробити за обмежений час, без будь-яких знань про кодування..

Те, що йому вдалося зробити, було дуже вражаючим, професійним і витонченим. Все, що йому потрібно було зробити, це вибрати базу із чудового списку шаблонів Wix та налаштувати відповідно до того, що він мав на увазі, використовуючи їх інтерфейс перетягування.

Якщо ви шукаєте безкоштовний веб-хостинг для розміщення невеликого веб-сайту, який створив сайт, ніж може легко виготовити відшліфовані веб-сайти, не шукайте більше. Ви справді не можете помилитися з Wix. Прочитайте наш повний огляд на Wix тут.

Чого бракує Wix?

 • Обмежене зберігання
 • Обмежена пропускна здатність
 • Немає безкоштовного акаунта електронної пошти
 • Оголошення відображаються на безкоштовному рахунку

6. Безмежність

https://www.infinityfree.net/

нескінченний логотип

ЗБЕРІГАННЯ

Необмежений

БУДІВНИК САЙТА

Ні

ЦІНА (дол. США)

Безкоштовно

Ключові особливості

 • Необмежена смуга пропускання
 • Оголошення не відображаються
 • 99% часу
 • Безкоштовний SSL
 • Безкоштовно 10 облікових записів електронної пошти

“Необмежене зберігання & пропускна здатність з 10 безкоштовними обліковими записами електронної пошти – одна з кращих безкоштовних служб у цьому списку ».

Незважаючи на те, що він є досить новим порівняно з рештою гравців у цьому списку, InfinityFree вдалося зробити досить великий вплив у цій галузі, запропонувавши значну кількість необмежених функцій

Інсталятор сценарію Softculous робить встановлення WordPress легким вітром, у вашому розпорядженні тисячі тем для створення приголомшливого вигляду сайту.

Зовнішній вигляд осторонь, що нас досить вразило щодо InfinityFree, – це кількість доступних функцій, не змушуючи нас показувати рекламу на наших сайтах.

З ними ви зможете насолоджуватися необмеженим сховищем, необмеженою пропускною здатністю, 10 безкоштовними обліковими записами електронної пошти та 99,9% часу роботи (я помітив, що вони ніколи нічого не говорили про гарантію). Я згадав, що все це БЕЗКОШТОВНО без необхідності показу оголошень?

Існує також той факт, що вони пропонують безкоштовну безпеку SSL, понад 400 баз даних MySQL, безкоштовні піддомени та PHP7.3 для цієї чудової продуктивності завантаження, робить InifinityFree відмінним вибором безкоштовного веб-хостингу.

Чого бракує InfinityFree?

 • Підтримка лише на форумі
 • Неоднозначне TOS щодо необмежених функцій
 • Обмежена потужність сервера

7. Нагородний простір

https://www.awardspace.com

логотип нагородного простору

ЗБЕРІГАННЯ

1 Гб

БУДІВНИК САЙТА

Ні

ЦІНА (дол. США)

Безкоштовно

Ключові особливості

 • 24/7 Підтримка
 • Easy Script Installer
 • Безкоштовний 1 рахунок електронної пошти
 • Безкоштовний 1 домен &
  3 Субдомени

“Підтримка цілодобово без необхідності переносити рекламу робить Awardspace хорошим безкоштовним варіантом.”

Єдине, що робить цей список таким складним для складання, – це кількість якісних безкоштовних веб-хостингових послуг там. Якість там справді надзвичайно приголомшлива!

Ми раді включити нагороду в цей список, і це правильно. Безкоштовний обліковий запис цієї маленької веб-хостингової компанії надає користувачеві безліч привілеїв, щоб змочити ноги у справі створення веб-сайтів.

Awardspace пропонує вам такі ж переваги, які можуть пропонувати самі респектабельні безкоштовні веб-хости, але їм вдається вирівняти конкуренцію, запропонувавши 1 безкоштовний домен та 3 безкоштовних піддомена, фактично дозволяючи своїм користувачам до 4 безкоштовних веб-сайтів за один обліковий запис!

Завдяки інсталятору в один клік ви зможете легко запустити WordPress або Joomla, підготувавши свій веб-сайт і готові побачити світ за лічені хвилини.

Крім цього, Awardspace також пропонує цілодобову підтримку клієнтів, навіть з безкоштовним обліковим записом. Платформа також є безрекламною, тому вам не доведеться турбуватися про настирливі оголошення, що відображаються на ваших веб-сайтах!

Чого не вистачає з нагороди?

 • Обмежена пропускна здатність
 • Швидкість завантаження сайту може бути повільною

8. Freehostia

https://www.freehostia.com

логотип freehostia

ЗБЕРІГАННЯ

250 Мб

БУДІВНИК САЙТА

Ні

ЦІНА (дол. США)

Безкоштовно

Ключові особливості

 • Пропускна здатність 6 Гб
 • Цілодобова підтримка
 • 99% часу
 • Easy Script Installer
 • Безкоштовні 3 облікові записи електронної пошти

“Досить гідний для випадкових сайтів, навіть з їх обмеженнями.”

Якщо ви просто хочете запустити простий веб-сайт, і вам не дуже цікаво функцій, ви не можете помилитися з безкоштовним веб-хостинговим сервісом, як Freehostia.

Він стабільний з 99,9% швидкості безперервного часу, простий у використанні з їх встановленням в один клік (щоб WordPress, Joomla або ваш улюблений CMS працював і працював зовсім не в найкоротші терміни), швидко налаштовується з безкоштовним конструктором веб-сайтів, який постачається разом з чудові шаблони (щоб ви могли створювати чудові веб-сайти) та надає 3 безкоштовні облікові записи електронної пошти.

Крім того, Freehostia дозволяє розмістити до 5 доменів з 1 безкоштовним обліковим записом, так що це дивовижно! Це трохи непомітно, що вам доведеться придбати власне доменне ім’я, оскільки Freehostia не надає вам жодного.

Ви отримаєте рок-н-рол із 6 Гб пропускної здатності, 250 МБ місця для зберігання та цілодобовою підтримкою клієнтів, так що це не надто пошарпано!

Єдине, що я вважаю проблемою – це те, що ресурси, що надаються вам, є на один обліковий запис, а значить, 5 доменів, на яких ви можете розмістити, поділяться на пропускну здатність 6 Гб і на 250 МБ пам’яті…, що перемагає ціль можливості розміщення 5 доменів, для початку.

Тим не менше, Freehostia все ще досить чортово добре для безкоштовного обслуговування. Просто пам’ятайте про обмеження, якщо ви вирішили приймати їх!

Чого бракує Freehostia?

 • Обмежене зберігання
 • Без вільного домену немає
 • 5 доменів діляться ресурсами

9. Безкоштовний хостинг

https://www.freehosting.com

freehosting логотип

ЗБЕРІГАННЯ

10 Гб

БУДІВНИК САЙТА

Так

ЦІНА (дол. США)

Безкоштовно

Ключові особливості

 • Невимірена пропускна здатність
 • Безкоштовний 1 рахунок електронної пошти
 • Easy Script Installer
 • Цілодобова підтримка квитків

“Невідповідні швидкості сервера з нормальними функціями, але ей, це безкоштовно!”

Freehosting – наш найменш улюблений безкоштовний веб-хостинг в цьому списку, але їхні послуги досить заслуговують на те, щоб вони опинилися в цьому списку.

Вони досить просто розуміють, що можуть робити, а що їхні безкоштовні веб-хостингові рахунки, і не соромляться цього. Вони нададуть користувачам своїх безкоштовних облікових записів без зайвих веб-хостингів з немережною пропускною здатністю на стільки часу, скільки користувач захоче, за умови, що користувач дотримується TOS Freehosting.

Як користувач свого безкоштовного акаунта, ви отримаєте доступ до 10 Гб пам’яті для свого веб-сайту, нерегульовану пропускну здатність (як обговорювалося раніше), автоматичний інсталятор скриптів для економії часу на інсталяціях CMS, безкоштовний конструктор веб-сайтів та 1 безкоштовний обліковий запис електронної пошти.

Майте на увазі, що коли ви розміщуєте Freehosting, краще не порушувати їх TOS, оскільки вони відомі для видалення сайтів без попередження. Проект, над яким ви так наполегливо працювали, може просто зникнути протягом ночі, якщо ви випадково поставитеся за їхні умови.

Ще одна річ, яку нам не подобається у Freehosting, – це те, що їхні швидкості сервера несумісні, принаймні з безкоштовним обліковим записом. Кілька друзів, які користуються їхніми послугами, поскаржилися, що швидкість завантаження сайту – одна з найгірших, з якими вони стикалися.

Freehosting має свої переваги, але має і свої недоліки. Поки ви знаєте, які є ці недоліки, ви зможете продовжувати насолоджуватися цими перевагами без будь-яких великих недоліків..

Чого бракує Freehosting?

 • Без безкоштовних SSL
 • Без вільного домену немає
 • Невідповідна швидкість сервера
 • Порушення TOS може призвести до припинення веб-сайту

Вердикт: На кого ви повинні піти?

ЗБЕРІГАННЯ

БУДІВНИК САЙТА

ЦІНА / МО

Логотип хостингу

10 Гб

Так

$ 0,99 *

Weebly логотип

500 Мб

Так

Безкоштовно

Логотип 000Webhost

1 Гб

Так

Безкоштовно

* Ціна заснована на 48-місячній ставці підписки.

Безкоштовні послуги веб-хостингу мають свої достоїнства, не брешу. Це особливо добре для людей, які тільки починають та експериментують зі створенням веб-сайтів для свого бізнесу, тому що давайте зіткнемося з цим – ніхто не любить платити за речі.

Однак нічого доброго не є безкоштовним, і нічого безкоштовного не є хорошим, хоча в цьому випадку деякі безкоштовні послуги веб-хостингу тут насправді досить пристойні. У будь-якому разі, я можу сказати, що безкоштовні веб-хостинг-сервіси мають обмеження, і ці обмеження можуть надходити у вигляді примусової реклами, зменшених функцій, повільної швидкості сервера, примусових доменних імен, лише щоб назвати кілька.

Вони чудово підходять для тестування, але якщо ви хочете серйозно поставитися до свого веб-сайту, то безкоштовні послуги просто не збираються скорочувати його.

Особисто я б скоріше вибрав професійну платну послугу, яка має всі привілеї преміального веб-хостингу за дуже низькою ціною, як Hostinger. Власне, у нас розміщено кілька тестових сайтів, і поки що у нас немає нічого, крім похвал за їх службу.

Швидкість сервера в усьому світі смішно швидка, результати тривалості роботи ніколи не пропадають за останні 99%, а їхня відмінна команда підтримки – лише задоволення мати справу.

Між оплатою 0,99 дол. США на місяць за надійну послугу або отримання незадовільного обслуговування безкоштовно, я б неодмінно пішов на перший, руки вниз, особливо якщо я серйозно ставлюсь до веб-сайту.

Ми сподіваємось, що Ви знайшли цю статтю корисною! Якщо у вас виникнуть запитання стосовно будь-якої з перерахованих тут послуг, не бійтеся надіслати нам електронний лист!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me