Gusto заробітна плата

Contents

Густо

https://gusto.com/

тл; д-р

Gusto – одна з найкращих хмарних програм з оплати праці, яку ми мали із задоволенням використовувати. Шкода, що в даний час вони обслуговують лише американські компанії.
Вивчайте більше.

Огляд Gusto – 11 плюсів & 3 Мінуси Gusto заробітної плати

Якщо ви власник малого бізнесу, ви зрозумієте проблеми ведення бізнесу, не маючи якоїсь системи оплати праці.

Добре, що ви натрапили на цю сторінку, адже ми робимо огляд однієї з найдинамічніших систем оплати праці, доступних на ринку – Gusto.

Перш ніж ми розберемося з м’ясом та картоплею цього огляду, ми розповімо вам про невелику розповідь про Gusto та про те, як це змінило життя власників бізнесу скрізь.

Історія Густо

Це був 2012 рік, і Готьє був хтось, кого насправді знали.

Молода компанія під назвою ZenPayroll вирішила перейти в… хмарний бізнес із заробітної плати – жодного файлу cookie для вас, якщо ви це здогадалися. Працюючи в самому центрі Каліфорнії, фірма швидко набирала популярність, заробляючи на них достатньо клієнтів, щоб впродовж кількох місяців відкрити свої двері у Флориді, Нью-Йорку та Техасі..

Через трохи більше року послуги ZenPayroll стали настільки популярними, що вони оголосили, що отримують 100 мільйонів доларів виплат щорічно. До 2015 року ZenPayroll запустив підтримку своїх послуг у всіх 50 штатах США і офіційно отримав назву Gusto (той, хто зважився на зміну імені, заслуговує на підвищення!).

Згодом у тому році компанія забезпечила 60 мільйонів доларів за фінансування серії B (на чолі з CapitalG, раніше відомий як Google Capital). Якщо це недостатньо вражає, хорошим людям вдалося отримати ще 50 мільйонів доларів фінансування протягом грудня 2015 року, залучивши їх до складу трьох командних клубів – компанії, яка оцінюється у цілих 1 мільярд доларів!

Здається, ніщо не може зупинити потяг Густо, оскільки вони просто ростуть і ростуть. Станом на липень 2023 року, Густо зібрав ще 200 мільйонів доларів фінансування, фактично давши їм оцінку в 3,8 мільярда доларів!

Чи відповідає Gusto вашому малому бізнесу?

Густо малює дуже гарне уявлення про себе, коли йдеться про їх історію, але ми з вами знаємо, що це не дуже важливо для клієнтів.

Не має значення, чи отримали вони мільйони фінансів. Не має значення, чи працює їх система на новітній, найбільшій, передовій інфраструктурі навколо.

Що дійсно важливо, це те, чи додаток до заробітної плати Gusto насправді підходить для вашого бізнесу:

 • Чи виконують вони свої обіцянки?
 • Чи є які-небудь пішохідні переходи, про які ми маємо знати?
 • Як почувається насправді використовувати Gusto?

Власне кажучи, єдина причина, що ви, ймовірно, читали так далеко, тому що хочете дізнатися, чи справді Густо для вас хороший.

Що ж, ми пообіцяли вам ретельний огляд і поставимо його.

Ми ознайомимо вас з деякими речами, які ми любимо про Gusto, та кількома речами, на які, на нашу думку, вони могли б покращитись. Ми будемо абсолютно ретельними, пронизуючи все та переконуючись, що ви будете знати все, що потрібно знати про програмне забезпечення.

Наша команда пишається розширенням можливостей малого бізнесу. Це означає, що наші огляди максимально нейтральні, щоб ви зробили правильний вибір для свого малого бізнесу.

Для стислості давайте перейдемо до того, що нам подобається в Gusto!

11 речей, які нам подобаються в Gusto

1. Густо ДУЖЕ симпатичний!

Ми спробували досить багато додатків із оплати праці, і поки що нічого не наближається до добре розробленого інтерфейсу Gusto.

gusto заробітна плата має прекрасний інтерфейс користувача

Команда користувальницького інтерфейсу вклала багато любові та зусиль у створення чудового інтерфейсу Gusto, і це показує.

Інтерфейс виглядає таким дружним і простим у використанні, це майже… “додаток”. Ви знаєте, як простий у користуванні додаток для iOS. Один погляд, і ви дізнаєтесь, куди натискати і що куди їздити, не потрібно роздуватися, намагаючись зрозуміти, чи все працює.

Це планується так добре, що практично не потрібно навчатись, щоб навчитися користуватися програмним забезпеченням. Увійдіть, і ви побачите, що це просто працює!

Там є місце для всього, і все акуратно на своєму місці.

Практично на кожній сторінці, на яку ви знаходитесь, буде приємний вигляд каракулі. Ці логотипи освіжають і чесно, вони змушують моє серце співати кожен раз, коли я дивлюсь на нього.

gusto заробітна плата має приємні каракулі

Це, безумовно, порушує монотонність заробітної плати!

Деякі люди можуть сказати, що мати гарний інтерфейс – просто поверхово, але ми вважаємо, що це важливо. Гібридна програма нарахування заробітної плати / HR така, як ця призначена для використання щодня, і ніхто не любить щодня переглядати додаток з некрасивим або нудним інтерфейсом.

Принаймні, з Gusto ми отримуємо насолоду від виду!

2. Працювати із нарахуванням заробітної плати надзвичайно просто з Gusto!

Ми стикалися з програмами оплати праці, які вимагають від нас пройти навчання, перш ніж мати можливість ефективно використовувати програму.

Ми абсолютно ненавиділи цю систему, тому що, щоб пройти навчання, щоб навчитися користуватися програмою, це біль і починається жахливо неефективно. Не допомагає те, що навчальні відеозаписи, які ми мали пройти, виглядали так, ніби вони створені особливо непідданим YouTuber.

У будь-якому разі, коли ви використовуєте Gusto Payroll, ви не зіткнетесь з жодною нісенітницею.

Після введення особистих даних та реквізитів компанії ви можете зайти прямо та легко почати вести заробітну плату.

Оплата праці здійснюється в 4 простих кроки:

 1. Обчисліть години
 2. Розрахуйте вихідний час
 3. Огляд & подати фонд оплати праці
 4. Підтвердити заробітну плату
  Як платити за VPN анонімно (за допомогою Bitcoin або подарункових карток)

Крок 1 – Обчисліть години

Обчислити це дуже просто, оскільки взагалі не потрібно робити будь-які розрахунки. Все заздалегідь підраховується для вас, коли ви вказуєте реквізити працівника під час налаштування.

Перший крок обчислення годин заробітної плати

Все, що вам потрібно зробити зараз, – це відповідно налаштувати години працівника, і цифри автоматично відображатимуться на екрані.

Якщо вашим працівникам виплачуються бонуси чи комісії, це так само просто, як натиснути на поле додаткового заробітку та ввести номер.

Крок 2 – Обчисліть час відключення

Друга ступінь нарахування заробітної плати розрахунок відключеного часу

Далі, вам просто потрібно вказати у цьому розділі вихідний та непрацездатний час вашого працівника. Досить зрозуміло.

Крок 3 – Огляд & Надішліть заробітну плату

Потім вас перейдуть на екран перегляду заробітної плати.

gusto заробітна плата огляд заробітної плати

Цей процес дуже простий. Вам буде показаний повний перелік витрат компанії. Ваше завдання буде лише переконатися, що цифри на екрані є правильними.

gusto заробітна плата дозволяє побачити, що оподатковується та списується

У вас буде можливість побачити лише те, що оподатковується та списується. Також є можливість переглянути те, що заробляли ваші працівники.

Після того, як ви задоволені номерами, все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку “Надіслати”.

Крок 4 – Підтвердження заробітної плати

Нарешті, підтвердьте подання до заробітної плати, і ви закінчили заробітну плату за місяць!

gusto payroll підтвердження подання заробітної плати

Легкий горошковий лимонний стискається.

3. Можна виконати 4 типи заробітної плати!

У той час як більшість програм нарахування заробітної плати має лише один тип заробітної плати, Gusto достатньо перспективний, щоб мати можливість виконувати 4 типи заробітної плати!

gusto payroll дозволяє запускати 4 типи заробітної плати

Окрім звичайної заробітної плати, ви також можете працювати з бонусом, поза циклом та припиненням оплати праці. Це дає вам гнучкість для запуску міжсезонних заробітних плат, якщо виникне потреба, що ми вважаємо досить цікавим.

Бонусна заробітна плата

Як випливає з назви, ви можете здійснювати бонусні виплати своєму персоналу, якщо вони досягають певних етапів, термінів та цілей. Зауважте, що нарахування заборгованості із бонусних нарахувань підлягає додатковій ставці утримання в розмірі 22%.

Як і звичайні зарплатні, система дуже легко запускається. Просто введіть цифри у відповідні поля, і ви закінчили!

gusto payroll має бонусний варіант нарахування заробітної плати

Позаплатні платежі поза циклами

Зарплатні платежі поза циклами призначені для здійснення додаткових платежів своїм працівникам поза звичайною зарплатою. Насправді це дуже схоже з бонусним нарахуванням, за винятком того, що векселі поза циклами використовують однакову ставку утримання, відрахування та внески, внесені в звичайні зарплатні..

gusto payroll має опцію заробітної плати поза циклом

Припинення оплати праці

Якщо у вас коли-небудь виникло невдоволення звільняти когось, ви знаєте, що вам доведеться керувати терміналом з оплати праці звільнених працівників. З Gusto це досить просто.

Перейшовши на сторінку припинення оплати праці, вам відобразиться список ваших співробітників. Клацніть на ту, яку вам потрібно звільнити, і з’явиться спливаюче вікно, яке підтвердить, чи бажаєте ви звільнити цього працівника. Якщо ви хочете виконати припинення оплати праці, натисніть на правильну кнопку і продовжуйте звільняти працівника.

gusto payroll має опцію припинення оплати праці

Потім вас повернуть на сторінку працівника. Тут вам доведеться натиснути “Запустити припинення оплати праці”.

gusto payroll має опцію припинення оплати праці

Після цього вам доведеться вести заробітну плату, як зазвичай, за винятком звільненого працівника. Досить простий матеріал.

Коли ви закінчите з цим, вам буде запропоновано роздрукувати чек працівника (прямий кредит для звільнених працівників не доступний).

gusto заробітна плата друку чек

Коли ви це зробите, ви закінчили! Вітаємо, ви успішно звільнили працівника та оформили звільнення за звільнення! До побачення Ханна!

звільнення працівника з оплати праці

4. Gusto може працювати на автопілоті!

Як власники малого бізнесу, ми, як правило, маємо на увазі багато речей, і в світі ніколи не вистачає часу, щоб виконати всі ваші завдання.

Іноді ми настільки зайняті, що ми випадково забуваємо, коли настає час для нарахування заробітної плати, і ми намагаємося виконувати її, ігноруючи всі інші наші щоденні завдання (нашим працівникам потрібно платити незалежно від того, правда?)

Ось чому ми так любимо цю особливість. Коли ми налаштовуємо Gusto працювати на автопілоті, ми можемо зняти себе з рівняння та зосередитись на інших аспектах бізнесу, які потребують нашої уваги, в той час як Gusto робить всю роботу за нас.

Поки всі встановлені прямі депозитні платежі, Gusto буде заряджати зарплату автоматично за 1 день до встановленого терміну, і вам надійде повідомлення електронною поштою, як тільки вони будуть. Вам надано 24 години, щоб внести будь-які зміни або навіть скасувати заробітну плату, перш ніж вона заблокована.

Дуже зручна функція, без якої ми не можемо жити!

gusto заробітна плата має режим автопілоту

Щоб увімкнути автопілот, просто перейдіть на вкладку “Налаштування”, натисніть “Оплата праці” та натисніть “Редагувати” в розділі “Заплата” на “Автопілот”. Увімкніть його там, і Gusto буде сортувати все для вас!

5. Звіти про нарахування заробітної плати всі в одному екрані!

Звіти важливі. Вони містять дорогоцінні дані про вашу компанію, добре чи ні, і якщо ви в чорному.

Звіти про нарахування заробітної плати повинні бути докладними та вичерпними, щоб ви знали, скільки грошей потрібно працювати компанії щомісяця. Що стосується Gusto, це зовсім не проблема, особливо з їх детальним повним звітом про потреби в готівці, який можна отримати після запуску заробітної плати.

gusto заробітна плата має повний звіт про потреби в готівці

Вражаючий інніт? Якщо це недостатньо детально для вас, Густо повернеться до вас.

gusto payroll має звіт про журнал оплати праці

Вони можуть генерувати звіт про журнал оплати праці, який розбиває всі витрати, точно повідомляє, куди йдуть ваші гроші, скільки заробляють ваші працівники та суми, що прямують до каси уряду.

Це лише приклади. Gusto має можливість генерувати всілякі звіти, щоб ви могли їх аналізувати на власне бажання:

 • Журнал оплати праці
 • Звіт про пільги
 • Річний звіт
 • Підсумок працівників
 • Інформація про підрядника
 • Виплати підрядника
 • Банківські операції
 • Час відключення залишків
 • Час відключення запитів
 • Агентські платежі
 • Оплата до Gusto
  IPVanish a prywatny dostęp do Internetu: porównanie VPN

6. Легко скасовуйте заробітну плату!

Ми лише людина, і як би ми не були обережними, помилки трапляються.

Іноді це трапляється під час нарахування заробітної плати, і тоді це стає великим головним болем, оскільки скасування заробітної плати може бути болем за певні програми оплати праці…

Ми звільнили величезне полегшення, коли виявили, що скасування заробітної плати за допомогою Gusto насправді було досить простим, доки поданий фонд нарахування ще не був оброблений.

gusto payroll дозволяє скасувати заробітну плату

Все, що вам потрібно зробити, – це перейти на вкладку “Звіти”, натиснути “Історія оплати праці” та знайти шлях до кнопки “Скасувати”, щоб скасувати заробітну плату. Дуже просто, ти не думаєш?

Якщо ви не бачите кнопку скасування, це означає, що нарахування заробітної плати було оброблено. Тепер, якщо ви помітили помилку в нарахуванні заробітної плати після її опрацювання, не хвилюйтесь, тому що її все одно можна змінити, хоча трохи більше клопітно.

Вам доведеться зв’язатися із службою обслуговування клієнтів Gusto, щоб побачити, що вони можуть зробити щодо повернення заробітної плати, або поговорити про варіанти, які потрібно вирішити..

Їхня команда в чаті дуже чуйна і з радістю допоможе вам. Години підтримки компанії Gusto тривають з понеділка – п’ятниці 6:00 – 17:00 PST, тому якщо ви їх зловили, коли вони не працюють, вони обов’язково надішлють вам електронний лист із відповіддю на ваш запит, коли вони повернуться до офіс.

Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою або телефоном (415-930-4532).

7. У Gusto є демо-акаунт з повним доступом!

Особисто доступність їхнього демо-рахунку зробила Gusto все більш вражаючим.

Мені вдалося пограти з числами, перевірити все і повозитися з вмістом серця, не боячись зіпсувати. Насправді я зрозумів, наскільки насправді зручний Gusto.

демонстрація повного доступу до заробітної плати

В основному ви отримуєте повний доступ до всієї системи оплати праці Gusto за допомогою демо-рахунку, за винятком того, що дані про користувача щодня оновлюються, тому нічого не зберігається. Це прекрасний спосіб залучити нових користувачів, даючи їм відчути програму!

Посилання на демо-акаунт знайти не найпростіше, тому ми взяли на себе можливість зв’язати його тут для вашої зручності. Перевірте це і не бійтеся з цим возитися!

8. У Gusto є Insight Team Insights!

Щастя працівників – один з найважливіших елементів, що забезпечує успіх для будь-якої компанії.

Проблема полягає в тому, що більшість працівників не люблять публічно висловлюватися, коли вони нещасні, боячись наслідків. Хоча чіткі комунікації – це те, що ми намагаємось заохочувати, коли ми ведемо наш бізнес, тиск з боку однолітків існує і частіше за все, відповіді, які ви отримаєте від працівників у громадському середовищі, будуть перекошені, щоб не виглядати погано перед колегами..

Інформація про команду Gusto дозволяє вам надсилати опитування, щоб ваші співробітники могли приватно оцінювати рівень щастя, як вони вважають за потрібне, дозволяючи оцінити загальний моральний стан співробітників і вжити заходів для виправлення будь-яких проблем з моральним видом..

gusto заробітна плата має командні відомості

Після включення Insights Team, Gusto буде щомісячно надсилати електронним повідомленням своїм співробітникам запитання з різних тем, що стосуються роботи, яку ви можете вибрати. Ви також можете змінити питання, якщо вам це подобається.

Дуже перспективна функція Густо!

9. Шаблони кадрів HRO!

Я думаю, на сьогоднішній день вже цілком зрозуміло, що Gusto – це фантастичне додаток на оплату праці, з функціями, розробленими спеціально для того, щоб зробити життя набагато зручнішими для своїх користувачів.

Вони можуть зупинитися прямо там, і люди будуть раді, але цього недостатньо для команди в Gusto. Вони не відпочиватимуть, поки не зроблять усе можливе, щоб зробити наше життя якомога простішим!

Один із способів їх досягнення – через шаблони HR.

Вам більше не доведеться витрачати час і виснажувати мозок, ретельно вбираючи документи, пов’язані з персоналом. Gusto має довгий список шаблонів, щоб ви могли легко заповнити деталі та зробити речі офіційними так швидко, як вам подобається.

У них є шаблони для всіляких документів, пов’язаних з персоналом, від національних офіційних служб та податкових форм до найму документів. Якщо ви можете подумати, вони, мабуть, і є.

gusto заробітна плата має багато шаблонів HR

Ці шаблони настільки зручні і такі часові, що ми не можемо собі уявити, яким було життя до того, як у нас вони були #truestory.

10. Густо швидкий!

Однією з головних основ SaaS-послуг є неможливість бути настільки швидкими, якими користувач хотів би їх зробити. Коли програмі потрібен час для завантаження, це дратує користувача, іноді аж до розладу.

Ми не маємо правильних ресурсів, щоб оцінити, наскільки швидкою є система Густо, але я скажу вам одне – під час використання програми ніхто з нас не помітив швидкості, поки ми майже не забули про неї.

Це добре, адже це означає, що досвід Gusto був таким безшовним, ми ніколи не помічали, чи є якісь уповільнення. Єдина частина десь відставання була, коли Густо підраховував нарахування заробітної плати, але цього можна очікувати.

Ми зробили кілька тестів на швидкість, використовуючи нашу серверну перевірку швидкості, і їхні серверні результати були проклято дивовижними!

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу

23 мс 76 мс 140 мс 172 мс 180 мс

Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина

226 мс 139 мс 106 мс 68 мс 163 мс

Середня швидкість: 129,3 мс – Переглянути повний результат

Потрібно говорити, що ми були дуже задоволені швидкістю Густо.

11. Густо винагороджує вас!

Хмарно ви платите за програмне забезпечення, що базується на хмарі, лише щоб дізнатись, що вони розробили способи повернути вас за покупку!

Це не велика сума, але користь – це користь. Це безумовно полегшує наш день, побачивши, що Gusto – це компанія, яка знаходить способи повернути своїм клієнтам.

В основному, все, що вам потрібно зробити, – це направити своїх друзів на Gusto Payroll.

gusto заробітна плата має реферальну програму

На інформаційній панелі просто натисніть “Реферали”, і ви будете надіслані на сторінку рефералів. Введіть електронну пошту свого друга, щоб Gusto міг надсилати їм електронний лист. Якщо ваш друг підписується на Gusto та працює із нарахуванням заробітної плати, Gusto вимагає нагородити вас і вашого знайомого в 100 доларів!

Перш ніж ви надто хвилюєтеся, Gusto не дасть вам 100 доларів готівкою – скоріше, ви та ваш друг отримаєте подарункову карту Amazon у розмірі 100 доларів!

Подарункова карта амазонки із заробітною платою за реферал

Це не так добре, як холодна грошова готівка, але ей, ви можете придбати щось безкоштовно на Amazon у 100 доларів безкоштовно!

3 речі, які мають покращитись

Як послуга з оплати праці, не викликає сумнівів, що Густо чудовий. Однак є деякі речі щодо них, які ми хотіли б трохи відрізнятися.

1. Gusto – це послуга лише в США

Просимо вибачення у всіх вас, хто читає це за межами США. Gusto може бути просто правильним пристосуванням для вашого малого бізнесу, але той факт, що вони є лише американською службою, робить це безглуздим для будь-кого за межами США.

Ви навіть не можете підробити своє місцезнаходження через VPN, щоб зареєструватися в службі, оскільки для налаштування системи Gusto потрібен банківський рахунок у США..

Якщо у вас є американський рахунок, вам пощастить. Ви зможете використовувати найкращу систему оплати праці, яку ми бачили дотепер.

Інакше… дружко з великою долею, вам доведеться шукати деінде.

Блін вам, щасливі американці!

2. Густо дорого

Gusto позиціонує себе як програмне забезпечення, яке найкраще підходить для малого бізнесу, але, чесно кажучи, їх ціни не відображають їх позиції.

За їх Повного плану (найпопулярнішого) вам потрібно буде платити базову ціну 39 доларів на місяць. Крім того, ви повинні роздрібнити додаткові 12 доларів на місяць на голову. Якщо припустити, що у вас є 10 співробітників (включаючи вас самих), це вже 390 доларів на місяць!

Тепер, дивлячись на це з точки зору витрат, 390 доларів на місяць може бути досить дорогим. Але якщо трохи змінити перспективу, 390 доларів на місяць можна вважати розумним, оскільки це так просто у використанні, вам не потрібно буде наймати діловодства чи зовнішнє агентство, щоб проводити заробітну плату щомісяця.

3. У Gusto немає мобільного додатку

Gusto має багато функцій, а деякі з них потребують схвалення начальника чи менеджера. Візьмемо для прикладу вихідний час працівника.

Коли працівник вимагає відключення через портал Gusto, ви отримаєте сповіщення електронною поштою, щоб повідомити про схвалення цього запиту. Це легко зробити, якщо ви в офісі, але якщо припустити, що ви перебуваєте у відпустці або у відрядженні, це значно полегшить життя, якщо у нас буде додаток на наших телефонах, ми можемо миттєво запустити, щоб схвалити ці запити.

Насправді ми можемо увійти в Gusto за допомогою своїх браузерів телефонів, але вважаємо, що це скоріше рішення, ніж фактичне рішення.

План Густо & Ціноутворення: Огляд

Плани Густо мають три рівні – Core, Complete і Concierge.

CoreCompleteConcierge
Ціна / місяць * $ 39 $ 39 $ 149
Відстеження часуНо Так
Пропозиція & OnboardNoYesYes
Про HR Підтримка

* Показана ціна вказана за базовою ціною, не враховуючи витрат на додавання працівників.

Основний план є найдоступнішим, він пропонує лише основні характеристики системи оплати праці Gusto.

Повний план є найбільш чітким, з такими функціями, як відстеження часу, на борту співробітників та інші переваги для персоналу.

План Консьєрж – це найбільш декадентський план із усіх, з повною функцією оплати праці та управління персоналом. Вони також мають сертифіковані HR-професіонали у вашому бек-енд-дзвінку та виділений ресурсний центр.

Вердикт: Якщо ви йдете із задоволенням?

Gusto по-справжньому – одне з найкращих хмарних програм для нарахування заробітної плати, якими ми мали задоволення користуватися. У вас є багато привілеїв для виплат за виплатою заробітної плати та персоналу, які вирішать більшість головних болів в галузі HR одним натисненням кнопки.

Користувацький інтерфейс фантастичний і дуже приємний для очей, що важливо для програми, яку компаніям доведеться використовувати щодня (особливо для функцій HR).

Заробітна плата є автоматизованою, що повністю знімає потребу в нашій увазі протягом тижня оплати праці (крім підтвердження цифр).

Для тих із вас, хто процвітає у звітах, Gusto пропонує безліч таких. Вони також включили в дуже вичерпний перелік шаблонів персоналу для хорошої міри.

Коротше кажучи, Gusto зробив усе можливе, щоб зробити заробітну плату якомога більш гладкою та зробити життя власників малого бізнесу максимально зручним..

Це дуже погано, що вони ще не розширилися в усьому світі, оскільки ми впевнені, що їхні особливості принесуть користь багатьом власникам малого бізнесу по всьому світу..

З повагою ми з гордістю заявляємо, що Густо заслуговує двох великих пальців від усіх нас у Біткачі!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me