Чому упаковка вашої продукції має значення

Важко пережити своє дитинство. Але є щось про те, щоб доставити пакет до вашого порогу, що може майже повернути вас назад. Більшість з нас може згадати хвилювання та запаморочення, які супроводжували розрив подарунка на день народження чи Різдво, коли ми були маленькими.


Але як змусити ваших клієнтів сподобатися захопленню від отримання вашого продукту? Ретельна упаковка та презентація можуть пройти довгий шлях. Існують такі торгові майданчики, як Designhill, які надають вам дивовижні розробки для упаковки товарів для вашої компанії. Тут ви можете отримати свій пакунок, розроблений шляхом запуску конкурсу дизайнерів від дизайнерів у всьому світі.

Побудуйте свій бренд

Так, ваш клієнт вже придбав ваш продукт, але це не означає, що вам потрібно припиняти їх думати. Спосіб упаковки та подання товарів для доставки може бути потужним маркетинговим інструментом – тому не залишайте це задумом. Як інтернет-роздрібний продавець, ви хочете зосередитись на загальному досвіді своїх клієнтів.

Не кидайте товари в коробку. Натомість використовуйте упаковку як спосіб подальшого розвитку вашого бренду. Згідно з опитуванням компанії Shorr Packaging Corp., лише 11% клієнтів сьогодні повністю задоволені упаковкою. Нічого собі – це велике незадоволення, яке дає вам можливість сяяти. Трохи обережно, ви можете виділити ваші товари в переповненому полі електронної комерції, а ваші клієнти повернуться за додатковими.

Повідомте про свій електронний бізнес

Ще кілька років тому люди не звикли купувати речі в Інтернеті. Звичайно, вони, можливо, час від часу купували те, чого не могли отримати на місцях, але електронна комерція була лише невеликим проривом у загальній економіці. Мій, як змінилися часи.

Сьогодні люди не бояться купувати будь-яке і все в Інтернеті. Люди купують все – від продуктів і зубної пасти до більш дорогих предметів, таких як комп’ютери та навіть автомобілі. Досить багато ви його називаєте, і ви можете придбати в Інтернеті.

У 2015 році продажі в електронній комерції США склали 287 мільярдів доларів. А решта світу не відстає. У Китаї було продано 247 мільярдів доларів; Японія мала 76 мільярдів доларів, а Великобританія – близько 67 мільярдів доларів. Здається, тенденція постійно зростає. Компанія з дослідження ринку eMarketer прогнозує, що світові продажі в Інтернеті становитимуть близько 2,4 трлн доларів у 2017 році.

Оскільки так багато людей звертається до Інтернету, ви хочете зробити так, щоб виділитися і запам’ятатись. Для клієнтів-початківців пакет, який висаджується на їхньому порозі, може бути вперше фізично побачити і відчути ваш товар. Те, як вона з’являється, є важливим способом виховання лояльності до бренду.

Захоплюйте своїх клієнтів красивою презентацією

Перше, що люди помітять – це коробка або конверт. Роздрібний продавець Powerhouse з електронної комерції Amazon здебільшого пакує свої товари в просту коричневу коробку, але зі своєю впізнаваною пакувальною стрічкою та логотипом на боці.

Амазонська коробка

Хоча коричневий ящик тонкий, ви не помилитесь, звідки взявся пакет. Деякі роздрібні торговці люблять додати трохи більше спалаху до коробки доставки. Walmart іноді вказує назву своєї компанії яскравими літерами збоку на коробці, і немає помилкових яскравих помаранчевих конвертів Shutterfly, які він використовує для розсилки своїх товарів. Коробка доставки може допомогти побудувати почуття інтриги. Ви навіть хочете, щоб сусіди цікавились, що в цьому пакеті??

Очевидно, що продавці повинні бути обережні, як вони маркують зовнішню частину коробки. Ви не хочете рекламувати дорогий предмет для всього світу, щоб побачити, як сидять на чиїмсь під’їзді, просто благаючи, щоб його вихопили. Але якщо ви не можете зробити це захоплюючим зовні – додайте всередині стиль.

Сьогодні навіть розпакування товарів має соціальний аспект. Люди беруть участь у своїх каналах соціальних медіа, щоб поділитися захопленням від останньої онлайн-покупки. Яка користь, як інтернет-роздрібний продавець, якщо ви можете скористатися цією безкоштовною рекламою, щоб отримати цінні відгуки з уст.

Дослідження дослідження електронної комерції Dotcom за 2015 рік, розгортаючи досвід клієнтів, виявило, що 39% респондентів поділилися фотографією чи відео в соціальних мережах, а 60% сказали, що з більшою ймовірністю вони поділяться зображенням продукту, якщо воно буде подано у подарунок, як коробка, а не невидимий коричневий. Це ви переконали додати трохи oomph до вашої упаковки?

Люди із задоволенням отримують подарунки. Отже, дайте відчути, що у них день народження. Вперед і додайте невеликі додаткові послуги, наприклад, гарненький паперовий папір або навіть персональну картку. Якщо у вас досить невелика операція, навіть додавання привітання з іменем вашого клієнта до внутрішньої кришки коробки змусить їх відчути себе особливими.

Якщо ви можете розбудити свого клієнта, вони будуть охочіше поділитися своїм досвідом. Можливо, вам навіть пощастить і змусить їх поділитися відео для розпакування на YouTube. Неймовірно, що люди роблять саме це в масовій кількості. З 2010 року відео YouTube з назвою “unboxing” збільшилося на 871%.

Одна компанія, якій не вистачає розблокування відео на YouTube, – це Apple. Просто введіть “iPhone unboxing”, і вгору з’явиться понад чотири з половиною мільйони звернень. Не дивно – адже Apple майстер деталей маркетингу.

iphone-box

Наприклад, це відео від iJustine на YouTube, яке демонструє розблокування нового годинника Apple, вже має понад мільйон переглядів. Ви можете відчути передчуття, коли вона спочатку відкриває звичайну коробку для доставки, а потім незабаром копається у знайому товсту, якісну білу коробку Apple. Її ентузіазм заразний, і така різновид безкоштовної реклами просто породжує, ще більше, шум для останніх продуктів Apple.

Використовуйте упаковку, яка корисна для ваших клієнтів

Хоча люди можуть оцінити гарний пакет, якщо ваші товари будуть пошкоджені або їх важко відкрити, ваші клієнти не будуть задоволені. Клієнти можуть бути вибагливими, і якщо вони відкриють свій пакет, вони не соромляться залишити поганий відгук про ваш товар або компанію.

fragile_box

Компанія Shorr Packaging Corp., опитуючи перевагу упаковки електронної комерції у 2016 році, запитала клієнтів, що їх найбільше дратує чи дратує при їхньому пакетному досвіді. Ось що вони знайшли:

 • 55% респондентів сказали, що подразник номер один – це пакети, які важко було відкрити.
 • Увійти під номером два з 19% було надмірна упаковка.
 • 13% опитаних вказали на пошкоджену тару (не фактичний товар).
 • 8% людей дратували матеріали, що не підлягають вторинній переробці.
 • 4% не оцінили негарну упаковку.

Зважаючи на те, що відключення номер один для людей, що відкривають свої пакунки, важко відкрити, це не просто розум, щоб людям було легко дістатися до своїх товарів. Ніхто не хоче боротися з гострим ножем, щоб відкрити товсту пластикову упаковку, яка не зрушить з місця. Люди також не цінують необхідність позбутися всієї упаковки, коли вони випустили товар.

Зберігайте довкілля в умі

Ще одним цікавим результатом дослідження є те, що споживачі все більше усвідомлюють вплив на нову економіку в Інтернеті на навколишнє середовище. Вони розуміють, що вся ця електронна комерція не обходиться без екологічних витрат. За даними Американського агентства охорони навколишнього природного середовища (EPA), упаковка відповідає за третину відходів непромислового виробництва в розвинених країнах.

Ви хочете захистити товари, які ви доставляєте, але, як інтернет-роздрібний продавець, ви не хочете сприймати його як марнотратне і непристойне для навколишнього середовища. На сьогоднішній день є все більш екологічно чисті варіанти вашої упаковки. Так звана екопаковка – процвітаюча справа. Картон – відмінний вибір, оскільки його можна легко переробити. Для бонусних очок ви можете використовувати картон, виготовлений з переробленого вмісту або контенту для споживачів.

Для додаткової прокладки для ваших виробів ви можете використовувати пакувальний клаптик, виготовлений з вторинного паперу. Він випускається в різних кольорах і може бути оброблений, щоб додати декоративний штрих. Або замість старомодного стиролового пакувального арахісу є альтернативи на основі крохмалю, виготовлені з кукурудзи, зернового сорго та інших культур. Це не тільки краще для навколишнього середовища, але і вашому клієнту не доведеться турбуватися з утилізацією. Просто налийте воду на арахіс на основі рослин і спостерігайте, як вони розчиняються в ніщо.

Полегшіть своїм клієнтам повернення товарів

Багато успішних роздрібних торговців в Інтернеті цінують, що вам потрібно бути готовими прийняти повернення, якщо ви хочете, щоб хтось ризикнув на вас. Навіть найкращі клієнти хочуть знати, що вони можуть повернути товар, якщо він не підходить, пошкоджений або не працює з тим, що вони мали на увазі.

Компанія Shorr Packaging Corp. встановила, що покупці преміум-класу (ті, що визначаються як витрачання більше 200 доларів на місяць на покупки в Інтернеті) приносять велику віддачу. Вони виявили, що 22% цих покупців заявили, що повертають щонайменше чверть своїх онлайн-покупок. Але 95% цих клієнтів заявили, що вони будуть повторювати бізнес, якщо процес повернення буде легким.

Ви хочете, щоб люди могли якомога простіше повернути свої речі, якщо вони не задоволені. Одним з простих рішень, якими користується велика кількість роздрібних торговців одягом, є включення зворотних листів. Полегшіть свій клієнт, щоб він повернув свої предмети у коробку та просто наклеїв етикетку.

Nordstrom, компанія, яка давно пишається якісним обслуговуванням клієнтів, включає зворотну етикетку, а також оплачує витрати на зворотну доставку. Якщо ви живете в США, все, що вам потрібно зробити, – це закинути товар назад у коробку, ляпати по етикетці та передати його своєму поштовому перевізнику. Вам не потрібно мати клопоту з доставкою пошти або UPS, щоб ваш пакет зважив і поштову пошту розраховували.

Іноді це дрібниці. Trunk Club навіть включає стрічку для замовника, щоб закрити коробку назад. Тому що серйозно, хто встигає полювати на рулон стрічки. Інші роздрібні торговці, такі як Stitch Fix, містять мішок повернення, який дешевше і простіше відправляти назад, ніж коробку.

trunk_club

Зменшіть свої витрати

Творчість – це чудово, але ви не хочете занадто божеволіти. Ще потрібно врахувати витрати на доставку.

Сьогодні багато основних перевізників, включаючи FedEx, UPS та DHL, використовують розмірну вагу для обчислення плати за доставку наземних пакетів менше трьох кубічних футів. Це означає, що вони враховують розмір вашої коробки, а також вагу. Тому переконайтесь, що вибране вами вікно відповідає вашим товарам. Повідомлення також можуть бути варіантом, якщо ваш товар невеликий.

Незалежно від розміру коробки, не забудьте занести частину прокладки, навіть якщо вона не зламається. Ви не хочете, щоб ваші товари перекидалися всередині коробки. Будьте обережні, щоб не додавати занадто велику вагу вашим накладкам. Ви можете спробувати один з екологічно чистих варіантів, згаданий вище, або легкий міхур, який можна отримати в простирадлах, рулонах або пакетах.

Використовуйте упаковку, щоб залишити довговічне, позитивне враження

Як інтернет-роздрібний продавець, у вас може не бути магазину фізичних магазинів, але ви все одно хочете надати своїм клієнтам персоналізований і розкішний досвід, такий, як ніби вони купували невеликий бутик. Іншими словами, ви хочете, щоб вони відчували себе особливими. Напевно, ви вже робите це з веб-сайтом та іншими взаємодіями, але не забувайте про область, яку часто не помічають – упаковка.

Спосіб упаковки та подання товарів для доставки залишить довготривале враження – не лише у ваших клієнтів, але, можливо, і у їхніх друзів і навіть друзів друзів через соціальні медіа.

Ви можете бути задоволені тим, що ви здійснили продаж, але не витрачайте на це золоту нагоду. Завдяки симпатичній, але практичній упаковці ви зможете залучати нових клієнтів і так само важливо зберігати тих, які у вас вже є. Клієнти, що повертаються, витрачають в середньому на 67% більше, ніж споживачі, які вперше отримують враження, тому ви хочете вразити навіть тих, хто вже здійснив покупку у вас.

Ви хочете врахувати весь процес трансакції ваших клієнтів. Їх транзакція не завершена, коли натискають кнопку купити. Вам потрібно їх охарактеризувати, коли прийде їхній пакет. Це може бути різниця між одноразовим клієнтом і тим, хто лояльний до вашого бренду і робить багаторазові покупки.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map