Které VPN povolují torrent? (Zde jsou ty nejlepší …)

Contents

Které VPN skutečně umožňují torrent

Pokud jde o torrenty, existují 3 typy společností VPN:

 1. Ti, kteří nedovolují torrenty
 2. Ti, kteří říkají, že dovolují torrenty
 3. A ty, které opravdu umožňují a přijímají torrent / p2p downloadery

Převážná většina VPN patří do kategorie # 2: Chtějí vaši firmu (uživatelé torrentu mají jako nejvyšší procentuální podíl předplatného VPN v západním světě), ale ve skutečnosti nechtějí chodit na končetinu, aby chránili vaše právo na bezplatný a otevřený internet..

Tento článek vás naučí, co hledat při výběru služby VPN nebo proxy, a pomůže vám oddělte pouze „tolerantní k Torrent“ od skutečně „přátelského k Torrent“

Přehled článků

Toto je podrobný článek. Neváhejte použít níže uvedené odkazy a přeskočte do sekcí, které vás nejvíce zajímají.

 • Tři úrovně tolerance tolerantnosti / přívětivosti VPN
 • Skupina # 1 – VPN, které neumožňují torrenting
 • Skupina # 2 – VPN, které umožňují torrent, ale uchovávají protokoly metadat „připojení“
 • Skupina # 3 – VPN, které neuchovávají žádná metadata ani protokoly aktivit a plně umožňují torrentování
 • Žebříčky TorrentScore – 21 VPN se zařadilo od nejlepších po nejhorší, pokud jde o torrent
 • Shrnutí a další články

3 úrovně tolerance VPN torrentu

VPN spadají do 3 kategorií přívětivosti k torrentu. Pokud přistávají na spektru, závisí na několika faktorech, včetně: obchodního modelu, země bydliště (a příslušné politiky uchovávání údajů) a jejich tolerance rizik.

Přestože mnoho VPN ve druhé kategorii (tolerované torrenty) může fungovat pro jednotlivé uživatele, smyslem tohoto článku je, že nejsou ideální volbou pro bittorrentové uživatele a že vám může být lépe posloužit výběr VPN z kategorie # 3.

3 kategorie sítí VPN podle torrentu jsou:

 1. Žádné torrenty nejsou povoleny
 2. Torrenty tolerované (částečně anonymní)
 3. Torrent-Friendly (Plně anonymní)

Skupina č. 1 – „Žádné torrenty nejsou povoleny“

Toto je druhá největší skupina VPN. Tito poskytovatelé buď přímo blokují porty torrentů ve své síti, nebo aktivně zruší uživatelské účty, pokud je detekována aktivita torrentu. Téměř všichni bezplatní poskytovatelé služeb vpn spadají do této kategorie. Existuje také několik významných placených služeb VPN, které neumožňují torrenty / p2p.

Mezi nimi:

 • StrongVPN
 • Astrill
 • LibertyVPN
 • Keparde
 • TunnelBear
 • UnoTelly

Proč by VPN Block Torrents?
VPN budou blokovat / deaktivovat torrentovou aktivitu z různých důvodů. Zaprvé, bezplatné VPN bude prakticky vždy blokovat torrenty, aby se zabránilo zneužívání / legálním bolestem hlavy ze strany nezodpovědných stahovatelů. Placené sítě VPN mohou zakázat torrenty z různých důvodů, včetně:

Důvod č. 1 – Náklady na šířku pásma: Uživatelé Bittorrentu zabírají a pobouřují velkou šířku pásma (zejména downstream) ve srovnání s běžnými webovými prohlížeči. Pouze někdo na hard-core netflix streamingu bude využívat více datové kapacity za hodinu než aktivní torrent relace.

Důvod č. 2 – Logistické / právní bolesti hlavy: Ne každý používá bittorrent zodpovědně. Povolení neomezeného stahování torrentů v síti VPN může vyvolat právní tlak, a to jak na VPN, tak na společnost, která hostuje jejich VPN servery. Může to také způsobit, že servery klesnou, nebo hostitelé serverů zcela odpojí společnost VPN. Mnoho VPN by upřednostňovalo méně zákazníků, ale vyhnulo se této obtížnosti.

Sečteno a podtrženo
Pokud máte v úmyslu stahovat torrent, jsou VPN v této kategorii omezené. Budou buď blokovat (nebo ochromit rychlost) všech torrentů. Často také zakážou účty VPN, které se přesto rozhodnou torrent (někdy bez varování). Vyhněte se.

Skupina č. 2 – „Torrenty tolerované“ (protokoly metadat však byly zachovány)

Většina VPN společností spadá do této kategorie. Chtějí další obchod od uživatelů torrent / p2p, ale nemohou (nebo nebudou) poskytnout všechny důležité funkce ochrany soukromí, které uživatelé torrentu / potřebují. Neznamená to, že byste nikdy neměli vybírat VPN z této kategorie, pokud mají jiné funkce, které jsou pro vás důležité. Nezapomeňte, že vaše historie připojení nebude nikdy anonymní, pokud VPN bude uchovávat protokoly připojení.

Důležitá poznámka: Mnoho sítí VPN v této kategorii rád inzeruje své služby jako „bez protokolování“ nebo „neukládají se žádné protokoly o činnosti“, jedná se však o klamné termíny. Ve skutečnosti většina VPN v této kategorii stále uchovává protokoly metadat známé jako protokoly připojení, které lze v mnoha případech stále použít k identifikaci jednotlivých uživatelů..

Toto je kritický rozdíl mezi VPN skupiny č. 2 a skutečným netlogovacím vpn. Skutečný nelogovací vpn neuchovává žádné metadata relací ani připojení a nemůže identifikovat uživatele na základě jejich historických IP adres, i když chtěli.

Některé VPN jsou transparentnější než jiné, když zveřejňují skutečnou povahu jejich protokolování. Například IBVPN je extrémně připravený na to, jaké typy protokolů uchovávají / neuchovávají (a jak dlouho je uchovávají):

Zásady protokolování ibvpn

Zásady protokolování IBVPN (nemonitorují aktivitu, ale udržují „protokoly připojení“ po dobu 1 týdne)

Ne každý poskytovatel VPN je otevřený, mnozí se rozhodnou skrýt za rozdíl mezi „Protokoly činností“ (které téměř neuchovávají žádné VPN) a „Protokoly připojení“, které uchovávají všechny VPN kategorie 2.

Červené vlajky, které jednáte s VPN VPN kategorie 2:

 1. Inzerují „Žádné záznamy o činnosti VPN“ nebo „Žádné záznamy o provozu“ nebo podobné prohlášení bez větších podrobností.
 2. Jejich zásady ochrany osobních údajů výslovně neuvádějí, že nikdy neukládají vaši historii připojení ani IP adresu.

Populární sítě VPN, které umožňují torrent, ale uchovávají protokoly připojení

Anonymizer
Boxpn
Vyrovnávací paměť
CactusVPN
EarthVPN
ExpressVPN
Hidemyass
VPN neviditelného prohlížení (ibVPN)
iPredator
IronSocket
Přehrát
PureVPN
SwitchVPN
VPN.AC
VyprVPN *

* Od roku 2019 je VyprVPN nezávislou auditovanou službou VPN s nulovým protokolem. Nyní jsou vhodné pro použití v torrentu.

Protokoly VPN tedy mohou skutečně identifikovat váš účet na základě zaznamenané IP adresy?

To je důležitá otázka a čestná odpověď je záleží. Záleží většinou na tom, jaký typ metadat VPN ukládá, na jak dlouho a zda používají sdílené nebo soukromé IP adresy.

Řekněme, že adresa IP, která patří vaší síti VPN, byla hlášena, že dělá něco, co by neměla. To, zda lze tuto aktivitu sledovat na konkrétním účtu, bude záviset na množství a době trvání protokolů, které VPN udržuje. Zde je několik scénářů…

Scénář č. 1: Soukromé adresy IP
Pokud VPN přiřadí jedinečné adresy IP všem připojeným k jejich serverům, je velmi snadné přiřadit vykazovanou IP k účtu, který jej používal. Vše, co potřebujete, je protokol připojení sestávající z: jsou přiřazeny účty adres IP a časové razítko, kdy byla zahájena a ukončena každá relace.
Výsledek: Problémový účet lze snadno identifikovat.

Scénář č. 2: Sdílená IP (protokoly VPN zahrnují – IP, časové razítko, přenos dat)
VPN, která používá sdílené IP adresy, je obecně více anonymní než ta, která ne. Sdílené IP znamená, že více (někdy 10 nebo 100) uživatelů bude sdílet stejnou IP adresu najednou. Nevýhodou je větší soukromí, nevýhodou je, že sdílené IP trpí špatným sousedským efektem (webové stránky mohou blokovat nebo „Captcha“ vás na základě akcí ostatních uživatelů sdílejících IP).

V tomto scénáři je obtížnější určit konkrétního uživatele, ale kombinací více kusů metadat to může být stále možné (zejména pokud relace uživatelů trvá dlouhou dobu). Pokud by se například ohlásilo, že dotyčná adresa IP stáhla soubor 4 GB a pouze jeden účet odpovídající této adrese IP přenesl více než 1 GB dat, bylo by zřejmé, který účet měl za vinu. To samozřejmě předpokládá, že pachatel stáhl celý soubor 4 GB a ne jen jeho část (což není vždy platný předpoklad).

Scénář č. 3: Sdílená IP (protokoly VPN neobsahují IP adresu)
Toto je vzácný scénář, ale některé VPN (jako ExpressVPN) uchovávají omezené protokoly metadat, ale jedna věc, kterou nezaznamenávají, je vaše IP adresa, kterou jste přiřazili VPN.

V tomto scénáři by mělo být teoreticky nemožné přiřadit oznámenou IP adresu ke konkrétnímu účtu, což by učinilo ExpressVPN (a podobní poskytovatelé) přiměřeně anonymní.

Pokud byste někdy vybrali kategorii 2 VPN pro Torrenting?

Možná. Podívejte se, všechny ostatní věci jsou stejné, doporučuji VPN bez protokolování, pokud bude bittorrent používat jako primární VPN, ale ne každý poskytovatel VPN je identický. Některé jsou rychlejší než jiné, mají lepší software, lepší zákaznickou podporu atd…

Pokud se vám opravdu líbí funkce / cena VPN kategorie č. 2 a umožňují torrenty, je v pořádku vyzkoušet jejich službu na měsíc nebo dva a zjistit, zda se vám to líbí. Doporučuji však vybrat pouze VPN s ratingem přívětivosti torrentu 6 nebo vyšším (graf pořadí dále v tomto článku)

Skupina č. 3: Torrent-Friendly (nulové záznamy)

VPN v této skupině jsou optimální pro uživatele torrentu, ale jsou také vzácné. Chcete-li být VPN VPN kategorie 3, musíte splňovat následující kritéria:

 1. Povolit torrenty
 2. Umístěte se v zemi, která pro poskytovatele VPN nevyžaduje protokoly uchovávání dat
 3. Rozhodnete se neuchovávat žádné protokoly připojení / metadat nebo aktivit
 4. Musí být schopen identifikovat účet VPN z historických IP adres

Kromě toho mnoho sítí VPN kategorie č. 3 přátelských s torrentem poskytne další funkce užitečné pro torrenty:

 • Předkonfigurované klienty torrentu s již nainstalovanými nastaveními proxy (Torguard, BTGuard)
 • Servery SOCKS5 Proxy součástí VPN (Instalační příručky pro Vuze, Deluge, QBittorrent a uTorrent)
 • Extra bezpečnostní funkce (například přepínač zabíjení)

Zde jsou některé z našich oblíbených společností Torrent Friendly VPN…

Hodnocení VPN pro torrent (od nejlepšího k nejhoršímu)

Tady jdeme, zařadili jsme se mezi 21 nejpopulárnějších poskytovatelů VPN na světě od prvních k nejhorším na základě jejich celkové přívětivosti k torrentu. V tomto hodnocení jsme zvažovali několik faktorů, včetně:

 • Zásady protokolování
 • Protokoly o trvání se uchovávají pro
 • Rychlost
 • Zabezpečení / šifrování
 • Extra (Kill-switch, multi-hop technologie, zdarma SOCKS proxy, atd.)
 • Zásady vrácení peněz

Jak používat tento graf:
Nejlepší možný ‘TorrentScore’ je 10. Jakákoli VPN s 9 nebo vyšší je optimální a VPN s 6 nebo vyšší bude pravděpodobně dost dobrá pro průměrné uživatele..

Pokud plánujete stahování torrentů více než jednou za měsíc, vyhněte se jakémukoli VPN 4 nebo nižšímu.

TorrentScore 9-10:
Všechny tyto VPN udržují nulové protokoly a používají sdílené IP adresy. Všechny kromě AirVPN mají také anonymní SOCKS proxy službu (některé zahrnují bezplatnou, jiné ji prodávají samostatně). Některé z těchto sítí VPN (Torguard, BTGuard) nabízejí předkonfigurované klienty torrentu s již nainstalovaným správným nastavením proxy serveru SOCKS.. .

TorrentScore 8+
Všechny tyto VPN neudržují žádná metadata IP nebo uchovávají protokoly metadat, ale pouze po dobu 24 hodin nebo méně. Jsou stále velmi anonymní, i když většina v rozsahu 8–8,5 nemá žádné další funkce torrentu kromě přepínače zabíjení.

TorrentScore 6-7:
Většina z těchto poskytovatelů vede protokoly metadat, ale protože používají sdílené adresy IP, nemohou teoreticky identifikovat konkrétní účty na základě historie torrentů IP. Umožňují torrenty (některé je omezují na konkrétní geografické servery). NordVPN spadl do tohoto rozsahu, protože i když nevedou žádné protokoly, umožňují torrenty a mají zahrnutou proxy službu SOCKS, jejich servery mají tendenci být přeplněné a pomalé. Pokud je vaše připojení přesto pod 10 Mb / s, pak je NordVPN skvělým obchodem. I když to není optimální pro torrenty, VPN v tomto rozsahu by stále měly fungovat pro všechny, ale pro ty nejhorší stahující.

TorrentScore Graf přívětivosti Torrent

Poskytovatel VPN
Protokoly metadat
Logs Kept For
Zásady vrácení peněz
TorrentScore
NordVPNNe030 dní10
IPVanishNe07 dní10
Soukromý přístup k internetuNe07 dní10
TorguardeNe07 dní9
Proxy.shNe0Žádný9
AirVPNNe0Dotázat se9
SlickVPNNe030 dní8.5
CyberghostNe030 dní8.5
ExpressVPNAno (ne IP)7+30 dní8
VPN.ACAno1 den7 dní8
Ukryj měNe014 dní7
BTGuardNe00 dní7
ibVPNAno7-14 dní15 dní6
SwitchVPNAno1 den30 dní6
Železná zásuvkaAno7+ dní7 dní5
VyprVPNAno30 dní+3 dny4
PureVPNAno30+ dníŽádný3
HidemyassAno3 měsíce30 dní1
StrongVPNAno30 dní+5 dní0
TunnelBearAno30 dní+Žádný0
Štít hotspotuAno30 dní+30 dní0

Podívejme se blíže na špičkové VPNS

Čísla ne vždy vyprávějí celý příběh, takže vám podrobněji vysvětlíme, jak jsme vybrali pět nejvhodnějších VPN v TorrentScore.

# 1 – NordVPN (Zahrnuje SOCKS5 Proxy w / VPN)

Obrázek

Normální cena – 11,95 $ / m
Nejlepší nabídka – 2,75 $ / měsíc

NordVPN je prémiová služba bez protokolování VPN s bezkonkurenční seznam funkcí.

Jsou to jediné VPN, které jsme našli u Torrentu & Podpora Netflix / Hulu za cenu pod 6 $ měsíčně. Ve skutečnosti můžete v současné době získat NordVPN 2,75 $ / měsíc pokud využijete jejich tříletou speciální nabídku.

Zde jsou hlavní funkce NordVPN:

 • Zero Logs. Žádné připojení ani sledování aktivity.
 • Torrenty jsou povoleny na všech serverech (ale některé servery jsou optimalizovány pro p2p)
 • SOCKS5 proxy zahrnut zdarma na více než 10 místech. Používejte s programy uTorrent, Vuze atd…
 • Automatické odblokování služeb Netflix, Hulu, HBOGo a dalších 50 streamovacích služeb
 • Mobilní aplikace pro iOS / Android
 • Úplná recenze NordVPN (a průvodce nastavením torrentu)

# 2 – IPVanish (Zahrnuje SOCKS5 Proxy w / VPN)

Obrázek

Normální cena – 10 $ / m
Nejlepší nabídka – 6,49 $ / měsíc
Posouzení: Recenze IPvanish

IPVanish byla v roce 2017 naší nejlepší torrentovou sítí VPN (i když se letos dostala do společnosti NordVPN). Jejich služba přátelská k torrentu zasáhne všechny správné poznámky a skutečně doručí v jedné klíčové oblasti – rychlost. Pokud jste chtěli nejrychlejší VPN s nulovým protokolem na světě, zvolte IPVanish. Testovali jsme nejrychlejší výsledky zásahů v rozsahu 100 Mb / s pomocí blízkých serverů.

IPVanish má skutečnou politiku ochrany osobních údajů s nulovým protokolem a díky přidání přidané podpory SOCKS5 Proxy a FireStick dosáhli skóre perfektních 10 na jejich TorrentScore.

Hlavní vlastnosti:

 • Nebyly uchovávány žádné záznamy
 • Neuvěřitelně vysoké rychlosti
 • Aplikace pro Windows, Mac, iOS, Android, FireStick / FireTV (někdo Kodi?)
 • Zahrnuto ponožky proxy, umístění Nizozemského serveru.

# 3 – Soukromý přístup k internetu (10)

Obrázek

Normální cena – 6,95 $ / m
Nejlepší nabídka – 3,33 $ / měsíc

Soukromý přístup k internetu je mezi veteránskými torrentery legendární, protože se věnují soukromí svých uživatelů a jejich neuvěřitelně nízké ceně.

Vydělali naši nejvyšší TorrentScore (10) protože:

 • Byly jednou z původních sítí VPN s nulovým protokolem
 • Už řadu let se ukázaly jako velmi přívětivé
 • Rychlosti jsou pevné (mnohem lepší než VPN za srovnatelné ceny)
 • Zdarma SOCKS5 Proxy (Průvodce nastavením pro QBittorrent, Deluge a uTorrent)
 • Jejich ceny jsou nižší než u srovnatelných sítí VPN. Získejte PIA za 3,33 $ / měsíc

Porovnání: PIA vs. Hidemyass – Torguard – BTGuard – IPVanish

# 4 – Torguard (10)

Obrázek

Normální cena – 10 $ / m
Nejlepší nabídka – 4,99 $ / měsíc

Torguarde je společnost zaměřená na torrent, která poskytuje non-protokolování torrent proxy služby VPN a SOCKS5. Přečtěte si náš Torguard Review.

Torguard získal naše 2. nejvyšší TorrentScore (9) protože:

 • Jedna z původních sítí VPN s nulovým protokolem
 • Extrémně přívětivý
 • Velmi rychle. Pouze IPVanish byl v našich všestranných testech rychlejší.
 • Nejlepší SOCKS5 proxy poskytovatel pro torrenty. 5 zemí, nulové záznamy.
 • Servery optimalizované pro Torrent / p2p v konkrétních zemích podporujících torrent.
 • Software pro automatickou konfiguraci Torrent Proxy (nevyžaduje se ruční nastavení proxy)

Porovnejte Torguard vs. BTGuard (proxy) – soukromý přístup k internetu

# 5 – Hide.me (VPN + SOCKS5 Proxy. Volná volba!)

Obrázek

Normální cena: 20 $ / m
Nejlepší cena: 5,42 $ / měsíc
(1 rok, 1 připojení)

Ukryj mě je prémiová služba bez protokolování VPN. Jejich ceny jsou vyšší než většina (pokud chcete nejvyšší plán, který umožňuje 5 současných připojení), ale myslím, že mě naprosto miluji (kromě uncrowded serverů), je skutečnost, že každé umístění na serveru má přístup k proxy serveru SOCKS5. Kteroukoli z nich lze použít s vaším oblíbeným torrent klientem z kteréhokoli z jejich více než 20 umístění na serveru.

Hide.me neurčuje konkrétní servery pro p2p / torrenty, takže se při torrentování ujistěte, že se budete držet těchto serverových umístění (více než 60% jejich zemí je povoleno p2p).
Nejlepší ze všeho je, že Hide.me má zcela bezplatnou zkušební variantu (i když na bezplatném plánu nejsou povoleny žádné torrenty.

Několik VPN, které byste nikdy neměli používat pro torrent

Mnoho běžných služeb VPN se ve své síti zamračilo nebo zablokovalo torrenty ve své síti. Většina z nich vede protokoly, které obvykle na požádání předají (špatné pro soukromí). Zde jsou nejoblíbenější VPN, které byste neměli používat, pokud stahujete torrent často.

Hola VPN

Hola by neměly být používány pro torrenting (nebo k žádnému jinému účelu). Poté, co bylo zjištěno, že Hola prodávala šířku pásma svých zákazníků, která byla použita při útokech Botnet, jejich popularita se zvýšila. Ale někteří lidé jsou zamilovaní do myšlenky „zdarma“. Nepoužívejte Holu. Vážně. Pokud je cena problém, vyberte jednu z těchto levných možností.

TunnelBear VPN

Tunelský medvěd je známý poskytovatel VPN (díky svému plánu zdarma), ale není přívětivý. Na jejich webu jsme nenašli žádné konkrétní informace, které by zmiňovaly torrenty, což je obvykle indikátor toho, že protokol nepodporují.

Starší verze webu TunnelBear konkrétně uvedla, že torrenty nebyly povoleny. Stránku můžete stále zobrazit pomocí zpětného stroje.
Také toto vlákno Frostwire uvádí, že Tunnelbear konkrétně blokuje stahování torrentů.

StrongVPN

StrongVPN je rychlá, spolehlivá služba VPN a vynikající volba pro streamování videa (stále kompatibilní s Netflix). Jejich TOS však uvádí, že p2p / torrenty jsou zakázány, takže se jim nejlépe vyhněte, pokud je to vaše zamýšlené použití.

Aktualizace 2017: StrongVPN dramaticky změnil své služby, soukromí a zásady torrentu. Zdá se, že StrongVPN je nyní poskytovatelem VPN bez protokolování a umožňují neomezené p2p / torrenting.

ZenMate

ZenMate je jednou z nejpopulárnějších odblokovacích služeb na světě, a to díky jejich bezplatnému rozšíření prohlížeče VPN a „demo“ plánu, který vám poskytuje bezplatnou (i když pomalou) službu VPN. Zenmate také nabízí prémiovou (placenou) VPN službu s vynikajícími rychlostmi, ale výslovně zakazuje p2p / torrenty ve svých Podmínkách služby.

Štít HotSpot

Hotspot Sheild zpočátku začal jako rozšíření šifrovaného proxy prohlížeče zdarma. Nyní se přestěhovali, aby nabídli plnohodnotnou službu VPN, ale neumožňují torrent. Pokud se pokusíte stáhnout torrenty se štítem aktivního bodu, budou blokovány nebo váš účet může být trvale zakázán (bez náhrady).

Opera VPN

Opera přidala do svého oblíbeného webového prohlížeče v roce 2017 bezplatnou síť VPN. Není to však ve skutečnosti VPN, protože ve skutečnosti nešifruje provoz mimo webový prohlížeč. I když to může vašemu poskytovateli internetových služeb bránit v tom, aby viděl, že navštěvujete PirateBay, nezabrání jim to v tom, jaké soubory torrentu stahujete. A OperaVPN nebude skrývat vaši IP adresu torrentu, takže peers uvidí vaši skutečnou IP adresu (není vůbec bezpečná).

Jakékoli „bezplatné“ služby VPN

Již jsme zakryli mýtus „VPN zdarma pro torrenty“. Pokud je nám známo, nejedná se o svobodného poskytovatele VPN, který aktuálně umožňuje torrentování ve své síti. Většina blokuje nebo přesměrovává přenos torrentu a pravděpodobně bude váš účet zakázán. To zahrnuje služby jako: Cyberghost (bezplatná verze), Hide.me (bezplatná verze) a Tunnelbear.

Některým lidem se podařilo stáhnout torrent na několika serverech SoftEther, ale nedělejte to. Jejich podmínky výslovně zakazují P2P provoz a jejich rychlost je stejně tak docela pomalá.

Dalším hlavním problémem „bezplatných“ služeb VPN je to, že téměř všeobecně vedou záznamy (o vaší historii připojení a možné online aktivitě). Tyto protokoly budou často obráceny s minimálním odporem, pokud je někdo požaduje na základě vaší IP adresy torrentu.

Buďte chytří, použijte skutečnou Torrent VPN, jako je soukromý přístup k internetu (pouze 3,33 $ / měsíc!)

Další zdroje / návody

Na tomto webu máme spoustu informací, které vám pomohou vybrat ideální VPN pro torrenting, jak získat nejlepší možné rychlosti a jak nakonfigurovat váš torrent software pro optimální zabezpečení. Užívat si!

A P.S. Pokud máte účet na blogu, webu nebo twitteru, rádi bychom jej, kdybyste na tomto webu sdíleli odkaz na svého oblíbeného průvodce / článek nebo je sdíleli se svými přáteli pomocí sociální lišty vlevo. dík!

Průvodci

Nastavení proxy / VPN / šifrování pro Vuze
Nastavení proxy / VPN / šifrování pro uTorrent
Nastavení proxy / VPN / šifrování pro Deluge
Nastavení proxy / VPN / šifrování pro QBittorrent

SOCKS vs HTTPS Proxy
Jak zkontrolovat svoji IP adresu torrentu
Jak zabránit škrcení v torrentu

Vybrat

VPN vs. proxy (nebo obojí) pro torrent
SOCKS vs HTTPS Proxy
Soukromý přístup k internetu vs. Torguard
Soukromý přístup k internetu vs. BTGuard
Torguard vs. BTGuard (proxy)
Soukromý přístup k internetu vs. IPVanish
Cvičení

Cvičení

Recenze

Soukromý přístup k internetu
Torguard Recenze
Proxy.sh recenze
Recenze IPVanish
Cvičení

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map