Огляд NordVPN (та керівництво по налаштуванню торрентів з проксі-сервером SOCKS5)

NordVPN огляд & Посібник з торентів

NordVPN – Zero-Log VPN компанія, що базується в Панамі. Вони є зручною для потоків сервісом VPN, і всі плани включають необмежену пропускну спроможність на серверах у 30+ країнах. Ви також отримуєте проксі-сервіс Socks5, включений у всі плани, який чудово працює з усіма основними клієнтами торентів (uTorrent, Vuze, Deluge тощо). NordVPN також все ще сумісний з Netflix (один з небагатьох).


Наші NordVPN огляд буде глибоко занурюватися в їх службу з точки зору користувача торента / файлообміну. Ми проаналізуємо їх політику конфіденційності, безпеку, функції тощо.

Також у нас є посібник із налаштування, який показує вам, як саме використовувати NordVPN для торрент.

NordVPN постачається з 30-денною гарантією повернення коштів на 30 днів, тобто ви можете спробувати їх послугу протягом цілого місяця, в основному безризиково..

Найкраща пропозиція: Заощадите 72% та отримайте NordVPN за $ 3,29 / місяць з купоном: WINTERDEAL

Contents

Профіль NordVPN

Програмне забезпечення NordVPN

Програмне забезпечення VPN NordVPN (показана версія Windows)

Огляд NordVPN: Особливості

 • Нульові журнали: Максимальна конфіденційність. (Ідеально для торрентів)
 • Шифрування OpenVPN до 256-бітного (така ж сила, як американські військові)
 • Сумісний з Netflix: Один з небагатьох провайдерів, який не блокується Netflix
 • Спеціальне програмне забезпечення NordVPN: Доступно для Mac / Windows / iOS / Android
 • Проксі Socks5: Змініть IP-адресу вашого торент-клієнта
 • Необмежена пропускна здатність / швидкість
 • 6 Одночасне підключення: Захистіть одночасно 6 пристроїв / комп’ютерів!
 • Торренти / P2P Дозволено: NordVPN виділив p2p-сервери

Основні причини вибору NordVPN

Універсальне рішення, чудове для торентів: NordVPN має всі функції конфіденційності та безпеки, які ви хочете отримати для торрент. Політика конфіденційності нульового журналу, послуга Socks5 + VPN, необмежена пропускна здатність, спеціальне програмне забезпечення VPN та чудові посібники з налаштування, які допоможуть вам налаштувати всі ваші пристрої. NordVPN базується в Панамі (притулок для конфіденційності, як у Швейцарії).

Працює з Netflix: Функція SmartVlay NordVPN – це як вбудована SmartDNS, яка дозволяє отримувати доступ до всіх улюблених потокових служб (включаючи Netflix) з будь-якого місця сервера.

Огляд NOrdVPN: Програмне забезпечення

Програмне забезпечення NordVPN для настільних ПК (Mac / Windows) легке, швидке та потужне. Він надає вам повний доступ до всіх 300+ серверів у понад 55 країнах світу. Ось огляд функцій, які він включає:

Вибір сервера

Ви можете вибрати сервери за типом, місцеположенням або навіть певним номером сервера (у багатьох локаціях є 10+ унікальних серверів). У вікні “сервер” ви можете побачити час ping та% завантаження кожного сервера.

NordVPN налаштував спеціальні цілі використання, зокрема:

 • Подвійне шифрування (дані шифруються двічі за допомогою окремих клавіш)
 • Анти-DDOS: Ідеально підходить для ігор
 • Надшвидкий потоковий: Розблокуйте Netflix, iPlayer, Hulu
 • Виділений IP: Отримайте власну IP-адресу (не поділяється з будь-ким)

Сервери спеціального використання NordVPN (AntiDDOS, DoubleVPN, Streaming)

Сервери спеціального використання NordVPN додають приголомшливу нову функціональність, якої не мають інші VPN. Вони справді популярні, тому також досить людні.

Картина

Спеціальне програмне забезпечення NordVPN (версія Windows)

Налаштування програмного забезпечення

Меню налаштувань NordVPN дозволяє увімкнути / вимкнути певні функції, вибрати протокол VPN та налаштувати деякі параметри безпеки.

Захист від витоку DNS: Переконайтеся, що ваш Інтернет-провайдер не може перехопити вашу історію веб-пошуку, змусивши ваше з’єднання використовувати свої DNS-сервери. NordVPN має власні зашифровані DNS-сервери, або ви можете вказати сторонній DNS, якому ви довіряєте (FreeDNS, ComodoDNS тощо).

SmartPlay: Поставте прапорець “SmartPlay”, і ви можете розблокувати Netflix, Hulu, HBOGo та iPlayer, незалежно від того, яке розташування сервера ви виберете. Якщо це звучить як магія, це так. Це приголомшливо.

Вибір протоколу: Програмне забезпечення NordVPN використовує лише протокол OpenVPN (набагато більш безпечний, ніж альтернативи, такі як PPTP). Однак ви можете вибрати типи пакетів даних UDP або TCP. UDP – це швидше і стане найкращим вибором для більшості користувачів: Torrents, Streaming, General Browsing.

Картина

Інші функції NordVPN

6 одночасних підключень: NordVPN дозволяє користуватися їх сервісом на 6 пристроях одночасно! Ви можете фактично встановити їх програмне забезпечення на необмежену кількість пристроїв і одночасно підключатися до 6.

Протоколи VPN: Хоча програмне забезпечення NordVPN призначене лише для OpenVPN, вони також підтримують підключення до VPN вручну через протоколи PPTP або L2TP / IPSec / IKE, якщо ваш пристрій не сумісний з OpenVPN..

Tor-Over-VPN: NordVPN пропонує певний сервер, який буде направляти ваш трафік VPN через мережу Tor для додаткової безпеки / конфіденційності.

Необмежена смуга пропускання: Не існує щоденного / місячного обмеження кількості даних, які можна передати. Іди горіхом!

Особливості безпеки NordVPN

NordVPN серйозно ставиться до безпеки, і вони відповідають або перевищують галузеві стандарти шифрування:

Сила шифрування: NordVPN використовує шифрування 256-AES (стандартний шифр AES є типовим стандартом для високої безпеки. Він є самим ревізованим та захищеним шифрами на землі). 256-бітове шифрування AES вважається непорушним усіма відомими сторонніми атаками відгадування / розшифровки ключів.

Перемикач: NordVPN включає в себе перемикач додатків. Ви можете додати будь-який запущений додаток / процес до списку “Убити”, і якщо ваше з’єднання NordVPN не вдасться, перемикач “Закрити” вимкне всі перелічені додатки, перш ніж ваша реальна IP-адреса може просочитися, або будь-які дані можуть бути передані невпевнено. Це приголомшлива особливість, особливо для торрентів / p2p. Просто додайте свого клієнта Torrent (uTorrent, Vuze тощо) до списку “Убити”.

NordVPN Kill Switch

Додайте програми до списку “Убити” у меню “Налаштування” програмного забезпечення

Політика ведення журналу NordVPN (нульовий журнал!)

NordVPN рекламує себе як VPN-сервіс без журналу. Цю інновацію щодо конфіденційності започаткували такі компанії, як приватний доступ до Інтернету та Torguard. Тепер користувачі p2p / torrent стикаються до цих служб Logless через підвищену анонімність, яку вони пропонують.

Наскільки нам відомо, політика конфіденційності NordVPN фактично не була перевірена в суді. Поки лише в приватному доступі до Інтернету були внесені зміни, які підтверджують свої вимоги щодо нереєстрації журналу.

Ось заява NordVPN про ведення журналів, безпосередньо з їх Політики конфіденційності…
ми маємо сувора політика без журналів коли мова йде про діяльність користувачів в Інтернеті: базуючись у Панамі, яка є зручною для Інтернету країною і не потребує зберігання даних чи звітності, ми маємо право відмовити у будь-яких запитах сторонніх осіб. Період.
Знаходитися в Панамі – це величезна перевага, якщо ви дуже конфіденційні. Інші оператори з нульовим журналом (наприклад, PIA, Torguard) & IPVanish) розташовані у США, тому теоретично вони можуть бути предметом судових повісток або прохань національної безпеки національної безпеки. Теоретично NordVPN може бути імунітетом (або менш вразливим).

Примітка: Ми завжди рекомендуємо користувачам torrent / p2p завжди обирати VPN-сервіс “Logless / zero-log” (наприклад, NordVPN). Це забезпечить вам міцну конфіденційність під час торрентів і зробить практично неможливим пов’язати свою торрент-активність з вашою реальною IP-адресою під час підключення до VPN. VPN-адреси Logless також є найбільш сприятливими для торрентів.

Socks5 Proxy

NordVPN – це не лише послуга VPN. Усі плани також включають доступ до проксі-серверів Socks5 у більш ніж 10 країнах, включаючи 5+ серверних локацій, зручних для потоків.

Якщо ви часто завантажуєте торренти, вам сподобається гнучкість проксі-сервера Socks5, який можна налаштувати у вашому улюбленому торент-клієнті (uTorrent, Vuze, Deluge тощо). Проксі-сервер схожий на VPN без шифрування, тому він змінює вашу торрент-IP-адресу, не уповільнюючи зв’язок. Ви можете використовувати проксі + VPN разом, так що ви все ще матимете сильне шифрування (проксі йде всередині тунелю VPN), і ваш IP буде переключений двічі для більшої анонімності.

Проксі можна використовувати з VPN або без нього. Деякі користувачі виявили, що посилання на магніти не завжди добре працюють із налаштуванням проксі, тому, якщо у вас виникли проблеми із запуском торрентів через магнітне посилання, спершу спробуйте «Примусово перезапустити (або)» торрент. Якщо це не працює, просто вимкніть проксі-сервер та використовуйте лише VPN.

Як його налаштувати: У розділі “NordVPN for Torrents” нижче, у нас є посібник із налаштування uTorrent / Bittorrent.

Як використовувати NordVPN для TOrrents / p2p / Filesharing

NordVPN – відмінний вибір для завантажувачів Torrent, які шукають анонімну VPN.

NordVPN має ідеальне поєднання:

 • Політика конфіденційності “Zero-Log” (немає журналів або записів про вашу сесію VPN)
 • Проксі Socks5: Другий варіант анонімності вашого торрент-трафіку
 • SmartPlay: Розблокуйте географічні сайти потокового потоку, включаючи Netflix, Hulu та iPlayer.

Як використовувати програмне забезпечення NordVPN VPN для торрентінгу

Використання власного VPN-клієнта NordVPN – це найшвидший / найпростіший спосіб піднятися та запуститися із захищеними приватними торрентами. Все, що вам потрібно зробити, – це підключитися до одного з їхніх безлічі локальних серверів VPN (в ідеалі – в зручному для поточних районів місці, як Нідерланди чи Швейцарія).

Крок №1 – Відкрийте програмне забезпечення NordVPN на комп’ютері чи смартфоні
Крок №2 – Виберіть сервер (рекомендуємо Нідерланди) та натисніть “Підключити”
Сігналы абмеркавання

Виберіть розташування сервера NordVPN

Це воно. Весь ваш інтернет-трафік (включаючи торренти) відтепер буде спрямований через сервери NordVPN. Добре зробити крок №3 під час першого використання NordVPN, щоб переконатися, що він працює належним чином.

Крок №3 – Тестуйте налаштування VPN за допомогою торента IP-тесту
Дотримуйтесь цього посібника: Як перевірити свою торрент-IP-адресу

Як налаштувати проксі-сервера для шкарпеток NordVPN для Torrents

Опція проксі-сервера Socks5 NordVPN може бути використана для всіх основних торент-клієнтів настільних ПК. У нас є посібники з налаштування проксі (не для NordVPN) для: uTorrent, Deluge, Vuze, QBittorrent, & Tixati.

Також у нас є посібники для 2-х додатків для Android, які підтримують проксі: tTorrent & Flud.

Якщо ви не впевнені, хочете ви використовувати проксі чи ні, перевірте: VPN vs. Proxy (для торрентів)

Крок №1 – Отримання вашого ім’я користувача / пароля

NordVPN використовує той самий логін / пароль, незалежно від того, використовуєте ви VPN або проксі. Ви встановите облікові дані для входу під час реєстрації, і ви можете отримати забутий пароль електронною поштою.

Крок №2 – Виберіть сервер

NordVPN дозволяє p2p / торрент у конкретних місцях сервера (зараз 12+ країн підтримують p2p). Конкретні сервери в кожному місці також дозволяють прокси-з’єднання Socks5. Ось повний список серверів NordVPN.

Ви можете бачити поточне завантаження сервера для кожного сервера (наскільки він переповнений). У стовпчик “Ім’я” скопіюйте ім’я сервера, який ви хочете використовувати для цього підручника. Важливо переконатися, що в стовпці SOCKS5 для вибраного сервера є “Відмітка”, що вказує, що цей сервер підтримує проксі-з’єднання..

Ми будемо використовувати: nl2.nordvpn.com для цього підручника, але ви можете використовувати будь-яке місце розташування сервера, якщо воно підтримує Socks5 та p2p.

Місце розташування сервера NordVPN p2p (що підтримує проксі Socks)

Виберіть розташування сервера у розділі “P2P” списку серверів NordVPN. Переконайтесь, що сервер підтримує Socks5

Крок №3 – Зберіть всю інформацію, необхідну для налаштування торент-клієнта

Вам потрібні 4 фрагменти інформації для налаштування проксі-сервера в будь-якому торент-клієнтському програмному забезпеченні:

 1. Ім’я користувача (те саме, що ваше ім’я VPN)
 2. Пароль (Те саме, що пароль VPN)
 3. Адреса сервера: Ми використовуємо nl2.nordvpn.com, але ви можете взагалі використовувати nl3, nl4 або іншу країну (lu1.nordvpn.com, lu2 тощо).
 4. Порт № 1080 (Усі проксі-сервери NordVPN використовують порт 1080)

Крок №4 – Налаштування проксі-сервера у клієнта Torrent

Ми використовуємо клієнт uTorrent / Bittorrent для цього посібника (оскільки він зараз є найпопулярнішим), але ми також маємо посібники для більшості інших великих клієнтів торентів. Просто підмініть інформацію, яку ви зібрали на кроці №3, інформацією, показаною в посібнику.

Інші посібники з налаштування: Vuze, Deluge, QBittorrent

1. У uTorrent перейдіть до Меню > Параметри > Вподобання (або натисніть Ctrl + P у Windows)
2. Клацніть на вкладці “З’єднання” в лівій частині меню налаштувань
3. Поставте прапорець “Автентифікація”, щоб ви могли ввести ім’я користувача / пароль
4. Змініть налаштування відповідно до наведених нижче, вставте власне ім’я користувача / пароль / ім’я сервера

 1. Виберіть Шкарпетки5 зі спадного меню
 2. Адреса сервера (зі стовпця “Ім’я” списку серверів NordVPN
 3. 1080 рік
 4. Ваше ім’я користувача NordVPN
 5. Ваш пароль NordVPN

Параметри проксі-сервера uTorrent (шкарпетки NordVPN5)

Налаштування проксі-сервера NordVPN в uTorrent. Показується з автоматичним переадресацією порту (якщо ваш маршрутизатор підтримує UPnP)

5. Переконайтесь, що кожне поле в розділі «Проксі-сервер» встановлено. Ці параметри заважають uTorrent не протікати певні з’єднання поза тунелем проксі (погано). Ви хочете переконатися, що uTorrent використовує IP-адресу проксі-сервера для всіх однорангових і трекерних з’єднань.

Порт, що зберігається / UPnP
На зображенні вгорі ми маємо кожен прапорець у розділі «Порт прослуховування». Якщо у вашому маршрутизаторі включений UPnP, це найкращий / найпростіший варіант. Більшість маршрутизаторів за замовчуванням увімкнено uPnP. uPnP – це в основному технологія автоматичного маршрутизації портів.

Якщо ви спробуєте ці налаштування, і вони не працюють, можливо, вам доведеться спробувати перевезення вручну вручну. Якщо ви вже пересилаєте uTorrent вручну через маршрутизатор, зніміть прапорці, за винятком пункту «Виняток між брандмауером Windows» та введіть переадресований порт uTorrent у поле «Порт, який використовується для вхідних з’єднань». Щоб отримати додаткову допомогу, перегляньте цей посібник з переадресації портів для uTorrent.

Крок №5 – Перевірте IP-адресу uTorrent (перевірте налаштування проксі)

Після натискання кнопки застосувати всі налаштування проксі, показані вище, завантажте тестовий торрент і подивіться, чи працює він. Якщо це так, шанси на те, що ваш проксі працює правильно. Якщо ви не можете завантажити торрент, двічі позначте своє ім’я користувача / пароль / адресу / налаштування порту.

Найкращий спосіб перевірити проксі належним чином анонімізувати завантаження торрента – перевірити свій торентський IP, використовуючи користувацький торент відстеження IP.

Як NordVPN порівнюється з іншими VPN-серверами, що сприймають торент?

NordVPN в основному всі функції, які ви хочете отримати в VPN, якщо ви плануєте використовувати його в першу чергу для завантаження торентів. У NordVPN також є додатковий бонус технології SmartPlay, який не має собі рівних для інших VPN.

Спочатку давайте розглянемо плюси і мінуси…

Плюси NordVPN

NordVPN має всі необхідні функції в торрент-VPN:

 1. Справжня політика конфіденційності “Zero-Log”
 2. Дозволені торенти (хоча лише у певних місцях у 12+ країнах)
 3. 256-бітове шифрування
 4. Захист від витоку IP (вимикач і вмикання DNS)
 5. Спеціальне програмне забезпечення для всіх основних платформ (PC / Mac / Android / iOS)

А функція SmartPlay – це величезний бонус. Ви можете дивитися Netflix або Hulu одним натисканням клавіші під час міжнародної подорожі, де 90 +% інших VPN заблоковано.

100% повернення коштів: NordVPN пропонує безумовну 30-денну політику повернення грошей (великий PRO), тому ви можете спробувати їх послугу в основному безризиковими..

Мінуси NordVPN

Є лише 2 мінуси, які ми виявили разом із NordVPN в нашому тестуванні:

 1. Їх сервери, як правило, трохи переповнені, ніж інші VPN, тож ви не зможете максимально розігнати надшвидке з’єднання. У нас ще 25+ Мбіт / с у багатьох місцях сервера, що більш ніж достатньо для передачі Netflix у 4k.
 2. Ви можете вибрати країну свого сервера, але не місто. Це не буде проблемою для більшості людей, але нам було трохи прикро, що ми не можемо вибрати сервер Eastcoast USA, а натомість програмне забезпечення просто автоматично вибирає місце розташування сервера на базі США. Їхня команда каже, що ця функція буде додана в майбутньому.

NordVPN проти інших VPN

Функції, які пропонує NordVPN, дуже схожі на 2 інші популярні VPN-сервіси: приватний доступ до Інтернету та IPVanish.

Ось декілька вказівок, який вибрати…

Виберіть NordVPN, якщо:

 • Важливий доступ до Netflix / Hulu. Smartplay є приголомшливим. PIA & IPVanish блокується Netflix.
 • Ви хочете більше серверів Socks5 (PIA, IPVanish лише 1)
 • Ви хочете постачальника VPN, який не знаходиться в США
 • Ваш Інтернет-з’єднання становить 30 Мбіт / с або повільніше

Виберіть IPVanish, якщо:

 • Ви хочете отримати абсолютно швидкий VPN (IPVanish здатний до 100 Мбіт / с + швидкості)
 • Ви не проти платити більше, щоб покращити продуктивність / підтримку / швидкість

Або…

 • Прочитайте наш огляд IPVanish
 • IPVanish порівняно з NordVPN (повне порівняння)

Виберіть приватний доступ до Інтернету, якщо:

 • Ви хочете найкращого співвідношення (більшість функцій за найдешевшу ціну)
 • Ви здебільшого хочете VPN для торрент
 • Вам потрібні інші параметри шифрування (PIA дозволяє змінювати силу шифрування або перемикати шифри. Акуратно.)
 • Ви хочете перевірити VPN з нульовим журналом (Позовні вимоги PIA були перевірені в суді ФБР і підтверджені).
 • Ви думаєте, що $ 3,33 / місяць для необмеженої пропускної здатності / швидкості звучить як гарна пропозиція (Прочитайте повний огляд PIA)

Сігналы абмеркавання

Фінальні думки та інші корисні посібники…

NordVPN – міцна, всебічна VPN. Вони також є найкращим вибором, якщо ви хочете отримати доступ до Netflix (ми не знайшли жодних інших VPN з нульовим журналом, які все ще сумісні з Netflix).

Їх 30-денна політика на 100% повернення грошей є приголомшливою, тому отримайте повне відшкодування, якщо ви не задоволені цілком.

Ми не маємо жодних скарг з точки зору їх конфіденційності чи безпеки, а також того, як їх послуга стала відмінним варіантом для користувачів біторентів. Ми передплачуємо абонентів майже 2 роки. І якщо це трохи дорожче, ніж ви хотіли, отримайте PIA. Приватний доступ до Інтернету – найкращий дешевий VPN, який ви можете придбати (все-таки наша думка).

Загальний рейтинг NordVPN: 88%
Особливості – 10
Безпека – 9
Конфіденційність – 10
Швидкість – 7
Ціна / вартість – 8

NordVPN 27 грудня 2016 року 88/100 зірок
Сервіс VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map