NordVPN

Contents

NordVPN

https://nordvpn.com/

тл; д-р

NordVPN – страхітливий сильний суперник. Він натискає всі правильні кнопки в ключових областях безпеки, конфіденційності та швидкості, проте пропонує все це за важкими для перемоги цінами на довгострокову підписку. Безперечна покупка для всіх, хто зацікавлений у забезпеченні їх приватності!

Огляд NordVPN: 9 плюсів & 4 Мінуси використання NordVPN

NordVPN – ще один гемот у бізнесі з ВНП і базується в Панамі. Починаючи з 2012 року, компанія пройшла довгий шлях за дуже короткий час. Станом на 2023 рік він управляє більш ніж 4000 серверами на базі 62 країн.

Що нам подобається у NordVPN

1. Першокласна конфіденційність та безпека

Центральний офіс NordVPN знаходиться в Панамі, що, хоча зазвичай не важливо для більшості постачальників послуг, є важливим для VPN-послуг. У Панамі немає законів про збереження даних, і їхній уряд не здійснює (наскільки нам відомо) Інтернет-спостереження. Це означає, що юридично NordVPN не потребує збереження журналів діяльності своїх користувачів – чудово підходить для вашої конфіденційності!

Крім прекрасного розташування для конфіденційності, NordVPN також використовує чудові стандарти шифрування. Як і всі постачальники послуг VPN вищого рівня, вони використовують 256-розрядний стандарт розширеного шифрування (AES).

Зачекайте – є більше – Для подальшого захисту вашої конфіденційності NordVPN використовує PGP-ключі в контакті з клієнтами та захищає дані вашого облікового запису. PGP-ключі можна використовувати для шифрування зв’язку між вами та NordVPN і практично не порушуються.

Kill-switch: У них є два різних виду комутаторів перемикання: користувач тепер може вибрати, чи закривати певну програму чи повністю припинити підключення до Інтернету у разі несподіваного відключення (загальносистемний перемикач на знищення).

2. Kill Switch запобігає компромісу з конфіденційністю

Якщо вам цікаво, що може статися, якщо ваш зв’язок із сервером NordVPN знизиться, то Kill Switch – це ваша відповідь. Якщо сервер NordVPN перерве ваше з’єднання, ця функція призупиняє всі ваші інтернет-комунікації.

Залежно від вашої платформи використовується дві версії перемикача вбивств NordVPN. Версія Windows або Mac дозволяє вам вибрати, які програми перестають спілкуватися, якщо щось трапиться, тоді як версія мобільного додатка все зупиняє.

Все це служить для запобігання витоку даних.

2.1. Немає витоків DNS

Як завжди під час тестування VPN, окрім встановлення та тесту на швидкість, одна з найважливіших речей – це переконатися, що ваш реальний IP-код замаскований. Зрештою, це одна з головних цілей, правда? Стандартні тести можна проводити на сайті dnsleak.com або dnsleaktest.com.

Все, що вам потрібно зробити, – порівняти справжню IP-адресу з тією, що відображається на цих двох сайтах – якщо вони не відповідають, ви все добре.

Тест на герметичність DNS NordVPN* Я в Малайзії, тому мій клієнт NordVPN, очевидно, працює добре!

3. Подвійний захист подвійним VPN

На сьогоднішній день ви будете знайомі з основними поняттями VPN, тож поговоримо про щось додаткове, яке постачає NordVPN, а це подвійний VPN. Пов’язавши два сервери VPN, ви по суті отримуєте додатковий рівень захисту.

Додаткова безпека з подвійним VPN

Ваш комп’ютер / пристрій спочатку підключається до одного VPN-сервера, який потім підключається до другого VPN-сервера, перш ніж нарешті дістатися до потрібного пункту призначення. Таким чином, ваш цільовий IP проходить через дві зміни, і ваші дані також шифруються вдвічі. Як я вже сказав, подвійний захист!

  Обзор NordVPN: 9 плюсов и 4 минуса использования NordVPN

4. Підключіть 6 пристроїв на багатьох типах платформ

Кращий VPN для декількох пристроїв

Для більшості з нас, ми можемо сподіватися, що використовувати VPN на кількох пристроях одночасно. Як мінімум на одному комп’ютері та мобільному пристрої. Тоді є ті, хто божевільний від пристроїв і має комп’ютер, ноутбук, два смартфони, два планшети і добро, знає що ще.

NordVPN обслуговує всіх, і він підтримує до шести одночасних з’єднань одночасно за один обліковий запис. Це означає, що ви можете закріпити всі пристрої окремо та заздалегідь закинути їх на маршрутизатор.

Підтримується велика кількість типів платформи, тому все, що у вас є, це може бути добре. Єдиний виняток – якщо мова йде про маршрутизатори, оскільки вони більш вибагливі.

Увага

Не всі маршрутизатори підтримують VPN. Будь ласка, перевірте, чи підтримує ваш NordVPN разом із вашим Інтернет-з’єднанням перед придбанням послуги. Інакше перевірте наш кращий бездротовий маршрутизатор для VPN.

5. Швидкі швидкості – за винятком Малайзії!

Я спробував п’ять різних географічних місць, і, хоча я помітив звичайне збільшення часу пінг, чим далі я дістався від фізичних місць, загальна швидкість була дуже вражаючою. Мої тести проводились на лінії 50Mbps, з якої я регулярно отримую вище пропускну здатність 45Mbps.

З більшості локацій мені вдалося досягти в середньому 40 Мбіт / с – це поки що найкраще, з чим я стикався під час використання VPN (пам’ятайте, що моя лінія технічно 50 Мбіт / с з максимальним фактичним значенням близько 45 Мбіт / с). Єдиним винятком, який я знайшов у виконанні, був сервер Малайзії.

Тест на швидкість Азія - Малайзія СерверАзія – Малайзія

Тест на швидкість Австралія - ​​Перт СерверАвстралія – ​​Перт

Тест на швидкість Північної Америки - Вашингтон СерверПівнічна Америка – Вашингтон

Тест на швидкість Африка - Йоганнесбург СерверАфрика – Йоганнесбург

Тест на швидкість Європа - Лондонський серверЄвропа – Лондон

Оскільки здебільшого швидкість була настільки вражаючою, також поточна трансляція YouTube для 2k та 4k HD була чудовою, і знову ж таки вона була плавною та безболісною. Мені вдалося передати 4k відео без жодних проблем. Однак, як знову зауважувалося раніше, з’єднання Малайзії ледве вдавалося забрати потік 720p, настільки поганою була швидкість.

6. Більше 4000 серверів у 62 країнах

Сервери NordVPN* Додаток Windows NordVPN використовує зображення карти світу для вибору місця розташування вашого сервера

Маючи понад 4000 серверів у 62 країнах, немає сумнівів, що NordVPN є одним з найбільших постачальників послуг VPN сьогодні. Навіть якщо пара з них може бути не такою великою, на вибір є буквально тисячі інших.

Майже половина цих серверів базується в США, за ними пильно стежать аналогічна кількість серверів, що базуються в Європі. Єдиний недолік, який я можу побачити, – це те, що вони мають значно більше обмежень у своїх Азіатсько-Тихоокеанському та Африканському регіонах.

7. NordVPN пропонує приголомшливі ціни!

Щомісяцяроку на рік
Ціна / місяць 11,95 $ 6,99 $ 4,99
Загальна купюра $ 11,95 $ 83,88 $ 95,75
Цикл виставлення рахунків1-місяць12-місяць24-місяць
Гарантія повернення грошей30-денний30-денний-30 днів

Щойно вивчивши ExpressVPN, який коштує за найдешевший $ 6,67, я був приголомшений безумним трирічним контрактом плану NordVPN $ 2,75 на місяць (3-річний план було припинено: [) 2-річний контрактний план 4,99 дол. На місяць. У тих же рівнях, що тривають від місяця до одного року, вони майже однакові, але дворічний план NordVPN просто вражає співвідношенням ціни та якості..

  סקירה של NordVPN: 9 יתרונות ו -4 חסרונות של שימוש ב NordVPN

Подумайте про це так – вони мають 30-денну гарантію повернення грошей і пропонують забруднення дешевими цінами для довгострокових планів – це має повний сенс для споживачів. Якщо дивитись на їхній однорічний план, ціна сягає загальної кількості 83,88 доларів. Якщо ви можете доповнити її лише на 12 доларів і піти на два роки, чому б ні?

На жаль, тут є лише крихітне “але” – NordVPN також стягує податок на додану вартість (ПДВ), залежно від країни, з якої ви є. З усіх вас не стягуватиметься ПДВ, але деякі можуть отримати додаткову плату до 20% (від того, що я бачив).

ПДВ NordVPN

8. Криптовалюти та ГРОШІВ Приймаються як платіж

Для VPN я не дуже зацікавлений, якщо вони приймають платіж чеком, кредитною карткою або банковим рахунком, але мені вражено, що крім криптовалюти, NordVPN приймає готівкові платежі в деяких місцях. Якщо ви живете в США, ви можете оплатити готівкою в електроніці або мікроцентрі компанії Fry.

Для криптовалют компанія приймає три види – Bitcoin, Ethereum і Ripple.

Ці два способи оплати важливі, оскільки їх не можна відстежувати. Зрештою, ваша конфіденційність – саме тому ви шукаєте постачальника VPN?

9. Підтримка Netflix оновлена

Справа в Netflix полягає в тому, що, схоже, ненавидять користувачів, які використовують VPN, щоб спробувати обійти регіональні обмеження вмісту. Компанія намагається заблокувати користувачів VPN, і NordVPN це усвідомлює і постійно працює, щоб допомогти своїм користувачам отримати доступ до вмісту Netflix.

Насправді на ній зберігається ціла сторінка з інструкціями щодо доступу до регіонального контенту. Інструкції час від часу змінюються, тому якщо ви виявите, що у вас виникли проблеми з Netflix під час використання NordVPN, тоді не забудьте перевірити цю сторінку!

Що нам не сподобалось у NordVPN

1. Торрентінг підтримується лише на деяких серверах

Спочатку Торрентінг був трохи загадкою з NordVPN. Тоді я згадав, що не всі їх сервери підтримують спільний доступ до файлів. Параметри для цього були знайдені в розділі “Автоматичне підключення при запуску”, де ви можете зробити вибір автоматично або вибрати конкретний тип сервера, до якого потрібно підключитися.

Для NordVPN вони класифікуються на виділені, DoubleVPN, цибулю над VPN або P2P. Хоча я не зовсім зручний для користувачів, я вважаю, що це дозволяє значно більшу гнучкість в управлінні.

Торрентінг лише на деяких серверах* Якщо ви не вибрали сервер P2P, швидше за все, ваші торренти вирівняються – як це

Хоча я щасливий, що NordVPN підтримує торрент, але може бути дуже невтішним обмежитися лише певними серверами, якщо ти фанат торрентів. Я також зауважив, що швидкості Torrent були не дуже гарні, як я очікував, виходячи з проведених тестів на швидкість.

2. Безодні швидкості в Малайзії

Мені довелося також додати цю частину як підступ, оскільки я був шокований тим, наскільки погано виконаний сервер Малайзії NordVPN в тестах швидкості. Щоб було зрозуміло, я пробував малайзійський сервер протягом трьох різних днів і декілька разів на день – швидкості, до яких NordVPN підключається, тут просто жахливі. Я постійно стикався з жахливими швидкостями від 3 до 11 Мбіт / с, які просто неприйнятні.

  Kajian NordVPN: 9 Kelebihan Dan 4 Kekurangan Menggunakan NordVPN

3. Повільне з’єднання додатків і серверів

Якщо ви користуєтеся клієнтським додатком, таким як NordVPN, для Windows, вам доведеться взяти до уваги одне, що потрібно підключитися до сервера. Я запустив секундомір на клієнті Windows (я працюю під керуванням Windows 10 на твердотільному диску), а для встановлення з’єднання потрібно в середньому 14-30 секунд. Це не включає час, який клієнт потребує для завантаження.

Зараз для деяких людей це може здатися не дуже. Але якщо ви такі, як я, і звикли до завантаження швидкості SSD, тоді ви можете зрозуміти. Або подумайте про це таким чином, якщо ви перебуваєте на стандартному жорсткому диску – це 14-30 секунд, скільки часу знадобиться вашому комп’ютеру для повного завантаження в порівнянні з тим, що ви стикаєтесь.

Я думаю, що єдиним винятком у всьому цьому є те, якщо ви будете запускати NordVPN зі свого маршрутизатора, і в цьому випадку це буде “завжди увімкнено”.

4. Конфігурація OpenVPN не є зручною для користувачів

Якщо ви віддаєте перевагу використовувати OpenVPN, а не L2TP або якийсь інший протокол, можливо, вас чекає невеликий шок. Спочатку вам потрібно завантажити файл ZIP-серверів серверів NordVPN, який містить файл конфігурації для кожного з їх серверів. Кожен сервер має дві конфігурації – одну для TCP і одну для UDP.

Конфігурації NordVPN

Це означає, що всередині цього архіву ZIP знаходиться понад 8000 файлів конфігурації (останнього рахунку – 9,341) з такими іменами, як al1.nordvpn.com.tcp443 або za12.nordvpn.com.tcp443. Що стосується того, де кожен сервер файлів конфігурації, ви повинні дізнатися це шляхом спроб та помилок.

Серйозно, це один з найсмішніших методів, про який NordVPN міг подумати, щоб поширити конфігурації OpenVPN і є сильним болем у шиї.

Підсумок: чи плачу я за NordVPN?

Одним словом – абсолютно! Особисто, коли шукаю постачальника VPN, ймовірно, що я за всіма тими самими справами – конфіденційність, безпека та швидкість. У всіх цих ключових областях NordVPN надзвичайно добре працює.

Я був вражений швидкістю сервера, яка насправді була набагато кращою, ніж я очікував від будь-якого постачальника послуг VPN. Щоправда, деякі спади, такі як швидкість роботи сервера Малайзії, були зниженими, але це одна з 62 країн..

Глазур на торті – це 3-річна угода NordVPN за $ 3,49 на місяць, що, як я бачу, є майже неперевершеним у співвідношенні ціни та якості. Навіть якщо хтось пропонує нижчу ціну, я сумніваюся, що вони роблять це на рівнях послуг, які пропонує NordVPN.

Я за це заплачу? Абсолютно.

Ключові особливості

  • ✓ Відсутня реєстрація
  • ✓ Подвійний DNS
  • ✓ Забезпечує до 6 пристроїв
  • ✓ PGP для комірок. конфіденційність
  • ✓ Підтримка декількох протоколів

Рекомендовано для

  • • Вища безпека
  • • Простий, але потужний інтерфейс користувача
  • • Масова кількість серверів
  • • Доступний майже для всіх платформ

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me