Każdy, kto kiedykolwiek chciał założyć stronę internetową, na pewno będzie chciał uzyskać bezpłatny hosting. W końcu nikt nie lubi płacić za rzeczy, tym bardziej, jeśli nawet nie wiesz, czy Twoja witryna będzie opłacalna, czy nie, więc droga jest bezpłatna, prawda?

Cóż, racja i… nie tak dobrze.

Nie ma nic złego w uzyskaniu bezpłatnego hostingu dla Twojej witryny i na pewno ma swoje zalety, ale z pewnością ma również ograniczenia.

To naprawdę świetny sposób na ustanowienie obecności w Internecie bez konieczności zarabiania pieniędzy, ale uzyskanie bezpłatnego hostingu może również powodować nieprzyjemne wyniki dla Twojej witryny.

Contents

Wewnętrzne funkcjonowanie firm hostingowych

Ilekroć wpisujesz www.whokolwiek.com w swojej małej przeglądarce internetowej lub telefonie, w rzeczywistości wysyłasz informacje za pośrednictwem skomplikowanej sieci kabli do fizycznego komputera, zwanego trafnie serwerem, który znajduje się w fizycznej lokalizacji.

Serwer ten wysyła następnie wymagane dane z powrotem na komputer lub urządzenie mobilne, dzięki czemu może wyświetlić witrynę, której szukasz.

Zakup serwera kosztuje sporo pieniędzy. Utrzymanie go nie jest tanie, nie mówiąc już o wynajęciu fizycznej powierzchni do przechowywania tego serwera, płaceniu rachunków dostawcy Internetu, energii elektrycznej i tak dalej.

Krótko mówiąc, opłaty za utrzymanie serwera nie są tanie, dlatego firmy hostingowe wysokiej jakości naliczają za swoje usługi wyższą cenę.

Jak więc, u licha, niektórym firmom udaje się świadczyć te usługi za darmo?

Teraz zadajemy właściwe pytania.

Jak firmy hostingowe utrzymują swoje usługi za darmo

Firmy hostingowe muszą znaleźć sposób na spłatę rachunków i pozostawienie świateł w domu. Chociaż istnieje wiele strategii i metod, które firma może zastosować, aby utrzymać swoje usługi za darmo, niektóre z nich są dopuszczalne, niektóre nieetyczne, a niektóre wręcz godne ubolewania.

Oto kilka rzeczy, które większość darmowych firm hostingowych robi na pokrycie swoich kosztów.

 • Reklamy w Twojej witrynie
 • Jednym ze sposobów uzyskania przez nich dochodu przy zapewnieniu bezpłatnych usług jest umieszczanie reklam w witrynie. Te reklamy mogą być reklamami własnymi lub zewnętrznymi. Zasadniczo nie masz kontroli nad tym, jakie reklamy będą wyświetlane bez Twojej witryny, jeśli wybierzesz bezpłatny hosting. W końcu nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch.

 • Ograniczone funkcje
 • Inną rzeczą, którą te firmy mogą zrobić, jest oferowanie wystarczającej liczby funkcji, aby uruchomić witrynę, ale niewystarczającej do uzyskania przyzwoitych wyników. To zmusza Cię do przejścia na ich płatną usługę lub zakupu dodatkowych funkcji „w niskiej, niskiej cenie, na którą każdy może sobie pozwolić!”

  Mogą na przykład ograniczać przepustowość Twojej witryny, powodując jej zajęcie, gdy przekroczysz 100 osób. Aby ponownie uruchomić witrynę w trybie online, nie będziesz mieć innego wyboru niż uaktualnienie, co automatycznie zmieni Cię w płatnego subskrybenta.

 • Naprawdę mała prędkość
 • Twoja strona może być również bardzo powolna. W końcu nic im nie płacisz. Nie są ci winni przydzielania zasobów dla Twojej witryny. Lepiej byłoby, gdyby dawali te zasoby swoim płacącym klientom.

 • Brak niestandardowych nazw domen
 • Najprawdopodobniej też nie będziesz mógł uzyskać niestandardowej nazwy domeny. Dzięki bezpłatnym usługom hostingowym najprawdopodobniej jesteś ograniczony do swojej nazwy. Freebebhostingservice.com, co nie jest idealnym przykładem profesjonalizmu.

W każdym razie, nawet z tymi wszystkimi wadami, bezpłatne usługi hostingowe mają swoje zalety. Są fantastyczni dla początkujących, hobbystów. To świetny sposób na błyskawiczne uruchomienie witryny..

Mam już dość, więc przejdźmy do sedna tego całego artykułu.

Nasze 9 najlepszych najlepszych darmowych usług hostingowych 2020

1. Hostinger

https://www.hostinger.com

logo hostingera

PRZECHOWYWANIE

10 GB

BUDOWNIK STRONY

tak

CENA (USD)

0,99 USD / mc

Kluczowe cechy

 • Przepustowość 100 GB
 • 99% czasu działania
 • Wsparcie 24/7
 • Doskonała szybkość serwera

„Usługi premium w super niskiej cenie. Idealne do wszystkich celów! ”

Naszym pierwszym, najbardziej ulubionym tak niedrogim i praktycznie darmowym hostingiem byłby Hostinger.

Tak, wiemy, że ta lista powinna być stosowana do bezpłatnych usług hostingowych, ale ceny Hostingera wynoszą zaledwie 0,99 USD miesięcznie, co jest praktycznie darmowymi chłopakami! Poważnie, co jeszcze można dziś kupić za 0,99 USD miesięcznie?

Usługi Hostingera są najwyższej jakości, szybkie i niezawodne, konkurując z niektórymi gigantami hostingowymi w branży. W rzeczywistości przeprowadziliśmy kilka testów, a Hostinger faktycznie przewyższa niektóre z nich pod względem szybkości!

Zbudowali 6 centrów danych na całym świecie, aby zapewnić stałą prędkość niezależnie od tego, gdzie mogą być Twoi klienci. Właśnie utworzyliśmy 3 witryny testowe z Hostinger (Singapur, Holandia i USA), aby zobaczyć, jak sobie radzą na całym świecie, i wszystkie konsekwentnie zwracają średnie prędkości poniżej 180 ms!

To szokująco szybkie jak na coś, co kosztuje marnie 0,99 $ miesięcznie, nie sądzisz?

Oprócz szybkości, Hostinger stał się naszym ulubionym (prawie) darmowym hostingiem przez 99% gwarancję bezawaryjności. Zapewnia to nas, że strony, które zdecydujemy się na nich hostować, praktycznie nigdy nie będą działać, lub Hostinger zwróci nam 5% naszych miesięcznych opłat.

Dzięki szerokiej gamie funkcji i łatwemu w użyciu HPanel (ich własna wersja cPanel) Hostinger z łatwością pokonuje resztę konkurencji, zapewniając firmom hostingowym klasy premium dobry bieg pieniędzy. Przeczytaj naszą pełną recenzję na Hostinger tutaj.

Czego brakuje w Hostinger?

 • Brak darmowej domeny
 • Brak darmowego SSL
 • Brak bezpłatnej kopii zapasowej
 • Niezupełnie za darmo

2. Weebly

https://www.weebly.com

logo weebly

PRZECHOWYWANIE

500 MB

BUDOWNIK STRONY

tak

CENA (USD)

Wolny

Kluczowe cechy

 • nieograniczona przepustowość
 • Darmowe SSL
 • Darmowe SEO
 • Dobry kreator stron internetowych

„Idealne dla początkujących, zwłaszcza z bezpłatnym narzędziem do tworzenia witryn”.

Prawdopodobnie słyszałeś o Weebly, nawet jeśli nie wiesz dokładnie, co on robi. Słyną z tego, że są jedną z najbardziej przyjaznych platform dla osób bez żadnej wiedzy programistycznej do tworzenia własnych stron internetowych, za darmo.

Szczerze mówiąc, są cholernie dobrzy w tym, co robią.

Kreator stron internetowych Weebly jest oczywiście gwiazdą tego programu, oferując bardzo przyjazny interfejs przeciągania i upuszczania oraz tysiące szablonów do wyboru, aby stworzyć witrynę swoich marzeń.

Funkcje dostępne na darmowym koncie też nie są w połowie złe. Dostajesz miejsce na dysku o pojemności 500 MB i choć to niewiele, wystarczy, aby uruchomić bezpłatną witrynę internetową.

Będziesz mógł cieszyć się nieograniczoną przepustowością, więc nie będziesz musiał się martwić o napływ odwiedzających, powodujący upadek Twojej witryny na wypadek, gdyby Twoje treści jakoś stały się smakiem tygodnia w Viraltown.

Dodają również bezpłatny SSL dla tego dodatkowego bezpieczeństwa, bezpłatnej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, dzięki czemu treść jest łatwa do odkrycia, a także bezpłatna subdomena marki Weebly… nie najlepsza, ale hej, przynajmniej nie musisz płacić za nazwę domeny, prawda?

Należy zwrócić uwagę na jedno – bezpłatne konto nie jest objęte wsparciem telefonicznym ani żadnymi funkcjami e-commerce. Jeśli musisz skorzystać z tego drugiego, nie będziesz miał wyboru, tylko go zaktualizować, ale jeśli to pierwsze dotyczy ciebie, nie martw się – będziesz mieć wsparcie przez e-mail i czat na żywo.

Z fantastyczną wydajnością i całkiem sporą liczbą funkcji na ich bezpłatnym koncie, nie jest zaskoczeniem, że Weebly znajduje się na tej liście. Przeczytaj naszą pełną recenzję na temat Weebly tutaj.

Czego brakuje w Weebly?

 • Ograniczone miejsce do przechowywania
 • Brak wsparcia telefonicznego
 • Brak systemu handlu elektronicznego

3. 000 Webhost

https://www.000webhost.com

000 Logo hosta

PRZECHOWYWANIE

1 GB

BUDOWNIK STRONY

tak

CENA (USD)

Wolny

Kluczowe cechy

 • Przepustowość 10 GB
 • 2 strony dozwolone
 • Dozwolone własne reklamy
 • Darmowa subdomena

„Fantastyczna usługa hostingowa, która pozwala założyć pierwszą firmę. Pamiętaj, że mogą wystąpić przestoje”.

Obsługiwany przez Hostinger, 000Webhost.com jest następny na tej liście najlepszych darmowych usług hostingowych.

Działają już od ponad dekady i ugruntowali swoją pozycję jednej z najlepszych darmowych firm hostingowych dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak tworzyć własne witryny..

000Webhost.com jest w 100% darmowy na zawsze, więc nie musisz się martwić, że Twoja witryna zostanie po pewnym czasie ściągnięta.

W przypadku bezpłatnej usługi hostingowej 000Webhost.com oferuje zaskakującą liczbę funkcji.

Dostajesz 1 GB przestrzeni dyskowej, 10 GB przepustowości, darmowy kreator stron internetowych, automatyczny instalator WordPress, który pomoże Ci zacząć w ciągu kilku minut, a co najważniejsze, 2 aktywne strony internetowe, każda z własnymi dedykowanymi zasobami!

Darmowy kreator stron internetowych jest prosty w obsłudze, łatwy do nauczenia i zawiera wiele szablonów, które sprawiają, że profesjonalnie wyglądająca strona internetowa wygląda źle. Nie musisz nawet uczyć się jednego wiersza kodu.

Jedynym minusem strony 000Webhost.com jest to, że niektórzy ludzie zgłaszają straszne przestoje, ale hej, to nic nie kosztuje. Nie możesz oczekiwać, że dostaniesz swoje ciasto i jesz, prawda?

Osobiście, ponieważ 000Webhost.com jest już obsługiwany przez Hostinger, wolałbym oczywiście uzyskać od nich hosting, ponieważ cena wejścia jest tak niska. Ale jeśli naprawdę nie chcesz wydawać gotówki, 000Webhosting.com jest doskonałym wyborem.

Czego brakuje w 000Webhost?

 • Może mieć przestoje
 • Prędkość serwera może być niska
 • Bez kopii zapasowej

4. x10hosting

https://x10hosting.com

Logo x10hosting

PRZECHOWYWANIE

bez limitu

BUDOWNIK STRONY

tak

CENA (USD)

Wolny

Kluczowe cechy

 • Łatwy instalator skryptów
 • Brak wyświetlanych reklam
 • Zarządzanie bazą danych MySQL
 • Darmowe 3 konta e-mail

„Szybki, bezpłatny hosting w chmurze. Dobry do wszystkich celów. ”

x10hosting jest jednym z najlepszych.

Jest to darmowa platforma hostingowa, która jest elastyczna, dobrze rozwinięta i stabilna, z nowoczesnym sprzętem, który może konkurować z niektórymi markami hostingowymi premium.

Wykorzystując wysokowydajną pamięć masową SSD dla swoich usług w chmurze, x10hosting zapewnia szybkie ładowanie wszystkich stron internetowych hostowanych na ich platformie, bez względu na to, jak duże zasoby te witryny są.

Darmowe konto jest wyposażone w całkiem przyzwoity kreator stron internetowych, wszystkie najnowsze wersje PHP, MySQL i CSS, żeby wymienić tylko kilka. Dzięki instalacjom za pomocą jednego kliknięcia i możliwości korzystania z pakietów innych firm, X10hosting jest prawdopodobnie najbogatszą darmową usługą hostingową w naszej skromnej opinii.

Czego brakuje w x10hosting?

 • Ograniczenia niezmierzonego miejsca na dysku
 • Brak obsługi klienta
 • Brak darmowego konta e-mail

5. Wix

https://www.wix.com

logo wix

PRZECHOWYWANIE

500 MB

BUDOWNIK STRONY

tak

CENA (USD)

Wolny

Kluczowe cechy

 • 99,9% czasu działania
 • Wsparcie 24/7
 • Darmowa subdomena
 • Dobry kreator stron internetowych
 • Zoptymalizowana witryna mobilna

„W zestawie z niesamowitym narzędziem do tworzenia witryn, które umożliwiają tworzenie atrakcyjnych witryn”.

Wix to kolejna z tych firm hostingowych, które są bardzo popularne, nawet wśród tych, które nie są znane.

Szczerze mówiąc, Wix nie oferuje wiele darmowych funkcji, ale to, czego brakuje im w tym dziale, to więcej niż rekompensują pod względem użyteczności.

Kiedy jeden z moich przyjaciół zaczął eksperymentować z budowaniem stron internetowych, poszedł prosto do Wix, aby zobaczyć, co może wyprodukować w ograniczonym czasie bez znajomości programowania.

To, co udało mu się wyprodukować, było bardzo imponujące, profesjonalnie wyglądające i eleganckie. Wszystko, co musiał zrobić, to wybrać bazę z niezwykłej listy szablonów Wix i dostosować ją do tego, co miał na myśli, używając interfejsu przeciągnij i upuść.

Jeśli szukasz bezpłatnego hostingu dla małej witryny z narzędziem do tworzenia witryn, które może z łatwością tworzyć dopracowane witryny, nie szukaj dalej. Naprawdę nie możesz się pomylić z Wix. Przeczytaj naszą pełną recenzję Wix tutaj.

Czego brakuje w Wix?

 • Ograniczone miejsce do przechowywania
 • Ograniczona przepustowość
 • Brak darmowego konta e-mail
 • Reklamy wyświetlane na darmowym koncie

6. InfinityFree

https://www.infinityfree.net/

logo nieskończoności

PRZECHOWYWANIE

bez limitu

BUDOWNIK STRONY

Nie

CENA (USD)

Wolny

Kluczowe cechy

 • nieograniczona przepustowość
 • Brak wyświetlanych reklam
 • 99% czasu działania
 • Darmowe SSL
 • Darmowe 10 kont e-mail

„Nieograniczone miejsce na dane & przepustowość z 10 darmowymi kontami e-mail – jedna z lepszych bezpłatnych usług na tej liście. ”

Mimo że jest całkiem nowy w porównaniu z resztą graczy na tej liście, InfinityFree wywarł znaczący wpływ na branżę, oferując znaczną liczbę nieograniczonych funkcji

Instalator skryptów Softculous sprawia, że ​​instalacja WordPress jest dziecinnie prosta, a do Twojej dyspozycji są tysiące motywów, które pozwalają stworzyć oszałamiająco wyglądającą stronę.

Poza wyglądami, to, co zrobiło na nas duże wrażenie w InfinityFree, to ilość dostępnych funkcji bez zmuszania nas do wyświetlania reklam w naszych witrynach.

Dzięki nim będziesz cieszyć się nieograniczoną przestrzenią dyskową, nieograniczoną przepustowością, 10 darmowymi kontami e-mail i 99,9% czasu działania (zauważyłem, że nigdy nie wspominali o gwarancji). Czy wspominałem, że wszystkie są DARMOWE bez konieczności wyświetlania reklam?

Istnieje również fakt, że oferują one bezpłatne bezpieczeństwo SSL, ponad 400 baz danych MySQL, bezpłatne subdomeny i PHP 7.3 dla tej słodkiej wydajności ładowania, co sprawia, że ​​InifinityFree jest doskonałym darmowym hostingiem.

Czego brakuje w InfinityFree?

 • Wsparcie tylko na forum
 • Niejednoznaczne TOS dotyczące nieograniczonych funkcji
 • Ograniczona moc serwera

7. Obszar nagród

https://www.awardspace.com

logo nagrody Award

PRZECHOWYWANIE

1 GB

BUDOWNIK STRONY

Nie

CENA (USD)

Wolny

Kluczowe cechy

 • Wsparcie 24/7
 • Łatwy instalator skryptów
 • Darmowe 1 konto e-mail
 • Darmowa 1 domena &
  3 poddomeny

„Wsparcie 24/7 bez konieczności tolerowania reklam sprawia, że ​​Awardspace jest dobrą bezpłatną opcją”.

Jedyną rzeczą, która sprawia, że ​​ta lista jest tak trudna do skompilowania, jest ilość wysokiej jakości bezpłatnych usług hostingowych. Jakość jest naprawdę oszałamiająca!

Z przyjemnością uwzględniamy Awardspace na tej liście i słusznie. Darmowe konto tej małej, małej firmy hostingowej daje użytkownikowi wiele korzyści, aby zmoczyć się w branży tworzenia stron internetowych.

Awardspace oferuje takie same korzyści, jakie mogą zaoferować najbardziej szanowani bezpłatni hostingowi, ale udaje im się podnieść konkurencję, oferując 1 bezpłatną domenę i 3 bezpłatne subdomeny, skutecznie pozwalając swoim użytkownikom do 4 bezpłatnych stron internetowych na konto!

Dzięki ich instalatorowi 1-kliknięcia możesz łatwo uruchomić WordPress lub Joomla, dzięki czemu Twoja witryna będzie gotowa do działania w ciągu kilku minut..

Oprócz tego Awardspace zapewnia również całodobową obsługę klienta, nawet z bezpłatnym kontem. Platforma jest również wolna od reklam, więc nie musisz się martwić o natrętne reklamy wyświetlane w twoich witrynach!

Czego brakuje w Awardspace?

 • Ograniczona przepustowość
 • Szybkość ładowania witryny może być niska

8. Freehostia

https://www.freehostia.com

logo freehostia

PRZECHOWYWANIE

250 MB

BUDOWNIK STRONY

Nie

CENA (USD)

Wolny

Kluczowe cechy

 • 6 GB przepustowości
 • Wsparcie 24/7
 • 99% czasu działania
 • Łatwy instalator skryptów
 • Darmowe 3 konta e-mail

„Wystarczająco przyzwoite dla zwykłych witryn, nawet z ich ograniczeniami.”

Jeśli chcesz po prostu założyć prostą stronę internetową i nie dbasz o funkcje, to naprawdę nie możesz się pomylić z darmową usługą hostingową, taką jak Freehostia.

Jest stabilny z 99,9% czasem sprawności, łatwy w użyciu dzięki instalatorowi 1-kliknięcia (aby szybko uruchomić WordPress, Joomla lub ulubiony CMS), szybko skonfigurować za pomocą darmowego narzędzia do tworzenia stron internetowych wspaniałe szablony (dzięki czemu możesz budować wspaniale wyglądające strony internetowe) i daje 3 bezpłatne konta e-mail.

Dodatkowo Freehostia pozwala na hostowanie do 5 domen za pomocą 1 bezpłatnego konta, więc to jest cholernie niesamowite! To trochę kłopotliwe, że musisz kupić własną nazwę domeny, ponieważ Freehostia nie zapewnia ci żadnej.

Będziesz rock and roll z 6 GB przepustowości, 250 MB przestrzeni dyskowej i całodobową obsługą klienta, więc nie jest to zbyt odrapane!

Jedyną rzeczą, którą uważam za problem, jest to, że zasoby przekazane tobie są na konto, co oznacza, że ​​5 domen, które możesz hostować, będzie współdzieliło tę przepustowość 6 GB i 250 MB pamięci… co stanowi porażkę w celu umożliwienia hostowania 5 domen na początek.

Niemniej jednak Freehostia jest nadal cholernie dobra jak na darmową usługę. Pamiętaj o ograniczeniach, jeśli zdecydujesz się na ich hostowanie!

Czego brakuje w Freehostia?

 • Ograniczone miejsce do przechowywania
 • Brak darmowej domeny
 • 5 domen dzieli zasoby

9. Darmowy hosting

https://www.freehosting.com

logo freehosting

PRZECHOWYWANIE

10 GB

BUDOWNIK STRONY

tak

CENA (USD)

Wolny

Kluczowe cechy

 • Niezmierzona przepustowość
 • Darmowe 1 konto e-mail
 • Łatwy instalator skryptów
 • Wsparcie 24/7 na podstawie biletów

„Niespójne prędkości serwerów z odpowiednimi funkcjami, ale hej, to nic nie kosztuje!”

Freehosting jest naszą najmniej ulubioną bezpłatną usługą hostingową na tej liście, ale ich usługi zasługują na tyle, aby znalazły się na tej liście.

Są dość proste w kwestii tego, co ich bezpłatne konta hostingowe mogą i nie mogą zrobić, i nie wstydzą się tego wszystkiego. Zapewnią użytkownikom darmowych kont hosting bez zbędnych dodatków, z nieograniczoną przepustowością tak długo, jak zechce użytkownik, pod warunkiem, że pozostanie przy TOS Freehosting.

Jako użytkownik ich bezpłatnego konta będziesz mógł cieszyć się 10 GB miejsca na swojej stronie internetowej, niezmierzoną przepustowością (jak wspomniano wcześniej), automatycznym instalatorem skryptów, aby zaoszczędzić czas na instalacjach CMS, bezpłatnym narzędziem do tworzenia stron internetowych i 1 bezpłatnym kontem e-mail.

Pamiętaj jednak, że jeśli korzystasz z hostingu Freehosting, najlepiej nie łamać jego warunków, ponieważ są znane z usuwania witryn bez ostrzeżenia. Projekt, nad którym tak ciężko pracowałeś, może po prostu zniknąć z dnia na dzień, jeśli przypadkowo zaryzykujesz przekroczenie jego warunków.

Kolejną rzeczą, która nam się nie podoba w Freehosting jest to, że ich prędkości serwerów są niespójne, przynajmniej w przypadku darmowego konta. Kilku znajomych, którzy korzystają z ich usług, narzekało, że szybkość ładowania witryny jest jedną z najgorszych, jakie kiedykolwiek spotkały.

Freehosting ma swoje zalety, ale ma też swoje wady. Tak długo, jak wiesz, jakie są te wady, powinieneś być w stanie nadal cieszyć się tymi zaletami bez większych problemów.

Czego brakuje w Freehosting?

 • Brak darmowego SSL
 • Brak darmowej domeny
 • Niespójna prędkość serwera
 • Naruszenie warunków umowy może spowodować zamknięcie strony internetowej

Werdykt: Który powinieneś wybrać??

PRZECHOWYWANIE

BUDOWNIK STRONY

CENA / MO

Logo Hostingera

10 GB

tak

0,99 USD *

Logo Weebly

500 MB

tak

Wolny

000 Logo hosta

1 GB

tak

Wolny

* Cena oparta jest na 48-miesięcznej stawce subskrypcji.

Darmowe usługi hostingowe mają swoje zalety, nie kłamią. Jest szczególnie przydatny dla osób, które dopiero zaczynają eksperymentować z tworzeniem witryn internetowych dla swojej firmy, bo spójrzmy prawdzie w oczy – nikt nie lubi płacić za rzeczy.

Jednak nic dobrego nie jest za darmo i nic za darmo nie jest dobre, chociaż w tym przypadku niektóre z bezpłatnych usług hostingowych tutaj są w rzeczywistości całkiem przyzwoite. W każdym razie chodzi mi o to, że darmowe usługi hostingowe mają ograniczenia, a ograniczenia te mogą mieć postać wymuszonych reklam, ograniczonych funkcji, niskiej prędkości serwera, wymuszonych nazw domen, żeby wymienić tylko kilka.

Świetnie nadają się do testowania, ale jeśli chcesz poważnie zająć się swoją witryną, bezpłatne usługi po prostu jej nie ograniczą.

Osobiście wolałbym wybrać profesjonalną płatną usługę, która ma wszystkie zalety premium hostingu w bardzo niskiej cenie, jak Hostinger. W rzeczywistości hostujemy na nich kilka witryn testowych i jak dotąd nie możemy się pochwalić za ich obsługę.

Szybkości serwerów są absurdalnie szybkie na całym świecie, wyniki pracy nigdy nie spadają poniżej 99%, a ich doskonały zespół wsparcia jest przyjemnością.

Pomiędzy płaceniem 0,99 USD miesięcznie za niezawodną obsługę lub otrzymywaniem niezadowalającej usługi za darmo, zdecydowanie wybrałbym tę pierwszą, bez zastanowienia, szczególnie jeśli poważnie traktuję stronę internetową.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny! Jeśli masz pytania dotyczące któregokolwiek z wymienionych tutaj usług, nie bój się wysłać do nas e-maila!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me