Řidičský provoz je těžký. Opravdu těžké.

Je skličující vidět na vaší analytice přímou linii, a to i přes veškerou tvrdou práci.

Existuje řešení: obsah. Publikování vzrušujícího, informatívneho a působivého obsahu přivede na vaše stránky tisíce návštěvníků. Funguje to pro majitele obchodů s elektronickým obchodem, bloggery a téměř každou jinou firmu, jakou si dokážete představit.

Vaši čtenáři budou sdílet skvělý obsah a pomohou vám dosáhnout nejvzdálenějších koutů internetu. S každým novým blogem, videem nebo infographic zachytíte nové potenciální zákazníky a odešlete je zpět na svůj web.

Účinná strategie má tři zlatá pravidla a dnes ji rozdělujeme na kousky:

  1. Přijít s skvělými nápady
  2. Dodržování pravidelného obsahu
  3. Optimalizace pro tuny provozu

Contents

ČÁST 1: Přijít s nápady na obsah

Tam je spousta obsahu, takže to bude trvat něco zvláštního, aby vynikli. Musíte přijít s jedinečným a výkonným obsahem. Jak ale na Zemi stále přicházíte s pevnými nápady?

1. Pomocí Buzzsumo zjistěte, jaký obsah jej zabíjí online

Řekněme, že začínáte s úplně prázdnou břidlicí. Máte zcela nový web, ale nevíte, jaký obsah vytvořit. Zadejte Buzzsumo.

Buzzsumo zobrazuje nejoblíbenější obsah v dané kategorii. (V tomto případě „hamburgery v New Yorku“. Můžete hledat cokoli od „marketingu sociálních médií“ po „nemovitost“.) Jak vidíte, nejlepší obsah je jednoduchý a přímý: seznam nejlepších hamburgerů v New Yorku York.

buzzsumo

Pokud máte na svém webu existující obsah, můžete pomocí služby Buzzsumo prohledat svůj vlastní web. Vyvolá vaše nejoblíbenější kousky obsahu na sociálních médiích.

Rada je zde jednoduchá. Zjistěte, co funguje, a vytvořte si to sami. Udělejte více z toho, co funguje.

2. Pomocí Google Analytics zjistěte, co zatím funguje

google analytics

Co kdybyste vytvářeli obsah měsíce s malou návratností? Něco nefunguje, ale musíte problém zdůraznit.

Právě tam se Google Analytics hodí velmi dobře. Ponořte se do svého účtu Analytics a zaměřte se na chování > obsah webu “.

google analytics

Zde můžete procházet každý blog nebo kus obsahu, který jste zveřejnili. Ukáže vám, který provoz byl největší, nejdelší doba na místě a nejnižší míra okamžitého opuštění.

Hledejte vzory ve svém nejoblíbenějším obsahu. Jaké bylo téma obsahu? Jaký byl formát? Co je to blog, infographic nebo video? Měl silný titul?

Zjistěte, proč tento obsah fungoval, a udělejte mnohem více! Stejně tak příkopem všechny formáty a témata, která netáhnou v provozu. Je to ztráta času.

3. Označte důležité průmyslové události

Nejjednodušší způsob, jak přijít s aktuálním a relevantním obsahem, je podívat se na svět kolem sebe.

Jednou z nejdůležitějších událostí ve spouštěcím kalendáři je pro mě konference TechCrunch. Takže jsem o tom vytvořil aktuální obsah. To samé můžete udělat v jakémkoli odvětví.

Řekněme, že provozujete sportovní společnost. Víte, že olympiáda přichází v srpnu, což vám dává spoustu témat, o kterých můžete psát.

Označte toto datum ve svém kalendáři a další důležité události na cestě. Nastavte si připomenutí týden před každou událostí a vytvořte o něm určitý obsah. To znamená, že na velkou událost budete mít vždy připravený nějaký relevantní a aktuální obsah.

Jednoduchý. Snadný. To by mělo okamžitě začít naplňovat váš kalendář obsahu

  18 tricks til den perfekte e-mail-emnelinje

4. Přečtěte si blogy

Stephen King skvěle řekl:

Stephen king

Pokud nemáte čas číst, nemáte čas psát.

Čtení nejen prohlubuje vaše psaní, ale také vám dává nápady a inspiraci. Každý den trávím alespoň hodinu čtením článků a blogů. Na jedné relaci zapíšu asi deset různých nápadů na nový obsah.

Možná blog nechal některé otázky nezodpovězeny. Možná máte svůj vlastní názor. Hledejte nový úhel stávajícího obsahu.

5. Quora otázky

Existují blogy a videa, které zodpovídají dotazy lidí.

Lidé se chtějí dozvědět o novém tématu nebo vidět něco jasněji. Lidé konzumují obsah, protože mají problém, který je třeba opravit. Vaším úkolem je vyřešit jejich problémy. Odpovědět na jejich otázky.

Quora je pro to nevyužitý zdroj. Uživatelé zveřejňují skutečné otázky každý den. A pokud se vás někdo zeptá, můžete zaručit, že další tisíce přemýšlejí o stejné věci.

Zde jsou první dvě otázky, které se objeví v mém zdroji, když se přihlásím k Quora:

quora

Okamžitě to jsou dva fantastické nápady pro blogový příspěvek. Ve skutečnosti je množství obsahových nápadů, které můžete z těchto dvou otázek vygenerovat, obrovské.

Získejte svůj vlastní účet na Quora, zadejte svá oblíbená témata a voila – okamžitá inspirace.

6. Zeptejte se svých zákazníků / čtenářů

Pokud chcete dosáhnout seriózního provozu, musíte vytvořit obsah, který vaše cílové publikum hledá. Takže hádejte, kdo jsou nejlepší lidé, kteří se zeptají … To je pravda, vaši stávající zákazníci!

Pomocí kanálů sociálních médií se zeptejte svých stávajících čtenářů, jaký druh obsahu by rádi viděli. Zkuste být konkrétní a dát jim možnost. Zeptejte se například, zda by dávali přednost vašemu dalšímu blogu, aby se zaměřili na sociální média nebo e-mailový marketing. Sčítejte hlasy a máte odpověď.

7. Podělte se o své zkušenosti

Některé z nejúčinnějších částí obsahu vycházejí z osobních zkušeností. Přemýšlejte o něčem, co vás v posledních měsících napadlo, a podělte se o své zkušenosti. Vaši čtenáři rádi čtou o skutečném životě, ať už dobrém nebo špatném.

Můj první příklad je nesmírně pozitivní zážitek, který (pochopitelně) generoval tunu čtenářů:

ari messe

Přiznejme si to, většina z nás nemá čtyři podniky s více miliony dolarů. Ale jaké úspěchy můžete předat svým čtenářům? Co jste se nedávno dozvěděli, že by pomohlo ostatním?

Funguje to stejně dobře, když jste upřímní ohledně věcí, se kterými jste bojovali. Ali Messe je v tom fantastický:

ari messe

Zkuste napsat čestný a osobní článek alespoň jednou měsíčně. Okamžitě řídí provoz, protože je relativní, jedinečný a dává vaší společnosti osobnost.

8. Podívejte se na vaše komentáře

Tenhle je jednoduchý. Ponořte se do sekce komentářů pod svými blogy nebo videa a podívejte se na zajímavé komentáře. Hledejte ty, kteří chtějí další vysvětlení.

Použijte jej jako základ pro další obsah. Ukazuje čtenářům, že se s nimi aktivně angažujete, a máte zájem o jejich příspěvky.

Odpovídá také na otázku, kterou se pravděpodobně ptají i stovky dalších.

ČÁST 2: Naplnění kalendáře obsahu

  Tajne većeg broja klikova na vašim FB oglasima

Nyní byste měli přetékat fantastickými obsahovými nápady. Nyní je čas je proměnit ve skutečný obsah a naplánovat je do kalendáře. K nastavení kalendáře obsahu můžete použít skromný Apple iCal. Také ráda používám program Sprout Social k integraci mých sociálních médií a obsahu.

klíčit sociální

9. Závazek dodržovat týdenní lhůty

Pokud si nedáte termín, rychle zjistíte, že se vaše práce nedokončí.

Držte se harmonogramu publikování, který je realistický. Až budu příští, promluvím si s několika realistickými lhůtami, kterými se zavázáte.

Aktivně vytvářejte obsah a publikujte obsah do svého týdenního rozvrhu. Ať je to priorita.

10. Příspěvek 2 blogové příspěvky týdně

2 blogové příspěvky jsou jednoduchým proveditelným cílem pro jakoukoli malou firmu. Vytvoření blogu nemusí trvat déle než pár hodin. A to vám dá dva velké šance řídit provoz na vašich stránkách každý týden.

Ve střídavých dnech můžete dát druhému tlaku na sociální média kohokoli, kdo ho zmeškal.

11. Zveřejněte 1 obsah mrakodrapu měsíčně

Obsah mrakodrapu je velký, šťavnatý a odvážný obsah, který vyvolává velký zájem. Je to mnohem efektivnější než malé blogové příspěvky, ale také je to mnohem větší úsilí.

V podstatě hledáte něco definitivního zdroje. Mohlo by to být například úplným průvodcem nástroji sociálních médií v roce 2016.

Mohly by to být nejlepší snowboardové triky všech dob. Ať už si vyberete cokoli, dělejte to velkým, vzrušujícím a vysoce sdíleným.

Krása mrakodrapů spočívá v tom, že díky okamžitému sdílení získáte obrovský příliv okamžitého provozu. Dostanete také pěkný dlouhý sled návštěvníků, kteří najdou obsah prostřednictvím vyhledávačů.

Další informace: Klíč k obrovskému, stálému provozu: Technika mrakodrapu

12. Jedno video za měsíc

Věděli jste, že videoobsah je nejvíce sdílená forma obsahu? No tak to je. Není to tak jednoduché jako vyřadit blogový příspěvek, ale z dlouhodobého hlediska to může být mnohem efektivnější.

Může to být tak jednoduché jako mluvit do kamery a nastínit některá klíčová fakta nebo statistiky. Pokud poskytujete cenné informace, zkuste je na různých médiích.

Fungovalo to docela dobře pro Marija Hamed, která získala 100 000 zhlédnutí tohoto jednoduchého, ale poučného videa.

13. Jeden ebook nebo velký projekt za rok

Kromě běžného obsahu byste měli naplánovat jeden velký projekt za rok. Tímto projektem by mohla být elektronická kniha nebo bílý papír. Toto jsou autoritativní průvodci, kteří se do hloubky věnují určitému tématu.

Umístí vás jako odborníka na vaše téma a umožní čtenářům obrovský vhled do vašich dovedností. Je ideální pro budování důvěry.

Nejen to, ale jsou také osvědčeným řidičem provozu. Lidé budou vždy lovit elektronické knihy a rozšířený obsah. Ještě lépe, budou součástí e-mailové adresy, aby si to. Používáním eKnihy jako „hlavního magnetu“ shromažďujete tisíce e-mailových adres.

A – uhodli jste – e-mailové zpravodaje vedou k velkému množství provozu.

14. Nechte ostatní, aby za vás udělali těžkou práci

Vytváření obsahu může být vyčerpávající. Tady je tedy trik: využijte obsah vytvořený uživateli.

Udělejte to, co udělal Starbucks, a přimějte své uživatele, aby zveřejňovali fotografie vašeho produktu v akci. Společnost Starbucks uspořádala soutěž, ve které zákazníci mohli sdílet fotografie svých poháru čmáranice.

  17 empresas que estão lucrando com Pokemon Go (e como você também pode)

starbucks

Výsledek? Týdenní hodnota úžasného bezplatného obsahu pro online publikování. Buďte kreativní, můžete s něčím dělat něco podobného.

Zde je ještě jednodušší tip: povzbuzujte uživatelské recenze na vše, co prodáváte. Je to snadný způsob, jak pravidelně aktualizovat nový obsah na webu (skvělé pro SEO).

15. Všechno znovu nasaďte. Po celou dobu.

Jakmile publikujete nový blog, položte si jednu jednoduchou otázku: Co jiného s tím mohu udělat?

Mohl byste proměnit tyto informace v podcast? Mohli byste vzít klíčová fakta a vytvořit silný infographic? Mohl byste to proměnit v video nebo animaci YouTube?

Stejný obsah můžete znovu použít mnoha různými způsoby. Vaše publikum ráda tráví obsah různými způsoby, takže jim ho dejte! Ušetří vám spoustu času na výzkum a můžete vygenerovat třikrát větší množství provozu.

Rozložený obsah rozložte v příštích několika měsících a váš kalendář se začne pěkně doplňovat!

ČÁST 3: Optimalizace pro provoz

Doposud jsem vám ukázal, jak přijít se skvělým obsahem a zahájit spolehlivý rozvrh. Chybí nám však poslední část: ujistit se, že řídí tuny provozu.

Koneckonců, pokud zveřejníte blog a nikdo ho nepřečte, skutečně existuje?

16. SEO Klíčová slova

Jedním z důvodů, proč je obsah tak dobrý v řízení obsahu, jsou výhody vyhledávače. Za prvé, Google rád vidí spoustu pravidelných aktualizací a obsahu.

Za druhé, obsah pomáhá Googlu pochopit více o tom, kdo jste a co děláte. Použitím vysoce cílených klíčových slov ve svém obsahu můžete prostřednictvím Googlu dosáhnout velkého provozu.

Vyberte klíčová slova, která chcete hodnotit, a udělejte z nich obrovskou část vašeho obsahu. Vraťme se k našemu příkladu hamburgeru. Budete se chtít ujistit, že váš obsah obsahuje spoustu odkazů na hamburgery a New York.

Je to tak jednoduché, ale funguje to.

Další informace: Kreativní způsoby, jak najít klíčová slova s ​​vysokým hodnocením a konverzí

17. Titulky zabijáků

Pokud opravdu chcete řídit provoz, musíte se odlišit od všech ostatních částí obsahu. Vaše titulky a tituly musely prorazit hlukem a přesvědčit lidi, aby na ně klikli.

Strávit alespoň 20% svého času vytvořením slova-perfektní název. Ať je to fascinující, škádlení a do tváře. Pokud tuto část nedostanete správně, ztratili jste čas na hlavní článek!

Tip pro tip: Napsal jsem praktického průvodce, jak vytvořit titulky vrahů. Používejte to dobře!

18. Vždy zahrňte koťata

Koťata řídí hodně provozu.

kotě

Obsahová strategie je stále nejlepším (a nejlevnější) způsobem, jak zvýšit návštěvnost vašich webových stránek. Ale to není snadné.

Získání provozu vyžaduje čas, trpělivost a plán. Je to klíč k dlouhodobému a hodnotnému provozu.

Proto je kalendář nejlepším přítelem producenta obsahu! Máte nějaké dotazy nebo myšlenky na toto téma? Dejte mi vědět v sekci komentářů níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me